Obsada sędziowska w podkarpackich ligach [18-20 listopada]

0
791
Fot. Ł. Pado

Przedstawiamy obsadę sędziowską meczów piłkarskich rozgrywanych na Podkarpaciu w najbliższy weekend: 4 liga, klasa O Rzeszów, klasa A Rzeszów, klasa A Jarosław.

GospodarzeGościeDataGodz.Sędziowie
4 liga podkarpacka 
KS JKS JarosławIgloopol Dębica18.11.202218:00,
ul. Piekarska
Gł.: Albin Kijowski
As. 1: Grzegorz Gądela
As. 2: Patryk Augustyn
Polonia PrzemyślSPEC Stal Łańcut18.11.202217:30Konrad Tomczyk
Paweł Drabik
Arkadiusz Suchy
Korona RzeszówGłogovia Głogów Młp.19.11.202213:00,
w Boguchwale
Paweł Kantor
Sebastian Petela
Jakub Czach
Wólczanka Wólka PełkińskaIzolator Boguchwała19.11.202213:00Tomasz Mazur
Sylwester Rolek
Maciej Lipski
Stal II Rzeszów S.A.KS Legion Pilzno19.11.202210:00,
w Boguchwale
Damian Kublas
Paweł Drabik
Marcin Romanik
Lechia Sędziszów Młp.LKS Skołoszów19.11.202213:00Krystian Kołodziej
Marcin Roman
Szymon Kojder
Wisłok WiśniowaCosmos Nowotaniec19.11.202213:00Krzysztof Pachołek
Paweł Paryniak
Tomasz Sałek
FKS Stal II Mielec S. A.Karpaty Krosno19.11.202211:00Konrad Łukiewicz
Bartosz Barć
Kamil Godek
Sokół Kolbuszowa DolnaSokół Nisko19.11.202213:00Przemysław Bieniasz
Maciej Śliwa
Piotr Rachwał
 
Rzeszów: Klasa okręgowa 
Sokół Sokołów Młp.Włókniarz Rakszawa20.11.202213:00Jacek Węgrzyn
Mariusz Woźniak
Kamil Mierzwa
Błażowianka BłażowaOrzeł Wólka Niedźwiedzka19.11.202213:00Igor Samołyk (Gorzyce)
Piotr Januszczak
Filip Wolny
PZU SMS Resovia II RzeszówIskra Zgłobień19.11.202211:00Dawid Półchłopek
Mateusz Warzocha
Arkadiusz Boże
Leśna Wólka PodleśnaKS Zaczernie20.11.202213:00Patryk Dudek
Marek Pająk
Weronika Załucka
LKS Wola DalszaGrodziszczanka Grodzisko Dln.19.11.202214:00Sebastian Petela
Łukasz Grabiec
Justyna Burakowska
Jedność NiechobrzStrug SZiK Tyczyn19.11.202214:00Wojciech Kolbusz
Krzysztof Kosiek
Jakub Betlej
KS PrzybyszówkaStrumyk Malawa19.11.202211:00Arkadiusz Boroń
Tomasz Sobuś
Radosław Pryga
Plantator NienadówkaSawa Sonina20.11.202213:00Maciej Śliwa
Przemysław Bieniasz
Jakub Tajchman
 
Jarosław: Klasa A Grupa 2 
Czuwaj-Wiaro PrzemyślPOLONIA II PRZEMYŚL20.11.202213:30Paweł Pawlus
Marcin Kogut
Andrzej Hreczka
 
Rzeszów: Klasa A Grupa 1 
Grunwald BudziwójLKS Jasionka20.11.202213:00Michał Sondej
Jan Węgrzyn
Bartosz Radomski
 
Rzeszów: Klasa A Grupa 3 
Hetman Dąbrówka WisłockaKS Dzikowiec20.11.202211:00,
w Radomyślu W.
Piotr Mazur
Sebastian Krzak
Grzegorz Nycek
Orzeł KosowyTempo Cmolas19.11.202214:00Sebastian Sęk
Dawid Sowa
Marek Chrabaszcz
Kolbuszowianka KolbuszowaDromader Chrząstów20.11.202213:00Mateusz Warzocha
Bartosz Barć
Dawid Półchłopek
LKS BabichaAtut Podborze19.11.202214:00Gerard Gawron
Hubert Kopacz
Jakub Strelcow
Raniżovia RaniżówStart Wola Mielecka19.11.202213:00Damian Cichoń
Krzysztof Bomba
Krzysztof Bryk
Kolorado Wola ChorzelowskaKorona Majdan Królewski20.11.202214:00Marcin Babiński
Tadeusz Nowak
Henryk Bik
Zacisze TrześńJanovia Janowiec20.11.202211:00Tomasz Mroczek
Grzegorz Kardyś
Jacek Kret
Strażak GrochoweWisła Gliny Małe19.11.202214:00Jacek Kapinos
Jacek Taran
Grzegorz Wachadło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj