Podsumowanie rozgrywek w rundzie jesiennej w Podkarpackim ZPN juniorów starszych i młodszych [Tabele, awanse i spadki]

0
526
Juniorzy starsi Karpat Krosno wywalczyli awans do Makroregionalnej Ligi Juniorów Starszych, FOT. Konrad Kwolek

Komunikat Wydziału Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej dotyczący rozgrywek juniorów starszych i juniorów młodszych Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie przedstawia podsumowanie rozgrywek juniorów starszych i juniorów młodszych z wyszczególnieniem tabeli, awansów i spadków oraz informacji na temat drużyn uczestniczących w rundzie jesiennej w danych grupach rozgrywkowych w sezonie 2022/2023.

A1 JUNIOR STARSZY – Grupa A

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Karpaty Krosno1431101340:27
2Stal Rzeszów S.A.1430100470:16
3PZU SMS Resovia Rzeszów142790534:24
4Igloopol Dębica142271621:26
5APPN Sokół Kolbuszowa Mielec141860824:34
6SMS Siarka Tarnobrzeg141752726:37
7JKS SMS Jarosław141550927:34
8Stal Stalowa Wola P.S.A.145121112:56

Awans do rozgrywek Makroregionalnej Ligi Juniorów Starszych: Karpaty Krosno, Stal Rzeszów S.A.

Spadek do grupy B: Stal Stalowa Wola PSA

A1 JUNIOR STARSZY – Grupa B

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1UKS SMS Stal Mielec1432102269:24
2MKS DAP Dębica1431101358:18
3FKS Stal Mielec S. A.143093240:24
4Czarni 1910 Jasło141961727:29
5Ekoball Sanok141752731:40
6Stal II Rzeszów S.A.141644622:38
7AP Ziomki/Zimowit Rzeszów141543727:35
8SMS Siarka II Tarnobrzeg14000146:72

Awans do grupy A: UKS SMS Stal Mielec, MKS DAP Dębica

Spadek do grupy C: SMS Siarka II Tarnobrzeg S.A.

A1 JUNIOR STARSZY – Grupa C

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Orzeł Przeworsk102480240:12
2PZU SMS Resovia II Rzeszów102170355:16
3KS Przybyszówka101752324:21
4Dynovia Dynów101031619:37
5LKS Skołyszyn10822613:39
6Brzozovia Brzozów10721713:39

Awans do grupy B: Orzeł Przeworsk, PZU SMS Resovia II Rzeszów

Spadek do grupy D: Brzozovia Brzozów

A1 JUNIOR STARSZY – Grupa D

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1KS Trenera Łukasza Kościelskiego61550128:8
2Karpaty II Krosno6930313:23
3Bratek Bratkowice651238:10
4Junak Rzeszów6512310:18

Awans do grupy C: KS Trenera Łukasza Kościelskiego

Skład grup rozgrywkowych w  rundzie wiosennej – rozgrywki A1 JUNIOR STARSZY

Grupa A: PZU SMS Resovia Rzeszów, Igloopol Dębica, APPN Sokół Kolbuszowa Mielec, SMS Siarka Tarnobrzeg, JKS SMS Jarosław, UKS SMS Stal Mielec, MKS DAP Dębica, Stal Stalowa Wola PSA

Grupa B:, FKS Stal Mielec S.A.,Czarni 1910 Jasło, Ekoball Sanok, Stal II Rzeszów S.A., AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, Orzeł Przeworsk, PZU SMS Resovia II Rzeszów, SMS Siarka II Tarnobrzeg S.A.,

Grupa C: KS Przybyszówka, Dynovia Dynów, LKS Skołyszyn, KS Trenera Łukasza Kościelskiego, Brzozovia Brzozów, Karpaty II Krosno, Bratek Bratkowice, Junak Rzeszów

B1 JUNIOR MŁODSZY – Grupa A

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1MKS DAP Dębica1434111235:9
2PZU SMS Resovia II Rzeszów142884235:21
3Karpaty Krosno142473432:19
4Stal II Rzeszów S.A.142365331:18
5APPN Sokół Kolbuszowa Mielec141853628:35
6UKS SMS Stal Mielec141752726:30
7SMS Siarka Tarnobrzeg148221014:38
8JKS SMS Jarosław145121114:45

Spadek do grupy B: SMS Siarka Tarnobrzeg, JKS SMS Jarosław

B1 JUNIOR MŁODSZY – Grupa B

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Igloopol Dębica122992143:12
2Stal Stalowa Wola P.S.A.122891232:15
3Ekoball Sanok122271428:19
4JKS SMS II Jarosław121961539:34
5Czarni 1910 Jasło121240817:25
6Karpaty II Krosno12822819:31
7AP Ziomki/Zimowit Rzeszów124111013:55

Awans do grupy A: Igloopol Dębica, Stal Stalowa Wola PSA

Spadek do grupy C: JKS SMS II Jarosław

B1 JUNIOR MŁODSZY – Grupa C

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1SPEC Stal Łańcut1442140097:10
2FKS Stal Mielec S. A.1433110359:16
3Orzeł Przeworsk142581543:28
4Wisłok Strzyżów142170739:44
5Lechia Sędziszów Młp.142170726:29
6Brzozovia Brzozów141341912:67
7Polonia Przemyśl148221016:52
8Wisłoka Dębica (Wycofana z rozgrywek)14310136:52

Awans do grupy B: SPEC Stal Łańcut, FKS Stal Mielec S.A.

Spadek do grupy D: Polonia Przemyśl, Wisłoka Dębica (wycofana z rozgrywek)

B1 JUNIOR MŁODSZY – Grupa D

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1MKS Pogoń Sokół Lubaczów102581134:7
2AP Sanok101961330:16
3AP Beniaminek Krosno101752330:21
4UKS SMS Rzeszów101442430:23
5Błękitni Ropczyce101031619:40
6LKS Skołyszyn10101910:46

Awans do grupy B: MKS Pogoń Sokół Lubaczów, AP Sanok

B1 JUNIOR MŁODSZY – Grupa E

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Kolbuszowianka Kolbuszowa1435112156:13
2Igloopol II Dębica143093254:23
3Iskra Zgłobień142372550:42
4MKS DAP II Dębica142271643:31
5APPN Sokół II Kolbuszowa Mielec141651829:36
6Beskid Posada Górna141651836:52
7Team Przecław141651843:64
8Halo Hyżne144111215:65

Awans do grupy C: Kolbuszowianka Kolbuszowa, Igloopol II Dębica

Skład grup rozgrywkowych w  rundzie wiosennej – rozgrywki B1 JUNIOR MŁODSZY

Grupa A: MKS DAP Dębica, PZU SMS Resovia Rzeszów, Karpaty Krosno, Stal II Rzeszów S.A., APPN Sokół Kolbuszowa Mielec, UKS SMS Stal Mielec, Igloopol Dębica, Stal Stalowa Wola PSA.

Grupa B: SMS Siarka Tarnobrzeg S.A., JKS SMS Jarosław, Ekoball Sanok, Czarni 1910 Jasło, Karpaty II Krosno, AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, SPEC Stal Łańcut, FKS Stal Mielec S.A.

Grupa C: JKS SMS II Jarosław, Orzeł Przeworsk, Wisłok Strzyżów, Lechia Sędziszów Młp. Brzozovia Brzozów, MKS Pogoń Sokół Lubaczów, AP Sanok

Grupa D: Polonia Przemyśl, AP Beniaminek Krosno, UKS SMS Rzeszów, Błękitni Ropczyce, LKS Skołyszyn, Kolbuszowianka Kolbuszowa, Igloopol II Dębica

Grupa E: Iskra Zgłobień, MKS DAP II Dębica, APPN Sokół II Kolbuzowa Mielec, Beskid Posada Górna, Team Przecław, Halo Hyżne.

Rozstrzygnięcia w pozostałych grupach wiekowych podamy wkrótce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj