Piłkarski Rozkład Jazdy na weekend (10-12 marca). Startuje 4 liga podkarpacka [LISTA MECZÓW]

195
fot. Konrad Kwolek

Rozpoczęcie rundy wiosennej w 4 lidze podkarpackiej to jedno z ważniejszych wydarzeń nadchodzącego weekendu. Już w pierwszej kolejce dojdzie do kilku bardzo ciekawych pojedynków.

Przedstawiamy zestaw meczów ligowych na najbliższy weekend z udziałem zespołów z Podkarpacia.

PKO BP Ekstraklasa

Legia Warszawa – PGE FKS Stal Mielec – 12 marca, godz. 17.30


Orlen 1 liga kobiet

SWD Wodzisław Śląski – Resovia – 11 marca, godz. 14.00


Fortuna 1 liga M

ŁKS Łódź – Stal Rzeszów – 12 marca, godz. 12.40

Apklan Resovia – Odra Opole, 12 marca, godz. 18.00


2 liga kobiet

Pogoń Zduńska Wola – Sokół Kolbuszowa Dolna – 12 marca, godz. 15.00


eWinner 2 liga M

GKS Jastrzębie – Siarka Tarnobrzeg – 11 marca, godz. 14.00


3 liga, grupa 4 M

Wisłoka Dębica – KSZO Ostrowiec Św. – 11 marca, godz. 15.00

KS Wiązownica – Stal Stalowa Wola – 12 marca, godz. 14.00

Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa – 12 marca, godz. 15.00


4 liga podkarpacka M

Stal II Mielec – Cosmos Nowotaniec – 11 marca, godz. 11

Stal II Rzeszów – Izolator Boguchwała – 11 marca, godz. 11, w Boguchwale

Wólczanka Wólka Pełkińska – Głogovia Głogów Młp. – 11 marca, godz. 12

Polonia Przemyśl – JKS Jarosław – 11 marca, godz. 13

Wisłok Wiśniowa – LKS Skołoszów – 11 marca, godz. 14

Sokół Kolbuszowa Dolna – Karpaty Krosno – 11 marca, godz. 14

Igloopol Dębica – Sokół Nisko – 11 marca, godz. 15

Korona Rzeszów – SPEC Stal Łańcut – 11 marca, godz. 15

Lechia Sędziszów Młp. – Legion Pilzno – 12 marca, godz. 14


FUTSAL – 1 liga M

Gwiazda Ruda Śląska – Heiro Rzeszów – 11 marca, godz. 17.00

Eurobus Przemyśl – GKS Tychy – 12 marca, godz. 18.00


FUTSAL – baraże o awans do 2 liga

Futsal Club Tarnów – Tigers Royals Błażowa


Centralna Liga Juniorów – U17, gr. 1

Stal Rzeszów – Widzew Łódź – 11 marca, godz. 9.00

Korona Kielce – SMS Resovia – 11 marca, godz. 15.00


Centralna Liga Juniorów – U15, grupa 4

Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz – 11 marca, godz. 12.00

SMS Resovia – Korona Kielce – 11 marca, godz. 12.00

Hutnik Kraków – Siarka Tarnobrzeg – 12 marca, godz. 12


Liga Makroregionalna U19, grupa 4

Stal Rzeszów – Hutnik Kraków – 11 marca, godz. 14.00

Karpaty Krosno – Sandecja Nowy Sącz – 12 marca, godz. 12.00