Wraca Podkarpacka Nike. Mieczysław Golba, prezes Podkarpackiego ZPN podsumowuje rok i zdradza plany na kolejny

342
Fot. Konrad Kwolek

Trzeba jakoś ten rok fajnie zamknąć, bo już w nowym czeka nas mnóstwo pracy – mówi prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysław Golba.

Szef podkarpackiej opowiedział o swoich wrażeniach podczas mistrzostw świata w Katarze, pochwalił kluby z regionu za bardzo duży progres, jakiego dokonały, a także zdradził kilka planów na kolejny rok, m.in. zapowiedział, że w regionie odbędzie się mecz jednej z młodzieżowych reprezentacji Polski na Podkarpaciu. Ważnym wydarzeniem dla Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej ma też być prezentacja nowego logo.

– Planujemy ciekawe spotkania reprezentacji Polski na tyle ile nas stać, na tyle ile pozwoli nam infrastruktura nam pozwoli (…). W niedługim czasie zaprezentujemy też nowe logo Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, nowoczesne, bo chcemy iść z postępem – mówi prezes Golba.

W rozmowie wiceprezes PZPN zapowiedział też, że chce zorganizować Galę Piłkarską Podkarpacka Nike, która przez wiele lat odbywała się, ale przez pandemię COViD-19 zniknęła na jakiś czas.

Prezesa zagadnęliśmy też o to, jak kluby radzą sobie w kryzysie, a także jak planuje spędzić święta i sylwestra.

– Trzeba jakoś ten rok fajnie zamknąć, bo już w nowym czeka nas mnóstwo pracy – zakończył.

Zachęcamy do obejrzenia lub wysłuchania całego wywiadu w materiale wideo.