Nie żyje Mateusz Jaracz, były piłkarz m.in. Stali Sanok

289
Mateusz Jaracz w swojej karierze reprezentował dwa sanockie kluby Stal i Wiki, fot. Tomasz Sowa.

W piątek wieczorem odszedł od nas były piłkarz m.in. Stali Sanok Mateusz Jaracz. Jak informuje sanocki klub, śmierć nastąpiła na skutek zatrzymania akcji serca. Miał 34 lata.

Mateusz był wychowankiem Stali i jej wieloletnim piłkarzem. Miał okazję zagrać w pamiętnym meczu sanoczan z Legią Warszawa w 2009 roku w ćwierćfinale Pucharu Polski. Stal po remisie u siebie (1:1) i porażce (1:3) w Warszawie nie powtórzyła sukcesu z 2006 roku kiedy to wyeliminowała stołeczny klub z Pucharu Polski.

Mateusz później występował też w LKS-ie Pisarowce i Wiki Sanok, a także w słowackich zespołach Spartaku Banovce i TJ Petrovany.

„W dniu dzisiejszym dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o śmierci naszego byłego zawodnika i kolegi, Mateusza Jaracza. Mateusz praktycznie od zawsze związany był z Klubem Stal Sanok, najpierw grając w drużynach młodzieżowych, a następnie w drużynie seniorów. Jeszcze w ubiegłym sezonie, gdy nasza drużyna występowała w IV Lidze Mateusz był członkiem drużyny. W swojej przygodzie piłkarskiej reprezentował również Klub Wiki Sanok. Jesteśmy wstrząśnięci tym co się stało … Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje i wyrazy współczucia”

Zarząd i zawodnicy KS EKOBALL STAL Sanok..