TOP-10. Klasyfikacja strzelców w podkarpackich ligach. Od 4 ligi do klasy B

0
1041
Adrian Nowak po rundzie jesiennej jest liderem klasyfikacji strzelców 4 ligi podkarpackiej, fot. Sokół Kolbuszowa Dolna

Przedstawiamy najlepszych strzelców w seniorskich rozgrywkach organizowanych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, od 4 ligi do klasy B. Królem strzelców rundy jesiennej 4 ligi został Adrian Nowak, zdobywca 15 bramek.

ZawodnikAktualny klub zawodnikaSuma bramek
4 Liga Podkarpacka 
NOWAK ADRIANMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna15
DZIADOSZ SZYMONKarpaty Krosno12
TARAŁA IGORIgloopol Dębica11
KĘDZIOR DOMINIKLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA10
BOHOMAZ NAZARIINowotaniec Cosmos9
LOREK JAKUBStal Rzeszów S.A.9
PŁONKA TOMASZGłogovia Głogów Młp.8
PAWLAK SEBASTIANJKS JAROSŁAW8
PONCE GARCIA MANUELStal Rzeszów S.A.8
KARDYŚ KRYSTIANFKS Stal Mielec S. A.7
POREBA DAVIDFKS Stal Mielec S. A.7
BRZOSTOWSKI ADRIANIgloopol Dębica7
BAŁA KAMILJKS JAROSŁAW7
GAWLE GRZEGORZKarpaty Krosno7
STASIK SZYMONKarpaty Krosno7
BARYCZA TOMASZKS Legion Pilzno7
AAB KAMILMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna7
KHOMCHENKO VIKTORNowotaniec Cosmos7
ABREU EMILIO DA COSTAPOLONIA PRZEMYŚL7
MISTRZYK MICHAŁSokół Nisko7
BUĆ KONRADStal Łańcut7
   
Dębica: Klasa okręgowa 
SIEPIERSKI HUBERTBłękitni Ropczyce22
BIENIEK MATEUSZBłękitni Ropczyce14
KŁOS KAMILVictoria Czermin14
SOBOŃ WOJCIECHVictoria Czermin12
JEZUIT DAVIDChemik Pustków Osiedle10
SZLACHETKA MICHAŁKS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki10
RAJPOLD ARKADIUSZLKS Błękitni Siedlanka10
CHMIELOWIEC TOMASZMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna10
DĄBEK KAMILVictoria Czermin10
KANTOR DARIUSZKamieniarz Golemki9
   
Jarosław: Klasa okręgowa 
OWARZANY GRZEGORZLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO16
KYCIŃSKI JACEKLKS GORLICZANKA GORLICZYNA13
DEDA YAROSLAVLKS START LISIE JAMY11
BOCHNAK DAWIDLKS PROMYK URZEJOWICE10
SŁYSZ BARTŁOMIEJLKS SAN GORZYCE10
ROMAN JAROSŁAWMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW10
VYCHIZHANIN ANDRIIKS ZDRÓJ HORYNIEC9
GŁUSZKO ŁUKASZLKS ORZEŁ TORKI8
HASS PAWEŁMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW8
OSTRZYWILK DANIELMKS START PRUCHNIK8
PIĄTEK MARCINOrzeł Przeworsk8
STRUŚ EDWINOrzeł Przeworsk8
   
Krosno: Klasa okręgowa 
NIKODY RAFAŁRymanów KS Start20
CZYRNY DAWIDEkoball Stal Sanok15
KRAJEWSKI MARCINCzarni 1910 Jasło14
KUZIO MATEUSZCzeluśnica14
MUNIA WOJCIECHCzeluśnica13
MACNAR RADOSŁAWRymanów KS Start13
DOMARADZKI RAFAŁEkoball Stal Sanok12
WANAT MATEUSZEkoball Stal Sanok12
FRĄCZEK JAKUBJabłonica Polska10
FRĄCZEK KRYSTIANPrzełęcz Dukla9
MAJEWSKI WIKTORRymanów KS Start9
   
Rzeszów: Klasa okręgowa 
PANEK KONRADSokół Sokołów Młp.17
JANDA PIOTRLeśna Wólka Podleśna15
SŁONINA GRZEGORZSawa Sonina13
WANIA MIKOŁAJWłókniarz Rakszawa13
MAĆKOWIAK JAKUBResovia Rzeszów S.A.11
ODRZYWOLSKI PAWEŁStrumyk Malawa11
GUZIOR ARKADIUSZZaczernie10
RĄCZKA KACPERZaczernie10
SOKAL SZYMONPrzybyszówka9
LEJA KAZIMIERZGrodziszczanka Grodzisko Dln.9
DEC MATEUSZLKS JEDNOŚĆ NIECHOBRZ9
KIEREPKA DAWIDStrumyk Malawa9
Stalowa Wola: Klasa okręgowa 
PIECHNIAK KACPERSokół Kamień24
SOBIŁO WOJCIECHLZS Ździary19
STĄPORSKI PRZEMYSŁAWTS Transdźwig Stale15
GÓRECZNY PATRYKKP Tanew Wólka Tanewska12
PIERÓG SEBASTIANKP Tanew Wólka Tanewska10
ŚWIĄDER TOMASZStal Gorzyce10
DROŻDŻAL RAFAŁPogoń Leżajsk9
KSIĄŻEK MATEUSZStal Stalowa Wola P.S.A.9
FLOREK MATEUSZAzalia Wola Zarczycka8
ŁUCZAK ARTURSokół Kamień8
   
Dębica: Klasa A 
FORNEK MICHAŁKS Kaskada Ostrów – Kamionka19
CZERWIEC RAFAŁWiewiórka18
KNYCH BARTOSZGłowaczowa15
BIELAŃSKI JAKUBGłowaczowa14
CYNARSKI TOMASZPogórze Wielopole Skrzyńskie12
WOLAŃSKI JANUSZBrzostowianka Brzostek11
FORNEK KACPERKS Kaskada Ostrów – Kamionka11
CHMURA MIŁOSZKS Legion Pilzno10
PRZYSTASZ KACPERKS BYSTRZYCA9
MALINOWSKI KAMILLKS STASIÓWKA9
   
Jarosław: Klasa A Grupa 1 
ŁUKASIEWICZ ARTURLKS WIRAŻ CHŁOPICE14
MAZUR WALDEMARKS FREDRO SUROCHÓW12
KOZYRA MARIUSZKS SZÓWSKO12
ANDREASIK PATRYKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE12
DUDA TOBIASZLKS ŁĘK OSTRÓW10
GAWŁOWSKI KRZYSZTOFLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE10
ZAGULAK MATEUSZMKS RADYMNO10
SURMIAK MATEUSZKS FREDRO SUROCHÓW9
LONC PIOTRLKS DĄB DOBKOWICE9
WOTA KAROLLKS DĄB DOBKOWICE9
   
Jarosław: Klasa A Grupa 2 
ŚWIST MATEUSZCzuwaj-Wiaro Przemyśl21
SEDLACZEK PAWEŁGKS VIKING ORŁY12
KUZIOŁA WOJCIECHLKS TĘCZA KOSIENICE12
KIJANKA PAWEŁKS POGÓRZE DUBIECKO11
PIEJKO GRZEGORZLKS BATYCZE11
ŁACH MACIEJCzuwaj-Wiaro Przemyśl10
PEMPUŚ PATRYKLKS GRANICA STUBNO10
BUCZYŃSKI FABIANLKS TĘCZA KOSIENICE10
MIREK BARTŁOMIEJKS WIAR KRÓWNIKI9
PAWŁOWSKI ARKADIUSZLKS GWIAZDA MAĆKOWICE9
FUDALI MATEUSZUKS UNIA FREDROPOL9
   
Jarosław: Klasa A Grupa 3 
WILCZEK MICHAŁLKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW22
KURAS GRZEGORZLKS WISEŁKA SIENNÓW16
SKRZYPEK RADOSLAWLKS WISEŁKA SIENNÓW12
GOŃ SEBASTIANRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ12
GARDZIELIK RAFAŁGKS MAJDAN SIENIAWSKI10
KIJANKA PATRYKLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA9
ZIĘBA PAWEŁLKS WISEŁKA SIENNÓW9
BIAŁOGŁOWSKI DANIELLKS CRESOVIA KRZECZOWICE8
TULEJA DAWIDLKS STRUMYK HAWŁOWICE8
KUBAS MARCINLKS ŻURAW ŻURAWICZKI8
   
Jarosław: Klasa A Grupa 4 
BUKSAK WIKTORLKS CZARNI OLESZYCE12
TOKARZ JAKUBLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA12
PATA BARTŁOMIEJLKS ZALEW STARY LUBLINIEC11
DOROTA TOMASZLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA10
PIENIĄŻEK KRZYSZTOFKS ORKAN ZAPAŁÓW9
MAZUREK MICHAŁLKS BŁĘKITNI FUTORY9
FURGAŁA GRZEGORZLKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA9
NISZTUK SEBASTIANMKS ROZTOCZE NAROL9
NIECKARZ GRZEGORZKS VICTORIA STARY DZIKÓW8
CHOMYSZYN PAWEŁLKS GRANICZNI KROWICA8
MAZURKIEWICZ MARCINMKS ROZTOCZE NAROL8
   
Krosno: Klasa A Grupa 1 
PAŃKO FABIANPłowce18
GALANT MICHAŁStrachocina14
GŁADYSZ BARTŁOMIEJIzdebki LKS10
KOWALCZYK SYLWESTERBażanówka LKS Orzeł9
CZUBEK PIOTRLKS Niebieszczany Remix9
PILSZAK RADOSŁAWDługie LKS San-Bud8
PAŁYS DAWIDLKS Niebieszczany Remix8
PIELECH DOMINIKWIKI SANOK8
SOBOLAK SEBASTIANWIKI SANOK8
SZMYD KAROLBezmiechowa LKS Lotniarz7
POSADZKI DAWIDPisarowce7
ULUSZCZAK ALEKSANDERPłowce7
   
Krosno: Klasa A Grupa 2 
WYWRÓT KACPERWRÓBLIK SZLACHECKI16
ZIMA JAKUBIwonicz Iwonka11
BRAJA SEBASTIANRogi Burza11
RAKOCZY BARTŁOMIEJGrabówka10
BRYŚ RADOSŁAWHaczów9
WOŁCZAŃSKI GRZEGORZKlimkówka Karpaty9
PUCHALIK RAFAŁKlimkówka Karpaty8
PELCZAR KRYSTIANZmiennica8
GLAZAR ALBERTGórniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej7
JANTOSZ KAMILGórniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej7
GOLOWSKI WOJCIECHLUKS BESKID POSADA GÓRNA7
   
Krosno: Klasa A Grupa 3 
ZEGAROWSKI SŁAWOMIROKS Sobniów Jasło13
LIS ADRIANOKS Sobniów Jasło10
MAJEWSKI SŁAWOMIROrzeł Lubla10
PRAJSNAR KACPERKrościenko Wyżne9
KOZAK TOMASZBrzyska8
ZABAWA WOJCIECHGKS Zarzecze-Dębowiec8
JUSZKIEWICZ MATEUSZKołaczyce Ostoja8
DZIADOSZ DARIUSZŁęki Dukielskie8
PALUCH KAMILFaliszówka Orzeł7
LABUT GRZEGORZSkołyszyn7
WĄCHAŁA TOMASZWojaszówka7
GÓRA DAWIDZręcin Tęcza7
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 1 
TOMCZYK ŁUKASZPiast Nowa Wieś15
JARECKI DARIUSZLKS Jasionka14
BRYNDAL KAMILSTART BOREK STARY10
ROGALA ADRIANKS Novi Nosówka8
SMALARZ MATEUSZAramix Niebylec7
KRUPA MATEUSZLKS Jasionka7
BŁAŻEJOWSKI DAWIDWisłok Strzyżów7
MUSIAŁ SEBASTIANAramix Niebylec6
OREŃCZUK DOMINIKJunak Rzeszów6
KAMIŃSKI DAWIDTrzebownisko6
PRZYGÓRZEWSKI KAMILTrzebownisko6
DUREK MICHAŁWisłok Strzyżów6
   
 Rzeszów: Klasa A Grupa 2  
BALAWENDER PIOTRKS Błękit Żołynia21
WALAT TOMASZStobierna15
SZELIGA DAMIANStyrobud Trzeboś15
KŁODA ARKADIUSZDynovia Dynów12
FRĄCZEK SEBASTIANSzarotka Rogóżno11
KAWEŃSKI MARCINIskra Jawornik Polski10
SKUBA KAROLCrasnovia Krasne8
REJOWSKI MATEUSZRzemieślnik Strażów8
LECH PIOTRKS Dąbrówki7
BUCZEK BARTŁOMIEJStobierna7
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 3 
KIWAK MARCINKolbuszowianka Kolbuszowa24
WANAT PIOTRDromader Chrząstów19
FIGURSKI IGORDromader Chrząstów12
STEC ARKADIUSZHetman Dąbrówka Wisłocka12
WRÓBLEWSKI GRZEGORZKolbuszowianka Kolbuszowa11
DRAUS PIOTRKolbuszowianka Kolbuszowa10
DZIEDZIC BRIANKolbuszowianka Kolbuszowa10
WILK PATRYKStart Wola Mielecka10
BIELEŃ PATRYKTempo Cmolas10
KULPA HUBERTAtut Podborze9
NIMASEK KAMILBabicha 
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1 
BRODA KACPERSan Wrzawy15
SZYMANEK GRZEGORZBukowa Jastkowice14
WOLAN TOMASZLZS Jadachy12
STAŃKOWSKI KAMILLZS Wola Rzeczycka12
KACZMARCZYK PAWEŁBukowa Jastkowice10
PARTYKA MICHAŁBukowa Jastkowice10
TEMPORALE KAMILLZS Wola Rzeczycka9
RUTKOWSKI RADOSŁAWSan Wrzawy9
LEŚNIOWSKI MATEUSZUnia Skowierzyn9
KURKIEWICZ MATEUSZJeziorak Chwałowice8
WOŹNIAK GRZEGORZJeziorak Chwałowice8
BRZESKI PATRYKUnia Skowierzyn8
   
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2 
KUSIAK ADAMAdvit Łętownia11
ZELEK ADAMKP Podwolina10
KOWALSKI MATEUSZPodlesianka Kamień10
TYCZYŃSKI WOJCIECHRetman Ulanów8
SŁONINA HUBERTGórnovia Górno7
BAJ MARCINStaromieszczanka Stare Miasto7
ZEBZDA ŁUKASZKS Sarzyna6
BIELAK RADOSŁAWPUKS Francesco Jelna6
PÓŁĆWIARTEK DAWIDPUKS Francesco Jelna6
MAJKA KAMILGórnovia Górno5
ERDZIK ADAMKP Podwolina5
MIAZGA BARTŁOMIEJPUKS Francesco Jelna5
BAJ MARCINStaromieszczanka Stare Miasto5
   
Dębica: Klasa B Grupa 1 
ROJEK KAMILBaszta Zawada11
PRZYBYCIEŃ DAWIDBorowiec Straszęcin7
FRYZ PATRYKLKS Brzeźnica7
OLECH ANTONILZS MAŁA7
RADECKI ADRIANLZS MAŁA7
KULA TOMASZŁęki Górne7
WANAT DAMIANLZS MAŁA6
KURDZIEL MATEUSZBorowiec Straszęcin5
KOLAK KAMILDąb Żdżary5
JASKOT KONRADLKS Brzeźnica5
KOT KAMILŁęki Górne5
ŁAZOWSKI RADOSŁAWŁęki Górne5
   
Dębica: Klasa B Grupa 2 
WESOŁOWSKI KLAUDIUSZLechia Sędziszów Młp.12
ŁYKO TOMASZSokół Krzywa11
POSŁUSZNY JAKUBInter Gnojnica9
BIELAK MIŁOSZKorona Góra Ropczycka8
MARCHLIK JAROSŁAWGRÓD BĘDZIEMYŚL7
ŚWINIUCH KONRADGRÓD BĘDZIEMYŚL6
FURTAK DAWIDVictoria Ocieka6
FRYDŁO ADRIANInter Gnojnica5
STEC ARKADIUSZInter Gnojnica5
CHŁOPEK MARCELLechia Sędziszów Młp.5
SZELIGA SEBASTIANOlimpia Nockowa5
DŁUGOSZ DAMIANPlon Klęczany5
DŁUGOSZ RAFAŁPlon Klęczany5
MĘDRYGAŁ ŁUKASZProgres Kawęczyn Sędziszowski5
GAWRON MATEUSZStrażak Lubzina5
WIĘCKOWICZ PATRYKStrażak Lubzina5
MICHAŁEK DOMINIKVictoria Ocieka5
NĘDZA KAROLVictoria Ocieka5
   
Jarosław: Klasa B Grupa 1 
WÓJCIK PAWEŁLKS DĄB CETULA12
CICHOCKI KAMILLKS TĘCZA WYSOCK10
KOWAL PAWEŁLKS WISZNIA NIENOWICE10
KUBAS JAKUBLKS DELIN MUNINA8
JANIEC MAREKLKS TĘCZA WYSOCK8
KĘDZIOR DARIUSZLKS WESOŁA ZADĄBROWIE8
MAJKA JANUSZLKS WISZNIA NIENOWICE8
CHANAS MATEUSZKS KORONA TUCHLA7
KUDERA DAWIDLKS DĄB CETULA7
WIELICZKO DARIUSZLKS DĄB CETULA7
   
Jarosław: Klasa B Grupa 2 
BARAN HUBERTLKS FENIX LESZNO17
STACHURA PATRYKLKS UJKOWICE14
DOMIN DANIELKS ARTMAX PIKULICE9
ŚLIMAK PATRYKLKS FENIX LESZNO8
OPAK RAFAŁLKS KORONA OLSZANY8
JANAS JAKUBLKS RADA ORZECHOWCE8
KWATER TOMASZLKS RADA ORZECHOWCE8
STACHNIAK KONRADLKS FENIX LESZNO7
FIAŁKIEWICZ KAROLKS JAWOR NEHRYBKA6
GŁUSZKO PAWEŁKS JAWOR NEHRYBKA6
PELC ADRIANKS NIZINY6
TARAS MAIKLKS FENIX LESZNO6
   
Jarosław: Klasa B Grupa 3 
KOLASA RADOSŁAWLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI16
JAKUBIEC MATEUSZKS WIĄZOWNICA12
KRAJNIK BARTŁOMIEJLKS BŁĘKITNI WIERZBNA12
HAŁOŃ KAMILGKS ZARZECZE6
REMBISZ PRZEMYSŁAWKS WIĄZOWNICA6
CYGAN PAWEŁLKS SOBOL NIŻATYCE6
MROCZKA LUBOMIRLKS SOBOL NIŻATYCE6
BURY ANDRZEJKS WIĄZOWNICA4
SKRZYPEK MICHAŁKS WIĄZOWNICA4
GRANDA TOMASZLKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA4
FURMAN KACPERLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI4
SZAŁAJ MAREKLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI4
SYCZ PATRYKLKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA4
   
Jarosław: Klasa B Grupa 4 
KŁAK WIKTORLKS MIĘKISZ NOWY17
SUROWIEC DAWIDLKS TANEW WOLA WIELKA12
KRZYSZKOWSKI JAKUBLKS UNIA ŁUKAWIEC12
FARION JAKUBLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA10
BARAN FILIPLKS UNIA ŁUKAWIEC10
TROJNAR MARCINLKS MIĘKISZ NOWY9
OLEJARZ KONRADLKS MIĘKISZ NOWY8
BUNDYRA DAMIANLKS LEŚNIK PŁAZÓW7
CZERECZON ŁUKASZLKS TANEW WOLA WIELKA7
KOLANO EMILLKS UNIA ŁUKAWIEC7
   
Krosno: Klasa B Grupa 1 
SOLARSKI GRACJANMyczkowce Zalew13
JAWORSKI DOMINIKŁukowe Gabry10
MIELNIK DAMIANPoraż Juventus9
FEDOROWIAT TOMASZŚrednia Wieś8
SZAREK ERYKLutowiska7
TYLKA PAWEŁCzerteż6
FURMAN PRZEMYSŁAWMyczkowce Zalew6
CHYTŁA DAWIDŚrednia Wieś6
KOWALSKI PIOTRZagórz Osława6
GOCEK JAKUBCzaszyn LKS5
PENAR MARCINCzaszyn LKS5
SYWANICZ RADOSŁAWŁukowe Gabry5
PASIERBOWICZ MATEUSZMyczkowce Zalew5
BOCHNAK PIOTRSrogów Pogórze5
HYDZIK IGORZagórz Osława5
   
Krosno: Klasa B Grupa 2 
DOLGOV DINISNowotaniec Cosmos20
KILAR KAMILSieniawa Wisłok16
SZCZĘSNY JAKUBGłębokie LKS14
MICHALAK MICHAŁPielnia Orion14
FILIPOWICZ SZYMONJAĆMIERZ13
RYGLEWICZ ARKADIUSZSieniawa Wisłok12
DŻUGAN DAWIDKS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA10
BOŁOZ MAREKLKS Hłudno10
TATAR DAMIANGłębokie LKS9
KARAŚ KRZYSZTOFLKS Hłudno9
   
Krosno: Klasa B Grupa 3 
PASTERKIEWICZ PIOTRKombornia11
FRYDRYCH RADOSŁAWGłowienka9
WOJTOWICZ PIOTRJasienica9
WĄCHAŁA DAMIANTrześniów9
JAROSZ PAWEŁLKS Orzeł Pustyny8
WALCZAK KRYSTIANLubatowa8
ZAJĄC KAROLLubatowa8
KĘDRA ARTURTrześniów8
SURMACZ DAWIDKombornia7
RYGIEL MATEUSZRymanów Zdrój7
   
Krosno: Klasa B Grupa 4 
ZYCH DAWIDKorczyna Kotwica22
MŁOCEK DAMIANPotok Nurt19
TELESZ JAKUBKS PASJA KROSNO14
SIENICKI SŁAWOMIRStrzelec Frysztak12
MIELECH PAWEŁKobylany Victoria11
FIAŁKIEWICZ MATEUSZŁubienko11
BAUER DAMIANIwla10
CZAJA DANIELKobylany Victoria10
KRÓWKA IRENEUSZIwla9
BUDA MATEUSZKopytowa Polonia8
CZAJKA WIKTORKorczyna Kotwica8
KOSIEK MATEUSZŁubno Tajfun8
   
Krosno: Klasa B Grupa 5 
STEFANIK ARTURTeam 17 Szebnie16
STACHACZYŃSKI MICHAŁŁężyny Gaudium15
CYRAN JAKUBNowy Żmigród Wisłoka13
LUDWIN DAMIANOsobnica Sparta13
RUSZEL HUBERTBrzezówka8
WOKURKA MATEUSZGKS Zarzecze-Dębowiec8
PARZYGNAT DANIELLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI8
PARZYGNAT IRENEUSZLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI8
MACIEJCZYK JAROSŁAWLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI7
SOWA TOBIASZNowy Glinik Dragon7
BARAN ŁUKASZNowy Żmigród Wisłoka7
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 1 
TOMASZEK RADOSŁAWMrowlanka Mrowla19
MIŁEK JANTrzcianka Trzciana12
PIZŁO MATEUSZŚwilczanka Świlcza10
BEDNARZ MICHAŁBratek Bratkowice9
SELWA SEBASTIANBratek Bratkowice8
PIETRUCHA MARCINKS BARANÓWKA RZESZÓW8
KRUCZEK SEBASTIANRudnianka Rudna Wielka7
GORCZYCA DANIELBudy Głogowskie6
MAZUR MARIUSZMrowlanka Mrowla6
ADAMSKI DAWIDResovia Rzeszów S.A.6
URBAŃSKI IGORResovia Rzeszów S.A.6
ZIĘBA JAKUBTrzcianka Trzciana6
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 2 
POKRYWKA RADOSŁAWGranit Wysoka Strzyżowska16
KUŚNIERZ JAKUBHerman Hermanowa16
ANGERMAN OLIWIERGrom Mogielnica14
SORÓWKA MATEUSZGRUNWALD POŁOMIA14
SKOCZYLAS MICHAŁHerman Hermanowa12
JARZYNA ŁUKASZHuragan Kozłówek12
JACEK JAKUBCzarni Czudec10
PETYNIAK BARTŁOMIEJWĘGLÓWKA10
WILK KAMILGranit Wysoka Strzyżowska9
OROZCO ALVAREZ EMANUELWĘGLÓWKA9
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 3 
OCZOŚ SZYMONHALO HYŻNE15
SADLEJA MACIEJMarkovia Markowa11
MIDURA DOMINIKORZEŁ WYSOKA ŁAŃCUCKA10
GARGAŁA BARTŁOMIEJCzarni Kraczkowa7
BOJAKOWSKI KRYSTIANLKS Jawor Krzemienica7
BARTKIEWICZ DOMINIKCzarni Kraczkowa6
NAHACZ PATRYKPogórze Bachórz6
SIERŻĘGA RADOSŁAWDąb Kosina5
BLAJER ERYKLKS Jawor Krzemienica5
KŁODA BARTŁOMIEJTatyna Dylągówka5
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 4 
JUREK PIOTRWłókniarz Rakszawa15
NOWAK KACPERHerkules Trzebuska9
KOŚCIÓŁEK ŁUKASZHerkules Trzebuska8
BUŁAŚ GRZEGORZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska8
ŚWIEBODA MATEUSZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska8
ZDEB PATRYKŁKS Łukawiec8
TASIOR DOMINIKHerkules Trzebuska7
CYPRYŚ HUBERTŁKS Łukawiec7
NIKODEM RAFAŁLKS Brzeg Białobrzegi6
MALINOWSKI SYLWESTERWisłok Czarna6
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 5 
KOZYRA MATEUSZPitmark Jaślany12
KASPRZAK KAROLDębiaki9
KRZYŻEK ANDRZEJBarka Breń Osuchowski8
KOŚMIDER MARCINBłysk Górki8
GŁAZ PAWEŁPitmark Jaślany7
ROKOSZAK PATRYKGROM KRZEMIENICA6
JASIONEK KAMILRzędzian Rzędzianowice6
DUDEK ADAMBarka Breń Osuchowski5
PADYKUŁA GRZEGORZBarka Breń Osuchowski5
ŁAPA DAMIANBłysk Górki5
TRELA DAWIDPitmark Jaślany5
MIŁOŚ NORBERTRzędzian Rzędzianowice5
ŻELAZKO KACPERWiśnia Trzciana5
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 6 
KOZAK DAMIANSOKÓŁ PIEŃ14
RÓG DAMIANSOKÓŁ PIEŃ12
WOLAK MARIUSZJamnica Dulcza Wielka11
WOLAK JAROSŁAWJamnica Dulcza Wielka10
LEWANDOWSKI MAREKKS SMP TUSZYMA10
KOLISZ PATRYKKS ZGÓRSKO10
BEDNARZ TOMASZLKS ŻARÓWKA9
MROCZEK MARCINWIERZCHOWINY LKS9
SUCHY MATEUSZPiast Wadowice Górne8
WALAS PIOTRSOKÓŁ PARTYNIA8
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 7 
CHMIELOWIEC SZYMONFlorian Ostrowy Tuszowskie16
PADYKUŁA MARCINFlorian Ostrowy Tuszowskie11
DRAUS PIOTRHucina9
BEZAK ADAMPotok Dobrynin8
KARDYŚ JANWerynianka Werynia7
TROJNACKI SŁAWOMIRFlorian Ostrowy Tuszowskie6
DRWAL FILIPMarmury-Przyłęk6
MOKRZYCKI DOMINIKHucina5
BUJAK DAWIDMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna5
WESOŁOWSKI BARTŁOMIEJMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna5
SZCZĘCH RAFAŁOstrovia Ostrowy Baranowskie5
OKONIEWSKI ANDRZEJWerynianka Werynia5
GAWEŁ ŁUKASZWilga Widełka5
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1 
WALSKI DAWIDKS ŻUPAWA16
DUMA ADRIANKS ŻUPAWA15
CĄPAŁA PIOTRSokół Sokolniki14
BOROWSKI ŁUKASZPłomień Chmielów11
SOBIERAJ SZYMONWspólnota Serbinów11
LEWICKI MARIUSZKolejarz Knapy10
SAJA ARTURKS ŻUPAWA10
TURBIARZ BARTŁOMIEJSokół Sokolniki10
RZEŹWICKI DAWIDKolejarz Knapy9
ZASUWA MATEUSZWspólnota Serbinów9
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2 
KOBYLARZ ŁUKASZKP Zarzecze14
MAZIARZ KAROLKP Zarzecze14
PCHEŁKA KACPERLZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA11
KACZOR DANIELLZS ŻABNO10
KOBYLARZ PATRYKGAS Łęg Stany9
RYŚ DAWIDGAS Łęg Stany9
PRZYBYSZ MACIEJLZS ŻABNO9
FĄFARA RADOSŁAWMilenium Bieliny9
REICHERT WOJCIECHJutrzenka Kopki8
WOLAK SEBASTIANLZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA8
IDEC DAWIDTRUCK Kotowa Wola8
SZAFRAN ARTURWKS Kurzyna8
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3 
KOSTYRA MAREKLKS Jodła Przychojec12
FIMIARZ PATRYLKS San Wierzawice11
WALIŁKO JAKUBTanew Harasiuki9
DROŻDŻAL DOMINIKLKS Jodła Przychojec8
WÓJCIK DAMIANTanew Harasiuki8
KRASNODĘBSKI LESZEKAzalia Wola Zarczycka7
WIŚNIOWSKI DOMINIKLKS San Wierzawice7
MŁYNARSKI MACIEJTanew Harasiuki7
MUSKUS WOJCIECHZłotsan Kuryłówka7
NOWOSAD PATRYKAzalia Wola Zarczycka6
SZYMONIK WOJCIECHGKS GROBLE6
KOTUŁA PIOTRGrabniak Hucisko6
BAJ MAREKKS ŁUKOWA6
PRZESZŁO KRZYSZTOFLKS San Wierzawice6
WAWRZASZEK ERWINLKS San Wierzawice6
KYC RAFAŁZłotsan Kuryłówka6

Aktualizacja: 22.11.2022
Źródło: PZPN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj