Piłkarski Rozkład Jazdy na weekend 18-19 marca [WYKAZ MECZÓW, OBSADA SĘDZIOWSKA]

469

Kalendarzowa wiosna coraz bliżej, a to oznacza rozpoczęcie zmagań piłkarskich w niższych ligach. W najbliższy weekend druga wiosenna kolejka 4 ligi oraz… pierwsze mecze w klasach O i A. Zobacz pełne zestawienie sobotnich i niedzielnych meczów, a także obsadę sędziowską.

PKO BP Ekstraklasa

Śląsk Wrocław – PGE FKS Stal Mielec – 18 marca, godz. 12.30

Sędzia: Piotr Lasyk (Bytom)

Fortuna 1 liga

GKS Katowice – Apklan Resovia, 18 marca, godz. 20.00

Sędzia: Sebastian Krasny (Kraków)

Stal Rzeszów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, 19 marca, godz. 18.00

Sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)

eWinner 2 liga

Radunia Stężyca – Siarka Tarnobrzeg, 18 marca, godz. 15.00

Sędzia: Aleksander Kozieł (Kielce)

3 liga, grupa 4

Lublinianka – KS Wiązownica, 18 marca, godz. 14.00

Sędziowie: Piotr Rzucidło, Anton Ignaciuk, Jakub Cieloch (Warszawa)

Stal Stalowa Wola – Unia Tarnów, 18 marca, godz. 15.00

Sędziowie: Kamil Chmielewski, Mariusz Bors, Marcin Brenda (Warszawa)

Sokół Sieniawa – Wieczysta Kraków, 18 marca, godz. 15.00

Sędziowie: Kamil Szczołko, Rafał Sugier, Maciej Grządziel (Lublin)

Podlasie Biała Podlaska – Wisłoka Dębica, 18 marca, godz. 15.00

Sędziują: Anna Adamska (Kielce), Katarzyna Chrzanowska (Kielce), Angelika Nowak (Mielec)

4 liga podkarpacka

Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica – 18 marca, godz. 14:00

Sędziowie: Krystian Kołodziej, Paweł Charchut, Szymon Kojder

JKS Jarosław – Korona Rzeszów – 18 marca, godz. 15:00, ul. Bandurskiego

Sędziowie: Jakub Pych, Tomasz Kubicki, Grzegorz Jeleń,

SPEC Stal Łańcut – Wólczanka Wólka Pełkińska – 18 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Paweł Kantor, Jacek Chmiel, Arkadiusz Kuczaj,

Izolator Boguchwała – Lechia Sędziszów Młp. – 18 marca, godz. 14:00

Sędziowie: Albin Kijowski, Grzegorz Gądela, Patryk Augustyn,

Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa – 18 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Ireneusz Lis, Daniel Lorynowicz, Marcin Romanik,

LKS Skołoszów – Stal II Mielec – 18 marca, godz. 14:00

Sędziowie: Grzegorz Tutka, Paweł Samoły, Juliusz Wieleba

Cosmos Nowotaniec  Sokół Kolbuszowa Dolna – 19 marca, godz. 15:00, stadion Wiki Sanok

Sędziowie: Jakub Koza, Jacek Chmiel, Grzegorz Jeleń

Sokół Nisko – Karpaty Krosno  – 18 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Przemysław Bieniasz, Maciej Śliwa, Marcin Roman

Stal II Rzeszów – Głogovia Głogów Młp. przełożono na 19 kwietnia.

Klasa O Dębica

Błękitni Ropczyce – Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki – 18 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Tomasz Mroczek, Kamil Mierzwa, Jakub Strelcow

Chemik Pustków – LKS Pustków – 18 marca, godz. 14:00

Sędziowie: Marek Pająk, Dawid Sowa, Dawid Ziomek,

Kamieniarz Golemki – Sokół II Kolbuszowa Dolna – 19 marca, godz. 14:00, w Czarnej

Sędziowie: Karol Jezuit, Piotr Mazur, Adrian Wójcik                                    

Czarni Trześń – Ostrovia Ostrowy Baranowskie – 18 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Leszek Żegleń, Dominik Pociask, Kazimierz Kubik

Błękitni Siedlanka – Sparta Chorzelów – 18 marca, godz. 14:00

Sędziowie: Bartosz Zdeb, Kamil Kosior, Łukasz Juszczyk           

Smoczanka Mielec – LKS Żyraków – 18 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Grzegorz Wrona, Adrian Maciąg, Dominik Dubicki

Czarnovia Czarna – Wisłoka II Dębica 3:0 vo 

Victoria Czermin – Piast Wolica Piaskowa – 19 marca, godz. 11:30

Sędziowie: Tomasz Sujdak, Krzysztof Lipczyński, Tomasz Szewczyk      

Klasa O Jarosław

Gorliczanka Gorliczyna – Santos Piwoda – 19 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Konrad Tomczyk, Karol Pszonak, Kamil Wróbel

Piast Tuczempy – Zdrój Horyniec – 18 marca, godz. 12:00

Sędziowie: Pawel Kluz, Grzegorz Szpilka, Paweł Brus

Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko – 18 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Denis Rokita, Paweł Pawlus, Andrzej Hreczka

Huragan Gniewczyna – Hetman Laszki – 19 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Marcin Kogut, Michał Kazimir, Piotr Bielański

Orzeł Torki – Start Pruchnik  – 19 marca, godz. 14:00

Sędziowie: Paweł Paryniak, Michał Szczybyło, Mirosław Powroźnik

San Gorzyce – Biało-Czerwoni Kaszyce – 18 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Krzysztof Pachołek, Tomasz Sałek, Mariusz Furgała

Pogoń-Sokół Lubaczów – Promyk Urzejowice – 18 marca, godz. 15:00, w Dachnowie

Sędziowie: Paweł Drabik, Kacper Krasicki, Adrian Pochodaj,

MKS Kańczuga – Start Lisie Jamy – 18 marca, godz. 11:00, w Łopuszce Wielkiej

Sędziowie: Damian Kublas, Adam Włoch, Sławomir Bochnak.

Klasa O Rzeszów

Włókniarz Rakszawa – Sawa Sonina – 18 marca, godz. 15:00, w Medyni Głogowskiej

Sędziowie: Mateusz Warzocha, Dawid Półchłopek, Konrad Kukowski,

Plantator Nienadówka – Strumyk Malawa – 19 marca, godz. 13:00

Sędziowie: Tomasz Sobuś, Jacek Węgrzyn, Jacek Baran

KS Przybyszówka – Strug SZiK Tyczyn – 18 marca, godz. 14:00

Sędziowie: Tomasz Sitarz, Łukasz Grabiec, Kinga Lachtara

Jedność Niechobrz – Grodziszczanka Grodzisko Dln. – 18 marca, godz. 14:00

Sędziowie: Kamil Godek, Sebastian Godek, Milan Newbiggin-Watts,

LKS Wola Dalsza – KS Zaczernie – 19 marca, godz. 14:00

Sędziowie: Marcin Babiński, Sebastian Sęk, Filip Straż,

Leśna Wólka Podleśna – Iskra Zgłobień – 18 marca, godz. 14:00

Sędziowie: Dawid Kielar, Łukasz Szpytma, Arkadiusz Bożek,

PZU SMS Resovia II – Orzeł Wólka Niedźwiedzka – 19 marca, godz. 11:00, sztuczne boisko, ul. Wyspiańskiego

Sędziowie:      

Błażowianka Błażowa – Sokół Sokołów Młp. – 18 marca, godz. 14:00

Sędziowie: Konrad Łukiewicz, Bartosz Barć, Jakub Tajchman,

Klasa O Stalowa Wola

Sokół Kamień – Transdźwig Stale – 19 marca, godz. 13:00

Sędziowie: Tomasz Mazur, Dorian Dabek, Wiktoria Złotek.        

Klasa A Jarosław, grupa jarosławska          

Victoria Kidałowice – Dąb Dobkowice – 19 marca, godz. 15:00

Sędziowie:                 

KS Węgierka – Iskra Zabłotce – 19 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Paweł Szczepański, Krzysztof Bednarski, Dariusz Łuczyk

PRO-100 Wietlin – Szkło Młyny – 19 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Rafał Dubiel, Jan Terech, Jan Zwierzyński,

Fredro Surochów – Czarni Pawłosiów – 19 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Łukasz Łamasz, Mateusz Michalski, Arkadiusz Suchy,

Sanoczanka Święte – Wiraż Chłopice – 19 marca, godz. 13:00

Sędziowie: Kamil Puka, Mateusz Kuziemko, Mateusz Wiejaczka,

MKS Radymno – KS Szówsko – 18 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Łukasz Folta, Bernard Buczny, Jakub Sebastianka

Łęk Ostrów – Błękitni Pełkinie – 19 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Grzegorz Pikuła, Piotr Ziegelheim, Tomasz Zazula

LKS Manasterz – Tęcza Jankowice – 18 marca, godz. 14:00

Sędziowie: Konrad Kasperski, Wojciech Mańczak, Radosław Pachołek

Klasa A Jarosław, grupa przemyska

Wiar Krówniki – Korona Trójczyce – 19 marca, godz. 13:00

Sędziowie: Leszek Kogut, Wiesław Szkrabut, Krzysztof Brzeżawski,

Fort Jaksmanica – Nakło-Starzawa – 19 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Sebastian Rożak, Krzysztof Nazarko, Karol Wielis,

Cresovia Kalników – LKS Batycze – 19 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Dariusz Michalec, Krzysztof Tryniecki, Andrzej Sopel

Viking Orły – Unia Fredropol – 19 marca, godz. 13:00, w Małkowicach

Sędziowie: Darek Hajnosz, Tomasz Dziedzic, Grzegorz Stępak

Granica Stubno – Tęcza Kosienice – 19 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Sebastian Rozenbajgier, Łukasz Olech, Justyna Dytko.

Gwiazda Maćkowice – Polonia II Przemyśl – 18 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Ireneusz Małysz, Piotr Grodecki, Bartosz Skałacki

Czuwaj-Wiaro Przemyśl – San Hureczko – 18 marca, godz. 14:00

Sędziowie: Kamil Kuźma, Magdalena Kulka, Leszek Kogut

Pogórze Dubiecko – Żurawianka Żurawica – 19 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Kamil Płoskoń, Tomasz Cynk, Tomasz Łyszczarz

Klasa A Rzeszów, grupa 3

KS Dzikowiec – Wisła Gliny Małe – 19 marca, godz. 11:00, w Weryni

Sędziowie: Sebastian Krzak, Tomasz Mroczek, Szymon Dąbrowski,

Strażak Grochowe – Janovia Janowiec – 18 marca, godz. 15:00, w Maliniu

Sędziowie: Jacek Taran, Paweł Mokrzycki, Grzegorz Wachadlo,

Zacisze Trześń – Korona Majdan Królewski – 19 marca, godz. 11:00

Sędziowie: Paweł Mokrzycki, Grzegorz Wachadlo, Paweł Występek,

Kolorado Wola Chorzelowska – Start Wola Mielecka – 18 marca, godz. 15:00

Sędziowie: Radosław Pryga, Tomasz Sobuś, Marcin Babiński,

Raniżovia Raniżów – Atut Podborze – 19 marca, godz. 14:00

Sędziowie: Krzysztof Bomba, Grzegorz Kardyś, Marek Chrabaszcz

LKS Babicha – Dromader Chrząstów – 19 marca, godz. 11:00

Sędziowie: Mariusz Woźniak, Tadeusz Nowak, Henryk Bik,

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Tempo Cmolas – 19 marca, godz. 14:00

Sędziowie: Jan Węgrzyn, Wojciech Brzezicki, Karol Tomaszek (Kosina)

Orzeł Kosowy – Hetman Dąbrówka Wisłocka – 19 marca, godz. 11:00

Sędziowie: Michał Kowalski, Jacek Kret, Grzegorz Nycek

JUNIORZY

CLJ U17 – grupa wschodnia

AKS SMS Łódź – Stal Rzeszów, 18 marca, godz. 15.00

Resovia – ŁKS Łódź, 19 marca, godz. 14.00

CLJ U15 – grupa 4

Siarka Tarnobrzeg – Resovia, 18 marca, godz. 12.00

Cracovia – Stal Rzeszów, 19 marca, godz. 12.00

Liga Makroregionalna U-19 – gr. 4

Korona Kielce – Stal Rzeszów, 19 marca, godz. 14:00

Hutnik Kraków – Karpaty Krosno, 19 marca, godz. 13.30

KOBIETY

Orlen 1 liga

Resovia – Stomilanki Olsztyn, 18 marca, godz. 15.00

Sędzia: Ewa Walczyńska (Lublin)

2 liga

Sokół Kolbuszowa Dolna – Unia Lublin, 18 marca, godz. 14.00

Sędzie: Magdalena Smycz, Weronika Załucka, Joanna Grabarz

JUNIORKI

CLJ U17

Resovia – Rekord Bielsko-Biała, 18 marca, godz. 12.00

CLJ U15

Górnik Łęczna – Resovia, 19 marca, godz. 12.00

Weronica Staszkówka Jelna – Beniaminek Krosno, 19 marca, godz. 15.00