Klasyfikacja strzelców. Od 4 ligi do klasy B. Marcin Kiwak prześcignął Kacpra Piechniaka

770
Marcin Kiwak w tym sezonie strzelił już 31 gol, fot. Kolbuszowianka Kolbuszowa

Przedstawiamy aktualną klasyfikację strzelców w seniorskich rozgrywkach prowadzonych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. Marcin Kiwak z Kolbuszowianki w weekend trafił cztery razy do bramki Orła Kosowy i z 31 bramkami jest nowym liderem klasyfikacji strzelców na Podkarpaciu bez podziału na ligi.

Aktualna klasyfikacja strzelców (4.04.2023) – źródło PZPN

4 liga podkarpacka  
NOWAK ADRIANJKS JAROSŁAW16
DZIADOSZ SZYMONKarpaty Krosno15
TARAŁA IGORIgloopol Dębica/SOKÓŁ SIENIAWA11
BUĆ KONRADStal Łańcut11
KĘDZIOR DOMINIKLechia Sędziszów Młp.10
BARYCZA TOMASZKS Legion Pilzno9
BOHOMAZ NAZARIINowotaniec Cosmos9
RÓG PATRYKStal Łańcut9
LOREK JAKUBStal Rzeszów S.A.9
PONCE GARCIA MANUELStal Rzeszów S.A.9
   
Klasa O Dębica  
SIEPIERSKI HUBERTBłękitni Ropczyce25
KŁOS KAMILVictoria Czermin17
BIENIEK MATEUSZBłękitni Ropczyce16
SOBOŃ WOJCIECHVictoria Czermin15
SZLACHETKA MICHAŁKS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki13
DĄBEK KAMILVictoria Czermin13
JEZUIT DAVIDChemik Pustków Osiedle12
CHMIELOWIEC TOMASZMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna12
KANTOR DARIUSZKamieniarz Golemki10
RAJPOLD ARKADIUSZLKS Błękitni Siedlanka10
   
Klasa O Jarosław  
KYCIŃSKI JACEKLKS GORLICZANKA GORLICZYNA16
OWARZANY GRZEGORZLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO16
BOCHNAK DAWIDLKS PROMYK URZEJOWICE12
SŁYSZ BARTŁOMIEJLKS SAN GORZYCE11
DEDA YAROSLAVLKS START LISIE JAMY11
VYCHIZHANIN ANDRIIKS ZDRÓJ HORYNIEC10
ROMAN JAROSŁAWLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO10
STRUŚ EDWINOrzeł Przeworsk10
TRELKA KACPERTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 200110
GŁUSZKO ŁUKASZLKS ORZEŁ TORKI9
HASS PAWEŁMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW9
ZNAMIEŃCZYKÓW WALDEMARMKS START PRUCHNIK9
   
Klasa O Krosno  
NIKODY RAFAŁRymanów KS Start23
MACNAR RADOSŁAWRymanów KS Start19
CZYRNY DAWIDEkoball Stal Sanok18
KUZIO MATEUSZCzeluśnica16
MUNIA WOJCIECHCzeluśnica15
KRAJEWSKI MARCINKorona Rzeszów14
DOMARADZKI RAFAŁEkoball Stal Sanok12
WANAT MATEUSZEkoball Stal Sanok12
FRĄCZEK JAKUBJabłonica Polska10
MAJEWSKI WIKTORRymanów KS Start10
   
Klasa O Rzeszów  
PANEK KONRADSokół Sokołów Młp.19
JANDA PIOTRLeśna Wólka Podleśna16
SŁONINA GRZEGORZSawa Sonina13
ODRZYWOLSKI PAWEŁStrumyk Malawa13
WANIA MIKOŁAJWłókniarz Rakszawa13
RĄCZKA KACPERZaczernie13
SITEK ADRIANIskra Zgłobień12
DEC MATEUSZLKS JEDNOŚĆ NIECHOBRZ12
KIEREPKA DAWIDStrumyk Malawa12
MAĆKOWIAK JAKUBResovia Rzeszów S.A.11
ŻUCZEK KAMILStrug Tyczyn11
   
Klasa O Stalowa Wola  
PIECHNIAK KACPERSokół Kamień29
SOBIŁO WOJCIECHLZS Ździary19
STĄPORSKI PRZEMYSŁAWTS Transdźwig Stale15
GÓRECZNY PATRYKKP Tanew Wólka Tanewska13
PIERÓG SEBASTIANKP Tanew Wólka Tanewska11
DROŻDŻAL RAFAŁPogoń Leżajsk10
ŚWIĄDER TOMASZStal Gorzyce10
KSIĄŻEK MATEUSZStal Stalowa Wola P.S.A.9
FLOREK MATEUSZAzalia Wola Zarczycka8
ŁUCZAK ARTURSokół Kamień8
WILK KAROLStal Nowa Dęba8
   
Klasa A Dębica  
FORNEK MICHAŁKS Kaskada Ostrów – Kamionka19
BIELAŃSKI JAKUBGłowaczowa18
CZERWIEC RAFAŁWiewiórka18
KNYCH BARTOSZGłowaczowa17
CYNARSKI TOMASZPogórze Wielopole Skrzyńskie15
WOLAŃSKI JANUSZBrzostowianka Brzostek13
FORNEK KACPERKS Kaskada Ostrów – Kamionka12
MALINOWSKI KAMILLKS STASIÓWKA11
SZYMAŃSKI KACPERBrzostowianka Brzostek10
CHMURA MIŁOSZKS Legion Pilzno10
MROZOWSKI JAKUBLKS Stara Jastrząbka-Róża10
   
Klasa A Jarosław, gr jarosławska  
ANDREASIK PATRYKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE15
ŁUKASIEWICZ ARTURLKS WIRAŻ CHŁOPICE15
MAZUR WALDEMARKS FREDRO SUROCHÓW14
KOZYRA MARIUSZKS SZÓWSKO14
GAWŁOWSKI KRZYSZTOFLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE11
SURMIAK MATEUSZKS FREDRO SUROCHÓW10
DUDA TOBIASZKS PIAST TUCZEMPY10
LONC PIOTRLKS DĄB DOBKOWICE10
WOTA KAROLLKS DĄB DOBKOWICE10
ZAGULAK MATEUSZMKS RADYMNO10
   
Klasa A Jarosław, gr przemyska  
ŚWIST MATEUSZCzuwaj-Wiaro Przemyśl27
KUZIOŁA WOJCIECHLKS TĘCZA KOSIENICE14
SEDLACZEK PAWEŁGKS VIKING ORŁY13
ŁACH MACIEJCzuwaj-Wiaro Przemyśl12
NYCZ PIOTRLKS CRESOVIA KALNIKÓW12
PIEJKO GRZEGORZLKS GRANICA STUBNO12
BUCZYŃSKI FABIANLKS TĘCZA KOSIENICE12
KIJANKA PAWEŁKS POGÓRZE DUBIECKO11
MIREK BARTŁOMIEJKS WIAR KRÓWNIKI10
PEMPUŚ PATRYKLKS GRANICA STUBNO10
BŁOŃSKI PIOTRULKS SAN HURECZKO10
   
Klasa A Jarosław, gr przeworska  
WILCZEK MICHAŁLKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW27
KURAS GRZEGORZLKS WISEŁKA SIENNÓW18
SKRZYPEK RADOSLAWLKS WISEŁKA SIENNÓW16
GOŃ SEBASTIANRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ13
BIAŁOGŁOWSKI DANIELLKS CRESOVIA KRZECZOWICE10
MAJKUTOWSKI WOJCIECHLKS ŻURAW ŻURAWICZKI10
GARDZIELIK RAFAŁOlimpiakos Tarnogród10
KIJANKA PATRYKLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA9
TULEJA DAWIDLKS STRUMYK HAWŁOWICE9
ZIĘBA PAWEŁLKS WISEŁKA SIENNÓW9
   
Klasa A Jarosław, gr lubaczowska  
TOKARZ JAKUBLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA15
BUKSAK WIKTORLKS CZARNI OLESZYCE14
DOROTA TOMASZLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA13
CHOMYSZYN PAWEŁLKS GRANICZNI KROWICA12
PATA BARTŁOMIEJLKS ZALEW STARY LUBLINIEC11
PIENIĄŻEK KRZYSZTOFLKS KORZENICA10
NISZTUK SEBASTIANBŁĘKITNI OBSZA9
MAZUREK MICHAŁLKS BŁĘKITNI FUTORY9
FURGAŁA GRZEGORZLKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA9
NIECKARZ GRZEGORZKS VICTORIA STARY DZIKÓW8
KOŁACZKO JAKUBLKS KORZENICA8
JAROSIEWICZ PIOTRMKS JUWENIA CIESZANÓW8
MAZURKIEWICZ MARCINMKS ROZTOCZE NAROL8
   
Klasa A Krosno, grupa 1  
PAŃKO FABIANPłowce22
GALANT MICHAŁStrachocina14
GŁADYSZ BARTŁOMIEJIzdebki LKS10
KOWALCZYK SYLWESTERBażanówka LKS Orzeł9
CZUBEK PIOTRLKS Niebieszczany Remix9
SOBOLAK SEBASTIANCzarni 1910 Jasło8
PILSZAK RADOSŁAWDługie LKS San-Bud8
PAŁYS DAWIDLKS Niebieszczany Remix8
ULUSZCZAK ALEKSANDERPłowce8
PIELECH DOMINIKWIKI SANOK8
   
Klasa A Krosno, grupa 2  
WYWRÓT KACPERWRÓBLIK SZLACHECKI17
ZIMA JAKUBIwonicz Iwonka12
BRAJA SEBASTIANRogi Burza11
RAKOCZY BARTŁOMIEJGrabówka10
BRYŚ RADOSŁAWHaczów9
PUCHALIK RAFAŁKlimkówka Karpaty9
WOŁCZAŃSKI GRZEGORZKlimkówka Karpaty9
DYMNICKI TOMASZGrabówka8
PELCZAR KRYSTIANZmiennica8
GLAZAR ALBERTGórniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej7
JANTOSZ KAMILGórniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej7
SOCHA JAKUBLubatówka7
GOLOWSKI WOJCIECHLUKS BESKID POSADA GÓRNA7
ULIASZ KONRADRogi Burza7
   
Klasa A Krosno, grupa 3  
ZEGAROWSKI SŁAWOMIROKS Sobniów Jasło14
ZABAWA WOJCIECHGKS Zarzecze-Dębowiec11
PRAJSNAR KACPERKrościenko Wyżne10
LIS ADRIANOKS Sobniów Jasło10
MAJEWSKI SŁAWOMIROrzeł Lubla10
KOZAK TOMASZBrzyska8
JUSZKIEWICZ MATEUSZKołaczyce Ostoja8
DZIADOSZ DARIUSZŁęki Dukielskie8
PALUCH KAMILFaliszówka Orzeł7
STASZEWSKI ALAN STANISŁAWKrościenko Wyżne7
LICHTARSKI KAMILŁęki Dukielskie7
LABUT GRZEGORZSkołyszyn7
WĄCHAŁA TOMASZWojaszówka7
GÓRA DAWIDZręcin Tęcza7
   
Klasa A Rzeszów, grupa 1  
JARECKI DARIUSZLKS Jasionka16
TOMCZYK ŁUKASZPiast Nowa Wieś15
BRYNDAL KAMILSTART BOREK STARY10
DUREK MICHAŁWisłok Strzyżów9
SMALARZ MATEUSZAramix Niebylec8
ROGALA ADRIANKS Novi Nosówka8
BŁAŻEJOWSKI DAWIDWisłok Strzyżów8
JAKUBOWSKI KAMILLKS Jasionka7
KRUPA MATEUSZLKS Jasionka7
PRZYGÓRZEWSKI KAMILTrzebownisko7
   
Klasa A Rzeszów, grupa 2  
BALAWENDER PIOTRKS Błękit Żołynia21
SZELIGA DAMIANStyrobud Trzeboś18
KŁODA ARKADIUSZDynovia Dynów16
WALAT TOMASZLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA15
KAWEŃSKI MARCINIskra Jawornik Polski13
FRĄCZEK SEBASTIANRzemieślnik Strażów12
TOKARZ ADRIANIskra Jawornik Polski9
SKUBA KAROLCrasnovia Krasne8
LECH PIOTRKS Dąbrówki8
REJOWSKI MATEUSZLKS Jasionka8
   
Klasa A Rzeszów, grupa 3  
KIWAK MARCINKolbuszowianka Kolbuszowa31
WANAT PIOTRDromader Chrząstów23
STEC ARKADIUSZHetman Dąbrówka Wisłocka17
FIGURSKI IGORDromader Chrząstów12
DRAUS PIOTRKolbuszowianka Kolbuszowa12
DZIEDZIC BRIANKolbuszowianka Kolbuszowa12
WRÓBLEWSKI GRZEGORZKolbuszowianka Kolbuszowa12
BIELEŃ PATRYKTempo Cmolas12
BIELIK PATRYKAtut Podborze11
KULPA HUBERTAtut Podborze11
ZIELIŃSKI SZYMONORZEŁ KOSOWY11
WILK PATRYKStart Wola Mielecka11
   
Klasa A Stalowa Wola, grupa 1  
SZYMANEK GRZEGORZBukowa Jastkowice15
BRODA KACPERSan Wrzawy15
WOLAN TOMASZLZS Jadachy13
STAŃKOWSKI KAMILLZS Wola Rzeczycka12
KACZMARCZYK PAWEŁBukowa Jastkowice11
PARTYKA MICHAŁBukowa Jastkowice11
RUTKOWSKI RADOSŁAWSan Wrzawy11
WOŹNIAK GRZEGORZJeziorak Chwałowice10
TEMPORALE KAMILLZS Wola Rzeczycka10
LEŚNIOWSKI MATEUSZUnia Skowierzyn9
   
Klasa A Stalowa Wola, grupa 2  
KUSIAK ADAMAdvit Łętownia13
ZELEK ADAMKP Podwolina11
KOWALSKI MATEUSZPodlesianka Kamień11
TYCZYŃSKI WOJCIECHRetman Ulanów8
SŁONINA HUBERTGórnovia Górno7
BAJ MARCINStaromieszczanka Stare Miasto7
ZEBZDA ŁUKASZKS Sarzyna6
BIELAK RADOSŁAWPUKS Francesco Jelna6
PÓŁĆWIARTEK DAWIDPUKS Francesco Jelna6
MAJKA KAMILGórnovia Górno5
ERDZIK ADAMKP Podwolina5
MIAZGA BARTŁOMIEJPUKS Francesco Jelna5
BAJ MARCINStaromieszczanka Stare Miasto5
   
Klasa B Dębica, grupa 2  
WESOŁOWSKI KLAUDIUSZLechia Sędziszów Młp.12
ŁYKO TOMASZSokół Krzywa11
POSŁUSZNY JAKUBInter Gnojnica9
MARCHLIK JAROSŁAWGRÓD BĘDZIEMYŚL8
BIELAK MIŁOSZKorona Góra Ropczycka8
ŚWINIUCH KONRADGRÓD BĘDZIEMYŚL6
FRYDŁO ADRIANInter Gnojnica6
DŁUGOSZ DAMIANPlon Klęczany6
KOWAL DAMIANPlon Klęczany6
MĘDRYGAŁ ŁUKASZProgres Kawęczyn Sędziszowski6
FURTAK DAWIDVictoria Ocieka6
   
Klasa B Jarosław, grupa lubaczowska  
KŁAK WIKTORLKS MIĘKISZ NOWY17
SUROWIEC DAWIDLKS TANEW WOLA WIELKA12
KRZYSZKOWSKI JAKUBLKS UNIA ŁUKAWIEC12
FARION JAKUBLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA10
BARAN FILIPLKS UNIA ŁUKAWIEC10
TROJNAR MARCINLKS MIĘKISZ NOWY9
OLEJARZ KONRADLKS MIĘKISZ NOWY8
BUNDYRA DAMIANLKS LEŚNIK PŁAZÓW7
CZERECZON ŁUKASZLKS TANEW WOLA WIELKA7
KOLANO EMILLKS UNIA ŁUKAWIEC7
CHMIEL PATRYKLKS WALTER OPAKA7
   
Klasa B Krosno, grupa 2  
DOLGOV DINISNowotaniec Cosmos20
KILAR KAMILSieniawa Wisłok16
MICHALAK MICHAŁGłębokie LKS14
SZCZĘSNY JAKUBGłębokie LKS14
FILIPOWICZ SZYMONJAĆMIERZ13
RYGLEWICZ ARKADIUSZSieniawa Wisłok13
TATAR DAMIANGłębokie LKS10
KIEŁBASA GRZEGORZGolcowa10
DŻUGAN DAWIDKS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA10
BOŁOZ MAREKLKS Hłudno10
   
Klasa B Krosno, grupa 3  
PASTERKIEWICZ PIOTRKombornia11
ZAJĄC KAROLLubatowa10
FRYDRYCH RADOSŁAWGłowienka9
WOJTOWICZ PIOTRJasienica9
KĘDRA ARTURTrześniów9
WĄCHAŁA DAMIANTrześniów9
JAROSZ PAWEŁLKS Orzeł Pustyny8
WALCZAK KRYSTIANLubatowa8
PÓŁCHŁOPEK PAWEŁGłowienka7
SURMACZ DAWIDJabłonica Polska7
RYGIEL MATEUSZRymanów Zdrój7
   
Klasa B Krosno, grupa 4  
ZYCH DAWIDKorczyna Kotwica22
MŁOCEK DAMIANPotok Nurt19
TELESZ JAKUBKS PASJA KROSNO14
MIELECH PAWEŁKobylany Victoria12
FIAŁKIEWICZ MATEUSZŁubienko12
SIENICKI SŁAWOMIRStrzelec Frysztak12
BAUER DAMIANIwla10
CZAJA DANIELKobylany Victoria10
KRÓWKA IRENEUSZIwla9
KOSIEK MATEUSZŁubno Tajfun9
   
Klasa B Krosno, grupa 5  
STACHACZYŃSKI MICHAŁŁężyny Gaudium17
STEFANIK ARTURTeam 17 Szebnie17
LUDWIN DAMIANOsobnica Sparta15
CYRAN JAKUBNowy Żmigród Wisłoka13
WOKURKA MATEUSZGKS Zarzecze-Dębowiec9
PARZYGNAT DANIELLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI9
RUSZEL HUBERTBrzezówka8
PARZYGNAT IRENEUSZLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI8
BARAN ŁUKASZNowy Żmigród Wisłoka8
FRĄCZEK DAMIANLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI7
MACIEJCZYK JAROSŁAWŁężyny Gaudium7
MACHOWSKI ADRIANNowy Glinik Dragon7
SOWA TOBIASZNowy Glinik Dragon7
   
Klasa B Rzeszów, grupa 2  
KUŚNIERZ JAKUBHerman Hermanowa20
POKRYWKA RADOSŁAWGranit Wysoka Strzyżowska16
SORÓWKA MATEUSZGRUNWALD POŁOMIA15
SKOCZYLAS MICHAŁHerman Hermanowa15
ANGERMAN OLIWIERGrom Mogielnica14
JARZYNA ŁUKASZHuragan Kozłówek14
JACEK JAKUBCzarni Czudec11
DOMINO SEBASTIANPłomyk Lutoryż10
PETYNIAK BARTŁOMIEJWĘGLÓWKA10
WILK KAMILGranit Wysoka Strzyżowska9
OROZCO ALVAREZ EMANUELWĘGLÓWKA9
   
Klasa B Stalowa Wola, grupa 1  
DUMA ADRIANKS ŻUPAWA18
WALSKI DAWIDKS ŻUPAWA17
CĄPAŁA PIOTRSokół Sokolniki15
LEWICKI MARIUSZKolejarz Knapy11
ADAMCZYK PATRYKLZS Krzątka11
BOROWSKI ŁUKASZPłomień Chmielów11
SOBIERAJ SZYMONWspólnota Serbinów11
RZEŹWICKI DAWIDKolejarz Knapy10
SAJA ARTURKS ŻUPAWA10
TURBIARZ BARTŁOMIEJSokół Sokolniki10
ZASUWA MATEUSZWspólnota Serbinów10
   
Klasa B Stalowa Wola, grupa 2  
KOBYLARZ ŁUKASZKP Zarzecze16
MAZIARZ KAROLKP Zarzecze15
FĄFARA RADOSŁAWMilenium Bieliny11
PCHEŁKA KACPEROlimpia Pysznica11
KACZOR DANIELLZS ŻABNO10
KOBYLARZ PATRYKGAS Łęg Stany9
RYŚ DAWIDGAS Łęg Stany9
PRZYBYSZ MACIEJLZS ŻABNO9
SZAFRAN ARTURWKS Kurzyna9
MAJCHRZAK KACPERGAS Łęg Stany8
REICHERT WOJCIECHJutrzenka Kopki8
WOLAK SEBASTIANLZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA8
IDEC DAWIDTRUCK Kotowa Wola8
   
Klasa B Stalowa Wola, grupa 3  
KOSTYRA MAREKAdvit Łętownia12
FIMIARZ PATRYLKS San Wierzawice11
WALIŁKO JAKUBTanew Harasiuki10
DROŻDŻAL DOMINIKLKS Jodła Przychojec9
WIŚNIOWSKI DOMINIKLKS San Wierzawice8
WÓJCIK DAMIANTanew Harasiuki8
KRASNODĘBSKI LESZEKAzalia Wola Zarczycka7
KOTUŁA PIOTRGrabniak Hucisko7
BAJ MAREKKS ŁUKOWA7
PRZESZŁO KRZYSZTOFLKS San Wierzawice7
MUSKUS WOJCIECHStaromieszczanka Stare Miasto7
MŁYNARSKI MACIEJTanew Harasiuki7