TOP-10 najlepszych strzelców [JUNIOR i JUNIOR MŁODSZY]

0
493
fot. Konrad Kwolek

Przedstawiamy najlepszych strzelców w ligach młodzieżowych Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej wśród juniorów i juniorów młodszych.

CZYTAJ TEŻ: Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku 2023 – ruszyły zgłoszenia

CZYTAJ TEŻ: TOP-10 najlepszych strzelców od 4 ligi do klasy B [SENIORZY]

A1 Junior, Grupa 1
NILIPIŃSKI FILIPStal Rzeszów S.A.15
GŁÓD KONRADKarpaty Krosno13
KOBIERA JAKUBResovia Rzeszów S.A.12
SOMKIN OLEKSANDERStal Rzeszów S.A.12
MAJEWSKI HUBERTSIARKA TARNOBRZEG S.A.10
BOBER TOMASZKarpaty Krosno7
DYBUŚ MIKOŁAJKarpaty Krosno7
ZIOBRO PATRYKIgloopol Dębica6
KRUCZKIEWICZ OLIWIERJKS JAROSŁAW6
LEWANDOWSKI PAWEŁMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna6
LANGER BŁAŻEJStal Rzeszów S.A.6
ŁYCZKO SZYMONStal Rzeszów S.A.6
   
A1 Junior, Grupa 2 
KARCZEWSKI BARTŁOMIEJUKS SMS STAL MIELEC19
NAZARENKO NIKITAMKS Dębica17
POLAKIEWICZ OSKARCzarni 1910 Jasło13
SŁOMKA PATRYKUKS SMS STAL MIELEC13
MADEJSKI KORNELMKS Dębica11
CHRZĄSZCZ ADRIANUKS SMS STAL MIELEC11
HŁADYSZEWSKI PIOTRMKS Dębica10
KASZA KACPERFKS Stal Mielec S. A.8
RUDNICKI MAKSYMILIANLKS ZIMOWIT Rzeszów8
ZAGÓRDA MACIEJEkoball Stal Sanok7
SOBUŚ DAWIDFKS Stal Mielec S. A.7
   
A1 Junior, Grupa 3 
MIREK PAWEŁOrzeł Przeworsk15
TARCZYŃSKI OLIWIERPrzybyszówka13
ŚWIERLIKOWSKI FILIPResovia Rzeszów S.A.13
PIECZEK TOBIASZOrzeł Przeworsk7
POSIELSKI KAMILResovia Rzeszów S.A.7
DĄBROWSKI RADOSŁAWBrzozovia Brzozów4
KIEŁBICKI SZYMONOrzeł Przeworsk4
SZPYTMA SZYMONOrzeł Przeworsk4
ADAMSKI DAWIDResovia Rzeszów S.A.4
FATLA MATEUSZResovia Rzeszów S.A.4
URBAŃSKI IGORResovia Rzeszów S.A.4
WIERZGACZ BARTOSZSkołyszyn4
 
A1 Junior, Grupa 4
  
BURDA DAWIDKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO5
RÓŻYCKI JAKUBKarpaty Krosno4
DROZD GABRIELKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO4
STUDNICKI MIKOŁAJKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO4
DOMAŃSKI DAWIDBratek Bratkowice3
PÓŁCHŁOPEK KORNELKarpaty Krosno3
LESZCZYŃSKI PIOTRKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO3
KOZUBAL KACPERBratek Bratkowice2
KUŹNIAR IGORJunak Rzeszów2
SKIBA ADRIANJunak Rzeszów2
ZIELIŃSKI JAROSŁAWJunak Rzeszów2
DĘBICZAK SZYMONKarpaty Krosno2
PORZUC PATRYKKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO2
SKRZYPEK JANKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO2
SMUTEK BRAJANKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO2
SUSZYŁO WIKTORKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO2
   
Dębica: A1 Junior 
KASPRZYK JAKUBKamieniarz Golemki10
SURMAN KACPERPiast Wolica Piaskowa7
POPROCH KRYSTIANKamieniarz Golemki6
KOZAK WOJCIECHPiast Wolica Piaskowa5
RÓG PATRYKKS BYSTRZYCA4
KOLAK GABRIELKamieniarz Golemki3
JASEK KACPERKS BYSTRZYCA3
CZACH REMIGIUSZPiast Wolica Piaskowa3
DRAUS DAWIDKS BYSTRZYCA2
FILIPEK ROBERTKS BYSTRZYCA2
GDOWIK DAWIDPiast Wolica Piaskowa2
LIS MICHAŁPiast Wolica Piaskowa2
WNĘK KACPERPiast Wolica Piaskowa2
   
Jarosław: A1 Junior Grupa 1 
WOLANSKI KACPERLKS GRANICA STUBNO11
MADYCKI MICHAŁLKS FENIX LESZNO6
KUPIEC FILIPLKS GRANICA STUBNO6
DRAPAŁA FILIPLKS FENIX LESZNO5
JAROMI PATRYKLKS SKOŁOSZÓW5
KOWAŁYK PIOTRLKS GRANICA STUBNO4
SZPUNAR BARTŁOMIEJKS NIZINY2
KOZAR MICHAŁLKS FENIX LESZNO2
MAREK NORBERTLKS FENIX LESZNO2
BUNDYRA NIKODEMLKS GRANICA STUBNO2
MAZIARZ MAKSYMILIANLKS GRANICA STUBNO2
DROŃSKI ADRIANLKS SKOŁOSZÓW2
   
Jarosław: A1 Junior Grupa 2 
GOŃ SEBASTIANRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ18
WOJTYNA DAWIDLKS SAN GORZYCE9
NIEMCZYCKI KAMILGKS MAJDAN SIENIAWSKI6
MAZIAREK TOMASZLKS ISKRA CIESZACIN WIELKI6
SZYMUŚ PATRYKLKS ZORZA JAGIEŁŁA6
STECKO SZYMONRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ6
POKRYWKA DOMINIKGKS MAJDAN SIENIAWSKI5
GŁĄB MICHAŁLKS PIAST NOWOSIELCE5
GOŃ KAMILRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ5
NIEMIEC HUBERLKS ZORZA JAGIEŁŁA4
   
Jarosław: A1 Junior, Klasa O 
KIWACKI HUBERTMKS START PRUCHNIK12
DUDEK PATRYKKS WIĄZOWNICA11
POLAK WOJCIECHLKS CZARNI OLESZYCE10
WOŁCZYK KACPERLKS HETMAN LASZKI10
CISEK WIKTORLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA10
BUŃKO BARTOSZKS WIĄZOWNICA9
WYPYCH ARKADIUSZLKS CZARNI OLESZYCE8
GALICKI PIOTRJKS JAROSŁAW7
NYKIEL DAWIDLKS PROMYK URZEJOWICE7
KIELICH DOMINIKMKS Kańczuga7
PAWŁOWSKI JAKUBMKS Kańczuga7
   
Krosno: A1 Junior, Grupa 1 
SZYCHOWSKI DAMIANPisarowce10
RADWANSKI DANIELStrachocina7
JASIŃSKI KRYSTIANNowotaniec Cosmos6
IZDEBSKI PAWEŁPisarowce4
MOŁCZAN MATEUSZLKS Niebieszczany Remix3
BAJWOLUK DAWIDNowotaniec Cosmos3
SILARSKI MACIEJNowotaniec Cosmos3
DRWIĘGA MATEUSZPisarowce3
GEBUS OLIWIERStrachocina3
DYBAŚ MAKSYMILIANLesko Sanovia2
FIEJTEK MAKSYMILIANLesko Sanovia2
SOŁTYS KACPERLesko Sanovia2
JÓZEFEK DOMINIKLKS Niebieszczany Remix2
PAŃCZYK MAKSYMILIANLKS Niebieszczany Remix2
WOJTUSZEWSKI MARCELLKS Niebieszczany Remix2
CZYTAJŁO DOMINIKNowotaniec Cosmos2
ŁABAJ MICHAŁNowotaniec Cosmos2
ŻYTKA PATRYKNowotaniec Cosmos2
WIECZOREK SEBASTIANPolańczyk Nelson2
GAZDOWICZ JAKUBStrachocina2
JANKOWSKI JAKUBStrachocina2
KLIMKOWSKI PATRYKStrachocina2
KOSIBA KAMILStrachocina2
MIELNIK BARTŁOMIEJStrachocina2
ŁUCZEJKO MATEUSZŚrednia Wieś2
WĄTOR FABIANŚrednia Wieś2
   
Krosno: A1 Junior, Grupa 2 
SZCZUREK KACPERPrzełęcz Dukla21
WAJS KONRADPrzełęcz Dukla13
KRAUZ DOMINIKJabłonica Polska12
FRYDRYCH KACPERHaczów7
KORZEC BARTŁOMIEJPrzełęcz Dukla7
SŁOWIK PATRYKPrzełęcz Dukla7
SOBOTA MICHAŁHaczów6
FOLTA BARTOSZISKRZYNIA6
LORENS KACPERISKRZYNIA6
BOREK DOMINIKLubatówka5
ZAJĄC JAKUBLubatówka5
BLOK KSAWERYPrzełęcz Dukla5
ŚNIEŻEK MATEUSZZmiennica5
   
Krosno: A1 Junior, Grupa 3 
SUDOŁ SZYMONKobylany Victoria9
KOZICKI JAKUBCzeluśnica8
RECZEK ADRIANBieździedza LKS Orzeł7
CZAJKA DAWIDGKS Zarzecze-Dębowiec5
CZAJKA PAWEŁBieździedza LKS Orzeł4
SYPIEŃ MARCINBieździedza LKS Orzeł4
OCHAŁA KAMILKobylany Victoria4
BAL WOJCIECHMrukowa Zamczysko4
KONIK GABRIELMrukowa Zamczysko4
BALON BARTOSZUKS Guzikówka Krosno4
JARA PIOTRUKS Guzikówka Krosno4
MAZUR MICHAŁUKS Guzikówka Krosno4
   
Krosno: A1 Junior „”O” jun. starszych” 
KLUCZEK MIŁOSZPartyzan MAL-BUD1 Targowiska15
ULIASZ HUBERTRogi Burza14
GOŁĄB KONRADNienaszów Tempo13
PIETRZKIEWICZ JAKUBDługie LKS San-Bud11
BONAR MACIEJZKS Nafta-Splast Jedlicze11
ZYCH KACPERKorczyna Kotwica10
MAKARSKI SZYMONDługie LKS San-Bud8
WOJNICKI MIKOŁAJGórniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej8
HADUCH DOMINIKGrabówka8
KORAB DOMINIKGrabówka8
KŁOSOWSKI TOMASZNienaszów Tempo8
   
Rzeszów: A1 Junior Grupa 1 
DUDEK WIKTORKorona Rzeszów5
FABIŃSKI DAWIDKorona Rzeszów4
KULIG KAROLKorona Rzeszów4
LECH SZYMONLeśna Wólka Podleśna4
KOWTUN FILIPBłażowianka Błażowa3
MARTUSZEWSKI PAWEŁBłażowianka Błażowa3
RZĄSA BARTOSZBłażowianka Błażowa3
SKIBA MATEUSZBłażowianka Błażowa3
TŁUCZEK SZYMONCzarni Czudec3
PĘPEK MIŁOSZJUVENTUS ACADEMY3
PAŁAC KACPERKorona Rzeszów3
GANCARZ ADRIANLeśna Wólka Podleśna3
SUROWIEC PATRYKLeśna Wólka Podleśna3
OŻÓG KONRADSokół Sokołów Młp.3
   
Rzeszów: A1 Junior Grupa 2 
PUZIEWICZ ERYKRzemieślnik Strażów16
STRZĘPKA BARTŁOMIEJDąb Kosina15
SKUBA GABRIELRzemieślnik Strażów15
PODOLEC KACPERKS Błękit Żołynia12
SADLEJA MACIEJMarkovia Markowa8
SZLACHCIC DAWIDKS Błękit Żołynia6
PELC KAROLDąb Kosina5
SROCZYK KAMILKS Błękit Żołynia5
CZARNIK JAKUBRzemieślnik Strażów5
GAWEŁ CYPRIANRzemieślnik Strażów5
OLEJARKA MIŁOSZWola Dalsza5
   
Rzeszów: A1 Junior Grupa 3 
HARCHUT KAROLMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna14
SKAZA BARTŁOMIEJAtut Podborze10
PULAK BARTOSZSmoczanka Mielec10
KORZĘPA KEWINMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna9
BURGHARDT MICHAŁBabicha7
KOZYRA MATEUSZPitmark Jaślany7
GACEK MIKOŁAJSmoczanka Mielec7
BETEL PIOTRVictoria Czermin7
CZERNECKI JAKUBBabicha6
KNAP JAKUBBabicha6
LENART KRZYSZTOFMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna6
   
Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1 
MŚCISZ FABIANOlimpia Pysznica25
MASTERNAK RADOSŁAWSokół Nisko25
POGODA JAROSŁAWStal Nowa Dęba15
RÓŻYCKI MIKOŁAJAzalia Wola Zarczycka11
HANULA BARTOSZŁKS Łowisko11
PŁAZA WIKTORStal Nowa Dęba11
KUZIORA BARTOSZOlimpia Pysznica10
DOLECKI ARTURAzalia Wola Zarczycka9
KOGUT PIOTRLKS Brzyska Wola9
PARTYKA MACIEJSokół Kamień9
   
Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2 
KIDA MARCINAdvit Łętownia12
WOJDYŁA MATEUSZAdvit Łętownia11
KAZAK KAROLPUKS Francesco Jelna10
ŁOMOTOWSKI OLIWIEROrzeł Rudnik8
LUDWIK KAMILCzarni Lipa6
WINIARSKI JAKUBCzarni Lipa6
CIAŚ JAKUBKS Wisan Skopanie6
GIL MICHAŁLZS Jadachy6
JAGIEŁA WIKTORPUKS Francesco Jelna6
KACZYŃSKI FRANCISZEKCzarni Lipa4
WOJNIAK ADRIANCzarni Lipa4
   
B1 Junior Młodszy, Grupa 1 
LIPUT PAWEŁKarpaty Krosno12
BUSZEK WIKTORMKS Dębica10
GAJ BRIANMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna10
MAZURKIEWICZ KAROLResovia Rzeszów S.A.9
SURMIAK MATEUSZStal Rzeszów S.A.7
LEŚNIAK JAKUBUKS SMS STAL MIELEC7
GANCARZ JANMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna6
DRAPAŁA ALBERTJKS JAROSŁAW5
MAMROŁ WIKTORKarpaty Krosno5
BIENIEK ŁUKASZMKS Dębica5
POCIASK SZYMONMKS Dębica5
KUBUS WIKTORResovia Rzeszów S.A.5
PUKAŁA SZYMONStal Rzeszów S.A.5
   
B1 Junior Młodszy, Grupa 2 
KRÓL KONRADEkoball Stal Sanok11
JACKOWSKI DAMIANJKS JAROSŁAW10
MATEJA MATEUSZEkoball Stal Sanok7
JASIAK FABIANIgloopol Dębica7
MAMROŁ WIKTORKarpaty Krosno7
BURZA PIOTRIgloopol Dębica6
PELS SZYMONJKS JAROSŁAW6
BAJOREK NATANIELCzarni 1910 Jasło5
CZERWIWIEC JANEkoball Stal Sanok5
LESIAK JAKUBIgloopol Dębica5
DWORAK BARTOSZJKS JAROSŁAW5
KUBAS MAKSYMILIANJKS JAROSŁAW5
KONOPKA MARCELKarpaty Krosno5
WÓJS PIOTRStal Stalowa Wola P.S.A.5
   
B1 Junior Młodszy, Grupa 3 
RUSZAŁA SZYMONWisłok Strzyżów19
STRYCZEK SZYMONStal Łańcut17
OLECH MACIEJStal Łańcut13
GUJDA DOMINIKStal Łańcut12
KRAKOWSKI OLIWIERFKS Stal Mielec S. A.11
SZADY MAKSYMILIANFKS Stal Mielec S. A.10
WÓJTOWICZ DOMINIKFKS Stal Mielec S. A.9
KLAMUT FILIPLechia Sędziszów Młp.8
KISIELEWICZ KACPERStal Łańcut8
OCHYRA KAROLOrzeł Przeworsk7
STARZYK DOMINIKOrzeł Przeworsk7
STAWARZ BRAJANPOLONIA PRZEMYŚL7
SOŁTYSIAK MICHAŁStal Łańcut7
   
B1 Junior Młodszy, Grupa 4 
ŻUK SŁAWOMIRMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW11
OLBRYCH MARCINAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO10
WIŚNIOWSKI ARTURAP WIKI Sanok10
BARANIEWICZ PATRYKAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO7
KURASIK DESHAWNAP WIKI Sanok7
WALCZYK SZYMONBłękitni Ropczyce7
MŁODOWIEC MIKOŁAJMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW7
MAZUR MACIEJSkołyszyn7
SOBOLEWSKI HUBERTUKS SMS RZESZÓW7
SZUBRA DAMIANAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO6
KWAŚNIAK DAWIDBłękitni Ropczyce6
AUGUSTYN PATRYKUKS SMS RZESZÓW6
GAŁKA DAWIDUKS SMS RZESZÓW6
   
B1 Junior Młodszy, Grupa 5 
AUGUSTYN OSKARTeam Przecław21
RUSNOK ROLANDLUKS BESKID POSADA GÓRNA20
SENDECKI KACPERIskra Zgłobień16
KOŃ ALBERTKolbuszowianka Kolbuszowa14
STRUZIK KACPERTeam Przecław13
WOLAŃSKI PATRYKIskra Zgłobień11
CZUBA FILIPMKS Dębica11
MAZUR KACPERIgloopol Dębica9
KAWALEC BŁAŻEJMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna9
GUNIA KACPERKolbuszowianka Kolbuszowa8
PAJĄK CYPRIANKolbuszowianka Kolbuszowa8
   
B1 Juniorki MŁODSZE U-17, Grupa 6 
GŁÓD KINGAAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO4
GŁÓD TATIANAAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO4
BAWOR PAULINAAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO2
LIGĘZKA NATALIAAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO2
BOGUSZ NIKOLAAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO1
KOZYRA NIKOLAAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO1
RAK NIKOLAAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO1
STEFANOWSKA MALWINAAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO1
WOŁOWIEC PATRYCJAAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO1
BAR MAJAStal Łańcut1
   
Dębica: B1 Junior Młodszy 
WÓJTOWICZ BARTOSZBrzostowianka Brzostek15
KOWALSKI ŁUKASZBrzostowianka Brzostek9
KOZIOŁ MICHAŁKS Legion Pilzno7
ŻELAZO KRZYSZTOFLKS Błękitni Siedlanka6
KOWALSKI ARTURBrzostowianka Brzostek4
GRABIEC KAROLDAP DEBICA3
ŁĘTEK OLIVIERDAP DEBICA3
PAJĄK MATEUSZDAP DEBICA3
JUCHNO JAKUBInter Gnojnica3
PALIDWÓR KAMILKS BYSTRZYCA3
CZUBA DAWIDKS Legion Pilzno3
   
Jarosław: B1 Junior Młodszy, Grupa 1 
OPALIŃSKI MARCINLKS DĄB DOBKOWICE19
GAC ADRIANKS SANTOS PIWODA9
CHMIELOWICZ KACPERKS PIAST TUCZEMPY7
PIOTROWSKI ADRIANKS SANTOS PIWODA7
BULIK DAWIDKS ORKAN ZAPAŁÓW6
SUCHY TOBIASZKS PIAST TUCZEMPY6
RACHFALSKI FABIANLKS TĘCZA WYSOCK6
BUCZKOWSKI MATEUSZKS FREDRO SUROCHÓW5
WOJDYŁO JAKUBKS FREDRO SUROCHÓW5
KOŁACZKO MARIUSZKS ORKAN ZAPAŁÓW5
BRODA FILIPLKS KORZENICA5
   
Jarosław: B1 Junior Młodszy, Grupa 2 
KATYŃSKI ADRIANKS POGÓRZE DUBIECKO12
CEMPURA MARCELPKS UNUM BABICE11
DEMEŃCZUK BŁAŻEJGKS VIKING ORŁY10
WOŹNIAK MIŁOSZGKS VIKING ORŁY7
BARAN DAMIANGKS VIKING ORŁY6
STASZKIEWICZ KACPERKS POGÓRZE DUBIECKO6
GIERAŁT KACPERGKS VIKING ORŁY5
TWORZYDŁO DAWIDKS POGÓRZE DUBIECKO4
CZUBA PATRYKPKS UNUM BABICE4
SCIRKO KACPERUKS ORLIK PRZEMYŚL4
   
Jarosław: B1 Junior Młodszy, Grupa 3 
OLEJARKA KACPERLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA13
PIENIĄŻEK ADRIANGKS ZARZECZE11
WOJTAS DOMINIKLKS GORLICZANKA GORLICZYNA10
MISIŁO MATEUSZLKS SAN GORZYCE9
UCHMAN HUBERTLKS GORLICZANKA GORLICZYNA8
WOJTYNA DAWIDLKS SAN GORZYCE8
KULIKOWSKI JAKUBLKS START MIROCIN8
KWAŚNIAK KAROLGKS ZARZECZE7
GIELAROWIEC KACPERMKS SOKÓŁ SIENIAWA6
ŻYGADŁO HUBERTKKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA5
OLEJARZ HUBERTKS SZÓWSKO5
WOJTUŚ PRZEMYSŁAWKS SZÓWSKO5
KOSTKOWICZ HUBERTLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI5
   
Jarosław: B1 Junior Młodszy, Grupa 4 
SZCZUR KACPERLKS GWIAZDA WIELKIE OCZY14
WOLANIN MARCINMKS JUWENIA CIESZANÓW14
PAWLIK MACIEJLKS CZERWONI CEWKÓW8
JABŁOŃSKI WOJCIECHLKS URSUS DACHNÓW8
RADECKI KACPERLKS GWIAZDA WIELKIE OCZY7
WŁODYKA RAFAŁKS VICTORIA STARY DZIKÓW6
JANCZURA PAWEŁLKS CZARNI OLESZYCE5
SOŁTYS ADRIANLKS CZERWONI CEWKÓW5
HAŁUS MATEUSZLKS GRANICZNI KROWICA5
MAKSYMOWICZ BARTŁOMIEJKS VICTORIA STARY DZIKÓW4
NIECHAJ JAKUBLKS CZARNI OLESZYCE4
JASTRZĘBSKI KONRADJLKS GWIAZDA WIELKIE OCZY4
KOPCIUCH PIOTRMKS JUWENIA CIESZANÓW4
   
Krosno: B1 Junior Młodszy, Grupa 2 
OLBRYCH MARCINAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO20
KILAR PATRYKKlimkówka Karpaty17
WAWRZECKI OSKARZręcin Tęcza16
BARANIEWICZ PATRYKAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO10
RAJCHEL GABRIELIwonicz Iwonka10
SKOCZYLAS IGORKrościenko Wyżne9
KOWALSKI MIKOŁAJKlimkówka Karpaty8
KOPEĆ WIKTORAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO7
SZUBRA DAMIANAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO7
KINEL SZYMONIwonicz Iwonka7
   
Krosno: B1 Junior Młodszy, Grupa 3 
BUCZYŃSKI RAFAŁKopytowa Polonia21
PACANA KAMILBrzyska16
SZALA HUBERTFaliszówka Orzeł16
CZECH RADOSŁAWBŁAŻKOWA13
LECH BARTŁOMIEJKrempna Wrzos12
GÓRA NIKODEMStrzelec Frysztak11
KOLBUSZ BARTOSZBrzyska10
SZCZUR MICHAŁKopytowa Polonia9
JASTRZĄB BARTŁOMIEJKopytowa Polonia8
JASTRZĄB TOBIASZKopytowa Polonia8
   
Krosno: B1 Junior Młodszy, Grupa 1 
WILGUCKI ADRIANUstrzyki Dolne9
BACIOR SZYMONGolcowa8
DUDA ADAMIzdebki LKS7
TUROŃ KACPERWesoła7
GŁAZOWSKI ŁUKASZUstrzyki Dolne6
DEBINSKI PAWEŁLesko Sanovia5
DYBAŁA MARCELIUstrzyki Dolne5
ŚLĄCZKA BARTŁOMIEJIzdebki LKS4
KRUPIŃSKI OSKARUstrzyki Dolne4
FILIP KACPERGolcowa3
SZERSZEŃ ADRIANIzdebki LKS3
JAROSZ MICHAŁLesko Sanovia3
ŚMIERCIAK MACIEJUstrzyki Dolne3
LATUSEK KAROLZagórz Osława3
NIEMCZYK JAKUBZagórz Osława3
PLEŚNIAK KACPERZagórz Osława3
   
Rzeszów: B1 Junior Młodszy, Grupa 1 
ANTONIK BARTOSZAramix Niebylec10
SYNIEC FABIANAP GŁOGOVIA8
WALUS MIKOŁAJAramix Niebylec7
JEDYNAK MATEUSZGrunwald Budziwój7
STECZKIEWICZ FILIPZaczernie7
KORAB JANAramix Niebylec6
WESOŁOWSKI SZYMONAramix Niebylec5
BOJARSKI BARTOSZGrunwald Budziwój5
ROŻKO DAMIANStart Lubenia5
PRĘDKI KAMILStrug Tyczyn5
   
Rzeszów: B1 Junior Młodszy, Grupa 2 
CHYŁEK DAWIDArka Albigowa17
SURMACZ NORBERTArka Albigowa17
ULMAN JANArka Albigowa16
KOŁOMYJA KAMILGłuchowianka Głuchów16
GODEK JAKUBTatyna Dylągówka11
KUŹNIAR MACIEJGrom Handzlówka9
HUTKOWSKI ANTONIGrodziszczanka Grodzisko Dln.8
CWYNAR BŁAŻEJGrom Handzlówka8
RZESZUTEK NIKODEMOrzeł Wólka Niedźwiedzka8
MŚCISZ MICHAŁGrodziszczanka Grodzisko Dln.7
STRZAŁKOWSKI PATRYKGrom Handzlówka7
STASZCZAK JAKUBTatyna Dylągówka7
   
Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy 
LEJA DANIELUnia Nowa Sarzyna16
CHMIELIS FILIPOKS JUNIOR ZAKRZÓW15
DOLECKI PAWEŁAzalia Wola Zarczycka13
MĘDREK KACPERVictoria Giedlarowa12
MIELESZKO OSKARUnia Nowa Sarzyna11
KUŹMICKI MAREKPogoń Leżajsk10
HANEJKO PIOTRUnia Nowa Sarzyna9
PAPUCIN MATEUSZGAS Łęg Stany8
MADEJ DOMINIKOKS JUNIOR ZAKRZÓW8
FUSIARZ KACPERPogoń Leżajsk8
JAGUSZTYN PAWEŁPogoń Leżajsk8
PISKOR SEBASTIANPogoń Leżajsk8
WILKOS KONRADZłotsan Kuryłówka8

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj