TOP-10 klasyfikacja strzelców w ligach młodzieżowych [TRAMPKARZE, MŁODZIK, ORLIK]

0
1269
fot. Konrad Kwolek

Przedstawiamy klasyfikację strzelców TOP-10 w ligach młodzieżowych Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej od trampkarza do orlika.


C1 Trampkarz, Grupa 1
  
ROBAK KAMILFKS Stal Mielec S. A.20
MODRAS MARCINUKS SMS RZESZÓW12
NERC OSKARUKS SMS RZESZÓW11
FURGAŁA PIOTRResovia Rzeszów S.A.10
CHŁOPEK FILIPResovia Rzeszów S.A.9
CZEPIEL PATRYKUKS SMS RZESZÓW7
MERMER NIKODEMAP BENIAMINEK KROSNO5
SKÓRA JAKUBResovia Rzeszów S.A.5
TARKOWSKI ANTONIStal Rzeszów S.A.5
MORAJDA PIOTRCzarni 1910 Jasło4
GEMBAL OLIWIERFKS Stal Mielec S. A.4
NIEZGODA KRYSTIANKarpaty Krosno4
SIECZKOWSKI KAMILStal Rzeszów S.A.4
MARSZAŁ JAKUBUKS SMS RZESZÓW4

C1 Trampkarz, Grupa 2
  
SMOCZYŃSKI KONRADIgloopol Dębica16
KLUZ KACPERStal Łańcut12
LITWIN TOMASZStal Łańcut11
GOCH JAKUBStal Stalowa Wola P.S.A.11
BURDZEL JAKUBUKS SMS STAL MIELEC11
RADWAŃSKI MATEUSZUKS SMS STAL MIELEC9
PLACEK FRANCISZEKIgloopol Dębica8
TOMASZEWSKI PATRYKIgloopol Dębica8
KRUCZKOWSKI PATRYKStal Stalowa Wola P.S.A.8
SZYMCZYSZYN SZYMONUKS SMS PRZEMYŚL8

C1 Trampkarz, Grupa 3
  
MIAZGA JAKUBSparta Leżajsk15
BĘBEN JAKUBJKS JAROSŁAW13
KOGUT DAWIDEkoball Stal Sanok12
ZIOŁO BARTOSZEkoball Stal Sanok12
DZIADOWICZ ŁUKASZJKS JAROSŁAW11
PIECZKO HUBERTLKS ZIMOWIT Rzeszów11
KOWALIK ALEKSANDEREkoball Stal Sanok10
BRODA MIŁOSZJKS JAROSŁAW9
FIRLIT GABRIELEkoball Stal Sanok8
GARBACZ BARTŁOMIEJJSRR JAROSŁAW8

C1 Trampkarz, Grupa 4
  
KUCHARZAK BARTOSZUnia Nowa Sarzyna21
DAŃCZAK KAROLPiast Nowa Wieś13
MAZUR PATRYKGrodziszczanka Grodzisko Dln.11
CIUPAK KONRADPiast Nowa Wieś11
WNĘK MAKSYMWisłok Strzyżów11
KORFANTY BARTOSZPiast Nowa Wieś10
MOSKAL ADRIANStal Stalowa Wola P.S.A.10
RUTKOWSKI KACPERGKS MAJDAN SIENIAWSKI8
BASSARA WIKTORPiast Nowa Wieś8
WNĘK MICHAŁWisłok Strzyżów8

C1 Trampkarki, Grupa 5
  
GAŁUSZKA JULIAAP BENIAMINEK KROSNO7
GŁÓD TATIANAAP BENIAMINEK KROSNO7
GORZYNIK WIKTORIAAP BENIAMINEK KROSNO3
BOGUSZ NIKOLAAP BENIAMINEK KROSNO2
LIGĘZKA NATALIAAP BENIAMINEK KROSNO2
ANTONIK MAJAAP BENIAMINEK KROSNO1
JURASZ JULIAAP BENIAMINEK KROSNO1
OCHĘDOWSKA OLIWIAAP BENIAMINEK KROSNO1
WAJS JAGODAAP BENIAMINEK KROSNO1
WULKOWICZ OLGAJODŁOWSKA AP DIAMENT1
DZIEKAN MONIKAJODŁOWSKA AP DIAMENT1

Dębica: C1 Trampkarz
  
FILIPEK ALEKSANDERProgres Kawęczyn Sędziszowski23
OCHAŁ KLAUDIUSZBłękitni Ropczyce16
ROJEK MICHAŁBłękitni Ropczyce13
ANIOŁ ADRIANKS Legion Pilzno9
NIEMIEC PATRYKKS Legion Pilzno9
KUTRZUBA SZYMONIgloopol Dębica8
PASIECZNIK KAMILLKS Pustków8
GALWAS KRYSTIANSOKÓŁ PIEŃ8
ŹDZIEBŁO DAMIANBłękitni Ropczyce7
MARUT NIKOLASIgloopol Dębica6
CIOŁEK KACPERKS Kaskada Ostrów – Kamionka6
OCHAB PATRYKKS Kaskada Ostrów – Kamionka6
PAPIERNIK RAFAŁKS Legion Pilzno6
BARŁÓG JAKUBSOKÓŁ PIEŃ6
BUŁAWA CYPRIANSOKÓŁ PIEŃ6
CHOLEWA BARTOSZSOKÓŁ PIEŃ6
WALEŃ IGORSOKÓŁ PIEŃ6

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1
  
WOJTUŃ BARTOSZLKS ŁĘK OSTRÓW21
NOWAKOWSKI DAWIDUKS ORLIK PRZEMYŚL16
MATUSZ SEBASTIANLKS POGÓRZE ROKIETNICA13
WOŚ WIKTORLKS MAKOVIA MAKOWISKO10
FUDALI KRYSTIANLKS MAKOVIA MAKOWISKO9
GARAŚ NATANIELLKS MAKOVIA MAKOWISKO9
BIEGA SEBASTIANUKS HEKTOR ROŹWIENICA8
BIELECKI IGORUKS HEKTOR ROŹWIENICA7
PILCH BARTOSZUKS HEKTOR ROŹWIENICA6
PASTERZ MARCINUKS ORLIK PRZEMYŚL6

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 2
  
BIAŁY PRZEMYSŁAWOrzeł Przeworsk18
KRAWCZYK JAKUBKS SZÓWSKO9
RECHTON MIKOŁAJKS SZÓWSKO9
SZOZDA SEBASTIANKS WIĄZOWNICA9
JAKUBIEC KAROLLKS HURAGAN GNIEWCZYNA8
SZEWCZYK  PRZEMYSŁAWMKS Kańczuga8
JANKOWSKI JAKUBOrzeł Przeworsk8
GÓRSKI PIOTRLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA6
SANOK WOJCIECHLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA5
RYFA FILIPOrzeł Przeworsk5

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 1
  
ŻELAZKO JAKUBBrzozovia Brzozów14
POCAŁUŃ GABRIELGrabówka14
FIC PATRYKBrzozovia Brzozów12
HADUCH KAMILGrabówka11
ŚMIGIEL KAMILGórnik Grabownica Starzeńska10
WRONIAK KACPERGrabówka10
DUDYCZ SZYMONGórnik Grabownica Starzeńska8
ZANIEWICZ FILIPUherce Szarotka7
SUPEL ŁUKASZBrzozovia Brzozów6
BURY KONRADGórki6
KROWIAK FILIPGórnik Grabownica Starzeńska6
GOSZCZURNY GABRIELUstrzyki Dolne6

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 2
  
WOJTUŃ FILIPISKRZYNIA23
CETNARSKI MIŁOSZLUKS BESKID POSADA GÓRNA15
SZYBKA JANBesko LKS Przełom12
TYLKA OSKARISKRZYNIA9
DOBROWOLSKI PIOTRLUKS BESKID POSADA GÓRNA8
KILAR DOMINIKLUKS BESKID POSADA GÓRNA8
KRZANOWSKI SZYMONLKS Niebieszczany Remix7
BARAŃSKI BARTOSZHaczów6
DROZDOWSKI JANISKRZYNIA6
BIENIA SZYMONHaczów5

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3
  
SZCZEPANIK KACPERPrzełęcz Dukla17
URBANEK KACPEROdrzykoń Zamczysko16
SERWIŃSKI BARTOSZST. OLYMPIC2014 SP12
HAZNAR DAMIANOdrzykoń Zamczysko11
URBANEK DOMINIKOdrzykoń Zamczysko10
OCHĘDOWSKA OLIWIAAP BENIAMINEK KROSNO6
ASZKLAR JAKUBPrzełęcz Dukla6
KWOLEK ADRIANUKS Guzikówka Krosno5
JUCHA GABRIELOdrzykoń Zamczysko4
POLAK AMELIAAP BENIAMINEK KROSNO3
HADAŁA PATRYKST. OLYMPIC2014 SP3
ŁUKASZEWSKI KRZYSZTOFST. OLYMPIC2014 SP3

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 4
  
LEŚNIAK SZYMONUKS „TEMPO” NIENASZÓW17
GRZESIK WIKTORKopytowa Polonia13
WINIARSKI DAMIANKopytowa Polonia12
WARŻOŁEK MARCINTeam 17 Szebnie12
LICHTARSKI DOMINIKŁęki Dukielskie9
KOZIOŁ ADAMŁubno Tajfun8
ŁAJDANOWICZ JAKUBUKS „TEMPO” NIENASZÓW8
NIEDZIAŁKOWSKI MICHAŁGMKS Dębowiec-Zarzecze7
JANIK PAWEŁŁubno Tajfun6
WIĄCEK JAKUBOKS Sobniów Jasło6
NAJBA KACPERUKS „TEMPO” NIENASZÓW6

Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 1
  
WIETHY BARTOSZResovia Rzeszów S.A.16
MIAZGA MAKSYMILIANBratek Bratkowice10
KWOKA DAWIDBratek Bratkowice9
ZIELIŃSKI WIKTORResovia Rzeszów S.A.8
ZIOBRO FILIPWisłok Strzyżów8
WIŚNIEWSKI KSAWERYResovia Rzeszów S.A.7
KOTULA BARTOSZStrug Tyczyn7
NIZIOŁEK ALANUKS SMS RZESZÓW7
JACHIM MICHAŁPrzybyszówka6
SIERZYŃSKI BOGUSZResovia Rzeszów S.A.6

Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 2
  
SMOŁA IGORPlantator Nienadówka21
KURDYBACHA MICHAŁCrasnovia Krasne19
NIEMCZAK KACPERMarkovia Markowa17
DUDA OSKARCrasnovia Krasne14
PUCHAŁA KRYSTIANLKS Jawor Krzemienica9
SMOŁA ADAMPlantator Nienadówka9
STACHÓW KRZYSZTOFCrasnovia Krasne8
BARAN MICHAŁKS Błękit Żołynia8
WIKIERA DOMINIKKS Błękit Żołynia8
KOSIOR OLIWIERKS Błękit Żołynia7
RUPAR OLIWIERLKS Jawor Krzemienica7

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 1
  
WALIŁKO OSKARRotunda Krzeszów18
FILA NICOLASSparta Jeżowe14
HASIAK DAWIDKP Tanew Wólka Tanewska9
OSIPA KAROLRotunda Krzeszów9
WIECZERZAK KACPERSparta Jeżowe9
GARBACZ BRAJANKP Tanew Wólka Tanewska7
PIRÓG DAWIDKP Tanew Wólka Tanewska6
DUBIEL DAWIDKS Sarzyna6
MIL ANTEKKS Sarzyna5
CIRYT BARTOSZRotunda Krzeszów5

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 2
  
WOJNIAK ADRIANCzarni Lipa10
BEDNARSKI BENJAMINStal Nowa Dęba10
KOWALSKI SZYMONStal Nowa Dęba10
WINIARSKI JAKUBCzarni Lipa9
PYĆ JANCzarni Lipa8
SKRZYPEK DOMINIKSan Kłyżów8
BARCAL KACPERStal Nowa Dęba6
MARTYNA WIKTORLZS Jarocin5
WILK BARTOSZSan Kłyżów5
JANCZYK MIKOŁAJStal Nowa Dęba5

C2 Trampkarz, Grupa 1
  
ŻEBRAKOWSKI OSKARStal Rzeszów S.A.16
OKÓLSKI BARTOSZAP BENIAMINEK KROSNO15
KUBAL MIŁOSZAP BENIAMINEK KROSNO14
GRZYB JAKUBIgloopol Dębica13
KILIAN RAFAŁFKS Stal Mielec S. A.12
MAŁEK KACPERStal Stalowa Wola P.S.A.11
CIEPŁY BARTOSZIgloopol Dębica10
BRUCHAL PATRYKUKS SMS RZESZÓW8
MODRAS MARCINUKS SMS RZESZÓW8
CHILIK BŁAŻEJAP BENIAMINEK KROSNO7
KAZAK SZYMONStal Rzeszów S.A.7
SŁOWIK DAWIDStal Stalowa Wola P.S.A.7

C2 Trampkarz, Grupa 2
  
BOGACZ KACPERResovia Rzeszów S.A.26
MAGNOWSKI KACPERCzarni 1910 Jasło21
ZIOBROŃ EMILMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna11
STABRYŁA NORBERTResovia Rzeszów S.A.11
BANIECKI OSKARUKS ORLIK PRZEMYŚL10
ŻYŁA MAKSYMILIANKarpaty Krosno9
KOŚĆ KUBAStal Łańcut9
KAZIMIERZ KACPERUKS ORLIK PRZEMYŚL9
CYRAN SEBASTIANCzarni 1910 Jasło8
GOSPODARCZYK FILIPSIARKA TARNOBRZEG S.A.8
MŁODZIŃSKI GRACJANUKS ORLIK PRZEMYŚL8

C2 Trampkarz, Grupa 3
  
JANUSZ BARTŁOMIEJSparta Leżajsk18
JASTRZĄB NIKODEMStal Rzeszów S.A.12
DOŁŻYCKI WIKTORUKS AP KOLEJARZ ZAGÓRZ12
KOMSA KAROLStal Stalowa Wola P.S.A.10
ŁUC SZYMONStal Rzeszów S.A.9
UCHMAN BARTOSZSparta Leżajsk8
MATUSZKIEWICZ HUBERTStal Stalowa Wola P.S.A.8
GAŁKA MIŁOSZSparta Leżajsk7
JANIEC MAKSYMILIANStal Rzeszów S.A.7
TARKOWSKI FILIPStal Rzeszów S.A.7

C2 Trampkarz, Grupa 4
  
WOŹNIAK MIŁOSZIskra Zgłobień25
WOLANIN DOMINIKIskra Zgłobień19
LATUSEK SZYMONUKS ORLĘTA LESKO19
LIB DAWIDIskra Zgłobień18
ŻYŁA PIOTRPlon Kawęczyn18
GRYCH MILANWisłoka Dębica18
GRZYB SZYMONWisłoka Dębica17
STRYCHARZ KAROLPlon Kawęczyn9
SENDECKI MICHAŁIskra Zgłobień6
ADAMCZYK IGNACYStal Gorzyce6
MARCEL ĆWIKWisłoka Dębica6

Dębica: C2 Trampkarz
  
KOLISZ NICOLAFKS Stal Mielec S. A.16
PODOLSKI WIKTORFKS Stal Mielec S. A.15
WIĄCEK KAMILKolbuszowianka Kolbuszowa14
SZOT IGORTeam Przecław10
CHMURA BARTOSZBrzostowianka Brzostek7
KRZEMIŃSKI KACPERFKS Stal Mielec S. A.5
MORDASIEWICZ HUBERTFKS Stal Mielec S. A.5
WUJKO EMILIAFKS Stal Mielec S. A.5
ROZWADOWSKI MATEUSZBrzostowianka Brzostek4
PĘKALA SZYMONCzarnovia Czarna3
TWOREK KRYSTIANCzarnovia Czarna3
WÓJCIK JANFKS Stal Mielec S. A.3
CZACHOR KLAUDIAKolbuszowianka Kolbuszowa3
WOŁOSZ BARTOSZKolbuszowianka Kolbuszowa3
SEKUŁA SEBASTIANTeam Przecław3

Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 1
  
HALWA ERNESTLKS HETMAN LASZKI7
BANIECKI OSKARUKS ORLIK PRZEMYŚL7
DOŁHUN MICHAŁUKS ORLIK PRZEMYŚL7
GAWLIK KAJETANCzuwaj-Wiaro Przemyśl6
GAZDA WOJCIECHUKS ORLIK PRZEMYŚL6
WRUCHA BARTEKTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 20015
KAZIMIERZ KACPERUKS ORLIK PRZEMYŚL5
NAPORA NIKODEMUKS SMS PRZEMYŚL5
ŚMIAŁEK STEFANCzuwaj-Wiaro Przemyśl4
MATWIJCZAK SZYMONTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 20014
WIELGOSZ PATRYKTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 20014
BRACIO KUBAUKS ORLIK PRZEMYŚL4
FUGOWSKI KAROLUKS ORLIK PRZEMYŚL4
SYNUS JULIANUKS SMS PRZEMYŚL4

Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 2
  
SMOLEŃ OLIWIERLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA21
RUTKOWSKI KACPERGKS MAJDAN SIENIAWSKI13
STANOWSKI KAROLGKS ZARZECZE10
GĄSIOR OSKARGKS MAJDAN SIENIAWSKI5
GWÓŹDŹ WOJCIECHGKS MAJDAN SIENIAWSKI5
POKRYWKA FILIPGKS MAJDAN SIENIAWSKI5
ILASZ WIKTORLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA5
DĄBROWSKI FABIANGKS ZARZECZE4
JAROSZ OSKARGKS ZARZECZE4
MICHALIK BARTOSZGKS ZARZECZE3
RABEŁ KACPERGKS ZARZECZE3
WINIARSKI FILIPGKS ZARZECZE3
PAJDA MICHAŁKS KISIELÓW3
KIC KAMILKS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW3
LITWIN HUBERTKS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW3
PIETLUCH MACIEJLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA3
PIETLUCH MIŁOSZLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA3

Rzeszów: C2 Trampkarz
  
STAFIEJ JAKUBLKS Budovia Budy Łańcuckie24
BAJEK DAWIDAP GŁOGOVIA19
PIETRZYK BEATAResovia Rzeszów15
MENTEL ALEKSANDERGrom Mogielnica11
CEDZIDŁO AMELIAResovia Rzeszów8
MOŁCZAN KAJAResovia Rzeszów8
CHUCHRO MACIEJAP GŁOGOVIA7
ZALESKI JAKUBAP GŁOGOVIA7
ŻUROWSKI MAKSYMILIANAP GŁOGOVIA7
SKOCZYLAS BARTOSZWłókniarz Rakszawa7

Stalowa Wola: C2 Trampkarz Grupa 1
  
KOTUŁA MIŁOSZZłotsan Kuryłówka15
WILKOS ADRIANZłotsan Kuryłówka11
TARNAWSKI DOMINIKPUKS Francesco Jelna9
SIEMBIDA ALEKSANDERGAS Łęg Stany7
TERESZKIEWCZ PATRYKGAS Łęg Stany7
FLIS JAKUBPUKS Francesco Jelna7
KOTULA FILIPZłotsan Kuryłówka7
KOZIOŁ BARTEKGAS Łęg Stany6
KURYŚ SZYMONGAS Łęg Stany6
BAJ DAMIANVictoria Giedlarowa6

Stalowa Wola: C2 Trampkarz Grupa 2
  
MRÓZ WOJCIECHLKS Sanna Zaklików10
BRYCZEK  SEBASTIANHuragan Zdziechowice7
FURTAK JAKUBKORONA Majdan Królewski7
GUŹDA NIKOLASKORONA Majdan Królewski7
WALSKI DOMINIKSan Wrzawy7
MOTYKA ALANPłomień Chmielów6
KALITA GABRIELSan Wrzawy6
SURDEL JANHuragan Zdziechowice5
PAWLAK ANTONIPłomień Chmielów5
PIEKARZ FLORIANKORONA Majdan Królewski4
RZĄSA JAKUBKORONA Majdan Królewski4
SUDOŁ ADAMKORONA Majdan Królewski4
SAWA MIKOŁAJLKS Sanna Zaklików4
ROCHNOWSKI MICHAŁPłomień Chmielów4
KOPYTO GABRYJELASan Wrzawy4

D1 Młodzik, Grupa 1
  
BARNAŚ FABIANDAP DEBICA13
PIECHOTA KAROLFKS Stal Mielec S. A.13
WAL SZYMONDAP DEBICA12
WŁODARSKI WIKTORAP BENIAMINEK KROSNO11
FIGURSKI ERYKUKS SMS STAL MIELEC10
ALBRYCHT DAMIANAP BENIAMINEK KROSNO9
KUSAK MAKSYMILIANUKS SMS STAL MIELEC9
ŁUSZCZ FABIANAP WIKI Sanok7
MENDRYK ALLANStal Rzeszów S.A.7
NOWAK HUBERTStal Rzeszów S.A.7

D1 Młodzik, Grupa 2
  
KŁODA MAXResovia Rzeszów S.A.13
NOWAK RADOSŁAWMULKS Pustynia12
KLEPACKI OLIWIERUKS SMS PRZEMYŚL11
SIEMBIDA ANTONIAP STALOWA WOLA8
GMYREK SZYMONIgloopol Dębica8
SZPALA DAWIDResovia Rzeszów S.A.8
SIEMBIDA KSAWERYAP STALOWA WOLA7
MICHALSKI SEBASTIANGLOBAL SOCCER ACADEMY7
PODKUL PAWEŁKarpaty Krosno7
KARNAS JANResovia Rzeszów S.A.7
ŁUKASZEK OLIVERUKS SMS PRZEMYŚL7

D1 Młodzik, Grupa 3
  
MIKUŁA MATEUSZPERFECT PRZEWORSK11
TRAGARZ BARTOSZKS Legion Pilzno9
SZELIGA STANISŁAWEkoball Stal Sanok8
PADYKULA MIKOLAJPlon Kawęczyn8
SOLECKI JAKUBEkoball Stal Sanok6
SALAMON KACPERLKS ZIMOWIT Rzeszów6
STOLARSKI OSKARLKS ZIMOWIT Rzeszów6
BOCHENEK ADAMPlon Kawęczyn6
KULCZYCKI ADRIANSIARKA TARNOBRZEG S.A.6
JANUSZYŃSKA LENASparta Leżajsk6

D1 Młodzik, Grupa 4
  
BAR JAKUBStal Łańcut8
NALEŹNY MIKOŁAJWisłoka Dębica8
RZESZOWSKI JAKUBWisłoka Dębica8
GOTFRYD JAKUBZKS STAL STALOWA WOLA8
SZCZEPEK KUBASokół Nisko7
KUBEK MICHAŁWisłoka Dębica7
GRZEBYK  SZCZEPANZKS Izolator Boguchwała7
STRZĘPEK HUBERTZKS Izolator Boguchwała7
KOPIEC BARTŁOMIEJZKS Izolator Boguchwała6
LEŃCZYK ANTONIStal Łańcut5
SZYMALSKI SEBASTIANWisłoka Dębica5
PELCZAR KACPERZKS Izolator Boguchwała5

D1 Młodzik, Grupa 5
  
SZCZOCZARZ NATANStal Rzeszów S.A.15
KUŚ BŁAŻEJST. ORZEŁKI BRZOZÓW11
MAZUR MICHAŁStal Rzeszów S.A.10
SZPUNAR FILIPStal Rzeszów S.A.9
ZIOBROŃ ADAMAP Piłkarskie Nadzieje Mielec8
JAKUBUS KAROLAP Piłkarskie Nadzieje Mielec6
BABULA PIOTRAP Piłkarskie Nadzieje Mielec5
KOPEĆ SZYMONAP Piłkarskie Nadzieje Mielec5
KUC KACPERStal Rzeszów S.A.5
NOWAK MACIEJStal Nowa Dęba4
PANEK SZYMONStal Nowa Dęba4
FRĄC JANStal Rzeszów S.A.4
GŁĄB SZYMONStal Rzeszów S.A.4
LECH MACIEJStal Rzeszów S.A.4
NIEMCZYK PIOTRStal Rzeszów S.A.4
NIEMIEC JAKUBStal Rzeszów S.A.4
RAK HUBERTStal Rzeszów S.A.4

D1 Młodziczka, Grupa 6
  
POLAK AMELIAAP BENIAMINEK KROSNO8
KOSIEK OLGAAP BENIAMINEK KROSNO2
KNAP ZUZANNAAP BENIAMINEK KROSNO1
MAMROŁ KINGAAP BENIAMINEK KROSNO1
BILKOWSKA JULITAJODŁOWSKA AP DIAMENT1
WIELGOS GABRIELAJODŁOWSKA AP DIAMENT1

D1 Młodziczka, Grupa 7
  
SAK ALEKSANDRADAP DEBICA5
BURDA MILENAGrodziszczanka Grodzisko Dln.3
SOWA ANIELAStal Łańcut3
MIGA MAGDALENAPlon Kawęczyn2
WAWRZYNEK OLIWIAPlon Kawęczyn2
LĘCZNAR PATRYCJAStal Łańcut2
ŁĘTEK LAURADAP DEBICA1
WODZIŃSKA MAJAStal Łańcut1

Dębica: D1 Młodzik
  
BAJOR ŁUKASZKolbuszowianka Kolbuszowa25
SEKUŁA SEBASTIANTeam Przecław17
SKIBA TYMOTEUSZDAP DEBICA16
WANAT SZYMONDAP DEBICA16
WOJTON FRANCISZEKLechia Sędziszów Młp.16
JANUS JAKUBDAP DEBICA15
KRÓL JAKUBJODŁOWSKA AP DIAMENT15
BERNAT JAKUBSP Soccer Ropczyce14
KOTLARZ WIKTORSP Soccer Ropczyce14
CIOŁEK KAROLUKS NIEDŹWIADA DOLNA14

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 1
  
GAJOS SZYMONJSRR JAROSŁAW10
GAWURA FABIANKS SZÓWSKO7
WODZISZ DOMINIKPROGRES JAROSŁAW7
TELEGA JAKUBJSRR JAROSŁAW5
DŁUGOŃ ADRIANKS PIAST TUCZEMPY4
BOBER MARCELPROGRES JAROSŁAW4
PODOLEC WOJCIECHPROGRES JAROSŁAW4
DUDEK KACPERKS SZÓWSKO2
KAPUŚNIAK HUBERTKS SZÓWSKO2
KASJAN FILIPKS SZÓWSKO2
KRÓL SZYMONKS SZÓWSKO2
MACINA MARCELKS SZÓWSKO2
PÓŁTORAK ALANKS SZÓWSKO2
GAWROŃSKI SZYMONKS WIĄZOWNICA2
DANICKI SZYMONUKS FOOTBALL ACADEMY JAROSŁAW2

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 2
  
SYCZ DAWIDUKS UNIA FREDROPOL17
KASPRZYK KAMILLKS CRESOVIA KALNIKÓW8
WILGUCKI KACPERBKS LEŚNIK BIRCZA4
BĄCAL PAWEŁUKS GIGANCI RADYMNO4
HALWA SZYMONUKS GIGANCI RADYMNO4
GOŁĘBIOWSKA EMILIAUKS UNIA FREDROPOL4
KŁÓSEK MARCINUKS UNIA FREDROPOL4
LENART BARTOSZUKS UNIA FREDROPOL4
SOSENKO-DEJNAKA OLIWIERUKS UNIA FREDROPOL4
NIEDZIELA GABRIELLKS CRESOVIA KALNIKÓW3
MLAŚ SZYMONUKS UNIA FREDROPOL3

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 3
  
DZIMIRA SZYMONSP Orzełek w Przeworsku9
DUBEŃSKI KACPERUKS SOKÓŁ SIENIAWA6
CWYNAR ANTONIDAF GORLICZYNA3
RAMUS BARTOSZDAF GORLICZYNA3
ZAJĄC WOJCIECHMKS START PRUCHNIK3
MASZTALERZ MICHAŁSP Orzełek w Przeworsku3
PÓŁTORAK JANSP Orzełek w Przeworsku3
GOŁĘBIOWSKI BARTŁOMIEJDAF GORLICZYNA2
JANUSZ KAMILDAF GORLICZYNA2
RZEŹNIK KACPERSP Orzełek w Przeworsku2
JANCZALIK ADAMUKS SOKÓŁ SIENIAWA2

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 4
  
ŻDAN ALEKSANDERUKS FA LUBACZÓW13
KOLANO IGNACYUKS FA LUBACZÓW11
GÓRSKI MICHAŁUKS FA LUBACZÓW10
LUCHOWSKI MATEUSZLKS URSUS DACHNÓW9
DENEK ADAMLKS URSUS DACHNÓW7
GRUSZCZYK ŁUKASZLKS ZRYW MŁODÓW7
HAŁUCHA JULIANUKS FA LUBACZÓW7
CZABAN JAKUBLKS URSUS DACHNÓW6
JABŁOŃSKI HUBERTLKS URSUS DACHNÓW6
PACHOŁEK DOMINIKLKS URSUS DACHNÓW6

Krosno: D1 Młodzik Grupa 1
  
KIJOWSKI WIKTORBesko LKS Przełom10
HANUS FILIPBesko LKS Przełom9
HORODEJCZUK JANUKS ORLĘTA LESKO6
SOKÓŁ KACPERLKS Niebieszczany Remix5
KOT AMELIANowotaniec Cosmos4
BAR ADRIANRymanów KS Start4
OCZOŚ TYMOTEUSZRymanów KS Start4
STACHYRA HUBERTUKS ORLĘTA LESKO4
BURY HUBERTBażanówka LKS Orzeł3
KĘDZIOR PATRYKBażanówka LKS Orzeł3
KAMYK DAMIANLKS Niebieszczany Remix3
ZIĘBA DAWIDRymanów KS Start3
PISZKO WOJCIECHUKS ORLĘTA LESKO3
FUNDANICZ NIKODEMUstrzyki Dolne3

Krosno: D1 Młodzik Grupa 2
  
DAŃKO MICHAŁLKS Hłudno15
GŁADYSZ JAKUBSPARTA IZDEBKI13
BOBOWSKI MAREKSPARTA IZDEBKI6
RYMAROWICZ FRANCISZEKGórnik Grabownica Starzeńska5
KORYTO DAMIANGrabówka4
KULON OLIWIERGrabówka4
FABISIAK BARTOSZST. ORZEŁKI BRZOZÓW4
RZESZUT LEONGrabówka3
SOKOŁOWSKI KAROLGrabówka3
MATUSZ IGORHaczów3
MUSSUR BARTOSZHaczów3
JAREMA SZYMONLKS Hłudno3
STRUŚ WIKTORST. ORZEŁKI BRZOZÓW3

Krosno: D1 Młodzik Grupa 3
  
FURMAN DOMINIKUKS Guzikówka Krosno11
KOSIEK OLGAAP BENIAMINEK KROSNO10
POLAK AMELIAAP BENIAMINEK KROSNO10
GRONKIEWICZ FILIPKombornia10
POLEK LENAAP BENIAMINEK KROSNO8
ZĄBEK DAWIDLKS Orzeł Pustyny8
PAŚKO EMILIAAP BENIAMINEK KROSNO7
SIŃCZAK JANKorczyna Kotwica7
MERCIK WIKTORPartyzan MAL-BUD1 Targowiska7
KOSZELA WOJCIECHUKS Guzikówka Krosno7

Krosno: D1 Młodzik Grupa 4
  
KASPRZYK BARTOSZKopytowa Polonia10
KOZUBAL JAKUBPrzełęcz Dukla10
POTYRA ADAMPrzełęcz Dukla10
KIJOWSKI MAKSYMILIANUKS Beniaminek Krosno8
JÓRASZ SZYMONKorczyna Kotwica7
ZIMA MATEUSZLubatowa7
GRELA NORBERTUKS Beniaminek Krosno7
DERYNIOWSKI PATRYKLubatowa5
MASŁOWSKI WIKTORLubatowa5
NIZIOŁEK FILIPPrzełęcz Dukla5

Krosno: D1 Młodzik Grupa 5
  
PILUT JAKUBStrzelec Frysztak10
SKAUBA KRZYSZTOFAP Jasło7
CZECH JAKUBGLOBAL SOCCER ACADEMY7
GARDUŁA JAKUBBŁAŻKOWA6
MIKRUT KACPERGLOBAL SOCCER ACADEMY5
BŁAJEK FILIPSkołyszyn5
KUT TYMOTEUSZStrzelec Frysztak4
ZIEMBA MIKOŁAJStrzelec Frysztak4
GAJDA JAKUBGLOBAL SOCCER ACADEMY3
ROSPOND MICHAŁGLOBAL SOCCER ACADEMY3
FURMANEK ADRIANSkołyszyn3
TULEJA ANTONIStrzelec Frysztak3

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1
  
AMANOWICZ KONRADStrug Tyczyn17
ROKITA DOMNIKGrunwald Budziwój15
FIRLEJ LEONGrunwald Budziwój12
KMIOTEK MIŁOSZStrug Tyczyn12
MIKAYELYAN DAWIDAP GŁOGOVIA10
SZYDEŁKO MIŁOSZStrug Tyczyn9
BUCZEK PAWEŁRaniżovia Raniżów8
KAJZER DORIANStrug Tyczyn8
FIRLEJ OLAFGrunwald Budziwój7
JODKO KACPERLKS ZIMOWIT Rzeszów6

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2
  
SITO SZYMONResovia Rzeszów S.A.12
KAZNOCHA MIŁOSZAP GŁOGOVIA11
RARÓG MIKOŁAJAP RZESZÓW8
MICAŁ JAKUBPrzybyszówka8
SZPALA DAWIDResovia Rzeszów S.A.8
ORZĄDAŁA JAKUBAP ZIOMKI7
SZYBKOWSKI BARTŁOMIEJAP ZIOMKI7
TOMAKA GRZEGORZJUVENTUS ACADEMY7
GAWŁOWSKI KAROLAP RZESZÓW6
LIWOCZ BARTOSZAP RZESZÓW6
SAWALA NORBERTAP GŁOGOVIA6
SŁOWIK SZYMONAP GŁOGOVIA6
BILUT MIŁOSZJUVENTUS ACADEMY6
JASZCZYSZYN GIULIOŁKS Łukawiec6

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3
  
SAWICKI KAMILAP CRASNOVIA KRASNE20
NYCZ GABRIELCzarni Kraczkowa14
DOMOŃ ŁUKASZBłażowianka Błażowa11
KOŹMICZ ANTONIKS Błękit Żołynia10
LALICKI BARTŁOMIEJLKS Jawor Krzemienica10
NIEMCZAK JAKUBPogórze Husów10
JABŁOŃSKI JAKUBAP CRASNOVIA KRASNE9
PAŁASZ OSKARAP CRASNOVIA KRASNE9
KOŹLAK ALANBłażowianka Błażowa9
OLEKSY JULIANSzarotka Rogóżno9

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1
  
ZYBURA SZYMONUKS Aktywne Jeżowe17
SKOCZYLAS ALEKSANDERUKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM16
BOREK SZYMONRotunda Krzeszów10
ZAJĄC KAMILSokół Kamień10
CAGARA FILIPUKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM10
CISEK FILIPGórnovia Górno9
PODGÓRSKI MICHAŁKP Tanew Wólka Tanewska7
SIEMBIDA  ŁUKASZKP Tanew Wólka Tanewska6
STAROŃ FABIANKS Sarzyna6
BĄK MICHAŁUKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM6
NOWAKOWSKI ARTURUnia Nowa Sarzyna6

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 2
  
KOPEĆ SZYMONŁęg Kopcie10
JAROSZ JAKUBKS Wisan Skopanie7
ZIELIŃSKI KACPERLZS ŻABNO7
KWAŚNIK ANTONILZS ŻABNO6
SZKUTNIK ALEKSANDERPKS SAN STALOWA WOLA6
RAMUS RADOSŁAWStal Gorzyce6
ZIMNICKI WIKTORStal Gorzyce6
BUCIOR TYMONPKS SAN STALOWA WOLA5
DUBAJ MICHAŁPKS SAN STALOWA WOLA5
JAKUBIEC SZYMONPKS SAN STALOWA WOLA5
MARCINIAK MIRONPKS SAN STALOWA WOLA5
PIOTROWSKA ZUZANNAStal Gorzyce5

D2 Młodzik, Grupa 1
  
STOLARSKI OSKARLKS ZIMOWIT Rzeszów15
JANUS JAKUBDAP DEBICA12
KOBYLARZ ADAMStal Łańcut12
SKIBA TYMOTEUSZDAP DEBICA10
WANAT SZYMONDAP DEBICA9
NOGA TYMONLKS ZIMOWIT Rzeszów9
WINNICKI ADAMAP WIKI Sanok8
SŁOWIK PATRYKUKS SMS STAL MIELEC8
FARAŚ DAWIDAP Piłkarskie Nadzieje Mielec7
WACŁAWSKI FILIPAP BENIAMINEK KROSNO6
GOŁĄBIEWSKI FILIPAP WIKI Sanok6
SURMACZ NIKODEMStal Łańcut6
KLEPACKI OLIWIERUKS SMS PRZEMYŚL6
PACZKOWSKI ALEKUKS SMS PRZEMYŚL6

D2 Młodzik, Grupa 2
  
LIS OLIWIERJKS JAROSŁAW14
PIEGDOŃ KUBAAP BENIAMINEK KROSNO10
CZĄSTKA BARTŁOMIEJResovia Rzeszów S.A.8
HAŁOŃ WIKTORResovia Rzeszów S.A.8
KAPICA PATRYKUKS LPFA TARNOBRZEG8
GASEK HUBERTZKS STAL STALOWA WOLA8
GAZDA TYMONAP BENIAMINEK KROSNO7
PAŁKA MACIEJZKS STAL STALOWA WOLA7
ASZKLAR HUBERTPrzełęcz Dukla6
SZCZEPEK KUBASokół Nisko6
GANCARZ IGORStal Rzeszów S.A.6
KOZAK ADAMUKS LPFA TARNOBRZEG6

D2 Młodzik, Grupa 3
  
JANORA MAKSYMILIANChemik Pustków Osiedle14
FINEK PATRYKKS Legion Pilzno14
RZEPA JAKUBIgloopol Dębica13
KOZIOŁ FILIPWisłoka Dębica11
IWANICKI IGORAzalia Wola Zarczycka10
LIK JAKUBChemik Pustków Osiedle8
GĄSIOREK MACIEJChemik Pustków Osiedle7
IGNARSKI BARTOSZAP Jasło6
MALISIEWICZ KACPERIgloopol Dębica6
SKAUBA KRZYSZTOFAP Jasło5
SZKUTNIK ALEKSANDERPKS SAN STALOWA WOLA5
SZNAIKART MAKSYMILIANPKS SAN STALOWA WOLA5

Dębica: D2 Młodzik Grupa 1
  
CIOŁEK KAROLUKS NIEDŹWIADA DOLNA17
JARZĄB SZYMONLechia Sędziszów Młp.16
BOGACZ WITOLDMULKS Pustynia12
MYTYCH MICHAŁUKS NIEDŹWIADA DOLNA11
GIEŁBAGA WIKTORMULKS Pustynia10
ZAJĄCZKOWSKI MICHAŁMULKS Pustynia10
JAŁOWIEC KACPERKS Legion Pilzno9
KLUZA DAWIDKS Legion Pilzno9
CIOŁKOSZ SZYMONUKS NIEDŹWIADA DOLNA7
OZGA KAROLKS Legion Pilzno6

Dębica: D2 Młodzik Grupa 2
  
DZIADURA MAKSYMILIANKolbuszowianka Kolbuszowa15
KUNA BARTOSZKolbuszowianka Kolbuszowa10
WOŁOWIEC KRYSTIANKolbuszowianka Kolbuszowa8
CZAJKOWSKI SEWERYNLKS Błękitni Siedlanka8
DRAUS JANLKS Błękitni Siedlanka8
KAMUDA JAKUBSTRAŻAK GROCHOWE7
RYBIŃSKA MAJAHucina6
KOPEĆ GERARDKolbuszowianka Kolbuszowa6
PIWOWAR JULIAKS Kaskada Ostrów – Kamionka6
WILK ANTONIKolbuszowianka Kolbuszowa5
ROJEK ANTONIKS Kaskada Ostrów – Kamionka5

Jarosław: D2 Młodzik
  
KURAS WIKTORGKS ZARZECZE5
JANCZALIK ADAMUKS SOKÓŁ SIENIAWA5
BOGACZ DOMINIKGKS ZARZECZE4
STANOWSKI MARCELGKS ZARZECZE4
PANKIEWICZ KAROLPOLONIA PRZEMYŚL4
BOGDAŃSKI XAVIERUKS ORLIK PRZEMYŚL3
MILANIK WIKTORUKS ORLIK PRZEMYŚL3
SZANTER MICHAŁUKS ORLIK PRZEMYŚL3
DUBEŃSKI KACPERUKS SOKÓŁ SIENIAWA3
WARZYBOK SZYMONUKS SOKÓŁ SIENIAWA3

Krosno: D2 Młodzik Grupa 1
  
ŁABA KAMILOdrzykoń Zamczysko10
WOJCIESZAK GABRIELWILCZKI LESKO10
SZAJNA MICHAŁRymanów KS Start7
FRIEDRICH JULIANEkoball Stal Sanok5
MARSZAŁEK MIŁOSZOdrzykoń Zamczysko5
DUPLAGA ANTONIRymanów KS Start5
GOLONKA MIKOŁAJRymanów KS Start5
PENAR KRYSTIANKlimkówka Karpaty4
JUCHA FILIPOdrzykoń Zamczysko4
NIŻNIK NORBERTEkoball Stal Sanok3
ROMANIAK MICHAŁEkoball Stal Sanok3
BLICHARCZYK SZYMONOdrzykoń Zamczysko3
JANIK GABRIELOdrzykoń Zamczysko3
KIJOWSKI ALANRymanów KS Start3
URBANIK SZYMONRymanów KS Start3
BUKSZTEL JANWILCZKI LESKO3
GEMBUŚ MICHAŁWILCZKI LESKO3
KUNACH JAKUBWILCZKI LESKO3

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1
  
ŚLIWIŃSKA ALEKSANDRAResovia Rzeszów25
KOZIARZ MATEUSZResovia Rzeszów S.A.22
CIERPICH NIKODEMRAF HEIRO RZESZÓW20
BABKA DOMINIKAResovia Rzeszów14
LEW OLIWIAResovia Rzeszów12
GÓRAL KACPERRAF HEIRO RZESZÓW10
CIUPAK KAROLPiast Nowa Wieś9
KISIEL ŁUKASZAKTIV PRO RYMANÓW8
ROGOWSKI FILIPResovia Rzeszów S.A.8
USZYŃSKI FRANCISZEKRudnianka Rudna Wielka8
WOTA BARTEKRudnianka Rudna Wielka8

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2
  
BUŁDAK FABIANDynovia Dynów18
STĄCEL OSKARLKS Brzeg Białobrzegi18
WOJTYNA MICHAŁArka Albigowa16
STAWARZ SZYMONSparta Leżajsk16
MACHNO PIOTRAP CRASNOVIA KRASNE12
DŁUGOŃ ADAMSparta Leżajsk12
SZPUNAR DAMIANSawa Sonina11
KUPRAS FILIPSparta Leżajsk11
DROŻDŻ KACPERSawa Sonina9
CZADO ADAMWłókniarz Rakszawa9

E1 Orlik Grupa 1
  
JUNG SZYMONUKS SMS STAL MIELEC2
KARASIŃSKI DAWIDUKS SMS STAL MIELEC2
KRUPA BARTOSZUKS SMS STAL MIELEC2
CZECH ANTONIPlon Kawęczyn1
KIEŁBASA JAKUBPlon Kawęczyn1
KURMANIAK SZYMONUKS SMS STAL MIELEC1
ŁOGIN MICHAŁUKS SMS STAL MIELEC1
MAGDA ERYKUKS SMS STAL MIELEC1
MIKOSZ PIOTRUKS SMS STAL MIELEC1
RYBA BARTOSZUKS SMS STAL MIELEC1
RYBAK ADAMUKS SMS STAL MIELEC1

Źródło: PZPN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj