TOP-10 klasyfikacja strzelców po rundzie jesiennej 2022 w ligach młodzieżowych Podkarpackiego ZPN [JUNIOR, TRAMPKARZ, MŁODZIK]

1090
fot. Konrad Kwolek

Prezentujemy klasyfikację strzelców TOP-10 w podkarpackich ligach juniora, trampkarza i młodzika.

Junior starszy – A1, Grupa 1 
NILIPIŃSKI FILIPStal Rzeszów S.A.15
GŁÓD KONRADKarpaty Krosno13
KOBIERA JAKUBResovia Rzeszów S.A.12
SOMKIN OLEKSANDERStal Rzeszów S.A.12
MAJEWSKI HUBERTSIARKA TARNOBRZEG S.A.10
BOBER TOMASZKarpaty Krosno7
DYBUŚ MIKOŁAJKarpaty Krosno7
ZIOBRO PATRYKIgloopol Dębica6
KRUCZKIEWICZ OLIWIERJKS JAROSŁAW6
LEWANDOWSKI PAWEŁMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna6
LANGER BŁAŻEJStal Rzeszów S.A.6
ŁYCZKO SZYMONStal Rzeszów S.A.6
   
Junior starszy – A1, Grupa 2 
KARCZEWSKI BARTŁOMIEJUKS SMS STAL MIELEC19
NAZARENKO NIKITAMKS Dębica17
POLAKIEWICZ OSKARCzarni 1910 Jasło13
SŁOMKA PATRYKUKS SMS STAL MIELEC13
MADEJSKI KORNELMKS Dębica11
CHRZĄSZCZ ADRIANUKS SMS STAL MIELEC11
HŁADYSZEWSKI PIOTRMKS Dębica10
KASZA KACPERFKS Stal Mielec S. A.8
RUDNICKI MAKSYMILIANLKS ZIMOWIT Rzeszów8
ZAGÓRDA MACIEJEkoball Stal Sanok7
SOBUŚ DAWIDFKS Stal Mielec S. A.7
   
Junior starszy – A1, Grupa 3 
MIREK PAWEŁOrzeł Przeworsk15
TARCZYŃSKI OLIWIERPrzybyszówka13
ŚWIERLIKOWSKI FILIPResovia Rzeszów S.A.13
PIECZEK TOBIASZOrzeł Przeworsk7
POSIELSKI KAMILResovia Rzeszów S.A.7
DĄBROWSKI RADOSŁAWBrzozovia Brzozów4
KIEŁBICKI SZYMONOrzeł Przeworsk4
SZPYTMA SZYMONOrzeł Przeworsk4
ADAMSKI DAWIDResovia Rzeszów S.A.4
FATLA MATEUSZResovia Rzeszów S.A.4
URBAŃSKI IGORResovia Rzeszów S.A.4
WIERZGACZ BARTOSZSkołyszyn4
   
Junior starszy – A1, Grupa 4 
BURDA DAWIDKS TRENERA Ł. KOŚCIELSKIEGO5
RÓŻYCKI JAKUBKarpaty Krosno4
DROZD GABRIELKS TRENERA Ł. KOŚCIELSKIEGO4
STUDNICKI MIKOŁAJKS TRENERA Ł. KOŚCIELSKIEGO4
DOMAŃSKI DAWIDBratek Bratkowice3
PÓŁCHŁOPEK KORNELKarpaty Krosno3
LESZCZYŃSKI PIOTRKS TRENERA Ł. KOŚCIELSKIEGO3
KOZUBAL KACPERBratek Bratkowice2
KUŹNIAR IGORJunak Rzeszów2
SKIBA ADRIANJunak Rzeszów2
ZIELIŃSKI JAROSŁAWJunak Rzeszów2
DĘBICZAK SZYMONKarpaty Krosno2
PORZUC PATRYKKS TRENERA Ł. KOŚCIELSKIEGO2
SKRZYPEK JANKS TRENERA Ł. KOŚCIELSKIEGO2
SMUTEK BRAJANKS TRENERA Ł. KOŚCIELSKIEGO2
SUSZYŁO WIKTORKS TRENERA Ł. KOŚCIELSKIEGO2
   
Junior młodszy – B1, Grupa 1 
LIPUT PAWEŁKarpaty Krosno12
BUSZEK WIKTORMKS Dębica10
GAJ BRIANMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna10
MAZURKIEWICZ KAROLResovia Rzeszów S.A.9
LEŚNIAK JAKUBUKS SMS STAL MIELEC8
SURMIAK MATEUSZStal Rzeszów S.A.7
GANCARZ JANMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna6
DRAPAŁA ALBERTJKS JAROSŁAW5
MAMROŁ WIKTORKarpaty Krosno5
BIENIEK ŁUKASZMKS Dębica5
POCIASK SZYMONMKS Dębica5
KUBUS WIKTORResovia Rzeszów S.A.5
SUWAŁA PAWEŁResovia Rzeszów S.A.5
PUKAŁA SZYMONStal Rzeszów S.A.5
   
Junior młodszy – B1, Grupa 2 
KRÓL KONRADEkoball Stal Sanok11
JACKOWSKI DAMIANJKS JAROSŁAW10
MATEJA MATEUSZEkoball Stal Sanok7
JASIAK FABIANIgloopol Dębica7
MAMROŁ WIKTORKarpaty Krosno7
BURZA PIOTRIgloopol Dębica6
PELS SZYMONJKS JAROSŁAW6
BAJOREK NATANIELCzarni 1910 Jasło5
CZERWIWIEC JANEkoball Stal Sanok5
LESIAK JAKUBIgloopol Dębica5
DWORAK BARTOSZJKS JAROSŁAW5
KUBAS MAKSYMILIANJKS JAROSŁAW5
KONOPKA MARCELKarpaty Krosno5
WÓJS PIOTRStal Stalowa Wola P.S.A.5
   
Junior młodszy – B1, Grupa 3 
RUSZAŁA SZYMONWisłok Strzyżów19
STRYCZEK SZYMONStal Łańcut17
OLECH MACIEJStal Łańcut13
GUJDA DOMINIKStal Łańcut12
KRAKOWSKI OLIWIERFKS Stal Mielec S. A.11
SZADY MAKSYMILIANFKS Stal Mielec S. A.10
WÓJTOWICZ DOMINIKFKS Stal Mielec S. A.9
KLAMUT FILIPLechia Sędziszów Młp.8
KISIELEWICZ KACPERStal Łańcut8
OCHYRA KAROLOrzeł Przeworsk7
STARZYK DOMINIKOrzeł Przeworsk7
STAWARZ BRAJANPOLONIA PRZEMYŚL7
SOŁTYSIAK MICHAŁStal Łańcut7
   
Junior młodszy – B1, Grupa 4 
ŻUK SŁAWOMIRMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW11
OLBRYCH MARCINAP BENIAMINEK KROSNO10
WIŚNIOWSKI ARTURAP WIKI Sanok10
BARANIEWICZ PATRYKAP BENIAMINEK KROSNO7
KURASIK DESHAWNAP WIKI Sanok7
WALCZYK SZYMONBłękitni Ropczyce7
MŁODOWIEC MIKOŁAJMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW7
MAZUR MACIEJSkołyszyn7
SOBOLEWSKI HUBERTUKS SMS RZESZÓW7
SZUBRA DAMIANAP BENIAMINEK KROSNO6
KWAŚNIAK DAWIDBłękitni Ropczyce6
AUGUSTYN PATRYKUKS SMS RZESZÓW6
GAŁKA DAWIDUKS SMS RZESZÓW6
   
Junior młodszy – B1, Grupa 5 
AUGUSTYN OSKARTeam Przecław21
RUSNOK ROLANDLUKS BESKID POSADA GÓRNA20
SENDECKI KACPERIskra Zgłobień16
KOŃ ALBERTKolbuszowianka Kolbuszowa14
STRUZIK KACPERTeam Przecław13
WOLAŃSKI PATRYKIskra Zgłobień11
CZUBA FILIPMKS Dębica11
KAWALEC BŁAŻEJMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna10
MAZUR KACPERIgloopol Dębica9
GUNIA KACPERKolbuszowianka Kolbuszowa8
PAJĄK CYPRIANKolbuszowianka Kolbuszowa8
   
Junior młodszy – B1, Grupa 6 (dziewczęta) 
GŁÓD KINGAAP BENIAMINEK KROSNO4
GŁÓD TATIANAAP BENIAMINEK KROSNO4
BAWOR PAULINAAP BENIAMINEK KROSNO2
LIGĘZKA NATALIAAP BENIAMINEK KROSNO2
BOGUSZ NIKOLAAP BENIAMINEK KROSNO1
KOZYRA NIKOLAAP BENIAMINEK KROSNO1
RAK NIKOLAAP BENIAMINEK KROSNO1
STEFANOWSKA MALWINAAP BENIAMINEK KROSNO1
WOŁOWIEC PATRYCJAAP BENIAMINEK KROSNO1
BAR MAJAStal Łańcut1

   
Trampkarz starszy – C1, Grupa 1 
ROBAK KAMILFKS Stal Mielec S. A.24
MODRAS MARCINUKS SMS RZESZÓW12
NERC OSKARUKS SMS RZESZÓW11
FURGAŁA PIOTRResovia Rzeszów S.A.10
CHŁOPEK FILIPResovia Rzeszów S.A.9
MERMER NIKODEMAP BENIAMINEK KROSNO7
CZEPIEL PATRYKUKS SMS RZESZÓW7
MORAJDA PIOTRCzarni 1910 Jasło5
SKÓRA JAKUBResovia Rzeszów S.A.5
TARKOWSKI ANTONIStal Rzeszów S.A.5
MARSZAŁ JAKUBUKS SMS RZESZÓW5
   
Trampkarz starszy – C1, Grupa 2 
SMOCZYŃSKI KONRADIgloopol Dębica17
KLUZ KACPERStal Łańcut12
LITWIN TOMASZStal Łańcut12
GOCH JAKUBStal Stalowa Wola P.S.A.11
BURDZEL JAKUBUKS SMS STAL MIELEC11
RADWAŃSKI MATEUSZUKS SMS STAL MIELEC9
PLACEK FRANCISZEKIgloopol Dębica8
TOMASZEWSKI PATRYKIgloopol Dębica8
KRUCZKOWSKI PATRYKStal Stalowa Wola P.S.A.8
SZYMCZYSZYN SZYMONUKS SMS PRZEMYŚL8
   
Trampkarz starszy – C1, Grupa 3 
MIAZGA JAKUBSparta Leżajsk16
BĘBEN JAKUBJKS JAROSŁAW13
GARBACZ BARTŁOMIEJJSRR JAROSŁAW13
KOGUT DAWIDEkoball Stal Sanok12
ZIOŁO BARTOSZEkoball Stal Sanok12
DZIADOWICZ ŁUKASZJKS JAROSŁAW11
PIECZKO HUBERTLKS ZIMOWIT Rzeszów11
KOWALIK ALEKSANDEREkoball Stal Sanok10
BRODA MIŁOSZJKS JAROSŁAW9
FIRLIT GABRIELEkoball Stal Sanok8
SURMIAK KACPERJSRR JAROSŁAW8
WITKOWSKI OSKARSparta Leżajsk8
   
Trampkarz starszy – C1, Grupa 4 
KUCHARZAK BARTOSZUnia Nowa Sarzyna22
DAŃCZAK KAROLPiast Nowa Wieś14
WNĘK MICHAŁWisłok Strzyżów14
MOSKAL ADRIANStal Stalowa Wola P.S.A.12
MAZUR PATRYKGrodziszczanka Grodzisko Dln.11
CIUPAK KONRADPiast Nowa Wieś11
RUTKOWSKI KACPERGKS MAJDAN SIENIAWSKI10
KORFANTY BARTOSZPiast Nowa Wieś10
BASSARA WIKTORPiast Nowa Wieś8
SZAŁAPSKI RADOSŁAWGrodziszczanka Grodzisko Dln.7
BOJARSKI BARTOSZGrunwald Budziwój7
KLAMUT KAROLLechia Sędziszów Młp.7
KUŻNIAR OLIWIERStal Stalowa Wola P.S.A.7
CZAJA SZYMONUnia Nowa Sarzyna7
SALOMON KACPERWisłok Strzyżów7
SZARO GRACJANWisłok Strzyżów7
WNĘK MAKSYMWisłok Strzyżów7
   
Trampkarz starszy – C1, Grupa 5 (dziewczęta) 
GAŁUSZKA JULIAAP BENIAMINEK KROSNO7
GŁÓD TATIANAAP BENIAMINEK KROSNO7
GORZYNIK WIKTORIAAP BENIAMINEK KROSNO3
BOGUSZ NIKOLAAP BENIAMINEK KROSNO2
LIGĘZKA NATALIAAP BENIAMINEK KROSNO2
ANTONIK MAJAAP BENIAMINEK KROSNO1
JURASZ JULIAAP BENIAMINEK KROSNO1
OCHĘDOWSKA OLIWIAAP BENIAMINEK KROSNO1
WAJS JAGODAAP BENIAMINEK KROSNO1
WULKOWICZ OLGADIAMENT JODŁOWA1
DZIEKAN MONIKADIAMENT JODŁOWA1
   
Trampkarz młodszy – C2, Grupa 1 
ŻEBRAKOWSKI OSKARStal Rzeszów S.A.21
OKÓLSKI BARTOSZAP BENIAMINEK KROSNO16
GRZYB JAKUBIgloopol Dębica16
KUBAL MIŁOSZAP BENIAMINEK KROSNO15
MAŁEK KACPERStal Stalowa Wola P.S.A.13
KILIAN RAFAŁFKS Stal Mielec S. A.12
CIEPŁY BARTOSZIgloopol Dębica12
KAZAK SZYMONStal Rzeszów S.A.11
BRUCHAL PATRYKUKS SMS RZESZÓW10
CHILIK BŁAŻEJAP BENIAMINEK KROSNO8
MODRAS MARCINUKS SMS RZESZÓW8
   
Trampkarz młodszy – C2, Grupa 2 
BOGACZ KACPERResovia Rzeszów S.A.29
MAGNOWSKI KACPERCzarni 1910 Jasło24
STABRYŁA NORBERTResovia Rzeszów S.A.13
ZIOBROŃ EMILMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna11
BANIECKI OSKARUKS ORLIK PRZEMYŚL10
CYRAN SEBASTIANCzarni 1910 Jasło9
ŻYŁA MAKSYMILIANKarpaty Krosno9
KOŚĆ KUBAStal Łańcut9
KAZIMIERZ KACPERUKS ORLIK PRZEMYŚL9
MŁODZIŃSKI GRACJANUKS ORLIK PRZEMYŚL9
   
Trampkarz młodszy – C2, Grupa 3 
JANUSZ BARTŁOMIEJSparta Leżajsk19
TARKOWSKI FILIPStal Rzeszów S.A.15
JASTRZĄB NIKODEMStal Rzeszów S.A.12
DOŁŻYCKI WIKTORUKS AP KOLEJARZ ZAGÓRZ12
ŁUC SZYMONStal Rzeszów S.A.10
KOMSA KAROLStal Stalowa Wola P.S.A.10
MATUSZKIEWICZ HUBERTStal Stalowa Wola P.S.A.10
UCHMAN BARTOSZSparta Leżajsk9
TUTAK KAROLStal Stalowa Wola P.S.A.9
JANIEC MAKSYMILIANStal Rzeszów S.A.8
   
Trampkarz młodszy – C2, Grupa 4 
WOŹNIAK MIŁOSZIskra Zgłobień25
LATUSEK SZYMONUKS ORLĘTA LESKO23
WOLANIN DOMINIKIskra Zgłobień19
LIB DAWIDIskra Zgłobień18
ŻYŁA PIOTRPlon Kawęczyn18
GRYCH MILANWisłoka Dębica18
GRZYB SZYMONWisłoka Dębica17
STRYCHARZ KAROLPlon Kawęczyn9
SKUZA KACPERStal Gorzyce7
MARCEL ĆWIKWisłoka Dębica7

Młodzik starszy – D1, Grupa 1 
BARNAŚ FABIANDAP DEBICA15
PIECHOTA KAROLFKS Stal Mielec S. A.14
WAL SZYMONDAP DEBICA13
ALBRYCHT DAMIANAP BENIAMINEK KROSNO11
WŁODARSKI WIKTORAP BENIAMINEK KROSNO11
FIGURSKI ERYKUKS SMS STAL MIELEC10
KUSAK MAKSYMILIANUKS SMS STAL MIELEC9
POŁDIAK ALANAP BENIAMINEK KROSNO8
ŁUSZCZ FABIANAP WIKI Sanok8
MYSZKOWSKI ARKADIUSZDAP DEBICA7
MENDRYK ALLANStal Rzeszów S.A.7
NOWAK HUBERTStal Rzeszów S.A.7
   
Młodzik starszy – D1, Grupa 2 
KŁODA MAXResovia Rzeszów S.A.14
SIEMBIDA ANTONIAP STALOWA WOLA12
NOWAK RADOSŁAWMULKS Pustynia12
KLEPACKI OLIWIERUKS SMS PRZEMYŚL11
MICHALSKI SEBASTIANGLOBAL SOCCER ACADEMY8
GMYREK SZYMONIgloopol Dębica8
SZPALA DAWIDResovia Rzeszów S.A.8
ŁUKASZEK OLIVERUKS SMS PRZEMYŚL8
SIEMBIDA KSAWERYAP STALOWA WOLA7
PODKUL PAWEŁKarpaty Krosno7
KARNAS JANResovia Rzeszów S.A.7
   
Młodzik starszy – D1, Grupa 3 
MIKUŁA MATEUSZPERFECT PRZEWORSK14
TRAGARZ BARTOSZKS Legion Pilzno10
SZELIGA STANISŁAWEkoball Stal Sanok8
PADYKULA MIKOLAJPlon Kawęczyn8
CZAJKA OLIWIERSIARKA TARNOBRZEG S.A.8
JANUSZYŃSKA LENASparta Leżajsk7
MARTULA BARTOSZSparta Leżajsk7
SOLECKI JAKUBEkoball Stal Sanok6
SALAMON KACPERLKS ZIMOWIT Rzeszów6
STAWARZ SZYMONLKS ZIMOWIT Rzeszów6
STOLARSKI OSKARLKS ZIMOWIT Rzeszów6
BOCHENEK ADAMPlon Kawęczyn6
STRYCHARZ KAROLPlon Kawęczyn6
KULCZYCKI ADRIANSIARKA TARNOBRZEG S.A.6
WAŁASZCZYK OSKARSIARKA TARNOBRZEG S.A.6
   
Młodzik starszy – D1, Grupa 4 
RZESZOWSKI JAKUBWisłoka Dębica10
BAR JAKUBStal Łańcut9
SZCZEPEK KUBASokół Nisko8
NALEŹNY MIKOŁAJWisłoka Dębica8
GOTFRYD JAKUBZKS STAL STALOWA WOLA8
KUBEK MICHAŁWisłoka Dębica7
GRZEBYK  SZCZEPANZKS Izolator Boguchwała7
STRZĘPEK HUBERTZKS Izolator Boguchwała7
KOPIEC BARTŁOMIEJZKS Izolator Boguchwała6
MENDYS NIKODEMSokół Nisko5
LEŃCZYK ANTONIStal Łańcut5
SZYMALSKI SEBASTIANWisłoka Dębica5
PELCZAR KACPERZKS Izolator Boguchwała5
   
Młodzik starszy – D1, Grupa 5 
SZCZOCZARZ NATANStal Rzeszów S.A.17
KUŚ BŁAŻEJSTOWARZYSZENIE ORZEŁKI BRZOZÓW11
MAZUR MICHAŁStal Rzeszów S.A.10
SZPUNAR FILIPStal Rzeszów S.A.9
ZIOBROŃ ADAMAP Piłkarskie Nadzieje Mielec8
JAKUBUS KAROLAP Piłkarskie Nadzieje Mielec6
BABULA PIOTRAP Piłkarskie Nadzieje Mielec5
KOPEĆ SZYMONAP Piłkarskie Nadzieje Mielec5
KUC KACPERStal Rzeszów S.A.5
NIEMIEC JAKUBStal Rzeszów S.A.5
POCZEKAJŁO MATEUSZStal Rzeszów S.A.5
Młodzik starszy – D1, Grupa 6 (dziewczęta) 
POLAK AMELIAAP BENIAMINEK KROSNO8
ŚLIWIŃSKA ALEKSANDRAResovia Rzeszów4
BABKA DOMINIKAResovia Rzeszów3
KNAP ZUZANNAAP BENIAMINEK KROSNO2
KOSIEK OLGAAP BENIAMINEK KROSNO2
BILKOWSKA JULITADIAMENT JODŁOWA2
MAMROŁ KINGAAP BENIAMINEK KROSNO1
WIELGOS GABRIELADIAMENT JODŁOWA1
   
Młodzik starszy – D1, Grupa 7 (dziewczęta – turnieje) 
SAK ALEKSANDRADAP DEBICA5
BURDA MILENAGrodziszczanka Grodzisko Dln.3
SOWA ANIELAStal Łańcut3
MIGA MAGDALENAPlon Kawęczyn2
WAWRZYNEK OLIWIAPlon Kawęczyn2
LĘCZNAR PATRYCJAStal Łańcut2
ŁĘTEK LAURADAP DEBICA1
WODZIŃSKA MAJAStal Łańcut1
   
Młodzik młodszy – D2, Grupa 1 
JANUS JAKUBDAP DEBICA15
STOLARSKI OSKARLKS ZIMOWIT Rzeszów15
KOBYLARZ ADAMStal Łańcut12
SKIBA TYMOTEUSZDAP DEBICA10
WANAT SZYMONDAP DEBICA10
WINNICKI ADAMAP WIKI Sanok9
NOGA TYMONLKS ZIMOWIT Rzeszów9
SŁOWIK PATRYKUKS SMS STAL MIELEC9
WACŁAWSKI FILIPAP BENIAMINEK KROSNO7
FARAŚ DAWIDAP Piłkarskie Nadzieje Mielec7
GOŁĄBIEWSKI FILIPAP WIKI Sanok7
SURMACZ NIKODEMStal Łańcut7
ŚMIGIEL BRAJANStal Rzeszów S.A.7
   
Młodzik młodszy – D2, Grupa 2 
LIS OLIWIERJKS JAROSŁAW20
PIEGDOŃ KUBAAP BENIAMINEK KROSNO13
ASZKLAR HUBERTPrzełęcz Dukla9
CZĄSTKA BARTŁOMIEJResovia Rzeszów S.A.9
HAŁOŃ WIKTORResovia Rzeszów S.A.9
SZCZEPEK KUBASokół Nisko9
KAPICA PATRYKUKS LPFA TARNOBRZEG9
GASEK HUBERTZKS STAL STALOWA WOLA9
GAZDA TYMONAP BENIAMINEK KROSNO8
PAŁKA MACIEJZKS STAL STALOWA WOLA7
   
Młodzik młodszy – D2, Grupa 3 
JANORA MAKSYMILIANChemik Pustków Osiedle15
FINEK PATRYKKS Legion Pilzno14
RZEPA JAKUBIgloopol Dębica13
IWANICKI IGORAzalia Wola Zarczycka11
KOZIOŁ FILIPWisłoka Dębica11
LIK JAKUBChemik Pustków Osiedle10
GĄSIOREK MACIEJChemik Pustków Osiedle7
IGNARSKI BARTOSZAkademia Piłkarska Jasło6
MALISIEWICZ KACPERIgloopol Dębica6
SKAUBA KRZYSZTOFAkademia Piłkarska Jasło5
JAROMIN KRZYSZTOFAzalia Wola Zarczycka5
MATŁOK SZYMONChemik Pustków Osiedle5
JAKUBIEC SZYMONPKS SAN STALOWA WOLA5
SZKUTNIK ALEKSANDERPKS SAN STALOWA WOLA5
SZNAIKART MAKSYMILIANPKS SAN STALOWA WOLA5

* Źródło PZPN