Obsada sędziów na mecze 4 ligi i klasy O w Podkarpackim ZPN [29-30 października]

1247
fot. Konrad Kwolek

Prezentujemy obsadę sędziowską wraz z asystentami na mecze 14. kolejki 4 ligi podkarpackiej oraz klas O Dębica, Jarosław, Krosno, Rzeszów i Stalowa Wola. Wszystkie mecze odbędą się w najbliższą sobotę.

Igloopol Dębica – FKS Stal II Mielec S. A. – 29.10.2022, godz. 11

Sędziowie: Damian Kublas (główny) oraz Paweł Drabik, Maciej Szymczycha

Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa – 29.10.2022, godz. 11

Konrad Łukiewicz (główny) oraz Paweł Charchut, Kamil Godek

Izolator Boguchwała – KS JKS Jarosław – 29.10.2022, godz. 11

Arkadiusz Tomasiewicz (główny) oraz Tomasz Sujdak, Jakub Dzwoniarek

Głogovia Głogów Młp. – SPEC Stal Łańcut – 29.10.2022, godz. 11

Wojciech Wolan (główny) oraz Mariusz Antosz, Maciej Lipski

Sokół Nisko – Lechia Sędziszów Młp. – 29.10.2022, godz. 13

Michał Sondej (główny) oraz Marcin Roman, Dawid Półchłopek

Karpaty Krosno  – Stal II Rzeszów S.A. – 29.10.2022, godz. 14

Marek Pająk (główny) oraz Mariusz Woźniak, Piotr Mazur

Cosmos Nowotaniec – Wólczanka Wólka Pełkińska – 29.10.2022, godz. 14

Przemysław Bieniasz (główny) oraz Maciej Śliwa, Piotr Rachwał

LKS Skołoszów – Korona Rzeszów – 29.10.2022, godz. 14

Jakub Kozner (główny) oraz Adam Piwoński, Łukasz Szpytma

KS Legion Pilzno – Polonia Przemyśl – 29.10.2022, godz. 14.30

Tomasz Mazur (główny) oraz Paweł Samołyk, Wiktoria Złotek.

Klasa O Dębica

Wisłoka II Dębica – Błękitni Ropczyce 30.10.2022, godz. 11 – sędzia:  Maciej Śliwa (Rzeszów)

Piast Wolica Piaskowa – LKS ŻYRAKÓW 29.10.2022, godz. 15 – sędzia:  Grzegorz Wrona (Majdan Królewski)

Victoria Czermin – Sparta Chorzelów 30.10.2022, godz. 11 – sędzia:  Jan Gawle (Straszęcin)

Czarnovia Czarna – Ostrovia Ostrowy Baranowskie 29.10.2022, godz. 15 – sędzia:  Tomasz Szewczyk (Dębica)

Smoczanka Mielec – Sokół II Kolbuszowa Dolna 29.10.2022, godz. 14 – sędzia:  Arkadiusz Kuczaj

Błękitni Siedlanka – LKS Pustków 29.10.2022, godz. 15 – sędzia:  Marcin Babiarz (Albigowa)

Czarni Trześń – KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki 29.10.2022, godz. 15 – sędzia:  Jacek Węgrzyn (Przyłęk)

Kamieniarz Golemki – Chemik Pustków Osiedle 30.10.2022, godz. 14 – sędzia:  Piotr Frankowicz (Szczepańcowa)

KLASA O JAROSŁAW

LKS PROMYK URZEJOWICE – LKS GORLICZANKA GORLICZYNA 30.10.2022, godz. 14.30 – sędzia:  Kamil Kuźma (Przemyśl)

LKS START LISIE JAMY – TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001 29.10.2022, godz. 15 – sędzia:  Paweł Szczepański (Żurawiczki)

MKS Kańczuga – MKS START PRUCHNIK  30.10.2022, godz. 13.30 – sędzia: Daniel Lorynowicz (Jankowice)

MKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – LKS HETMAN LASZKI 29.10.2022, godz. 15 – sędzia:  Ireneusz Lis (Rokietnica)

LKS SAN GORZYCE – LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO 29.10.2022, godz. 15 – sędzia:  Konrad Kasperski (Lubaczów)

LKS ORZEŁ TORKI – KS ZDRÓJ HORYNIEC 29.10.2022, godz. 14.30 – sędzia:  Kamil Płoskoń (Przeworsk)

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – KS SANTOS PIWODA 30.10.2022, godz. 14.30 – sędzia:  Konrad Tomczyk (Jarosław)

Orzeł Przeworsk – KS PIAST TUCZEMPY 30.10.2022, godz. 14 – sędzia:  Marcin Kogut (Grochowce)

KLASA O KROSNO

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne – Nienaszów Tempo 29.10.2022, godz. 14.30 – sędzia:  Artur Szelc (Krosno)

SANOK Ekoball – Przełęcz Dukla 30.10.2022, godz. 11 – sędzia:  Patryk Augustyn (Krosno)

Górki – Jabłonica Polska 30.10.2022, godz. 14 – sędzia:  Piotr Kochański (Krosno)

Mrukowa Zamczysko – Rymanów KS Start 30.10.2022, godz. 13 – sędzia: Dariusz Nitka (Jasło) 

Besko LKS Przełom – Czarni 1910 Jasło 30.10.2022, godz. 14 – sędzia:  Patryk Dudek (Podleszany)

ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Targowiska  29.10.2022, godz. 14 – sędzia:  Rafał Krężałek (Krosno)

Czeluśnica – Bukowsko 30.10.2022, godz. 14 – sędzia:  Leszek Żegleń (Klęczany)

MARKIEWICZA KROSNO – Odrzykoń Zamczysko 30.10.2022, godz. 14.30 – sędzia: Piotr Farion (Krosno) 

KLASA O RZESZÓW

Włókniarz Rakszawa – KS Przybyszówka 29.10.2022, godz. 14 – sędzia:  Tomasz Sitarz (Rzeszów)

Plantator Nienadówka – Jedność Niechobrz 29.10.2022, godz. 14.30 – sędzia:  Łukasz Stępień (Brzóza Królewska)

Sawa Sonina – LKS Wola Dalsza 30.10.2022, godz. 14 – sędzia:  Paweł Kiszka (Jasło)

Strumyk Malawa – Leśna Wólka Podleśna 29.10.2022, godz. 15 – sędzia:  Łukasz Wilk (Przecław)

Strug SZiK Tyczyn – PZU SMS Resovia II Rzeszów 29.10.2022, godz. 14 – sędzia:  Mateusz Mastaj (Dębica)

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Błażowianka Błażowa 29.10.2022, godz. 14 – sędzia:  Bartosz Zdeb (Hucisko)

KS Zaczernie – Sokół Sokołów Młp. 29.10.2022, godz. 14 – sędzia:  Jakub Czach (Łukawiec)

Iskra Zgłobień – Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30.10.2022, godz. 12 – sędzia: Krzysztof Lipczyński (Straszęcin)

KLASA O STALOWA WOLA

Sokół Kamień – Unia Nowa Sarzyna 30.10.2022, godz. 14 – sędzia:  Karol Dziopak (Stalowa Wola)

Stal Stalowa Wola P.S.A. II – OKS JUNIOR ZAKRZÓW 30.10.2022, godz. 11 – sędzia:  Tomasz Mazur (Gorzyce)

Pogoń Leżajsk – San Kłyżów 30.10.2022, godz. 11 – sędzia:  Maksymilian Ciak (Sójkowa)

Azalia Wola Zarczycka – Stal Gorzyce 30.10.2022, godz. 11 – sędzia:  Mariusz Antosz (Tarnobrzeg)

SMS SIARKA TARNOBRZEG – LZS Jarocin 30.10.2022, godz. 11 – sędzia:  Dominik Kozioł (Stalowa Wola)

Olimpia Pysznica – KP Tanew Wólka Tanewska 30.10.2022, godz. 14 – sędzia:  Grzegorz Tutka (Jadachy)

Stal Nowa Dęba – LZS Ździary 29.10.2022, godz. 14 – sędzia:  Tomek Chamera (Stalowa Wola)

ŁKS Łowisko – TS Transdźwig Stale 29.10.2022, godz. 14 – sędzia:  Grzegorz Wilk (Nowa Dęba)