Mecze piłkarskie w najbliższy weekend w ligach młodzieżowych Podkarpackiego ZPN [Juniorzy, trampkarze i młodzicy]

0
411
fot. Konrad Kwolek

Przedstawiamy zestaw meczów na najbliższe dni w rozgrywkach młodzieżowych w ramach Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

TOP-10 klasyfikacja strzelców w ligach młodzieżowych [JUNIOR]

TOP-10 klasyfikacja strzelców w ligach młodzieżowych [TRAMPKARZE, MŁODZIK, ORLIK]

Piłkarski rozkład jazdy na weekend. Wykaz meczów 4-6 listopada? [SENIORZY]

A1 Junior, grupa 1
JKS SMS JarosławAPPN Sokół Kolbuszowa Mielec5.11.202210:00
PZU SMS Resovia RzeszówIgloopol Dębica6.11.202214:30
Karpaty KrosnoSMS Siarka Tarnobrzeg6.11.202211:00
Stal Rzeszów S.A.Stal Stalowa Wola P.S.A.6.11.202216:30

A1 Junior, grupa 2
SMS Siarka II TarnobrzegCzarni 1910 Jasło5.11.202210:00
Ekoball SanokFKS Stal Mielec S. A.5.11.202211:00
MKS DAP DębicaStal II Rzeszów S.A.5.11.202210:00
UKS SMS Stal MielecAP Ziomki/Zimowit Rzeszów6.11.202210:00

A1 Junior, grupa 3
PZU SMS Resovia II RzeszówBrzozovia Brzozów5.11.202210:00

A1 Junior, grupa 4
Junak RzeszówKarpaty II Krosno5.11.202211:00
Bratek BratkowicePAUZA5.11.202211:00

Krosno: A1 Junior – O jun. st.
WojaszówkaKołaczyce Ostoja5.11.202211:00
Besko LKS PrzełomGrabówka5.11.202211:00
Rogi BurzaZKS Nafta-Splast Jedlicze5.11.202210:00
Nienaszów TempoGórniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej5.11.202210:00
Korczyna KotwicaTargowiska5.11.202211:00
Długie LKS San-BudZagórz Osława5.11.202213:00

Rzeszów: A1 Junior, grupa 3
Wisłoka BorowaLKS Babicha5.11.202211:00
Gryf MielecPitmark Jaślany5.11.202212:00
Victoria CzerminPiast Wadowice Górne5.11.202211:00
PAUZASmoczanka Mielec5.11.202211:00

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1
PAUZALKS Brzyska Wola6.11.2022
LZS ŹdziaryŁKS Łowisko5.11.202213:00
Sparta JeżoweStal Nowa Dęba6.11.202211:30
Sokół NiskoOlimpia Pysznica6.11.202211:30
GAP ZALESZANYPAUZA6.11.2022
KP PodwolinaAzalia Wola Zarczycka6.11.202214:00
PAUZALKS San Wierzawice6.11.2022
Sokół KamieńGórnovia Górno5.11.202212:00
B1 Junior Młodszy, Grupa 1
Stal II Rzeszów S.A.Karpaty Krosno4.11.202212:00
SMS Siarka TarnobrzegMKS DAP Dębica5.11.202213:30
JKS SMS JarosławAPPN Sokół Kolbuszowa Mielec5.11.202210:00

B1 Junior Młodszy, Grupa 2
PAUZAKarpaty II Krosno5.11.2022
Ekoball SanokAP Ziomki/Zimowit Rzeszów5.11.202213:30
Czarni 1910 JasłoIgloopol Dębica5.11.202212:00
Stal Stalowa Wola P.S.A.JKS SMS II Jarosław4.11.202216:00

B1 Junior Młodszy, Grupa 3
Lechia Sędziszów Młp.SPEC Stal Łańcut6.11.202211:00
PAUZA: Wisłoka DębicaOrzeł Przeworsk5.11.202211:00
Polonia PrzemyślFKS Stal Mielec S. A.5.11.202214:15
Wisłok StrzyżówBrzozovia Brzozów5.11.202210:00

B1 Junior Młodszy, Grupa 4
PAUZAPAUZA5.11.202214:30
UKS SMS RzeszówLKS Skołyszyn5.11.202211:00
Błękitni RopczyceAP Beniaminek Krosno6.11.202211:00
AP SanokMKS Pogoń Sokół Lubaczów5.11.202211:00

B1 Junior Młodszy, Grupa 5
Iskra ZgłobieńMKS DAP II Dębica6.11.202210:00
Team PrzecławIgloopol II Dębica5.11.202211:00
APPN Sokół II Kolbuszowa MielecKolbuszowianka Kolbuszowa6.11.202211:00
Halo HyżneBeskid Posada Górna5.11.202211:00

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3
MKS SOKÓŁ SIENIAWALKS START MIROCIN5.11.202211:00

C1 Trampkarz, Grupa 1
Karpaty KrosnoAP Beniaminek Krosno5.11.202210:00
Stal II Rzeszów S.A.DAP Dębica5.11.202209:00
FKS Stal Mielec S. A.Czarni 1910 Jasło6.11.202210:00
PZU SMS Resovia RzeszówUKS SMS Rzeszów6.11.202209:30

C1 Trampkarz, Grupa 2
SPEC Stal ŁańcutAPPN Sokół Kolbuszowa Mielec5.11.202213:00
Stal Stalowa Wola P.S.A.Igloopol Dębica5.11.202211:00

C1 Trampkarz, Grupa 3
AP Ziomki/Zimowit RzeszówKolbuszowianka Kolbuszowa6.11.202210:00
JSRR JarosławDynovia Dynów6.11.202211:00

C1 Trampkarz, Grupa 4
Lechia Sędziszów Młp.Piast Nowa Wieś5.11.202210:00
Grunwald BudziwójStal II Stalowa Wola P.S.A.5.11.202211:00
GKS Majdan SieniawskiGrodziszczanka Grodzisko Dln.5.11.202211:00
Unia Nowa SarzynaWisłok Strzyżów5.11.202210:30

C1 Trampkarki, Grupa 6
SPEC Stal ŁańcutUKS Czarni Oleszyce6.11.202211:00
Diament JodłowaStal Stalowa Wola P.S.A.6.11.202211:00
UKS Czarni OleszyceStal Stalowa Wola P.S.A.6.11.202211:00
SPEC Stal ŁańcutDiament Jodłowa6.11.202211:00
Diament JodłowaUKS Czarni Oleszyce6.11.202211:00
Stal Stalowa Wola P.S.A.SPEC Stal Łańcut6.11.202211:00

C2 Trampkarz, Grupa 1
Stal Rzeszów S.A.FKS Stal Mielec S. A.6.11.202215:30
DAP DębicaStal Stalowa Wola P.S.A.6.11.202210:00
UKS SMS RzeszówAP Sanok6.11.202210:00

C2 Trampkarz, Grupa 2
Karpaty KrosnoPZU SMS Resovia Rzeszów5.11.202213:30
SPEC Stal ŁańcutSiarka Tarnobrzeg S.A.6.11.202213:00
Czarni 1910 JasłoAP Ziomki/Zimowit Rzeszów6.11.202210:00
APPN Sokół Kolbuszowa MielecUKS Orlik Przemyśl5.11.202210:00

C2 Trampkarz, Grupa 3
PAUZAJKS SMS Jarosław5.11.2022
Stal II Stalowa Wola P.S.A.UKS AP Kolejarz Zagórz5.11.202213:30
Sokół Sokołów Młp.Stal II Rzeszów S.A.5.11.202210:00

C2 Trampkarz, Grupa 4
Iskra ZgłobieńPAUZA5.11.202213:30
Stal GorzycePlon Kawęczyn5.11.202210:30
UKS Orlęta LeskoAzalia Wola Zarczycka5.11.202211:00
Wisłoka DębicaSiarka II Tarnobrzeg S.A.5.11.202213:00

D1 Młodzik, Grupa 1
UKS SMS RzeszówFKS Stal Mielec S. A.5.11.202210:00
UKS SMS Stal MielecDAP Dębica6.11.202212:00
Stal Rzeszów S.A.AP Sanok6.11.202211:00
JSRR JarosławAP Beniaminek Krosno5.11.202211:00

D1 Młodzik, Grupa 2
PZU SMS Resovia RzeszówIgloopol Dębica3.11.202212:00
AP Stalowa WolaUKS Orlik Przemyśl5.11.202210:00
Global Academy Soccer JasłoKarpaty Krosno5.11.202210:00

D1 Młodzik, Grupa 3
KS Legion PilznoAP Ziomki/Zimowit Rzeszów6.11.202211:00
Sparta LeżajskDAF Rzeszów5.11.202211:30
Siarka Tarnobrzeg S.A.Plon Kawęczyn5.11.202209:00
Ekoball SanokPerfect Przeworsk5.11.202211:00

D1 Młodzik, Grupa 4
UKS AP Kolejarza ZagórzSokół Nisko5.11.202210:00
SPEC Stal ŁańcutZKS Stal Stalowa Wola5.11.202211:30
UKS Szóstka JasłoWisłoka Dębica6.11.202214:00
Izolator BoguchwałaPAUZA5.11.202210:00

D1 Młodzik, Grupa 5
PAUZAPAUZA5.11.2022
APPN MielecStal II Rzeszów S.A.4.11.202210:00
Stal Nowa DębaPAUZA5.11.202211:00

D1 Młodziczki, grupa 6
Diament JodłowaResovia Rzeszów5.11.202215:00
AP Beniaminek KrosnoResovia Rzeszów7.11.202216:00

D1 Młodziczki, grupa 7
Stal Stalowa Wola P.S.A.SPEC Stal Łańcut6.11.2022
DAP DębicaFKS Stal Mielec S. A.6.11.2022
Grodziszczanka Grodzisko Dln.Plon Kawęczyn6.11.2022
Karpaty KrosnoUKS Czarni Oleszyce6.11.2022
FKS Stal Mielec S. A.Grodziszczanka Grodzisko Dln.6.11.2022
Plon KawęczynKarpaty Krosno6.11.2022
SPEC Stal ŁańcutUKS Czarni Oleszyce6.11.2022
Stal Stalowa Wola P.S.A.DAP Dębica6.11.2022
Karpaty KrosnoFKS Stal Mielec S. A.6.11.2022
Grodziszczanka Grodzisko Dln.Stal Stalowa Wola P.S.A.6.11.2022
DAP DębicaSPEC Stal Łańcut6.11.2022
UKS Czarni OleszycePlon Kawęczyn6.11.2022
Stal Stalowa Wola P.S.A.Karpaty Krosno6.11.2022
FKS Stal Mielec S. A.UKS Czarni Oleszyce6.11.2022
SPEC Stal ŁańcutPlon Kawęczyn6.11.2022
DAP DębicaGrodziszczanka Grodzisko Dln.6.11.2022
UKS Czarni OleszyceStal Stalowa Wola P.S.A.6.11.2022
Karpaty KrosnoDAP Dębica6.11.2022
Grodziszczanka Grodzisko Dln.SPEC Stal Łańcut6.11.2022
Plon KawęczynFKS Stal Mielec S. A.6.11.2022
DAP DębicaUKS Czarni Oleszyce6.11.2022
Stal Stalowa Wola P.S.A.Plon Kawęczyn6.11.2022
SPEC Stal ŁańcutFKS Stal Mielec S. A.6.11.2022
Grodziszczanka Grodzisko Dln.Karpaty Krosno6.11.2022
Plon KawęczynDAP Dębica6.11.2022
UKS Czarni OleszyceGrodziszczanka Grodzisko Dln.6.11.2022
Karpaty KrosnoSPEC Stal Łańcut6.11.2022
FKS Stal Mielec S. A.Stal Stalowa Wola P.S.A.6.11.2022

Dębica: D1 Młodzi
JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENTTeam Przecław3.11.202215:45

D2 Młodzik, Grupa 1
PZU SMS Resovia RzeszówDAP Dębica3.11.202215:30
SPEC Stal ŁańcutAP Ziomki/ZImowit Rzeszów5.11.202210:00
APPN MielecUKS SMS Stal Mielec4.11.202211:30
AP Beniaminek PROFBUD KrosnoPZU SMS Resovia Rzeszów5.11.202212:00
AP SanokAP Stalowa Wola6.11.202210:00
FKS Stal Mielec S. A.Stal Rzeszów S.A.5.11.202210:00
DAP DębicaUKS SMS Przemyśl5.11.202213:30

D2 Młodzik, Grupa 2
Karpaty KrosnoUKS LPFA Tarnobrzeg3.11.202218:00
AP Beniaminek PROFBUD II KrosnoStal II Rzeszów S.A.3.11.202214:30
ZKS Stal Stalowa WolaKarpaty Krosno5.11.202211:00
UKS Szóstka JasłoKS JKS Jarosław5.11.202211:00
Siarka Tarnobrzeg S.A.PZU SMS Resovia II Rzeszów5.11.202212:00
Stal II Rzeszów S.A.Stal Gorzyce6.11.202209:00
UKS LPFA TarnobrzegAP Beniaminek PROFBUD II Krosno6.11.202212:00
Sokół NiskoPrzełęcz Dukla6.11.202214:00

D2 Młodzik, Grupa 3
ZKS Izolator BoguchwałaEkoball Sanok5.11.202210:00
Grunwald BudziwójKS Legion Pilzno5.11.202209:00
AP WRS United RzeszówAP Jasło5.11.202210:00
Wisłoka DębicaChemik Pustków5.11.202210:00
PKS SAN Stalowa WolaAzalia Wola Zarczycka5.11.202211:30
Igloopol DębicaPAUZA5.11.2022

Dębica: D2 Młodzik Grupa 2
Kolbuszowianka KolbuszowaSTRAŻAK GROCHOWE7.11.202215:00

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2
Sparta LeżajskLKS Wola Dalsza5.11.202210:00
AP Crasnovia KrasneLKS Brzeg Białobrzegi5.11.202210:00
Orzeł Wysoka ŁańcuckaDynovia Dynów5.11.202211:00
SPEC Stal ŁańcutSawa Sonina5.11.202211:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj