Piłkarski Rozkład Jazdy na weekend 24-26 marca [WYKAZ MECZÓW, OBSADA SĘDZIOWSKA]

1433
fot. Konrad Kwolek

Rozgrywki regionalne zataczają coraz większy krąg. Do rywalizacji w najbliższy weekend włącza się m.in. podokręg Krosno, a także kilka innych lig w tym 3 liga kobiet. Tym razem przerwę mają piłkarze z ekstraklasy i I ligi, a to z powodu meczów reprezentacji Polski. Zobacz pełne zestawienie sobotnich i niedzielnych meczów, a także obsadę sędziowską.

PKO BP Ekstraklasa

Przerwa reprezentacyjna

Fortuna 1 liga

Przerwa reprezentacyjna

eWinner 2 liga

Siarka Tarnobrzeg – Kotwica Kołobrzeg, 25 marca, godz. 14.00

Sędziowie: Robert Marciniak (Kraków), Jarosław Mikołajewski, Wojciech Szczurek

3 liga, grupa 4

Chełmianka Chełm – Stal Stalowa Wola, 25 marca, godz. 15.30

Sędziowie: Norbert Chrząstek (Radom), Maciej Posuniak, Wojciech Woźniak

Wisłoka Dębica – Sokół Sieniawa, 25 marca, godz. 15.30

Sędziowie: Paweł Kulka (Kraków), Łukasz Szymczyk, Łukasz Grodowicz

KS Wiązownica – Cracovia II, 26 marca, godz. 16.00

Sędziowie: Michał Wasil (Lublin), Piotr Boryca, Stanisław Ryba

4 liga podkarpacka

Igloopol Dębica – Karpaty Krosno, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Krzysztof Pachołek (Jarosław), Paweł Paryniak, Tomasz Sałek

Sokół Nisko – Cosmos Nowotaniec, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Mateusz Warzocha (Rzeszów), Paweł Charchut, Dawid Półchłopek

Sokół Kolbuszowa Dolna – LKS Skołoszów, 25.03.2023, godz. 14:00, ul. Wolska 2

Sędziowie: Karol Jezuit (Dębica), Jacek Chmiel, Grzegorz Jeleń

FKS Stal II Mielec S. A. – KS Legion Pilzno, 25.03.2023, godz. 11:00

Sędziowie: Damian Kublas (Jarosław), Paweł Drabik, Sławomir Bochnak

Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała, 25.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Jakub Kozner (Krosno), Patryk Augustyn, Radosław Kuszaj

Lechia Sędziszów Młp. – Głogovia Głogów Młp., 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Tomasz Mroczek (Stalowa Wola), Jacek Węgrzyn, Marcin Konefał

Stal II Rzeszów S.A. – SPEC Stal Łańcut, 25.03.2023, godz. 12:00

Sędziowie: Tomasz Mazur (Stalowa Wola), Juliusz Wieleb, Klaudia Sawicka

Wólczanka Wólka Pełkińska – KS JKS Jarosław, 26.03.2023, godz. 13:00

Sędziowie: Mateusz Mastaj, Maciej Śliwa , Milan Newbiggin-Watts

Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Konrad Łukiewicz, Bartosz Barć , Kamil Godek

Klasa O Dębica

Victoria Czermin – Błękitni Ropczyce, 26.03.2023, godz. 11:30

Sędziowie: Paweł Kantor, Krzysztof Lipczyński, Piotr Mazur

Piast Wolica Piaskowa – Czarnovia Czarna, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Tomasz Szewczyk, Tomasz Sujdak, Adrian Wójcik

LKS Żyraków – Błękitni Siedlanka, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Jakub Koza, Paweł Totoś, Amadeusz Wlazło

Sparta Chorzelów – Czarni Trześń, 25.03.2023, godz. 14:00, Rado w Woli Chorzelowskiej

Sędziowie: Jakub Czach, Wojciech Brzezicki, Arkadiusz Bożek

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – Kamieniarz Golemki, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Arkadiusz Kuczaj, Jakub Dybowski, Dominik Podolski

Sokół II Kolbuszowa Dolna – Chemik Pustków Osiedle, 26.03.2023, godz. 11:30

Sędziowie: Arkadiusz Boroń, Michał Kowalski, Arkadiusz Marcićkiewicz

LKS Pustków – Radomyślanka Radomyśl Wielki, 25.03.2023, godz. 15:00, Pustków-Osiedle

Sędziowie: Krystian Kołodziej, Patryk Lutak, Konrad Kukowski

PAUZA – Smoczanka Mielec

Klasa O Jarosław

MKS Kańczuga – Gorliczanka Gorliczyna, 25.03.2023, godz. 11:00, w Łopuszce Wielkiej

Sędziowie: Rafał Dubiel, Krzysztof Tryniecki, Milosz Michalec

Start Lisie Jamy- Pogoń-Sokół Lubaczów, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Ireneusz Lis, Kamil Puka, Marcin Romanik

Promyk Urzejowice – San Gorzyce, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Kacper Krasicki, Konrad Tomczyk, Arkadiusz Suchy

Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Torki, 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Paweł Szczepański, Krzysztof Bednarski, Karol Ochyra

Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna, 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Grzegorz Szpilka, Konrad Tomczyk, Paweł Brus

Hetman Laszki – Orzeł Przeworsk , 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Adam Włoch, Daniel Lorynowicz, Łukasz Folta

Płomień Morawsko – Piast Tuczempy , 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Paweł Pawlus, Kamil Kuźma, Andrzej Hreczka

Zdrój Horyniec –Santos Piwoda , 26.03.2023, godz. 15:00, w Baszni Dolnej

Sędziowie: Łukasz Łamasz, Kacper Krasicki, Mateusz Kuziemko

Klasa O Krosno

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne – Górki, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Rafał Komański, Damian Szałajko, Maciej Kosturski

SANOK Ekoball – Mrukowa Zamczysko, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Albin Kijowski, Grzegorz Gądela, Dominik Wiklowski

Nienaszów Tempo – Besko LKS Przełom, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Tomasz Jagieła, Marcin Samborowski, Wojciech Biały

Przełęcz Dukla – ZKS Nafta-Splast Jedlicze, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Artur Szelc, Piotr Frankowicz, Mateusz Gumienny

Jabłonica Polska – Czeluśnica, 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Jakub Kozner, Radosław Kuszaj, Wojciech Wojnowski

Rymanów KS Start – Markiewicza Krosno , 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Dariusz Nitka, Jakub Betlej, Sławomir Rak

Czarni 1910 Jasło – Odrzykoń Zamczysko, 25.03.2023, godz. 15:30

Sędziowie: Sławomir Kiełtyka, Maciej Solecki, Dariusz Łuksa

Bukowsko – Targowiska, 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Kamil Dobosz , Dariusz Domaradzki, Wojciech Heret

Klasa O Rzeszów

Błażowianka Błażowa – Włókniarz Rakszawa, 4.03.2023, godz. 19:00

Sędziowie: Paweł Charchut, Sebastian Antosiewicz , Milan Newbiggin-Watts

Sokół Sokołów Młp. – PZU SMS Resovia II Rzeszów, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Bartosz Zdeb, Łukasz Juszczyk, Kazimierz Tołpa

Leśna Wólka Podleśna – Orzeł Wólka Niedźwiedzka, 26.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Przemysław Bieniasz, Marcin Roman, Jakub Tajchman

Iskra Zgłobień – LKS Wola Dalsza, 26.03.2023, godz. 13:00

Sędziowie: Dominik Pociask, Kazimierz Kubik, Paweł Saj

KS Zaczernie – Jedność Niechobrz, 25.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Adrian Cich, Krzysztof Cich, Zuzanna Foryt

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – KS Przybyszówka, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Sebastian Sęk, Jacek Kret, Paweł Niemczyk

Strug SZiK Tyczyn – Plantator Nienadówka, 26.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Sebastian Petela, Jan Węgrzyn, Bartosz Radomski

Strumyk Malawa – Sawa Sonina, 25.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Tomasz Sitarz , Marcin Babiarz, Karol Pułanik

Klasa O Stalowa Wola

Unia Nowa Sarzyna – LZS Ździary, 25.03.2023, godz. 13:00

Sędziowie: Maksymilian Ciak, Dominik Kozioł, Artur Kostyra

TS Transdźwig Stale – KP Tanew Wólka Tanewska, 26.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Dorian Dabek, Damian Wrona, Kamil Gil

ŁKS Łowisko – LZS Jarocin, 25.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Tomasz Giżka, Paweł Oklecińsk, Sławomir Mulawka

Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce, 25.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Grzegorz Tutka, Grzegorz Cichoń, Maciej Lipski

Olimpia Pysznica – San Kłyżów, 25.03.2023, godz. 14:00, w Jastkowicach

Sędziowie: Rafał Sawicki, Grzegorz Łącz, Mariusz Koper

Siarka Tarnobrzeg II – Junior Zakrzów , 26.03.2023, godz. 11:00, na Zwierzyńcu

Sędziowie: Lukasz Kijak, Piotr Chmura, Tomek Chamera

Azalia Wola Zarczycka – Sokół Kamień, 26.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Mariusz Antosz, Andrzej Wilk, Tomasz Woźn

Pogoń Leżajsk – Stal Stalowa Wola P.S.A. II, 25.03.2023, godz. 14:00, w Przychojcu

Sędziowie: Tomasz Wilk, Tomasz Kopeć, Grzegorz Wilk

Klasa A Dębica

Płomień Zagorzyce – Legion II Pilzno 0:3 vo.

Płomień wycofał się z rozgrywek.

LKS Nagoszyn – Pogórze Wielopole Skrzyńskie, 26.03.2023, godz. 11:00

Sędziowie: Arkadiusz Tomasiewicz, Krzysztof Hals, Radosław Mazur

LKS Stasiówka – Głowaczowa, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Kazimierz Kubik, Leszek Żegleń, Konrad Łagowski

KS Bystrzyca – Wiewiórka, 26.03.2023, godz. 11:00, w Olchowej

Sędziowie: Dariusz Łukaszewski, Dawid Małozięć, Jakub Chmiel

Paszczyniak Paszczyna – Kaskada Ostrów-Kamionka, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Gerard Żurawski, Radosław Pryga, Filip Straż

LKS Stara Jastrząbka-Róża – Team Przecław, 25.03.2023, godz. 16:00

Sędziowie: Rafał Gonet, Kamil Kloc, Michał Pikuła

LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie – Brzostowianka Brzostek, 25.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Dominik Dubicki, Hubert Brudz, Igor Lutowski

Klasa A Jarosław, gr. jarosławska

LKS Manasterz – Victoria Kidałowice 3:0 vo.

Victoria wycofała się z rozgrywek.

Tęcza Jankowice – Łęk Ostrów , 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Tomasz Dziedzic, Daniel Ochyra, Marcin Kubas

Błękitni Pełkinie – MKS Radymno, 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Arkadiusz Suchy, Tomasz Zazula, Dawid Wilusz

KS Szówsko – Sanoczanka Święte, 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Paweł Drabik, Grzegorz Pikuła, Maciej Pajda

Wiraż Chłopice – Fredro Surochów, 26.03.2023, godz. 15:30

Sędziowie: Marcin Romanik, Damian Kublas, Marcin Kondrat

Czarni Pawłosiów – PRO-100 Wietlin, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Krzysztof Bednarski, Daniel Ochyra, Szymon Świętoniowski

Szkło Młyny – KS Węgierka , 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Sławomir Bochnak, Łukasz Folta, Mateusz Wiejaczka

Iskra Zabłotce – Dąb Dobkowice , 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Tomasz Cynk, Dariusz Łuczyk, Marta Kotlińska

Wiar Krówniki – Pogórze Dubiecko, 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Sebastian Rozenbajgier, Justyna Dacko, Justyna Dytko

Klasa A Jarosław, gr. przemyska

Żurawianka Żurawica – Czuwaj-Wiaro Przemyśl, 26.03.2023, godz. 15:00, w Przemyślu

Sędziowie: Ireneusz Małysz, Waclaw Kucharski,

ULKS San Hureczko – Gwiazda Maćkowice, 25.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Denis Rokita, Ireneusz Małysz, Leszek Kogut

Polonia II Przemyśl – Granica Stubno, 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Michał Kazimir, Paweł Pawlus, Wiesław Szkrabut

Tęcza Kosienice – Viking Orły , 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Kamil Kuźma, Denis Rokita, Magdalena Kulka

UKS Unia Fredropol – LKS Cresovia Kalników, 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Marcin Kogut, Damian Gaweł, Kamil Kazieczko

LKS Batycze – KS Fort Jaksmanice , 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Leszek Kogut, Krzysztof Brzeżawski, Bartosz Skałacki

LKS Nakło – Starzawa – LKS Korona Trójczyce, 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Karol Pszonak, Bernard Buczny, Łukasz Wolański

Klasa A Jarosław, gr. przeworska

LKS Żuraw Żurawiczki – KKS Alabaster Łopuszka Wielka, 26.03.2023, godz. 13:00

Sędziowie: Pawel Kluz, Karol Kuryło, Patryk Oleksiewicz

PKS UNUM Babice – LKS Strumyk Hawłowice, 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Andrzej Hreczka, Piotr Bielański, Paweł Wandrowski

LKS Błękitni Grzęska – LKS Wisełka Siennów , 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Mateusz Michalski, Adam Włoch, Karol Wielis

LKS Błyskawica Rożniatów – GKS Majdan Sieniawski, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Grzegorz Stępak, Tomasz Łyszczarz, Karol Ochyra

LKS Cresovia Krzeczowice – LKS Start Mirocin, 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Daniel Lorynowicz, Ireneusz Lis, Krystian Madej

LKS Zorza Jagiełła – LKS Ostrovia Wola Buchowska, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Piotr Ziegelheim, Marcin Pszonak, Stanisław Hubacz

RKS Błyskawica Rozbórz – LKS Piast Nowosielce , 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Kamil Płoskoń, Konrad Stawiarz, Daniel Gaweł

Klasa A Jarosław, gr. lubaczowska

LKS Czerwoni Cewków – KS Victoria Stary Dzików, 26.03.2023, godz. 16:00

Sędziowie: Mirosław Powroźnik, Paweł Paryniak, Bartosz Gelmuda

MKS Juvenia Cieszanów – LKS Błękitni Futory, 26.03.2023, godz. 16:00

Sędziowie: Mariusz Furgała, Dariusz Michalec, Andrzej Sopel

LKS Zryw Młodów – LKS Rolnik Wólka Krowicka, 26.03.2023, godz. 16:00

Sędziowie: Wojciech Mańczak, Krzysztof Pachołek, Jakub Hałucha

LKS Czarni Oleszyce – LKS Huragan Basznia Dolna, 26.03.2023, godz. 16:00

Sędziowie: Mariusz Franus, Rafał Dubiel, ?

LKS Gwiazda Wielkie Oczy – KS Orkan Zapałów , 26.03.2023, godz. 16:00

Sędziowie: Kamil Wróbel, Krzysztof Nazarko, Mikołaj Lekowski

LKS Graniczni Krowica – MKS Roztocze Narol, 26.03.2023, godz. 16:00

Sędziowie: Michał Szczybyło, Radosław Pachołek, Paweł Pata

LKS Zalew Stary Lubliniec – LKS Korzenica , 26.03.2023, godz. 16:00

Sędziowie: Jan Terech, Tomasz Sałek, Jan Zwierzyński

Klasa A Rzeszów, gr. 1

Wisłok Strzyżów, – Heiro Rzeszów, 26.03.2023, godz. 14:00, w Godowej

Sędziowie: Leszek Żegleń, Mateusz Pociask, Benedykt Stec

Novi Nosówka – Albatros Szufnarowa, 26.03.2023, godz. 12:00

Sędziowie: Daniel Strzałka, Paweł Korzeń, Hubert Kęder

LKS Trzebownisko – Zimowit Rzeszów, 25.03.2023, godz. 16:00, w Nowej Wsi

Sędziowie: Adrian Kyć, Andrzej Majder, Anna Stępień

Start Borek Stary – KS Godowa, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Kamil Matuła , Łukasz Grabiec, Kinga Lachtara

Noverra Głogów Młp. – Grunwald Budziwój, 25.03.2023, godz. 16:00

Sędziowie: Dawid Sowa, Grzegorz Kardyś, Marcin Leśniak

Piast Nowa Wieś – Aramix Niebylec, 26.03.2023, godz. 16:00

Sędziowie: Kamil Godek, Krystian Kołodziej, Arkadiusz Bożek

LKS Jasionka – Junak Rzeszów, 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Rafał Szydełko, Rafał Kępa, Filip Wolny

Klasa A Rzeszów, gr. 2

Crasnovia Krasne – Błękit Żołynia, 25.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Sebastian Petela , Patrycja Turczyn , Jakub Tajchman

Unia Korniaktów Płn. – Galicja Chmielnik, 26.03.2023, godz. 11:00

Sędziowie: Patryk Lutak, Łukasz Szpytma, Wojciech Brzezicki

Iskra Jawornik Polski – KS Stobierna, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Dawid Kielar, Jan Węgrzyn, Łukasz Szpytma

Arka Albigowa – LKS Łąka, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Przemysław Bieniasz, Mirosław Popowicz, Wiktoria Hader

Grom Handzlówka – Styrobud Trzeboś, 26.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Grzegorz Pytko , Jakub Czach, Karol Tomaszek

Rzemieślnik Strażów – Szarotka Rogóżno 26.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Kamil Śliwa, Tomasz Kisielewicz, Krzysztof Cich

KS Dąbrówki – Dynovia Dynów, 26.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Kamil Kosior, Bartosz Zdeb, Łukasz Juszczyk

Klasa A Rzeszów, gr. 3

KS Dzikowiec – Orzeł Kosowy, 26.03.2023, godz. 11:00, w Weryni

Sędziowie: Jacek Baran, Marek Chrabaszcz, Krzysztof Bryk

Hetman Dąbrówka Wisłocka – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 26.03.2023, godz. 11:00, w Zasowie

Sędziowie: Bartosz Barć, Konrad Łukiewicz , Paweł Charchut

Tempo Cmolas – LKS Babicha, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Marek Pająk, Damian Gołąb, Grzegorz Wachadlo

Dromader Chrząstów – Raniżovia Raniżów, 26.03.2023, godz. 12:00, MOSiR w Mielcu

Sędziowie: Marcin Babiński, Jacek Taran, Grzegorz Nycek

Atut Podborze – Kolorado Wola Chorzelowska, 25.03.2023, godz. 16:00

Sędziowie: Tomasz Sobuś, Sebastian Krzak, Henryk Bik

Start Wola Mielecka – Zacisze Trześń, 26.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Adrian Maciąg, Grzegorz Chorążak, Hubert Brudz

Korona Majdan Królewski – Strażak Grochowe, 25.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Mariusz Woźniak, Krzysztof Bomba, Dawid Ziomek

Janovia Janowiec – Wisła Gliny Małe, 26.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Witold Hyjek, Paweł Mokrzycki, Tadeusz Nowak

Klasa B Rzeszów, gr. 2

Korona Dobrzechów – Diament Pstrągowa, 26.03.2023, godz. 11:00

Sędziowie: Dawid Półchłopek, Tomasz Sitarz , Mateusz Gudz

Rotar Węglówka – Płomyk Lutoryż, 26.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Damian Sobota, Marcin Babiarz, Karol Pułanik

Sokół Grodzisko – Grom Mogielnica, 26.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Konrad Kukowski , Dariusz Szaro , Ryszard Wielgosz

Herman Hermanowa – KS II Bystrzyca, 26.03.2023, godz. 14:00

Sędziowie: Zbigniew Kłak, Dawid Kielar, Sławomir Haładej

Czarni Czudec – Huragan Kozłówek, 26.03.2023, godz. 11:00

Sędziowie: Kazimierz Tołpa, Adrian Cich, Anna Stępień

Granit Wysoka Strzyżowska – Start Lubenia, 26.03.2023, godz. 11:00

Sędziowie: Sebastian Antosiewicz , Waldemar Mazgaj, Krystian Woźniak

Orły Pstrągówka – Grunwald Połomia, 26.03.2023, godz. 15:00

Sędziowie: Kamil Hussain, Grzegorz Tonderys , Adrian Biskup

Klasa B Stalowa Wola, gr. 1

KS Cygany – LZS Tarnowska Wola, 26.03.2023, godz. 13:00

Sędziowie: Tadeusz Myszka, Daniel Bryczek, Jakub Czubat

Klasa B Stalowa Wola, gr. 3

Orzeł Biedaczów – Grabniak Hucisko, 25.03.2023, godz. 15:30

Sędziowie: Paweł Mulawka, Jakub Bukowy, Wiktor Pioterczak

JUNIORZY

CLJ U17 – grupa wschodnia

Stal Rzeszów – Motor Lublin, 25 marca, godz. 12.00

Escola Varsovia – Resovia, 25 marca, godz. 14.30

CLJ U15 – grupa 4

Wisła Kraków – Siarka Tarnobrzeg, 25 marca, godz. 12.00

Stal Rzeszów – Hutnik Kraków, 25 marca, godz. 13.00

Resovia – Sandecja Nowy Sącz, 26 marca, godz. 12.00

Liga Makroregionalna U-19 – gr. 4

KSZO Ostrowiec Św. – Stal Rzeszów, 26 marca, godz. 12:00

Karpaty Krosno – Korona II Kielce, 26 marca, godz. 12.00

A1 – Stalowa Wola

PAUZA: LZS Ździary

LKS Brzyska Wola – Sparta Jeżowe, 26.03.2023, godz. 12:00

Sędziowie: Michał Łokaj, Artur Adamczyk, Łukasz Staroń

ŁKS Łowisko – Sokół Nisko, 26.03.2023, godz. 13:00

Sędziowie: Jan Bandyga, Mariusz Wojtak, Tymoteusz Łach

Olimpia Pysznica – KP Podwolina, 26.03.2023, godz. 12:00

Sędziowie: Jakub Krawiec, Jakub Pawłowski, Paweł Potocki

Azalia Wola Zarczycka – Sokół Kamień, 25.03.2023, godz. 11:00

Sędziowie: Andrzej Wilk, Mariusz Antosz, Tomasz Woźny

LKS San Wierzawice, – Górnovia Górno, 26.03.2023, godz. 12:00

Sędziowie: Adrian Czyż, Marcin Drabik, Dawid Wraga

KOBIETY

Orlen 1 liga

SMS II Łódź – Resovia, 26 marca, godz. 12.00

Sędzia: Katarzyna Kupidura (Radom)

2 liga

KSP Kielce – Sokół Kolbuszowa Dolna, 26 marca, godz. 16.15

3 liga kobiet

Inter Gnojnica – Resovia II Rzeszów, 26.03.2023, godz. 12:00

Rysy Bukowina Tatrzańska – Izolator Boguchwała, 26.03.2023, godz. 13:00

JUNIORKI

CLJ U17

Resovia – Sportowa Czwórka Radom, 25 marca, godz. 12.00

CLJ U15

Resovia – Beniaminek Krosno, 29 marca, godz. 17.30