Piłkarski Rozkład Jazdy od 4 ligi do klasy B w rozgrywkach Podkarpackiego ZPN [29-30 października]

556
fot. konrad kwolek

Przed nami kolejny pełen emocji piłkarskich weekend. Zestaw par, terminy i godziny meczów od 4 ligi podkarpackiej do klasy B seniorów.

GospodarzeGościeDataGodz.Miejsce
  3 liga kobiet, grupa 4
Izolator BoguchwałaPAUZA29.10.2022
Rysy Bukowina TatrzańskaResovia II Rzeszów30.10.2022 12:00
Inter GnojnicaGórnik II  Łęczna29.10.2022 11:00
KP KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiMOSiR Lubartów29.10.2022 12:00
POGORZANKA POGORZYCEFootball Success Academy Kraków29.10.2022 15:30
ISKRA BRZEZINKA KKPNNaprzód Sobolów30.10.2022 11:00
  4 liga podkarpacka kobiet
Olimpia PysznicaAP Jasło30.10.2022 11:00
4 liga podkarpacka
Igloopol DębicaFKS Stal II Mielec S. A.29.10.2022 11:00
Sokół Kolbuszowa DolnaWisłok Wiśniowa29.10.2022 11:00
Sokół NiskoLechia Sędziszów Młp.29.10.2022 13:00
Karpaty KrosnoStal II Rzeszów S.A.29.10.2022 14:00
Cosmos NowotaniecWólczanka Wólka Pełkińska29.10.2022 14:00
LKS SkołoszówKorona Rzeszów29.10.2022 14:00
KS Legion PilznoPolonia Przemyśl29.10.2022 14:30
Izolator BoguchwałaKS JKS Jarosław29.10.2022 11:00
Głogovia Głogów Młp.SPEC Stal Łańcut29.10.2022 11:00
  Klasa O Dębica
Wisłoka II DębicaBłękitni Ropczyce30.10.2022 11:00
Piast Wolica PiaskowaLKS ŻYRAKÓW29.10.2022 15:00
Victoria CzerminSparta Chorzelów30.10.2022 11:00
Czarnovia CzarnaOstrovia Ostrowy Baranowskie29.10.2022 15:00
Smoczanka MielecSokół II Kolbuszowa Dolna29.10.2022 14:00
Błękitni SiedlankaLKS Pustków29.10.2022 15:00
Czarni TrześńKS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki29.10.2022 15:00
Kamieniarz GolemkiChemik Pustków Osiedle30.10.2022 14:00w Czarnej
  Jarosław: Klasa okręgowa   
LKS PROMYK URZEJOWICEGORLICZANKA GORLICZYNA30.10.2022 14:30
LKS START LISIE JAMYBIAŁO CZERWONI KASZYCE 200129.10.2022 15:00
MKS KańczugaMKS START PRUCHNIK30.10.2022 13:30W Łopuszce Wielkiej
POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓWLKS HETMAN LASZKI29.10.2022 15:00
LKS SAN GORZYCELKS PŁOMIEŃ MORAWSKO29.10.2022 15:00
LKS ORZEŁ TORKIKS ZDRÓJ HORYNIEC29.10.2022 14:30
LKS HURAGAN GNIEWCZYNAKS SANTOS PIWODA30.10.2022 14:30
Orzeł PrzeworskKS PIAST TUCZEMPY30.10.2022 14:00
  Krosno: Klasa okręgowa  
MKS Arłamów Ustrzyki DolneNienaszów Tempo29.10.2022 14:30
SANOK EkoballPrzełęcz Dukla30.10.2022 11:00
GórkiJabłonica Polska30.10.2022 14:00
Mrukowa ZamczyskoRymanów KS Start30.10.2022 13:00w Samoklęskach
Besko LKS PrzełomCzarni 1910 Jasło30.10.2022 14:00
ZKS Nafta-Splast JedliczeTargowiska29.10.2022 14:00
CzeluśnicaBukowsko30.10.2022 14:00
MARKIEWICZA KROSNOOdrzykoń Zamczysko30.10.2022 14:30
  Rzeszów: Klasa okręgowa 
Włókniarz RakszawaKS Przybyszówka29.10.2022 14:00w Medyni Głog.
Plantator NienadówkaJedność Niechobrz29.10.2022 14:30
Sawa SoninaLKS Wola Dalsza30.10.2022 14:00
Strumyk MalawaLeśna Wólka Podleśna29.10.2022 15:00
Strug SZiK TyczynPZU SMS Resovia II Rzeszów29.10.2022 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dln.Błażowianka Błażowa29.10.2022 14:00
KS ZaczernieSokół Sokołów Młp.29.10.2022 14:00
Iskra ZgłobieńOrzeł Wólka Niedźwiedzka30.10.2022 12:00
  Stalowa Wola: Klasa okręgowa  
Sokół KamieńUnia Nowa Sarzyna30.10.2022 14:00
Stal Stalowa Wola P.S.A. IIOKS JUNIOR ZAKRZÓW30.10.2022 11:00
Pogoń LeżajskSan Kłyżów30.10.2022 11:00w Przychojcu
Azalia Wola ZarczyckaStal Gorzyce30.10.2022 11:00
SMS SIARKA TARNOBRZEGLZS Jarocin30.10.2022 11:00na Zwierzyńcu
Olimpia PysznicaKP Tanew Wólka Tanewska30.10.2022 14:00w Jastkowicach
Stal Nowa DębaLZS Ździary29.10.2022 14:00
ŁKS ŁowiskoTS Transdźwig Stale29.10.2022 14:00
  Dębica: Klasa A 
Płomień UKS ZagorzyceLKS Nagoszyn30.10.2022 14:00
KS Legion II PilznoGłowaczowa30.10.2022 14:00
Pogórze Wielopole SkrzyńskieKS BYSTRZYCA30.10.2022 14:00
LKS STASIÓWKAPaszczyniak Paszczyna29.10.2022 14:00
WiewiórkaLKS Stara Jastrząbka-Róża30.10.2022 14:00
KS Kaskada Ostrów – KamionkaŁopuchowa Łączki Kucharskie29.10.2022 15:00
Team PrzecławBrzostowianka Brzostek29.10.2022 15:00
  Jarosław: Klasa A Grupa 1
LKS BŁĘKITNI PEŁKINIEKS VICTORIA KIDAŁOWICE30.10.2022 14:30
LKS TĘCZA JANKOWICEKS SZÓWSKO30.10.2022 14:30
LKS MANASTERZ k/J-AWLKS WIRAŻ CHŁOPICE29.10.2022 15:00
LKS ŁĘK OSTRÓWKS CZARNI PAWŁOSIÓW30.10.2022 14:30
MKS RADYMNOLKS SZKŁO MŁYNY29.10.2022 15:00
LKS SANOCZANKA ŚWIĘTELKS ISKRA ZABŁOTCE30.10.2022 13:00
KS FREDRO SUROCHÓWLKS DĄB DOBKOWICE30.10.2022 14:30
KS PRO-100 WIETLINKS WĘGIERKA29.10.2022 14:00
  Jarosław: Klasa A Grupa 2
ULKS SAN HURECZKOKS WIAR KRÓWNIKI29.10.2022 15:00
Żurawianka ŻurawicaPOLONIA II PRZEMYŚL30.10.2022 14:30
KS POGÓRZE DUBIECKOLKS TĘCZA KOSIENICE30.10.2022 14:30
Czuwaj-Wiaro PrzemyślUKS UNIA FREDROPOL29.10.2022 15:00
LKS GWIAZDA MAĆKOWICELKS BATYCZE30.10.2022 14:30
LKS GRANICA STUBNOLKS NAKŁO – STARZAWA30.10.2022 14:00
GKS VIKING ORŁYLKS KORONA TRÓJCZYCE30.10.2022 14:30
LKS CRESOVIA KALNIKÓWKS FORT  JAKSMANICE30.10.2022 14:30
  Jarosław: Klasa A Grupa 3
LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKALKS ŻURAW ŻURAWICZKI30.10.2022 14:30
LKS PIAST NOWOSIELCELKS START MIROCIN30.10.2022 14:30
RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZGKS MAJDAN SIENIAWSKI30.10.2022 14:30
LKS ZORZA JAGIEŁŁALKS BŁĘKITNI GRZĘSKA30.10.2022 14:30
LKS CRESOVIA KRZECZOWICELKS STRUMYK HAWŁOWICE30.10.2022 14:30
LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓWKKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA30.10.2022 14:30
LKS WISEŁKA SIENNÓWPKS UNUM BABICE30.10.2022 14:30
  Jarosław: Klasa A Grupa 4
MKS ROZTOCZE NAROLLKS CZERWONI CEWKÓW30.10.2022 14:30
LKS KORZENICAKS ORKAN ZAPAŁÓW30.10.2022 14:30
LKS ZALEW STARY LUBLINIECLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA30.10.2022 14:30
LKS GRANICZNI KROWICALKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA30.10.2022 14:30
LKS GWIAZDA WIELKIE OCZYLKS BŁĘKITNI FUTORY29.10.2022 15:00
LKS CZARNI OLESZYCEKS VICTORIA STARY DZIKÓW30.10.2022 14:30
LKS ZRYW MŁODÓWMKS JUWENIA CIESZANÓW30.10.2022 14:30
  Krosno: Klasa A Grupa 1
PrzysietnicaStrachocina30.10.2022 14:30
Uherce SzarotkaZarszyn30.10.2022 14:00
LKS Niebieszczany RemixBażanówka LKS Orzeł30.10.2022 14:00
Izdebki LKSDługie LKS RAF HOUZE30.10.2022 14:00
PisarowcePłowce29.10.2022 14:00
Lesko SanoviaWIKI SANOK30.10.2022 14:00
Bezmiechowa LKS LotniarzJankowce30.10.2022 13:30
  Krosno: Klasa A Grupa 2
Górnik GrabownicaKlimkówka Karpaty29.10.2022 14:00
WRÓBLIK SZLACHECKIZmiennica30.10.2022 13:00
HaczówJaśliska30.10.2022 14:00
Rogi BurzaLubatówka30.10.2022 13:00
Niebocko Victoria Grabówka29.10.2022 14:30
ISKRZYNIAIwonicz Iwonka30.10.2022 14:00
LUKS BESKID POSADA GÓRNABrzozovia Brzozów29.10.2022 15:30
  Krosno: Klasa A Grupa 3
Orzeł LublaBieździedza LKS Orzeł30.10.2022 14:00
Łęki DukielskieGKS Zarzecze-Dębowiec29.10.2022 15:00
Kołaczyce OstojaWojaszówka30.10.2022 14:00
UKS Guzikówka KrosnoSkołyszyn30.10.2022 14:30
Faliszówka OrzełKrościenko Wyżne29.10.2022 14:00
Niegłowice WisłokaSobniów Jasło30.10.202218:00w Jaśle, ul. Śniadeckich
Zręcin TęczaBrzyska29.10.2022 14:00
  Rzeszów: Klasa A Grupa 1
Aramix NiebylecHeiro Rzeszów30.10.2022 11:00
Junak RzeszówGrunwald Budziwój30.10.2022 11:00
LKS JasionkaKS Godowa30.10.2022 12:00
Piast Nowa WieśZimowit Rzeszów 30.10.2022 14:00
Albatros SzufnarowaNoverra Głogów Młp.30.10.2022 11:00w Wiśniowej
Start Borek StaryWisłok Strzyżów30.10.2022 14:00
LKS TrzebowniskoNovi Nosówka29.10.2022 14:00
  Rzeszów: Klasa A Grupa 2
Szarotka RogóżnoCrasnovia Krasne30.10.2022 11:00w Korniaktowie Płn.
Dynovia DynówStyrobud Trzeboś29.10.2022 14:00
KS DąbrówkiLKS Łąka29.10.2022 15:00
Rzemieślnik StrażówKS Stobierna29.10.2022 15:00
Grom HandzlówkaGalicja Chmielnik30.10.2022 13:30
Arka AlbigowaBłękit Żołynia30.10.2022 11:00
Iskra Jawornik PolskiUnia Korniaktów Płn.29.10.2022 15:00
  Rzeszów: Klasa A Grupa 3
Zacisze TrześńKS Dzikowiec30.10.2022 11:00
Strażak GrochoweKolorado Wola Chorzelowska29.10.2022 15:00w Maliniu
Wisła Gliny MałeRaniżovia Raniżów30.10.2022 11:00
Janovia JanowiecLKS Babicha30.10.2022 14:00
Korona Majdan KrólewskiKolbuszowianka Kolbuszowa29.10.2022 15:00
Start Wola MieleckaOrzeł Kosowy29.10.2022 14:30
Atut PodborzeHetman Dąbrówka Wisłocka30.10.2022 15:00
Dromader ChrząstówTempo Cmolas30.10.2022 11:00
  Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1
Unia SkowierzynCzarni Lipa30.10.2022 14:00
LZS Rzeczyca DługaJeziorak Chwałowice29.10.2022 14:00
LZS JadachyLZS Wola Rzeczycka29.10.2022 14:00
KS KopcieBukowa Jastkowice30.10.2022 14:00
Koniczynka OciceKS Wisan Skopanie30.10.2022 14:00
KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGOLZS Słowianin Grębów30.10.2022 15:00PCPN w Stalowej Woli
San WrzawyStrzelec Dąbrowica30.10.2022 14:00
  Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2
Sokół HuciskoRetman Ulanów30.10.2022 11:00
Czarni SójkowaStaromieszczanka Stare Miasto30.10.2022 14:00
KS SarzynaOrzeł Rudnik30.10.2022 14:00
LKS Brzyska WolaPKS SAN STALOWA WOLA29.10.2022 15:00w Starym Mieście
Advit ŁętowniaGórnovia Górno30.10.2022 14:00
Sparta JeżoweKP Podwolina30.10.2022 14:00
Podlesianka KamieńPUKS Francesco Jelna30.10.2022 14:00
  Dębica: Klasa B Grupa 1
Dąb ŻdżaryBaszta Zawada30.10.2022 11:30
Dębica: Klasa B Grupa 2
Inter GnojnicaPlon Klęczany30.10.2022 14:00
Strażak LubzinaKorona Góra Ropczycka29.10.2022 15:00
Progres Kawęczyn SędziszowskiVictoria Ocieka29.10.2022 15:00
PAUZASokół Krzywa30.10.2022 14:00
Olimpia NockowaLechia  II Sędziszów Młp.30.10.2022 11:00
GRÓD BĘDZIEMYŚLKS Kaskada II Ostrów – Kamionka29.10.2022 14:00
  Jarosław: Klasa B Grupa 1
KS KORONA TUCHLAKS PIAST II TUCZEMPY30.10.2022 11:30
LKS ŁAZOWIANKA ŁAZYLKS TĘCZA WYSOCK30.10.2022 11:30
LKS SANOVIA MICHAŁÓWKALKS MAKOVIA MAKOWISKO30.10.2022 11:30
LKS WESOŁA ZADĄBROWIELKS ŁĘG ŁOWCE30.10.2022 11:30
LKS WISZNIA NIENOWICEKS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW30.10.2022 11:30
LKS DELIN MUNINALKS DĄB CETULA30.10.2022 14:00
  Jarosław: Klasa B Grupa 2
KS JAWOR NEHRYBKAKS NIZINY30.10.2022 11:30
LKS KORONA OLSZANYLKS UJKOWICE29.10.202215:15
LKS BIZON MEDYKAKS CZARNI BOLESTRASZYCE29.10.2022 14:00
KS ARTMAX PIKULICELKS RADA ORZECHOWCE29.10.2022 14:30
LKS WIAR HUWNIKILKS FENIX LESZNO30.10.2022 11:30
LKS WALAWIANKA WALAWALKS GROM WYSZATYCE30.10.2022 11:30
  Jarosław: Klasa B Grupa 4
LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKALKS PIAST ANTONIKI30.10.2022 11:30
LKS TANEW WOLA WIELKALKS BŁĘKITNI ZALESIE30.10.2022 11:30
AKS LEGIA OLESZYCELKS UNIA ŁUKAWIEC30.10.2022 11:30
LKS MOŁODYCZLKS LEŚNIK PŁAZÓW30.10.2022 11:30
LKS MIĘKISZ NOWYKS ZDRÓJ II HORYNIEC30.10.2022 11:30
  Krosno: Klasa B Grupa 1
CzerteżSrogów Pogórze30.10.2022 14:00
MKS Lotnik Bieszczady II Ustrzyki DolneSAN MRZYGŁÓD30.10.2022 11:00
Zagórz OsławaCzaszyn LKS29.10.2022 14:00w Tarnawie Dolnej
  Krosno: Klasa B Grupa 2
JAĆMIERZMarkowce30.10.2022 13:00
Nowotaniec Cosmos  IIGolcowa30.10.2022 13:00
LKS ODRZECHOWALKS Hłudno30.10.2022 13:00
ORŁY JABŁONKADydnia Zryw30.10.2022 13:00
Głębokie LKSPielnia Orion30.10.2022 11:00
WzdówKS VICTORIA PAKOSZÓWKA30.10.2022 11:00
Sieniawa WisłokNowosielce Szarotka30.10.2022 13:00
  Krosno: Klasa B Grupa 3
KomborniaGłowienka30.10.2022 13:00
MilczaWesoła30.10.2022 11:00
SZCZEPAŃCOWALKS Orzeł Pustyny30.10.2022 11:00
LubatowaPIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE30.10.2022 11:00
Rymanów ZdrójTrześniów30.10.2022 11:00
Jasionów JKSJasienica30.10.2022 14:00
  Krosno: Klasa B Grupa 4
Potok NurtŚwierzowa30.10.2022 11:00
Korczyna KotwicaŁubienko30.10.2022 14:00
PAUZAStrzelec Frysztak30.10.2022
Kopytowa PoloniaŻeglce30.10.2022 14:00
Łubno TajfunIwla30.10.2022 13:00
Kobylany VictoriaChorkówka Nafta30.10.2022 14:00
  Krosno: Klasa B Grupa 5
Święcany StandartNowy Żmigród Wisłoka30.10.2022 11:00
LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKIWarzyce30.10.2022 11:00
Nowy Glinik DragonHankówka30.10.2022 11:00
BŁAŻKOWAKrempna Wrzos30.10.2022 13:00
GKS Zarzecze-Dębowiec  IIŁężyny Gaudium30.10.2022 11:00
BrzezówkaTeam 17 Szebnie30.10.2022 11:00
  Rzeszów: Klasa B Grupa 1
Rudzik Rudna MałaPZU SMS Resovia III Rzeszów30.10.2022 11:00
Trzcianka TrzcianaRudnianka Rudna Wielka29.10.2022 15:00
KS Baranówka RzeszówKS Świlcza30.10.2022 12:00stadion Resovii
Biała RzeszówOrzeł Wysoka Głogowska30.10.202217:00Stadion Miejski „Stal”
Victoria Budy GłogowskieDąb Dąbrowa30.10.2022 14:00
Bratek BratkowiceMrowlanka Mrowla30.10.2022 11:00
  Rzeszów: Klasa B Grupa 2
Start LubeniaKorona Dobrzechów30.10.2022 14:00
Grunwald PołomiaHuragan Kozłówek30.10.2022 14:00
Orły PstrągówkaKS II Bystrzyca30.10.2022 11:00
Granit Wysoka StrzyżowskaGrom Mogielnica30.10.2022 11:00
Czarni CzudecPłomyk Lutoryż30.10.2022 11:00
Herman HermanowaDiament Pstrągowa30.10.2022 14:00
Sokół GrodziskoRotar Węglówka30.10.2022 11:30
  Rzeszów: Klasa B Grupa 3
Tatyna DylągówkaJawor Krzemienica30.10.2022 11:00
Czarni KraczkowaHALO Hyżne30.10.2022 11:00
Polonia HyżneOrzeł Harta30.10.2022 14:00
Orzeł Wysoka ŁańcuckaIskra II Jawornik Polski30.10.2022 12:00
Dąb KosinaPogórze Bachórz30.10.2022 14:00
  Rzeszów: Klasa B Grupa 4
Palkovia PalikówkaŁKS Łukawiec30.10.2022 14:00
PAUZAPalkovia Palikówka30.10.2022 14:00
Las ZalesieGłuchowianka Głuchów30.10.2022 14:00
Stobierna KrzyweStart Brzóza Stadnicka30.10.2022 14:00
Brzeg BiałobrzegiWłókniarz II Rakszawa30.10.2022 14:00
KS TerliczkaHerkules Trzebuska30.10.2022 11:00
Wisłok CzarnaAstra Medynia Głogowska30.10.2022 11:00
  Rzeszów: Klasa B Grupa 5
Błysk GórkiGrom Krzemienica30.10.2022 11:00
Pitmark JaślanyJutrzenka Ławnica30.10.2022 14:00
Rzędzian RzędzianowiceCzarni II Trześń29.10.2022 14:30
Barka Breń OsuchowskiGrunwald Padew Narodowa30.10.2022 11:00
Wiśnia TrzcianaLKS Dębiaki30.10.2022 11:00
  Rzeszów: Klasa B Grupa 6
Apollo Dulcza MałaMadras Goleszów30.10.2022 11:00
Sprint ŻarówkaKS SMP Tuszyma30.10.2022 11:00
Orły RudaKS Zgórsko30.10.2022 11:00
Iskra Łączki BrzeskieSokół Partynia30.10.2022 14:00
Piast Wadowice GórneLKS Wierzchowiny30.10.2022 11:00
Jamnica Dulcza WielkaSokół Pień30.10.2022 13:00
  Rzeszów: Klasa B Grupa 7
Huragan PrzedbórzMarmury Przyłęk30.10.2022 14:30
Werynianka WeryniaFlorian Ostrowy Tuszowskie30.10.2022 14:00
Vigor TrzęsówkaPotok Dobrynin30.10.2022 14:00
Ostrovia II Ostrowy BaranowskieAPPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna30.10.2022 11:00
LKS HucinaWilga Widełka30.10.2022 11:00
  Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1
Wspólnota SerbinówLZS Wola Baranowska30.10.2022 14:00na Zwierzyńcu
KS  CYGANYPłomień Trześń30.10.2022 14:00
Sokół SokolnikiKS WYDRZA30.10.2022 14:00
Płomień ChmielówOKS Wielowieś30.10.2022 12:00
KS ŻUPAWAOKS JUNIOR ZAKRZÓW II30.10.2022 12:00
LZS Tarnowska WolaIskra Sobów30.10.2022 15:00
Kolejarz KnapyLZS Krzątka30.10.2022 12:00
  Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2
LZS LOTNIK TURBIAWKS Kurzyna30.10.2022 12:00
Jutrzenka KopkiKP Zarzecze30.10.2022 14:00
LZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANAHuragan Zdziechowice29.10.2022 13:00
ORZEŁ GLINIANKATRUCK Kotowa Wola30.10.2022 12:00
LZS ŻABNOGAS Łęg Stany30.10.2022 14:00
LKS Sanna ZaklikówMilenium Bieliny30.10.2022 12:00
  Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3
Azalia Wola Zarczycka IIVictoria Giedlarowa30.10.2022 14:00
GKS GROBLEZłotsan Kuryłówka30.10.2022 14:00
Rotunda KrzeszówKS ŁUKOWA30.10.2022 12:00
Tanew HarasiukiGrabniak Hucisko30.10.2022 14:00w Kurzynie
KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKAKłyż Tarnogóra30.10.2022 11:00
Azalia Brzóza KrólewskaOrzeł Biedaczów29.10.2022 15:30
LKS San WierzawiceLKS Jodła Przychojec30.10.2022 14:00