Futsalowa Podkarpacka Liga Mistrzów zagra po raz 11, tym razem w Sieniawie

100

Już w najbliższą sobotę w Sieniawie odbędzie sie 11. edycja Futsalowej Podkarpackiej Ligi Mistrzów. Do rywalizacji stanie 12 zespołów.

Futsalowa Podkarpacka Liga Mistrzów to jeden z najciekawiej zapowiadających się turniejów drugiej części futsalowego sezonu. Zazwyczaj jest bardzo mocno obsadzony zespołami z naszego regionu.

W tym roku również powinno być ciekawie.

Tytułu mistrzowskiego sprzed roku będzie bronić drużyna Serwatka Futsal Team Żabno, która przed rokiem pokonała w finale Lubaczów 5:3. Tych drugich w tej edycji nie zobaczymy, ale nie zabraknie solidnych zespołów.

Wśród zgłoszonych znaleźli się Sympatyczni Nisko, zdobywcy Wojewódzkiego Pucharu Polski w futsalu.

Start sobotnich rozgrywek zaplanowano na godzinę 10.30. Wszystkie spotkania rozgrywane będą w halach w Sieniawie. Od ćwierćfinałów mecze będą transmitowane na żywo na kanale Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej na YouTube.

Spotkania rozgrywane będą w czasie 2 x 10 minut. Zespoły z pierwszych miejsc wchodzą bezpośrednio do ćwierćfinału, a drużyny z miejsc 2 i 3 grają spotkania barażowe o awans do najlepszej 8.

Mecze w grupie A i B oraz mecze ćwierćfinałowe, półfinały i mecze finałowe rozgrywane będą w hali kompleksu przy ulicy Rynek 4. Mecze grupy C i D rozgrywane będą w hali os. Kazimierza Wielkiego 13.

Lista drużyn zgłoszonych do turnieju oraz podział na grupy:

Grupa A

Nieźli Dawniej Sokół Sieniawa

MaawSport Przeworsk

Tech-Project Jarosław

Grupa B

Maxpol Rzeszów

I Love This Game Przeworsk

Onduline Mielec

Grupa C

Buty Jana Rzeszów

Braci się nie traci Gniewczyna

Serwatka Żabno

Grupa D

 Jagiellonka Przeworsk

Progres Kawęczyn

Sympatyczni Nisko