Ranking najlepszych strzelców – TOP10 w ligach Podkarpackiego ZPN [MŁODZICY]

948
fot. Konrad Kwolek

Przedstawiamy aktualną klasyfikację strzelców w ligach młodzików organizowanych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. Liczby w kilku przypadkach są imponujące, szczególnie jeśli chodzi o Łukasza Bajora z Kolbuszowianki i Mateusza Koziarza z Resovii, którzy strzelili po 22 bramki.

ZOBACZ TEŻ:

Najlepsi strzelcy [JUNIORZY i TRAMPKARZE]

Klasyfikacja strzelców – od 4 ligi do klasy B

  D1 Młodzik, Grupa 1
BARNAŚ FABIANDAP DEBICA13
PIECHOTA KAROLFKS Stal Mielec S. A.13
WŁODARSKI WIKTORAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO11
WAL SZYMONDAP DEBICA10
ALBRYCHT DAMIANAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO9
KUSAK MAKSYMILIANUKS SMS STAL MIELEC9
FIGURSKI ERYKUKS SMS STAL MIELEC8
MENDRYK ALLANStal Rzeszów S.A.7
NOWAK HUBERTStal Rzeszów S.A.7
POŁDIAK ALANAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO6
ŁUSZCZ FABIANAP WIKI Sanok6
MYSZKOWSKI ARKADIUSZDAP DEBICA6

D1 Młodzik, Grupa 2  
NOWAK RADOSŁAWMULKS Pustynia12
KŁODA MAXResovia Rzeszów S.A.11
KLEPACKI OLIWIERUKS SMS PRZEMYŚL11
SIEMBIDA ANTONIAP STALOWA WOLA8
SZPALA DAWIDResovia Rzeszów S.A.8
SIEMBIDA KSAWERYAP STALOWA WOLA7
PODKUL PAWEŁKarpaty Krosno7
KARNAS JANResovia Rzeszów S.A.7
ŁUKASZEK OLIVERUKS SMS PRZEMYŚL7
MICHALSKI SEBASTIANGLOBAL SOCCER ACADEMY6
GMYREK SZYMONIgloopol Dębica6
FYDA ALEKSANDERKarpaty Krosno6
ZAJĄCZKOWSKI WITOLDMULKS Pustynia6
 
D1 Młodzik, Grupa 3  
MIKUŁA MATEUSZPERFECT PRZEWORSK11
TRAGARZ BARTOSZKS Legion Pilzno9
SZELIGA STANISŁAWEkoball Stal Sanok8
PADYKULA MIKOLAJPlon Kawęczyn8
SOLECKI JAKUBEkoball Stal Sanok6
SALAMON KACPERLKS ZIMOWIT Rzeszów6
STOLARSKI OSKARLKS ZIMOWIT Rzeszów6
BOCHENEK ADAMPlon Kawęczyn6
KULCZYCKI ADRIANSIARKA TARNOBRZEG S.A.6
JANUSZYŃSKA LENASparta Leżajsk6

D1 Młodzik. Grupa 4  
NALEŹNY MIKOŁAJWisłoka Dębica8
SZCZEPEK KUBASokół Nisko7
BAR JAKUBStal Łańcut7
KUBEK MICHAŁWisłoka Dębica7
RZESZOWSKI JAKUBWisłoka Dębica7
GRZEBYK  SZCZEPANZKS Izolator Boguchwała7
STRZĘPEK HUBERTZKS Izolator Boguchwała7
GOTFRYD JAKUBZKS STAL STALOWA WOLA7
LEŃCZYK ANTONIStal Łańcut5
SZYMALSKI SEBASTIANWisłoka Dębica5
PELCZAR KACPERZKS Izolator Boguchwała5

D1 Młodzik, Grupa 5  
SZCZOCZARZ NATANStal Rzeszów S.A.14
MAZUR MICHAŁStal Rzeszów S.A.10
KUŚ BŁAŻEJSTOWARZYSZENIE ORZEŁKI BRZOZÓW10
ZIOBROŃ ADAMAkademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec8
SZPUNAR FILIPStal Rzeszów S.A.8
JAKUBUS KAROLAkademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec6
BABULA PIOTRAkademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec5
KOPEĆ SZYMONAkademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec5
KUC KACPERStal Rzeszów S.A.5
NOWAK MACIEJStal Nowa Dęba4
PANEK SZYMONStal Nowa Dęba4
FRĄC JANStal Rzeszów S.A.4
GŁĄB SZYMONStal Rzeszów S.A.4
LECH MACIEJStal Rzeszów S.A.4
NIEMCZYK PIOTRStal Rzeszów S.A.4
NIEMIEC JAKUBStal Rzeszów S.A.4
RAK HUBERTStal Rzeszów S.A.4

D1 Młodzik, Grupa 6  
POLAK AMELIAAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO8
KOSIEK OLGAAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO2
KNAP ZUZANNAAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO1
MAMROŁ KINGAAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO1
BILKOWSKA JULITAJODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT1
WIELGOS GABRIELAJODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT1

D1 Młodzik, Grupa 7  
SAK ALEKSANDRADAP DEBICA5
BURDA MILENAGrodziszczanka Grodzisko Dln.3
SOWA ANIELAStal Łańcut3
MIGA MAGDALENAPlon Kawęczyn2
WAWRZYNEK OLIWIAPlon Kawęczyn2
LĘCZNAR PATRYCJAStal Łańcut2
ŁĘTEK LAURADAP DEBICA1
WODZIŃSKA MAJAStal Łańcut1

Dębica: D1 Młodzik  
BAJOR ŁUKASZKolbuszowianka Kolbuszowa22
SEKUŁA SEBASTIANTeam Przecław17
WOJTON FRANCISZEKLechia Sędziszów Młp.16
KRÓL JAKUBJODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT15
SKIBA TYMOTEUSZDAP DEBICA14
GALAS ARKADIUSZPogórze Wielopole Skrzyńskie13
CIOŁEK KAROLUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA13
PEŁCZYŃSKI PIOTRChemik Pustków Osiedle12
JANUS JAKUBDAP DEBICA12
KOTLARZ WIKTORSP Soccer Ropczyce12
MYTYCH MICHAŁUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA12

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 1  
GAJOS SZYMONJSRR JAROSŁAW10
GAWURA FABIANKS SZÓWSKO7
WODZISZ DOMINIKPROGRES JAROSŁAW7
TELEGA JAKUBJSRR JAROSŁAW5
DŁUGOŃ ADRIANKS PIAST TUCZEMPY4
BOBER MARCELPROGRES JAROSŁAW4
PODOLEC WOJCIECHPROGRES JAROSŁAW4
DUDEK KACPERKS SZÓWSKO2
KAPUŚNIAK HUBERTKS SZÓWSKO2
KASJAN FILIPKS SZÓWSKO2
KRÓL SZYMONKS SZÓWSKO2
MACINA MARCELKS SZÓWSKO2
PÓŁTORAK ALANKS SZÓWSKO2
GAWROŃSKI SZYMONKS WIĄZOWNICA2
DANICKI SZYMONUKS FOOTBALL ACADEMY JAROSŁAW2

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 2  
SYCZ DAWIDUKS UNIA FREDROPOL17
KASPRZYK KAMILLKS CRESOVIA KALNIKÓW8
WILGUCKI KACPERBKS LEŚNIK BIRCZA4
BĄCAL PAWEŁUKS GIGANCI RADYMNO4
HALWA SZYMONUKS GIGANCI RADYMNO4
GOŁĘBIOWSKA EMILIAUKS UNIA FREDROPOL4
KŁÓSEK MARCINUKS UNIA FREDROPOL4
LENART BARTOSZUKS UNIA FREDROPOL4
SOSENKO-DEJNAKA OLIWIERUKS UNIA FREDROPOL4
NIEDZIELA GABRIELLKS CRESOVIA KALNIKÓW3
MLAŚ SZYMONUKS UNIA FREDROPOL3

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 3  
DZIMIRA SZYMONSP Orzełek w Przeworsku9
DUBEŃSKI KACPERUKS SOKÓŁ SIENIAWA6
CWYNAR ANTONIDZIECIĘCA AKADEMIA FUTBOLU GORLICZYNA3
RAMUS BARTOSZDZIECIĘCA AKADEMIA FUTBOLU GORLICZYNA3
ZAJĄC WOJCIECHMKS START PRUCHNIK3
MASZTALERZ MICHAŁSP Orzełek w Przeworsku3
PÓŁTORAK JANSP Orzełek w Przeworsku3
GOŁĘBIOWSKI BARTŁOMIEJDZIECIĘCA AKADEMIA FUTBOLU GORLICZYNA2
JANUSZ KAMILDZIECIĘCA AKADEMIA FUTBOLU GORLICZYNA2
RZEŹNIK KACPERSP Orzełek w Przeworsku2
JANCZALIK ADAMUKS SOKÓŁ SIENIAWA2

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 4  
ŻDAN ALEKSANDERUKS FA LUBACZÓW13
KOLANO IGNACYUKS FA LUBACZÓW11
GÓRSKI MICHAŁUKS FA LUBACZÓW10
LUCHOWSKI MATEUSZLKS URSUS DACHNÓW9
DENEK ADAMLKS URSUS DACHNÓW7
GRUSZCZYK ŁUKASZLKS ZRYW MŁODÓW7
HAŁUCHA JULIANUKS FA LUBACZÓW7
CZABAN JAKUBLKS URSUS DACHNÓW6
JABŁOŃSKI HUBERTLKS URSUS DACHNÓW6
PACHOŁEK DOMINIKLKS URSUS DACHNÓW6

Krosno: D1 Młodzik Grupa 1  
KIJOWSKI WIKTORBesko LKS Przełom10
HANUS FILIPBesko LKS Przełom9
HORODEJCZUK JANUKS ORLĘTA LESKO6
SOKÓŁ KACPERLKS Niebieszczany Remix5
KOT AMELIANowotaniec Cosmos4
BAR ADRIANRymanów KS Start4
OCZOŚ TYMOTEUSZRymanów KS Start4
STACHYRA HUBERTUKS ORLĘTA LESKO4
BURY HUBERTBażanówka LKS Orzeł3
KĘDZIOR PATRYKBażanówka LKS Orzeł3
KAMYK DAMIANLKS Niebieszczany Remix3
ZIĘBA DAWIDRymanów KS Start3
PISZKO WOJCIECHUKS ORLĘTA LESKO3
FUNDANICZ NIKODEMUstrzyki Dolne3

Krosno: D1 Młodzik Grupa 2  
DAŃKO MICHAŁLKS Hłudno15
GŁADYSZ JAKUBSPARTA IZDEBKI13
BOBOWSKI MAREKSPARTA IZDEBKI6
RYMAROWICZ FRANCISZEKGórniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej5
KORYTO DAMIANGrabówka4
KULON OLIWIERGrabówka4
FABISIAK BARTOSZSTOWARZYSZENIE ORZEŁKI BRZOZÓW4
RZESZUT LEONGrabówka3
SOKOŁOWSKI KAROLGrabówka3
MATUSZ IGORHaczów3
MUSSUR BARTOSZHaczów3
JAREMA SZYMONLKS Hłudno3
STRUŚ WIKTORSTOWARZYSZENIE ORZEŁKI BRZOZÓW3

Krosno: D1 Młodzik Grupa 3  
FURMAN DOMINIKUKS Guzikówka Krosno11
KOSIEK OLGAAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO10
POLAK AMELIAAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO10
GRONKIEWICZ FILIPKombornia10
POLEK LENAAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO8
ZĄBEK DAWIDLKS Orzeł Pustyny8
PAŚKO EMILIAAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO7
SIŃCZAK JANKorczyna Kotwica7
MERCIK WIKTORPartyzan MAL-BUD1 Targowiska7
KOSZELA WOJCIECHUKS Guzikówka Krosno7

Krosno: D1 Młodzik Grupa 4  
KASPRZYK BARTOSZKopytowa Polonia10
KOZUBAL JAKUBPrzełęcz Dukla10
POTYRA ADAMPrzełęcz Dukla10
KIJOWSKI MAKSYMILIANUKS Beniaminek Krosno8
JÓRASZ SZYMONKorczyna Kotwica7
ZIMA MATEUSZLubatowa7
GRELA NORBERTUKS Beniaminek Krosno7
DERYNIOWSKI PATRYKLubatowa5
MASŁOWSKI WIKTORLubatowa5
NIZIOŁEK FILIPPrzełęcz Dukla5

Krosno: D1 Młodzik Grupa 5  
PILUT JAKUBStrzelec Frysztak10
SKAUBA KRZYSZTOFAkademia Piłkarska Jasło7
CZECH JAKUBGLOBAL SOCCER ACADEMY7
GARDUŁA JAKUBBŁAŻKOWA6
MIKRUT KACPERGLOBAL SOCCER ACADEMY5
BŁAJEK FILIPSkołyszyn5
KUT TYMOTEUSZStrzelec Frysztak4
ZIEMBA MIKOŁAJStrzelec Frysztak4
GAJDA JAKUBGLOBAL SOCCER ACADEMY3
ROSPOND MICHAŁGLOBAL SOCCER ACADEMY3
FURMANEK ADRIANSkołyszyn3
TULEJA ANTONIStrzelec Frysztak3

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1  
ROKITA DOMNIKGrunwald Budziwój11
FIRLEJ LEONGrunwald Budziwój10
MIKAYELYAN DAWIDAP GŁOGOVIA9
AMANOWICZ KONRADStrug Tyczyn9
BUCZEK PAWEŁRaniżovia Raniżów8
FIRLEJ OLAFGrunwald Budziwój6
JODKO KACPERLKS ZIMOWIT Rzeszów6
KAJZER DORIANStrug Tyczyn6
SZYDEŁKO MIŁOSZStrug Tyczyn6
BĄK TOMASZGrunwald Budziwój5
WISZ FILIPGrunwald Budziwój5
KMIOTEK MIŁOSZStrug Tyczyn5
LEŚNIAK FILIPWisłok Strzyżów5
WÓJCIK MATEUSZWisłok Strzyżów5

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2  
SITO SZYMONResovia Rzeszów S.A.12
KAZNOCHA MIŁOSZAP GŁOGOVIA10
MICAŁ JAKUBPrzybyszówka8
SZPALA DAWIDResovia Rzeszów S.A.8
TOMAKA GRZEGORZJUVENTUS ACADEMY7
LIWOCZ BARTOSZAkademia Piłkarska RZESZÓW6
SŁOWIK SZYMONAP GŁOGOVIA6
ORZĄDAŁA JAKUBAP ZIOMKI6
SZYBKOWSKI BARTŁOMIEJAP ZIOMKI6
BILUT MIŁOSZJUVENTUS ACADEMY6

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3  
SAWICKI KAMILAP CRASNOVIA KRASNE17
NYCZ GABRIELCzarni Kraczkowa14
DOMOŃ ŁUKASZBłażowianka Błażowa10
KOŹMICZ ANTONIKS Błękit Żołynia10
JABŁOŃSKI JAKUBAP CRASNOVIA KRASNE9
NIEMCZAK JAKUBPogórze Husów9
PAŁASZ OSKARAP CRASNOVIA KRASNE8
LALICKI BARTŁOMIEJLKS Jawor Krzemienica8
KOŹLAK ALANBłażowianka Błażowa7
KWOLEK KACPERCzarni Kraczkowa7
SOBEK MIŁOSZLKS Jawor Krzemienica7

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1  
ZYBURA SZYMONUKS Aktywne Jeżowe17
SKOCZYLAS ALEKSANDERUKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM16
BOREK SZYMONRotunda Krzeszów10
CAGARA FILIPUKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM10
CISEK FILIPGórnovia Górno9
ZAJĄC KAMILSokół Kamień9
PODGÓRSKI MICHAŁKP Tanew Wólka Tanewska7
SIEMBIDA  ŁUKASZKP Tanew Wólka Tanewska6
BĄK MICHAŁUKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM6
NOWAKOWSKI ARTURUnia Nowa Sarzyna6

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 2  
KOPEĆ SZYMONŁęg Kopcie10
JAROSZ JAKUBKS Wisan Skopanie7
ZIELIŃSKI KACPERLZS ŻABNO7
KWAŚNIK ANTONILZS ŻABNO6
SZKUTNIK ALEKSANDERPKS SAN STALOWA WOLA6
RAMUS RADOSŁAWStal Gorzyce6
ZIMNICKI WIKTORStal Gorzyce6
BUCIOR TYMONPKS SAN STALOWA WOLA5
DUBAJ MICHAŁPKS SAN STALOWA WOLA5
JAKUBIEC SZYMONPKS SAN STALOWA WOLA5
MARCINIAK MIRONPKS SAN STALOWA WOLA5
PIOTROWSKA ZUZANNAStal Gorzyce5

D2 Młodzik, Grupa 1  
STOLARSKI OSKARLKS ZIMOWIT Rzeszów15
JANUS JAKUBDAP DEBICA12
KOBYLARZ ADAMStal Łańcut12
SKIBA TYMOTEUSZDAP DEBICA10
WANAT SZYMONDAP DEBICA9
NOGA TYMONLKS ZIMOWIT Rzeszów9
WINNICKI ADAMAP WIKI Sanok8
SŁOWIK PATRYKUKS SMS STAL MIELEC8
FARAŚ DAWIDAkademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec7
WACŁAWSKI FILIPAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO6
GOŁĄBIEWSKI FILIPAP WIKI Sanok6
SURMACZ NIKODEMStal Łańcut6
KLEPACKI OLIWIERUKS SMS PRZEMYŚL6
PACZKOWSKI ALEKUKS SMS PRZEMYŚL6

D2 Młodzik, Grupa 2  
LIS OLIWIERJKS JAROSŁAW12
PIEGDOŃ KUBAAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO10
GASEK HUBERTZKS STAL STALOWA WOLA8
GAZDA TYMONAKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO7
CZĄSTKA BARTŁOMIEJResovia Rzeszów S.A.7
KAPICA PATRYKUKS LPFA TARNOBRZEG7
PAŁKA MACIEJZKS STAL STALOWA WOLA7
HAŁOŃ WIKTORResovia Rzeszów S.A.6
SZCZEPEK KUBASokół Nisko6
GANCARZ IGORStal Rzeszów S.A.6
KOZAK ADAMUKS LPFA TARNOBRZEG6

D2 Młodzik, Grupa 3  
JANORA MAKSYMILIANChemik Pustków Osiedle13
RZEPA JAKUBIgloopol Dębica13
FINEK PATRYKKS Legion Pilzno12
KOZIOŁ FILIPWisłoka Dębica10
IWANICKI IGORAzalia Wola Zarczycka7
IGNARSKI BARTOSZAkademia Piłkarska Jasło6
LIK JAKUBChemik Pustków Osiedle6
SKAUBA KRZYSZTOFAkademia Piłkarska Jasło5
MALISIEWICZ KACPERIgloopol Dębica5
SZKUTNIK ALEKSANDERPKS SAN STALOWA WOLA5
SZNAIKART MAKSYMILIANPKS SAN STALOWA WOLA5

Dębica: D2 Młodzik Grupa 1  
CIOŁEK KAROLUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA17
JARZĄB SZYMONLechia Sędziszów Młp.16
BOGACZ WITOLDMULKS Pustynia12
MYTYCH MICHAŁUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA11
GIEŁBAGA WIKTORMULKS Pustynia10
ZAJĄCZKOWSKI MICHAŁMULKS Pustynia10
JAŁOWIEC KACPERKS Legion Pilzno9
KLUZA DAWIDKS Legion Pilzno9
CIOŁKOSZ SZYMONUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA7
OZGA KAROLKS Legion Pilzno6
  Dębica: D2 Młodzik Grupa 2  
DZIADURA MAKSYMILIANKolbuszowianka Kolbuszowa15
KUNA BARTOSZKolbuszowianka Kolbuszowa10
WOŁOWIEC KRYSTIANKolbuszowianka Kolbuszowa8
KAMUDA JAKUBSTRAŻAK GROCHOWE7
RYBIŃSKA MAJAHucina6
KOPEĆ GERARDKolbuszowianka Kolbuszowa6
PIWOWAR JULIAKS Kaskada Ostrów – Kamionka6
WILK ANTONIKolbuszowianka Kolbuszowa5
ROJEK ANTONIKS Kaskada Ostrów – Kamionka5
HAJDUK MARCELKS BYSTRZYCA4
PRAGŁOWSKI JAKUBKS BYSTRZYCA4
RUSIN BŁAŻEJKS Kaskada Ostrów – Kamionka4
ŁĄCZ KACPERSTRAŻAK GROCHOWE4

Jarosław: D2 Młodzik  
KURAS WIKTORGKS ZARZECZE5
JANCZALIK ADAMUKS SOKÓŁ SIENIAWA5
BOGACZ DOMINIKGKS ZARZECZE4
STANOWSKI MARCELGKS ZARZECZE4
PANKIEWICZ KAROLPOLONIA PRZEMYŚL4
BOGDAŃSKI XAVIERUKS ORLIK PRZEMYŚL3
MILANIK WIKTORUKS ORLIK PRZEMYŚL3
SZANTER MICHAŁUKS ORLIK PRZEMYŚL3
DUBEŃSKI KACPERUKS SOKÓŁ SIENIAWA3
WARZYBOK SZYMONUKS SOKÓŁ SIENIAWA3

Krosno: D2 Młodzik Grupa 1  
ŁABA KAMILOdrzykoń Zamczysko10
WOJCIESZAK GABRIELWILCZKI LESKO10
SZAJNA MICHAŁRymanów KS Start7
FRIEDRICH JULIANEkoball Stal Sanok5
MARSZAŁEK MIŁOSZOdrzykoń Zamczysko5
DUPLAGA ANTONIRymanów KS Start5
GOLONKA MIKOŁAJRymanów KS Start5
PENAR KRYSTIANKlimkówka Karpaty4
JUCHA FILIPOdrzykoń Zamczysko4
NIŻNIK NORBERTEkoball Stal Sanok3
ROMANIAK MICHAŁEkoball Stal Sanok3
BLICHARCZYK SZYMONOdrzykoń Zamczysko3
JANIK GABRIELOdrzykoń Zamczysko3
KIJOWSKI ALANRymanów KS Start3
URBANIK SZYMONRymanów KS Start3
BUKSZTEL JANWILCZKI LESKO3
GEMBUŚ MICHAŁWILCZKI LESKO3
KUNACH JAKUBWILCZKI LESKO3

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1  
KOZIARZ MATEUSZResovia Rzeszów S.A.22
ŚLIWIŃSKA ALEKSANDRAResovia Rzeszów18
CIERPICH NIKODEMRZESZOWSKA AKADEMIA FUTSALU HEIRO RZESZÓW17
BABKA DOMINIKAResovia Rzeszów14
LEW OLIWIAResovia Rzeszów10
ROGOWSKI FILIPResovia Rzeszów S.A.8
GÓRAL KACPERRZESZOWSKA AKADEMIA FUTSALU HEIRO RZESZÓW8
KISIEL ŁUKASZAKTIV PRO RYMANÓW7
ZAGÓRSKI IGORAKTIV PRO RYMANÓW7
USZYŃSKI FRANCISZEKRudnianka Rudna Wielka7
WOTA BARTEKRudnianka Rudna Wielka7

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2  
BUŁDAK FABIANDynovia Dynów17
STĄCEL OSKARLKS Brzeg Białobrzegi17
STAWARZ SZYMONSparta Leżajsk15
WOJTYNA MICHAŁArka Albigowa13
MACHNO PIOTRAP CRASNOVIA KRASNE12
DŁUGOŃ ADAMSparta Leżajsk12
KUPRAS FILIPSparta Leżajsk11
DROŻDŻ KACPERSawa Sonina9
SZPUNAR DAMIANSawa Sonina8
CZADO ADAMWłókniarz Rakszawa8

E1 Orlik Grupa 1  
JUNG SZYMONUKS SMS STAL MIELEC2
KARASIŃSKI DAWIDUKS SMS STAL MIELEC2
KRUPA BARTOSZUKS SMS STAL MIELEC2
CZECH ANTONIPlon Kawęczyn1
KIEŁBASA JAKUBPlon Kawęczyn1
KURMANIAK SZYMONUKS SMS STAL MIELEC1
ŁOGIN MICHAŁUKS SMS STAL MIELEC1
MAGDA ERYKUKS SMS STAL MIELEC1
MIKOSZ PIOTRUKS SMS STAL MIELEC1
RYBA BARTOSZUKS SMS STAL MIELEC1
RYBAK ADAMUKS SMS STAL MIELEC1