Obsada sędziowska na 5-6 listopada w 4 lidze podkarpackiej i klasie O

0
1190
fot. konrad kwolek

Przedstawiamy pełną obsadę sędziowską na najbliższe mecze 4 ligi podkarpackiej i klas okręgowych.

4 liga podkarpacka
SPEC Stal ŁańcutIgloopol DębicaKrzysztof Pachołek (Dachnów)Paweł Paryniak (Oleszyce)Tomasz Sałek
KS JKS JarosławGłogovia Głogów Młp.Jakub Koza (Dębica)Jacek Chmiel (Dębica)Jakub Dzwoniarek (Czarna)
Polonia PrzemyślIzolator BoguchwałaJakub Kozner (Krosno)Antoni PelczarskiMateusz Dziok (Besko)
Korona RzeszówKS Legion PilznoIgor Samołyk (Gorzyce)Maciej Śliwa (Rzeszów)Daniel Wilczak (Medynia Głogowska)
Wólczanka Wólka PełkińskaLKS SkołoszówMateusz Warzocha (Głogów Młp.)Bartosz Barć (Rzeszów)Dawid Półchłopek (Domaradz)
Stal II Rzeszów S.A.Cosmos NowotaniecIreneusz Lis (Rokietnica)Maciej Szymczycha (Radymno)Marcin Romanik
Lechia Sędziszów Młp.Karpaty KrosnoKonrad Tomczyk (Jarosław)Adam WłochDaniel Lorynowicz (Jankowice)
Wisłok WiśniowaSokół NiskoKrystian Kołodziej (Sokołów Młp.)Paweł Charchut (Dąbrowa)Szymon Kojder (Krzemienica)
FKS Stal II Mielec S. A.Sokół Kolbuszowa DolnaAlbin Kijowski (Rymanów)Grzegorz Gądela (Krościenko Wyżne)Patryk Augustyn
Klasa O Dębica
Błękitni RopczyceChemik Pustków OsiedleKrzysztof Kosiek (Jasło)Wojciech KolbuszGrzegorz Szczepek (Dębowiec)
KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl WielkiKamieniarz GolemkiTomasz Sujdak (Żyraków)Jakub Dybowski (Dębica)Adrian Wójcik
LKS PustkówCzarni TrześńArkadiusz Boroń (Mielec)Piotr Mazur (Mielec)Grzegorz Wachadlo (Mielec)
Sokół II Kolbuszowa DolnaBłękitni SiedlankaTomasz Kubicki (Czarna)Krzysztof Lipczyński (Straszęcin)Paweł Totoś (Pustynia)
Ostrovia Ostrowy BaranowskieSmoczanka MielecHubert Kopacz (Przecław)Marek PająkAngelika Nowak (Mielec)
Sparta ChorzelówCzarnovia CzarnaBogdan Maciąg (Niwiska)Adrian Maciąg (Kolbuszowa)Igor Lutowski
LKS ŻYRAKÓWVictoria CzerminŁukasz Wilk (Przecław)Gerard Żurawski (Mielec)Dawid Ziomek
Wisłoka II DębicaPiast Wolica PiaskowaJacek Chmiel (Dębica)Piotr Mazur (Dębica)Adrian Wójcik
Klasa O Jarosław
LKS GORLICZANKA GORLICZYNAKS PIAST TUCZEMPYMichał SzczybyłoMirosław PowroźnikRadosław Pachołek
KS SANTOS PIWODAOrzeł PrzeworskMaciej SzymczychaIreneusz LisMarcin Moskwiak
KS ZDRÓJ HORYNIECLKS HURAGAN GNIEWCZYNADaniel LorynowiczPaweł DrabikAdrian Pochodaj
LKS PŁOMIEŃ MORAWSKOLKS ORZEŁ TORKIPaweł BrusDarek HajnoszPaweł Kluz
LKS HETMAN LASZKILKS SAN GORZYCEMarcin ZiobrowskiPaweł SzczepańskiGrzegorz Szpilka
MKS START PRUCHNIKMKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓWKamil PłoskońTomasz DziedzicTomasz Cynk
TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001MKS KańczugaKarol PszonakKonrad TomczykMateusz Kuziemko
LKS PROMYK URZEJOWICELKS START LISIE JAMYMichał KazimirIreneusz MałyszJustyna Dacko
Klasa O Krosno
Odrzykoń ZamczyskoMKS Arłamów Ustrzyki DolneŁukasz PodgórskiWojciech KolbuszArkadiusz Buba
BukowskoMARKIEWICZA KROSNORafał KrężałekKrzysztyńskiSmerecki
TargowiskaCzeluśnicaKrzysztof Lipczyński (Straszęcin)Piotr Mazur (Dębica)Kamil Nowak (Grabiny)
Czarni 1910 JasłoZKS Nafta-Splast JedliczeSebastian BłażejowskiWacław BocońKacper Stach
Rymanów KS StartBesko LKS PrzełomMarcin SamborowskiPiotr FarionMichał Krześniak
Jabłonica PolskaMrukowa ZamczyskoRadosław KuszajTomasz WierdakTomasz Jagieła
Przełęcz DuklaGórkiPrzemysław Bieniasz (Krzemienica)Michał Sondej (Rzeszów)Konrad Kukowski (Rzeszów)
Nienaszów TempoSANOK EkoballPiotr KochańskiGrzegorz GądelaAlbin Kijowski
Klasa O Rzeszów
Orzeł Wólka NiedźwiedzkaWłókniarz RakszawaKamil Godek (Strzyżów)Marcin Roman (Boguchwała)Kamil Hussain (Kielnarowa)
Sokół Sokołów Młp.Iskra ZgłobieńPatryk Dudek (Podleszany)Radosław Pryga (Janowiec)Jakub Strelcow (Mielec)
Błażowianka BłażowaKS ZaczernieAntoni PelczarskiJakub Kozner (Krosno)Konrad Kijowski
PZU SMS Resovia II RzeszówGrodziszczanka Grodzisko Dln.Paweł Charchut (Dąbrowa)Maciej Śliwa (Rzeszów)Milan Newbiggin-Watts (Rzeszów)
Leśna Wólka PodleśnaStrug SZiK TyczynGrupa Nowa Sarzyna
LKS Wola DalszaStrumyk MalawaGrupa Nowa Sarzyna
Jedność NiechobrzSawa SoninaDawid Półchłopek (Domaradz)Mateusz Warzocha (Głogów Małopolski)Arkadiusz Bożek
KS PrzybyszówkaPlantator NienadówkaMarek GłowackiLeszek Żegleń (Klęczany)Kazimierz Kubik (Ropczyce)
Klasa O Stalowa Wola
Unia Nowa SarzynaTS Transdźwig StaleTomasz Kopeć (Jeżowe)Maksymilian Ciak (Sójkowa)Jakub Pawłowski (Bojanów)
LZS ŹdziaryŁKS ŁowiskoLukasz Kijak (Stalowa Wola)Paweł Mulawka (Stalowa Wola)Sławomir Mulawka (Stalowa Wola)
KP Tanew Wólka TanewskaStal Nowa DębaJuliusz Wieleba (Janów Lubelski)Tomasz Kopeć (Jeżowe)Sławomir Mulawka (Stalowa Wola)
LZS JarocinOlimpia PysznicaPiotr Chmura (Stalowa Wola)Paweł Mulawka (Stalowa Wola)Jan Koluch (Stalowa Wola)
Stal GorzyceSMS SIARKA TARNOBRZEGTomasz Wilk (Krzątka)Bartłomiej SzczęchAndrzej Wilk (Nowa Dęba)
San KłyżówAzalia Wola ZarczyckaKarol Dziopak (Stalowa Wola)Damian Wrona (Gorzyce)Kamil Zieliński (Żabno)
OKS JUNIOR ZAKRZÓWPogoń LeżajskMarek Witoń (Cygany)Grzegorz Wilk (Nowa Dęba)Grzegorz Cichoń (Knapy)
Sokół KamieńStal Stalowa Wola P.S.A. IIRafał Sawicki (Tarnobrzeg)Sylwester Rolek (Tarnobrzeg)Mariusz Koper (Tarnobrzeg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj