Piłkarski rozkład jazdy. Seniorzy, juniorzy, trampkarze, orlicy [10-13 listopada]

0
245
fot. Konrad Kwolek

Przedstawiamy wykaz meczów piłkarskich w ligach organizowanych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, które odbędą się w najbliższy weekend od 10-13 listopada – od 4 ligi do klasy B oraz w ligach młodzieżowych. Pierwszy mecz już w czwartek.

4 liga podkarpacka 
Igloopol DębicaSokół Kolbuszowa Dolna11.11.202211:00
Sokół NiskoFKS Stal II Mielec S. A.11.11.202214:00
Karpaty KrosnoWisłok Wiśniowa11.11.202214:00
Cosmos NowotaniecLechia Sędziszów Młp.11.11.202214:00
LKS SkołoszówStal II Rzeszów S.A.11.11.202213:00
KS Legion PilznoWólczanka Wólka Pełkińska11.11.202212:00
Izolator BoguchwałaKorona Rzeszów11.11.202211:00
Głogovia Głogów Młp.Polonia Przemyśl11.11.202211:00
SPEC Stal ŁańcutKS JKS Jarosław10.11.202218:00
 
Dębica: Klasa okręgowa 
Piast Wolica PiaskowaBłękitni Ropczyce11.11.202213:00
Victoria CzerminWisłoka II Dębica11.11.202211:00
Czarnovia CzarnaLKS ŻYRAKÓW11.11.202211:00
Smoczanka MielecSparta Chorzelów11.11.202213:00
Błękitni SiedlankaOstrovia Ostrowy Baranowskie11.11.202213:00
Czarni TrześńSokół II Kolbuszowa Dolna11.11.202213:30
Kamieniarz GolemkiLKS Pustków11.11.202214:00 w Czarnej
Chemik Pustków OsiedleKS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki11.11.202213:00
 
Jarosław: Klasa okręgowa 
LKS START LISIE JAMYLKS GORLICZANKA GORLICZYNA12.11.202213:45
MKS KańczugaLKS PROMYK URZEJOWICE12.11.202213:00 w Łopuszce W.
MKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓWTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 200111.11.202213:45
LKS SAN GORZYCEMKS START PRUCHNIK12.11.202213:45
LKS ORZEŁ TORKILKS HETMAN LASZKI13.11.202213:30
LKS HURAGAN GNIEWCZYNALKS PŁOMIEŃ MORAWSKO13.11.202213:45
Orzeł PrzeworskKS ZDRÓJ HORYNIEC12.11.202213:45
KS PIAST TUCZEMPYKS SANTOS PIWODA11.11.202213:45
 
Krosno: Klasa okręgowa 
MKS Arłamów Ustrzyki DolneSANOK Ekoball11.11.202213:00
GórkiNienaszów Tempo11.11.202214:00
Mrukowa ZamczyskoPrzełęcz Dukla11.11.202213:00 w Samoklęskach
Besko LKS PrzełomJabłonica Polska11.11.202213:00
ZKS Nafta-Splast JedliczeRymanów KS Start11.11.202213:00
CzeluśnicaCzarni 1910 Jasło11.11.202213:30
MARKIEWICZA KROSNOTargowiska11.11.202213:30
Odrzykoń ZamczyskoBukowsko11.11.202211:00
BukowskoMKS Arłamów Ustrzyki Dolne13.11.202213:00
TargowiskaOdrzykoń Zamczysko13.11.202213:00
Czarni 1910 JasłoMARKIEWICZA KROSNO13.11.202213:00
Rymanów KS StartCzeluśnica13.11.202213:00
Jabłonica PolskaZKS Nafta-Splast Jedlicze13.11.202211:00
Przełęcz DuklaBesko LKS Przełom13.11.202214:00
Nienaszów TempoMrukowa Zamczysko13.11.202213:00
SANOK EkoballGórki13.11.202214:00
 
Rzeszów: Klasa okręgowa 
Włókniarz RakszawaPlantator Nienadówka11.11.202211:00 w Medyni G.
Sawa SoninaKS Przybyszówka13.11.202213:00
Strumyk MalawaJedność Niechobrz11.11.202214:00
Strug SZiK TyczynLKS Wola Dalsza11.11.202211:00
Grodziszczanka Grodzisko Dln.Leśna Wólka Podleśna12.11.202212:00
KS ZaczerniePZU SMS Resovia II Rzeszów12.11.202213:00
Iskra ZgłobieńBłażowianka Błażowa13.11.202212:00
Orzeł Wólka NiedźwiedzkaSokół Sokołów Młp.12.11.202213:00 w Nienadówce
 
Stalowa Wola: Klasa okręgowa 
Stal Stalowa Wola P.S.A. IIUnia Nowa Sarzyna11.11.202213:30
Pogoń LeżajskSokół Kamień11.11.202214:00 w Przychojcu
Azalia Wola ZarczyckaOKS JUNIOR ZAKRZÓW11.11.202211:00
SMS SIARKA TARNOBRZEGSan Kłyżów11.11.202211:00 na Zwierzyńcu
Olimpia PysznicaStal Gorzyce11.11.202213:30
Stal Nowa DębaLZS Jarocin11.11.202213:30
ŁKS ŁowiskoKP Tanew Wólka Tanewska11.11.202213:30
TS Transdźwig StaleLZS Ździary11.11.202214:00
 
Jarosław: Klasa A Grupa 1 
LKS TĘCZA JANKOWICEKS VICTORIA KIDAŁOWICE13.11.202213:45
LKS MANASTERZ k/J-AWLKS BŁĘKITNI PEŁKINIE12.11.202213:45
LKS ŁĘK OSTRÓWKS SZÓWSKO12.11.202213:00
MKS RADYMNOLKS WIRAŻ CHŁOPICE11.11.202213:45
LKS SANOCZANKA ŚWIĘTEKS CZARNI PAWŁOSIÓW12.11.202213:45
KS FREDRO SUROCHÓWLKS SZKŁO MŁYNY13.11.202213:45
KS PRO-100 WIETLINLKS ISKRA ZABŁOTCE12.11.202213:45
KS WĘGIERKALKS DĄB DOBKOWICE12.11.202213:45
 
Jarosław: Klasa A Grupa 2 
Żurawianka ŻurawicaKS WIAR KRÓWNIKI12.11.202213:45
KS POGÓRZE DUBIECKOULKS SAN HURECZKO13.11.202213:45
LKS GWIAZDA MAĆKOWICELKS TĘCZA KOSIENICE13.11.202213:45
LKS GRANICA STUBNOUKS UNIA FREDROPOL13.11.202213:45
GKS VIKING ORŁYLKS BATYCZE13.11.202213:45
LKS CRESOVIA KALNIKÓWLKS NAKŁO – STARZAWA12.11.202213:45
KS FORT JAKSMANICELKS KORONA TRÓJCZYCE12.11.202213:45
 
Jarosław: Klasa A Grupa 3 
LKS PIAST NOWOSIELCELKS ŻURAW ŻURAWICZKI13.11.202213:45
RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZLKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA13.11.202213:45
LKS ZORZA JAGIEŁŁALKS START MIROCIN12.11.202213:45
LKS CRESOVIA KRZECZOWICEGKS MAJDAN SIENIAWSKI12.11.202213:45
LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓWLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA11.11.202213:00
LKS WISEŁKA SIENNÓWLKS STRUMYK HAWŁOWICE13.11.202213:45
PKS UNUM BABICEKKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA13.11.202213:45
 
Jarosław: Klasa A Grupa 4 
LKS KORZENICALKS CZERWONI CEWKÓW13.11.202213:45
LKS ZALEW STARY LUBLINIECMKS ROZTOCZE NAROL12.11.202213:00
LKS GRANICZNI KROWICAKS ORKAN ZAPAŁÓW12.11.202213:45
LKS GWIAZDA WIELKIE OCZYLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA11.11.202212:00
LKS CZARNI OLESZYCELKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA12.11.202213:00
LKS ZRYW MŁODÓWLKS BŁĘKITNI FUTORY12.11.202213:45
MKS JUWENIA CIESZANÓWKS VICTORIA STARY DZIKÓW12.11.202213:45
 
Krosno: Klasa A Grupa 3 
UKS Guzikówka KrosnoSobniów Jasło11.11.202211:00
 
Rzeszów: Klasa A Grupa 1 
Junak RzeszówHeiro Rzeszów13.11.202211:00
LKS JasionkaAramix Niebylec12.11.202216:00 w Nowej Wsi
Piast Nowa WieśGrunwald Budziwój11.11.202216:00
Noverra Głogów Młp.KS Godowa13.11.202211:00
Start Borek StaryZimowit Rzeszów11.11.202211:00
LKS TrzebowniskoAlbatros Szufnarowa11.11.202214:00
Novi NosówkaWisłok Strzyżów13.11.202211:00
 
Rzeszów: Klasa A Grupa 2 
Dynovia DynówCrasnovia Krasne12.11.202214:00
KS DąbrówkiSzarotka Rogóżno11.11.202214:00
Rzemieślnik StrażówStyrobud Trzeboś11.11.202214:00
Grom HandzlówkaLKS Łąka12.11.202214:00
Arka AlbigowaKS Stobierna11.11.202214:00
Iskra Jawornik PolskiGalicja Chmielnik11.11.202214:00
Unia Korniaktów Płn.Błękit Żołynia11.11.202214:00
 
Rzeszów: Klasa A Grupa 3 
Strażak GrochoweKS Dzikowiec12.11.202214:00 w Maliniu
Wisła Gliny MałeZacisze Trześń13.11.202211:00
Janovia JanowiecKolorado Wola Chorzelowska13.11.202214:00
Korona Majdan KrólewskiRaniżovia Raniżów12.11.202214:00
Start Wola MieleckaLKS Babicha12.11.202214:00
Atut PodborzeKolbuszowianka Kolbuszowa13.11.202214:00
Dromader ChrząstówOrzeł Kosowy13.11.202211:00
Tempo CmolasHetman Dąbrówka Wisłocka12.11.202214:00
 
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2 
Podlesianka KamieńSokół Hucisko13.11.202213:30
 
Krosno: Klasa B Grupa 2 
Nowotaniec Cosmos IIKS VICTORIA PAKOSZÓWKA12.11.202214:00 w Pakoszówce
 
Krosno: Klasa B Grupa 4 
IwlaKobylany Victoria11.11.202214:00
 
Rzeszów: Klasa B Grupa 2 
Grunwald PołomiaKorona Dobrzechów13.11.202211:00
Orły PstrągówkaStart Lubenia13.11.202211:00
Granit Wysoka StrzyżowskaHuragan Kozłówek13.11.202211:00
 
Rzeszów: Klasa B Grupa 2 
Czarni CzudecKS II Bystrzyca11.11.202214:00
Herman HermanowaGrom Mogielnica13.11.202214:00
Sokół GrodziskoPłomyk Lutoryż13.11.202211:30
Rotar WęglówkaDiament Pstrągowa12.11.202214:00
 
Rzeszów: Klasa B Grupa 4 
Las ZalesieŁKS Łukawiec13.11.202214:00
Stobierna KrzywePalkovia Palikówka13.11.202214:00
Brzeg BiałobrzegiGłuchowianka Głuchów13.11.202214:00
KS TerliczkaStart Brzóza Stadnicka11.11.202214:00
Wisłok CzarnaWłókniarz II Rakszawa11.11.202214:00
Astra Medynia GłogowskaHerkules Trzebuska13.11.202214:00
 
Rzeszów: Klasa B Grupa 6 
Madras GoleszówJamnica Dulcza Wielka13.11.202214:00
 
Rzeszów: A1 Junior Grupa 3 
LKS BabichaSokół Kolbuszowa Dolna11.11.202211:00
 
Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1 
Górnovia GórnoPAUZA11.11.202211:30
LKS San WierzawiceSokół Kamień11.11.202211:30
Azalia Wola ZarczyckaPAUZA11.11.2022
PAUZAKP Podwolina11.11.2022
Olimpia PysznicaGAP ZALESZANY11.11.202211:30
Stal Nowa DębaSokół Nisko11.11.202211:30
ŁKS ŁowiskoSparta Jeżowe12.11.202213:00
 
B1 Junior Młodszy, Grupa 5 
APPN Sokół II Kolbuszowa MielecHalo Hyżne11.11.202210:00, Mielec, ul. Warszawska
 
B1 Junior Młodszy, Grupa 3 
MKS SOKÓŁ SIENIAWALKS START MIROCIN12.11.202211:00
 
C1 Trampkarz, Grupa 3 
Sparta LeżajskPolonia Przemyśl12.11.202210:00, w Kuryłówce
Sparta LeżajskEkoball Sanok12.11.202211:30, w Kuryłówce
 
E1 – Orliczki U11, grupa 5Mecze w Stalowej Woli 
Resovia RzeszówZKS Stal Stalowa Wola13.11.202211:00
FKS Stal Mielec S. A.Grodziszczanka Grodzisko Dln.13.11.202211:00
SPEC Stal ŁańcutKarpaty Krosno13.11.202211:00
AP Beniaminek KrosnoPAUZA13.11.202211:00
UKS Czarni OleszyceSokół Kolbuszowa Dolna13.11.202211:00
Karpaty KrosnoAP Beniaminek Krosno13.11.202211:00
PAUZAUKS Czarni Oleszyce13.11.202211:00
ZKS Stal Stalowa WolaSokół Kolbuszowa Dolna13.11.202211:00
Grodziszczanka Grodzisko Dln.SPEC Stal Łańcut13.11.202211:00
Resovia RzeszówFKS Stal Mielec S. A.13.11.202211:00
AP Beniaminek KrosnoGrodziszczanka Grodzisko Dln.13.11.202211:00
SPEC Stal ŁańcutResovia Rzeszów13.11.202211:00
FKS Stal Mielec S. A.ZKS Stal Stalowa Wola13.11.202211:00
UKS Czarni OleszyceKarpaty Krosno13.11.202211:00
Sokół Kolbuszowa DolnaPAUZA13.11.202211:00
Grodziszczanka Grodzisko Dln.UKS Czarni Oleszyce13.11.202211:00
Karpaty KrosnoSokół Kolbuszowa Dolna13.11.202211:00
ZKS Stal Stalowa WolaPAUZA13.11.202211:00
Resovia RzeszówAP Beniaminek Krosno13.11.202211:00
FKS Stal Mielec S. A.SPEC Stal Łańcut13.11.202211:00
UKS Czarni OleszyceResovia Rzeszów13.11.202211:00
AP Beniaminek KrosnoFKS Stal Mielec S. A.13.11.202211:00
SPEC Stal ŁańcutZKS Stal Stalowa Wola13.11.202211:00
Sokół Kolbuszowa DolnaGrodziszczanka Grodzisko Dln.13.11.202211:00
PAUZAKarpaty Krosno13.11.202211:00
Resovia RzeszówSokół Kolbuszowa Dolna13.11.202211:00
Grodziszczanka Grodzisko Dln.PAUZA13.11.202211:00
ZKS Stal Stalowa WolaKarpaty Krosno13.11.202211:00
FKS Stal Mielec S. A.UKS Czarni Oleszyce13.11.202211:00
SPEC Stal ŁańcutAP Beniaminek Krosno13.11.202211:00
Sokół Kolbuszowa DolnaFKS Stal Mielec S. A.13.11.202211:00
UKS Czarni OleszyceSPEC Stal Łańcut13.11.202211:00
AP Beniaminek KrosnoZKS Stal Stalowa Wola13.11.202211:00
PAUZAResovia Rzeszów13.11.202211:00
Karpaty KrosnoGrodziszczanka Grodzisko Dln.13.11.202211:00
FKS Stal Mielec S. A.PAUZA13.11.202211:00
Resovia RzeszówKarpaty Krosno13.11.202211:00
ZKS Stal Stalowa WolaGrodziszczanka Grodzisko Dln.13.11.202211:00
SPEC Stal ŁańcutSokół Kolbuszowa Dolna13.11.202211:00
AP Beniaminek KrosnoUKS Czarni Oleszyce13.11.202211:00
PAUZASPEC Stal Łańcut13.11.202211:00
Sokół Kolbuszowa DolnaAP Beniaminek Krosno13.11.202211:00
UKS Czarni OleszyceZKS Stal Stalowa Wola13.11.202211:00
Karpaty KrosnoFKS Stal Mielec S. A.13.11.202211:00
Grodziszczanka Grodzisko Dln.Resovia Rzeszów13.11.202211:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj