Klasyfikacja najlepszych strzelców od 4 ligi do klasy B. Liderzy nie zwalniają

1733
Mateusz Świst zdobył w ostatnim meczu cztery gole, fot. Czuwaj Przemyśl

Najlepsi strzelcy jesieni w większości nie stracili formy zimą. Mateusz Świst z Czuwaju Przemyśl, powiększył swój dorobek o cztery gole, podobnie Jakub Kuśnierz z Hermanowej (nowy lider klasy B2 Rzeszów). Jednego mnie strzelili w ostatniej kolejce Rafał Nikody ze Startu Rymanów i Michał Wilczek z Błyskawicy Rożniatów. Hat-tricka ustrzelili też Patryk Andreasik z Sanoczanki Święte, Jakub Tokarz z Huragana Basznia Dolna i w swojej grupie wskoczyli na 1. miejsce.

Kolejne gole dorzucili m.in. Hubert Siepierski z Błękitnych Ropczyce czy Kacper Piechniak z Sokoła Kamień oraz Konrad Panek z Sokoła Sokołów, Michał Fornek z Kaskady Kamionka.

Lider klasyfikacji strzelców 4 ligi podkarpackiej, Adrian Nowak tym razem bez gola, bo… pauzował za kartki. Swojego dorobku tym razem nie powiększył też wicelider Szymon Dziadosz. Dwa razy do bramki rywali trafił za to Konrad Buć ze Stali Łańcut i tym samym wskoczył na podium.

4 liga podkarpacka  
NOWAK ADRIANSokół Kolbuszowa Dolna/JKS JAROSŁAW16
DZIADOSZ SZYMONKarpaty Krosno15
BUĆ KONRADStal Łańcut11
KĘDZIOR DOMINIKLechia Sędziszów Młp.10
BARYCZA TOMASZKS Legion Pilzno9
BOHOMAZ NAZARIINowotaniec Cosmos9
RÓG PATRYKStal Łańcut9
LOREK JAKUBStal Rzeszów S.A.9
PŁONKA TOMASZGłogovia Głogów Młp.8
PAWLAK SEBASTIANJKS JAROSŁAW8
MISTRZYK MICHAŁSokół Nisko8
PONCE GARCIA MANUELStal Rzeszów S.A.8
   
Klasa O Dębica  
SIEPIERSKI HUBERTBłękitni Ropczyce23
KŁOS KAMILVictoria Czermin17
BIENIEK MATEUSZBłękitni Ropczyce16
SOBOŃ WOJCIECHVictoria Czermin14
DĄBEK KAMILVictoria Czermin13
CHMIELOWIEC TOMASZMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna12
JEZUIT DAVIDChemik Pustków Osiedle11
SZLACHETKA MICHAŁKS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki11
KANTOR DARIUSZKamieniarz Golemki10
RAJPOLD ARKADIUSZLKS Błękitni Siedlanka10
   
Klasa O Jarosław  
OWARZANY GRZEGORZLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO16
KYCIŃSKI JACEKLKS GORLICZANKA GORLICZYNA15
BOCHNAK DAWIDLKS PROMYK URZEJOWICE12
DEDA YAROSLAVLKS START LISIE JAMY11
ROMAN JAROSŁAWLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO10
SŁYSZ BARTŁOMIEJLKS SAN GORZYCE10
VYCHIZHANIN ANDRIIKS ZDRÓJ HORYNIEC9
ZNAMIEŃCZYKÓW WALDEMARMKS START PRUCHNIK9
STRUŚ EDWINOrzeł Przeworsk9
TRELKA KACPERTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 20019
   
Klasa O Krosno  
NIKODY RAFAŁRymanów KS Start23
CZYRNY DAWIDEkoball Stal Sanok18
MACNAR RADOSŁAWRymanów KS Start17
KUZIO MATEUSZCzeluśnica15
MUNIA WOJCIECHCzeluśnica14
KRAJEWSKI MARCINKorona Rzeszów14
DOMARADZKI RAFAŁEkoball Stal Sanok12
WANAT MATEUSZEkoball Stal Sanok12
FRĄCZEK JAKUBJabłonica Polska10
FRĄCZEK KRYSTIANPrzełęcz Dukla9
MAJEWSKI WIKTORRymanów KS Start9
   
Klasa O Rzeszów  
PANEK KONRADSokół Sokołów Młp.18
JANDA PIOTRLeśna Wólka Podleśna16
SŁONINA GRZEGORZSawa Sonina13
ODRZYWOLSKI PAWEŁStrumyk Malawa13
WANIA MIKOŁAJWłókniarz Rakszawa13
RĄCZKA KACPERZaczernie13
SITEK ADRIANIskra Zgłobień12
DEC MATEUSZLKS JEDNOŚĆ NIECHOBRZ12
KIEREPKA DAWIDStrumyk Malawa12
MAĆKOWIAK JAKUBResovia Rzeszów S.A.11
   
Klasa O Stalowa Wola  
PIECHNIAK KACPERSokół Kamień28
SOBIŁO WOJCIECHLZS Ździary19
STĄPORSKI PRZEMYSŁAWTS Transdźwig Stale15
GÓRECZNY PATRYKKP Tanew Wólka Tanewska12
PIERÓG SEBASTIANKP Tanew Wólka Tanewska10
ŚWIĄDER TOMASZStal Gorzyce10
DROŻDŻAL RAFAŁPogoń Leżajsk9
KSIĄŻEK MATEUSZStal Stalowa Wola P.S.A.9
FLOREK MATEUSZAzalia Wola Zarczycka8
ŁUCZAK ARTURSokół Kamień8
   
Klasa A Dębica  
FORNEK MICHAŁKS Kaskada Ostrów – Kamionka19
CZERWIEC RAFAŁWiewiórka18
BIELAŃSKI JAKUBGłowaczowa17
KNYCH BARTOSZGłowaczowa15
WOLAŃSKI JANUSZBrzostowianka Brzostek13
FORNEK KACPERKS Kaskada Ostrów – Kamionka12
CYNARSKI TOMASZPogórze Wielopole Skrzyńskie12
CHMURA MIŁOSZKS Legion Pilzno10
MALINOWSKI KAMILLKS STASIÓWKA10
PRZYSTASZ KACPERKS BYSTRZYCA9
MROZOWSKI JAKUBLKS Stara Jastrząbka-Róża9
   
Klasa A Jarosław, gr. jarosławska  
ANDREASIK PATRYKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE15
ŁUKASIEWICZ ARTURLKS WIRAŻ CHŁOPICE15
MAZUR WALDEMARKS FREDRO SUROCHÓW14
KOZYRA MARIUSZKS SZÓWSKO14
GAWŁOWSKI KRZYSZTOFLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE11
SURMIAK MATEUSZKS FREDRO SUROCHÓW10
DUDA TOBIASZKS PIAST TUCZEMPY10
LONC PIOTRLKS DĄB DOBKOWICE10
WOTA KAROLLKS DĄB DOBKOWICE10
ZAGULAK MATEUSZMKS RADYMNO10
   
Klasa A Jarosław, gr. przemyska  
ŚWIST MATEUSZCzuwaj-Wiaro Przemyśl26
SEDLACZEK PAWEŁGKS VIKING ORŁY13
KUZIOŁA WOJCIECHLKS TĘCZA KOSIENICE13
NYCZ PIOTRLKS CRESOVIA KALNIKÓW12
ŁACH MACIEJCzuwaj-Wiaro Przemyśl11
KIJANKA PAWEŁKS POGÓRZE DUBIECKO11
PIEJKO GRZEGORZLKS GRANICA STUBNO11
BUCZYŃSKI FABIANLKS TĘCZA KOSIENICE11
MIREK BARTŁOMIEJKS WIAR KRÓWNIKI10
PEMPUŚ PATRYKLKS GRANICA STUBNO10
   
Klasa A Jarosław, gr. przeworska  
WILCZEK MICHAŁLKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW25
KURAS GRZEGORZLKS WISEŁKA SIENNÓW17
SKRZYPEK RADOSLAWLKS WISEŁKA SIENNÓW15
GOŃ SEBASTIANRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ13
GARDZIELIK RAFAŁOlimpiakos Tarnogród10
KIJANKA PATRYKLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA9
ZIĘBA PAWEŁLKS WISEŁKA SIENNÓW9
ZIELONKA DAMIANLKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW8
BIAŁOGŁOWSKI DANIELLKS CRESOVIA KRZECZOWICE8
KOWAL ŁUKASZLKS PIAST NOWOSIELCE8
TULEJA DAWIDLKS STRUMYK HAWŁOWICE8
BORATYN MICHAŁLKS WISEŁKA SIENNÓW8
KUBAS MARCINLKS ŻURAW ŻURAWICZKI8
   
Klasa A Jarosław, gr. lubaczowska  
TOKARZ JAKUBLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA15
DOROTA TOMASZLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA13
BUKSAK WIKTORLKS CZARNI OLESZYCE12
PATA BARTŁOMIEJLKS ZALEW STARY LUBLINIEC11
NISZTUK SEBASTIANBŁĘKITNI OBSZA9
MAZUREK MICHAŁLKS BŁĘKITNI FUTORY9
CHOMYSZYN PAWEŁLKS GRANICZNI KROWICA9
PIENIĄŻEK KRZYSZTOFLKS KORZENICA9
FURGAŁA GRZEGORZLKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA9
NIECKARZ GRZEGORZKS VICTORIA STARY DZIKÓW8
JAROSIEWICZ PIOTRMKS JUWENIA CIESZANÓW8
MAZURKIEWICZ MARCINMKS ROZTOCZE NAROL8
 Klasa A Rzeszów, gr. 1  
JARECKI DARIUSZLKS Jasionka 16
TOMCZYK ŁUKASZPiast Nowa Wieś15
BRYNDAL KAMILSTART BOREK STARY10
DUREK MICHAŁWisłok Strzyżów9
ROGALA ADRIANKS Novi Nosówka8
BŁAŻEJOWSKI DAWIDWisłok Strzyżów8
SMALARZ MATEUSZAramix Niebylec7
KRUPA MATEUSZLKS Jasionka7
PRZYGÓRZEWSKI KAMILTrzebownisko7
BORUTA SŁAWEKAlbatros Szufnarowa6
MUSIAŁ SEBASTIANAramix Niebylec6
KAMIŃSKI DAWIDTrzebownisko6
OREŃCZUK DOMINIKZKS Izolator Boguchwała6
   
Klasa A Rzeszów, gr. 2  
BALAWENDER PIOTRKS Błękit Żołynia21
SZELIGA DAMIANStyrobud Trzeboś18
KŁODA ARKADIUSZDynovia Dynów15
WALAT TOMASZLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA15
FRĄCZEK SEBASTIANRzemieślnik Strażów12
KAWEŃSKI MARCINIskra Jawornik Polski10
SKUBA KAROLCrasnovia Krasne8
LECH PIOTRKS Dąbrówki8
REJOWSKI MATEUSZLKS Jasionka8
TOKARZ ADRIANIskra Jawornik Polski7
BUCZEK BARTŁOMIEJStobierna7
NOWAK ROBERTUNIA KORNIAKTÓW LKS7
   
Klasa A Rzeszów, gr. 3  
KIWAK MARCINKolbuszowianka Kolbuszowa27
WANAT PIOTRDromader Chrząstów23
STEC ARKADIUSZHetman Dąbrówka Wisłocka15
FIGURSKI IGORDromader Chrząstów12
BIELEŃ PATRYKTempo Cmolas12
WRÓBLEWSKI GRZEGORZKolbuszowianka Kolbuszowa11
ZIELIŃSKI SZYMONORZEŁ KOSOWY11
WILK PATRYKStart Wola Mielecka11
BIELIK PATRYKAtut Podborze10
KULPA HUBERTAtut Podborze10
NIEMASEK KAMILBabicha10
DRAUS PIOTRKolbuszowianka Kolbuszowa10
DZIEDZIC BRIANKolbuszowianka Kolbuszowa10
   
Klasa B Rzeszów, gr. 2  
POKRYWKA RADOSŁAWGranit Wysoka Strzyżowska16
KUŚNIERZ JAKUBHerman Hermanowa16
ANGERMAN OLIWIERGrom Mogielnica14
SORÓWKA MATEUSZGRUNWALD POŁOMIA14
JARZYNA ŁUKASZHuragan Kozłówek14
SKOCZYLAS MICHAŁHerman Hermanowa12
JACEK JAKUBCzarni Czudec11
DOMINO SEBASTIANPłomyk Lutoryż10
PETYNIAK BARTŁOMIEJWĘGLÓWKA10
WILK KAMILGranit Wysoka Strzyżowska9
OROZCO ALVAREZ EMANUELWĘGLÓWKA9

Źródło: PZPN