Podsumowanie weekendu. Karpaty Krosno bliżej awansu? Wyniki i bramki od ekstraklasy do klasy B

541
Karpaty Krosno pokonały na wyjeździe Cosmos Nowotaniec w meczu na szczycie 4 ligi podkarpackiej, fot. Konrad Kwolek

PKO BP Ekstraklasa

PGE FKS Stal Mielec – Jagiellonia Białystok 1:1

Bramki: Mak 50 – J. Imaz 3.

Fortuna 1 liga

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Rzeszów 2:2

Bramki: Misztal 59, Roman 69 – Michalik 33, 67.

Apklan Resovia – GKS Tychy 0:1

Bramka: Żytek 26.

eWinner 2 liga

Zagłębie II Lubin – Siarka Tarnobrzeg 2:1

Bramki: Adamski 32, 85 – Bierzało 68.

3 liga, grupa 4

Stal Stalowa Wola – Wieczysta Kraków 1:1

Bramki: Pikuła 37 – Hebel 90.

Orlęta Radzyń Podl. – Wisłoka Dębica 1:2

Bramki: Żukowski 10 – Łanucha 8, Radwanek 43-karny.

Sokół Sieniawa – Korona II Kielce 2:1

Bramki: Sowiński 67, Mac 87 – Shinonaga 54.

Wisła Sandomierz – KS Wiązownica 0:1

Bramki; Mianowany 47.

4 liga podkarpacka

Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 0:1

Bramka: Wojtyło 63.

Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska 3:1

Bramki: K. Janas 22, Walczyszewski 55, Kazek 86 – Pietluch 16.

KS JKS Jarosław – Stal II Rzeszów S.A. 0:2

Bramki: Manolo 33, Evertz 59.

SPEC Stal Łańcut – Lechia Sędziszów Młp. 3:1

Bramki: Daniel 44, Stopyra 47, Wójcik 68 – Lesiński 56-karny.

Głogovia Głogów Młp. – Wisłok Wiśniowa 0:1

Bramka: Koczela 62.

Izolator Boguchwała – FKS Stal II Mielec S. A. 3:0

Bramki: K. Wilk 3, P. Nalepka 29, 59.

KS Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1:2

Bramki: Remut 65 – Mokrzycki 24, Szczurek 35.

LKS Skołoszów – Sokół Nisko 0:0

Cosmos Nowotaniec – Karpaty Krosno 0:1

Bramka: Radulj 45+1-karny.

Klasa O Dębica

Błękitni Ropczyce – LKS Pustków 2:1

Bramki: Siepierski 32, 75 – Walczyk 16.

Radomyślanka Radomyśl Wielki – Sokół II Kolbuszowa Dolna 7:0

Bramki: Szlachetka 12-karny, 71, Guzik 14, 58, Łękawa 24, Szydło 48, Strycharz 51.

Chemik Pustków Osiedle – Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1:1

Bramki: Jezuit 66 – B. Szalony 6

Kamieniarz Golemki – Sparta Chorzelów 1:0

Bramki: Raś 76.

Czarni Trześń – LKS ŻYRAKÓW 2:2

Bramki: Jeż 75, M. Dopart 90+2 – Mitan 64, 72

Błękitni Siedlanka – Wisłoka II Dębica 3:0 vo.

Smoczanka Mielec – Piast Wolica Piaskowa 1:2

Bramki: Storożuk 56 – Żak 51, Smoliński 66.

Czarnovia Czarna – Victoria Czermin 0:1

Bramki: Soboń 54

Klasa O Jarosław

LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – KS ZDRÓJ HORYNIEC 1:1

Bramki: J. Kyciński 23 – Vychizhanin 69.

KS SANTOS PIWODA – LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO 2:1

Bramki: Krajewski 19-karny, 86 – Szuflita 60

KS PIAST TUCZEMPY – LKS HETMAN LASZKI 4:1

Bramki: Golba 3, 17, Bród 23, Strawa 48 – Bawoł 44.

Orzeł Przeworsk – MKS START PRUCHNIK 2:2

Bramki: Struś 19, Najsarek 87 – Kurecki 35, Gemra 69.

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2:2

Bramki: Niemiec 2, Buchkivskiy 49 – Trelka 7, Wielgosz 17.

LKS ORZEŁ TORKI – LKS PROMYK URZEJOWICE 2:0

Bramki: Głuszko 30, Łapisz 68

LKS SAN GORZYCE – LKS START LISIE JAMY 2:2

Bramki: Słysz 41, Flak 90+3 – Zuchowski 36, 85.

MKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – MKS Kańczuga 1:0

Bramki: Hass 78.

Klasa O Krosno

Targowiska – MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 4:0

Bramki: H. Wilk 8, 84, Filar 35, Szubrycht 37

Bukowsko – Czarni 1910 Jasło 0:4

Bramki: Suszko 6-karny, S. Sobolak 46, Polakiewicz 72, R. Mastaj 83;

Odrzykoń Zamczysko – Rymanów KS Start 0:5

Bramki: Lebedzeu 46, Macnar 51, 65, Majewski 60, Grzegorz Gierlasiński 85

MARKIEWICZA KROSNO – Jabłonica Polska 1:0

Bramki: Hudyma 65.

Czeluśnica – Przełęcz Dukla 2:1

Bramki: W. Munia 15, Kuzio 22 – Wajs 21

ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Nienaszów Tempo 0:5

Bramki: A. Majka 25-karny, W. Kiełtyka 30, 90+1, 90+5, M. Gierlasiński 42.

Besko LKS Przełom – SANOK Ekoball 0:0

Mrukowa Zamczysko – Górki 1:4

Bramki: Baciak 53 – Sowa 20, Palacios 64, 77, 81;

Klasa O Rzeszów

Włókniarz Rakszawa – Strumyk Malawa 0:0

Sawa Sonina – Strug SZiK Tyczyn 0:4

Bramki: Żuczek 18-karny, 38, Janik 35, Domino 90+3.

Plantator Nienadówka – Grodziszczanka Grodzisko Dln. 3:2

Bramki: Mazurek 65, Podiaczew 67, 85 – Rzeszutek 7-samob., Leja 68

KS Przybyszówka – KS Zaczernie 1:0

Bramki: Sokal.

Jedność Niechobrz – Iskra Zgłobień 0:1

Bramka: Dziadura 41

LKS Wola Dalsza – Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4:2

Bramki: Szpytma 5, Ecker 11, Surmacz 45+2, Miś 84 – Serafin 3, 16

Leśna Wólka Podleśna – Sokół Sokołów Młp. 0:1

Bramki: Panek 76

PZU SMS Resovia II Rzeszów – Błażowianka Błażowa 3:0

Bramki: Marciniec 22, Ceci 59, Garcia 90+5-karny.

Klasa O Stalowa Wola

Pogoń Leżajsk – Unia Nowa Sarzyna 4:1

Bramki: Bosak 8, 23, R. Drożdżal 45, Kowal 70 – Półtorak 36

Stal Stalowa Wola P.S.A. II – Azalia Wola Zarczycka 1:1

Bramki: Lebioda 47 – Bieniasz 42

Sokół Kamień – SMS SIARKA TARNOBRZEG 1:0

Bramki: Piechniak 34.

JUNIOR ZAKRZÓW – Olimpia Pysznica 1:1

Bramki: Kaługa 65 – Kloc 5

San Kłyżów – Stal Nowa Dęba 1:2

Bramki: Siuta 13 – Wilk 44, Tereszkiewicz 70

Stal Gorzyce – ŁKS Łowisko 0:2

Bramki: Świąder 74-samob., Olko 90+3

LZS Jarocin – TS Transdźwig Stale 1:2

Bramki: Skrzek 47, Szeser 66 – Tarka 80.

KP Tanew Wólka Tanewska – LZS Ździary 2:0

Bramki: Pieróg 66, Góreczny 85

Klasa A Dębica

LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie – Płomień Zagorzyce 3:0 vo.

Brzostowianka Brzostek – LKS Stara Jastrząbka-Róża 3:1

Bramki: Szymański 49, 86, Kowalski 82 – Mrozowski 32;

Team Przecław – Paszczyniak Paszczyna 5:1

Bramki: A. Jemioło 17, J. Rusin 23, H. Słomba 84, D. Struzik 86, 90+3 – Powrózek 45

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – KS BYSTRZYCA 2:1

Bramki: Proczek 51, Świder 89 – Chamera 5

Wiewiórka – Głowaczowa 0:6

Bramki: F. Bielański 24, B. Knych 44, 57-karny, Ostaszewski 70, J. Bielański 80, Krawczyk 84.

LKS STASIÓWKA – LKS Nagoszyn 1:4

Bramki: Malinowski 20 – K. Bieszczad 12, Kirilov 44, Prokop 59, K. Łanucha 90+2

Pogórze Wielopole Skrzyńskie – KS Legion II Pilzno 5:2

Bramki: Cynarski 48-karny, 57-karny, 79, Szkotnicki 28, 59 – Szypułka 9, 83

Klasa A Jarosław, gr. jarosławska

VICTORIA KIDAŁOWICE – LKS ISKRA ZABŁOTCE 0:3 vo.

LKS DĄB DOBKOWICE – LKS SZKŁO MŁYNY 1:0

Bramki: Kościk 17

KS WĘGIERKA – KS CZARNI PAWŁOSIÓW 3:3

Bramki: Pilch 30, Wojdyła 52, Fredor 66 – Czyż 15, Wańkowicz 23, 25.

KS PRO-100 WIETLIN – LKS WIRAŻ CHŁOPICE 1:1

Bramki: Bednarz 28-karny – Rapita 90+2.

KS SZÓWSKO – KS FREDRO SUROCHÓW 1:3

Bramki: Kozyra – M. Surmiak, R. Surmiak, Pawełek

LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – LKS BŁĘKITNI PEŁKINIE 4:0

Bramki: Kisielewicz 24, Łukasiewicz 43, Wolański 77, K. Andreasik 90;

MKS RADYMNO – LKS TĘCZA JANKOWICE 2:1

Bramki: Fedyk 49, Walczak 88 – Roga 18

LKS MANASTERZ k/J-AW – LKS ŁĘK OSTRÓW 0:2

Bramki: Sebastyanka 45, Charysz 85

Klasa A Jarosław, gr. przemyska

KS WIAR KRÓWNIKI – LKS NAKŁO – STARZAWA 1:1

Bramki: Świszcz 55 – Stecyk 75.

LKS KORONA TRÓJCZYCE – LKS BATYCZE 4:0

Bramki: Grabowski 25, Rogusq 47, Boratyn 83, Ziobro 90+3.

KS FORT  JAKSMANICE – UKS UNIA FREDROPOL 0:5

Bramki: Brajczewski 19, 85, Madziar 22, Łoś 40, Kopeć 90.

LKS CRESOVIA KALNIKÓW – LKS TĘCZA KOSIENICE 2:3

Bramki: Hajduk 5, Chynkaliuk 44 – Buczyński 12, Łukawski 59, Kuzioła 78.

GKS VIKING ORŁY – POLONIA II PRZEMYŚL 1:0

Bramki: Kobrzyński 73

LKS GRANICA STUBNO – ULKS SAN HURECZKO 2:1

Bramki: Bereza 2-samob., Piejko 60 – Błoński 83-karny.

LKS GWIAZDA MAĆKOWICE – Żurawianka Żurawica 1:4

Bramki: Orzechowski 3 – Wilowski 6, Cybulski 15, Bajwoluk 27, 90+3

Czuwaj-Wiaro Przemyśl – KS POGÓRZE DUBIECKO 3:0

Bramki: Pałys 16, Łach 31, Świst 71

Klasa A Jarosław, gr. przeworska

RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ – LKS ŻURAW ŻURAWICZKI 1:3

Bramki: Wrona 5 – Majkutowski 7, 75, 84.

LKS PIAST NOWOSIELCE – LKS ZORZA JAGIEŁŁA 1:1

Bramki: Mroszczyk 15 – S. Rupar 10.

OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA – CRESOVIA KRZECZOWICE 0:7

Bramki: Chara 15, D. Białogłowski 16, 44, P. Białogłowski 43, 68, Mokrzycki 50, Grzebyk 59.

LKS START MIROCIN – LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW 3:4

Bramki: Trojnar 5, 83, Adamarek 90+3 – M. Wilczek 11, 45+2, Granda 57, Mazurek 81.

GKS MAJDAN SIENIAWSKI – LKS WISEŁKA SIENNÓW 2:3

Bramki: Micuła 33, Buniowski 80 – G. Kuras 60, Skrzypek 75, Kalamarz 78.

LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – PKS UNUM BABICE 3:1

Bramki: Solarz 7, Niżnik 29, Kluz 90+3 – Ślimak 61.

STRUMYK HAWŁOWICE – ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA 4:1

Bramki: Kochanowicz 16, Tuleja 67, P. Woźnica 72, K. Woźnica 76 – Bartman 40.

Klasa A Jarosław, gr. lubaczowska

LKS ZALEW STARY LUBLINIEC – LKS CZERWONI CEWKÓW 2:1

Bramki: M. Szynal 6, G. Szynal 58 – Żyła 24

LKS KORZENICA – LKS GRANICZNI KROWICA 2:4

Bramki: Pieniążek 32, Kołaczko 84 – P. Chomyszyn 40, 57, 66, T. Furgała

MKS ROZTOCZE NAROL – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY 0:5

Bramki: Franków 3, Sęga 7, W. Fedyk 54, Głuszyk 64, Cyran 77.

KS ORKAN ZAPAŁÓW – LKS CZARNI OLESZYCE 3:5

Bramki: Dziadosz 3, Halwa 19, Junik 52 – Buksak 42, 66, Polak 46, 70, Filipowicz 37.

LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – LKS ZRYW MŁODÓW 0:5

Bramki: Junik 12, 59, 81, Powroźnik 16, Madej 24.

LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA – MKS JUWENIA CIESZANÓW 2:0

Bramki: R. Furgała 40, P. Antoniów 69

LKS BŁĘKITNI FUTORY – KS VICTORIA STARY DZIKÓW 3:0

Bramki: Kudyba 8, 73, Łakomy 80.

Klasa A Krosno, gr. 1

Przysietnica – Uherce Szarotka 1:1

Bramki: W. Dereń 48 – H. Zaniewicz 14

Strachocina – LKS Niebieszczany Remix 2:2

Bramki: K. Wolanin 18, D. Romerowicz 90+3 – M. Grzyb 25, 60;

Zarszyn – Izdebki LKS 1:1

Bramki: Żyłka 64 – D. Gładysz 26

Bażanówka LKS Orzeł – Pisarowce 0:1

Bramki: Furdak 44

Długie LKS RAF HOUZE – Lesko Sanovia 1:1

Bramki: Sz. Makarski 9 – Solarski 23

Płowce – Bezmiechowa LKS Lotniarz 6:1

Bramki: Pańko 8, 18, 28, 35, Ulaszczak 73, Szmyd 94 – Dudzik 14.

WIKI SANOK – Jankowce 3:0

Bramki: P. Fryc 21, Ł. Lachiewicz 26, K. Rudy 44;

Klasa A Krosno, gr. 2

Górnik Grabownica Starz. – WRÓBLIK SZLACHECKI 2:2

Bramki: D. Brodzicki 31, K. Rachwalski 82 – F. Sołtysik 20-karny, K. Wywrót 61

Klimkówka Karpaty – Haczów 2:3

Bramki: Ł. Walus 77, R. Puchalik 81 – M. Różnicki 61, Kasperkowicz 87-samob., B. Banaś 90+4-karny

Zmiennica – Rogi Burza 1:2

Bramki: K. Kaczkowski 76 – K. Uliasz 1-wolny, 28

Jaśliska – Niebocko Victoria 2:1

Bramki: J. Długosz 40-karny, D. Hryniak 71 – M. Oleniacz 90

Lubatówka – ISKRZYNIA 1:0

Bramki: J. Socha 72;

Grabówka – LUKS BESKID POSADA GÓRNA 3:2

Bramki: T. Dymnicki 40, 89, P.Nowak 32 – T. Kasperkowicz 20, 36.

Iwonicz Iwonka – Brzozovia Brzozów 2:3

Bramki: J. Zima 26, Ł.Rajchel 69 – D. Jamróg 19, A. Smoleń 59-karny, 88-karny

Klasa A Krosno, gr. 3

Orzeł Lubla – Łęki Dukielskie 0:2

Bramki: Białogłowicz 17, Lichtarski 28.

Bieździedza LKS Orzeł – Kołaczyce Ostoja 3:1

Bramki: Przewoźnik 36 – Rachowicz 38, Szot 47, Sypień 53.

GKS Zarzecze-Dębowiec – UKS Guzikówka Krosno 5:0

Bramki: Ochal 24, Martowicz 53, Zabawa 55, 66, 87

Wojaszówka – Faliszówka Orzeł 0:1

Bramki: Wrona 82.

Skołyszyn – Niegłowice Wisłoka 1:0

Bramki: Marszałek 22

Krościenko Wyżne – Zręcin Tęcza 2:0

Bramki: Staszewski 7, Prajsnar 87

Sobniów Jasło – Brzyska 1:2

Bramki: Zegarowski 14 – Marcisz 4, Szarek 79.

Klasa A Rzeszów, gr. 1

LKS Jasionka – Heiro Rzeszów 4:2

Bramki: Jakubowski 53, 72 Wojewoda 69, 84 – Seleznov 11, 45;

Junak Rzeszów – Piast Nowa Wieś 0:1

Bramki: Pitaś 47.

Aramix Niebylec – Noverra Głogów Młp. 2:1

Bramki: Pilecki 23, Smalarz 89 – Żmuda 90+1

Grunwald Budziwój – Start Borek Stary 3:0

Bramki: Członka 39, Kocór 84, 90.

KS Godowa – LKS Trzebownisko 1:2

Bramki: Strzępek 22 – Rajtak 42, Bozejewicz 53.

Zimowit Rzeszów   – Novi Nosówka 6:0

Bramki: Błaszkiewicz 32, Wilanowski 45+1, Małek 51, Kot 65, Urban 81, Pomykała 90+1;

Wisłok Strzyżów  – Albatros Szufnarowa 1:0

Bramki: Rykała 54.

Klasa A Rzeszów, gr. 2

KS Dąbrówki – Crasnovia Krasne 1:0

Bramki: Dziedzic 75.

Rzemieślnik Strażów – Dynovia Dynów 3:4

Bramki: Ruszel 90+2, 90+4, Węgrzyn 72 – Rebizak 28, Szczepański 33, Dzik 55, Kłoda 66.

Szarotka Rogóżno – Grom Handzlówka 5:1

Bramki: J. Skupień 3, 36, M. Skupień 4, 51, Kotłowski 44 – Ostrowski 68.

Styrobud Trzeboś – Arka Albigowa 8:1

Bramki: Kania 52, 59, 77, 87, Osetek 35, A. Szeliga 39, K. Plizga 51, Piersiak 71 – Szpunar 44;

LKS Łąka – Iskra Jawornik Polski 0:12

Bramki: Kaweński 4, 12, 30, Socha 49, 62, 65, Tokarz 5, 48, Stanowski 20, 75, Olejarz 3, Szałaj 83

KS Stobierna – Unia Korniaktów Płn. 4:1

Bramki: Wojkowski 14, Nędza 63, Nowak 81, Krupa 85 – Wanowicz 40;

Galicja Chmielnik – Błękit Żołynia 0:1

Bramki: Pszona 68.

Klasa A Rzeszów, gr. 3

KS Dzikowiec – Janovia Janowiec 4:1

Bramki: Piłat 58, Stec 60, Skupiński 73, Sasiela 83 – Bajor 31

Wisła Gliny Małe – Korona Majdan Królewski 0:4

Bramki: Tęcza 31-karny, Kaczmarski 45, Swakop 48, Sadecki 49.

Strażak Grochowe – Start Wola Mielecka 0:1

Bramki: D. Foltak 43

Zacisze Trześń – Atut Podborze 3:3

Bramki: Jezuwid 8, Bajor 81, Furtak 86 – Bielik 19, H. Kulpa 28, B. Skaza 65

Kolorado Wola Chorzelowska  – Dromader Chrząstów 0:1

Bramki: Ł. Węglarz 61.

Raniżovia Raniżów – Tempo Cmolas 0:0

LKS Babicha  – Hetman Dąbrówka Wisłocka 2:2

Bramki: Koza 41, Ciejka 75 – A. Stec 5, 52

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Orzeł Kosowy 9:0

Bramki: Kiwak 8, 38, 53, 81, Piątkowski 28-samobójcza, P. Draus 34, Dziedzic 41, 75, G. Wróblewski 68.

Klasa A Stalowa Wola, gr. 1

Unia Skowierzyn – LZS Rzeczyca Długa 1:1

Bramki: Zając 34 – Uberman 27

Czarni Lipa – LZS Jadachy 2:1

Bramki: Karol Chamera 26, P. Mach 90+2 – T. Wolan 89

Jeziorak Chwałowice – KS Kopcie 2:2

Bramki: Woźniak 16, 25-karny – Nowiński 50-samob., Sobala 68

LZS Wola Rzeczycka – Koniczynka Ocice 3:1

Bramki: Temporale 7, Chamot 48, 90 – Glica 62

Bukowa Jastkowice – KS TRENERA Ł. KOŚCIELSKIEGO 3:4

Bramki: Partyka 17-karny, Szymanek 58, Kaczmarczyk 68 – Lipniarski 32, 90, Leszczyński 34, Skrzypek 45+1;

KS Wisan Skopanie – San Wrzawy 4:3

Bramki: Furdyna 3, 54, Lis 60, Pietraszko 87 – Rutkowski 15, 28, Woźniak 82.

LZS Słowianin Grębów – Strzelec Dąbrowica 1:2

Bramki: Piechniak 48 – Hałka 30, K. Surowiec 65

Klasa A Stalowa Wola, gr. 2

Sokół Hucisko – Czarni Sójkowa 2:3

Bramki: D. Partyka 22, P. Stępień 59 – Żak 57, 80, P. Olszowy 15,

Retman Ulanów – KS Sarzyna 0:0

Staromieszczanka Stare Miasto – LKS Brzyska Wola 1:0

Bramki: Maciej Baj 22.

Orzeł Rudnik – Advit Łętownia 0:3

Bramki: K. Kruczkowski 4, A. Kusiak 45, 90

PAUZA – Sparta Jeżowe

Górnovia Górno – Podlesianka Kamień 0:2

Bramki: M. Bednarz 23, M. Kowalski 32

KP Podwolina – PUKS Francesco Jelna 1:1

Bramki: A. Zelek 81 – K. Krzemiński 10

Klasa B Dębica, gr. 2

Plon Klęczany – KS Kaskada II Ostrów – Kamionka 3:0

Bramki: Kowal 6-karny, 43-karny, Długosz 76;

GRÓD BĘDZIEMYŚL – Lechia  II Sędziszów Młp. 1:3

Bramki: Marchlik 28 – Majka 69, Jaworek 76, Marcin Dyło 90+5

Olimpia Nockowa – Sokół Krzywa 3:4

Bramki: Pająk 14, Wiater 48, Gruchacz 73 – Śmiałowski 34-karny, Andreasik 56, 87, Stec 90.

PAUZA – Victoria Ocieka

Progres Kawęczyn Sędziszowski – Korona Góra Ropczycka 6:1

Bramki: D. Cyzio 30, 41, 59, Pieja 6, Mędrygał 19, Dzik 24 – K. Kułak 5;

Strażak Lubzina – Inter Gnojnica 1:3

Bramki: Raś 22 – Pazdan 4, Świerad 81, A. Frydło 90

Klasa B Jarosław, gr. lubaczowska

LKS WALTER OPAKA – LKS LEŚNIK PŁAZÓW 1:3

Bramki: Sikora 51 – Chmiel 57, Janczyra 72, Dryblak 89.

Klasa B Krosno, gr. 2

JAĆMIERZ – Nowotaniec Cosmos  II 0:10

Bramki: I. Nahornyi 2, 40, K. Kalemba 65, W. Karpiński 70, N. Bohomaz 73, 84, 83, 86, Longe 75, 88

Markowce – LKS ODRZECHOWA 1:0

Bramka: J. Ambicki 86

Golcowa – ORŁY JABŁONKA 8:2

Bramki: Job 5, G. Kiełbasa 17, 40, 48, 77, 85, W. Więcek 11, D. Rachfał 55 – Spólnik 49, Sawicki 79.

LKS Hłudno – Głębokie LKS 1:1

Bramki: G. Kurzydło 9 – D. Tatar 3

Dydnia Zryw – Wzdów 3:0

Bramki: J. Janowicz 27, Łuc 36, M. Turoń 40

Pielnia Orion – Sieniawa Wisłok 1:2

Bramki: M. Gagatko 9 – A. Ryglewicz 45+1, M. Kielar 71.

KS VICTORIA PAKOSZÓWKA – Nowosielce Szarotka 1:0

Bramki: Adamowicz 41-karny

Klasa B Krosno, gr. 3

Domaradz Sokół – Milcza 4:0

Bramki: R. Hus 49, 89, Ł. Pilch 7, M. Tomoń 66;

Głowienka – SZCZEPAŃCOWA 5:0

Bramki: K. Kucza 31, Grocholski 33, Półchłopek 59, 62, P. Kucza 70;

Wesoła – Lubatowa 1:2

Bramki: Serafin 79 – K. Zając 66, 72

LKS Orzeł Pustyny – Rymanów Zdrój 2:5

Bramki: Gerlach 6, Szegda 78 – B. Klimkiewicz 43, 53, 73, S .Rygiel 60, A. Kasperkowicz 50

PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE – Jasionów JKS 2:0

Bramki: Kopko 77, Szmyd 82-karny; 

Trześniów – Jasienica 2:1

Bramki: A. Kędra 70, M. Rysz  24 – M. Mateja 55

Klasa B Krosno, gr. 4

KS PASJA KROSNO – Korczyna Kotwica 2:2

Bramki: Konrad Rysz 29, Szymbara 55 – Urbanek 53, Białogłowicz 77

Świerzowa – PAUZA

Zorza Łubienko – Kopytowa Polonia 3:1

Bramki: Piotr Rysz 21, Konrad Doniek 36, Mateusz Fiałkiewicz 41

Strzelec Frysztak – Łubno Tajfun 4:1

Bramki: D. Winiarski 27-karny, 30-karny, 86-karny, Kobak 61 – Kosiek 37

Żeglce – Kobylany Victoria 3:6

Bramki: Kozielec 9, M. Wulw 42, P. Biały 54 – Rafał Wierdak 14, 27, Artur Pernal 45, Paweł Mielech 86, Szymon Sudoł 90;

Iwla – Chorkówka Nafta 3:0 vo

Klasa B Krosno, gr. 5

Osobnica Sparta – LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI 2:3

Bramki: Damian Ludwin 15-karny, 90+4 – Frączek 26, Parzygnat 51, Bal 81;

Nowy Żmigród Wisłoka  – Nowy Glinik Dragon 3:1

Bramki: Goleń 49-samob., Baran 84, Szyndak 89 – Machowski 47

Warzyce – Wisłoka BŁAŻKOWA 1:3

Bramki: Czapa 15, Przewoźnik 59, Łukasik 73 – Gawlik 79-karny.

Hankówka – GKS Zarzecze-Dębowiec  II 2:5

Bramki: Bąk 25, Labut 90 – Wokurka 20, Soliński 23, Czempas 35, Kluk 87, Sokołowski 90+2.

Krempna Wrzos – Brzezówka 0:3 vo

Łężyny Gaudium – Team 17 Szebnie 2:2

Bramki: Stachaczyński 20 ,64 – Stefanik 12, Rogowski 35

Klasa B Rzeszów, gr. 2

Orły Pstrągówka – Korona Dobrzechów 0:2

Bramki: Niemiec 17, Wasilewski 30.

Grunwald Połomia – Granit Wysoka Strzyżowska 2:1

Bramki: Domino 16, Sitek 45+2 – Król 90.

Start Lubenia – Czarni Czudec 2:2

Bramki: Grobelny 14, Kalembkiewicz 16 – Wolański 3, Żybira 51;

Huragan Kozłówek – Herman Hermanowa 3:2

Bramki: Kawa 7-karny, Gajda 15, Kuta 68 – Płoszaj 60, Skoczylas 75; 

KS II Bystrzyca – Sokół Grodzisko 1:4

Bramki: P. Róg 57 – Cynarski 5, Jakubowicz 20, K. Róg 41, 47; 

Grom Mogielnica – Rotar Węglówka 4:1

Bramki: Kilar 15, Bartczak 53, Kachniarz 68, Wilczek 87 – Szwast 4.

Płomyk Lutoryż – Diament Pstrągowa 1:1

Bramki: Opaliński 67 – Róg 10;

Klasa B Stalowa Wola, gr. 1

Wspólnota Serbinów – KS  CYGANY 1:1

Bramki: Zasuwa 16 – Tomczyk 89

LZS Wola Baranowska – Sokół Sokolniki 1:5

Bramki: Korczyński 89 – Ł. Bożek 11, 60, Kułaga 24, Cąpała 83, Obłoza 88;

Płomień Trześń – Płomień Chmielów 5:0

Bramki: Popovych 15, 28, Seredynskyi 18, Oszczypała 41, Paruch 58; 

KS WYDRZA – KS ŻUPAWA 1:7

Bramki: Surma 80 – D. Walski 9, A. Duma 15, 26, 28, Kozieł 18, S. Łagowski 23, 70; 

OKS Wielowieś  – LZS Tarnowska Wola 4:1

Bramki: Sobieraj 39, M. Żarów 51, Sitarski 68, Rodzeń 85 – Franuszkiewicz 16; 

OKS JUNIOR ZAKRZÓW II – Kolejarz Knapy 0:4

Bramki: Jarosz 48, 79, Rzeźwicki 33, Lewicki 76;

Iskra Sobów – LZS Krzątka 2:3

Bramki: Jochaniak 2-karny, Ligman 23 – P. Adamczyk 59, 88, 90+2; 

Klasa B Stalowa Wola, gr. 2

LZS LOTNIK TURBIA – Jutrzenka Kopki 7:2

Bramki: Turzyński 2, Oczak 6, Grabowski 12, 27, 45, Marzec 76, Samołyk 83 – K. Zastawny 18, 90+1,

LZS HEROSI KRZAKI- SŁOMIANA – WKS Kurzyna 2:5

Bramki: Ł. Wolak 20, 47 – Szafran 2, Siembida 75, Seroka 83, 85, 87, 

KP Zarzecze – ORZEŁ GLINIANKA 5:1

Bramki: Kozyra 15, Cichoń 35, Kobylarz 61, 75, K. Maziarz 63 – Siembida 6.

Huragan Zdziechowice – LZS ŻABNO 1:1

Bramki: Michał Kowalczyk 33 – Gumuliński 11, 

GAS Łęg Stany – LKS Sanna Zaklików 3:0

Bramki: K. Bednarz 58, 80, K. Majchrzak 67,

LZS Polonia Przędzel – Milenium Bieliny 0:6

Bramki: Sałęga 23, Łyko 36, R. Fąfara 42, 74, G. Małek 54, D. Małek 66,

Klasa B Stalowa Wola, gr. 3

Azalia Wola Zarczycka II – GKS GROBLE 0:2

Bramki: Sarzyński 55, Bednarz 67; 

Victoria Giedlarowa – Rotunda Krzeszów 0:1

Bramki: Klekacz 57

Złotsan Kuryłówka – Tanew Harasiuki 1:1

Bramki: Stecki 88 – Waliłko 64;

KS ŁUKOWA – KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA 2:1

Bramki: Wnęk 11, Baj 90+2 – Siuzdak 70;

Grabniak Hucisko – Azalia Brzóza Królewska 0:1

Bramki: Kazak 75.

Kłyż Tarnogóra – LKS San Wierzawice 2:3

Bramki: Bogdan 18, Grab 76 – Wiśniowski 3, Przeszło 44, Lizak 55; 

Orzeł Biedaczów  – Jodła Przychojec 1:1

Bramki: Decowski 15 – Drożdżal 2

KOBIETY

2 liga kobiet

Sokół Kolbuszowa Dolna – Wanda Nowa Huta Kraków 2:2

Bramki: Kwiatkowska 52, Janas 90 – Dąbrowska 2, Kaczmarek 73.

3 liga kobiet

Izolator Boguchwała – Inter Gnojnica 0:0

Resovia II Rzeszów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:4

Bramki: Myłek 65 – Szymańska 13, 29, Zawalik 23, Andrachiewicz 90+3

FUTSAL

1 liga

Górnik Polkowice – Eurobus Przemyśl 1:4

Bramki: Biały 33 – Zanko 13, Bała 14, 24, Wanat 20.