Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA w Stalowej Woli. W środę mecz Ruch Lwów – Inter Mediolan

123
Stadion Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli ponownie będzie gościł drużyny Młodzieżowej Ligi Mistrzów UEFA, fot. stalowawola.pl

Ruch Lwów ponownie zawita na stadion Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli. Piłkarze z Ukrainy w środę, 8 lutego o godzinie 14 zmierzą się z Interem Mediolan w meczu o awans do 1/16 finału piłkarskiej Młodzieżowej Ligi Mistrzów.

Zdaniem dyrektora Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej Mateusza Nowaka, obiekt w Stalowej Woli jest gotów na mecz. Zapewnia, że nawet mróz nie będzie miał wpływu na przygotowanie murawy.

– Mamy już za sobą wizytę delegata, który zatwierdził nasz stadion. Murawa jest w bardzo dobrym stanie i pozostaje nam czekać na mecz – powiedział Mateusz Nowak.

Ukraińcy w Stalowej Woli są już od poniedziałku, Włosi we wtorek ok godz. 17 mieli lądować na lotnisku w Jasionce i udać się na nocleg do Sandomierza.

Mecz wzbudził spore zainteresowanie kibiców piłki nożnej, których nie odstrasza nawet niska temperatura na zewnątrz. Bilety na to spotkanie rozeszły się niemal w całości.

Mecz jest biletowany, ale są one bezpłatne. Mecz nie jest zgłoszony jako impreza masowa, więc na stadion będzie mogło wejść maksymalnie 999 widzów. Jak poinformował dyrektor PCPN niemal wszystkie bilety już się rozeszły.

– We wtorek po południu zostało ok 50 biletów. Kasy stadionu będą czynne w środę od godziny 12, jeśli jakiekolwiek bilety zostaną, to trafią właśnie tam – dodał M. Nowak.

To już drugi mecz Ruchu Lwów w ramach Młodzieżowej Ligi Mistrzów UEFA rozgrywany w Stalowej Woli. Wcześniej Ukraińcy mierzyli się w fazie eliminacyjnej z Galatasaray Stambuł.