Piłkarski weekend w ligach młodzieżowych Podkarpackiego ZPN [JUNIOR, TRAMPKARZ, MŁODZIK, ORLIK, ŻAK – 29-30 października]

0
530
FOT. ŁUKASZ PADO

Przedstawiamy zestaw meczów w młodzieżowych ligach prowadzonych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej na 28-30 października. Poniżej wykaz meczów w ligach juniorów, trampkarzy, młodzików, orlików i żaków.

ZOBACZ TEŻ: Piłkarski Rozkład Jazdy od 4 ligi do klasy B w rozgrywkach Podkarpackiego ZPN [29-30 października]

POLECAMY: Ranking strzelców – JUNIORZY i TRAMPKARZEMŁODZICY

GospodarzeGościeDataGodz.
A1 Junior Grupa 1
Stal Stalowa Wola P.S.A.JKS SMS Jarosław28.10.2022 14:00
SMS Siarka TarnobrzegStal Rzeszów S.A.29.10.2022 10:00
Igloopol DębicaKarpaty Krosno30.10.2022 11:00
APPN Sokół Kolbuszowa MielecPZU SMS Resovia Rzeszów27.10.2022 10:00
A1 Junior Grupa 2
AP Ziomki/Zimowit RzeszówSMS Siarka II Tarnobrzeg30.10.2022 10:00
Stal II Rzeszów S.A.UKS SMS Stal Mielec30.10.2022 11:00
FKS Stal Mielec S. A.MKS DAP Dębica30.10.2022 11:00
Czarni 1910 JasłoEkoball Sanok29.10.2022 10:00

A1 Junior Grupa 3

Dynovia DynówKS Przybyszówka30.10.2022 10:00
Brzozovia BrzozówLKS Skołyszyn29.10.2022 11:00
Orzeł PrzeworskPZU SMS Resovia II Rzeszów29.10.2022 13:00
A1 Junior Grupa 4
Karpaty II KrosnoBratek Bratkowice30.10.2022 11:00
KS Trenera Łukasza KościelskiegoJunak Rzeszów30.10.202218:00
Dębica: A1 Junior
Piast Wolica PiaskowaKamieniarz Golemki30.10.2022 11:00
Piast Wolica PiaskowaPAUZA29.10.2022 11:00

  Krosno: A1 Junior „O jun. starszych”

Zagórz OsławaKorczyna Kotwica29.10.2022 11:00
Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy StarzeńskiejRogi Burza29.10.2022 10:00
ZKS Nafta-Splast JedliczeBesko LKS Przełom29.10.2022 10:00
GrabówkaWojaszówka29.10.2022 11:00
Kołaczyce OstojaSobniów Jasło29.10.2022 11:00

  Rzeszów: A1 Junior Grupa 3

Smoczanka MielecVictoria Czermin29.10.2022 11:00
Piast Wadowice GórneAtut Podborze29.10.2022 11:00
Pitmark JaślanyWisłoka Borowa29.10.2022 11:00
LKS BabichaSokół Kolbuszowa Dolna29.10.2022 11:00

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1

Sokół KamieńPAUZA30.10.2022 12:00
Górnovia GórnoPAUZA30.10.2022
LKS San WierzawiceKP Podwolina29.10.2022 14:30
Azalia Wola ZarczyckaGAP ZALESZANY29.10.2022 11:00
PAUZASokół Nisko30.10.2022
Olimpia PysznicaSparta Jeżowe29.10.2022 14:00
Stal Nowa DębaLZS Ździary29.10.2022 12:00
ŁKS ŁowiskoLKS Brzyska Wola30.10.2022 13:00

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2

Advit ŁętowniaLZS ŻABNO29.10.2022 13:00
B1 Junior Młodszy, Grupa 1
APPN Sokół Kolbuszowa MielecStal II Rzeszów S.A.30.10.2022 12:30
MKS DAP DębicaJKS SMS Jarosław29.10.2022 10:00
UKS SMS Stal MielecSMS Siarka Tarnobrzeg29.10.2022 10:00
Karpaty KrosnoPZU SMS Resovia II Rzeszów29.10.2022 10:00

  B1 Junior Młodszy, Grupa 2 

JKS SMS II JarosławPAUZA29.10.2022
Igloopol DębicaStal Stalowa Wola P.S.A.30.10.2022 13:00
AP Ziomki/Zimowit RzeszówCzarni 1910 Jasło29.10.2022 10:00
Karpaty II KrosnoEkoball Sanok29.10.2022 12:30

B1 Junior Młodszy, Grupa 3

Brzozovia BrzozówLechia Sędziszów Młp.29.10.2022 14:00
FKS Stal Mielec S. A.Wisłok Strzyżów29.10.2022 10:00
Polonia PrzemyślOrzeł Przeworsk30.10.2022 11:00
SPEC Stal ŁańcutPAUZA: Wisłoka Dębica30.10.2022 11:00

B1 Junior Młodszy, Grupa 4

UKS SMS RzeszówMKS Pogoń Sokół Lubaczów27.10.2022 15:00
MKS Pogoń Sokół LubaczówPAUZA29.10.2022
AP Beniaminek KrosnoAP Sanok29.10.2022 10:00
LKS SkołyszynBłękitni Ropczyce29.10.2022 10:30
PAUZAUKS SMS Rzeszów29.10.2022

  B1 Junior Młodszy, Grupa 5

Beskid Posada GórnaIskra Zgłobień29.10.2022 11:00
Kolbuszowianka KolbuszowaHalo Hyżne30.10.2022 11:00
Igloopol II DębicaAPPN Sokół II Kolbuszowa Mielec30.10.2022 11:00
MKS DAP II DębicaTeam Przecław30.10.2022 10:00

  Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3

LKS BŁĘKITNI GRZĘSKALKS START MIROCIN29.10.2022 11:00
KS SZÓWSKOLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI29.10.2022 11:00
LKS SAN GORZYCEMKS SOKÓŁ SIENIAWA29.10.2022 11:00
GKS ZARZECZELKS GORLICZANKA GORLICZYNA29.10.2022 13:00
KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKAPAUZA29.10.2022 14:00

Krosno: B1 Junior Młodszy, Grupa 1

Ustrzyki DolneIzdebki LKS29.10.2022 11:00

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 1

Aramix NiebylecAP Głogovia Głogów Młp.29.10.2022 10:00
Junak RzeszówPAUZA29.10.2022
Start LubeniaKS Zaczernie29.10.2022 11:00
Strumyk MalawaStrug Tyczyn30.10.2022 10:00

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 2

Czarni KraczkowaTatyna Dylągówka29.10.2022 14:00
Orzeł Wólka NiedźwiedzkaIskra Jawornik Polski29.10.2022 14:00
Głuchowianka GłuchówGrodziszczanka Grodzisko Dln.29.10.2022 11:00
Astra Medynia GłogowskaGrom Handzlówka29.10.2022 11:00
Arka AlbigowaUnia Korniaktów Północny29.10.2022 14:00

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy

Pogoń LeżajskLZS Rzeczyca Długa30.10.2022 14:00
Victoria GiedlarowaAzalia Wola Zarczycka29.10.2022 11:00
Płomień TrześńOKS JUNIOR ZAKRZÓW28.10.202218:00
Stal GorzyceUnia Nowa Sarzyna29.10.2022 11:00
Złotsan KuryłówkaGAS Łęg Stany29.10.2022 13:30
LZS Słowianin GrębówTS Transdźwig Stale29.10.2022 11:00
 
C1 Trampkarz, Grupa 1

UKS SMS RzeszówKarpaty Krosno29.10.2022 15:00
Czarni 1910 JasłoPZU SMS Resovia Rzeszów30.10.2022 13:30
DAP DębicaFKS Stal Mielec S. A.29.10.2022 12:30
AP Beniaminek KrosnoStal II Rzeszów S.A.29.10.2022 13:00

  C1 Trampkarz, Grupa 2

Igloopol DębicaPZU SMS Resovia II Rzeszów29.10.2022 10:00
APPN Sokół Kolbuszowa MielecStal Stalowa Wola P.S.A.29.10.2022 12:00
UKS SMS Stal MielecSPEC Stal Łańcut30.10.202209:30
UKS SMS PrzemyślKS Legion Pilzno30.10.2022 12:00

  C1 Trampkarz, Grupa 3

Dynovia DynówEkoball Sanok30.10.2022 14:30
Polonia PrzemyślJSRR Jarosław29.10.2022 10:00
AP Ziomki/Zimowit RzeszówSparta Leżajsk30.10.2022 13:00
JKS SMS JarosławKolbuszowianka Kolbuszowa29.10.2022 10:00
Ekoball SanokJKS SMS Jarosław27.10.2022 15:30

 C1 Trampkarz, Grupa 4

Wisłok StrzyżówLechia Sędziszów Młp.30.10.2022 10:00
Grodziszczanka Grodzisko Dln.Unia Nowa Sarzyna28.10.2022 15:30
Stal II Stalowa Wola P.S.A.GKS Majdan Sieniawski29.10.2022 10:00
Grunwald BudziwójPiast Nowa Wieś29.10.2022 12:30

  C1 Trampkarz, Grupa 5

Diament JodłowaAP Beniaminek Krosno27.10.2022 16:00
Dębica: C1 Trampkarz
KS Legion PilznoIgloopol Dębica27.10.2022 15:00
Progres Kawęczyn SędziszowskiLKS Sokół Malinie29.10.2022 11:00
LKS PustkówBłękitni Ropczyce27.10.2022 15:00
Ostrovia Ostrowy BaranowskieSparta Chorzelów27.10.2022 16:30
SOKÓŁ PIEŃKS Kaskada Ostrów – Kamionka29.10.2022 11:00

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3

Przełęcz DuklaUKS Guzikówka Krosno28.10.2022 16:00

Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 1

Tempo CmolasBratek Bratkowice29.10.2022 11:00
UKS SMS II RzeszówWisłok Strzyżów29.10.202217:00
KS PrzybyszówkaRudnianka Rudna Wielka29.10.2022 11:00
PZU SMS Resovia II RzeszówPAUZA29.10.2022
Herman HermanowaStrug Tyczyn29.10.202209:00

Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 2

Crasnovia KrasneMarkovia Markowa29.10.2022 11:00
Błękit ŻołyniaKorona Rzeszów29.10.2022 10:00
LKS JasionkaStyrobud Trzeboś29.10.2022 11:00
Jawor KrzemienicaSPEC Stal Łańcut29.10.2022 11:00
Plantator NienadówkaSawa Sonina29.10.2022 11:00

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 1

KS SarzynaKP Tanew Wólka Tanewska28.10.2022 16:30
Rotunda KrzeszówLKS Brzyska Wola29.10.2022 11:00

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 2

Czarni LipaLZS Jarocin27.10.202217:30

C2 Trampkarz, Grupa 1

AP SanokStal Rzeszów S.A.29.10.2022 12:00
Igloopol DębicaUKS SMS Rzeszów29.10.2022 12:00
Stal Stalowa Wola P.S.A.AP Beniaminek Krosno29.10.2022 10:00
FKS Stal Mielec S. A.DAP Dębica28.10.202217:00

  C2 Trampkarz, Grupa 2

UKS Orlik PrzemyślKarpaty Krosno29.10.2022 13:30
AP Ziomki/Zimowit RzeszówAPPN Sokół Kolbuszowa Mielec29.10.2022 13:00
Siarka Tarnobrzeg S.A.Czarni 1910 Jasło29.10.2022 10:00
PZU SMS Resovia RzeszówSPEC Stal Łańcut29.10.202209:00

  C2 Trampkarz, Grupa 3

Stal II Rzeszów S.A.Sparta Leżajsk29.10.2022 13:00
UKS AP Kolejarz ZagórzSokół Sokołów Młp.29.10.2022 11:00
JKS SMS JarosławStal II Stalowa Wola P.S.A.29.10.2022 10:00
Ekoball SanokPAUZA29.10.2022 11:00

  C2 Trampkarz, Grupa 4

Siarka II Tarnobrzeg S.A.Iskra Zgłobień29.10.2022 12:30
Azalia Wola ZarczyckaWisłoka Dębica29.10.2022 13:30
Plon KawęczynUKS Orlęta Lesko29.10.2022 14:00
PAUZAStal Gorzyce29.10.2022 10:00

  Rzeszów: C2 Trampkarz

HALO HyżneUKS Jaworzanka Jawornik Polski29.10.2022 14:00
PZU SMS Resovia Rzeszów dziewczynkiBudovia Budy Łańcuckie29.10.2022 11:00
PAUZAWłókniarz Rakszawa29.10.2022
AP Głogovia Głogów Młp.KS Stobierna29.10.2022 12:00
Grom MogielnicaDynovia Dynów29.10.2022 11:00

Stalowa Wola: C2 Trampkarz Grupa 1

GAS Łęg StanyVictoria Giedlarowa29.10.2022 15:00
Advit ŁętowniaPUKS Francesco Jelna30.10.2022 11:00
D1 Młodzik, Grupa 1
AP Beniaminek KrosnoUKS SMS Rzeszów29.10.2022 12:30
AP SanokJSRR Jarosław29.10.2022 10:00
DAP DębicaStal Rzeszów S.A.29.10.2022 15:00
FKS Stal Mielec S. A.UKS SMS Stal Mielec30.10.2022 13:30

  D1 Młodzik, Grupa 2

UKS Orlik PrzemyślGlobal Academy Soccer Jasło29.10.2022 10:00
UKS SMS PrzemyślAP Stalowa Wola30.10.2022 10:00
Igloopol DębicaMULKS Pustynia29.10.2022 14:00
 
D1 Młodzik, Grupa 3

Perfect PrzeworskKS Legion Pilzno28.10.202216:15
Plon KawęczynEkoball Sanok30.10.2022 14:00
DAF RzeszówSiarka Tarnobrzeg S.A.29.10.2022 10:00
AP Ziomki/Zimowit RzeszówSparta Leżajsk30.10.2022 15:30

  D1 Młodzik, Grupa 4

PAUZAUKS AP Kolejarza Zagórz29.10.2022 10:00
Wisłoka DębicaIzolator Boguchwała29.10.2022 10:00
ZKS Stal Stalowa WolaUKS Szóstka Jasło29.10.2022 11:00
Sokół NiskoSPEC Stal Łańcut29.10.2022 12:00

  D1 Młodzik, Grupa 5

PAUZAPAUZA29.10.2022 11:00
Dynovia DynówStal Nowa Dęba30.10.2022 12:30
Stal II Rzeszów S.A.Orzełki Brzozów29.10.202209:00
PAUZAAPPN Mielec29.10.2022

  D1 Młodzik, Grupa 7

SPEC Stal ŁańcutFKS Stal Mielec S. A.30.10.2022
Stal Stalowa Wola P.S.A.Plon Kawęczyn30.10.2022 12:00
DAP DębicaUKS Czarni Oleszyce30.10.2022 11:00
Grodziszczanka Grodzisko Dln.Karpaty Krosno30.10.2022
Plon KawęczynDAP Dębica30.10.2022
UKS Czarni OleszyceGrodziszczanka Grodzisko Dln.30.10.2022
FKS Stal Mielec S. A.Karpaty Krosno30.10.2022
SPEC Stal ŁańcutStal Stalowa Wola P.S.A.30.10.2022
Grodziszczanka Grodzisko Dln.Plon Kawęczyn30.10.2022 12:00
DAP DębicaSPEC Stal Łańcut30.10.2022 11:00
Stal Stalowa Wola P.S.A.FKS Stal Mielec S. A.30.10.2022 12:00
Karpaty KrosnoUKS Czarni Oleszyce30.10.2022 11:00
SPEC Stal ŁańcutGrodziszczanka Grodzisko Dln.30.10.2022
Plon KawęczynKarpaty Krosno30.10.2022
FKS Stal Mielec S. A.UKS Czarni Oleszyce30.10.2022
Stal Stalowa Wola P.S.A.DAP Dębica30.10.2022
Karpaty KrosnoSPEC Stal Łańcut30.10.2022 11:00
Grodziszczanka Grodzisko Dln.Stal Stalowa Wola P.S.A.30.10.2022 12:00
DAP DębicaFKS Stal Mielec S. A.30.10.2022
UKS Czarni OleszycePlon Kawęczyn30.10.2022
Stal Stalowa Wola P.S.A.Karpaty Krosno30.10.2022
SPEC Stal ŁańcutUKS Czarni Oleszyce30.10.2022 11:00
FKS Stal Mielec S. A.Plon Kawęczyn30.10.2022 12:00
DAP DębicaGrodziszczanka Grodzisko Dln.30.10.2022
UKS Czarni OleszyceStal Stalowa Wola P.S.A.30.10.2022
Karpaty KrosnoDAP Dębica30.10.2022 11:00
Grodziszczanka Grodzisko Dln.FKS Stal Mielec S. A.30.10.2022 12:00
Plon KawęczynSPEC Stal Łańcut30.10.2022

  Dębica: D1 Młodzik

UKS NIEDŹWIADA DOLNAChemik Pustków Osiedle28.10.2022 16:00
Lechia Sędziszów Młp.DAP DEBICA27.10.2022 16:00
KS BYSTRZYCASP STRASZĘCIN29.10.2022 11:00
Progres Kawęczyn SędziszowskiKolbuszowianka Kolbuszowa28.10.2022 15:00
SP Soccer RopczyceGAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW28.10.2022 16:30
Grunwald Padew NarodowaPogórze Wielopole Skrzyńskie28.10.2022 16:00
Team PrzecławChemik Pustków Osiedle31.10.2022 15:00
Pogórze Wielopole SkrzyńskieJODŁOWSKA AP DIAMENT31.10.2022 16:00
GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓWGrunwald Padew Narodowa31.10.2022 16:00
Kolbuszowianka KolbuszowaSP Soccer Ropczyce31.10.2022 15:00
DAP DEBICAKS BYSTRZYCA31.10.2022 16:00
UKS NIEDŹWIADA DOLNALechia Sędziszów Młp.31.10.2022 16:00

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1

Wisłok StrzyżówZimowit Rzeszów27.10.202216:15
Zimowit RzeszówBratek Bratkowice29.10.202215:40
Grunwald BudziwójStrug Tyczyn29.10.2022 10:00
Start LubeniaKS Dzikowiec29.10.2022 13:00
AP Głogovia Głogów Młp.Diament Pstrągowa29.10.2022 13:30
Wisłok StrzyżówRaniżovia Raniżów29.10.2022 15:00

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2

AP Głogovia II Głogów Młp.Orzeł Wysoka Głogowska29.10.2022 10:00
ŁKS ŁukawiecAP Ziomki Rzeszów29.10.2022 12:00
AP WRS United RzeszówLeśna Wólka Podleśna29.10.2022 10:00
Juventus AcademyKS Przybyszówka29.10.2022 15:00
PZU SMS Resovia II RzeszówPAUZA29.10.2022

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3

Reslogistic Błażowianka BłażowaSzarotka Rogóżno27.10.202216:15
Pogórze HusówSzarotka Rogóżno29.10.2022 14:00
AP Crasnovia KrasneReslogistic Błażowianka Błażowa29.10.202209:40
Dąb KosinaBłękit Żołynia29.10.2022 14:00
SPEC Stal ŁańcutJawor Krzemienica29.10.2022 13:00

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1

Azalia Brzóza KrólewskaUnia Nowa Sarzyna29.10.2022 13:00
Sokół KamieńRotunda Krzeszów29.10.2022 13:00
KS SarzynaAdvit Łętownia29.10.2022 10:00
KP Tanew Wólka TanewskaGórnovia Górno29.10.2022 13:00

D2 Młodzik, Grupa 1

PZU SMS Resovia RzeszówStal Rzeszów S.A.27.10.2022 12:00
AP Ziomki/ZImowit RzeszówDAP Dębica29.10.2022 10:00
UKS SMS PrzemyślFKS Stal Mielec S. A.29.10.2022 10:00
Stal Rzeszów S.A.AP Sanok30.10.202209:30
AP Stalowa WolaPZU SMS Resovia Rzeszów29.10.2022 11:30
AP Beniaminek PROFBUD KrosnoAPPN Mielec29.10.2022 10:00
UKS SMS Stal MielecSPEC Stal Łańcut29.10.2022 10:00

D2 Młodzik, Grupa 2

Karpaty KrosnoSokół Nisko29.10.2022 15:00
Przełęcz DuklaUKS LPFA Tarnobrzeg29.10.2022 11:00
Stal GorzycePZU SMS Resovia II Rzeszów29.10.2022 14:00
Siarka Tarnobrzeg S.A.UKS Szóstka Jasło29.10.2022 14:30
KS JKS JarosławZKS Stal Stalowa Wola29.10.2022 12:30

D2 Młodzik, Grupa 3

Ekoball SanokIgloopol Dębica29.10.2022 13:00
PAUZAPKS SAN Stalowa Wola29.10.2022
Azalia Wola ZarczyckaWisłoka Dębica27.10.2022 16:30
Chemik PustkówAP WRS United Rzeszów29.10.2022 11:00
AP JasłoGrunwald Budziwój29.10.2022 12:30
KS Legion PilznoZKS Izolator Boguchwała29.10.2022 10:00

Dębica: D2 Młodzik Grupa 2

PAUZAPłomień UKS Zagorzyce31.10.2022
KS BYSTRZYCAPAUZA31.10.2022 16:00
HucinaSTRAŻAK GROCHOWE31.10.2022 16:00

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1

PZU SMS Resovia Rzeszów dziewczynkiPZU SMS Resovia II Rzeszów27.10.202217:00
Noverra Głogów Młp.Heiro Rzeszów29.10.2022 10:00
Aktiv Pro WiśniowaPlantator Nienadówka29.10.202210:45
Piast Nowa WieśLKS Trzebownisko29.10.2022 11:00
PZU SMS Resovia II RzeszówRudnianka Rudna Wielka29.10.2022 15:00
KS ZaczerniePZU SMS Resovia Rzeszów dziewczynki29.10.202209:45

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2

Sawa SoninaArka Albigowa29.10.2022 16:00
Włókniarz RakszawaOrzeł Wysoka Łańcucka29.10.2022 10:00
Dynovia DynówAP Crasnovia Krasne29.10.2022 11:00
LKS Brzeg BiałobrzegiSparta Leżajsk29.10.2022 11:00
LKS Wola DalszaHALO Hyżne29.10.2022 10:00
Arka AlbigowaWłókniarz Rakszawa31.10.2022 12:00

Dębica: E1 Orlik Grupa 1

Chemik Pustków OsiedleWisłoka Dębica29.10.202209:00
Team PrzecławSokół Kolbuszowa Dolna29.10.202209:00
Kolbuszowianka KolbuszowaSP Soccer Ropczyce29.10.202209:00
Chemik Pustków OsiedleSokół Kolbuszowa Dolna29.10.202209:00
Team PrzecławKolbuszowianka Kolbuszowa29.10.202209:00
Wisłoka DębicaSP Soccer Ropczyce29.10.202209:00
Kolbuszowianka KolbuszowaChemik Pustków Osiedle29.10.202209:00
Wisłoka DębicaSokół Kolbuszowa Dolna29.10.202209:00
SP Soccer RopczyceTeam Przecław29.10.202209:00
Kolbuszowianka KolbuszowaSokół Kolbuszowa Dolna29.10.202209:00
Chemik Pustków OsiedleSP Soccer Ropczyce29.10.202209:00
Wisłoka DębicaTeam Przecław29.10.202209:00
Sokół Kolbuszowa DolnaSP Soccer Ropczyce29.10.202209:00
Kolbuszowianka KolbuszowaWisłoka Dębica29.10.202209:00
Team PrzecławChemik Pustków Osiedle29.10.202209:00

Dębica: E1 Orlik Grupa 2

CKM +SPORT MIELECCzarni Trześń29.10.2022 11:00
LKS Stara Jastrząbka-RóżaPA MAŁY PIŁKARZ DULCZA MAŁA29.10.2022
CKM +SPORT II MIELECLKS Stara Jastrząbka-Róża29.10.2022
Czarni TrześńPA MAŁY PIŁKARZ DULCZA MAŁA29.10.2022
LKS Stara Jastrząbka-RóżaCKM +SPORT MIELEC29.10.2022
PA MAŁY PIŁKARZ DULCZA MAŁACKM +SPORT II MIELEC29.10.2022
CKM +SPORT MIELECPA MAŁY PIŁKARZ DULCZA MAŁA29.10.2022
Czarni TrześńCKM +SPORT II MIELEC29.10.2022
LKS Stara Jastrząbka-RóżaCzarni Trześń29.10.2022
CKM +SPORT II MIELECCKM +SPORT MIELEC29.10.2022
Kolbuszowianka KolbuszowaLechia Sędziszów Młp.29.10.2022
Team PrzecławChemik Pustków Osiedle29.10.2022
Progres Kawęczyn SędziszowskiTeam Przecław29.10.2022
Lechia Sędziszów Młp.Chemik Pustków Osiedle29.10.2022
Team PrzecławKolbuszowianka Kolbuszowa29.10.2022
Chemik Pustków OsiedleProgres Kawęczyn Sędziszowski29.10.2022
Kolbuszowianka KolbuszowaChemik Pustków Osiedle29.10.2022
Lechia Sędziszów Młp.Progres Kawęczyn Sędziszowski29.10.2022
Team PrzecławLechia Sędziszów Młp.29.10.2022
Progres Kawęczyn SędziszowskiKolbuszowianka Kolbuszowa29.10.2022

Rzeszów: F2 Żak Grupa 1
KS DąbrówkiBrzeg Białobrzegi29.10.2022 10:00
Arka AlbigowaBłękit Żołynia29.10.2022 10:00
Brzeg BiałobrzegiBłękit Żołynia29.10.2022 10:00
KS DąbrówkiArka Albigowa29.10.2022 10:00
Arka AlbigowaBrzeg Białobrzegi29.10.2022 10:00
Błękit ŻołyniaKS Dąbrówki29.10.2022 10:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj