U-19 kobiet: Powołania na turniej kwalifikacyjny mistrzostw Europy na Podkarpaciu

275
10.10.2022 POZNAN PLEWISKA , STADIO GOSIR PILKA NOZNA KOBIET REPREZENTACJA U-19 PIERWSZA RUNDA TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DO MISTRZOSTW EUROPY U-19 (FOOTBALL 2022/23 WOMEN'S UNDER-19 EURO ROUND 1), (GAME POLAND - NORTHERN IRELAND ) MECZ POLSKA - IRLANDIA POLNOCNA NZ RADOSC ZWYCIESTWO MILENA KAZANOWSKA , JULIA JEDRZEJEWSKA , PATRYCJA KOZARZEWSKA , MARTYNA DUCHNOWSKA , KINGA BIESZCZAD , PAULINA PIKSA , MAGDALENA DABROWSKA KINGA SEWERYN FOTO JAKUB PIASECKI / CYFRASPORT

Trenerka reprezentacji Polski kobiet do lat 19 Katarzyna Barlewicz powołała dwadzieścia zawodniczek na turniej drugiej rundy kwalifikacji mistrzostw Europy, który zostanie rozegrany w dniach 5-11 kwietnia w Stalowej Woli i Boguchwale.

Polki o awans do finałów młodzieżowego Euro, które w lipcu zorganizuje Belgia, powalczą ze Szwajcarią (5 kwietnia, godz. 12:00), Czechami (8 kwietnia, godz. 12:00) i Serbią (11 kwietnia, godz. 12:00). Awansuje tylko zwycięzca grupy.

Wszystkie mecze biało-czerwonych odbędą się na stadionie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli. Informacje na temat odbioru bezpłatnych biletów będą wkrótce dostępne na stronie podkarpackizpn.pl. Transmisje spotkań reprezentacji Polski przeprowadzi kanał Łączy Nas Piłka TV na YouTube.

Zgrupowanie rozpocznie się 30 marca w Woli Chorzelowskiej.

Powołania:

1. Marcelina Preuss (AP Orlen Gdańsk)

2. Martyna Cygan (BTS Rekord Bielsko-Biała)

3. Martyna Gąsiorek (BTS Rekord Bielsko-Biała)

4. Izabela Sas (BTS Rekord Bielsko-Biała)

5. Milena Kazanowska (GKS Górnik Łęczna)

6. Katja Skupień (GKS Górnik Łęczna)

7. Patrycja Kozarzewska (GKS Katowice)

8. Kinga Seweryn (GKS Katowice)

9. Paulina Piksa (KKS Czarni Antrans Sosnowiec)

10. Julia Jędrzejewska (KS Pogoń Dekpol Tczew)

11. Magdalena Sobal (KS Pogoń Dekpol Tczew)

12. Martyna Duchnowska (Matera Citta Sassi)

13. Nicole Jendrzejczyk (SWD Wodzisław Śląski)

14. Patrycja Sarapata (SWD Wodzisław Śląski)

15. Oliwia Bałdyga (TME SMS Łódź)

16. Magdalena Dąbrowska (TME SMS Łódź)

17. Oliwia Domin (TME SMS Łódź)

18. Julia Kolis (TME SMS Łódź)

19. Urszula Onoszko (TME SMS Łódź)

20. Oliwia Katowicz (UKS Ząbkovia Ząbki)