Obsada sędziowska w 4 lidzie i klasach O [10-13 listopada]

0
805
Fot. Konrad Kwolek

Przedstawiamy obsady sędziowskie na 10-13 listopada meczów 4 ligi oraz klas O Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

GospodarzeGościeSędzia 
4 liga podkarpacka 
Igloopol DębicaSokół Kolbuszowa DolnaGłówny: Wojciech Kolbusz (Jasło)
Krzysztof Kosiek
Paweł Kiszka
Sokół NiskoFKS Stal II Mielec S. A.Martin Kijowski (Milcza)
Grzegorz Gądela
Patryk Augustyn
Karpaty KrosnoWisłok WiśniowaKarol Jezuit
Krzysztof Lipczyński
Grzegorz Jeleń
Cosmos NowotaniecLechia Sędziszów Młp.Konrad Łukiewicz (Rzeszów)
Maciej Śliwa
Kamil Godek
LKS SkołoszówStal II Rzeszów S.A.Arkadiusz Tomasiewicz (Jodłowa)
Tomasz Sujdak
Jakub Dzwoniarek
KS Legion PilznoWólczanka Wólka PełkińskaDawid Kielar (Kraczkowa)
Łukasz Szpytma
Arkadiusz Bożek
Izolator BoguchwałaKorona RzeszówWojciech Wolan (Tarnobrzeg)
Mariusz Antosz
Maciej Lipski
Głogovia Głogów Młp.Polonia PrzemyślMarcin Babiński (Mielec)
Mariusz Woźniak
Kamil Mierzwa
SPEC Stal ŁańcutKS JKS JarosławJakub Pych (Czarna)
Tomasz Kubicki
Grzegorz Jeleń

Klasa O Dębica
 
Piast Wolica PiaskowaBłękitni RopczyceBogdan Maciąg (Niwiska)
Adrian Maciąg
Igor Lutowski
Victoria CzerminWisłoka II DębicaTomasz Sobuś (Kolbuszowa)
Jacek Kret
Mateusz Jankowski
Czarnovia CzarnaLKS ŻYRAKÓWJacek Chmiel (Dębica)
Krzysztof Hals
Paweł Korzeń
Smoczanka MielecSparta ChorzelówPaweł Kantor (Dębica)
Tomasz Szewczyk
Jakub Dybowski
Błękitni SiedlankaOstrovia Ostrowy BaranowskieJerzy Czenczek (Wola Zarczycka)
Magdalena Smycz
Konrad Łach
Czarni TrześńSokół II Kolbuszowa DolnaPiotr Mazur (Mielec)
Krzysztof Bomba
Jakub Strelcow
Kamieniarz GolemkiLKS PustkówPiotr Kochański (Dukla)
Paweł Pitak
Krzysztof Belczyk
Chemik Pustków OsiedleKS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl WielkiJakub Koza (Dębica)
Arkadiusz Kuczaj
Kinga Kuczaj

Klasa O Jarosław
 
LKS START LISIE JAMYLKS GORLICZANKA GORLICZYNAPaweł Brus (Majdan Sieniawski)
Darek Hajnosz
Grzegorz Szpilka
MKS KańczugaLKS PROMYK URZEJOWICEKrzysztof Pachołek (Dachnów)
Wojciech Mańczak
Tomasz Sałek
MKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓWTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001Damian Kublas (Jarosław)
Ireneusz Lis
Sławomir Bochnak
LKS SAN GORZYCEMKS START PRUCHNIKKonrad Tomczyk (Jarosław)
Damian Kublas
Paweł Drabik
LKS ORZEŁ TORKILKS HETMAN LASZKIIreneusz Lis (Rokietnica)
Konrad Tomczyk
Arkadiusz Suchy
LKS HURAGAN GNIEWCZYNALKS PŁOMIEŃ MORAWSKOMarcin Kogut (Grochowce)
Kamil Kuźma
Klaudiusz Grobelski
Orzeł PrzeworskKS ZDRÓJ HORYNIECPaweł Pawlus (Dubiecko)
Michał Kazimir
Magdalena Kulka
KS PIAST TUCZEMPYKS SANTOS PIWODAPawel Kluz (Przeworsk)
Kamil Płoskoń
Wiktor Łopuch
 

Klasa O Krosno
 
MKS Arłamów Ustrzyki DolneSANOK EkoballMateusz Warzocha (Głogów Młp.)
Bartosz Barć
Dawid Półchłopek
GórkiNienaszów TempoPiotr Prajsnar (Korczyna)
Krzysztof Wojnar
Wieslaw Pyzia
Mrukowa ZamczyskoPrzełęcz DuklaMariusz Grela (Brzozów)
Michał Pilszak
Marcin Irzyk
Besko LKS PrzełomJabłonica PolskaSławomir Kielar (Krosno)
Leszek Śnieżek
Szymon Śnieżek
ZKS Nafta-Splast JedliczeRymanów KS StartLeszek Żegleń (Klęczany)
Marek Głowacki
Kazimierz Kubik
CzeluśnicaCzarni 1910 JasłoAlbin Kijowski (Rymanów)
Dariusz Łuksa
Krzysztof Łuksa
MARKIEWICZA KROSNOTargowiskaŁukasz Rygiel (Sanok)
Maksymilian Nestorowicz
Damian Szłajko
 
Odrzykoń ZamczyskoBukowskoPiotr Frankowicz (Krosno)
Piotr Farion
Mariusz Szczepanik
 
BukowskoMKS Arłamów Ustrzyki DolneKamil Dobosz (Brzozów)
Dariusz Domaradzki
Mateusz Heret
 
TargowiskaOdrzykoń ZamczyskoKamil Godek (Strzyżów)
Marcin Roman
Jakub Wojnarowski
Czarni 1910 JasłoMARKIEWICZA KROSNOMartin Kijowski (Krosno)
Józef Krzysztyński
Konrad Kijowski
 
Rymanów KS StartCzeluśnicaRafał Komański (Sanok)
Senastian Błażejowski
Wacław Bocoń
 
Jabłonica PolskaZKS Nafta-Splast JedliczeDariusz Nitka (Jasło)
Sławomir Rak
Łukasz Podgórski
 
Przełęcz DuklaBesko LKS PrzełomRafał Krężałek (Krosno)
Marcin Samborowski
Kamil Smerecki
 
Nienaszów TempoMrukowa ZamczyskoPatryk Augustyn (Krosno)
Albin Kijowski
Grzegorz Gądela
 
SANOK EkoballGórkiTomasz Jagieła (Krosno)
Tomasz Pikuła
Wojciech Biały
 
 
Klasa O Rzeszów
 
Włókniarz RakszawaPlantator NienadówkaPatrycja Turczyn (Rzeszów)
Sebastian Antosiewicz
Przemysław Bieniasz
Sawa SoninaKS PrzybyszówkaSebastian Sęk (Kolbuszowa)
Arkadiusz Boroń
Sebastian Krzak
Strumyk MalawaJedność NiechobrzŁukasz Stępień (Brzóza Królewska)
Bartosz Zdeb
Łukasz Juszczyk
Strug SZiK TyczynLKS Wola DalszaJakub Kozner (Krosno)
Antoni Pelczarski
Radosław Kuszaj
Grodziszczanka Grodzisko Dln.Leśna Wólka PodleśnaKamil Kosior (Gwizdów)
Kazimierz Tołpa
Zuzanna Foryt
KS ZaczerniePZU SMS Resovia II RzeszówGerard Gawron (Mielec)
Kamil Mierzwa
Jacek Taran
Iskra ZgłobieńBłażowianka BłażowaDaniel Strzałka
Mateusz Chmiel
Rafał Gonet
Orzeł Wólka NiedźwiedzkaSokół Sokołów Młp.Sebastian Petela (Rzeszów)
Paweł Wiśniowski
Jakub Tajchman

Klasa O Stalowa Wola
 
Stal Stalowa Wola P.S.A. IIUnia Nowa SarzynaTomasz Kopeć (Jeżowe)
Katarzyna Wójs
Damian Biały
Pogoń LeżajskSokół KamieńPiotr Chmura (Stalowa Wola)
Tomasz Giżka
Paweł Okleciński
Azalia Wola ZarczyckaOKS JUNIOR ZAKRZÓWTomasz Wilk (Krzątka)
Damian Wrona
Andrzej Wilk (Nowa Dęba)
SMS SIARKA TARNOBRZEGSan KłyżówDominik Kozioł (Stalowa Wola)
Tomek Chamera
Jakub Czubat
Olimpia PysznicaStal GorzyceRafał Sawicki (Tarnobrzeg)
Grzegorz Tutka
Sylwester Rolek
Stal Nowa DębaLZS JarocinLukasz Kijak (Stalowa Wola)
Tomasz Mazur
Klaudia Sawicka
ŁKS ŁowiskoKP Tanew Wólka TanewskaMarek Witoń (Cygany)
Grzegorz Cichoń
Krzysztof Ordon
TS Transdźwig StaleLZS ŹdziaryJuliusz Wieleba (Stalowa Wola)
Mateusz Dwornicki
Sławomir Mulawka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj