Zdobądź bezpłatne bilety na mecze reprezentacji Polski kobiet w Stalowej Woli

162

Już w środę pierwszy mecz reprezentacji Polski w Stalowej Woli w ramach eliminacji mistrzostw Europy kobiet do lat 19. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej w regionie do dopingu. Bezpłatne zaproszenia można odbierać w siedzibie oraz delegaturach Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej i na stadionie PCPN w Stalowej Woli.

Turniej kwalifikacyjny do mistrzostw Europy U-19 toczył się będzie w dniach 5, 8, 11 kwietnia na stadionie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej. Weźmie w nim udział cztery państwa: Polska, Szwajcaria, Czechy i Serbia. Pięć z sześciu spotkań tego turnieju odbędzie się w Stalowej Woli, natomiast ostatniego dnia mecz Szwajcaria – Czechy zostanie rozegrany w Boguchwale. Wstęp na mecze turnieju kwalifikacyjnego Mistrzostw Europy jest bezpłatny, ale aby dostać się na stadion konieczne jest posiadanie takiego bezpłatnego zaproszenia.

Wejściówki można nabyć pisząc na bilety@podkarpackizpn.pl, gdzie trzeba podać liczbę zamawianych bezpłatnych biletów lub odebrać osobiście w siedzibie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie przy ul. Okulickiego 18, a także w delegaturach w Krośnie, Jarosławiu, Dębicy i Stalowej Woli oraz na stadionie Piłkarskiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli. Niewykorzystane wejściówki trafią do kas biletowych stadionów w Stalowej Woli oraz Boguchwale, gdzie będzie można je odebrać bezpłatnie w dniu meczowym.

Zapraszamy grupy zorganizowane, szkoły i akademie do uczestnictwa w meczach reprezentacji Polski w województwie podkarpackim.

Pytania dotyczące dystrybucji zaproszeń prosimy kierować na adres mailowy bilety@podkarpackizpn.pl

Harmonogram meczów w ramach kwalifikacji Mistrzostw Europy kobiet do lat 19.

Program turnieju kwalifikacyjnego:

5 kwietnia (środa) – w Stalowej Woli

Polska – Szwajcaria, godz. 12:00

Serbia – Czechy, godz. 18:00

8 kwietnia (sobota) – w Stalowej Woli

Polska – Czechy, godz. 12:00

Serbia – Szwajcaria, godz. 18:00

11 kwietnia (wtorek) – w Stalowej Woli

Polska – Serbia, godz. 12:00

11 kwietnia (wtorek) – w Boguchwale

Szwajcaria – Czechy, godz. 12:00