Piłkarski Rozkład Jazdy na weekend 1-2 kwietnia [WYKAZ MECZÓW, OBSADA SĘDZIOWSKA]

1423
Foto - Radosław Kuśmierz / Sportowe fotografie - AmatorskaSTW

PKO BP Ekstraklasa

PGE FKS Stal Mielec – Jagiellonia Białystok, 3 kwietnia, godz. 19.00

Sędziuje: Damian Kos (Wejherowo).

Fortuna 1 liga

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Rzeszów, 2 kwietnia, godz. 18.00

Sędziuje: Sebastian Krasny (Kraków)

Apklan Resovia – GKS Tychy, 3 kwietnia, godz. 18.00

Sędziuje: Jan Małyszek (Lublin)

eWinner 2 liga

Zagłębie II Lubin – Siarka Tarnobrzeg, 1 kwietnia, godz. 15.00

Sędziuje: Piotr Szypuła (Kozy)

3 liga, grupa 4

Stal Stalowa Wola – Wieczysta Kraków, 1 kwietnia, godz. 16.00

Sędziuje: Łukasz Szczech (Kobyłka)

Orlęta Radzyń Podl. – Wisłoka Dębica, 1 kwietnia, godz. 16.00

Sędziuje: Damian Szczytniewski (Płock).

Sokół Sieniawa – Korona II Kielce, 2 kwietnia, godz. 16.00

Sędziuje: Marek Kulczyk (Regulice)

Wisła Sandomierz – KS Wiązownica, 2 kwietnia, godz. 15.00

Sędziuje: Daniel Kruczyński (Żywiec)

4 liga podkarpacka

Korona Rzeszów – Igloopol Dębica, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Przemysław Bieniasz, Maciej Śliwa, Marcin Roman

Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska, 1 kwietnia, 14:00

Sędziowie: Albin Kijowski, Grzegorz Gądela, Patryk Augustyn

KS JKS Jarosław – Stal II Rzeszów S.A., 1 kwietnia, 16:30

Sędziowie: Maksymilian Ciak, Tomasz Kopeć, Juliusz Wieleba

SPEC Stal Łańcut – Lechia Sędziszów Młp., 2 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Jakub Koza, Jacek Chmiel, Kinga Kuczaj

Głogovia Głogów Młp. – Wisłok Wiśniowa, 1 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Martin Kijowski, Tomasz Jagieła, Radosław Kuszaj

Izolator Boguchwała – FKS Stal II Mielec S. A., 1 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Konrad Tomczyk, Paweł Drabik, Arkadiusz Suchy

KS Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Marek Pająk, Mariusz Woźniak, Piotr Mazur

LKS Skołoszów – Sokół Nisko, 2 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Marcin Babiński, Marcin Konefał, Łukasz Wilk

Cosmos Nowotaniec – Karpaty Krosno , 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Mariusz Myszka, Paweł Samołyk, Mateusz Dwornicki

Klasa O Dębica

Błękitni Ropczyce – LKS Pustków, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Kamil Godek, Paweł Charchut, Milan Newbiggin-Watts

Radomyślanka Radomyśl Wielki – Sokół II Kolbuszowa Dolna, 2 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Szymon Kojder, Sebastian Antosiewicz , Daniel Wilczak

Chemik Pustków Osiedle – Ostrovia Ostrowy Baranowskie, 1 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Leszek Żegleń, Dominik Pociask , Paweł Saj

Kamieniarz Golemki – Sparta Chorzelów, 2 kwietnia, 15:00, w Czarnej

Sędziowie: Jan Gawle, Piotr Mazur , Amadeusz Wlazło

Czarni Trześń – LKS ŻYRAKÓW, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Jacek Węgrzyn, Paweł Mokrzycki, Paweł Niemczyk

Błękitni Siedlanka – Wisłoka II Dębica 3:0 vo.

Smoczanka Mielec – Piast Wolica Piaskowa, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Jacek Chmiel , Piotr Mazur , Paweł Totoś

Czarnovia Czarna – Victoria Czermin, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Grzegorz Wrona, Adrian Maciąg , Grzegorz Chorążak

Klasa O Jarosław

LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – KS ZDRÓJ HORYNIEC, 2 kwietnia, 13:45

Sędziowie: Konrad Kasperski, Konrad Tomczyk, Wojciech Mańczak

KS SANTOS PIWODA – LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Tomasz Cynk, Kamil Płoskoń, Tomasz Dziedzic

KS PIAST TUCZEMPY – LKS HETMAN LASZKI, 2 kwietnia, 12:30

Sędziowie: Paweł Brus, Grzegorz Szpilka, Paweł Szczepański

Orzeł Przeworsk – MKS START PRUCHNIK , 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Damian Kublas, Ireneusz Lis, Sławomir Bochnak

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – BIAŁO CZERWONI KASZYCE, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Michał Szczybyło, Mirosław Powroźnik, Radosław Pachołek

LKS ORZEŁ TORKI – LKS PROMYK URZEJOWICE, 2 kwietnia, 14:00

Sędziowie: Kamil Puka, Adam Włoch, Sławomir Bochnak

LKS SAN GORZYCE – LKS START LISIE JAMY, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Daniel Lorynowicz, Marcin Romanik, Łukasz Folta

MKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – MKS Kańczuga, 2 kwietnia, 12:30

Sędziowie: Marcin Kogut, Magdalena Kulka, Leszek Kogut

Klasa O Krosno

Targowiska  – MKS Arłamów Ustrzyki Dolne, 1 kwietnia, 17:00

Sędziowie: Piotr Farion, Piotr Frankowicz, Dominik Wiklowski

Bukowsko – Czarni 1910 Jasło, 2 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Paweł Pitak, Marcin Smoleń, Edward Szczurek

Odrzykoń Zamczysko – Rymanów KS Start, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Patryk Augustyn , Radosław Łapka , Tomasz Wierdak

MARKIEWICZA KROSNO – Jabłonica Polska, 1 kwietnia, 16:30

Sędziowie: Maksymilian Nestorowicz, Wacław Bocoń, Maciej Kosturski

Czeluśnica – Przełęcz Dukla, 2 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Marcin Samborowski , Jakub Kozner , Radosław Kuszaj

ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Nienaszów Tempo, 1 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Piotr Kochański, Mariusz Szczepanik, Krzysztof Belczyk

Besko LKS Przełom – SANOK Ekoball, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Dawid Półchłopek, Mateusz Warzocha, Grzegorz Pytko

Mrukowa Zamczysko – Górki, 2 kwietnia, 13:00, w Samoklęskach

Sędziowie: Martin Kijowski, Dariusz Łuksa, Dawid Głowacki

Klasa O Rzeszów

Włókniarz Rakszawa – Strumyk Malawa, 1 kwietnia, 10:00, w Medyni Głog.

Sędziowie: Adrian Cich,

Sawa Sonina – Strug SZiK Tyczyn, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Kamil Dobosz , Mateusz Heret, Marcin Irzyk

Plantator Nienadówka – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 2 kwietnia, 13:00

Sędziowie: Arkadiusz Boroń, Gerard Gawron, Sebastian Krzak

KS Przybyszówka – KS Zaczernie, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Krzysztof Lipczyński, Arkadiusz Kuczaj , Adrian Wójcik

Jedność Niechobrz – Iskra Zgłobień, 1 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Jakub Czach, Wojciech Brzezicki , Arkadiusz Bożek

LKS Wola Dalsza – Orzeł Wólka Niedźwiedzka, 1 kwietnia, 16:30

Sędziowie: Łukasz Wilk, Gerard Żurawski, Witold Hyjek

Leśna Wólka Podleśna – Sokół Sokołów Młp., 2 kwietnia, 14:00

Sędziowie: Maciej Śliwa , Sebastian Godek, Karol Pułanik

PZU SMS Resovia II Rzeszów – Błażowianka Błażowa, 1 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Patryk Dudek, Arkadiusz Boroń, Radosław Pryga

Klasa O Stalowa Wola

Pogoń Leżajsk – Unia Nowa Sarzyna, 2 kwietnia, 15:00, w Nowej Sarzynie

Sędziowie: Tomasz Mazur, Klaudia Sawicka, Adrian Czyż

Stal Stalowa Wola P.S.A. II – Azalia Wola Zarczycka, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Grzegorz Wilk, Kamil Gil, Tomasz Wilk

Sokół Kamień – SMS SIARKA TARNOBRZEG, 2 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Lukasz Kijak, Marcin Drabik , Wiktor Pioterczak

JUNIOR ZAKRZÓW – Olimpia Pysznica, 1 kwietnia, 15:00, w Tarnobrzegu, ul. Zwierzyniecka

Sędziowie: Tomek Chamera, Krzysztof Wdowiak, Jan Koluch

San Kłyżów – Stal Nowa Dęba, 2 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Maksymilian Ciak, Piotr Chmura, Jakub Pawłowski

Stal Gorzyce – ŁKS Łowisko, 1 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Mariusz Antosz, Andrzej Wilk, Krzysztof Ordon

LZS Jarocin – TS Transdźwig Stale, 1 kwietnia, 15:30

Sędziowie: Dominik Kozioł, Jakub Pawłowski, Maciej Lipski

KP Tanew Wólka Tanewska – LZS Ździary, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Rafał Sawicki, Mariusz Koper, Jan Grdeń

Klasa A Dębica

LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie – Płomień Zagorzyce 3:0 vo.

Brzostowianka Brzostek – LKS Stara Jastrząbka-Róża, 1 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Arkadiusz Tomasiewicz, Krzysztof Hals , Grzegorz Jeleń

Team Przecław – Paszczyniak Paszczyna, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Adrian Maciąg , Grzegorz Wrona, Igor Lutowski

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – KS BYSTRZYCA, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Tomasz Szewczyk , Damian Kędzior , Hubert Kęder

Wiewiórka – Głowaczowa, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Paweł Mokrzycki, Jacek Kapinos, Grzegorz Wachadlo

LKS STASIÓWKA – LKS Nagoszyn, 1 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Paweł Ochab , Paweł Korzeń , Paweł Bielak

Pogórze Wielopole Skrzyńskie – KS Legion II Pilzno, 2 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Radosław Mazur , Dariusz Łukaszewski , Grzegorz Jeleń

Klasa A Jarosław, gr. jarosławska

VICTORIA KIDAŁOWICE – LKS ISKRA ZABŁOTCE 0:3 vo.

LKS DĄB DOBKOWICE – LKS SZKŁO MŁYNY, 2 kwietnia, 16:30

Sędziowie: Andrzej Hreczka, Sebastian Rozenbajgier, Bartosz Skałacki

KS WĘGIERKA – KS CZARNI PAWŁOSIÓW, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Arkadiusz Suchy, Damian Kublas, Dawid Wilusz

KS PRO-100 WIETLIN – LKS WIRAŻ CHŁOPICE, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Łukasz Łamasz, Kamil Wróbel, Mateusz Kuziemko

KS SZÓWSKO – KS FREDRO SUROCHÓW, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Paweł Drabik, Grzegorz Pikuła, Adrian Prykopski

LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – LKS BŁĘKITNI PEŁKINIE, 2 kwietnia, 13:00

Sędziowie: Piotr Ziegelheim, Mateusz Michalski Krystian Madej

MKS RADYMNO – LKS TĘCZA JANKOWICE, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Grzegorz Pikuła, Marcin Pszonak, Mateusz Wiejaczka

LKS MANASTERZ k/J-AW – LKS ŁĘK OSTRÓW, 1 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Mateusz Michalski, Krystian Madej, Stanisław Hubacz

Klasa A Jarosław, gr. przemyska

KS WIAR KRÓWNIKI – LKS NAKŁO – STARZAWA, 2 kwietnia, 13:00

Sędziowie: Denis Rokita, Paweł Pawlus, Wiesław Szkrabut

LKS KORONA TRÓJCZYCE – LKS BATYCZE, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Grzegorz Stępak, Konrad Stawiarz, Krzysztof Bednarski

KS FORT  JAKSMANICE – UKS UNIA FREDROPOL, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Paweł Pawlus, Damian Gaweł, Wiesław Szkrabut

LKS CRESOVIA KALNIKÓW – LKS TĘCZA KOSIENICE, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Waclaw Kucharski, Denis Rokita, Justyna Dytko

GKS VIKING ORŁY – POLONIA II PRZEMYŚL, 2 kwietnia, 13:00 w Małkowicach

Sędziowie: Sebastian Rozenbajgier, Bartosz Skałacki, Andrzej Hreczka

LKS GRANICA STUBNO – ULKS SAN HURECZKO, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Leszek Kogut, Magdalena Kulka, Marcin Kogut

LKS GWIAZDA MAĆKOWICE – Żurawianka Żurawica, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Ireneusz Małysz, Piotr Bielański, Łukasz Olech

Czuwaj-Wiaro Przemyśl – KS POGÓRZE DUBIECKO, 1 kwietnia, 14:00

Sędziowie: Waclaw Kucharski, Krzysztof Brzeżawski, Justyna Dytko

Klasa A Jarosław, gr. przeworska

RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ – LKS ŻURAW ŻURAWICZKI, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Tomasz Łyszczarz, Dariusz Mikuła, Karol Kuryło

LKS PIAST NOWOSIELCE – LKS ZORZA JAGIEŁŁA, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Pawel Kluz, Grzegorz Szpilka, Szymon Świętoniowski

OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA – CRESOVIA KRZECZOWICE, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Marcin Romanik, Marcin Pszonak, Krzysztof Nazarko

LKS START MIROCIN – LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Wojciech Wajda, Karol Ochyra, Patryk Oleksiewicz

GKS MAJDAN SIENIAWSKI – LKS WISEŁKA SIENNÓW, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Dariusz Łuczyk, Grzegorz Stępak, Daniel Gaweł

LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – PKS UNUM BABICE, 1 kwietnia, 14:00

Sędziowie: Kamil Wróbel, Bernard Buczny, Krzysztof Nazarko

STRUMYK HAWŁOWICE – ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Łukasz Folta, Mateusz Wiejaczka, Stanisław Hubacz

Klasa A Jarosław, gr. lubaczowska

LKS ZALEW STARY LUBLINIEC – LKS CZERWONI CEWKÓW, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Jan Terech, Andrzej Sopel, Bartosz Gelmuda

LKS KORZENICA – LKS GRANICZNI KROWICA, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Tomasz Zazula, Bernard Buczny, Łukasz Wolański

MKS ROZTOCZE NAROL – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Krzysztof Tryniecki, Milosz Michalec, Jakub Hałucha

KS ORKAN ZAPAŁÓW – LKS CZARNI OLESZYCE, 1 kwietnia, 16:00 w Oleszycach

Sędziowie: Dariusz Mikuła, Krzysztof Bednarski, Marta Kotlińska

LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – LKS ZRYW MŁODÓW, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Krzysztof Pachołek, Mariusz Franus, Paweł Pata

LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA – MKS JUWENIA CIESZANÓW, 2 kwietnia, 16:00 w Dachnowie

Sędziowie: Rafał Dubiel, Paweł Paryniak

LKS BŁĘKITNI FUTORY – KS VICTORIA STARY DZIKÓW, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Mariusz Furgała, Tomasz Sałek, Tomasz Pukas

Klasa A Krosno, gr. 1

Przysietnica – Uherce Szarotka, 2 kwietnia, 14:00

Sędziowie: Krzysztof Wojnar, Mirosław Guzik, Karolina Józefczyk

Strachocina  – LKS Niebieszczany Remix, 1 kwietnia, 16:30

Sędziowie: Artur Szelc , Michał Krześniak , Jacek Jastrzębski

Zarszyn – Izdebki LKS, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Kamil Smerecki, Rafał Krężałek, Stanisław Urbanek

Bażanówka LKS Orzeł – Pisarowce, 2 kwietnia, 15:30

Sędziowie: Sławomir Rak , Dariusz Nitka, Konrad Majewski

Długie LKS RAF HOUZE – Lesko Sanovia, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Wojciech Wojnowski , Kamil Smerecki, Albin Kijowski

Płowce – Bezmiechowa LKS Lotniarz, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Piotr Frankowicz, Zbigniew Gruszka, Piotr Kochański

WIKI SANOK – Jankowce, 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Wojciech Heret, Grzegorz Gądela, Michał Pilszak

Klasa A Krosno, gr. 2

Górnik Grabownica Starz. – WRÓBLIK SZLACHECKI, 1 kwietnia, 17:00

Sędziowie: Mateusz Dziok, Kamil Wania, Maciej Wołek

Klimkówka Karpaty – Haczów, 2 kwietnia, 12:00

Sędziowie: Grzegorz Pytko , Mateusz Warzocha, Dawid Półchłopek

Zmiennica – Rogi Burza, 2 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Daniel Aleksander , Jakub Betlej , Łukasz Machowski

Jaśliska – Niebocko Victoria  , 1 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Mateusz Gumienny , Zbigniew Gruszka, Marek Kochanik

Lubatówka – ISKRZYNIA, 2 kwietnia, 13:00

Sędziowie: Piotr Farion, Marek Kochanik , Maciej Bednarczyk

Grabówka – LUKS BESKID POSADA GÓRNA, 2 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Damian Szałajko, Łukasz Matuszek, Paweł Miśko

Iwonicz Iwonka – Brzozovia Brzozów, 1 kwietnia, 16:30

Sędziowie: Krzysztof Łuksa , Krystian Wiklowski , Maciej Solecki

Klasa A Krosno, gr. 3

Orzeł Lubla – Łęki Dukielskie, 2 kwietnia, 14:00

Sędziowie: Sławomir Kielar , Leszek Śnieżek , Bartosz Belczyk

Bieździedza LKS Orzeł – Kołaczyce Ostoja, 2 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Mateusz Gumienny , Krzysztof Łuksa , Tomasz Jagieła

GKS Zarzecze-Dębowiec – UKS Guzikówka Krosno, 1 kwietnia, 15:00, w Jaśle, ul. Sportowa

Sędziowie: Edward Szczurek, Krzysztof Zygmunt, Jan Samborowski

Wojaszówka  – Faliszówka Orzeł, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Tomasz Jagieła , Krzysztof Łuksa , Mateusz Gumienny

Skołyszyn – Niegłowice Wisłoka, 2 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Sławomir Kiełtyka , Tomasz Kijowski, Sebastian Praisnar

Krościenko Wyżne – Zręcin Tęcza, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Krzysztof Kosiek, Grzegorz Szczepek, Arkadiusz Buba

Sobniów Jasło – Brzyska, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Jakub Kozner , Marcin Samborowski , Radosław Kuszaj

Klasa A Rzeszów, gr. 1

LKS Jasionka – Heiro Rzeszów, 2 kwietnia, 12:00, w Nowej Wsi

Sędziowie: Weronika Załucka, Marek Pająk , Krzysztof Bomba

Junak Rzeszów – Piast Nowa Wieś, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Arkadiusz Bożek , Mateusz Mastaj , Paweł Wiśniowski

Aramix Niebylec – Noverra Głogów Młp., 2 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Patrycja Turczyn , Bartosz Barć , Kamil Godek

Grunwald Budziwój – Start Borek Stary, 2 kwietnia, 11:00, w Borku Starym

Sędziowie: Marcin Babiarz, Piotr Januszczak , Łukasz Grabiec

KS Godowa – LKS Trzebownisko, 2 kwietnia, 11:30

Sędziowie: Marcin Irzyk, Mateusz Heret, Kamil Dobosz

Zimowit Rzeszów   – Novi Nosówka, 1 kwietnia, 14:00, na Junaku

Sędziowie:

Wisłok Strzyżów  – Albatros Szufnarowa, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: w Godowej – Kazimierz Kubik , Benedykt Stec , Dawid Małozięć

Klasa A Rzeszów, gr. 2

KS Dąbrówki – Crasnovia Krasne, 2 kwietnia, 15:00

Sędziowie:

Rzemieślnik Strażów – Dynovia Dynów, 2 kwietnia, 14:00

Sędziowie:

Szarotka Rogóżno – Grom Handzlówka, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Jan Węgrzyn, Łukasz Szpytma, Wojciech Brzezicki

Styrobud Trzeboś – Arka Albigowa, 2 kwietnia, 14:00

Sędziowie: Jakub Czach, Karol Tomaszek, Bartosz Radomski

LKS Łąka – Iskra Jawornik Polski, 1 kwietnia, 17:00

Sędziowie:

KS Stobierna – Unia Korniaktów Płn. , 1 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Łukasz Szpytma, Jan Węgrzyn, Karol Tomaszek

Galicja Chmielnik – Błękit Żołynia, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Michał Sondej , Paweł Charchut, Dariusz Szaro

Klasa A Rzeszów, gr. 3

KS Dzikowiec – Janovia Janowiec, 1 kwietnia, 16:00, w Weryni

Sędziowie: Krzysztof Bomba , Grzegorz Kardyś , Damian Gołąb

Wisła Gliny Małe – Korona Majdan Królewski, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Dawid Sowa, Arkadiusz Marcićkiewicz, Marcin Leśniak

Strażak Grochowe – Start Wola Mielecka, 1 kwietnia, 16:00, w Maliniu

Sędziowie: Jacek Baran, Tadeusz Nowak, Henryk Bik

Zacisze Trześń – Atut Podborze, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Jacek Taran , Damian Cichoń, Grzegorz Nycek

Kolorado Wola Chorzelowska  – Dromader Chrząstów, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Michał Kowalski, Konrad Burakowski, Grzegorz Wachadlo

Raniżovia Raniżów – Tempo Cmolas, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Tomasz Mroczek, Hubert Kopacz, Adam Niemczyk

LKS Babicha  – Hetman Dąbrówka Wisłocka, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Dominik Pociask , Leszek Żegleń, Konrad Łagowski

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Orzeł Kosowy, 2 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Konrad Łukiewicz , Milan Newbiggin-Watts , Damian Sobota

Klasa A Stalowa Wola, gr. 1

Unia Skowierzyn – LZS Rzeczyca Długa , 2 kwietnia, 12:00

Sędziowie: Mateusz Dwornicki, Kacper Dziopak , Damian Wrona

Czarni Lipa – LZS Jadachy, 1 kwietnia, 14:00

Sędziowie: Grzegorz Cichoń, Ryszard Bogacz, Zbigniew Ordon

Jeziorak Chwałowice – KS Kopcie, 1 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Paweł Okleciński, Sławomir Mulawka, Daniel Bryczek

LZS Wola Rzeczycka – Koniczynka Ocice, 2 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Andrzej Wilk, Krzysztof Ordon, Tomek Chamera

Bukowa Jastkowice – KS TRENERA Ł. KOŚCIELSKIEGO, 2 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Paweł Okleciński, Sławomir Mulawka, Daniel Bryczek

KS Wisan Skopanie – San Wrzawy , 2 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Marek Witoń, Grzegorz Łącz, Grzegorz Cichoń

LZS Słowianin Grębów – Strzelec Dąbrowica, 1 kwietnia, 14:00

Sędziowie: Kamil Gil, Jan Bandyga, Tymoteusz Łach

Klasa A Stalowa Wola, gr. 2

Sokół Hucisko – Czarni Sójkowa, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Michał Łokaj, Krzysztof Pityński , Mateusz Bełczowski

Retman Ulanów – KS Sarzyna , 1 kwietnia, 12:00

Sędziowie: Karol Dziopak, Witold Wieprzęć, Jakub Bulec

Staromieszczanka Stare Miasto – LKS Brzyska Wola , 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Tomasz Giżka, Jakub Taraszka, Artur Adamczyk

Orzeł Rudnik – Advit Łętownia, 2 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Paweł Samołyk, Jakub Czubat , Magdalena Dul

PAUZA – Sparta Jeżowe

Górnovia Górno – Podlesianka Kamień, 2 kwietnia, 12:30

Sędziowie: Dorian Dabek, Marcin Mierzwa, Łukasz Chyła

KP Podwolina – PUKS Francesco Jelna, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Damian Biały, Lukasz Kijak, Józef Wieleba

Klasa B Dębica, gr. 2

Plon Klęczany – KS Kaskada II Ostrów – Kamionka, 1 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Jakub Dybowski , Dominik Podolski , Jakub Chmiel

GRÓD BĘDZIEMYŚL – Lechia  II Sędziszów Młp., 1 kwietnia, 15:30

Sędziowie: Dominik Dubicki, Grzegorz Chorążak, Wiktor Dłużeń

Olimpia Nockowa – Sokół Krzywa, 2 kwietnia, 11:30

Sędziowie: Tomasz Sujdak, Paweł Totoś, Rafał Gonet

PAUZA – Victoria Ocieka

Progres Kawęczyn Sędziszowski – Korona Góra Ropczycka, 2 kwietnia, 14:00, w Kamionce

Sędziowie: Paweł Kantor , Arkadiusz Kuczaj , Kamil Kloc

Strażak Lubzina – Inter Gnojnica, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Arkadiusz Tomasiewicz, Krzysztof Hals , Kacper Bielatowicz

Klasa B Jarosław, gr. lubaczowska

LKS WALTER OPAKA – LKS LEŚNIK PŁAZÓW, 2 kwietnia, 13:00

Sędziowie: Tomasz Sałek , Paweł Paryniak, Krzysztof Pachołek

Klasa B Krosno, gr. 2

JAĆMIERZ – Nowotaniec Cosmos  II, 2 kwietnia, 13:00

Sędziowie: Zbigniew Gruszka, Piotr Kochański, Piotr Frankowicz

Markowce – LKS ODRZECHOWA, 2 kwietnia, 13:00

Sędziowie: Michał Pilszak, Grzegorz Gądela, Wojciech Heret

Golcowa – ORŁY JABŁONKA, 2 kwietnia, 13:00

Sędziowie: Kacper Stach, Stanisław Rajchel, Szczepan Pelczar

LKS Hłudno – Głębokie LKS, 2 kwietnia, 14:00, w Harcie

Sędziowie: Łukasz Rygiel, Rafał Komański , Arkadiusz Bury

Dydnia Zryw – Wzdów, 2 kwietnia, 13:00

Sędziowie: Maciej Solecki, Jan Borek , Julia Hawrot

Pielnia Orion – Sieniawa Wisłok, 2 kwietnia, 14:00

Sędziowie: Bartłomiej Adamiak , Krzysztof Szul , Maciej Oleniacz

KS VICTORIA PAKOSZÓWKA – Nowosielce Szarotka, 2 kwietnia, 13:00

Sędziowie: Maciej Kosturski , Przemysław Sidor, Patrycja Romanek

Klasa B Krosno, gr. 3

Domaradz Sokół – Milcza, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Dominik Wiklowski , Marek Guzik , Krzysztof Belczyk

Głowienka – SZCZEPAŃCOWA, 2 kwietnia, 15:00, we Wrocance

Sędziowie: Krzysztof Belczyk, Ryszard Flejma , Dominik Wiklowski

Wesoła – Lubatowa, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Rafał Komański , Łukasz Rygiel , Arkadiusz Bury

LKS Orzeł Pustyny – Rymanów Zdrój, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Konrad Majewski , Sławomir Rak , Dariusz Nitka

PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE – Jasionów JKS, 2 kwietnia, 13:00

Sędziowie: Ryszard Pękala, Stanisław Urbanek , Jan Samborowski

Trześniów – Jasienica, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Mateusz Dziok, Michał Krześniak , Piotr Flejma

Klasa B Krosno, gr. 4

KS PASJA KROSNO – Korczyna Kotwica, 2 kwietnia, 14:00

Sędziowie: Grzegorz Szczepek, Krzysztof Kosiek , Arkadiusz Buba

Świerzowa – PAUZA

Łubienko – Kopytowa Polonia , 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Krzysztof Zygmunt, Dawid Zygmunt , Wiktor Litwin

Strzelec Frysztak – Łubno Tajfun, 2 kwietnia, 14:00

Sędziowie: Maciej Wołek , Mariusz Szczepanik, Szymon Skublicki

Żeglce – Kobylany Victoria, 1 kwietnia, 17:00

Sędziowie: w Chorkówce – Konrad Kijowski , Jan Borek , Paweł Wityński

Iwla – Chorkówka Nafta, 2 kwietnia, 14:00

Sędziowie:

Klasa B Krosno, gr. 5

Osobnica Sparta – LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Konrad Majewski , Jan Majewski , Grzegorz Lisowski

Nowy Żmigród Wisłoka  – Nowy Glinik Dragon, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Jan Majewski , Wiesław Tyrcha , Bartłomiej Gryga

Warzyce – BŁAŻKOWA, 2 kwietnia, 14:00, w Jaśle, ul. Śniadeckich

Sędziowie: Jan Dykas, Aleksandra Lidwin , Leszek Witkoś

Hankówka – GKS Zarzecze-Dębowiec  II, 2 kwietnia, 13:00

Sędziowie: Stanisław Sokołowski, Dariusz Szczepanik , Jakub Turek

Krempna Wrzos – Brzezówka 0:3 vo

Łężyny Gaudium – Team 17 Szebnie, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Bartosz Belczyk, Sławomir Kielar , Leszek Śnieżek

Klasa B Rzeszów, gr. 2

Orły Pstrągówka – Korona Dobrzechów, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Jędrzej Wołoszyn, Ryszard Wielgosz , Edward Kuta

Grunwald Połomia – Granit Wysoka Strzyżowska, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Waldemar Mazgaj, Gabriel Malita, Krystian Woźniak

Start Lubenia – Czarni Czudec, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Rafał Kępa , Kamil Indyk, Jakub Wojnarowski

Huragan Kozłówek – Herman Hermanowa, 2 kwietnia, 14:00

Sędziowie: Grzegorz Tonderys , Tomasz Sitarz , Adrian Biskup

KS II Bystrzyca – Sokół Grodzisko, 2 kwietnia, 14:00, w Olchowej

Sędziowie: Tomasz Dzido, Dawid Kielar, Sławomir Haładej

Grom Mogielnica – Rotar Węglówka, 2 kwietnia, 14:00

Sędziowie: Marcin Roman, Przemysław Bieniasz, Justyna Burakowska

Płomyk Lutoryż – Diament Pstrągowa, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie:

Klasa B Stalowa Wola, gr. 1

Wspólnota Serbinów – KS  CYGANY, 2 kwietnia, 13:00

Sędziowie: Mariusz Koper, Stanisław Mazgaj, Filip Bożek

LZS Wola Baranowska – Sokół Sokolniki, 2 kwietnia, 12:00

Sędziowie: Zbigniew Ordon, Kamil Kańka, Aleksandra Grdeń

Płomień Trześń – Płomień Chmielów, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Grzegorz Wilk, Jakub Wilk , Fabian Gurdak

KS WYDRZA – KS ŻUPAWA, 2 kwietnia, 12:00

Sędziowie: Ryszard Bogacz, Maciej Lipski , Mateusz Lipiec

OKS Wielowieś  – LZS Tarnowska Wola, 2 kwietnia, 12:00

Sędziowie: Mariusz Antosz, Kazimierz Walski, Bartosz Gospodarczyk

OKS JUNIOR ZAKRZÓW II – Kolejarz Knapy, 2 kwietnia, 12:00

Sędziowie: Jakub Karasiński , Kacper Rogala , Michał Pamuła

Iskra Sobów – LZS Krzątka, 2 kwietnia, 12:00

Sędziowie: Tomasz Kopeć, Rafał Kopeć , Jakub Kruk

Klasa B Stalowa Wola, gr. 2

LZS LOTNIK TURBIA – Jutrzenka Kopki, 2 kwietnia, 11:00

Sędziowie: Mariusz Wojtak, Tymoteusz Łach , Michał Kowalewski

LZS HEROSI KRZAKI- SŁOMIANA – WKS Kurzyna, 2 kwietnia, 12:00

Sędziowie: Tadeusz Myszka, Paweł Wątróbski , Maksymilian Sroczyński

KP Zarzecze – ORZEŁ GLINIANKA, 2 kwietnia, 12:00

Sędziowie: Józef Wieleba, Jakub Latawiec, Szymon Marchut

Huragan Zdziechowice – LZS ŻABNO, 2 kwietnia, 12:00

Sędziowie: Sławomir Mulawka, Mateusz Chamera, Wiesław Chamera

GAS Łęg Stany – LKS Sanna Zaklików, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Witold Wieprzęć, Jakub Krawiec , Łukasz Ziemba

LZS Polonia Przędzel – Milenium Bieliny, 2 kwietnia, 12:00

Sędziowie: Paweł Potocki , Marek Gałka, Bartosz Fietko

Klasa B Stalowa Wola, gr. 3

Azalia Wola Zarczycka II – GKS GROBLE, 2 kwietnia, 12:00

Sędziowie: Mariusz Kostyra, Mateusz Sobolewski, Daniel Mścisz

Victoria Giedlarowa – Rotunda Krzeszów, 2 kwietnia, 12:00

Sędziowie: Kamil Zieliński, Dawid Wraga , Pawel Łata

Złotsan Kuryłówka – Tanew Harasiuki, 2 kwietnia, 12:00

Sędziowie: Jan Bandyga, Maksymilian Hasiak, Bartłomiej Kupiec

KS ŁUKOWA – KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA, 1 kwietnia, 15:00

Sędziowie: Tadeusz Myszka, Bartosz Orzechowski, Dominik Wtorek

Grabniak Hucisko – Azalia Brzóza Królewska, 2 kwietnia, 12:00

Sędziowie: Bogumił Pelic, Kacper Sajdłowski, Bartosz Mierzwa

Kłyż Tarnogóra – LKS San Wierzawice , 2 kwietnia, 12:00

Sędziowie: Krzysztof Wdowiak, Bartłomiej Giemza , Kacper Baran

Orzeł Biedaczów  – Jodła Przychojec, 1 kwietnia, 16:00

Sędziowie: Michał Łokaj, Kacper Sajdłowski, Łukasz Staroń \

KOBIETY

2 liga kobiet

Sokół Kolbuszowa Dolna – Wanda Nowa Huta Kraków, 1 kwietnia, godz. 14

3 liga kobiet

Izolator Boguchwała – Inter Gnojnica, 2 kwietnia, 11:00

Sędziują: Justyna Burakowska, Przemysław Bieniasz, Marcin Roman

Resovia II Rzeszów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, 2 kwietnia, 13:00

LIGI MŁODZIEŻOWE

Centralna Liga Juniorów – U17, gr. wschodnia

Podlasie Biała Podlaska – Stal Rzeszów, 1 kwietnia, godz. 14.00

Resovia – Jagiellonia Białystok, 1 kwietnia, godz. 14.00

Centralna Liga Juniorów – U15, grupa 4

Korona Kielce – Stal Rzeszów, 1 kwietnia, godz. 14.00

Hutnik Kraków – Resovia, 2 kwietnia, godz. 12.00

Siarka Tarnobrzeg – Cracovia,

Liga makroregionalna – U19, grupa 4

Stal Rzeszów – Karpaty Krosno, 1 kwietnia, godz. 14.00

Centralna Liga Juniorek – U17, grupa południowa

Ślęza Wrocław – SMS Resovia, 2 kwietnia, godz. 14.30

Centralna Liga Juniorek – U15, grupa 4

Beniaminek Krosno – Górnik Łęczna, 1 kwietnia, godz. 16.00

A1 Junior, gr. A

FSA Krakow – Resovia, 2 kwietnia, godz. 16.00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – PZU SMS Resovia Rzeszów, 1 kwietnia, 11:00

SMS Siarka Tarnobrzeg  – Igloopol Dębica, 31 marca – 15:30

JKS SMS Jarosław – UKS SMS Stal Mielec, 1 kwietnia, 11:00

MKS DAP Dębica – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec, 1 kwietnia, 10:00

A1 Junior, gr. B

PAUZA: Czarni 1910 Jasło

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Ekoball Sanok, 2 kwietnia, 11:00

FKS Stal Mielec S. A. – PZU SMS Resovia II Rzeszów, 2 kwietnia, 10:00

Stal II Rzeszów S.A. – Orzeł Przeworsk, 1 kwietnia, 13:00

A1 Junior, gr. C

LKS Skołyszyn – Bratek Bratkowice, 1 kwietnia, 11:00

Brzozovia Brzozów – Dynovia Dynów, 1 kwietnia, 11:00

KS Trenera Łukasza Kościelskiego – KS Przybyszówka, 1 kwietnia, 13:00

Karpaty II Krosno  – Junak Rzeszów, 2 kwietnia, 10:00

A1 Junior – O Krosno

Długie LKS San-Bud – Targowiska , 1 kwietnia, 11:00

Korczyna Kotwica – Górnik Grabownica Starzeńska, 1 kwietnia, 11:00

Nienaszów Tempo – ZKS Nafta-Splast Jedlicze, 1 kwietnia, 11:00

Rogi Burza – Grabówka, 1 kwietnia, 11:00

Besko LKS Przełom – Kołaczyce Ostoja, 1 kwietnia, 11:00

Sobniów Jasło – Wojaszówka , 1 kwietnia, 16:00

A1 Junior – O Stalowa Wola

PAUZA: San Wierzawice

PAUZA: Sokół Kamień

PAUZA: Olimpia Pysznica

KP Podwolina – Stal Nowa Dęba, 2 kwietnia, 13:00

PAUZA: ŁKS Łowisko

Sokół Nisko – LKS Brzyska Wola , 2 kwietnia, 13:00

Sparta Jeżowe – LZS Ździary, 2 kwietnia, 13:00

B1 Junior młodszy, gr. A

UKS SMS Stal Mielec – Karpaty Krosno , 2 kwietnia, 16:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Stal II Rzeszów S.A., 2 kwietnia, 11:00

PZU SMS Resovia II- APPN Sokół Kolbuszowa/Mielec, 1 kwietnia, 09:00

Igloopol Dębica – MKS DAP Dębica, 2 kwietnia, 11:00

B1 Junior młodszy, gr. B

SPEC Stal Łańcut – JKS SMS II Jarosław, 1 kwietnia, 11:00

SMS Siarka Tarnobrzeg – Czarni 1910 Jasło, 1 kwietnia, 11:00

Ekoball Sanok – Karpaty II Krosno , 31 marca – 16:30

FKS Stal Mielec S. A. – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, 1 kwietnia, 13:00

B1 Junior młodszy, gr. C

AP Sanok – Wisłok Strzyżów , 1 kwietnia, 12:00

JKS SMS II Jarosław – MKS Pogoń Sokół Lubaczów, 1 kwietnia, 15:00

Orzeł Przeworsk – Lechia Sędziszów Młp., 2 kwietnia, 11:00

B1 Junior młodszy, gr. D

Błękitni Ropczyce – UKS SMS Rzeszów, 1 kwietnia, 11:00

Igloopol II Dębica – AP Beniaminek Krosno, 2 kwietnia, 13:30

Kolbuszowianka Kolbuszowa – LKS Skołyszyn, 1 kwietnia, 15:00

C1 Trampkarz, gr. A

AP Beniaminek Krosno – Stal II Rzeszów S.A., 2 kwietnia, 11:00

Igloopol Dębica – FKS Stal Mielec S. A., 1 kwietnia, 11:00

UKS SMS Rzeszów – MKS DAP Dębica, 1 kwietnia, 10:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Czarni 1910 Jasło, 1 kwietnia, 11:00

C1 Trampkarz, gr. B

Karpaty Krosno  – Ekoball Sanok, 1 kwietnia, 10:00

APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – UKS SMS Przemyśl, 2 kwietnia, 12:00

UKS SMS Stal Mielec – PZU SMS Resovia II Rzeszów, 31 marca – 15:30

SPEC Stal Łańcut – JSRR Jarosław, 2 kwietnia, 11:00

C1 Trampkarz, gr. C

Wisłok Strzyżów  – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, 1 kwietnia, 11:00

JKS SMS Jarosław – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 1 kwietnia, 10:00

Unia Nowa Sarzyna – KS Legion Pilzno, 1 kwietnia, 11:00

C2 Trampkarz, gr. A

UKS SMS Rzeszów – Igloopol Dębica, 3 kwietnia, 10:30

Stal Rzeszów S.A. – AP Beniaminek Krosno, 2 kwietnia, 10:00

PZU SMS Resovia Rzeszów – Stal Stalowa Wola P.S.A., 2 kwietnia, 10:30

DAP Dębica – Czarni 1910 Jasło, 1 kwietnia, 15:00

C2 Trampkarz, gr.B

AP Sanok – FKS Stal Mielec S. A., 1 kwietnia, 14:30

Siarka Tarnobrzeg S.A. – Stal II Rzeszów S.A., 2 kwietnia, 11:00

APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, 2 kwietnia, 10:00

C2 Trampkarz, gr. C

Stal II Stalowa Wola P.S.A. – SPEC Stal Łańcut, 2 kwietnia, 13:00

Iskra Zgłobień – Karpaty Krosno , 1 kwietnia, 11:00

UKS AP Kolejarz Zagórz – UKS Orlęta Lesko, 1 kwietnia, 09:00

Ekoball Sanok – JKS SMS Jarosław, 1 kwietnia, 13:15 –

C2 Trampkarz, gr. D

Wisłoka Dębica – Siarka II Tarnobrzeg S.A., 1 kwietnia, 12:00

AP Beniaminek II Krosno – Plon Kawęczyn, 1 kwietnia, 13:00

Sokół Sokołów Młp. – Azalia Wola Zarczycka, 1 kwietnia, 10:00

D1 Młodzik, gr. A

DAP Dębica – FKS Stal Mielec S. A., 1 kwietnia, 13:00

AP Beniaminek Krosno – AP Sanok, 1 kwietnia, 10:00

PZU SMS Resovia Rzeszów – UKS SMS Stal Mielec, 2 kwietnia, 09:00

D1 Młodzik, gr. B

JSRR Jarosław – UKS SMS Rzeszów, 1 kwietnia, 11:00

Siarka Tarnobrzeg S.A. – UKS SMS Przemyśl, 1 kwietnia, 10:00

Plon Kawęczyn – MULKS Pustynia, 2 kwietnia, 13:00

Global Academy Soccer Jasło – AP Stalowa Wola, 1 kwietnia, 10:00

D1 Młodzik, gr. C

Perfect Przeworsk – KS Legion Pilzno, 1 kwietnia, 10:00

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Ekoball Sanok, 1 kwietnia, 11:00

Wisłoka Dębica – Karpaty Krosno , 1 kwietnia, 10:00

D1 Młodzik, gr. D

Dynovia Dynów – Sparta Leżajsk, 1 kwietnia, 11:00

Stal II Rzeszów S.A. – SPEC Stal Łańcut, 2 kwietnia, 12:00

ZKS Stal Stalowa Wola – DAF Rzeszów, 2 kwietnia, 10:00

UKS Szóstka Jasło – Sokół Nisko, 2 kwietnia, 17:00

FUTSAL

Górnik Polkowice – Eurobus Przemyśl, 1 kwietnia, godz. 16.00

PAUZA Heiro Rzeszów