Najlepsi strzelcy w ligach młodzieżowych – TOP10 [JUNIORZY i TRAMPKARZE]

1664

Przedstawiamy klasyfikację najlepszych strzelców w ligach juniorów, juniorów młodszych i trampkarzy w rozgrywkach Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Stan na 27 października.


A1 Junior, Grupa 1
  
NILIPIŃSKI FILIPStal Rzeszów S.A.12
GŁÓD KONRADKarpaty Krosno11
KOBIERA JAKUBResovia Rzeszów S.A.10
MAJEWSKI HUBERTSIARKA TARNOBRZEG S.A.10
SOMKIN OLEKSANDERStal Rzeszów S.A.9
DYBUŚ MIKOŁAJKarpaty Krosno7
BOBER TOMASZKarpaty Krosno6
ZIOBRO PATRYKIgloopol Dębica5
SOCHA RADOSŁAWJKS JAROSŁAW5
STANKIEWICZ MICHAŁJKS JAROSŁAW5
LEWANDOWSKI PAWEŁMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna5
ŁYCZKO SZYMONStal Rzeszów S.A.5

A1 Junior, Grupa 2
  
KARCZEWSKI BARTŁOMIEJUKS SMS STAL MIELEC17
SŁOMKA PATRYKUKS SMS STAL MIELEC13
NAZARENKO NIKITAMKS Dębica12
MADEJSKI KORNELMKS Dębica10
CHRZĄSZCZ ADRIANUKS SMS STAL MIELEC10
POLAKIEWICZ OSKARCzarni 1910 Jasło9
HŁADYSZEWSKI PIOTRMKS Dębica9
RUDNICKI MAKSYMILIANLKS ZIMOWIT Rzeszów8
ZAGÓRDA MACIEJEkoball Stal Sanok7
KASZA KACPERFKS Stal Mielec S. A.7

A1 Junior, Grupa 3
  
MIREK PAWEŁOrzeł Przeworsk15
TARCZYŃSKI OLIWIERPrzybyszówka13
ŚWIERLIKOWSKI FILIPResovia Rzeszów S.A.13
PIECZEK TOBIASZOrzeł Przeworsk7
POSIELSKI KAMILResovia Rzeszów S.A.7
KIEŁBICKI SZYMONOrzeł Przeworsk4
SZPYTMA SZYMONOrzeł Przeworsk4
ADAMSKI DAWIDResovia Rzeszów S.A.4
FATLA MATEUSZResovia Rzeszów S.A.4
URBAŃSKI IGORResovia Rzeszów S.A.4

A1 Junior, Grupa 4
  
BURDA DAWIDKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO5
STUDNICKI MIKOŁAJKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO4
DOMAŃSKI DAWIDBratek Bratkowice3
DROZD GABRIELKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO3
LESZCZYŃSKI PIOTRKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO3
KOZUBAL KACPERBratek Bratkowice2
PÓŁCHŁOPEK KORNELKarpaty Krosno2
PORZUC PATRYKKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO2
SKRZYPEK JANKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO2
SMUTEK BRAJANKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO2
SUSZYŁO WIKTORKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO2

Dębica: A1 Junior
  
KASPRZYK JAKUBKamieniarz Golemki9
SURMAN KACPERPiast Wolica Piaskowa7
POPROCH KRYSTIANKamieniarz Golemki6
KOZAK WOJCIECHPiast Wolica Piaskowa4
RÓG PATRYKKS BYSTRZYCA3
CZACH REMIGIUSZPiast Wolica Piaskowa3
KOLAK GABRIELKamieniarz Golemki2
DRAUS DAWIDKS BYSTRZYCA2
JASEK KACPERKS BYSTRZYCA2
GDOWIK DAWIDPiast Wolica Piaskowa2
LIS MICHAŁPiast Wolica Piaskowa2
WNĘK KACPERPiast Wolica Piaskowa2

Jarosław: A1 Junior Grupa 1
  
WOLANSKI KACPERLKS GRANICA STUBNO11
MADYCKI MICHAŁLKS FENIX LESZNO6
KUPIEC FILIPLKS GRANICA STUBNO6
DRAPAŁA FILIPLKS FENIX LESZNO5
JAROMI PATRYKLKS SKOŁOSZÓW5
KOWAŁYK PIOTRLKS GRANICA STUBNO4
SZPUNAR BARTŁOMIEJKS NIZINY2
KOZAR MICHAŁLKS FENIX LESZNO2
MAREK NORBERTLKS FENIX LESZNO2
BUNDYRA NIKODEMLKS GRANICA STUBNO2
MAZIARZ MAKSYMILIANLKS GRANICA STUBNO2
DROŃSKI ADRIANLKS SKOŁOSZÓW2

Jarosław: A1 Junior Grupa 2
  
GOŃ SEBASTIANRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ18
WOJTYNA DAWIDLKS SAN GORZYCE9
NIEMCZYCKI KAMILGKS MAJDAN SIENIAWSKI6
MAZIAREK TOMASZLKS ISKRA CIESZACIN WIELKI6
SZYMUŚ PATRYKLKS ZORZA JAGIEŁŁA6
STECKO SZYMONRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ6
POKRYWKA DOMINIKGKS MAJDAN SIENIAWSKI5
GŁĄB MICHAŁLKS PIAST NOWOSIELCE5
GOŃ KAMILRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ5
NIEMIEC HUBERLKS ZORZA JAGIEŁŁA4

Jarosław: A1 Junior „Klasa Okręgowa”
 
KIWACKI HUBERTMKS START PRUCHNIK12
DUDEK PATRYKKS WIĄZOWNICA11
POLAK WOJCIECHLKS CZARNI OLESZYCE10
WOŁCZYK KACPERLKS HETMAN LASZKI10
CISEK WIKTORLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA10
BUŃKO BARTOSZKS WIĄZOWNICA9
WYPYCH ARKADIUSZLKS CZARNI OLESZYCE8
GALICKI PIOTRJKS JAROSŁAW7
NYKIEL DAWIDLKS PROMYK URZEJOWICE7
KIELICH DOMINIKMKS Kańczuga7
PAWŁOWSKI JAKUBMKS Kańczuga7

Krosno: A1 Junior „jun. starszy” Grupa 1
  
SZYCHOWSKI DAMIANPisarowce10
RADWANSKI DANIELStrachocina7
JASIŃSKI KRYSTIANNowotaniec Cosmos6
IZDEBSKI PAWEŁPisarowce4
MOŁCZAN MATEUSZLKS Niebieszczany Remix3
BAJWOLUK DAWIDNowotaniec Cosmos3
SILARSKI MACIEJNowotaniec Cosmos3
DRWIĘGA MATEUSZPisarowce3
GEBUS OLIWIERStrachocina3
DYBAŚ MAKSYMILIANLesko Sanovia2
FIEJTEK MAKSYMILIANLesko Sanovia2
SOŁTYS KACPERLesko Sanovia2
JÓZEFEK DOMINIKLKS Niebieszczany Remix2
PAŃCZYK MAKSYMILIANLKS Niebieszczany Remix2
WOJTUSZEWSKI MARCELLKS Niebieszczany Remix2
CZYTAJŁO DOMINIKNowotaniec Cosmos2
ŁABAJ MICHAŁNowotaniec Cosmos2
ŻYTKA PATRYKNowotaniec Cosmos2
WIECZOREK SEBASTIANPolańczyk Nelson2
GAZDOWICZ JAKUBStrachocina2
JANKOWSKI JAKUBStrachocina2
KLIMKOWSKI PATRYKStrachocina2
KOSIBA KAMILStrachocina2
MIELNIK BARTŁOMIEJStrachocina2
ŁUCZEJKO MATEUSZŚrednia Wieś2
WĄTOR FABIANŚrednia Wieś2

Krosno: A1 Junior „jun. starszy” Grupa 2
  
SZCZUREK KACPERPrzełęcz Dukla21
WAJS KONRADPrzełęcz Dukla13
KRAUZ DOMINIKJabłonica Polska12
FRYDRYCH KACPERHaczów7
KORZEC BARTŁOMIEJPrzełęcz Dukla7
SŁOWIK PATRYKPrzełęcz Dukla7
SOBOTA MICHAŁHaczów6
FOLTA BARTOSZISKRZYNIA6
LORENS KACPERISKRZYNIA6
BOREK DOMINIKLubatówka5
ZAJĄC JAKUBLubatówka5
BLOK KSAWERYPrzełęcz Dukla5
ŚNIEŻEK MATEUSZZmiennica5

Krosno: A1 Junior „jun. starszy” Grupa 3
  
SUDOŁ SZYMONKobylany Victoria9
KOZICKI JAKUBCzeluśnica8
RECZEK ADRIANBieździedza LKS Orzeł7
CZAJKA DAWIDGKS Zarzecze-Dębowiec5
CZAJKA PAWEŁBieździedza LKS Orzeł4
SYPIEŃ MARCINBieździedza LKS Orzeł4
OCHAŁA KAMILKobylany Victoria4
BAL WOJCIECHMrukowa Zamczysko4
KONIK GABRIELMrukowa Zamczysko4
BALON BARTOSZUKS Guzikówka Krosno4
JARA PIOTRUKS Guzikówka Krosno4
MAZUR MICHAŁUKS Guzikówka Krosno4

Krosno: A1 Junior „”O” jun. starszych”
  
KLUCZEK MIŁOSZPartyzan MAL-BUD1 Targowiska15
PIETRZKIEWICZ JAKUBDługie LKS San-Bud10
ZYCH KACPERKorczyna Kotwica10
GOŁĄB KONRADNienaszów Tempo10
BONAR MACIEJZKS Nafta-Splast Jedlicze10
ULIASZ HUBERTRogi Burza9
WOJNICKI MIKOŁAJGórnik Grabownica Starzeńska8
HADUCH DOMINIKGrabówka8
KORAB DOMINIKGrabówka8
MAKARSKI SZYMONDługie LKS San-Bud7
NOWAK ALANOKS Sobniów Jasło7
JAKUBCZYK DOMINIKPartyzan MAL-BUD1 Targowiska7

Rzeszów: A1 Junior Grupa 1
  
DUDEK WIKTORKorona Rzeszów5
FABIŃSKI DAWIDKorona Rzeszów4
KULIG KAROLKorona Rzeszów4
LECH SZYMONLeśna Wólka Podleśna4
KOWTUN FILIPBłażowianka Błażowa3
MARTUSZEWSKI PAWEŁBłażowianka Błażowa3
RZĄSA BARTOSZBłażowianka Błażowa3
SKIBA MATEUSZBłażowianka Błażowa3
TŁUCZEK SZYMONCzarni Czudec3
PĘPEK MIŁOSZJUVENTUS ACADEMY3
PAŁAC KACPERKorona Rzeszów3
GANCARZ ADRIANLeśna Wólka Podleśna3
SUROWIEC PATRYKLeśna Wólka Podleśna3
OŻÓG KONRADSokół Sokołów Młp.3

Rzeszów: A1 Junior Grupa 2
  
PUZIEWICZ ERYKRzemieślnik Strażów16
STRZĘPKA BARTŁOMIEJDąb Kosina15
SKUBA GABRIELRzemieślnik Strażów15
PODOLEC KACPERKS Błękit Żołynia12
SADLEJA MACIEJMarkovia Markowa7
SZLACHCIC DAWIDKS Błękit Żołynia6
PELC KAROLDąb Kosina5
SROCZYK KAMILKS Błękit Żołynia5
CZARNIK JAKUBRzemieślnik Strażów5
GAWEŁ CYPRIANRzemieślnik Strażów5
OLEJARKA MIŁOSZWola Dalsza5

Rzeszów: A1 Junior Grupa 3
  
HARCHUT KAROLMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna14
PULAK BARTOSZSmoczanka Mielec10
KORZĘPA KEWINMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna9
KOZYRA MATEUSZPitmark Jaślany7
GACEK MIKOŁAJSmoczanka Mielec7
BURGHARDT MICHAŁBabicha6
KNAP JAKUBBabicha6
LENART KRZYSZTOFMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna6
CZERNECKI JAKUBBabicha5
FRĄCZ BARTŁOMIEJMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna5
SZEWC KACPERSmoczanka Mielec5

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1
  
MASTERNAK RADOSŁAWSokół Nisko25
MŚCISZ FABIANOlimpia Pysznica23
POGODA JAROSŁAWStal Nowa Dęba12
RÓŻYCKI MIKOŁAJAzalia Wola Zarczycka11
PŁAZA WIKTORStal Nowa Dęba11
KOGUT PIOTRLKS Brzyska Wola9
KUZIORA BARTOSZOlimpia Pysznica9
PARTYKA MACIEJSokół Kamień9
BIS SEBASTIANSokół Nisko8
DOLECKI ARTURAzalia Wola Zarczycka7
STELMACH JACOBSokół Kamień7
FURTAK FILIPStal Nowa Dęba7

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2
  
KIDA MARCINAdvit Łętownia12
WOJDYŁA MATEUSZAdvit Łętownia10
KAZAK KAROLPUKS Francesco Jelna10
ŁOMOTOWSKI OLIWIEROrzeł Rudnik8
LUDWIK KAMILCzarni Lipa6
WINIARSKI JAKUBCzarni Lipa6
CIAŚ JAKUBKS Wisan Skopanie6
GIL MICHAŁLZS Jadachy6
JAGIEŁA WIKTORPUKS Francesco Jelna6
KACZYŃSKI FRANCISZEKCzarni Lipa4
WOJNIAK ADRIANCzarni Lipa4

B1 Junior Młodszy, Grupa 1
  
LIPUT PAWEŁKarpaty Krosno11
GAJ BRIANMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna10
MAZURKIEWICZ KAROLResovia Rzeszów S.A.9
BUSZEK WIKTORMKS Dębica8
LEŚNIAK JAKUBUKS SMS STAL MIELEC7
SURMIAK MATEUSZStal Rzeszów S.A.6
BIENIEK ŁUKASZMKS Dębica5
POCIASK SZYMONMKS Dębica5
KUBUS WIKTORResovia Rzeszów S.A.5
PUKAŁA SZYMONStal Rzeszów S.A.5

B1 Junior Młodszy, Grupa 2
  
KRÓL KONRADEkoball Stal Sanok11
JACKOWSKI DAMIANJKS JAROSŁAW10
JASIAK FABIANIgloopol Dębica7
MAMROŁ WIKTORKarpaty Krosno7
BURZA PIOTRIgloopol Dębica6
PELS SZYMONJKS JAROSŁAW6
BAJOREK NATANIELCzarni 1910 Jasło5
LESIAK JAKUBIgloopol Dębica5
DWORAK BARTOSZJKS JAROSŁAW5
KUBAS MAKSYMILIANJKS JAROSŁAW5
KONOPKA MARCELKarpaty Krosno5
WÓJS PIOTRStal Stalowa Wola P.S.A.5
B1 Junior Młodszy, Grupa 3  
STRYCZEK SZYMONStal Łańcut17
RUSZAŁA SZYMONWisłok Strzyżów16
OLECH MACIEJStal Łańcut13
GUJDA DOMINIKStal Łańcut11
KRAKOWSKI OLIWIERFKS Stal Mielec S. A.9
SZADY MAKSYMILIANFKS Stal Mielec S. A.9
WÓJTOWICZ DOMINIKFKS Stal Mielec S. A.7
STARZYK DOMINIKOrzeł Przeworsk7
KISIELEWICZ KACPERStal Łańcut7
SOŁTYSIAK MICHAŁStal Łańcut7

B1 Junior Młodszy, Grupa 4
  
ŻUK SŁAWOMIRMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW11
WIŚNIOWSKI ARTURAP WIKI Sanok9
KURASIK DESHAWNAP WIKI Sanok7
BARANIEWICZ PATRYKAP BENIAMINEK KROSNO6
WALCZYK SZYMONBłękitni Ropczyce6
MŁODOWIEC MIKOŁAJMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW6
MAZUR MACIEJSkołyszyn6
AUGUSTYN PATRYKUKS SMS RZESZÓW6
GAŁKA DAWIDUKS SMS RZESZÓW6
SOBOLEWSKI HUBERTUKS SMS RZESZÓW6

B1 Junior Młodszy, Grupa 5
  
 AUGUSTYN OSKAR Team Przecław         21,00
SENDECKI KACPERIskra Zgłobień13
KOŃ ALBERTKolbuszowianka Kolbuszowa12
WOLAŃSKI PATRYKIskra Zgłobień11
RUSNOK ROLANDLUKS BESKID POSADA GÓRNA11
STRUZIK KACPERTeam Przecław11
CZUBA FILIPMKS Dębica9
MAZUR KACPERIgloopol Dębica8
GUNIA KACPERKolbuszowianka Kolbuszowa8
PAJĄK CYPRIANKolbuszowianka Kolbuszowa8

B1 Juniorki Młodsze, Grupa 6
  
GŁÓD KINGAAP BENIAMINEK KROSNO4
GŁÓD TATIANAAP BENIAMINEK KROSNO4
BAWOR PAULINAAP BENIAMINEK KROSNO2
LIGĘZKA NATALIAAP BENIAMINEK KROSNO2
BOGUSZ NIKOLAAP BENIAMINEK KROSNO1
KOZYRA NIKOLAAP BENIAMINEK KROSNO1
RAK NIKOLAAP BENIAMINEK KROSNO1
STEFANOWSKA MALWINAAP BENIAMINEK KROSNO1
WOŁOWIEC PATRYCJAAP BENIAMINEK KROSNO1
BAR MAJAStal Łańcut1

Dębica: B1 Junior Młodszy
  
WÓJTOWICZ BARTOSZBrzostowianka Brzostek15
KOWALSKI ŁUKASZBrzostowianka Brzostek9
KOZIOŁ MICHAŁKS Legion Pilzno7
ŻELAZO KRZYSZTOFLKS Błękitni Siedlanka6
KOWALSKI ARTURBrzostowianka Brzostek4
GRABIEC KAROLDAP DEBICA3
ŁĘTEK OLIVIERDAP DEBICA3
PAJĄK MATEUSZDAP DEBICA3
JUCHNO JAKUBInter Gnojnica3
PALIDWÓR KAMILKS BYSTRZYCA3
CZUBA DAWIDKS Legion Pilzno3

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 1
  
OPALIŃSKI MARCINLKS DĄB DOBKOWICE19
GAC ADRIANKS SANTOS PIWODA9
CHMIELOWICZ KACPERKS PIAST TUCZEMPY7
PIOTROWSKI ADRIANKS SANTOS PIWODA7
BULIK DAWIDKS ORKAN ZAPAŁÓW6
SUCHY TOBIASZKS PIAST TUCZEMPY6
RACHFALSKI FABIANLKS TĘCZA WYSOCK6
BUCZKOWSKI MATEUSZKS FREDRO SUROCHÓW5
WOJDYŁO JAKUBKS FREDRO SUROCHÓW5
KOŁACZKO MARIUSZKS ORKAN ZAPAŁÓW5
BRODA FILIPLKS KORZENICA5

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 2
  
KATYŃSKI ADRIANKS POGÓRZE DUBIECKO12
CEMPURA MARCELPKS UNUM BABICE11
DEMEŃCZUK BŁAŻEJGKS VIKING ORŁY10
WOŹNIAK MIŁOSZGKS VIKING ORŁY7
BARAN DAMIANGKS VIKING ORŁY6
STASZKIEWICZ KACPERKS POGÓRZE DUBIECKO6
GIERAT KACPERGKS VIKING ORŁY5
TWORZYDŁO DAWIDKS POGÓRZE DUBIECKO4
CZUBA PATRYKPKS UNUM BABICE4
SCIRKO KACPERUKS ORLIK PRZEMYŚL4

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3
  
PIENIĄŻEK ADRIANGKS ZARZECZE10
OLEJARKA KACPERLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA10
WOJTAS DOMINIKLKS GORLICZANKA GORLICZYNA10
UCHMAN HUBERTLKS GORLICZANKA GORLICZYNA8
KWAŚNIAK KAROLGKS ZARZECZE7
MISIŁO MATEUSZLKS SAN GORZYCE7
KULIKOWSKI JAKUBLKS START MIROCIN7
GIELAROWIEC KACPERMKS SOKÓŁ SIENIAWA6
ŻYGADŁO HUBERTKKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA5
WOJTUŚ PRZEMYSŁAWKS SZÓWSKO5
WOJTYNA DAWIDLKS SAN GORZYCE5

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 1
  
SZCZUR KACPERLKS GWIAZDA WIELKIE OCZY14
WOLANIN MARCINMKS JUWENIA CIESZANÓW14
PAWLIK MACIEJLKS CZERWONI CEWKÓW8
JABŁOŃSKI WOJCIECHLKS URSUS DACHNÓW8
RADECKI KACPERLKS GWIAZDA WIELKIE OCZY7
WŁODYKA RAFAŁKS VICTORIA STARY DZIKÓW6
JANCZURA PAWEŁLKS CZARNI OLESZYCE5
SOŁTYS ADRIANLKS CZERWONI CEWKÓW5
HAŁUS MATEUSZLKS GRANICZNI KROWICA5
MAKSYMOWICZ BARTŁOMIEJKS VICTORIA STARY DZIKÓW4
NIECHAJ JAKUBLKS CZARNI OLESZYCE4
JASTRZĘBSKI KONRADJLKS GWIAZDA WIELKIE OCZY4
KOPCIUCH PIOTRMKS JUWENIA CIESZANÓW4

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 2
  
OLBRYCH MARCINAP BENIAMINEK KROSNO20
KILAR PATRYKKlimkówka Karpaty17
WAWRZECKI OSKARZręcin Tęcza16
BARANIEWICZ PATRYKAP BENIAMINEK KROSNO10
RAJCHEL GABRIELIwonicz Iwonka10
SKOCZYLAS IGORKrościenko Wyżne9
KOWALSKI MIKOŁAJKlimkówka Karpaty8
KOPEĆ WIKTORAP BENIAMINEK KROSNO7
SZUBRA DAMIANAP BENIAMINEK KROSNO7
KINEL SZYMONIwonicz Iwonka7
Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 3  
BUCZYŃSKI RAFAŁKopytowa Polonia21
PACANA KAMILBrzyska16
SZALA HUBERTFaliszówka Orzeł16
CZECH RADOSŁAWBŁAŻKOWA13
LECH BARTŁOMIEJKrempna Wrzos12
GÓRA NIKODEMStrzelec Frysztak11
KOLBUSZ BARTOSZBrzyska10
SZCZUR MICHAŁKopytowa Polonia9
JASTRZĄB BARTŁOMIEJKopytowa Polonia8
JASTRZĄB TOBIASZKopytowa Polonia8

Krosno: B1 Junior Młodszy, Grupa 1
  
BACIOR SZYMONGolcowa8
TUROŃ KACPERWesoła7
DUDA ADAMIzdebki LKS6
DEBINSKI PAWEŁLesko Sanovia5
WILGUCKI ADRIANUstrzyki Dolne5
ŚLĄCZKA BARTŁOMIEJIzdebki LKS4
DYBAŁA MARCELIUstrzyki Dolne4
GŁAZOWSKI ŁUKASZUstrzyki Dolne4
KRUPIŃSKI OSKARUstrzyki Dolne4
FILIP KACPERGolcowa3
SZERSZEŃ ADRIANIzdebki LKS3
JAROSZ MICHAŁLesko Sanovia3
LATUSEK KAROLZagórz Osława3
NIEMCZYK JAKUBZagórz Osława3
PLEŚNIAK KACPERZagórz Osława3

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 1
  
ANTONIK BARTOSZAramix Niebylec10
JEDYNAK MATEUSZGrunwald Budziwój7
STECZKIEWICZ FILIPZaczernie7
SYNIEC FABIANAP GŁOGOVIA6
WALUS MIKOŁAJAramix Niebylec5
WESOŁOWSKI SZYMONAramix Niebylec5
BOJARSKI BARTOSZGrunwald Budziwój5
KORAB JANAramix Niebylec4
KOCZENASZ MIKOŁAJGrunwald Budziwój4
SZOPIAK MARCINJunak Rzeszów4
BOREK ANTONIStart Lubenia4
TRZYNA KACPERStart Lubenia4

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 2
  
KOŁOMYJA KAMILGłuchowianka Głuchów14
SURMACZ NORBERTArka Albigowa13
CHYŁEK DAWIDArka Albigowa12
ULMAN JANArka Albigowa12
GODEK JAKUBTatyna Dylągówka10
KUŹNIAR MACIEJGrom Handzlówka9
HUTKOWSKI ANTONIGrodziszczanka Grodzisko Dln.7
STASZCZAK JAKUBTatyna Dylągówka7
KISIEL PATRYKCzarni Kraczkowa6
MŚCISZ MICHAŁGrodziszczanka Grodzisko Dln.6
CWYNAR BŁAŻEJGrom Handzlówka6
DROZDOWSKI MATEUSZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska6
DUBAJ MICHAŁTatyna Dylągówka6

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy
  
LEJA DANIELUnia Nowa Sarzyna16
DOLECKI PAWEŁAzalia Wola Zarczycka13
CHMIELIS FILIPOKS JUNIOR ZAKRZÓW12
MIELESZKO OSKARUnia Nowa Sarzyna11
MĘDREK KACPERVictoria Giedlarowa11
KUŹMICKI MAREKPogoń Leżajsk9
HANEJKO PIOTRUnia Nowa Sarzyna9
PAPUCIN MATEUSZGAS Łęg Stany8
MADEJ DOMINIKOKS JUNIOR ZAKRZÓW8
LIPIŃSKI KACPERPłomień Trześń7
JAGUSZTYN PAWEŁPogoń Leżajsk7
C1 Trampkarz „C1 grupa D” Grupa 1  
ROBAK KAMILFKS Stal Mielec S. A.20
NERC OSKARUKS SMS RZESZÓW10
CHŁOPEK FILIPResovia Rzeszów S.A.7
FURGAŁA PIOTRResovia Rzeszów S.A.7
MODRAS MARCINUKS SMS RZESZÓW7
MERMER NIKODEMAP BENIAMINEK KROSNO5
SKÓRA JAKUBResovia Rzeszów S.A.5
TARKOWSKI ANTONIStal Rzeszów S.A.5
CZEPIEL PATRYKUKS SMS RZESZÓW5
MORAJDA PIOTRCzarni 1910 Jasło4
GEMBAL OLIWIERFKS Stal Mielec S. A.4
NIEZGODA KRYSTIANKarpaty Krosno4
SIECZKOWSKI KAMILStal Rzeszów S.A.4
MARSZAŁ JAKUBUKS SMS RZESZÓW4

C1 Trampkarz. Grupa 2
  
SMOCZYŃSKI KONRADIgloopol Dębica16
KLUZ KACPERStal Łańcut11
LITWIN TOMASZStal Łańcut11
GOCH JAKUBStal Stalowa Wola P.S.A.10
BURDZEL JAKUBUKS SMS STAL MIELEC9
TOMASZEWSKI PATRYKIgloopol Dębica8
SZYMCZYSZYN SZYMONUKS SMS PRZEMYŚL8
RADWAŃSKI MATEUSZUKS SMS STAL MIELEC8
KRUCZKOWSKI PATRYKStal Stalowa Wola P.S.A.7
PLACEK FRANCISZEKIgloopol Dębica6
RUSZAŁA KACPERResovia Rzeszów S.A.6
WÓJCIAK JANResovia Rzeszów S.A.6

C1 Trampkarz, Grupa 3
  
BĘBEN JAKUBJKS JAROSŁAW13
MIAZGA JAKUBSparta Leżajsk12
ZIOŁO BARTOSZEkoball Stal Sanok11
PIECZKO HUBERTLKS ZIMOWIT Rzeszów11
DZIADOWICZ ŁUKASZJKS JAROSŁAW9
KOGUT DAWIDEkoball Stal Sanok8
BRODA MIŁOSZJKS JAROSŁAW8
GARBACZ BARTŁOMIEJJSRR JAROSŁAW8
KOWALIK ALEKSANDEREkoball Stal Sanok7
ZUBRZYCKI RAFAŁJKS JAROSŁAW7

C1 Trampkarz, Grupa 4
  
KUCHARZAK BARTOSZUnia Nowa Sarzyna21
DAŃCZAK KAROLPiast Nowa Wieś12
CIUPAK KONRADPiast Nowa Wieś10
MOSKAL ADRIANStal Stalowa Wola P.S.A.10
KORFANTY BARTOSZPiast Nowa Wieś9
RUTKOWSKI KACPERGKS MAJDAN SIENIAWSKI8
MAZUR PATRYKGrodziszczanka Grodzisko Dln.8
BASSARA WIKTORPiast Nowa Wieś8
WNĘK MICHAŁWisłok Strzyżów8
SZAŁAPSKI RADOSŁAWGrodziszczanka Grodzisko Dln.7
KLAMUT KAROLLechia Sędziszów Młp.7
CZAJA SZYMONUnia Nowa Sarzyna7
SALOMON KACPERWisłok Strzyżów7
SZARO GRACJANWisłok Strzyżów7
WNĘK MAKSYMWisłok Strzyżów7

C1 Trampkarka, Grupa 5
  
GAŁUSZKA JULIAAP BENIAMINEK KROSNO5
GŁÓD TATIANAAP BENIAMINEK KROSNO4
BOGUSZ NIKOLAAP BENIAMINEK KROSNO1
GORZYNIK WIKTORIAAP BENIAMINEK KROSNO1
OCHĘDOWSKA OLIWIAAP BENIAMINEK KROSNO1
WULKOWICZ OLGAJODŁOWSKA AP DIAMENT1
DZIEKAN MONIKAJODŁOWSKA AP DIAMENT1

Dębica: C1 Trampkarz
  
FILIPEK ALEKSANDERProgres Kawęczyn Sędziszowski18
OCHAŁ KLAUDIUSZBłękitni Ropczyce16
ROJEK MICHAŁBłękitni Ropczyce10
ANIOŁ ADRIANKS Legion Pilzno9
NIEMIEC PATRYKKS Legion Pilzno9
GALWAS KRYSTIANSOKÓŁ PIEŃ8
KUTRZUBA SZYMONIgloopol Dębica7
ŹDZIEBŁO DAMIANBłękitni Ropczyce6
CIOŁEK KACPERKS Kaskada Ostrów – Kamionka6
OCHAB PATRYKKS Kaskada Ostrów – Kamionka6
PAPIERNIK RAFAŁKS Legion Pilzno6
PASIECZNIK KAMILLKS Pustków6
BUŁAWA CYPRIANSOKÓŁ PIEŃ6
WALEŃ IGORSOKÓŁ PIEŃ6

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1
  
WOJTUŃ BARTOSZLKS ŁĘK OSTRÓW21
NOWAKOWSKI DAWIDUKS ORLIK PRZEMYŚL16
MATUSZ SEBASTIANLKS POGÓRZE ROKIETNICA13
WOŚ WIKTORLKS MAKOVIA MAKOWISKO10
FUDALI KRYSTIANLKS MAKOVIA MAKOWISKO9
GARAŚ NATANIELLKS MAKOVIA MAKOWISKO9
BIEGA SEBASTIANUKS HEKTOR ROŹWIENICA8
BIELECKI IGORUKS HEKTOR ROŹWIENICA7
PILCH BARTOSZUKS HEKTOR ROŹWIENICA6
PASTERZ MARCINUKS ORLIK PRZEMYŚL6

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 2
  
BIAŁY PRZEMYSŁAWOrzeł Przeworsk18
KRAWCZYK JAKUBKS SZÓWSKO9
RECHTON MIKOŁAJKS SZÓWSKO9
SZOZDA SEBASTIANKS WIĄZOWNICA9
JAKUBIEC KAROLLKS HURAGAN GNIEWCZYNA8
SZEWCZYK  PRZEMYSŁAWMKS Kańczuga8
JANKOWSKI JAKUBOrzeł Przeworsk8
GÓRSKI PIOTRLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA6
SANOK WOJCIECHLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA5
RYFA FILIPOrzeł Przeworsk5

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 1
  
ŻELAZKO JAKUBBrzozovia Brzozów14
POCAŁUŃ GABRIELGrabówka14
FIC PATRYKBrzozovia Brzozów12
HADUCH KAMILGrabówka11
ŚMIGIEL KAMILGórnik Grabownica Starzeńska10
WRONIAK KACPERGrabówka10
DUDYCZ SZYMONGórnik Grabownica Starzeńska8
ZANIEWICZ FILIPUherce Szarotka7
SUPEL ŁUKASZBrzozovia Brzozów6
BURY KONRADGórki6
KROWIAK FILIPGórnik Grabownica Starzeńska6
GOSZCZURNY GABRIELUstrzyki Dolne6

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 2
  
WOJTUŃ FILIPISKRZYNIA23
CETNARSKI MIŁOSZLUKS BESKID POSADA GÓRNA15
SZYBKA JANBesko LKS Przełom12
TYLKA OSKARISKRZYNIA9
DOBROWOLSKI PIOTRLUKS BESKID POSADA GÓRNA8
KILAR DOMINIKLUKS BESKID POSADA GÓRNA8
KRZANOWSKI SZYMONLKS Niebieszczany Remix7
BARAŃSKI BARTOSZHaczów6
DROZDOWSKI JANISKRZYNIA6
BIENIA SZYMONHaczów5

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3
  
URBANEK KACPEROdrzykoń Zamczysko16
SZCZEPANIK KACPERPrzełęcz Dukla15
SERWIŃSKI BARTOSZSTOWARZYSZENIE OLYMPIC2014 SZKÓŁKA PIŁKARSKA12
HAZNAR DAMIANOdrzykoń Zamczysko11
URBANEK DOMINIKOdrzykoń Zamczysko10
OCHĘDOWSKA OLIWIAAP BENIAMINEK KROSNO6
JUCHA GABRIELOdrzykoń Zamczysko4
ASZKLAR JAKUBPrzełęcz Dukla4
KWOLEK ADRIANUKS Guzikówka Krosno4
POLAK AMELIAAP BENIAMINEK KROSNO3
HADAŁA PATRYKSTOWARZYSZENIE OLYMPIC2014 SZKÓŁKA PIŁKARSKA3
ŁUKASZEWSKI KRZYSZTOFSTOWARZYSZENIE OLYMPIC2014 SZKÓŁKA PIŁKARSKA3

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 4
  
LEŚNIAK SZYMONUKS „TEMPO” NIENASZÓW17
GRZESIK WIKTORKopytowa Polonia13
WINIARSKI DAMIANKopytowa Polonia12
WARŻOŁEK MARCINTeam 17 Szebnie12
LICHTARSKI DOMINIKŁęki Dukielskie9
KOZIOŁ ADAMŁubno Tajfun8
ŁAJDANOWICZ JAKUBUKS „TEMPO” NIENASZÓW8
NIEDZIAŁKOWSKI MICHAŁGMKS Dębowiec-Zarzecze7
JANIK PAWEŁŁubno Tajfun6
WIĄCEK JAKUBOKS Sobniów Jasło6
NAJBA KACPERUKS „TEMPO” NIENASZÓW6
Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 1  
WIETHY BARTOSZResovia Rzeszów S.A.16
ZIELIŃSKI WIKTORResovia Rzeszów S.A.8
ZIOBRO FILIPWisłok Strzyżów8
WIŚNIEWSKI KSAWERYResovia Rzeszów S.A.7
KOTULA BARTOSZStrug Tyczyn7
MIAZGA MAKSYMILIANBratek Bratkowice6
JACHIM MICHAŁPrzybyszówka6
SIERZYŃSKI BOGUSZResovia Rzeszów S.A.6
NIZIOŁEK ALANUKS SMS RZESZÓW6
JAŁOWSKI MICHAŁPrzybyszówka5
PĘPEK JAKUBPrzybyszówka5
MALAK NIKODEMStrug Tyczyn5
DANAK FILIPUKS SMS RZESZÓW5
GAJECKI XAVIERWisłok Strzyżów5
STRZĘPEK BARTOSZWisłok Strzyżów5

Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 2
  
KURDYBACHA MICHAŁCrasnovia Krasne18
SMOŁA IGORPlantator Nienadówka16
NIEMCZAK KACPERMarkovia Markowa15
DUDA OSKARCrasnovia Krasne11
KOSIOR OLIWIERKS Błękit Żołynia7
BARAN MICHAŁKS Błękit Żołynia6
URBAN HUBERTKS Błękit Żołynia6
WIKIERA DOMINIKKS Błękit Żołynia6
PUCHAŁA KRYSTIANLKS Jawor Krzemienica6
RUPAR OLIWIERLKS Jawor Krzemienica6
SMOŁA ADAMPlantator Nienadówka6

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 1
  
WALIŁKO OSKARRotunda Krzeszów18
FILA NICOLASSparta Jeżowe14
OSIPA KAROLRotunda Krzeszów9
WIECZERZAK KACPERSparta Jeżowe9
HASIAK DAWIDKP Tanew Wólka Tanewska8
GARBACZ BRAJANKP Tanew Wólka Tanewska7
PIRÓG DAWIDKP Tanew Wólka Tanewska6
MIL ANTEKKS Sarzyna5
DUBIEL DAWIDKS Sarzyna4
KOGUT KAMILLKS Brzyska Wola4
SŁODZIŃSKI MACIEJSparta Jeżowe4

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 2
  
BEDNARSKI BENJAMINStal Nowa Dęba10
KOWALSKI SZYMONStal Nowa Dęba10
SKRZYPEK DOMINIKSan Kłyżów8
PYĆ JANCzarni Lipa7
BARCAL KACPERStal Nowa Dęba6
WINIARSKI JAKUBCzarni Lipa5
WOJNIAK ADRIANCzarni Lipa5
WILK BARTOSZSan Kłyżów5
JANCZYK MIKOŁAJStal Nowa Dęba5
HERDZIK MACIEJSan Kłyżów4
KRUSZYNA JAKUBStal Nowa Dęba4
WILK BARTOSZStal Nowa Dęba4

C2 Trampkarz, Grupa 1
  
ŻEBRAKOWSKI OSKARStal Rzeszów S.A.16
KUBAL MIŁOSZAP BENIAMINEK KROSNO13
OKÓLSKI BARTOSZAP BENIAMINEK KROSNO13
GRZYB JAKUBIgloopol Dębica13
MAŁEK KACPERStal Stalowa Wola P.S.A.11
KILIAN RAFAŁFKS Stal Mielec S. A.10
CIEPŁY BARTOSZIgloopol Dębica10
BRUCHAL PATRYKUKS SMS RZESZÓW8
MODRAS MARCINUKS SMS RZESZÓW8
SŁOWIK DAWIDStal Stalowa Wola P.S.A.7

C2 Trampkarz, Grupa 2
  
BOGACZ KACPERResovia Rzeszów S.A.25
MAGNOWSKI KACPERCzarni 1910 Jasło19
ZIOBROŃ EMILMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna11
STABRYŁA NORBERTResovia Rzeszów S.A.11
BANIECKI OSKARUKS ORLIK PRZEMYŚL9
ŻYŁA MAKSYMILIANKarpaty Krosno8
KOŚĆ KUBAStal Łańcut8
KAZIMIERZ KACPERUKS ORLIK PRZEMYŚL8
CYRAN SEBASTIANCzarni 1910 Jasło7
GOSPODARCZYK FILIPSIARKA TARNOBRZEG S.A.7

C2 Trampkarz, Grupa 3
  
JANUSZ BARTŁOMIEJSparta Leżajsk18
JASTRZĄB NIKODEMStal Rzeszów S.A.11
KOMSA KAROLStal Stalowa Wola P.S.A.10
MATUSZKIEWICZ HUBERTStal Stalowa Wola P.S.A.8
GAŁKA MIŁOSZSparta Leżajsk7
UCHMAN BARTOSZSparta Leżajsk7
JANIEC MAKSYMILIANStal Rzeszów S.A.7
TARKOWSKI FILIPStal Rzeszów S.A.7
RZYMAN OLIWIEREkoball Stal Sanok6
DOLATA NORBERTStal Rzeszów S.A.6
JAWNIAK ŁUKASZStal Rzeszów S.A.6
ŁUC SZYMONStal Rzeszów S.A.6
DOŁŻYCKI WIKTORUKS AP KOLEJARZ ZAGÓRZ6

C2 Trampkarz, Grupa 4
  
WOŹNIAK MIŁOSZIskra Zgłobień22
LIB DAWIDIskra Zgłobień17
ŻYŁA PIOTRPlon Kawęczyn17
LATUSEK SZYMONUKS ORLĘTA LESKO16
GRYCH MILANWisłoka Dębica16
WOLANIN DOMINIKIskra Zgłobień15
GRZYB SZYMONWisłoka Dębica15
STRYCHARZ KAROLPlon Kawęczyn8
ADAMCZYK IGNACYStal Gorzyce6
SENDECKI MICHAŁIskra Zgłobień5
BOCHENEK ADAMPlon Kawęczyn5
MIDURA KACPERPlon Kawęczyn5
SKUZA KACPERStal Gorzyce5

Dębica: C2 Trampkarz
  
KOLISZ NICOLAFKS Stal Mielec S. A.16
PODOLSKI WIKTORFKS Stal Mielec S. A.15
WIĄCEK KAMILKolbuszowianka Kolbuszowa12
SZOT IGORTeam Przecław8
CHMURA BARTOSZBrzostowianka Brzostek7
KRZEMIŃSKI KACPERFKS Stal Mielec S. A.5
WUJKO EMILIAFKS Stal Mielec S. A.5
ROZWADOWSKI MATEUSZBrzostowianka Brzostek4
MORDASIEWICZ HUBERTFKS Stal Mielec S. A.3
WOŁOSZ BARTOSZKolbuszowianka Kolbuszowa3
SEKUŁA SEBASTIANTeam Przecław3

Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 1
  
HALWA ERNESTLKS HETMAN LASZKI7
BANIECKI OSKARUKS ORLIK PRZEMYŚL7
DOŁHUN MICHAŁUKS ORLIK PRZEMYŚL7
GAWLIK KAJETANCzuwaj-Wiaro Przemyśl6
GAZDA WOJCIECHUKS ORLIK PRZEMYŚL6
WRUCHA BARTEKTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 20015
KAZIMIERZ KACPERUKS ORLIK PRZEMYŚL5
NAPORA NIKODEMUKS SMS PRZEMYŚL5
ŚMIAŁEK STEFANCzuwaj-Wiaro Przemyśl4
MATWIJCZAK SZYMONTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 20014
WIELGOSZ PATRYKTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 20014
BRACIO KUBAUKS ORLIK PRZEMYŚL4
FUGOWSKI KAROLUKS ORLIK PRZEMYŚL4
SYNUS JULIANUKS SMS PRZEMYŚL4

Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 2
  
SMOLEŃ OLIWIERLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA21
RUTKOWSKI KACPERGKS MAJDAN SIENIAWSKI13
STANOWSKI KAROLGKS ZARZECZE10
GĄSIOR OSKARGKS MAJDAN SIENIAWSKI5
GWÓŹDŹ WOJCIECHGKS MAJDAN SIENIAWSKI5
POKRYWKA FILIPGKS MAJDAN SIENIAWSKI5
ILASZ WIKTORLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA5
DĄBROWSKI FABIANGKS ZARZECZE4
JAROSZ OSKARGKS ZARZECZE4
MICHALIK BARTOSZGKS ZARZECZE3
RABEŁ KACPERGKS ZARZECZE3
WINIARSKI FILIPGKS ZARZECZE3
PAJDA MICHAŁKS KISIELÓW3
KIC KAMILKS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW3
LITWIN HUBERTKS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW3
PIETLUCH MACIEJLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA3
PIETLUCH MIŁOSZLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA3

Rzeszów: C2 Trampkarz
  
STAFIEJ JAKUBLKS Budovia Budy Łańcuckie23
BAJEK DAWIDAP GŁOGOVIA13
MENTEL ALEKSANDERGrom Mogielnica11
PIETRZYK BEATAResovia Rzeszów8
CEDZIDŁO AMELIAResovia Rzeszów7
ŻUROWSKI MAKSYMILIANAP GŁOGOVIA6
PREIZNER MACIEJLKS Budovia Budy Łańcuckie6
SKOCZYLAS BARTOSZWłókniarz Rakszawa6
KUBIS OSKARLKS Budovia Budy Łańcuckie5
PALUCH JULIAResovia Rzeszów5

Stalowa Wola: C2 Trampkarz Grupa 1
  
KOTUŁA MIŁOSZZłotsan Kuryłówka15
WILKOS ADRIANZłotsan Kuryłówka11
TARNAWSKI DOMINIKPUKS Francesco Jelna8
SIEMBIDA ALEKSANDERGAS Łęg Stany7
KOTULA FILIPZłotsan Kuryłówka7
KURYŚ SZYMONGAS Łęg Stany6
TERESZKIEWCZ PATRYKGAS Łęg Stany6
BAJ DAMIANVictoria Giedlarowa5
DAŹ HUBERTVictoria Giedlarowa5
SIBIGA MICHAŁAdvit Łętownia4
JANIEC BŁAŻEJGAS Łęg Stany4
KOZIOŁ BARTEKGAS Łęg Stany4
KRUK KACPERGAS Łęg Stany4
SZYMANEK ANDRZEJGAS Łęg Stany4
SZYMANEK JANGAS Łęg Stany4
WDOWIAK MICHAŁGAS Łęg Stany4
FLIS JAKUBPUKS Francesco Jelna4
ILASZ HUBERTPUKS Francesco Jelna4
KRÓWKA KACPERVictoria Giedlarowa4
 
Stalowa Wola: C2 Trampkarz Grupa 2
  
MRÓZ WOJCIECHLKS Sanna Zaklików10
BRYCZEK  SEBASTIANHuragan Zdziechowice7
FURTAK JAKUBKORONA Majdan Królewski7
GUŹDA NIKOLASKORONA Majdan Królewski7
WALSKI DOMINIKSan Wrzawy7
MOTYKA ALANPłomień Chmielów6
KALITA GABRIELSan Wrzawy6
SURDEL JANHuragan Zdziechowice5
PAWLAK ANTONIPłomień Chmielów5
PIEKARZ FLORIANKORONA Majdan Królewski4
RZĄSA JAKUBKORONA Majdan Królewski4
SUDOŁ ADAMKORONA Majdan Królewski4
SAWA MIKOŁAJLKS Sanna Zaklików4
ROCHNOWSKI MICHAŁPłomień Chmielów4
KOPYTO GABRYJELASan Wrzawy4

Źródło: pzpn