Podsumowanie rozgrywek w rundzie jesiennej w Podkarpackim ZPN. Tabele, awanse i spadki [TRAMPKARZE STARSI I MŁODSI]

0
477
Trampkarze PZU SMS Resovia awansowali do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów, fot. SMS Resovia

Komunikat Wydziału Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej dotyczący rozgrywek trampkarzy starszych i trampkarzy młodszych Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie przedstawia podsumowanie rozgrywek trampkarzy starszych i trampkarzy młodszych z wyszczególnieniem tabeli, awansów i spadków oraz informacji na temat drużyn uczestniczących w rundzie jesiennej w danych grupach rozgrywkowych w sezonie 2022/2023.

C1 TRAMPKARZ STARSZY – Grupa A

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1PZU SMS Resovia Rzeszów1431101341:10
2UKS SMS Rzeszów1430100444:15
3FKS Stal Mielec S. A.1430100439:32
4Stal II Rzeszów S.A.142891447:14
5AP Beniaminek Krosno141853621:26
6Czarni 1910 Jasło141860819:44
7DAP Dębica148221016:41
8Karpaty Krosno141011310:55

Awans do baraży i do CLJ U-15: PZU SMS Resovia Rzeszów

Spadek do grupy B: Karpaty Krosno

C1 TRAMPKARZ STARSZY – Grupa B

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Stal Stalowa Wola P.S.A.1434111260:20
2Igloopol Dębica1433103151:22
3PZU SMS Resovia II Rzeszów142682447:22
4APPN Sokół Kolbuszowa Mielec142480640:32
5UKS SMS Stal Mielec142473432:19
6SPEC Stal Łańcut141550940:48
7UKS SMS Przemyśl145121119:65
8KS Legion Pilzno141011314:75

Awans do grupy A: Stal Stalowa Wola PSA, Igloopol Dębica

Spadek do grupy C: KS Legion Pilzno

C1 TRAMPKARZ STARSZY – Grupa C

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Ekoball Sanok1433110362:19
2JSRR Jarosław1432102259:17
3JKS SMS Jarosław142992353:24
4AP Ziomki/Zimowit Rzeszów142891441:31
5Sparta Leżajsk141860841:54
6Polonia Przemyśl141132915:56
7Kolbuszowianka Kolbuszowa147211129:41
8Dynovia Dynów146201222:80

Awans do grupy B: Ekoball Sanok, JSRR Jarosław

Spadek do grupy D: Dynovia Dynów

C1 TRAMPKARZ STARSZY – Grupa D

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Unia Nowa Sarzyna143093253:19
2Wisłok Strzyżów142682461:44
3Stal II Stalowa Wola P.S.A.142271642:40
4Piast Nowa Wieś142163560:46
5Grodziszczanka Grodzisko Dln.141961726:34
6Lechia Sędziszów Młp.141651827:33
7Grunwald Budziwój141442835:49
8GKS Majdan Sieniawski141341920:59

Awans do grupy C: Unia Nowa Sarzyna, Wisłok Strzyżów

Grupa A:  UKS SMS Rzeszów, FKS Stal Mielec S.A., Stal II Rzeszów, AP Beniaminek Krosno, Czarni 1910 Jasło, Stal Stalowa Wola PSA, Igloopol Dębica, DAP Dębica, Karpaty Krosno

Grupa B: UKS SMS Przemyśl, Karpaty Krosno, PZU SMS Resovia II Rzeszów, APPN Sokół Kolbuszowa Mielec, UKS SMS Stal Mielec, SPEC Stal Łańcut, EKoball Sanok, JSRR Jarosław

Grupa C:  Kolbuszowianka Kolbuszowa, KS Legion Pilzno, JKS Jarosław, AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, Sparta Leżajsk, Polonia Przemyśl, Unia Nowa Sarzyna, Wisłok Strzyżów

Grupa D: Dynovia Dynów, Stal II Stalowa Wola PSA, Piast Nowa Wieś, Grodziszczanka Grodzisko Dolne, Lechia Sędziszów Młp., Grunwald Budziwój, GKS Majdan Sieniawski

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY – Grupa A

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1AP Beniaminek Krosno1432102260:23
2UKS SMS Rzeszów142891447:28
3Stal Stalowa Wola P.S.A.142480645:32
4Stal Rzeszów S.A.142480647:34
5DAP Dębica142170729:39
6Igloopol Dębica141961743:37
7FKS Stal Mielec S. A.1412401025:70
8AP Sanok146201223:56

Spadek do grupy B: FKS Stal Mielec S.A., AP Sanok

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY – Grupa B

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1PZU SMS Resovia Rzeszów1442140071:13
2Czarni 1910 Jasło1431101353:14
3UKS Orlik Przemyśl142790540:23
4Siarka Tarnobrzeg S.A.141961730:39
5APPN Sokół Kolbuszowa Mielec141543725:35
6AP Ziomki/Zimowit Rzeszów141341923:50
7SPEC Stal Łańcut1412401032:44
8Karpaty Krosno146201217:73

Awans do grupy A: PZU SMS Resovia Rzeszów, Czarni 1910 Jasło

Spadek do grupy C: SPEC Stal Łańcut, Karpaty Krosno

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY – Grupa C

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Stal II Rzeszów S.A.12341110116:4
2Sparta Leżajsk122170551:42
3Ekoball Sanok122062427:32
4JKS SMS Jarosław121853427:38
5Stal II Stalowa Wola P.S.A.121550742:49
6UKS AP Kolejarz Zagórz12721930:70
7Sokół Sokołów Młp.12721916:74

Awans do grupy B: Stal II Rzeszów S.A, Sparta Leżajsk

Spadek do grupy D: Sokół Sokołów Młp.

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY – Grupa D

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Iskra Zgłobień1233110176:15
2UKS Orlęta Lesko122891255:25
3Stal Gorzyce122271427:28
4Plon Kawęczyn121341758:39
5Wisłoka Dębica121341754:41
6Siarka II Tarnobrzeg S.A.12822819:49
7Azalia Wola Zarczycka12620108:100

Awans do grupy C: Iskra Zgłobień, UKS Orlęta Lesko

Grupa A:  AP Beniaminek Krosno, UKS SMS Rzeszów, Stal Stalowa Wola PSA, Stal Rzeszów S.A., DAP Dębica, Igloopol Dębica, PZU SMS Resovia Rzeszów,  Czarni 1910 Jasło

Grupa B: FKS Stal Mielec S.A., AP Sanok, UKS Orlik Przemyśl, Siarka Tarnobrzeg S.A., APPN Sokół Kolbuszowa Mielec, AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, Stal II Rzeszów S.A, Sparta Leżajsk

Grupa C: SPEC Stal Łańcut, Karpaty Krosno, EKoball Sanok, JKS SMS Jarosław, Stal II Stalowa Wola PSA, UKS AP Kolejarz Zagórz, Iskra Zgłobień, UKS Orlęta Lesko

Grupa D: Sokół Sokołów Młp., Stal Gorzyce, Plon Kawęczyn, Wisłoka Dębica, Siarka II Tarnobrzeg S.A., Azalia Wola Zarczycka.

Komunikaty dotyczące pozostałych grup wiekowych w innych artykułach na www.podkarpackizpn.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj