Podsumowanie rozgrywek w rundzie jesiennej w Podkarpackim ZPN. Tabele, awanse i spadki [KOBIETY, JUNIORKI, TRAMPKARKI, MŁODZICZKI, ORLICZKI]

310
fot. Sanovia Lesko

Komunikat Wydziału Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej dotyczący rozgrywek kobiet, juniorek, trampkarek, młodziczek, orliczek Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie przedstawia podsumowanie rozgrywek z wyszczególnieniem tabeli, awansów i spadków oraz informacji na temat drużyn uczestniczących w rundzie jesiennej w danych grupach rozgrywkowych w sezonie 2022/2023 w kategoriach kobiet, juniorek, trampkarek, młodziczek, orliczek.

4 LIGA KOBIET

Tabela po zakończeniu rundy jesiennej sezonu 2021/2022.

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Sanovia Lesko61341114:6
2SPEC Stal Łańcut61233013:7
3AP Jasło6103127:5
4Korona Tuchla6923112:7
5DAP Dębica6822213:10
6Grodziszczanka Grodzisko Dln.641145:15
7Olimpia Pysznica610153:17

Juniorki Młodsze U-17

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1AP Beniaminek Krosno41240020:1
2SPEC Stal Łańcut400041:20

Trampkarki  U-15

LIGA:

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1AP Beniaminek Krosno41240028:1
2Diament Jodłowa400041:28

Awans do rozgrywek CLJ U-15: Beniaminek Krosno

TURNIEJE:

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1SPEC Stal Łańcut91961227:8
2Diament Jodłowa91860331:12
3UKS Czarni Oleszyce91031513:33
4Stal Stalowa Wola P.S.A.962076:24

Młodziczki Młodsze U-13

LIGA:

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1AP Beniaminek Krosno4930113:4
2Resovia Rzeszów4930112:5
3Diament Jodłowa400043:19

TURNIEJE:

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1DAP Dębica92271136:6
2SPEC Stal Łańcut92062145:4
3Plon Kawęczyn91961229:11
4Grodziszczanka Grodzisko Dln.91442320:7
5Karpaty Krosno91240524:20
6UKS Czarni Oleszyce91031516:54
7FKS Stal Mielec S. A.9620718:29
8Stal Stalowa Wola P.S.A.910181:58

Orliczki U-11

Drużyny grające w rozgrywkach orliczek:

  1. Karpaty Krosno
  2. Grodziszczanka Grodzisko Dolne
  3. ZKS Stal Stalowa Wola
  4. Resovia Rzeszów
  5. Stal Mielec S.A.
  6. SPEC Stal Łańcut
  7. Beniaminek Krosno
  8. UKS Czarni Oleszyce
  9. Sokół Kolbuszowa Dolna