Klasyfikacja strzelców – TOP-10 – od 4 ligi do klasy B [26 października]

1336
fot. konrad kwolek

Przedstawiamy aktualną klasyfikację strzelców w ligach organizowanych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej od 4 ligi do klasy B wszystkich grup. W kilku przypadkach doszło do zmian na czele rankingu. Samodzielnym liderem 4 ligi został Szymon Dziadosz. W klasyfikacji bez podziału na grupy, najwięcej goli ma Marcin Kiwak z Kolbuszowianki, który jako pierwszy w tym sezonie zdobył 20 bramek.

4 Liga Podkarpacka  
DZIADOSZ SZYMONKarpaty Krosno11
NOWAK ADRIANMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna10
PŁONKA TOMASZGłogovia Głogów Młp.8
TARAŁA IGORIgloopol Dębica8
GAWLE GRZEGORZKarpaty Krosno7
POREBA DAVIDFKS Stal Mielec S. A.7
BUĆ KONRADStal Łańcut7
BAŁA KAMILJKS JAROSŁAW6
STASIK SZYMONKarpaty Krosno6
SZEWCZYK JAKUBKS Legion Pilzno6
KĘDZIOR DOMINIKLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA6
BOHOMAZ NAZARIINowotaniec Cosmos6
ABREU EMILIO DA COSTAPOLONIA PRZEMYŚL6
ZANKO HRYHORIIPOLONIA PRZEMYŚL6
LOREK JAKUBStal Rzeszów S.A.6
NALEPKA PRZEMYSŁAWZKS Izolator Boguchwała6
   
Dębica: Klasa okręgowa  
SIEPIERSKI HUBERTBłękitni Ropczyce18
BIENIEK MATEUSZBłękitni Ropczyce13
KŁOS KAMILVictoria Czermin11
SOBOŃ WOJCIECHVictoria Czermin10
JEZUIT DAVIDChemik Pustków Osiedle9
KANTOR DARIUSZKamieniarz Golemki9
SZLACHETKA MICHAŁKS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki8
CHMIELOWIEC TOMASZMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna8
CHUDYBA PAWEŁPiast Wolica Piaskowa8
DĄBEK KAMILVictoria Czermin8
   
Jarosław: Klasa okręgowa  
OWARZANY GRZEGORZLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO13
KYCIŃSKI JACEKLKS GORLICZANKA GORLICZYNA11
ROMAN JAROSŁAWMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW10
BOCHNAK DAWIDLKS PROMYK URZEJOWICE9
DEDA YAROSLAVLKS START LISIE JAMY9
SŁYSZ BARTŁOMIEJLKS SAN GORZYCE8
STRUŚ EDWINOrzeł Przeworsk8
OSTRZYWILK DANIELMKS START PRUCHNIK7
PIĄTEK MARCINOrzeł Przeworsk7
VYCHIZHANIN ANDRIIKS ZDRÓJ HORYNIEC6
MIREK KRZYSZTOFLKS HURAGAN GNIEWCZYNA6
HASS PAWEŁMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW6
HOJDAK RADOSŁAWMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW6
LECH MACIEJOrzeł Przeworsk6
TRELKA KACPERTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 20016
   
Krosno: Klasa okręgowa  
NIKODY RAFAŁRymanów KS Start19
KRAJEWSKI MARCINCzarni 1910 Jasło12
KUZIO MATEUSZCzeluśnica12
WANAT MATEUSZEkoball Stal Sanok11
MACNAR RADOSŁAWRymanów KS Start11
MUNIA WOJCIECHCzeluśnica10
CZYRNY DAWIDEkoball Stal Sanok10
DOMARADZKI RAFAŁEkoball Stal Sanok10
FRĄCZEK JAKUBJabłonica Polska9
FRĄCZEK KRYSTIANPrzełęcz Dukla8
MAJEWSKI WIKTORRymanów KS Start8

Rzeszów: Klasa okręgowa
  
PANEK KONRADSokół Sokołów Młp.14
JANDA PIOTRLeśna Wólka Podleśna11
WANIA MIKOŁAJWłókniarz Rakszawa11
ODRZYWOLSKI PAWEŁStrumyk Malawa10
MAĆKOWIAK JAKUBResovia Rzeszów S.A.9
GUZIOR ARKADIUSZZaczernie9
DEC MATEUSZLKS JEDNOŚĆ NIECHOBRZ8
ŻUCZEK KAMILStrug Tyczyn8
SOKAL SZYMONPrzybyszówka7
SOBUŚ PATRYKSokół Sokołów Młp.7

Stalowa Wola: Klasa okręgowa
  
SOBIŁO WOJCIECHLZS Ździary17
PIECHNIAK KACPERSokół Kamień17
STĄPORSKI PRZEMYSŁAWTS Transdźwig Stale12
GÓRECZNY PATRYKKP Tanew Wólka Tanewska11
DROŻDŻAL RAFAŁPogoń Leżajsk9
ŚWIĄDER TOMASZStal Gorzyce8
FLOREK MATEUSZAzalia Wola Zarczycka7
PIERÓG SEBASTIANKP Tanew Wólka Tanewska7
SERAFIN KAMILStal Nowa Dęba7
WILK KAROLStal Nowa Dęba7
KSIĄŻEK MATEUSZStal Stalowa Wola P.S.A.7

Dębica: Klasa A
  
FORNEK MICHAŁKS Kaskada Ostrów – Kamionka18
CZERWIEC RAFAŁWiewiórka16
BIELAŃSKI JAKUBGłowaczowa14
KNYCH BARTOSZGłowaczowa14
FORNEK KACPERKS Kaskada Ostrów – Kamionka11
CYNARSKI TOMASZPogórze Wielopole Skrzyńskie10
PRZYSTASZ KACPERKS BYSTRZYCA9
CHMURA MIŁOSZKS Legion Pilzno9
SZYMAŃSKI KACPERBrzostowianka Brzostek7
WOLAŃSKI JANUSZBrzostowianka Brzostek7
MROZOWSKI JAKUBLKS Stara Jastrząbka-Róża7
LISAK KASPERPogórze Wielopole Skrzyńskie7
Jarosław: Klasa A, grupa 1  
ŁUKASIEWICZ ARTURLKS WIRAŻ CHŁOPICE11
KOZYRA MARIUSZKS SZÓWSKO10
MAZUR WALDEMARKS FREDRO SUROCHÓW8
SURMIAK MATEUSZKS FREDRO SUROCHÓW8
LONC PIOTRLKS DĄB DOBKOWICE8
WOTA KAROLLKS DĄB DOBKOWICE8
ANDREASIK PATRYKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE8
GAWŁOWSKI KRZYSZTOFLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE8
ROKICKI WOJCIECHLKS DĄB DOBKOWICE7
BRODA PATRYKLKS ISKRA ZABŁOTCE7

Jarosław: Klasa A, grupa 2
  
ŚWIST MATEUSZCzuwaj-Wiaro Przemyśl18
KUZIOŁA WOJCIECHLKS TĘCZA KOSIENICE11
SEDLACZEK PAWEŁGKS VIKING ORŁY10
ŁACH MACIEJCzuwaj-Wiaro Przemyśl9
MIREK BARTŁOMIEJKS WIAR KRÓWNIKI9
PIEJKO GRZEGORZLKS BATYCZE9
FUDALI MATEUSZUKS UNIA FREDROPOL9
KIJANKA PAWEŁKS POGÓRZE DUBIECKO8
PEMPUŚ PATRYKLKS GRANICA STUBNO8
PAWŁOWSKI ŁUKASZLKS GWIAZDA MAĆKOWICE8

Jarosław: Klasa A, grupa 3
  
WILCZEK MICHAŁLKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW14
KURAS GRZEGORZLKS WISEŁKA SIENNÓW13
GARDZIELIK RAFAŁGKS MAJDAN SIENIAWSKI10
GOŃ SEBASTIANRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ8
SOLARZ SŁAWOMIRLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA7
ZIĘBA PAWEŁLKS WISEŁKA SIENNÓW7
KUBAS MARCINLKS ŻURAW ŻURAWICZKI7
ZIELONKA DAMIANLKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW6
FEDOR BARTŁOMIEJLKS START MIROCIN6
TULEJA DAWIDLKS STRUMYK HAWŁOWICE6
SIRKO FILIPLKS WISEŁKA SIENNÓW6
SKRZYPEK RADOSLAWLKS WISEŁKA SIENNÓW6
RUPAR SEBASTIANLKS ZORZA JAGIEŁŁA6

Jarosław: Klasa A, grupa 4
  
DOROTA TOMASZLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA9
PATA BARTŁOMIEJLKS ZALEW STARY LUBLINIEC9
PIENIĄŻEK KRZYSZTOFKS ORKAN ZAPAŁÓW8
BUKSAK WIKTORLKS CZARNI OLESZYCE8
MAZURKIEWICZ MARCINMKS ROZTOCZE NAROL8
NIECKARZ GRZEGORZKS VICTORIA STARY DZIKÓW7
GARGAŁA DAMIANLKS KORZENICA7
KOŁACZKO JAKUBLKS KORZENICA7
JAROSIEWICZ PIOTRMKS JUWENIA CIESZANÓW7
MAZUREK MICHAŁLKS BŁĘKITNI FUTORY6
CHOMYSZYN PAWEŁLKS GRANICZNI KROWICA6
NISZTUK SEBASTIANMKS ROZTOCZE NAROL6

Krosno: Klasa A, grupa 1
  
PAŃKO FABIANPłowce15
GALANT MICHAŁStrachocina9
PILSZAK RADOSŁAWDługie LKS San-Bud8
GŁADYSZ BARTŁOMIEJIzdebki LKS8
CZUBEK PIOTRLKS Niebieszczany Remix8
PAŁYS DAWIDLKS Niebieszczany Remix8
PIELECH DOMINIKWIKI SANOK8
ULUSZCZAK ALEKSANDERPłowce7
KOWALCZYK SYLWESTERBażanówka LKS Orzeł6
SZMYD KAROLBezmiechowa LKS Lotniarz6
KUCHARSKI KONRADDługie LKS San-Bud6
CZENCZEK MARCINLesko Sanovia6
POSADZKI DAWIDPisarowce6

Krosno: Klasa A, grupa 2
  
ZIMA JAKUBIwonicz Iwonka10
BRAJA SEBASTIANRogi Burza10
WYWRÓT KACPERWRÓBLIK SZLACHECKI10
RAKOCZY BARTŁOMIEJGrabówka9
PUCHALIK RAFAŁKlimkówka Karpaty8
WOŁCZAŃSKI GRZEGORZKlimkówka Karpaty8
GLAZAR ALBERTGórniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej7
DYMNICKI TOMASZGrabówka6
KLOCEK PAWEŁLUKS BESKID POSADA GÓRNA6
MYĆKA BARTŁOMIEJNiebocko Victoria6
KUCHARSKI PATRYKRogi Burza6
PASZEK BARTOSZRogi Burza6

Krosno: Klasa A, grupa 3
  
ZEGAROWSKI SŁAWOMIROKS Sobniów Jasło11
KOZAK TOMASZBrzyska8
ZABAWA WOJCIECHGKS Zarzecze-Dębowiec8
PRAJSNAR KACPERKrościenko Wyżne8
LIS ADRIANOKS Sobniów Jasło8
DZIADOSZ DARIUSZŁęki Dukielskie7
MAJEWSKI SŁAWOMIROrzeł Lubla7
LABUT GRZEGORZSkołyszyn7
WĄCHAŁA TOMASZWojaszówka7
GÓRA DAWIDZręcin Tęcza7

Rzeszów: Klasa A, grupa 1
  
TOMCZYK ŁUKASZPiast Nowa Wieś12
JARECKI DARIUSZLKS Jasionka10
SMALARZ MATEUSZAramix Niebylec7
ROGALA ADRIANKS Novi Nosówka7
BŁAŻEJOWSKI DAWIDWisłok Strzyżów7
KRUPA MATEUSZLKS Jasionka6
BRYNDAL KAMILSTART BOREK STARY6
BORUTA SŁAWEKAlbatros Szufnarowa5
MUSIAŁ SEBASTIANAramix Niebylec5
SITEK FILIPSTART BOREK STARY5
DUREK MICHAŁWisłok Strzyżów5

Rzeszów: Klasa A, grupa 2
  
BALAWENDER PIOTRKS Błękit Żołynia14
SZELIGA DAMIANStyrobud Trzeboś12
WALAT TOMASZStobierna11
FRĄCZEK SEBASTIANSzarotka Rogóżno10
KŁODA ARKADIUSZDynovia Dynów8
REJOWSKI MATEUSZRzemieślnik Strażów8
SKUBA KAROLCrasnovia Krasne7
KAWEŃSKI MARCINIskra Jawornik Polski7
BAJDA KRYSTIANGalicja Chmielnik6
PAWEŁEK GRZEGORZIskra Jawornik Polski6
MACIUŁA DAMIANKS Dąbrówki6

Rzeszów: Klasa A, grupa 3
  
KIWAK MARCINKolbuszowianka Kolbuszowa20
WANAT PIOTRDromader Chrząstów14
STEC ARKADIUSZHetman Dąbrówka Wisłocka11
BIELEŃ PATRYKTempo Cmolas10
DRAUS PIOTRKolbuszowianka Kolbuszowa9
KULPA HUBERTAtut Podborze8
FIGURSKI IGORDromader Chrząstów8
DZIEDZIC BRIANKolbuszowianka Kolbuszowa8
ZIELIŃSKI SZYMONORZEŁ KOSOWY7
WILK PATRYKStart Wola Mielecka7

Stalowa Wola: Klasa A, grupa 1
  
BRODA KACPERSan Wrzawy12
WOLAN TOMASZLZS Jadachy10
STAŃKOWSKI KAMILLZS Wola Rzeczycka10
PARTYKA MICHAŁBukowa Jastkowice9
KACZMARCZYK PAWEŁBukowa Jastkowice8
SZYMANEK GRZEGORZBukowa Jastkowice8
RUTKOWSKI RADOSŁAWSan Wrzawy8
KURKIEWICZ MATEUSZJeziorak Chwałowice7
ŚWIERAD ROBERTKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO7
FIETKO MACIEJSan Wrzawy7

Stalowa Wola: Klasa A, grupa 2
  
ZELEK ADAMKP Podwolina9
KOWALSKI MATEUSZPodlesianka Kamień8
TYCZYŃSKI WOJCIECHRetman Ulanów8
SŁONINA HUBERTGórnovia Górno7
KUSIAK ADAMAdvit Łętownia6
ZEBZDA ŁUKASZKS Sarzyna6
BIELAK RADOSŁAWPUKS Francesco Jelna6
BAJ MARCINStaromieszczanka Stare Miasto6
MAJKA KAMILGórnovia Górno5
ERDZIK ADAMKP Podwolina5

Dębica: Klasa B, grupa 1
  
ROJEK KAMILBaszta Zawada10
PRZYBYCIEŃ DAWIDBorowiec Straszęcin7
FRYZ PATRYKLKS Brzeźnica7
OLECH ANTONILZS MAŁA7
RADECKI ADRIANLZS MAŁA7
KULA TOMASZŁęki Górne7
WANAT DAMIANLZS MAŁA6
KURDZIEL MATEUSZBorowiec Straszęcin5
KOLAK KAMILDąb Żdżary5
JASKOT KONRADLKS Brzeźnica5
KOT KAMILŁęki Górne5
ŁAZOWSKI RADOSŁAWŁęki Górne5

Dębica: Klasa B, grupa 2
  
WESOŁOWSKI KLAUDIUSZLechia Sędziszów Młp.11
ŁYKO TOMASZSokół Krzywa11
POSŁUSZNY JAKUBInter Gnojnica9
BIELAK MIŁOSZKorona Góra Ropczycka7
MARCHLIK JAROSŁAWGRÓD BĘDZIEMYŚL6
ŚWINIUCH KONRADGRÓD BĘDZIEMYŚL6
FURTAK DAWIDVictoria Ocieka6
STEC ARKADIUSZInter Gnojnica5
CHŁOPEK MARCELLechia Sędziszów Młp.5
SZELIGA SEBASTIANOlimpia Nockowa5
MICHAŁEK DOMINIKVictoria Ocieka5
NĘDZA KAROLVictoria Ocieka5

Jarosław: Klasa B, grupa 1
  
WÓJCIK PAWEŁLKS DĄB CETULA12
KOWAL PAWEŁLKS WISZNIA NIENOWICE10
CICHOCKI KAMILLKS TĘCZA WYSOCK9
KUBAS JAKUBLKS DELIN MUNINA8
KĘDZIOR DARIUSZLKS WESOŁA ZADĄBROWIE8
MAJKA JANUSZLKS WISZNIA NIENOWICE8
JANIEC MAREKLKS TĘCZA WYSOCK7
CHANAS MATEUSZKS KORONA TUCHLA6
WIELICZKO DARIUSZLKS DĄB CETULA6
CZUBOCHA MATEUSZKS PIAST TUCZEMPY5
WAJDA DANIELKS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW5
KUDERA DAWIDLKS DĄB CETULA5
BIAŁOWĄS DAWIDLKS TĘCZA WYSOCK5

Jarosław: Klasa B, grupa 2
  
BARAN HUBERTLKS FENIX LESZNO17
STACHURA PATRYKLKS UJKOWICE14
DOMIN DANIELKS ARTMAX PIKULICE9
OPAK RAFAŁLKS KORONA OLSZANY8
JANAS JAKUBLKS RADA ORZECHOWCE8
KWATER TOMASZLKS RADA ORZECHOWCE8
STACHNIAK KONRADLKS FENIX LESZNO7
ŚLIMAK PATRYKLKS FENIX LESZNO7
TARAS MAIKLKS FENIX LESZNO6
FIAŁKIEWICZ KAROLKS JAWOR NEHRYBKA5
GŁUSZKO PAWEŁKS JAWOR NEHRYBKA5
PELC ADRIANKS NIZINY5
SZACKI KONRADLKS KORONA OLSZANY5
MOŚCISZKO PAWEŁLKS WIAR HUWNIKI5

Jarosław: Klasa B, grupa 3
  
KOLASA RADOSŁAWLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI16
JAKUBIEC MATEUSZKS WIĄZOWNICA12
KRAJNIK BARTŁOMIEJLKS BŁĘKITNI WIERZBNA12
HAŁOŃ KAMILGKS ZARZECZE6
REMBISZ PRZEMYSŁAWKS WIĄZOWNICA6
CYGAN PAWEŁLKS SOBOL NIŻATYCE6
MROCZKA LUBOMIRLKS SOBOL NIŻATYCE6
BURY ANDRZEJKS WIĄZOWNICA4
SKRZYPEK MICHAŁKS WIĄZOWNICA4
GRANDA TOMASZLKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA4
FURMAN KACPERLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI4
SZAŁAJ MAREKLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI4
SYCZ PATRYKLKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA4

Jarosław: Klasa B, grupa 4
  
KŁAK WIKTORLKS MIĘKISZ NOWY14
TROJNAR MARCINLKS MIĘKISZ NOWY9
FARION JAKUBLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA8
SUROWIEC DAWIDLKS TANEW WOLA WIELKA8
BARAN FILIPLKS UNIA ŁUKAWIEC8
OLEJARZ KONRADLKS MIĘKISZ NOWY7
KOLANO EMILLKS UNIA ŁUKAWIEC7
BUNDYRA DAMIANLKS LEŚNIK PŁAZÓW6
SZWAJKA PIOTRLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA6
CZERECZON ŁUKASZLKS TANEW WOLA WIELKA6
KRZYSZKOWSKI JAKUBLKS UNIA ŁUKAWIEC6
SZWEC TOMASZLKS WALTER OPAKA6

Krosno: Klasa B, grupa 1
  
SOLARSKI GRACJANMyczkowce Zalew13
JAWORSKI DOMINIKŁukowe Gabry10
MIELNIK DAMIANPoraż Juventus9
FEDOROWIAT TOMASZŚrednia Wieś8
SZAREK ERYKLutowiska7
TYLKA PAWEŁCzerteż6
FURMAN PRZEMYSŁAWMyczkowce Zalew6
CHYTŁA DAWIDŚrednia Wieś6
KOWALSKI PIOTRZagórz Osława6
GOCEK JAKUBCzaszyn LKS5
PENAR MARCINCzaszyn LKS5
SYWANICZ RADOSŁAWŁukowe Gabry5
PASIERBOWICZ MATEUSZMyczkowce Zalew5
HYDZIK IGORZagórz Osława5

Krosno: Klasa B, grupa 2
  
DOLGOV DINISNowotaniec Cosmos18
KILAR KAMILSieniawa Wisłok14
FILIPOWICZ SZYMONJAĆMIERZ13
SZCZĘSNY JAKUBGłębokie LKS11
RYGLEWICZ ARKADIUSZSieniawa Wisłok11
DŻUGAN DAWIDKS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA8
TATAR DAMIANGłębokie LKS7
BOŁOZ MAREKLKS Hłudno7
KARAŚ KRZYSZTOFLKS Hłudno7
AMBICKI JANMarkowce7
DŻUGAN GRACJANMarkowce7
MICHALAK MICHAŁPielnia Orion7

Krosno: Klasa B, grupa 3
  
PASTERKIEWICZ PIOTRKombornia11
ZAJĄC KAROLLubatowa8
WĄCHAŁA DAMIANTrześniów8
WOJTOWICZ PIOTRJasienica7
JAROSZ PAWEŁLKS Orzeł Pustyny7
FRYDRYCH RADOSŁAWGłowienka6
SURMACZ DAWIDKombornia6
WALCZAK KRYSTIANLubatowa6
RYGIEL MATEUSZRymanów Zdrój6
DRANKA KONRADSZCZEPAŃCOWA6
KĘDRA ARTURTrześniów6
KRÓLICKI SZYMONTrześniów6

Krosno: Klasa B, grupa 4
  
ZYCH DAWIDKorczyna Kotwica18
MŁOCEK DAMIANPotok Nurt16
TELESZ JAKUBKS PASJA KROSNO14
SIENICKI SŁAWOMIRStrzelec Frysztak12
MIELECH PAWEŁKobylany Victoria10
FIAŁKIEWICZ MATEUSZŁubienko10
BAUER DAMIANIwla8
CZAJKA WIKTORKorczyna Kotwica8
KRÓWKA IRENEUSZIwla7
BUDA MATEUSZKopytowa Polonia7

Krosno: Klasa B, grupa 5
  
STEFANIK ARTURTeam 17 Szebnie15
STACHACZYŃSKI MICHAŁŁężyny Gaudium14
LUDWIN DAMIANOsobnica Sparta13
CYRAN JAKUBNowy Żmigród Wisłoka10
MACIEJCZYK JAROSŁAWLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI7
PARZYGNAT IRENEUSZLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI7
RUSZEL HUBERTBrzezówka6
WOKURKA MATEUSZGKS Zarzecze-Dębowiec6
FRĄCZEK DAMIANLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI6
PARZYGNAT DANIELLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI6
SOWA TOBIASZNowy Glinik Dragon6
CYGAN MICHAŁTeam 17 Szebnie6

Rzeszów: Klasa B, grupa 1
  
TOMASZEK RADOSŁAWMrowlanka Mrowla15
MIŁEK JANTrzcianka Trzciana11
BEDNARZ MICHAŁBratek Bratkowice8
SELWA SEBASTIANBratek Bratkowice8
PIETRUCHA MARCINKS BARANÓWKA RZESZÓW7
MAZUR MARIUSZMrowlanka Mrowla6
ZIĘBA JAKUBTrzcianka Trzciana6
KAWA KAMILKS BARANÓWKA RZESZÓW5
PIZŁO MATEUSZŚwilczanka Świlcza5
BAĆ MICHAŁBudy Głogowskie4
DRAGAN ŁUKASZBudy Głogowskie4
GORCZYCA DANIELBudy Głogowskie4
BIGOSIŃSKI JAKUBResovia Rzeszów S.A.4
DRELICHARZ KAROLResovia Rzeszów S.A.4
POSIELSKI KAMILResovia Rzeszów S.A.4
URBAŃSKI IGORResovia Rzeszów S.A.4
KOŚCIOW OSKARRudna Mała4
KŁECZEK PAWEŁRudnianka Rudna Wielka4
KOZUBAL MACIEJTrzcianka Trzciana4

Rzeszów: Klasa B, grupa 2
  
ANGERMAN OLIWIERGrom Mogielnica13
POKRYWKA RADOSŁAWGranit Wysoka Strzyżowska12
KUŚNIERZ JAKUBHerman Hermanowa10
SORÓWKA MATEUSZGRUNWALD POŁOMIA9
JARZYNA ŁUKASZHuragan Kozłówek9
OROZCO ALVAREZ EMANUELWĘGLÓWKA9
JACEK JAKUBCzarni Czudec8
RACHWAŁ PAWEŁCzarni Czudec7
SKOCZYLAS MICHAŁHerman Hermanowa7
PETYNIAK BARTŁOMIEJWĘGLÓWKA7

Rzeszów: Klasa B, grupa 3
  
OCZOŚ SZYMONHALO HYŻNE13
SADLEJA MACIEJMarkovia Markowa7
NAHACZ PATRYKPogórze Bachórz6
GARGAŁA BARTŁOMIEJCzarni Kraczkowa5
BARTKIEWICZ DOMINIKCzarni Kraczkowa4
SIERŻĘGA RADOSŁAWDąb Kosina4
OLEJARZ MATEUSZIskra Jawornik Polski4
BLAJER ERYKLKS Jawor Krzemienica4
BOJAKOWSKI KRYSTIANLKS Jawor Krzemienica4
KRÓL KACPERLKS Jawor Krzemienica4
MIDURA DOMINIKORZEŁ WYSOKA ŁAŃCUCKA4
BIELA MIKOŁAJPolonia Hyżne4
WŁOSIŃSKI NORBERTTatyna Dylągówka4

Rzeszów: Klasa B, grupa 4
  
JUREK PIOTRWłókniarz Rakszawa10
NOWAK KACPERHerkules Trzebuska8
ŚWIEBODA MATEUSZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska8
ZDEB PATRYKŁKS Łukawiec7
KOŚCIÓŁEK ŁUKASZHerkules Trzebuska6
BUŁAŚ GRZEGORZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska6
NIKODEM RAFAŁLKS Brzeg Białobrzegi6
MALINOWSKI SYLWESTERWisłok Czarna6
CYPRYŚ HUBERTŁKS Łukawiec5
WANOWICZ RAFAŁLKS Brzeg Białobrzegi4
NĘDZA TOMASZStobierna Krzywe4
WYCZARSKI WIKTORWłókniarz Rakszawa4

Rzeszów: Klasa B, grupa 5
  
KOZYRA MATEUSZPitmark Jaślany12
KRZYŻEK ANDRZEJBarka Breń Osuchowski8
KOŚMIDER MARCINBłysk Górki8
GŁAZ PAWEŁPitmark Jaślany7
KASPRZAK KAROLDębiaki6
PADYKUŁA GRZEGORZBarka Breń Osuchowski5
ŁAPA DAMIANBłysk Górki5
ROKOSZAK PATRYKGROM KRZEMIENICA5
ŻELAZKO KACPERWiśnia Trzciana5
DUDEK ADAMBarka Breń Osuchowski4
GONDEK ADRIANGROM KRZEMIENICA4
TRELA DAWIDPitmark Jaślany4

Rzeszów: Klasa B, grupa 6
  
RÓG DAMIANSOKÓŁ PIEŃ12
KOZAK DAMIANSOKÓŁ PIEŃ11
WOLAK MARIUSZJamnica Dulcza Wielka10
KOLISZ PATRYKKS ZGÓRSKO10
LEWANDOWSKI MAREKKS SMP TUSZYMA9
MROCZEK MARCINWIERZCHOWINY LKS9
WOLAK JAROSŁAWJamnica Dulcza Wielka8
BEDNARZ TOMASZLKS ŻARÓWKA7
DARŁAK ROBERTKS SMP TUSZYMA6
UZAR MATEUSZKS ZGÓRSKO6
KOPACZ PIOTRPiast Wadowice Górne6
KUŻDŻAŁ KAMILPiast Wadowice Górne6
SUCHY MATEUSZPiast Wadowice Górne6
KANIA DOMINIKSOKÓŁ PARTYNIA6
JANECZEK KRYSTIANSOKÓŁ PIEŃ6

Rzeszów: Klasa B, grupa 7
  
CHMIELOWIEC SZYMONFlorian Ostrowy Tuszowskie14
PADYKUŁA MARCINFlorian Ostrowy Tuszowskie11
TROJNACKI SŁAWOMIRFlorian Ostrowy Tuszowskie6
DRAUS PIOTRHucina6
BUJAK DAWIDMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna5
WESOŁOWSKI BARTŁOMIEJMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna5
KARDYŚ JANWerynianka Werynia5
OKONIEWSKI ANDRZEJWerynianka Werynia5
GAWEŁ ŁUKASZWilga Widełka5
MOKRZYCKI DOMINIKHucina4
WILK DAMIANHucina4
DRWAL FILIPMarmury-Przyłęk4
LENART KRZYSZTOFMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna4
SZCZĘCH RAFAŁOstrovia Ostrowy Baranowskie4
OZIMEK RAFAŁWilga Widełka4

Stalowa Wola: Klasa B, grupa 1
  
DUMA ADRIANKS ŻUPAWA14
WALSKI DAWIDKS ŻUPAWA13
CĄPAŁA PIOTRSokół Sokolniki11
RZEŹWICKI DAWIDKolejarz Knapy9
BOROWSKI ŁUKASZPłomień Chmielów9
LEWICKI MARIUSZKolejarz Knapy8
SOBIERAJ SZYMONWspólnota Serbinów8
SAJA ARTURKS ŻUPAWA7
ADAMCZYK PATRYKLZS Krzątka7
TURBIARZ BARTŁOMIEJSokół Sokolniki7
ZASUWA MATEUSZWspólnota Serbinów7

Stalowa Wola: Klasa B, grupa 2
  
MAZIARZ KAROLKP Zarzecze13
KOBYLARZ ŁUKASZKP Zarzecze11
PCHEŁKA KACPERLZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA11
KACZOR DANIELLZS ŻABNO10
KOBYLARZ PATRYKGAS Łęg Stany9
RYŚ DAWIDGAS Łęg Stany9
PRZYBYSZ MACIEJLZS ŻABNO9
WOLAK SEBASTIANLZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA8
IDEC DAWIDTRUCK Kotowa Wola8
MAJCHRZAK KACPERGAS Łęg Stany7
GUŚCIORA DANIELLZS Polonia Przędzel7
FĄFARA RADOSŁAWMilenium Bieliny7
SZAFRAN ARTURWKS Kurzyna7

Stalowa Wola: Klasa B, grupa 3
  
FIMIARZ PATRYLKS San Wierzawice11
KOSTYRA MAREKLKS Jodła Przychojec10
WÓJCIK DAMIANTanew Harasiuki8
KRASNODĘBSKI LESZEKAzalia Wola Zarczycka7
DROŻDŻAL DOMINIKLKS Jodła Przychojec7
MŁYNARSKI MACIEJTanew Harasiuki7
MUSKUS WOJCIECHZłotsan Kuryłówka7
SZYMONIK WOJCIECHGKS GROBLE6
KOTUŁA PIOTRGrabniak Hucisko6
BAJ MAREKKS ŁUKOWA6
PRZESZŁO KRZYSZTOFLKS San Wierzawice6
WIŚNIOWSKI DOMINIKLKS San Wierzawice6
WALIŁKO JAKUBTanew Harasiuki6
   

Źródło: pzpn