Podsumowanie rozgrywek w rundzie jesiennej w Podkarpackim ZPN. Tabele, awanse i spadki [MŁODZIK, ORLIK, ŻAK i SKRZAT]

0
376
Piłkarze DAP Dębica wygrali ligę młodzika starszego, fot. DAP Dębica

Komunikat Wydziału Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej dotyczący rozgrywek młodzików, orlików, żaków i skrzatów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie przedstawia podsumowanie rozgrywek z wyszczególnieniem tabeli, awansów i spadków oraz informacji na temat drużyn uczestniczących w rundzie jesiennej w danych grupach rozgrywkowych w sezonie 2022/2023 w kategoriach młodzik młodszy, młodzik starszy, .

D1 MŁODZIK STARSZY – Grupa A

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1DAP Dębica1440131060:7
2AP Beniaminek Krosno1431101350:25
3FKS Stal Mielec S. A.142682426:21
4AP Sanok142581524:19
5Stal Rzeszów S.A.141961730:29
6UKS SMS Stal Mielec1412401031:53
7JSRR Jarosław1410311018:48
8UKS SMS Rzeszów14101136:43

Spadek do grupy B: JSRR Jarosław, UKS SMS Rzeszów

D1 MŁODZIK STARSZY– Grupa B

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1PZU SMS Resovia Rzeszów1439130162:16
2Igloopol Dębica142682436:18
3MULKS Pustynia142170725:37
4Global Academy Soccer Jasło142062624:19
5UKS SMS Przemyśl142062629:31
6AP Stalowa Wola141752734:31
7Karpaty Krosno141752722:32
8UKS Orlik Przemyśl143101310:58

Awans do grupy A: PZU SMS Resovia Rzeszów, Igloopol Dębica

Spadek do grupy C: Karpaty Krosno, UKS Orlik Przemyśl

D1 MŁODZIK STARSZY – Grupa C

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Siarka Tarnobrzeg S.A.1436120249:11
2Plon Kawęczyn1431101334:20
3AP Ziomki/Zimowit Rzeszów142790542:11
4Perfect Przeworsk142372530:31
5KS Legion Pilzno142271631:29
6Ekoball Sanok141651825:39
7Sparta Leżajsk147211123:47
8DAF Rzeszów143101317:63

Awans do grupy B: Siarka Tarnobrzeg S.A., Plon Kawęczyn

Spadek do grupy D: Sparta Leżajsk, DAF Rzeszów

D1 MŁODZIK STARSZY – Grupa D

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Izolator Boguchwała122891249:12
2Wisłoka Dębica122682246:14
3SPEC Stal Łańcut121853425:29
4Sokół Nisko121752531:30
5UKS Szóstka Jasło121543518:31
6ZKS Stal Stalowa Wola121442622:26
7UKS AP Kolejarza Zagórz12101118:57

Awans do grupy C: Izolator Boguchwała, Wisłoka Dębica

Spadek do grupy E:UKS AP Kolejarz Zagórz

D1 MŁODZIK STARSZY – Grupa E

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Stal II Rzeszów S.A.82480067:6
2Dynovia Dynów81550320:17
3Stal Nowa Dęba81240421:34
4APPN Mielec8620616:36
5Orzełki Brzozów8310716:47

Awans do grupy D: Stal II Rzeszów S.A., Dynovia Dynów

Poniżej nowoutworzone grupy:

Grupa A:  DAP Dębica, AP Beniaminek Krosno, FKS Stal Mielec S.A., AP Sanok, Stal Rzeszów S.A., UKS SMS Stal Mielec, PZU SMS Resovia Rzeszów, Igloopol Dębica

Grupa B: JSRR Jarosław, UKS SMS Rzeszów, MULKS Pustynia, Global Academy Jasło, UKS SMS Przemyśl, AP Stalowa Wola, Siarka Tarnobrzeg S.A., Plon Kawęczyn

Grupa C: Karpaty Krosno, UKS Orlik Przemyśl, AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, Perfect Przeworsk, KS Legion Pilzno, Ekoball Sanok, Izolator Boguchwała, Wisłoka Dębica

Grupa D: Sparta Leżajsk, DAF Rzeszów, SPEC Stal Łańcut, Sokół Nisko, UKS Szóstka Jasło, ZKS Stal Stalowa Wola, Stal II Rzeszów S.A., Dynovia Dynów

Grupa E: UKS AP Kolejarz Zagórz, Stal Nowa Dęba, APPN Mielec, Orzełki Brzozów

D2 MŁODZIK MŁODSZY – Grupa A

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1DAP Dębica112581250:15
2AP Beniaminek PROFBUD Krosno112574044:11
3PZU SMS Resovia Rzeszów112480332:16
4AP Sanok112170430:13
5AP Ziomki/ZImowit Rzeszów112062344:18
6UKS SMS Przemyśl111752428:27
7SPEC Stal Łańcut111341635:33
8APPN Mielec111341618:21
9UKS SMS Stal Mielec111341618:26
10Stal Rzeszów S.A.111341624:37
11FKS Stal Mielec S. A.11721815:32
12AP Stalowa Wola11000119:98

Spadek do grupy B: FKS Stal Mielec S.A., AP Stalowa Wola

D2 MŁODZIK MŁODSZY – Grupa B

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1AP Beniaminek PROFBUD II Krosno1130100148:10
2PZU SMS Resovia II Rzeszów112891131:8
3Stal II Rzeszów S.A.112271347:19
4Karpaty Krosno112271341:15
5KS JKS Jarosław112170445:17
6ZKS Stal Stalowa Wola111853337:12
7UKS LPFA Tarnobrzeg111651528:28
8Sokół Nisko111550631:32
9UKS Szóstka Jasło11930820:42
10Przełęcz Dukla11721821:60
11Stal Gorzyce11310109:52
12Siarka Tarnobrzeg S.A.11310102:65

Awans do grupy A: Karpaty Krosno, KS JKS Jarosław

Spadek do grupy C: Stal Gorzyce, Siarka Tarnobrzeg S.A.

D2 MŁODZIK MŁODSZY – Grupa C

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Chemik Pustków102891047:12
2PKS SAN Stalowa Wola102480238:12
3Igloopol Dębica102170334:18
4Wisłoka Dębica101961325:16
5AP Jasło101651424:21
6ZKS Izolator Boguchwała101651421:25
7Grunwald Budziwój101442418:17
8KS Legion Pilzno10930717:35
9Azalia Wola Zarczycka10930729:49
10AP WRS United Rzeszów10620820:35
11Ekoball Sanok10000103:36

Awans do grupy B: Chemik Pustków, PKS San Stalowa Wola

Poniżej nowoutworzone grupy:

Grupa A:  DAP Dębica, AP Beniaminek Krosno, PZU SMS Resovia Rzeszów, AP Sanok, AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, UKS SMS Przemyśl, SPEC Stal Łańcut, APPN Mielec, UKS SMS Stal Mielec, Stal Rzeszów S.A., Karpaty Krosno, KS JKS Jarosław

Grupa B: FKS Stal Mielec S.A., AP Stalowa Wola, AP Beniaminek II Krosno, PZU SMS Resovia II Rzeszów, Stal II Rzeszów S.A., ZKS Stal Stalowa Wola, UKS LPFA Tarnobrzeg, Sokół Nisko, UKS Szóstka Jasło, Przełęcz Dukla, Chemik Pustków, PKS San Stalowa Wola

Grupa C: Stal Gorzyce, Siarka Tarnobrzeg S.A., Igloopol Dębica, Wisłoka Dębica, AP Jasło, ZKS Izolator Boguchwała, Grunwald Budziwój, KS Legion Pilzno, Azalia Wola Zarczycka, AP WRS United Rzeszów, Ekoball Sanok

W rozgrywkach turniejowych E1 (orlik starszy), E2 (orlik młodszy), F1 (żak starszy), F2 (żak młodszy), G1 (skrzat starszy), G2 (skrzat młodszy) uczestniczyły następujące drużyny:

E1  – orlik starszy

  1. UKS Szóstka Jasło
  2. Wisłoka Dębica
  3. SP Soccer Ropczyce
  4. DAP Dębica
  5. UKS SMS Mielec
  6. Plon Kawęczyn
  7. Stal Mielec S.A.
  8. Siarka Tarnobrzeg S.A.
  9. Sparta Leżajsk
  10. APPN Mielec
  11. AP Stalowa Wola
  12. ZKS Stal Stalowa Wola
  13. Zimowit Rzeszów
  14. AP WRS Rzeszów
  15. Stal Rzeszów S.A.
  16. Resovia Rzeszów S.A.
  17. SPEC Stal Łańcut
  18. UKS SMS Przemyśl
  19. JKS Jarosław
  20. Błękit Żołynia
  21. Perfect Przeworsk
  22. Orzełek Przeworsk

E2  – orlik młodszy

  1. UKS SMS Stal Mielec
  2. Stal Mielec S.A.
  3. APPN Mielec
  4. UKS SMS II Stal Mielec
  5. SP Soccer Ropczyce
  6. AP Stalowa Wola
  7. ZKS Stal Stalowa Wola
  8. UKS FA Stalowa Wola
  9. Stal Gorzyce
  10. UKS FA Nisko
  11. Siarka Tarnobrzeg S.A.
  12. Orzełki Brzozów
  13. Global Soccer Academy Jasło
  14. DAP Dębica
  15. UKS Szóstka Jasło
  16. Sokół Sokołów Młp.
  17. Stal Rzeszów
  18. SPEC Stal Łańcut
  19. Resovia Rzeszów
  20. Orzełek Przeworsk
  21. JKS Jarosław
  22. Sparta Leżajsk
  23. UKS SMS Przemyśl

F1  – żak starszy

  1. Stal Mielec S.A.
  2. AP Jasło
  3. UKS SMS Stal Mielec
  4. APPN Mielec
  5. DAP Dębica
  6. Sparta Leżajsk
  7. Siarka Tarnobrzeg S.A.
  8. Stal Gorzyce
  9. Błękit Żołynia
  10. JKS Jarosław
  11. Stal Rzeszów S.A.
  12. SP Soccer Ropczyce
  13. Resovia Rzeszów S.A.
  14. ZKS Stal Stalowa Wola

F2  – żak młodszy

  1. Perfect Przeworsk
  2. Orzełek Przeworsk
  3. Resovia Rzeszów S.A.
  4. DAP Dębica
  5. AP Sanok
  6. Siarka Tarnobrzeg S.A.
  7. UKS SMS Stal Mielec
  8. APPN Mielec
  9. ZKS Stal Stalowa Wola

G1 – skrzat starszy

  1. APPN Mielec
  2. Siarka Tarnobrzeg S.A.
  3. SMS Resovia Rzeszów
  4. UKS SMS Przemyśl
  5. UKS SMS Stal Mielec

G2 – skrzat młodszy

  1. APPN Mielec
  2. Siarka Tarnobrzeg S.A.
  3. SMS Resovia Rzeszów

Podział grup w rundzie wiosennej sezonu 2022/2023 zostanie podany w późniejszym czasie.

Komunikaty dotyczące pozostałych grup wiekowych w innych artykułach na www.podkarpackizpn.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj