TOP-10 klasyfikacja strzelców od 4 ligi do klasy B [1 listopada]

0
1509
fot. Sokół Kamień/Dawid Sączawa

Przedstawiamy aktualną klasyfikację najlepszych strzelców piłkarskich lig seniorski Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej od 4 ligi do klasy B. Nowego lidera mamy m.in. w klasie O Rzeszów. Numerem 1 bez podziału na rozgrywki jest Kacper Piechniak z Sokoła Kamień z 22 bramkami, ale konkurencja jest blisko.

4 liga podkarpacka kobiet  
JUŻECKA WANESSADAP DEBICA5
DOROŻANSKA OLIWIALesko Sanovia5
NIEMIEC LAURAKS KORONA TUCHLA4
SMYCZ MAGDALENAStal Łańcut4
SZPUNAR ZOFIAStal Łańcut4
RACHWAŁ ANETAGrodziszczanka Grodzisko Dln.3
KACZMAR PAULINAKS KORONA TUCHLA3
SKRZYPEK KAROLINAKS KORONA TUCHLA3
EKIERT GABRIELALesko Sanovia3
CZYŻ EMILIAAkademia Piłkarska Jasło2
KARP EMILIAAkademia Piłkarska Jasło2
GIL KLAUDIADAP DEBICA2
LORENC JULIALesko Sanovia2
PAŁAMARZ OLIWIAOlimpia Pysznica2
BEDNARSKA ALEKSANDRAStal Łańcut2

4 liga podkarpacka mężczyzn   
DZIADOSZ SZYMONKarpaty Krosno11
NOWAK ADRIANMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna10
TARAŁA IGORIgloopol Dębica9
PŁONKA TOMASZGłogovia Głogów Młp.8
GAWLE GRZEGORZKarpaty Krosno7
POREBA DAVIDFKS Stal Mielec S. A.7
BOHOMAZ NAZARIINowotaniec Cosmos7
BUĆ KONRADStal Łańcut7
BRZOSTOWSKI ADRIANIgloopol Dębica6
BAŁA KAMILJKS JAROSŁAW6
STASIK SZYMONKarpaty Krosno6
SZEWCZYK JAKUBKS Legion Pilzno6
KĘDZIOR DOMINIKLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA6
GECI MARTINNowotaniec Cosmos6
ABREU EMILIO DA COSTAPOLONIA PRZEMYŚL6
ZANKO HRYHORIIPOLONIA PRZEMYŚL6
MISTRZYK MICHAŁSokół Nisko6
RÓG PATRYKStal Łańcut6
LOREK JAKUBStal Rzeszów S.A.6
NALEPKA PRZEMYSŁAWZKS Izolator Boguchwała6

Klasa O Dębica    
SIEPIERSKI HUBERTBłękitni Ropczyce19
KŁOS KAMILVictoria Czermin14
BIENIEK MATEUSZBłękitni Ropczyce13
JEZUIT DAVIDChemik Pustków Osiedle10
SOBOŃ WOJCIECHVictoria Czermin10
KANTOR DARIUSZKamieniarz Golemki9
SZLACHETKA MICHAŁKS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki9
RAJPOLD ARKADIUSZLKS Błękitni Siedlanka9
CHMIELOWIEC TOMASZMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna8
CHUDYBA PAWEŁPiast Wolica Piaskowa8
DĄBEK KAMILVictoria Czermin8

Klasa O Jarosław    
OWARZANY GRZEGORZLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO13
KYCIŃSKI JACEKLKS GORLICZANKA GORLICZYNA11
ROMAN JAROSŁAWMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW10
BOCHNAK DAWIDLKS PROMYK URZEJOWICE9
DEDA YAROSLAVLKS START LISIE JAMY9
SŁYSZ BARTŁOMIEJLKS SAN GORZYCE8
STRUŚ EDWINOrzeł Przeworsk8
GŁUSZKO ŁUKASZLKS ORZEŁ TORKI7
HASS PAWEŁMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW7
OSTRZYWILK DANIELMKS START PRUCHNIK7
PIĄTEK MARCINOrzeł Przeworsk7

Klasa O Krosno    
NIKODY RAFAŁRymanów KS Start19
KUZIO MATEUSZCzeluśnica14
CZYRNY DAWIDEkoball Stal Sanok13
KRAJEWSKI MARCINCzarni 1910 Jasło12
MACNAR RADOSŁAWRymanów KS Start12
MUNIA WOJCIECHCzeluśnica11
WANAT MATEUSZEkoball Stal Sanok11
DOMARADZKI RAFAŁEkoball Stal Sanok10
FRĄCZEK JAKUBJabłonica Polska9
FRĄCZEK KRYSTIANPrzełęcz Dukla8
MAJEWSKI WIKTORRymanów KS Start8

Klasa O Rzeszów    
JANDA PIOTRLeśna Wólka Podleśna14
PANEK KONRADSokół Sokołów Młp.14
WANIA MIKOŁAJWłókniarz Rakszawa13
ODRZYWOLSKI PAWEŁStrumyk Malawa10
MAĆKOWIAK JAKUBResovia Rzeszów S.A.9
GUZIOR ARKADIUSZZaczernie9
DEC MATEUSZLKS JEDNOŚĆ NIECHOBRZ8
ŻUCZEK KAMILStrug Tyczyn8
LEJA KAZIMIERZGrodziszczanka Grodzisko Dln.7
SOKAL SZYMONPrzybyszówka7
SŁONINA GRZEGORZSawa Sonina7
SOBUŚ PATRYKSokół Sokołów Młp.7

Klasa O Stalowa Wola    
PIECHNIAK KACPERSokół Kamień22
SOBIŁO WOJCIECHLZS Ździary17
GÓRECZNY PATRYKKP Tanew Wólka Tanewska12
STĄPORSKI PRZEMYSŁAWTS Transdźwig Stale12
ŚWIĄDER TOMASZStal Gorzyce10
PIERÓG SEBASTIANKP Tanew Wólka Tanewska9
DROŻDŻAL RAFAŁPogoń Leżajsk9
ŁUCZAK ARTURSokół Kamień8
KSIĄŻEK MATEUSZStal Stalowa Wola P.S.A.8
FLOREK MATEUSZAzalia Wola Zarczycka7
SERAFIN KAMILStal Nowa Dęba7
WILK KAROLStal Nowa Dęba7
MAJ BARTŁOMIEJStal Stalowa Wola P.S.A.7

Klasa A Dębica    
FORNEK MICHAŁKS Kaskada Ostrów – Kamionka19
CZERWIEC RAFAŁWiewiórka17
KNYCH BARTOSZGłowaczowa15
BIELAŃSKI JAKUBGłowaczowa14
CYNARSKI TOMASZPogórze Wielopole Skrzyńskie12
FORNEK KACPERKS Kaskada Ostrów – Kamionka11
PRZYSTASZ KACPERKS BYSTRZYCA9
CHMURA MIŁOSZKS Legion Pilzno9
WOLAŃSKI JANUSZBrzostowianka Brzostek8
SZYMAŃSKI KACPERBrzostowianka Brzostek7
MROZOWSKI JAKUBLKS Stara Jastrząbka-Róża7
LISAK KASPERPogórze Wielopole Skrzyńskie7

Klasa A Jarosław, grupa 1    
ŁUKASIEWICZ ARTURLKS WIRAŻ CHŁOPICE11
MAZUR WALDEMARKS FREDRO SUROCHÓW10
KOZYRA MARIUSZKS SZÓWSKO10
ANDREASIK PATRYKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE10
SURMIAK MATEUSZKS FREDRO SUROCHÓW8
LONC PIOTRLKS DĄB DOBKOWICE8
WOTA KAROLLKS DĄB DOBKOWICE8
GAWŁOWSKI KRZYSZTOFLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE8
ROKICKI WOJCIECHLKS DĄB DOBKOWICE7
BRODA PATRYKLKS ISKRA ZABŁOTCE7
ZAGULAK MATEUSZMKS RADYMNO7

Klasa A Jarosław, grupa 2    
ŚWIST MATEUSZCzuwaj-Wiaro Przemyśl19
KUZIOŁA WOJCIECHLKS TĘCZA KOSIENICE11
ŁACH MACIEJCzuwaj-Wiaro Przemyśl10
SEDLACZEK PAWEŁGKS VIKING ORŁY10
PEMPUŚ PATRYKLKS GRANICA STUBNO10
MIREK BARTŁOMIEJKS WIAR KRÓWNIKI9
PIEJKO GRZEGORZLKS BATYCZE9
BUCZYŃSKI FABIANLKS TĘCZA KOSIENICE9
FUDALI MATEUSZUKS UNIA FREDROPOL9
KIJANKA PAWEŁKS POGÓRZE DUBIECKO8
HAJDUK MATEUSZLKS CRESOVIA KALNIKÓW8
PAWŁOWSKI ŁUKASZLKS GWIAZDA MAĆKOWICE8

Klasa A Jarosław, grupa 3    
WILCZEK MICHAŁLKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW14
KURAS GRZEGORZLKS WISEŁKA SIENNÓW14
GARDZIELIK RAFAŁGKS MAJDAN SIENIAWSKI10
GOŃ SEBASTIANRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ10
ZIĘBA PAWEŁLKS WISEŁKA SIENNÓW8
KUBAS MARCINLKS ŻURAW ŻURAWICZKI8
KIJANKA PATRYKLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA7
SOLARZ SŁAWOMIRLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA7
FEDOR BARTŁOMIEJLKS START MIROCIN7
TULEJA DAWIDLKS STRUMYK HAWŁOWICE7
SKRZYPEK RADOSLAWLKS WISEŁKA SIENNÓW7

Klasa A Jarosław, grupa 4    
DOROTA TOMASZLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA9
PATA BARTŁOMIEJLKS ZALEW STARY LUBLINIEC9
PIENIĄŻEK KRZYSZTOFKS ORKAN ZAPAŁÓW8
BUKSAK WIKTORLKS CZARNI OLESZYCE8
MAZURKIEWICZ MARCINMKS ROZTOCZE NAROL8
NIECKARZ GRZEGORZKS VICTORIA STARY DZIKÓW7
MAZUREK MICHAŁLKS BŁĘKITNI FUTORY7
CHOMYSZYN PAWEŁLKS GRANICZNI KROWICA7
GARGAŁA DAMIANLKS KORZENICA7
KOŁACZKO JAKUBLKS KORZENICA7
JAROSIEWICZ PIOTRMKS JUWENIA CIESZANÓW7

Klasa A Krosno, grupa 1    
PAŃKO FABIANPłowce16
GALANT MICHAŁStrachocina14
GŁADYSZ BARTŁOMIEJIzdebki LKS9
CZUBEK PIOTRLKS Niebieszczany Remix9
PILSZAK RADOSŁAWDługie LKS San-Bud8
PAŁYS DAWIDLKS Niebieszczany Remix8
PIELECH DOMINIKWIKI SANOK8
SZMYD KAROLBezmiechowa LKS Lotniarz7
POSADZKI DAWIDPisarowce7
ULUSZCZAK ALEKSANDERPłowce7

Klasa A Krosno, grupa 2    
WYWRÓT KACPERWRÓBLIK SZLACHECKI14
ZIMA JAKUBIwonicz Iwonka10
BRAJA SEBASTIANRogi Burza10
RAKOCZY BARTŁOMIEJGrabówka9
WOŁCZAŃSKI GRZEGORZKlimkówka Karpaty9
PUCHALIK RAFAŁKlimkówka Karpaty8
GLAZAR ALBERTGórniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej7
JANTOSZ KAMILGórniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej7
BRYŚ RADOSŁAWHaczów7
PELCZAR KRYSTIANZmiennica7

Klasa A Krosno, grupa 3    
ZEGAROWSKI SŁAWOMIROKS Sobniów Jasło11
PRAJSNAR KACPERKrościenko Wyżne9
LIS ADRIANOKS Sobniów Jasło9
KOZAK TOMASZBrzyska8
ZABAWA WOJCIECHGKS Zarzecze-Dębowiec8
JUSZKIEWICZ MATEUSZKołaczyce Ostoja8
MAJEWSKI SŁAWOMIROrzeł Lubla8
PALUCH KAMILFaliszówka Orzeł7
DZIADOSZ DARIUSZŁęki Dukielskie7
LABUT GRZEGORZSkołyszyn7
WĄCHAŁA TOMASZWojaszówka7
GÓRA DAWIDZręcin Tęcza7

Klasa A Rzeszów, grupa 1    
TOMCZYK ŁUKASZPiast Nowa Wieś13
JARECKI DARIUSZLKS Jasionka11
BRYNDAL KAMILSTART BOREK STARY8
SMALARZ MATEUSZAramix Niebylec7
ROGALA ADRIANKS Novi Nosówka7
BŁAŻEJOWSKI DAWIDWisłok Strzyżów7
MUSIAŁ SEBASTIANAramix Niebylec6
OREŃCZUK DOMINIKJunak Rzeszów6
KRUPA MATEUSZLKS Jasionka6
BORUTA SŁAWEKAlbatros Szufnarowa5
LIPSKI MICHAŁJunak Rzeszów5
SITEK FILIPSTART BOREK STARY5
PRZYGÓRZEWSKI KAMILTrzebownisko5
DUREK MICHAŁWisłok Strzyżów5

Klasa A Rzeszów, grupa 2    
BALAWENDER PIOTRKS Błękit Żołynia20
SZELIGA DAMIANStyrobud Trzeboś13
WALAT TOMASZStobierna12
FRĄCZEK SEBASTIANSzarotka Rogóżno10
KŁODA ARKADIUSZDynovia Dynów9
KAWEŃSKI MARCINIskra Jawornik Polski8
REJOWSKI MATEUSZRzemieślnik Strażów8
SKUBA KAROLCrasnovia Krasne7
BAJDA KRYSTIANGalicja Chmielnik6
PAWEŁEK GRZEGORZIskra Jawornik Polski6
TOKARZ ADRIANIskra Jawornik Polski6
WALAWENDER PRZEMYSŁAWKS Błękit Żołynia6
LECH PIOTRKS Dąbrówki6
MACIUŁA DAMIANKS Dąbrówki6

Klasa A Rzeszów, grupa 3    
KIWAK MARCINKolbuszowianka Kolbuszowa21
WANAT PIOTRDromader Chrząstów15
STEC ARKADIUSZHetman Dąbrówka Wisłocka11
BIELEŃ PATRYKTempo Cmolas10
DRAUS PIOTRKolbuszowianka Kolbuszowa9
DZIEDZIC BRIANKolbuszowianka Kolbuszowa9
WILK PATRYKStart Wola Mielecka9
KULPA HUBERTAtut Podborze8
FIGURSKI IGORDromader Chrząstów8
MAZIARSKI ŁUKASZBabicha7
NIEMASEK KAMILBabicha7
ZIELIŃSKI SZYMONORZEŁ KOSOWY7

Klasa A Stalowa Wola, grupa 1    
BRODA KACPERSan Wrzawy15
SZYMANEK GRZEGORZBukowa Jastkowice12
WOLAN TOMASZLZS Jadachy12
STAŃKOWSKI KAMILLZS Wola Rzeczycka10
PARTYKA MICHAŁBukowa Jastkowice9
RUTKOWSKI RADOSŁAWSan Wrzawy9
KACZMARCZYK PAWEŁBukowa Jastkowice8
KURKIEWICZ MATEUSZJeziorak Chwałowice8
WOŹNIAK GRZEGORZJeziorak Chwałowice8
LEŚNIOWSKI MATEUSZUnia Skowierzyn8

Klasa A Stalowa Wola, grupa 2    
BAJ MARCINStaromieszczanka Stare Miasto11
KOWALSKI MATEUSZPodlesianka Kamień10
ZELEK ADAMKP Podwolina9
TYCZYŃSKI WOJCIECHRetman Ulanów8
SŁONINA HUBERTGórnovia Górno7
KUSIAK ADAMAdvit Łętownia6
ZEBZDA ŁUKASZKS Sarzyna6
BIELAK RADOSŁAWPUKS Francesco Jelna6
MAJKA KAMILGórnovia Górno5
ERDZIK ADAMKP Podwolina5
PÓŁĆWIARTEK DAWIDPUKS Francesco Jelna5

Klasa B Dębica, grupa 1    
ROJEK KAMILBaszta Zawada11
PRZYBYCIEŃ DAWIDBorowiec Straszęcin7
FRYZ PATRYKLKS Brzeźnica7
OLECH ANTONILZS MAŁA7
RADECKI ADRIANLZS MAŁA7
KULA TOMASZŁęki Górne7
WANAT DAMIANLZS MAŁA6
KURDZIEL MATEUSZBorowiec Straszęcin5
KOLAK KAMILDąb Żdżary5
JASKOT KONRADLKS Brzeźnica5
KOT KAMILŁęki Górne5
ŁAZOWSKI RADOSŁAWŁęki Górne5

Klasa B Dębica, grupa 2    
WESOŁOWSKI KLAUDIUSZLechia Sędziszów Młp.12
ŁYKO TOMASZSokół Krzywa11
POSŁUSZNY JAKUBInter Gnojnica9
BIELAK MIŁOSZKorona Góra Ropczycka8
MARCHLIK JAROSŁAWGRÓD BĘDZIEMYŚL7
ŚWINIUCH KONRADGRÓD BĘDZIEMYŚL6
FURTAK DAWIDVictoria Ocieka6
STEC ARKADIUSZInter Gnojnica5
CHŁOPEK MARCELLechia Sędziszów Młp.5
SZELIGA SEBASTIANOlimpia Nockowa5
MĘDRYGAŁ ŁUKASZProgres Kawęczyn Sędziszowski5
GAWRON MATEUSZStrażak Lubzina5
WIĘCKOWICZ PATRYKStrażak Lubzina5
MICHAŁEK DOMINIKVictoria Ocieka5
NĘDZA KAROLVictoria Ocieka5

Klasa B Jarosław, grupa 1    
WÓJCIK PAWEŁLKS DĄB CETULA12
CICHOCKI KAMILLKS TĘCZA WYSOCK10
KOWAL PAWEŁLKS WISZNIA NIENOWICE10
KUBAS JAKUBLKS DELIN MUNINA8
JANIEC MAREKLKS TĘCZA WYSOCK8
KĘDZIOR DARIUSZLKS WESOŁA ZADĄBROWIE8
MAJKA JANUSZLKS WISZNIA NIENOWICE8
CHANAS MATEUSZKS KORONA TUCHLA7
KUDERA DAWIDLKS DĄB CETULA7
WIELICZKO DARIUSZLKS DĄB CETULA7

Klasa B Jarosław, grupa 2    
BARAN HUBERTLKS FENIX LESZNO17
STACHURA PATRYKLKS UJKOWICE14
DOMIN DANIELKS ARTMAX PIKULICE9
ŚLIMAK PATRYKLKS FENIX LESZNO8
OPAK RAFAŁLKS KORONA OLSZANY8
JANAS JAKUBLKS RADA ORZECHOWCE8
KWATER TOMASZLKS RADA ORZECHOWCE8
STACHNIAK KONRADLKS FENIX LESZNO7
FIAŁKIEWICZ KAROLKS JAWOR NEHRYBKA6
GŁUSZKO PAWEŁKS JAWOR NEHRYBKA6
PELC ADRIANKS NIZINY6
TARAS MAIKLKS FENIX LESZNO6

Klasa B Jarosław, grupa 3    
KOLASA RADOSŁAWLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI16
JAKUBIEC MATEUSZKS WIĄZOWNICA12
KRAJNIK BARTŁOMIEJLKS BŁĘKITNI WIERZBNA12
HAŁOŃ KAMILGKS ZARZECZE6
REMBISZ PRZEMYSŁAWKS WIĄZOWNICA6
CYGAN PAWEŁLKS SOBOL NIŻATYCE6
MROCZKA LUBOMIRLKS SOBOL NIŻATYCE6
BURY ANDRZEJKS WIĄZOWNICA4
SKRZYPEK MICHAŁKS WIĄZOWNICA4
GRANDA TOMASZLKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA4
FURMAN KACPERLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI4
SZAŁAJ MAREKLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI4
SYCZ PATRYKLKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA4

Klasa B Jarosław, grupa 4    
KŁAK WIKTORLKS MIĘKISZ NOWY14
SUROWIEC DAWIDLKS TANEW WOLA WIELKA12
FARION JAKUBLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA10
BARAN FILIPLKS UNIA ŁUKAWIEC10
KRZYSZKOWSKI JAKUBLKS UNIA ŁUKAWIEC10
TROJNAR MARCINLKS MIĘKISZ NOWY9
OLEJARZ KONRADLKS MIĘKISZ NOWY7
CZERECZON ŁUKASZLKS TANEW WOLA WIELKA7
KOLANO EMILLKS UNIA ŁUKAWIEC7
BUNDYRA DAMIANLKS LEŚNIK PŁAZÓW6
ANTONIK KAMILLKS PIAST ANTONIKI6
SZWAJKA PIOTRLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA6
SZWEC TOMASZLKS WALTER OPAKA6

Klasa B Krosno, grupa 1    
SOLARSKI GRACJANMyczkowce Zalew13
JAWORSKI DOMINIKŁukowe Gabry10
MIELNIK DAMIANPoraż Juventus9
FEDOROWIAT TOMASZŚrednia Wieś8
SZAREK ERYKLutowiska7
TYLKA PAWEŁCzerteż6
FURMAN PRZEMYSŁAWMyczkowce Zalew6
CHYTŁA DAWIDŚrednia Wieś6
KOWALSKI PIOTRZagórz Osława6
GOCEK JAKUBCzaszyn LKS5
PENAR MARCINCzaszyn LKS5
SYWANICZ RADOSŁAWŁukowe Gabry5
PASIERBOWICZ MATEUSZMyczkowce Zalew5
BOCHNAK PIOTRSrogów Pogórze5
HYDZIK IGORZagórz Osława5

Klasa B Krosno, grupa 2    
DOLGOV DINISNowotaniec Cosmos18
KILAR KAMILSieniawa Wisłok15
FILIPOWICZ SZYMONJAĆMIERZ13
RYGLEWICZ ARKADIUSZSieniawa Wisłok12
SZCZĘSNY JAKUBGłębokie LKS11
TATAR DAMIANGłębokie LKS9
DŻUGAN DAWIDKS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA9
BOŁOZ MAREKLKS Hłudno9
JOB MATEUSZGolcowa7
KARAŚ KRZYSZTOFLKS Hłudno7
AMBICKI JANMarkowce7
DŻUGAN GRACJANMarkowce7
HURA IVANNowotaniec Cosmos7

Klasa B Krosno, grupa 3    
MICHALAK MICHAŁPielnia Orion7
PASTERKIEWICZ PIOTRKombornia11
FRYDRYCH RADOSŁAWGłowienka9
WOJTOWICZ PIOTRJasienica9
WĄCHAŁA DAMIANTrześniów9
JAROSZ PAWEŁLKS Orzeł Pustyny8
ZAJĄC KAROLLubatowa8
KĘDRA ARTURTrześniów8
WALCZAK KRYSTIANLubatowa7
SURMACZ DAWIDKombornia6
RYGIEL MATEUSZRymanów Zdrój6
DRANKA KONRADSZCZEPAŃCOWA6
KRÓLICKI SZYMONTrześniów6

Klasa B Krosno, grupa 4    
ZYCH DAWIDKorczyna Kotwica21
MŁOCEK DAMIANPotok Nurt17
TELESZ JAKUBKS PASJA KROSNO14
SIENICKI SŁAWOMIRStrzelec Frysztak12
MIELECH PAWEŁKobylany Victoria11
FIAŁKIEWICZ MATEUSZŁubienko11
KRÓWKA IRENEUSZIwla9
BAUER DAMIANIwla8
CZAJA DANIELKobylany Victoria8
BUDA MATEUSZKopytowa Polonia8
CZAJKA WIKTORKorczyna Kotwica8

Klasa B Krosno, grupa 5    
STEFANIK ARTURTeam 17 Szebnie16
STACHACZYŃSKI MICHAŁŁężyny Gaudium15
LUDWIN DAMIANOsobnica Sparta13
CYRAN JAKUBNowy Żmigród Wisłoka11
RUSZEL HUBERTBrzezówka7
WOKURKA MATEUSZGKS Zarzecze-Dębowiec7
MACIEJCZYK JAROSŁAWLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI7
PARZYGNAT DANIELLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI7
PARZYGNAT IRENEUSZLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI7
SOWA TOBIASZNowy Glinik Dragon7

Klasa B Rzeszów, grupa 1    
TOMASZEK RADOSŁAWMrowlanka Mrowla15
MIŁEK JANTrzcianka Trzciana12
BEDNARZ MICHAŁBratek Bratkowice9
SELWA SEBASTIANBratek Bratkowice8
PIETRUCHA MARCINKS BARANÓWKA RZESZÓW7
MAZUR MARIUSZMrowlanka Mrowla6
ADAMSKI DAWIDResovia Rzeszów S.A.6
PIZŁO MATEUSZŚwilczanka Świlcza6
ZIĘBA JAKUBTrzcianka Trzciana6
GORCZYCA DANIELBudy Głogowskie5
KAWA KAMILKS BARANÓWKA RZESZÓW5
POSIELSKI KAMILResovia Rzeszów S.A.5
URBAŃSKI IGORResovia Rzeszów S.A.5

Klasa B Rzeszów, grupa 2    
ANGERMAN OLIWIERGrom Mogielnica14
KUŚNIERZ JAKUBHerman Hermanowa13
POKRYWKA RADOSŁAWGranit Wysoka Strzyżowska12
SORÓWKA MATEUSZGRUNWALD POŁOMIA12
JARZYNA ŁUKASZHuragan Kozłówek9
OROZCO ALVAREZ EMANUELWĘGLÓWKA9
JACEK JAKUBCzarni Czudec8
RACHWAŁ PAWEŁCzarni Czudec7
SKOCZYLAS MICHAŁHerman Hermanowa7
JAJKO MACIEJKorona Dobrzechów7
DOMINO SEBASTIANPłomyk Lutoryż7
PETYNIAK BARTŁOMIEJWĘGLÓWKA7

Klasa B Rzeszów, grupa 3    
OCZOŚ SZYMONHALO HYŻNE14
SADLEJA MACIEJMarkovia Markowa7
MIDURA DOMINIKORZEŁ WYSOKA ŁAŃCUCKA7
BOJAKOWSKI KRYSTIANLKS Jawor Krzemienica6
NAHACZ PATRYKPogórze Bachórz6
BARTKIEWICZ DOMINIKCzarni Kraczkowa5
GARGAŁA BARTŁOMIEJCzarni Kraczkowa5
BLAJER ERYKLKS Jawor Krzemienica5
KŁODA BARTŁOMIEJTatyna Dylągówka5
SIERŻĘGA RADOSŁAWDąb Kosina4
OLEJARZ MATEUSZIskra Jawornik Polski4
KRÓL KACPERLKS Jawor Krzemienica4
WNĘK DAWIDORZEŁ HARTA4
BIELA MIKOŁAJPolonia Hyżne4
WŁOSIŃSKI NORBERTTatyna Dylągówka4
Klasa B Rzeszów, grupa 4    
JUREK PIOTRWłókniarz Rakszawa13
NOWAK KACPERHerkules Trzebuska8
BUŁAŚ GRZEGORZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska8
ŚWIEBODA MATEUSZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska8
ZDEB PATRYKŁKS Łukawiec7
KOŚCIÓŁEK ŁUKASZHerkules Trzebuska6
TASIOR DOMINIKHerkules Trzebuska6
NIKODEM RAFAŁLKS Brzeg Białobrzegi6
MALINOWSKI SYLWESTERWisłok Czarna6
CYPRYŚ HUBERTŁKS Łukawiec5

Klasa B Rzeszów, grupa 5    
KOZYRA MATEUSZPitmark Jaślany12
KASPRZAK KAROLDębiaki9
KRZYŻEK ANDRZEJBarka Breń Osuchowski8
KOŚMIDER MARCINBłysk Górki8
GŁAZ PAWEŁPitmark Jaślany7
ROKOSZAK PATRYKGROM KRZEMIENICA6
JASIONEK KAMILRzędzian Rzędzianowice6
DUDEK ADAMBarka Breń Osuchowski5
PADYKUŁA GRZEGORZBarka Breń Osuchowski5
ŁAPA DAMIANBłysk Górki5
TRELA DAWIDPitmark Jaślany5
MIŁOŚ NORBERTRzędzian Rzędzianowice5
ŻELAZKO KACPERWiśnia Trzciana5

Klasa B Rzeszów, grupa 6    
RÓG DAMIANSOKÓŁ PIEŃ12
WOLAK MARIUSZJamnica Dulcza Wielka11
KOZAK DAMIANSOKÓŁ PIEŃ11
LEWANDOWSKI MAREKKS SMP TUSZYMA10
KOLISZ PATRYKKS ZGÓRSKO10
BEDNARZ TOMASZLKS ŻARÓWKA9
MROCZEK MARCINWIERZCHOWINY LKS9
WOLAK JAROSŁAWJamnica Dulcza Wielka8
WALAS PIOTRSOKÓŁ PARTYNIA8
SOLON WIKTORISKRA ŁĄCZKI BRZESKIE7
SUCHY MATEUSZPiast Wadowice Górne7
KANIA DOMINIKSOKÓŁ PARTYNIA7

Klasa B Rzeszów, grupa 7    
CHMIELOWIEC SZYMONFlorian Ostrowy Tuszowskie16
PADYKUŁA MARCINFlorian Ostrowy Tuszowskie11
DRAUS PIOTRHucina9
BEZAK ADAMPotok Dobrynin8
KARDYŚ JANWerynianka Werynia7
TROJNACKI SŁAWOMIRFlorian Ostrowy Tuszowskie6
DRWAL FILIPMarmury-Przyłęk6
MOKRZYCKI DOMINIKHucina5
BUJAK DAWIDMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna5
WESOŁOWSKI BARTŁOMIEJMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna5
SZCZĘCH RAFAŁOstrovia Ostrowy Baranowskie5
OKONIEWSKI ANDRZEJWerynianka Werynia5
GAWEŁ ŁUKASZWilga Widełka5

Klasa B Stalowa Wola, grupa 1    
WALSKI DAWIDKS ŻUPAWA16
DUMA ADRIANKS ŻUPAWA15
CĄPAŁA PIOTRSokół Sokolniki13
SOBIERAJ SZYMONWspólnota Serbinów11
LEWICKI MARIUSZKolejarz Knapy9
RZEŹWICKI DAWIDKolejarz Knapy9
SAJA ARTURKS ŻUPAWA9
BOROWSKI ŁUKASZPłomień Chmielów9
ZASUWA MATEUSZWspólnota Serbinów9
TURBIARZ BARTŁOMIEJSokół Sokolniki8
Klasa B Stalowa Wola, grupa 2    
KOBYLARZ ŁUKASZKP Zarzecze13
MAZIARZ KAROLKP Zarzecze13
PCHEŁKA KACPERLZS HEROSI KRZAKI- SŁOMIANA11
KACZOR DANIELLZS ŻABNO10
KOBYLARZ PATRYKGAS Łęg Stany9
RYŚ DAWIDGAS Łęg Stany9
PRZYBYSZ MACIEJLZS ŻABNO9
WOLAK SEBASTIANLZS HEROSI KRZAKI- SŁOMIANA8
FĄFARA RADOSŁAWMilenium Bieliny8
IDEC DAWIDTRUCK Kotowa Wola8

Klasa B Stalowa Wola, grupa 3    
FIMIARZ PATRYLKS San Wierzawice11
KOSTYRA MAREKLKS Jodła Przychojec10
DROŻDŻAL DOMINIKLKS Jodła Przychojec8
WÓJCIK DAMIANTanew Harasiuki8
KRASNODĘBSKI LESZEKAzalia Wola Zarczycka7
MŁYNARSKI MACIEJTanew Harasiuki7
WALIŁKO JAKUBTanew Harasiuki7
MUSKUS WOJCIECHZłotsan Kuryłówka7
NOWOSAD PATRYKAzalia Wola Zarczycka6
SZYMONIK WOJCIECHGKS GROBLE6
KOTUŁA PIOTRGrabniak Hucisko6
BAJ MAREKKS ŁUKOWA6
PRZESZŁO KRZYSZTOFLKS San Wierzawice6
WIŚNIOWSKI DOMINIKLKS San Wierzawice6
KYC RAFAŁZłotsan Kuryłówka6

Źródło: PZPN 
  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj