Piłkarski rozkład jazdy na weekend. Wykaz meczów 4-6 listopada? [SENIORZY]

0
229
fot. Konrad Kwolek

Runda jesienna powoli dobiega końca. Część drużyn zakończyło już rozgrywki w tym roku, ale znaczna większość nadal jest w grze. Oto wykaz meczów piłkarskich na najbliższy weekend z udziałem drużyn zrzeszonych w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej.

Obsada sędziowska na 5-6 listopada w 4 lidze podkarpackiej i klasie O

TOP-10 klasyfikacja strzelców od 4 ligi do klasy B

GospodarzeGościeDataGodz.
PKO BP Ekstraklasa
FKS PGE Stal MielecZagłębie Lubin04.11.202218:00

Fortuna 1 liga
Apklan Resovia RzeszówPodbeskidzie Bielsko-Biała5.11.202215:00
Skra CzęstochowaStal Rzeszów06.11.202218:00

1 liga kobiet
Skra CzęstochowaResovia06.11.202214:00

1 liga futsalu
AZS UE KrakówHeiro Rzeszów06.11.202218:00
Eurobus PrzemyslAZS UZ Zielona Góra06.11.202218:00

1 liga futsalu kobiet
Heiro RzeszówWawel Kraków06.11.202218:00Tyczyn, ul. Grunwaldzka
Heiro Rzeszów zadebiutuje w 1 lidze futsalu kobiet


eWinner 2 liga
Znicz PruszkówSiarka Tarnobrzeg04.11.202219:00

2 liga kobiet
Sokół Kolbuszowa DolnaROW Rybnik05.11.202212:30

3 liga, grupa 4
Avia ŚwidnikWisłoka Dębica5.11.202213:00
KSZO Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKS Wiązownica5.11.202213:00
Orlęta Radzyń PodlaskiStal Stalowa Wola P.S.A.5.11.202213:00
Sokół SieniawaLublinianka Lublin06.11.202213:00

3 liga kobiet
Resovia II RzeszówInter Gnojnica5.11.202210:00
Izolator BoguchwałaRysy Bukowina Tatrzańska5.11.202210:00

4 liga podkarpacka
SPEC Stal ŁańcutIgloopol Dębica05.11.202217:00
KS JKS JarosławGłogovia Głogów Młp.5.11.202217:00
Polonia PrzemyślIzolator Boguchwała5.11.202211:00
Korona RzeszówKS Legion Pilzno5.11.202214:00
Wólczanka Wólka PełkińskaLKS Skołoszów6.11.202212:00
Stal II Rzeszów S.A.Cosmos Nowotaniec6.11.202211:00
Lechia Sędziszów Młp.Karpaty Krosno5.11.202214:00
Wisłok WiśniowaSokół Nisko5.11.202213:00
FKS Stal II Mielec S. A.Sokół Kolbuszowa Dolna5.11.202214:00

Klasa O Dębica
Błękitni RopczyceChemik Pustków Osiedle5.11.202214:00
KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl WielkiKamieniarz Golemki5.11.202214:00
LKS PustkówCzarni Trześń5.11.202214:00
Sokół II Kolbuszowa DolnaBłękitni Siedlanka6.11.202211:30
Ostrovia Ostrowy BaranowskieSmoczanka Mielec5.11.202214:00
Sparta ChorzelówCzarnovia Czarna6.11.202214:00
LKS ŻYRAKÓWVictoria Czermin6.11.202214:00
Wisłoka II DębicaPiast Wolica Piaskowa6.11.202213:00Euroboisko, Kraszewskiego 110

Klasa O Jarosław
LKS GORLICZANKA GORLICZYNAKS PIAST TUCZEMPY6.11.202214:00
KS SANTOS PIWODAOrzeł Przeworsk5.11.202214:00
KS ZDRÓJ HORYNIECLKS HURAGAN GNIEWCZYNA6.11.202212:00w Baszni Dolnej
LKS PŁOMIEŃ MORAWSKOLKS ORZEŁ TORKI5.11.202211:00
LKS HETMAN LASZKILKS SAN GORZYCE5.11.202214:00
MKS START PRUCHNIKMKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW6.11.202213:30
TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001MKS Kańczuga6.11.202214:00
LKS PROMYK URZEJOWICELKS START LISIE JAMY6.11.202214:00

Klasa O Krosno
Odrzykoń ZamczyskoMKS Arłamów Ustrzyki Dolne6.11.202211:00
BukowskoMARKIEWICZA KROSNO5.11.202214:00
TargowiskaCzeluśnica5.11.202214:00
Czarni 1910 JasłoZKS Nafta-Splast Jedlicze5.11.202214:00
Rymanów KS StartBesko LKS Przełom6.11.202213:00
Jabłonica PolskaMrukowa Zamczysko6.11.202211:00
Przełęcz DuklaGórki5.11.202211:00
Nienaszów TempoSANOK Ekoball6.11.202213:00w Chorkówce

Klasa O Rzeszów
Orzeł Wólka NiedźwiedzkaWłókniarz Rakszawa5.11.202214:00
Sokół Sokołów Młp.Iskra Zgłobień6.11.202213:00
Błażowianka BłażowaKS Zaczernie6.11.202214:00
PZU SMS Resovia II RzeszówGrodziszczanka Grodzisko Dln.6.11.202212:00
Leśna Wólka PodleśnaStrug SZiK Tyczyn6.11.202214:00
LKS Wola DalszaStrumyk Malawa5.11.202214:00
Jedność NiechobrzSawa Sonina5.11.202214:00
KS PrzybyszówkaPlantator Nienadówka5.11.202213:00

Klasa O Stalowa Wola
Unia Nowa SarzynaTS Transdźwig Stale5.11.202213:30
LZS ŹdziaryŁKS Łowisko5.11.202211:00
KP Tanew Wólka TanewskaStal Nowa Dęba6.11.202213:30
LZS JarocinOlimpia Pysznica6.11.202213:30
Stal GorzyceSMS SIARKA TARNOBRZEG5.11.202214:00
San KłyżówAzalia Wola Zarczycka6.11.202213:30
OKS JUNIOR ZAKRZÓWPogoń Leżajsk5.11.202213:30
Sokół KamieńStal Stalowa Wola P.S.A. II6.11.202214:00

Klasa A Dębica
Brzostowianka BrzostekPłomień UKS Zagorzyce5.11.202214:00
LKS Łopuchowa Łączki KucharskieTeam Przecław5.11.202214:00
LKS Stara Jastrząbka-RóżaKS Kaskada Ostrów – Kamionka6.11.202213:00
Paszczyniak PaszczynaWiewiórka5.11.202214:00
KS BYSTRZYCALKS STASIÓWKA6.11.202211:00w Olchowej
GłowaczowaPogórze Wielopole Skrzyńskie5.11.202214:00
LKS NagoszynKS Legion II Pilzno6.11.202211:00

Klasa A Jarosław, grupa 1
KS VICTORIA KIDAŁOWICEKS WĘGIERKA6.11.202211:00
LKS DĄB DOBKOWICEKS PRO-100 WIETLIN6.11.202214:00
LKS ISKRA ZABŁOTCEKS FREDRO SUROCHÓW6.11.202214:00
LKS SZKŁO MŁYNYLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE6.11.202214:00
KS CZARNI PAWŁOSIÓWMKS RADYMNO6.11.202214:00
LKS WIRAŻ CHŁOPICELKS ŁĘK OSTRÓW6.11.202214:00
KS SZÓWSKOLKS MANASTERZ k/J-AW5.11.202214:00
LKS BŁĘKITNI PEŁKINIELKS TĘCZA JANKOWICE6.11.202214:00

Klasa A Jarosław, grupa 2
KS WIAR KRÓWNIKIKS FORT  JAKSMANICE6.11.202214:00
LKS KORONA TRÓJCZYCELKS CRESOVIA KALNIKÓW5.11.202214:00
LKS NAKŁO – STARZAWAGKS VIKING ORŁY5.11.202214:00
LKS BATYCZELKS GRANICA STUBNO6.11.202214:00
UKS UNIA FREDROPOLLKS GWIAZDA MAĆKOWICE6.11.202214:00
LKS TĘCZA KOSIENICECzuwaj-Wiaro Przemyśl6.11.202214:00
POLONIA II PRZEMYŚLKS POGÓRZE DUBIECKO6.11.202214:00
ULKS SAN HURECZKOŻurawianka Żurawica5.11.202214:00

Klasa A Jarosław, grupa 3
LKS ŻURAW ŻURAWICZKIPKS UNUM BABICE6.11.202213:00
KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKALKS WISEŁKA SIENNÓW5.11.202214:00
LKS STRUMYK HAWŁOWICELKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW6.11.202214:00
LKS BŁĘKITNI GRZĘSKALKS CRESOVIA KRZECZOWICE6.11.202214:00
GKS MAJDAN SIENIAWSKILKS ZORZA JAGIEŁŁA6.11.202214:00
LKS START MIROCINRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ6.11.202214:00
LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKALKS PIAST NOWOSIELCE6.11.202214:00

Klasa A Jarosław, grupa 4
LKS CZERWONI CEWKÓWMKS JUWENIA CIESZANÓW6.11.202214:00
KS VICTORIA STARY DZIKÓWLKS ZRYW MŁODÓW6.11.202214:00
LKS BŁĘKITNI FUTORYLKS CZARNI OLESZYCE6.11.202214:00
LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKALKS GWIAZDA WIELKIE OCZY6.11.202214:00
LKS HURAGAN BASZNIA DOLNALKS GRANICZNI KROWICA6.11.202214:15
KS ORKAN ZAPAŁÓWLKS ZALEW STARY LUBLINIEC5.11.202214:00
MKS ROZTOCZE NAROLLKS KORZENICA6.11.202214:00

Klasa A Krosno, grupa 1
JankowcePrzysietnica5.11.202213:30
WIKI SANOKBezmiechowa LKS Lotniarz5.11.202214:00
PłowceLesko Sanovia5.11.202214:00
Długie LKS RAF HOUZEPisarowce6.11.202214:00
Bażanówka LKS OrzełIzdebki LKS5.11.202214:00
ZarszynLKS Niebieszczany Remix5.11.202214:00
StrachocinaUherce Szarotka5.11.202213:30

Klasa A Krosno, grupa 2
Brzozovia BrzozówGórnik Grabownica Starz.5.11.202213:00
Iwonicz IwonkaLUKS BESKID POSADA GÓRNA5.11.202214:00
GrabówkaISKRZYNIA6.11.202214:00
LubatówkaNiebocko Victoria 6.11.202211:00
JaśliskaRogi Burza5.11.202214:00
ZmiennicaHaczów6.11.202214:00
Klimkówka KarpatyWRÓBLIK SZLACHECKI5.11.202214:00

Klasa A Krosno, grupa 3
BrzyskaOrzeł Lubla6.11.202214:00
Sobniów JasłoZręcin Tęcza5.11.202214:15
Krościenko WyżneNiegłowice Wisłoka6.11.202211:00
SkołyszynFaliszówka Orzeł5.11.202214:00
WojaszówkaUKS Guzikówka Krosno6.11.202214:00
GKS Zarzecze-DębowiecKołaczyce Ostoja5.11.202213:00
Bieździedza LKS OrzełŁęki Dukielskie5.11.202214:00

Klasa A Rzeszów, grupa 1
Heiro RzeszówNovi Nosówka6.11.202211:00Arena Słocina
LKS TrzebowniskoWisłok Strzyżów6.11.202214:00
Start Borek StaryAlbatros Szufnarowa5.11.202213:00
Zimowit Rzeszów Noverra Głogów Młp.6.11.202214:00ul. Świadka 5
KS GodowaPiast Nowa Wieś6.11.202211:30
Grunwald BudziwójLKS Jasionka6.11.202214:00
Aramix NiebylecJunak Rzeszów6.11.202214:00

Klasa A Rzeszów, grupa 2
Crasnovia KrasneUnia Korniaktów Płn.5.11.202214:00
Błękit ŻołyniaIskra Jawornik Polski6.11.202214:00
Galicja ChmielnikArka Albigowa5.11.202214:00
KS StobiernaGrom Handzlówka5.11.202214:00
LKS ŁąkaRzemieślnik Strażów6.11.202211:00
Styrobud TrzebośKS Dąbrówki6.11.202214:00
Szarotka RogóżnoDynovia Dynów6.11.202211:00

Klasa A Rzeszów, grupa 3
Tempo CmolasKS Dzikowiec5.11.202214:00
Hetman Dąbrówka WisłockaDromader Chrząstów6.11.202211:00w Radomyślu W.
Orzeł KosowyAtut Podborze5.11.202214:00
Kolbuszowianka KolbuszowaStart Wola Mielecka6.11.202214:00
LKS BabichaKorona Majdan Królewski6.11.202211:00
Raniżovia RaniżówJanovia Janowiec6.11.202214:00
Kolorado Wola ChorzelowskaWisła Gliny Małe5.11.202214:00
Zacisze TrześńStrażak Grochowe6.11.202211:00

Klasa A Stalowa Wola, grupa 1
Strzelec DąbrowicaUnia Skowierzyn6.11.202213:30
LZS Słowianin GrębówSan Wrzawy6.11.202213:30
KS Wisan SkopanieKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO6.11.202213:30
Bukowa JastkowiceKoniczynka Ocice5.11.202213:30
LZS Wola RzeczyckaKS Kopcie5.11.202214:00
Jeziorak ChwałowiceLZS Jadachy5.11.202214:00
Czarni LipaLZS Rzeczyca Długa6.11.202213:30

Klasa A Stalowa Wola, grupa 2
PUKS Francesco JelnaSokół Hucisko6.11.202213:30
KP PodwolinaPodlesianka Kamień5.11.202213:00
Górnovia GórnoSparta Jeżowe5.11.202214:00
PKS SAN STALOWA WOLAAdvit Łętownia6.11.202213:30
Orzeł RudnikLKS Brzyska Wola5.11.202214:00
Staromieszczanka Stare MiastoKS Sarzyna5.11.202214:00
Retman UlanówCzarni Sójkowa5.11.202214:00

Klasa B Dębica, grupa 2
Plon KlęczanyOlimpia Nockowa6.11.202214:00

Klasa B Jarosław, grupa 4
LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKAKS ZDRÓJ II HORYNIEC5.11.202213:30
LKS LEŚNIK PŁAZÓWLKS WALTER OPAKA5.11.202213:00
LKS UNIA ŁUKAWIECLKS MOŁODYCZ6.11.202211:00
LKS BŁĘKITNI ZALESIEAKS LEGIA OLESZYCE6.11.202211:00
LKS PIAST ANTONIKILKS TANEW WOLA WIELKA5.11.202214:15

Klasa B Krosno, grupa 2
Nowosielce SzarotkaJAĆMIERZ5.11.202214:00
KS VICTORIA PAKOSZÓWKASieniawa Wisłok6.11.2022
Pielnia OrionWzdów6.11.202211:00
Dydnia ZrywGłębokie LKS5.11.202214:00
LKS HłudnoORŁY JABŁONKA6.11.202211:00w Izdebkach
GolcowaLKS ODRZECHOWA6.11.202213:00
MarkowceNowotaniec Cosmos  II5.11.202214:00

Klasa B Krosno, grupa 3
TrześniówJasionów JKS6.11.202213:00
PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWERymanów Zdrój6.11.202213:00
LKS Orzeł PustynyLubatowa6.11.202211:00
WesołaSZCZEPAŃCOWA6.11.202213:00
GłowienkaMilcza5.11.202214:00we Wrocance
Domaradz SokółKombornia6.11.202211:00

Klasa B Krosno, grupa 4
ŻeglceŁubno Tajfun5.11.202215:00w Chorkówce
Strzelec FrysztakKopytowa Polonia6.11.202214:00
ŁubienkoPAUZA6.11.2022
ŚwierzowaKorczyna Kotwica6.11.202214:00
KS PASJA KROSNOPotok Nurt5.11.202214:00ul. Rzeszowska 10

Klasa B Krosno, grupa 5
Łężyny GaudiumBrzezówka6.11.202211:00
Krempna WrzosGKS Zarzecze-Dębowiec  II6.11.202213:00
HankówkaBŁAŻKOWA5.11.202213:00
WarzyceNowy Glinik Dragon6.11.202211:00
Nowy Żmigród WisłokaLKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI6.11.202211:00
Osobnica SpartaŚwięcany Standart5.11.202214:30

Klasa B Rzeszów, grupa 1
Mrowlanka MrowlaRudzik Rudna Mała6.11.202211:00
Dąb DąbrowaBratek Bratkowice6.11.202214:00
Orzeł Wysoka GłogowskaVictoria Budy Głogowskie5.11.202214:00
KS ŚwilczaBiała Rzeszów6.11.202211:00
Rudnianka Rudna WielkaKS Baranówka Rzeszów6.11.202211:00
PZU SMS Resovia III RzeszówTrzcianka Trzciana6.11.202217:00

Klasa B Rzeszów, grupa 2
Korona DobrzechówRotar Węglówka6.11.202211:00
Diament PstrągowaSokół Grodzisko6.11.202211:00
Płomyk LutoryżHerman Hermanowa6.11.202211:00
Grom MogielnicaCzarni Czudec6.11.202211:00
KS II BystrzycaGranit Wysoka Strzyżowska6.11.202214:00w Olchowej
Huragan KozłówekOrły Pstrągówka6.11.202214:00
Start LubeniaGrunwald Połomia6.11.202211:00

Klasa B Rzeszów, grupa 3
Iskra II Jawornik PolskiDąb Kosina6.11.202211:00
Orzeł HartaOrzeł Wysoka Łańcucka6.11.202214:00
HALO HyżnePolonia Hyżne6.11.202214:00
Jawor KrzemienicaCzarni Kraczkowa6.11.202214:00
Markovia MarkowaTatyna Dylągówka6.11.202214:00

Klasa B Rzeszów, grupa 4
Herkules TrzebuskaWisłok Czarna6.11.202214:00
Start Brzóza StadnickaBrzeg Białobrzegi6.11.202214:00
Głuchowianka GłuchówStobierna Krzywe6.11.202214:00
Palkovia PalikówkaLas Zalesie6.11.202212:00
ŁKS ŁukawiecPAUZA6.11.2022

Klasa B Rzeszów, grupa 6
Sokół PieńApollo Dulcza Mała5.11.202213:00
LKS WierzchowinyJamnica Dulcza Wielka6.11.202214:00
Sokół PartyniaPiast Wadowice Górne6.11.202211:00
KS ZgórskoIskra Łączki Brzeskie6.11.202211:00
KS SMP TuszymaOrły Ruda6.11.202214:00w Dobryninie
Madras GoleszówSprint Żarówka6.11.202214:00

Klasa B Stalowa Wola, grupa 1
LZS KrzątkaWspólnota Serbinów6.11.202211:00
Iskra SobówKolejarz Knapy5.11.202214:30
OKS JUNIOR ZAKRZÓW IILZS Tarnowska Wola6.11.202214:00
OKS WielowieśKS ŻUPAWA6.11.202211:00
KS WYDRZAPłomień Chmielów5.11.202211:00
Płomień TrześńSokół Sokolniki5.11.202214:00
LZS Wola BaranowskaKS  CYGANY6.11.202211:00

Klasa B Stalowa Wola, grupa 2
Milenium BielinyLZS LOTNIK TURBIA5.11.202214:00
LZS Polonia PrzędzelLKS Sanna Zaklików6.11.202213:00
TRUCK Kotowa WolaLZS ŻABNO6.11.202211:00
Huragan ZdziechowiceORZEŁ GLINIANKA5.11.202215:00
KP ZarzeczeLZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA5.11.202213:00
WKS KurzynaJutrzenka Kopki6.11.202211:00

Klasa B Stalowa Wola, grupa 3
LKS Jodła PrzychojecAzalia Wola Zarczycka II5.11.202214:00
Orzeł BiedaczówLKS San Wierzawice5.11.202214:30
Kłyż TarnogóraAzalia Brzóza Królewska6.11.202213:00
Grabniak HuciskoKS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA6.11.202211:00
KS ŁUKOWATanew Harasiuki5.11.202213:00
Złotsan KuryłówkaRotunda Krzeszów5.11.202214:00
Victoria GiedlarowaGKS GROBLE6.11.202213:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj