Podsumowanie weekendu. Nie samą reprezentacją kibic żyje. Wyniki i bramki od 2 ligi do klasy B

248

Piłkarska wiosna nabiera rozpędu. Do gry włączyły się klasy A i B, choć jeszcze w niepełnym wymiarze. Zaczyna być jednak coraz bardziej ciekawie. W 4 lidze podkarpackiej padło kilka zaskakujących wyników. Ciekawie było w niższych ligach. Rekordowy wynik 15:0 padł w Albigowej, gdzie miejscowa Arka rozbiła zdziesiątkowaną Łąkę. Najwięcej goli jednak padło w Błażowej w meczu… futsalu.

PKO BP Ekstraklasa

Przerwa reprezentacyjna

Fortuna 1 liga

Przerwa reprezentacyjna

eWinner 2 liga

Siarka Tarnobrzeg – Kotwica Kołobrzeg 1:2 (0:0)

Bramki: Sulkowski 77-karny – Bojas 48, Łysiak 68.

3 liga, grupa 4

Chełmianka Chełm – Stal Stalowa Wola 0:2 (0:0)

Bramki: Wydra 53, 60

Wisłoka Dębica – Sokół Sieniawa 0:1 (0:0)

Bramka: Mazgoła 79

KS Wiązownica – Cracovia II 1:3 (0:0)

Bramki: Hurenko 85 – Strózik 67-karny, Budziński 70, 85

4 liga podkarpacka

Igloopol Dębica – Karpaty Krosno 1:1

Bramki: Adriano 10 – Kloc 57.

Sokół Nisko – Cosmos Nowotaniec 0:4

Bramki: Yavorskyi 1, Mykytsey 8, Piotrowski 16, 40

Sokół Kolbuszowa Dolna – LKS Skołoszów 0:2

Bramki: Modny 86, Mariash 90+3.

FKS Stal II Mielec S. A. – KS Legion Pilzno 0:3

Bramki: Szewczyk 14, Barycza 16, Syguła 60.

Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 0:0

Lechia Sędziszów Młp. – Głogovia Głogów Młp. 1:1

Bramki: Lesiński 42 – Pilecki 78.

Stal II Rzeszów S.A. – SPEC Stal Łańcut 1:2

Bramki: Zych 47 – Buć 43, 90+2

Wólczanka Wólka Pełkińska – KS JKS Jarosław 0:5

Bramki: Dusiło 18, 55, Pindak 57, 72, Chrupcała 81.

Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl 3:0

Bramki: Jędryas 14, Krajewski 63, 74.

Klasa O Dębica

Victoria Czermin – Błękitni Ropczyce 3:3

Bramki: Bugaj 9, Soboń 29, Kłos 33 – Bieniek 36, 82, Sierpiński 56.

Piast Wolica Piaskowa – Czarnovia Czarna 2:0

Bramki: Przydział 45, Chudyba 63.

LKS Żyraków – Błękitni Siedlanka 4:2

Bramki: Czarnik 18, Rokita 26, Mitan 55, Chmura 80 – Wypasek 5, Świerk 19.

Sparta Chorzelów – Czarni Trześń 0:0

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – Kamieniarz Golemki 2:5

Bramki: Parys 6, Szalony 28 – Pękala 20, 63, 76, Szerszeń 45, Kantor 89.

Sokół II Kolbuszowa Dolna – Chemik Pustków Osiedle 3:1

Bramki: Lorenc 38, Chmielowiec 80, 90+2 – Rataj 9.

LKS Pustków – Radomyślanka Radomyśl Wielki 1:2

Bramki: Struzik 20 – Łękawa 71, Szlachetka 88.

Wisłoka II Dębica – Smoczanka Mielec 0:3 vo.

Klasa O Jarosław

MKS Kańczuga – Gorliczanka Gorliczyna 0:1

Bramki: Weres 85-karny.

Start Lisie Jamy- Pogoń-Sokół Lubaczów 0:7

Bramki: Grabowski 10, Rop 28, 61, Fedan 31, 54, Matofij 34, Hawrylak 74.

Promyk Urzejowice – San Gorzyce 4:0

Bramki: Drabik 47, Dziedzic 61, Bochnak 65, 80.

Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Torki 4:1

Bramki: Grabowski 46, Trelka 50; ? 60, ? 80 – Domina 70.

Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna 2:1

Bramki: Znamieńczyków 74, 89 – Kubis 70.

Hetman Laszki – Orzeł Przeworsk 0:0

Płomień Morawsko – Piast Tuczempy 0:2

Bramki: Broda 27, 46.

Zdrój Horyniec –Santos Piwoda 0:1

Bramki: Krajewski 90+2.

Klasa O Krosno

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne – Górki 4:1

Bramki: Ziemba 14, 30, Espana 37, Dybała 45 – Palacios 60.

SANOK Ekoball – Mrukowa Zamczysko 8:1

Bramki: Czyrny 26, 40, 42, Maślany 48, 68, 77, Padiasek 53, Gawlewicz 73 – Twardzik 60.

Nienaszów Tempo – Besko LKS Przełom 1:1

Bramki: Kiełtyka 12 – K. Kijowski 28.

Przełęcz Dukla – ZKS Nafta-Splast Jedlicze 3:0

Bramki: M. Mierzejewski 3, T. Mierzejewski 78, Wajs 83.

Jabłonica Polska – Czeluśnica 2:3

Bramki: Meier 87, 90+2 – Kuzio 17, Munia 62, Idarraga 83.

Rymanów KS Start – Markiewicza Krosno 8:2

Bramki: Nikody 5, 56, 72, Macnar 14, 19, 45, 82, Lebedzeu 68 – Borowczyk 36, Słowik 86.

Czarni 1910 Jasło – Odrzykoń Zamczysko 2:2

Bramki: Sobolak 5, Suszko 90+1 – Latkiewicz 26, Głód 55

Bukowsko – Targowiska 0:3 vo.

Klasa O Rzeszów

Błażowianka Błażowa – Włókniarz Rakszawa 4:0

Bramki: Róg 21, Babiarz 46, M. Kruła 47, M. Karnas 87.

Sokół Sokołów Młp. – PZU SMS Resovia II Rzeszów 1:5

Bramki: Panek 6 – Szymkiewicz 4, 61, Bruno Garcia 12, 52, Mikrut 82

Leśna Wólka Podleśna – Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:0

Iskra Zgłobień – LKS Wola Dalsza 4:4

Bramki: S. Sitek 11, 39, A. Sitek 52, 54 – Surmacz 5, Janczyk 32, Bieniasz 65, Kluz 82.

KS Zaczernie – Jedność Niechobrz 2:1

Bramki: Rączka 10, Korbecki 83 – Rachwalski 1.

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – KS Przybyszówka 2:1

Bramki: Sobuś 44, Majkut 90 – Sokal 31.

Strug SZiK Tyczyn – Plantator Nienadówka 7:1

Bramki: Nieckarz 4, 24, 42, 72, Góra 7, Korbecki 48, Domino 88 – Padiachev 45+1.

Strumyk Malawa – Sawa Sonina 2:0

Bramki: Kierepka 33, Odrzywolski 84

Klasa O Stalowa Wola

Unia Nowa Sarzyna – LZS Ździary 0:1

Bramki: Cupak 48

TS Transdźwig Stale – KP Tanew Wólka Tanewska 1:1

Bramki: Rzepiela 56 – Kokoszka 14

ŁKS Łowisko – LZS Jarocin 4:1

Bramki: Snopov 23, 38, Olko 26, Giza 77 – Oczkowski 61

Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce 0:0

Olimpia Pysznica – San Kłyżów 2:6

Bramki: Tofil 11–karny, Kloc 59 – Siuta 7, Brak 19, Bąk 44, Siek 66, Pięta 77, Kata 80

Siarka Tarnobrzeg II – Junior Zakrzów 4:0

Bramki: Sumara 30, 52, Mróz 22, Kwaśniewski 73

Azalia Wola Zarczycka – Sokół Kamień 1:4

Bramki: Kmiotek 66 – Dec 1, Podstawek 6, Błajda 25, Piechniak 39

Pogoń Leżajsk – Stal Stalowa Wola P.S.A. II 2:0

Bramki: Zacharyasz 51, Miśko 90+4

Klasa A Dębica

Płomień Zagorzyce – Legion II Pilzno 0:3 vo.

Płomień wycofał się z rozgrywek.

LKS Nagoszyn – Pogórze Wielopole Skrzyńskie 4:1

Bramki: M. Węgrzyn 28, 39, Sroka 34, Łanucha 76 – Darłak 44.

LKS Stasiówka – Głowaczowa 2:5

Bramki: Mądro 4, Malinowski 73 – J. Bielański 14, 23, 90+3, Ostaszewski 12, Kędzior 65.

KS Bystrzyca – Wiewiórka 0:0

Paszczyniak Paszczyna – Kaskada Ostrów-Kamionka 1:2

Bramki: Kozioł 4 – Fornek 30, Świder 44

LKS Stara Jastrząbka-Róża – Team Przecław 3:1

Bramki: Mrozowski dwie, Maruszak – Augustyn

LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie – Brzostowianka Brzostek 1:3

Bramki: Madeja 70 – Wolański 3, 59, Stanek 81

Klasa A Jarosław, gr. jarosławska

LKS Manasterz – Victoria Kidałowice 3:0 vo.

Victoria wycofała się z rozgrywek.

Tęcza Jankowice – Łęk Ostrów 1:5

Bramki: S. Jakubik 65 – M. Jakubik 11-samobójcza, Suchy 40, Sebastyanka 61-karny, Broszko 73, Sota 88.

Błękitni Pełkinie – MKS Radymno 2:3

Bramki: Fiałek 39, Moszczyński 43 – Fedyk 55, 69, Herman 76-karny.

KS Szówsko – Sanoczanka Święte 4:5

Bramki: Ciurko 47, Kozyra 48, 75, Jakub Mliczak 53-karny – P. Andreasik 23, 33, 88, Lisańczuk 51, Wolański 66.

Wiraż Chłopice – Fredro Surochów 2:4

Bramki: Łukasiewicz 63, Łuc 80 – Surmiak 11, Mazur 22, 65, Walczak 36.

Czarni Pawłosiów – PRO-100 Wietlin 6:0

Bramki: Shuliha 20, 39, Kubas 27, Wańkowicz 44, Rychtyk 55, Trzak 72.

Szkło Młyny – KS Węgierka 1:1

Bramki: Garbarz 52 – Bajsarowicz 41.

Iskra Zabłotce – Dąb Dobkowice 0:4

Bramki: Wota 5, Bąk 19, Lonc 28, Lis 84.

Klasa A Jarosław, gr. przemyska

Wiar Krówniki – Pogórze Dubiecko 1:2

Bramki: Semko 16 – Baran 47, Zając 61

Żurawianka Żurawica – Czuwaj-Wiaro Przemyśl 1:8

Bramki: Owoc 48 – Świst 7, 31-karny, 45, 54, Podbilski 10, 41, Łach 60, Piotrowski 65.

ULKS San Hureczko – Gwiazda Maćkowice 3:0

Bramki: Błoński 56, 80, Szczęsny 15.

Polonia II Przemyśl – Granica Stubno 0:3

Bramki: Kopacz dwie, Sobolewski

Tęcza Kosienice – Viking Orły 1:3

Bramki: W. Kuziola 24-karny – Kobrzyński 32, 81, Ostrach 41.

UKS Unia Fredropol – LKS Cresovia Kalników 1:2

Bramki: Madziar 77 – Sydorów 20, Nycz 63;

LKS Batycze – KS Fort Jaksmanice 4:1

Bramki: Bąk 12, 36, 79, A. Włoch 86 – Serwański 70.

LKS Nakło – Starzawa – LKS Korona Trójczyce 1:2

Bramki: Kucharski 60 – Grabowski 48, 64-karny.

Klasa A Jarosław, gr. przeworska

LKS Żuraw Żurawiczki – KKS Alabaster Łopuszka Wielka 3:0

Bramki: Mołoń 67, Majkutowski 73, M. Jucha 87;

PKS UNUM Babice – LKS Strumyk Hawłowice 1:5

Bramki: Ślimak 50 – Kochanowicz 5, P. Woźnica 7, R. Znamieńczyków 20, 72, Misiąg 69.

LKS Błękitni Grzęska – LKS Wisełka Siennów 0:5

Bramki: Skrzypek 13, 34, 38, G. Kuras 43, M. Boratyn 81

LKS Błyskawica Rożniatów – GKS Majdan Sieniawski 5:1

Bramki: M. Wilczek 18, 59, 70, Mazurek 49, Zielonka 62 – Kosior 39

LKS Cresovia Krzeczowice – LKS Start Mirocin 1:1

Bramki: Hara 8 – Stęchły 28

LKS Zorza Jagiełła – LKS Ostrovia Wola Buchowska 2:4

Bramki: Pietruś 2, Rupar 10 – Majcher 13, Goń 38, Czeszyk 59, 71;

RKS Błyskawica Rozbórz – LKS Piast Nowosielce 6:2

Bramki: Stęchły 15, 47, K. Goń 22, Pałys 28, Gaweł 46, S. Goń 75 – Kowal dwie

Klasa A Jarosław, gr. lubaczowska

LKS Czerwoni Cewków – KS Victoria Stary Dzików 1:0

Bramki: Rogoża

MKS Juvenia Cieszanów – LKS Błękitni Futory 3:2

Bramki: Jarosiewicz 8, Machczyński 24, Jakubiec 74 – Pytel 12-karny, Brzyski 22

LKS Zryw Młodów – LKS Rolnik Wólka Krowicka 0:5

Bramki: R. Furgała 28, 36-karny, B. Antoniów 45, P. Antoniów 55, K. Hanus 61.

LKS Czarni Oleszyce – LKS Huragan Basznia Dolna 2:6

Bramki: Derylak 61-karny, Kowal 83 – Dorota 27, 38, 62, Tokarz 50, 52, 86

LKS Gwiazda Wielkie Oczy – KS Orkan Zapałów 3:0

Bramki: Sęga 65, 81, Parciak 38;

LKS Graniczni Krowica – MKS Roztocze Narol 3:1

Bramki: A. Kopciuch 25, Paweł Furgała 75, P. Chomyszyn 77 – Szajdecki 22

LKS Zalew Stary Lubliniec – LKS Korzenica  1:1

Bramki: M. Szynal 49 – Szybiak 35.

Klasa A Rzeszów, gr. 1

Wisłok Strzyżów, – Heiro Rzeszów 7:1

Bramki: Durek 13, 88, Wilk 15, sam. 39, Bober 47, Błażejowski 50, Czarnik 70 – Seleznov 59

Novi Nosówka – Albatros Szufnarowa 3:2

Bramki: Gąsiorek 23, Nycz 59, Guzek 81 – Kuta 3, Boruta 58.

LKS Trzebownisko – Zimowit Rzeszów 3:1

Bramki: Chmiel 70, Przygórzewski 87-karny, Heliuta 90 – Kot 75

Start Borek Stary – KS Godowa 3:1

Bramki: Stanio 8, 90+1, Czarnik 40 – Ziobro 90+1

Noverra Głogów Młp. – Grunwald Budziwój 2:0

Bramki: Kozłecki 40, Omiotek 55

Piast Nowa Wieś – Aramix Niebylec 2:2

Bramki: Pitaś 67, 88 – Smalarz 7, Kozioł 31.

LKS Jasionka – Junak Rzeszów 2:0

Bramki: Jarecki 50, 81-karny

Klasa A Rzeszów, gr. 2

Crasnovia Krasne – Błękit Żołynia 0:0

Unia Korniaktów Płn. – Galicja Chmielnik 7:2

Bramki: Nowak 28, 79, Bednarski 44, Bonowicz 67, 78, 89, Rejman 84 – Kotowicz 4, 57.

Iskra Jawornik Polski – KS Stobierna 3:1

Bramki: Tokarz 41, Lepionka67-sam., J. Pawełek 76 – Nowak 17

Arka Albigowa – LKS Łąka 15:0

Bramki: Czarnota 7, 39, 41, Ulman 8, 14, Początek 10, 29, 32, K. Bartman 42, D. Bartman 59, Sowa 62, 85, Kuźniar 71, 78, Szpunar 81.

Zespół z Łąki grał w 9-osobowym składzie.

Grom Handzlówka – Styrobud Trzeboś 1:5

Bramki: Czajka 11 – Szeliga 3, 29, 65, Kania 46, Lichota 79.

Rzemieślnik Strażów – Szarotka Rogóżno 2:2

Bramki: Frączek 23, Węgrzyn 55-karny – Kotłowski 60, K. Skupień 90+1

KS Dąbrówki – Dynovia Dynów 1:4

Bramki: Lech 49 – Kłoda 43, 64-karny, 75, Barnaś 85;

Klasa A Rzeszów, gr. 3

KS Dzikowiec – Orzeł Kosowy 6:1

Bramki: Piłat 10, Bąba 16, 43, Płaza 37, 48, Stec 84 – Zieliński 18;

Hetman Dąbrówka Wisłocka – Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:1

Bramki: D. Giermata 50-karny, Labak 74 – P. Draus 47

Tempo Cmolas – LKS Babicha 2:0

Bramki: Bieleń 83, 90

Dromader Chrząstów – Raniżovia Raniżów 6:2

Bramki: Wanat dwie, G. Węglarz, Polak, Lasek, samobójcza – Frącz, Sudoł

Atut Podborze – Kolorado Wola Chorzelowska 7:0

Bramki: J. Kilian 16, Dominik Cichoń 31, P. Bielik 53, 62, 66-karny, H. Kulpa 71, Czechura 78

Start Wola Mielecka – Zacisze Trześń 1:3

Bramki: Wilk – Jezuwid dwie, Stachnik;

Korona Majdan Królewski – Strażak Grochowe 2:3

Bramki: Franuszkiewicz 47, Durak 55 – Arkadiusz Witek 2, 90-karny, Dąbrowski 50

Janovia Janowiec – Wisła Gliny Małe 6:2

Bramki: Dobosz cztery, S. Mrozowski, Pulak – Mieszkowski, Nachyła.

Klasa B Rzeszów, gr. 2

Korona Dobrzechów – Diament Pstrągowa 1:4

Bramki: Brud 70 – Złotek 18, Czarnik 26, Banaś 43, Róg 65

Rotar Węglówka – Płomyk Lutoryż 0:5

Bramki: Opaliński 12, S. Domino 45, 57, Wardzała 75, Górecki 90

Sokół Grodzisko – Grom Mogielnica 3:0

Bramki: Lechowicz 34, Jakubowicz 60, K. Róg 70;

Herman Hermanowa – KS II Bystrzyca 9:2

Bramki: Kuśnierz cztery, Skoczylas dwie, Majda, Płoszaj, Rozmus – Róg, Szeliga

Czarni Czudec – Huragan Kozłówek 2:4

Bramki: Żybura, Jacek – Jarzyna dwie, Kuta, Wilk

Granit Wysoka Strzyżowska – Start Lubenia 0:2

Bramki: Tyrpa 30, Roszko 66.

Orły Pstrągówka – Grunwald Połomia 0:7

Bramki: Klimek, Kozioł, Sorówka, Martowski dwie, Witek, Tłuczek.

Klasa B Stalowa Wola, gr. 1

KS Cygany – LZS Tarnowska Wola 0:2

Bramki: Pasek 54, Kańka 90+2

Klasa B Stalowa Wola, gr. 3

Orzeł Biedaczów – Grabniak Hucisko 1:6

Bramki: Kosior 45 – Kasprzyk 4, 75, Kotuła 24-karny, Grzesik 40-samobójcza, 59-samobójcza, Waliłko 67.

JUNIORZY

CLJ U17 – grupa wschodnia

Stal Rzeszów – Motor Lublin 2:2

Bramki: Plichta 38, 90+4 – Sikora 6, Krzak 63-karny.

Escola Varsovia – Resovia 3:1 (0:1)

Bramki: Lis 69, Malec 75, 86 – Zybała 14

CLJ U15 – grupa 4

Wisła Kraków – Siarka Tarnobrzeg 2:1

Bramki: Lepak 10, Czubernat 61 – Zawół 50.

Stal Rzeszów – Hutnik Kraków 6:0

Bramki: Zieja 2, Leniart 5, Polak 43, 53, Patrzyk 60, Sonntag 74.

Resovia – Sandecja Nowy Sącz 3:0

Bramki: Rak 67, Romaniszyn 77, Synoś 80+2.

Liga Makroregionalna U-19 – gr. 4

KSZO Ostrowiec Św. – Stal Rzeszów 1:2

Bramki: Zimnicki 42 – Opalski 6, Nilipiński 31.

Karpaty Krosno – Korona II Kielce 1:0

Bramka: Szafran 17-karny.

A1 – Stalowa Wola

PAUZA: LZS Ździary

LKS Brzyska Wola – Sparta Jeżowe 1:2

Bramki: Masełek 84 – Kruk 7, Piela 81

ŁKS Łowisko – Sokół Nisko 3:0

Bramki: Hanula 10, 34, Kida 54.

Olimpia Pysznica – KP Podwolina 3:1

Bramki: Kuziora 25, 62, Mścisz 85 – Seltenreich 32.

Azalia Wola Zarczycka – Sokół Kamień 4:0

Bramki: Dolecki 10, Różycki 49, Perlak 55, Femiak 61.

LKS San Wierzawice – Górnovia Górno 0:4

Bramki: Krzyśko 3, 24, Dudzik 71, Chorzępa 88.

KOBIETY

Orlen 1 liga

SMS II Łódź – Resovia 3:0

2 liga

KSP Kielce – Sokół Kolbuszowa Dolna 2:0

3 liga kobiet

Inter Gnojnica – Resovia II Rzeszów 4:2

Bramki: Lemko 14, Staszczak 44 – Papiernik 9, Jędrysek 30-karny, 45, Zawiślak 80.

Rysy Bukowina Tatrzańska – Izolator Boguchwała 2:4

Bramki dla Izolatora: Ożibko dwie, Rzeszut

JUNIORKI

CLJ U17

Resovia – Sportowa Czwórka Radom 6:1

Bramki: Szlęzak 7, 61, Frydrych 12, 34, Jasłowska 50, Bachanek 89 – Ślizak 25.

CLJ U15

Resovia – Beniaminek Krosno, 29 marca, godz. 17.30

Futsal

1 liga, gr. południowa

Eurobus Przemyśl – GKS Futsal Nowiny 4:2

Bramki dla Eurobusu: Kiełbasa, Demski, Vailihura, Want

Heiro Rzeszów – Silesia BOX Siemianowice 2:3

Bramki: Gąsior, Koza – Kmiecik dwie, Drzyzga.

Baraż o awans do 2 ligi

Tigers Royals Błażowa – Zaremba Transport Futsal Pińczów 7:10.