TOP-10 najlepszych strzelców od 4 ligi do klasy B [RANKING]. Są nowi liderzy

0
1612
fot. Sokół Kolbuszowa Dolna

Adrian Nowak powrócił na 1. miejsce klasyfikacji najlepszych strzelców 4 ligi. Nowych liderów mamy też m.in. w klasach A Jarosław i kilku grupach klasy B, a także w klasyfikacji bez podziału na ligi.

Nowy lider rankingu strzelców 4 ligi w znaczący sposób przyczynił się do wygranej jego drużyny ze Stalą II Mielec. Sokół Kolbuszowa Dolna wygrał 3:1, a Nowak strzelił dwie ostatnie bramki zmieniając tym samym wynik z 1:1 na 3:1. Dotychczasowy lider Szymon Dziadosz z Karpat Krosno swojego dorobku bramkowego tym razem nie powiększył.

Ponownie samodzielnym liderem klasy O Rzeszów został Konrad Panek z Sokoła Sokołów Młp.

Od konkurencji oderwał się też Jakub Tokarz z Huraganu Basznia Dolna (klasa A4 Jarosław), który strzelił cztery gole Granicznym Krowica, podobnie jak Radosław Tomaszek z Mrowlanki Mrowla (klasa B1 Rzeszów) w meczu z Rudzikiem Rudna Mała. Radek ma już 19 goli.

Nowym liderem w klasie B3 Stalowa Wola został z kolei Marek Kostyra z Jodły Przychojec. Ten 47-letni napastnik niedawno zasłynął tym, że w jednym meczu (z Wólką Grodziską) zdobył 7 goli.

Mamy też nowego lidera jeśli chodzi o klasyfikację bez podziału na ligi. Kacpra Piechniaka z Sokoła Kamień (23 gole) o jedną bramkę wyprzedził Marcin Kiwak z Kolbuszowianki. Jego zespół wygrał ze Startem Wola Mielecka 7:0, a Marcin strzelił w tym spotkaniu 3 gole.

Spory awans zanotował Kamil Wilk z Granitu Wysoka Strzyżowska, który w meczu z KS-em II Bystrzyca strzelił 5 goli. Liderem w grupie 2 klasy B Rzeszów pozostał jednak jego klubowy kolega Radosław Pokrywka, w który w tym samym meczu ustrzelił hat-tricka. Granit wygrał ten mecz 11:4.

ZOBACZ TEŻ: PODSUMOWANIE WEEKENDU W LIGACH PODKARPACKIEGO ZPN

   
4 liga podkarpacka 
NOWAK ADRIANMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna12
DZIADOSZ SZYMONKarpaty Krosno11
TARAŁA IGORIgloopol Dębica9
PŁONKA TOMASZGłogovia Głogów Młp.8
KĘDZIOR DOMINIKLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA8
POREBA DAVIDFKS Stal Mielec S. A.7
GAWLE GRZEGORZKarpaty Krosno7
BOHOMAZ NAZARIINowotaniec Cosmos7
MISTRZYK MICHAŁSokół Nisko7
BUĆ KONRADStal Łańcut7
LOREK JAKUBStal Rzeszów S.A.7
   
Dębica: Klasa okręgowa 
SIEPIERSKI HUBERTBłękitni Ropczyce19
BIENIEK MATEUSZBłękitni Ropczyce14
KŁOS KAMILVictoria Czermin14
SOBOŃ WOJCIECHVictoria Czermin11
JEZUIT DAVIDChemik Pustków Osiedle10
SZLACHETKA MICHAŁKS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki10
RAJPOLD ARKADIUSZLKS Błękitni Siedlanka10
CHMIELOWIEC TOMASZMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna10
KANTOR DARIUSZKamieniarz Golemki9
CHUDYBA PAWEŁPiast Wolica Piaskowa8
DĄBEK KAMILVictoria Czermin8
   
Jarosław: Klasa okręgowa 
OWARZANY GRZEGORZLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO14
KYCIŃSKI JACEKLKS GORLICZANKA GORLICZYNA11
BOCHNAK DAWIDLKS PROMYK URZEJOWICE10
DEDA YAROSLAVLKS START LISIE JAMY10
ROMAN JAROSŁAWMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW10
VYCHIZHANIN ANDRIIKS ZDRÓJ HORYNIEC9
SŁYSZ BARTŁOMIEJLKS SAN GORZYCE8
HASS PAWEŁMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW8
STRUŚ EDWINOrzeł Przeworsk8
GŁUSZKO ŁUKASZLKS ORZEŁ TORKI7
OSTRZYWILK DANIELMKS START PRUCHNIK7
LECH MACIEJOrzeł Przeworsk7
PIĄTEK MARCINOrzeł Przeworsk7
   
Krosno: Klasa okręgowa 
NIKODY RAFAŁRymanów KS Start19
KUZIO MATEUSZCzeluśnica14
CZYRNY DAWIDEkoball Stal Sanok14
KRAJEWSKI MARCINCzarni 1910 Jasło13
MUNIA WOJCIECHCzeluśnica13
MACNAR RADOSŁAWRymanów KS Start12
DOMARADZKI RAFAŁEkoball Stal Sanok11
WANAT MATEUSZEkoball Stal Sanok11
FRĄCZEK JAKUBJabłonica Polska9
FRĄCZEK KRYSTIANPrzełęcz Dukla9
   
Rzeszów: Klasa okręgowa 
PANEK KONRADSokół Sokołów Młp.15
JANDA PIOTRLeśna Wólka Podleśna14
WANIA MIKOŁAJWłókniarz Rakszawa13
ODRZYWOLSKI PAWEŁStrumyk Malawa11
DEC MATEUSZLKS JEDNOŚĆ NIECHOBRZ9
SOKAL SZYMONPrzybyszówka9
MAĆKOWIAK JAKUBResovia Rzeszów S.A.9
SŁONINA GRZEGORZSawa Sonina9
GUZIOR ARKADIUSZZaczernie9
LEJA KAZIMIERZGrodziszczanka Grodzisko Dln.8
ŻUCZEK KAMILStrug Tyczyn8
   
Stalowa Wola: Klasa okręgowa 
PIECHNIAK KACPERSokół Kamień23
SOBIŁO WOJCIECHLZS Ździary18
STĄPORSKI PRZEMYSŁAWTS Transdźwig Stale15
GÓRECZNY PATRYKKP Tanew Wólka Tanewska12
PIERÓG SEBASTIANKP Tanew Wólka Tanewska10
ŚWIĄDER TOMASZStal Gorzyce10
DROŻDŻAL RAFAŁPogoń Leżajsk9
FLOREK MATEUSZAzalia Wola Zarczycka8
ŁUCZAK ARTURSokół Kamień8
KSIĄŻEK MATEUSZStal Stalowa Wola P.S.A.8
   
Dębica: Klasa A 
FORNEK MICHAŁKS Kaskada Ostrów – Kamionka19
CZERWIEC RAFAŁWiewiórka18
KNYCH BARTOSZGłowaczowa15
BIELAŃSKI JAKUBGłowaczowa14
CYNARSKI TOMASZPogórze Wielopole Skrzyńskie12
WOLAŃSKI JANUSZBrzostowianka Brzostek11
FORNEK KACPERKS Kaskada Ostrów – Kamionka11
CHMURA MIŁOSZKS Legion Pilzno10
PRZYSTASZ KACPERKS BYSTRZYCA9
MALINOWSKI KAMILLKS STASIÓWKA9
   
Jarosław: Klasa A Grupa 1 
ŁUKASIEWICZ ARTURLKS WIRAŻ CHŁOPICE14
ANDREASIK PATRYKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE12
MAZUR WALDEMARKS FREDRO SUROCHÓW11
KOZYRA MARIUSZKS SZÓWSKO10
GAWŁOWSKI KRZYSZTOFLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE10
ZAGULAK MATEUSZMKS RADYMNO10
SURMIAK MATEUSZKS FREDRO SUROCHÓW9
LONC PIOTRLKS DĄB DOBKOWICE9
WOTA KAROLLKS DĄB DOBKOWICE8
CIURKO BERNARDKS SZÓWSKO7
MLICZAK JAKUBKS SZÓWSKO7
ILASZ TOMASZLKS BŁĘKITNI PEŁKINIE7
ROKICKI WOJCIECHLKS DĄB DOBKOWICE7
BRODA PATRYKLKS ISKRA ZABŁOTCE7
   
Jarosław: Klasa A Grupa 2 
ŚWIST MATEUSZCzuwaj-Wiaro Przemyśl20
KUZIOŁA WOJCIECHLKS TĘCZA KOSIENICE12
SEDLACZEK PAWEŁGKS VIKING ORŁY11
PIEJKO GRZEGORZLKS BATYCZE11
ŁACH MACIEJCzuwaj-Wiaro Przemyśl10
PEMPUŚ PATRYKLKS GRANICA STUBNO10
KIJANKA PAWEŁKS POGÓRZE DUBIECKO9
MIREK BARTŁOMIEJKS WIAR KRÓWNIKI9
BUCZYŃSKI FABIANLKS TĘCZA KOSIENICE9
FUDALI MATEUSZUKS UNIA FREDROPOL9
   
Jarosław: Klasa A Grupa 3 
WILCZEK MICHAŁLKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW18
KURAS GRZEGORZLKS WISEŁKA SIENNÓW16
GOŃ SEBASTIANRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ11
GARDZIELIK RAFAŁGKS MAJDAN SIENIAWSKI10
SKRZYPEK RADOSLAWLKS WISEŁKA SIENNÓW10
ZIĘBA PAWEŁLKS WISEŁKA SIENNÓW8
KUBAS MARCINLKS ŻURAW ŻURAWICZKI8
KIJANKA PATRYKLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA7
SOLARZ SŁAWOMIRLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA7
ZIELONKA DAMIANLKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW7
BIAŁOGŁOWSKI DANIELLKS CRESOVIA KRZECZOWICE7
KOWAL ŁUKASZLKS PIAST NOWOSIELCE7
FEDOR BARTŁOMIEJLKS START MIROCIN7
TULEJA DAWIDLKS STRUMYK HAWŁOWICE7
BORATYN MICHAŁLKS WISEŁKA SIENNÓW7
   
Jarosław: Klasa A Grupa 4 
TOKARZ JAKUBLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA10
PATA BARTŁOMIEJLKS ZALEW STARY LUBLINIEC10
MAZUREK MICHAŁLKS BŁĘKITNI FUTORY9
BUKSAK WIKTORLKS CZARNI OLESZYCE9
DOROTA TOMASZLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA9
PIENIĄŻEK KRZYSZTOFKS ORKAN ZAPAŁÓW8
NIECKARZ GRZEGORZKS VICTORIA STARY DZIKÓW8
FURGAŁA GRZEGORZLKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA8
MAZURKIEWICZ MARCINMKS ROZTOCZE NAROL8
NISZTUK SEBASTIANMKS ROZTOCZE NAROL8
   
Krosno: Klasa A Grupa 1 
PAŃKO FABIANPłowce18
GALANT MICHAŁStrachocina14
GŁADYSZ BARTŁOMIEJIzdebki LKS10
KOWALCZYK SYLWESTERBażanówka LKS Orzeł9
CZUBEK PIOTRLKS Niebieszczany Remix9
PILSZAK RADOSŁAWDługie LKS San-Bud8
PAŁYS DAWIDLKS Niebieszczany Remix8
PIELECH DOMINIKWIKI SANOK8
SOBOLAK SEBASTIANWIKI SANOK8
SZMYD KAROLBezmiechowa LKS Lotniarz7
POSADZKI DAWIDPisarowce7
ULUSZCZAK ALEKSANDERPłowce7
   
Krosno: Klasa A Grupa 2 
WYWRÓT KACPERWRÓBLIK SZLACHECKI16
ZIMA JAKUBIwonicz Iwonka11
BRAJA SEBASTIANRogi Burza11
RAKOCZY BARTŁOMIEJGrabówka10
BRYŚ RADOSŁAWHaczów9
WOŁCZAŃSKI GRZEGORZKlimkówka Karpaty9
PUCHALIK RAFAŁKlimkówka Karpaty8
PELCZAR KRYSTIANZmiennica8
GLAZAR ALBERTGórniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej7
JANTOSZ KAMILGórniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej7
GOLOWSKI WOJCIECHLUKS BESKID POSADA GÓRNA7
   
Krosno: Klasa A Grupa 3 
ZEGAROWSKI SŁAWOMIROKS Sobniów Jasło11
MAJEWSKI SŁAWOMIROrzeł Lubla10
PRAJSNAR KACPERKrościenko Wyżne9
LIS ADRIANOKS Sobniów Jasło9
KOZAK TOMASZBrzyska8
ZABAWA WOJCIECHGKS Zarzecze-Dębowiec8
JUSZKIEWICZ MATEUSZKołaczyce Ostoja8
DZIADOSZ DARIUSZŁęki Dukielskie8
PALUCH KAMILFaliszówka Orzeł7
LABUT GRZEGORZSkołyszyn7
WĄCHAŁA TOMASZWojaszówka7
GÓRA DAWIDZręcin Tęcza7
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 1 
TOMCZYK ŁUKASZPiast Nowa Wieś13
JARECKI DARIUSZLKS Jasionka11
BRYNDAL KAMILSTART BOREK STARY9
ROGALA ADRIANKS Novi Nosówka8
SMALARZ MATEUSZAramix Niebylec7
BŁAŻEJOWSKI DAWIDWisłok Strzyżów7
MUSIAŁ SEBASTIANAramix Niebylec6
OREŃCZUK DOMINIKJunak Rzeszów6
KRUPA MATEUSZLKS Jasionka6
PRZYGÓRZEWSKI KAMILTrzebownisko6
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 2 
BALAWENDER PIOTRKS Błękit Żołynia20
WALAT TOMASZStobierna15
SZELIGA DAMIANStyrobud Trzeboś15
KŁODA ARKADIUSZDynovia Dynów11
FRĄCZEK SEBASTIANSzarotka Rogóżno10
KAWEŃSKI MARCINIskra Jawornik Polski8
REJOWSKI MATEUSZRzemieślnik Strażów8
SKUBA KAROLCrasnovia Krasne7
LECH PIOTRKS Dąbrówki7
BAJDA KRYSTIANGalicja Chmielnik6
PAWEŁEK GRZEGORZIskra Jawornik Polski6
TOKARZ ADRIANIskra Jawornik Polski6
WALAWENDER PRZEMYSŁAWKS Błękit Żołynia6
MACIUŁA DAMIANKS Dąbrówki6
BUCZEK BARTŁOMIEJStobierna6
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 3 
KIWAK MARCINKolbuszowianka Kolbuszowa24
WANAT PIOTRDromader Chrząstów15
STEC ARKADIUSZHetman Dąbrówka Wisłocka11
DRAUS PIOTRKolbuszowianka Kolbuszowa10
BIELEŃ PATRYKTempo Cmolas10
KULPA HUBERTAtut Podborze9
FIGURSKI IGORDromader Chrząstów9
DZIEDZIC BRIANKolbuszowianka Kolbuszowa9
WILK PATRYKStart Wola Mielecka9
WRÓBLEWSKI GRZEGORZKolbuszowianka Kolbuszowa8
   
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1 
BRODA KACPERSan Wrzawy15
SZYMANEK GRZEGORZBukowa Jastkowice14
WOLAN TOMASZLZS Jadachy12
STAŃKOWSKI KAMILLZS Wola Rzeczycka12
KACZMARCZYK PAWEŁBukowa Jastkowice10
PARTYKA MICHAŁBukowa Jastkowice10
TEMPORALE KAMILLZS Wola Rzeczycka9
RUTKOWSKI RADOSŁAWSan Wrzawy9
LEŚNIOWSKI MATEUSZUnia Skowierzyn9
KURKIEWICZ MATEUSZJeziorak Chwałowice8
WOŹNIAK GRZEGORZJeziorak Chwałowice8
BRZESKI PATRYKUnia Skowierzyn8
   
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2 
KUSIAK ADAMAdvit Łętownia11
ZELEK ADAMKP Podwolina10
KOWALSKI MATEUSZPodlesianka Kamień10
TYCZYŃSKI WOJCIECHRetman Ulanów8
SŁONINA HUBERTGórnovia Górno7
BAJ MARCINStaromieszczanka Stare Miasto7
ZEBZDA ŁUKASZKS Sarzyna6
BIELAK RADOSŁAWPUKS Francesco Jelna6
PÓŁĆWIARTEK DAWIDPUKS Francesco Jelna6
MAJKA KAMILGórnovia Górno5
ERDZIK ADAMKP Podwolina5
MIAZGA BARTŁOMIEJPUKS Francesco Jelna5
BAJ MARCINStaromieszczanka Stare Miasto5
   
Dębica: Klasa B Grupa 1 
ROJEK KAMILBaszta Zawada11
PRZYBYCIEŃ DAWIDBorowiec Straszęcin7
FRYZ PATRYKLKS Brzeźnica7
OLECH ANTONILZS MAŁA7
RADECKI ADRIANLZS MAŁA7
KULA TOMASZŁęki Górne7
WANAT DAMIANLZS MAŁA6
KURDZIEL MATEUSZBorowiec Straszęcin5
KOLAK KAMILDąb Żdżary5
JASKOT KONRADLKS Brzeźnica5
KOT KAMILŁęki Górne5
ŁAZOWSKI RADOSŁAWŁęki Górne5
   
Dębica: Klasa B Grupa 2 
WESOŁOWSKI KLAUDIUSZLechia Sędziszów Młp.12
ŁYKO TOMASZSokół Krzywa11
POSŁUSZNY JAKUBInter Gnojnica9
BIELAK MIŁOSZKorona Góra Ropczycka8
MARCHLIK JAROSŁAWGRÓD BĘDZIEMYŚL7
ŚWINIUCH KONRADGRÓD BĘDZIEMYŚL6
FURTAK DAWIDVictoria Ocieka6
FRYDŁO ADRIANInter Gnojnica5
STEC ARKADIUSZInter Gnojnica5
CHŁOPEK MARCELLechia Sędziszów Młp.5
SZELIGA SEBASTIANOlimpia Nockowa5
DŁUGOSZ DAMIANPlon Klęczany5
DŁUGOSZ RAFAŁPlon Klęczany5
MĘDRYGAŁ ŁUKASZProgres Kawęczyn Sędziszowski5
GAWRON MATEUSZStrażak Lubzina5
WIĘCKOWICZ PATRYKStrażak Lubzina5
MICHAŁEK DOMINIKVictoria Ocieka5
NĘDZA KAROLVictoria Ocieka5
   
Jarosław: Klasa B Grupa 1 
WÓJCIK PAWEŁLKS DĄB CETULA12
CICHOCKI KAMILLKS TĘCZA WYSOCK10
KOWAL PAWEŁLKS WISZNIA NIENOWICE10
KUBAS JAKUBLKS DELIN MUNINA8
JANIEC MAREKLKS TĘCZA WYSOCK8
KĘDZIOR DARIUSZLKS WESOŁA ZADĄBROWIE8
MAJKA JANUSZLKS WISZNIA NIENOWICE8
CHANAS MATEUSZKS KORONA TUCHLA7
KUDERA DAWIDLKS DĄB CETULA7
WIELICZKO DARIUSZLKS DĄB CETULA7
   
Jarosław: Klasa B Grupa 2 
BARAN HUBERTLKS FENIX LESZNO17
STACHURA PATRYKLKS UJKOWICE14
DOMIN DANIELKS ARTMAX PIKULICE9
ŚLIMAK PATRYKLKS FENIX LESZNO8
OPAK RAFAŁLKS KORONA OLSZANY8
JANAS JAKUBLKS RADA ORZECHOWCE8
KWATER TOMASZLKS RADA ORZECHOWCE8
STACHNIAK KONRADLKS FENIX LESZNO7
FIAŁKIEWICZ KAROLKS JAWOR NEHRYBKA6
GŁUSZKO PAWEŁKS JAWOR NEHRYBKA6
PELC ADRIANKS NIZINY6
TARAS MAIKLKS FENIX LESZNO6
   
Jarosław: Klasa B Grupa 3 
KOLASA RADOSŁAWLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI16
JAKUBIEC MATEUSZKS WIĄZOWNICA12
KRAJNIK BARTŁOMIEJLKS BŁĘKITNI WIERZBNA12
HAŁOŃ KAMILGKS ZARZECZE6
REMBISZ PRZEMYSŁAWKS WIĄZOWNICA6
CYGAN PAWEŁLKS SOBOL NIŻATYCE6
MROCZKA LUBOMIRLKS SOBOL NIŻATYCE6
BURY ANDRZEJKS WIĄZOWNICA4
SKRZYPEK MICHAŁKS WIĄZOWNICA4
GRANDA TOMASZLKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA4
FURMAN KACPERLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI4
SZAŁAJ MAREKLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI4
SYCZ PATRYKLKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA4
   
Jarosław: Klasa B Grupa 4 
KŁAK WIKTORLKS MIĘKISZ NOWY17
SUROWIEC DAWIDLKS TANEW WOLA WIELKA12
KRZYSZKOWSKI JAKUBLKS UNIA ŁUKAWIEC12
FARION JAKUBLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA10
BARAN FILIPLKS UNIA ŁUKAWIEC10
TROJNAR MARCINLKS MIĘKISZ NOWY9
OLEJARZ KONRADLKS MIĘKISZ NOWY8
BUNDYRA DAMIANLKS LEŚNIK PŁAZÓW7
CZERECZON ŁUKASZLKS TANEW WOLA WIELKA7
KOLANO EMILLKS UNIA ŁUKAWIEC7
   
Krosno: Klasa B Grupa 1 
SOLARSKI GRACJANMyczkowce Zalew13
JAWORSKI DOMINIKŁukowe Gabry10
MIELNIK DAMIANPoraż Juventus9
FEDOROWIAT TOMASZŚrednia Wieś8
SZAREK ERYKLutowiska7
TYLKA PAWEŁCzerteż6
FURMAN PRZEMYSŁAWMyczkowce Zalew6
CHYTŁA DAWIDŚrednia Wieś6
KOWALSKI PIOTRZagórz Osława6
GOCEK JAKUBCzaszyn LKS5
PENAR MARCINCzaszyn LKS5
SYWANICZ RADOSŁAWŁukowe Gabry5
PASIERBOWICZ MATEUSZMyczkowce Zalew5
BOCHNAK PIOTRSrogów Pogórze5
HYDZIK IGORZagórz Osława5
   
Krosno: Klasa B Grupa 2 
DOLGOV DINISNowotaniec Cosmos19
KILAR KAMILSieniawa Wisłok16
SZCZĘSNY JAKUBGłębokie LKS14
MICHALAK MICHAŁPielnia Orion14
FILIPOWICZ SZYMONJAĆMIERZ13
RYGLEWICZ ARKADIUSZSieniawa Wisłok12
DŻUGAN DAWIDKS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA10
BOŁOZ MAREKLKS Hłudno10
TATAR DAMIANGłębokie LKS9
KARAŚ KRZYSZTOFLKS Hłudno9
   
Krosno: Klasa B Grupa 3 
PASTERKIEWICZ PIOTRKombornia11
FRYDRYCH RADOSŁAWGłowienka9
WOJTOWICZ PIOTRJasienica9
WĄCHAŁA DAMIANTrześniów9
JAROSZ PAWEŁLKS Orzeł Pustyny8
WALCZAK KRYSTIANLubatowa8
ZAJĄC KAROLLubatowa8
KĘDRA ARTURTrześniów8
SURMACZ DAWIDKombornia7
RYGIEL MATEUSZRymanów Zdrój7
   
Krosno: Klasa B Grupa 4 
ZYCH DAWIDKorczyna Kotwica22
MŁOCEK DAMIANPotok Nurt19
TELESZ JAKUBKS PASJA KROSNO14
SIENICKI SŁAWOMIRStrzelec Frysztak12
MIELECH PAWEŁKobylany Victoria11
FIAŁKIEWICZ MATEUSZŁubienko11
KRÓWKA IRENEUSZIwla9
BAUER DAMIANIwla8
CZAJA DANIELKobylany Victoria8
BUDA MATEUSZKopytowa Polonia8
CZAJKA WIKTORKorczyna Kotwica8
KOSIEK MATEUSZŁubno Tajfun8
   
Krosno: Klasa B Grupa 5 
STEFANIK ARTURTeam 17 Szebnie16
STACHACZYŃSKI MICHAŁŁężyny Gaudium15
CYRAN JAKUBNowy Żmigród Wisłoka13
LUDWIN DAMIANOsobnica Sparta13
RUSZEL HUBERTBrzezówka8
WOKURKA MATEUSZGKS Zarzecze-Dębowiec8
PARZYGNAT DANIELLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI8
PARZYGNAT IRENEUSZLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI8
MACIEJCZYK JAROSŁAWLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI7
SOWA TOBIASZNowy Glinik Dragon7
BARAN ŁUKASZNowy Żmigród Wisłoka7
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 1 
TOMASZEK RADOSŁAWMrowlanka Mrowla19
MIŁEK JANTrzcianka Trzciana12
PIZŁO MATEUSZŚwilczanka Świlcza10
BEDNARZ MICHAŁBratek Bratkowice9
SELWA SEBASTIANBratek Bratkowice8
PIETRUCHA MARCINKS BARANÓWKA RZESZÓW8
KRUCZEK SEBASTIANRudnianka Rudna Wielka7
GORCZYCA DANIELBudy Głogowskie6
MAZUR MARIUSZMrowlanka Mrowla6
ADAMSKI DAWIDResovia Rzeszów S.A.6
URBAŃSKI IGORResovia Rzeszów S.A.6
ZIĘBA JAKUBTrzcianka Trzciana6
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 2 
POKRYWKA RADOSŁAWGranit Wysoka Strzyżowska15
ANGERMAN OLIWIERGrom Mogielnica14
KUŚNIERZ JAKUBHerman Hermanowa14
SORÓWKA MATEUSZGRUNWALD POŁOMIA12
JARZYNA ŁUKASZHuragan Kozłówek10
JACEK JAKUBCzarni Czudec9
WILK KAMILGranit Wysoka Strzyżowska9
OROZCO ALVAREZ EMANUELWĘGLÓWKA9
SKOCZYLAS MICHAŁHerman Hermanowa8
JAJKO MACIEJKorona Dobrzechów8
DOMINO SEBASTIANPłomyk Lutoryż8
PETYNIAK BARTŁOMIEJWĘGLÓWKA8
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 3 
OCZOŚ SZYMONHALO HYŻNE15
SADLEJA MACIEJMarkovia Markowa11
MIDURA DOMINIKORZEŁ WYSOKA ŁAŃCUCKA10
GARGAŁA BARTŁOMIEJCzarni Kraczkowa7
BOJAKOWSKI KRYSTIANLKS Jawor Krzemienica7
BARTKIEWICZ DOMINIKCzarni Kraczkowa6
NAHACZ PATRYKPogórze Bachórz6
SIERŻĘGA RADOSŁAWDąb Kosina5
BLAJER ERYKLKS Jawor Krzemienica5
KŁODA BARTŁOMIEJTatyna Dylągówka5
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 4  
JUREK PIOTRWłókniarz Rakszawa13
NOWAK KACPERHerkules Trzebuska9
BUŁAŚ GRZEGORZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska8
ŚWIEBODA MATEUSZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska8
KOŚCIÓŁEK ŁUKASZHerkules Trzebuska7
ZDEB PATRYKŁKS Łukawiec7
TASIOR DOMINIKHerkules Trzebuska6
NIKODEM RAFAŁLKS Brzeg Białobrzegi6
MALINOWSKI SYLWESTERWisłok Czarna6
LEŚ MARIUSZGłuchowianka Głuchów5
CYPRYŚ HUBERTŁKS Łukawiec5
PECKO PIOTRWisłok Czarna5
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 5 
KOZYRA MATEUSZPitmark Jaślany12
KASPRZAK KAROLDębiaki9
KRZYŻEK ANDRZEJBarka Breń Osuchowski8
KOŚMIDER MARCINBłysk Górki8
GŁAZ PAWEŁPitmark Jaślany7
ROKOSZAK PATRYKGROM KRZEMIENICA6
JASIONEK KAMILRzędzian Rzędzianowice6
DUDEK ADAMBarka Breń Osuchowski5
PADYKUŁA GRZEGORZBarka Breń Osuchowski5
ŁAPA DAMIANBłysk Górki5
TRELA DAWIDPitmark Jaślany5
MIŁOŚ NORBERTRzędzian Rzędzianowice5
ŻELAZKO KACPERWiśnia Trzciana5
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 6 
KOZAK DAMIANSOKÓŁ PIEŃ14
RÓG DAMIANSOKÓŁ PIEŃ12
WOLAK MARIUSZJamnica Dulcza Wielka11
WOLAK JAROSŁAWJamnica Dulcza Wielka10
LEWANDOWSKI MAREKKS SMP TUSZYMA10
KOLISZ PATRYKKS ZGÓRSKO10
BEDNARZ TOMASZLKS ŻARÓWKA9
MROCZEK MARCINWIERZCHOWINY LKS9
SUCHY MATEUSZPiast Wadowice Górne8
WALAS PIOTRSOKÓŁ PARTYNIA8
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 7 
CHMIELOWIEC SZYMONFlorian Ostrowy Tuszowskie16
PADYKUŁA MARCINFlorian Ostrowy Tuszowskie11
DRAUS PIOTRHucina9
BEZAK ADAMPotok Dobrynin8
KARDYŚ JANWerynianka Werynia7
TROJNACKI SŁAWOMIRFlorian Ostrowy Tuszowskie6
DRWAL FILIPMarmury-Przyłęk6
MOKRZYCKI DOMINIKHucina5
BUJAK DAWIDMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna5
WESOŁOWSKI BARTŁOMIEJMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna5
SZCZĘCH RAFAŁOstrovia Ostrowy Baranowskie5
OKONIEWSKI ANDRZEJWerynianka Werynia5
GAWEŁ ŁUKASZWilga Widełka5
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1 
WALSKI DAWIDKS ŻUPAWA16
DUMA ADRIANKS ŻUPAWA15
CĄPAŁA PIOTRSokół Sokolniki14
BOROWSKI ŁUKASZPłomień Chmielów11
SOBIERAJ SZYMONWspólnota Serbinów11
LEWICKI MARIUSZKolejarz Knapy10
SAJA ARTURKS ŻUPAWA10
TURBIARZ BARTŁOMIEJSokół Sokolniki10
RZEŹWICKI DAWIDKolejarz Knapy9
ZASUWA MATEUSZWspólnota Serbinów9
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2 
KOBYLARZ ŁUKASZKP Zarzecze14
MAZIARZ KAROLKP Zarzecze14
PCHEŁKA KACPERLZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA11
KACZOR DANIELLZS ŻABNO10
KOBYLARZ PATRYKGAS Łęg Stany9
RYŚ DAWIDGAS Łęg Stany9
PRZYBYSZ MACIEJLZS ŻABNO9
FĄFARA RADOSŁAWMilenium Bieliny9
REICHERT WOJCIECHJutrzenka Kopki8
WOLAK SEBASTIANLZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA8
IDEC DAWIDTRUCK Kotowa Wola8
SZAFRAN ARTURWKS Kurzyna8
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3 
KOSTYRA MAREKLKS Jodła Przychojec12
FIMIARZ PATRYLKS San Wierzawice11
WALIŁKO JAKUBTanew Harasiuki9
DROŻDŻAL DOMINIKLKS Jodła Przychojec8
WÓJCIK DAMIANTanew Harasiuki8
KRASNODĘBSKI LESZEKAzalia Wola Zarczycka7
WIŚNIOWSKI DOMINIKLKS San Wierzawice7
MŁYNARSKI MACIEJTanew Harasiuki7
MUSKUS WOJCIECHZłotsan Kuryłówka7
NOWOSAD PATRYKAzalia Wola Zarczycka6
SZYMONIK WOJCIECHGKS GROBLE6
KOTUŁA PIOTRGrabniak Hucisko6
BAJ MAREKKS ŁUKOWA6
PRZESZŁO KRZYSZTOFLKS San Wierzawice6
WAWRZASZEK ERWINLKS San Wierzawice6
KYC RAFAŁZłotsan Kuryłówka6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj