Piłkarskie podsumowanie weekendu na Podkarpaciu [WYNIKI, TABELE, CIEKAWOSTKI]

1961
fot. Konrad Kwolek

Ostatni weekend nie był, aż tak owocny dla naszych drużyn występujących w ligach centralnych, jak poprzedni, ale emocji nie brakowało. W niższych ligach doszło do kilku zaskakujących rozstrzygnięć. Rekordowy wynik padł w Ostrowach Tuszowskich.

Stal Mielec bliska była sprawienia kolejnej niespodzianki i ogrania wicelidera. Mielczanie prowadzili przez większość spotkania po golu Piotra Wlazłego z rzutu karnego, ale w doliczonym czasie gry Wiśle Płock udało się wyrównać.

Pierwszej porażki w tym sezonie doznała Resovia prowadzona przez trenera Mirosława Hajdo. Po sześciu meczach bez przegranej „pasiaki” uległy w Rzeszowie ŁKS-owi Łódź 0:3.

W 3 lidze na 4. miejsce awansowała Stal Stalowa Wola po wygranej nad Podlasiem Biała Podlaska.

W 4 lidze podkarpackiej kontakt ze ścisłą czołówką straciła Stal Łańcut po porażce u siebie z Izolatorem Boguchwała. Zwycięstwa odniosły trzy pierwsze drużyny: Karpaty Krosno, JKS Jarosław i Cosmos Nowotaniec. Pierwsi pokonali Wólczankę Wólka Pełkińska 5:2, choć w pierwszej połowie krośnianie zmarnowali dwa rzuty karne.

W klasie O Dębica nadal komplet zwycięstw mają Błękitni Ropczyce, z kolei w klasie O Jarosław pierwszej porażki doznała ekipa Pogoni-Sokoła Lubaczów, która uległa Płomieniowi  Morawsko. Punkty stracił też lider klasy O Stalowa Wola – Sokół Kamień, który sensacyjnie zremisował w Zakrzowie, z drużyną ze strefy spadkowej. Po pierwszy punkt sięgnęła z kolei ostatnia w tabeli Unia Nowa Sarzyna.

W klasie A Jarosław bez goli było w meczu na szczycie pomiędzy Dobkowicami i Świętymi, w grupie lubaczowskiej z kolei Czarni Oleszyce (13. miejsce) niespodziewanie pokonali wicelidera z Cieszanowa.

Kolejną niespodzianką była porażka Górnika Grabownica (klasa A Krosno) z Beskidem Posada Górna 1:3. Mimo to Górnik nadal jest na czele grupy 2.

W klasie A Rzeszów (grupa 1) niepokonana jest Jasionka, której wykrusza się konkurencja, bo punkty pogubili wiceliderzy. przegrała też Iskra Jawornik Polski, wicelider grupy 2. Niepokonana w tym sezonie pozostaje drużyna Tempa Cmolas (grupa 3).

W klasie A Stalowa Wola w meczu na szczucie Bukowa Jastkowice pokonała Jadachy i zepchnęła LKS na trzecie miejsce w tabeli. Z kolei w grupie na szóstą wygraną z rzędu zanotowała Staromieszczanka Stare Miasto.

W klasie B moc goli. Lider B1 Dębica Łęki Górne pokonał 7:0 Chemik II Pustków, podobnie jak Feniks Leszno (B przemyśl) wicelidera Artmax Pikulice z kolei Miękisz Nowy (B lubaczów) 8:0 Rudę Różaniecką.

41 goli padło w 6 meczach 10. kolejki klasy B Krosno (grupa 5), najwięcej w Hankówce (12) i Szebniach (11).

To jednak jeszcze nic, bo w klasie B7 Rzeszów goli padło 43 i to w 5 meczach. Tu też padł absolutny rekord jeśli chodzi o wygraną w jednym spotkaniu. Florian Ostrowy Tuszowskie pokonał bowiem 18:0 Huragan Przedbórz. Trzeba jednak zaznaczyć, że goście przyjechali na ten mecz w 9-osobowym składzie.

W piłce kobiecej kolejne zwycięstwa zanotowały drużyny Resovii. Pierwszy zespół przywiózł trzy punkty z Gdyni, a drugi pokonał w derbach Izolatora Boguchwała.

Warto wspomnieć, że w ostatni weekend transmitowaliśmy na żywo na naszym kanale na YouTube, aż trzy mecze: Jedność Niechobrz – KS Przybyszówka, Iskra Zgłobień – Włókniarz Rakszawa oraz z klasy A: Heiro Rzeszów – LKS Trzebownisko.

Skróty z tych spotkań, jak również zapis całych transmisji znajdziesz na naszym kanale na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCQ5tAC83_ND1NHfi49101CA/videos

PKO BP Ekstraklasa

Stal Mielec – Wisła Płock 1:1

1 liga kobiet

Marcus Gdynia – Resovia 1:4

Fortuna 1 liga

Apklan Resovia – ŁKS Łódź 0:3

GKS Katowice – Stal Rzeszów, 24 października, godz. 20.30

2 liga kobiet

Sokół Kolbuszowa Dolna – AZS UJ II Kraków 1:2

eWinner 2 liga

Siarka Tarnobrzeg – Stomil Olsztyn 0:1

3 liga kobiet

MOSiR Lubartów – Inter Gnojnica 7:0

Resovia II – Izolator Boguchwała 2:0

3 liga

Wisłoka Dębica – Wisła Sandomierz 1:1

Podhale Nowy Targ – KS Wiązownica 1:1

Podlasie Biała Podlaska – Stal Stalowa Wola 0:1

Sokół Sieniawa – Orlęta Radzyń Podlaski 1:3

4 liga kobiet

AP Jasło – Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3:0

Sanovia Lesko – Stal Łańcut 0:3

Olimpia Pysznica – Korona Tuchla 0:5

TABELA

—-

4 liga podkarpacka:

Głogovia Głogów Młp. – Igloopol Dębica 3:2

  SPEC Stal Łańcut – Izolator Boguchwała 0:3

  KS JKS Jarosław – KS Legion Pilzno 2:0

Polonia Przemyśl – LKS Skołoszów 3:0

  Korona Rzeszów – Cosmos Nowotaniec 0:6

  Wólczanka Wólka Pełkińska – Karpaty Krosno 2:5

  Stal II Rzeszów S.A. – Sokół Nisko 4:0

  Lechia Sędziszów Młp. – Sokół Kolbuszowa Dolna 0:2

  Wisłok Wiśniowa – FKS Stal II Mielec 3:0

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48207&rozgrywki=0

Klasa O Dębica

 Błękitni Ropczyce – Kamieniarz Golemki 6:0

 Chemik Pustków Osiedle – Czarni Trześń 2:1

 KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki – Błękitni Siedlanka  3:3

 LKS Pustków – Smoczanka Mielec 1:1

 Sokół II Kolbuszowa Dolna – Czarnovia Czarna 3:2

 Ostrovia Ostrowy Baranowskie – Victoria Czermin 0:5

 Sparta Chorzelów – Piast Wolica Piaskowa  2:1

 LKS ŻYRAKÓW – Wisłoka II Dębica 2:3

TABELA

ROZGRYWKI

Klasa O Jarosław

 LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – Orzeł Przeworsk 2:6

 KS PIAST TUCZEMPY – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA  8:0

 KS SANTOS PIWODA – LKS ORZEŁ TORKI 4:5

 KS ZDRÓJ HORYNIEC – LKS SAN GORZYCE 5:2

 LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – MKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 4:2

 LKS HETMAN LASZKI – MKS Kańczuga 2:2

 MKS START PRUCHNIK – LKS START LISIE JAMY 4:6

 TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001 – LKS PROMYK URZEJOWICE  1:3

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48653&rozgrywki=0

Klasa O Krosno

 MARKIEWICZA KROSNO – MKS Arłamów Ustrzyki Dolne  0:7

 Odrzykoń Zamczysko – Czeluśnica  0:4

 Bukowsko – ZKS Nafta-Splast Jedlicze 1:0

 Targowiska – Besko LKS Przełom 3:2

 Czarni 1910 Jasło – Mrukowa Zamczysko 0:0

 Rymanów KS Start – Górki  7:0

 Jabłonica Polska – SANOK Ekoball 0:5

 Przełęcz Dukla – Nienaszów Tempo 3:4

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48950&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa O Rzeszów

 Iskra Zgłobień – Włókniarz Rakszawa 1:4 – SKRÓT MECZU

 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – KS Zaczernie 2:2

 Sokół Sokołów Młp. – Grodziszczanka Grodzisko Dln. 3:3

 Błażowianka Błażowa – Strug SZiK Tyczyn 1:3

  PZU SMS Resovia II Rzeszów – Strumyk Malawa 2:1

 Leśna Wólka Podleśna – Sawa Sonina 3:1

 LKS Wola Dalsza – Plantator Nienadówka 1:2

 Jedność Niechobrz – KS Przybyszówka 2:2 – SKRÓT MECZU

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48479&rozgrywki=0

Klasa O Stalowa Wola

 Unia Nowa Sarzyna – ŁKS Łowisko 2:2

 TS Transdźwig Stale – Stal Nowa Dęba 1:1

 ZS Ździary – Olimpia Pysznica 5:0

 P Tanew Wólka Tanewska – SMS SIARKA TARNOBRZEG 5:2

 ZS Jarocin – Azalia Wola Zarczycka 1:3

 Stal Gorzyce – Pogoń Leżajsk 0:0

 San Kłyżów – Stal Stalowa Wola P.S.A. II 2:6

 OKS JUNIOR ZAKRZÓW – Sokół Kamień 1:1

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48452&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa A Dębica

Team Przecław – Płomień UKS Zagorzyce 5:0

Brzostowianka Brzostek – KS Kaskada Ostrów – Kamionka 3:4

LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie – Wiewiórka 3:1

LKS Stara Jastrząbka-Róża – LKS STASIÓWKA  5:3

Paszczyniak Paszczyna – Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0:0

KS BYSTRZYCA – KS Legion II Pilzno  3:4

Głowaczowa – LKS Nagoszyn 6:1

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48706&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa A Jarosław, grupa 1

 KS VICTORIA KIDAŁOWICE – KS PRO-100 WIETLIN 2:3

 KS WĘGIERKA – KS FREDRO SUROCHÓW 2:0

 LKS DĄB DOBKOWICE – LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE 0:0

 LKS ISKRA ZABŁOTCE – MKS RADYMNO 1:2

 LKS SZKŁO MŁYNY – LKS ŁĘK OSTRÓW 0:5

 KS CZARNI PAWŁOSIÓW – LKS MANASTERZ 6:1

 LKS WIRAŻ CHŁOPICE – LKS TĘCZA JANKOWICE 4:0

 KS SZÓWSKO – LKS BŁĘKITNI PEŁKINIE goście nie stawili się na mecz

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48658&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa A Jarosław, grupa 2

 KS WIAR KRÓWNIKI – LKS CRESOVIA KALNIKÓW 2:3

 KS FORT JAKSMANICE – GKS VIKING ORŁY  3:5

 LKS KORONA TRÓJCZYCE – LKS GRANICA STUBNO 2:0

 LKS NAKŁO – STARZAWA – LKS GWIAZDA MAĆKOWICE 7:0

 LKS BATYCZE – Czuwaj-Wiaro Przemyśl  1:7

 UKS UNIA FREDROPOL – KS POGÓRZE DUBIECKO 3:2

 LKS TĘCZA KOSIENICE – Żurawianka Żurawica 9:0

 ULKS SAN HURECZKO – POLONIA II PRZEMYŚL 2:4

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48662&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa A Jarosław, grupa 3

 LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – LKS WISEŁKA SIENNÓW  0:6

 PKS UNUM BABICE – LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW 3:3

 KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA – LKS CRESOVIA KRZECZOWICE 1:3

 LKS STRUMYK HAWŁOWICE – LKS ZORZA JAGIEŁŁA 1:1

 LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ 5:1

 GKS MAJDAN SIENIAWSKI – LKS PIAST NOWOSIELCE  5:4

 LKS START MIROCIN – LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA 3:3

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48663&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa A Jarosław, grupa 4

 LKS CZERWONI CEWKÓW – LKS ZRYW MŁODÓW 1:1

 MKS JUWENIA CIESZANÓW – LKS CZARNI OLESZYCE 0:1

KS VICTORIA STARY DZIKÓW – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY 4:0

LKS BŁĘKITNI FUTORY – LKS GRANICZNI KROWICA 4:4

 LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA – LKS ZALEW STARY LUBLINIEC 2:3

 LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – LKS KORZENICA 8:3

KS ORKAN ZAPAŁÓW – MKS ROZTOCZE NAROL 2:0

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48709&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa A Krosno, grupa 1

 Bezmiechowa LKS Lotniarz – Przysietnica 2:0

 Jankowce – Lesko Sanovia 0:1

 WIKI SANOK – Pisarowce 3:0

 Płowce – Izdebki LKS 3:2

 Długie LKS RAF HOUZE – LKS Niebieszczany Remix 2:0

 Bażanówka LKS Orzeł – Uherce Szarotka 4:2

 Zarszyn – Strachocina  0:1

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48954&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa A Krosno, grupa 2

 LUKS BESKID POSADA GÓRNA – Górnik Grabownica Starzeńska 3:1

 Brzozovia Brzozów – ISKRZYNIA 2:2

 Iwonicz Iwonka – Niebocko Victoria  4:1

 Grabówka – Rogi Burza  4:3

 Lubatówka – Haczów  0:1

 Jaśliska – WRÓBLIK SZLACHECKI  2:5

 Zmiennica – Klimkówka Karpaty 1:2

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48965&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa A Krosno, grupa 3

 Zręcin Tęcza – Orzeł Lubla 4:1

 Brzyska – Niegłowice Wisłoka 2:0

 Sobniów Jasło – Faliszówka Orzeł 3:0

 Krościenko Wyżne – UKS Guzikówka Krosno 1:3

 Skołyszyn – Kołaczyce Ostoja 3:2

 Wojaszówka – Łęki Dukielskie 1:3

 GKS Zarzecze-Dębowiec – Bieździedza LKS Orzeł 2:1

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48979&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa A Rzeszów, grupa 1

 Heiro Rzeszów – LKS Trzebownisko 1:1 – SKRÓT MECZU

 Novi Nosówka – Start Borek Stary 2:1

 Noverra Głogów Młp. – Wisłok Strzyżów  0:0

 Piast Nowa Wieś – Albatros Szufnarowa  3:1

 Zimowit Rzeszów – LKS Jasionka  0:q

 KS Godowa – Junak Rzeszów 0:3

 Grunwald Budziwój – Aramix Niebylec 2:4

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48480&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa A Rzeszów, grupa 2

 Crasnovia Krasne – Iskra Jawornik Polski 3:1

 Unia Korniaktów Płn. – Arka Albigowa  3:0

 Błękit Żołynia – Grom Handzlówka 3:0

 Galicja Chmielnik – Rzemieślnik Strażów 0:6

 KS Stobierna – KS Dąbrówki 1:2

 LKS Łąka – Dynovia Dynów 3:4

 Styrobud Trzeboś – Szarotka Rogóżno 2:0

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48504&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa A Rzeszów, grupa 3

 Dromader Chrząstów – KS Dzikowiec 1:2

 Tempo Cmolas – Atut Podborze 1:0

 Hetman Dąbrówka Wisłocka – Start Wola Mielecka 3:2

 Orzeł Kosowy – Korona Majdan Królewski 0:5

 Kolbuszowianka Kolbuszowa – Janovia Janowiec 7:0

 LKS Babicha – Wisła Gliny Małe 1:2

 Raniżovia Raniżów – Strażak Grochowe 2:1

 Kolorado Wola Chorzelowska – Zacisze Trześń 1:2

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48509&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa A Stalowa Wola, grupa 1

 San Wrzawy – Unia Skowierzyn 3:1

 Strzelec Dąbrowica – KS TRENERA Ł. KOŚCIELSKIEGO 1:4

 LZS Słowianin Grębów – Koniczynka Ocice 5:2

 KS Wisan Skopanie – KS Kopcie 1:1

 Bukowa Jastkowice – LZS Jadachy 6:3

 LZS Wola Rzeczycka – LZS Rzeczyca Długa 0:2

 Jeziorak Chwałowice – Czarni Lipa 6:0

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48485&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa A Stalowa Wola, grupa 2

 Podlesianka Kamień – Sokół Hucisko przełożono

 PUKS Francesco Jelna – Sparta Jeżowe 1:3

 KP Podwolina – Advit Łętownia 2:3

 Górnovia Górno – LKS Brzyska Wola 0:0

 PKS SAN STALOWA WOLA – KS Sarzyna 1:4

 Orzeł Rudnik – Czarni Sójkowa 2:0

 Staromieszczanka Stare Miasto – Retman Ulanów 2:0

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48505&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Dębica, grupa 1

 Chemik II Pustków Osiedle – Łęki Górne 0:7

 LZS MAŁA – Borowiec Straszęcin 1:0

 Dragon Korzeniów – Baszta Zawada 1:4

 LKS Brzeźnica – Dąb Żdżary 3:3

 MKS SOKÓŁ DĘBICA – Zasów-Mokre 1:0

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=49124&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Dębica, grupa 2

Plon Klęczany – GRÓD BĘDZIEMYŚL 2:1

KS Kaskada II Ostrów – Kamionka – Olimpia Nockowa 1:3

Lechia II Sędziszów Młp. – PAUZA

Sokół Krzywa – Progres Kawęczyn Sędziszowski 0:0

Victoria Ocieka – Strażak Lubzina 3:1

Korona Góra Ropczycka – Inter Gnojnica 6:2

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48862&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Jarosław, grupa 1

 KS PIAST II TUCZEMPY – LKS DELIN MUNINA 1:3

 LKS DĄB CETULA – LKS WISZNIA NIENOWICE 1:1

 KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW – LKS WESOŁA ZADĄBROWIE 4:2

 LKS ŁĘG ŁOWCE – LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA 4:6

 LKS MAKOVIA MAKOWISKO – LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY 3:1

 LKS TĘCZA WYSOCK – KS KORONA TUCHLA 5:1

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=49156&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Jarosław, grupa 2

 KS NIZINY – LKS WALAWIANKA WALAWA 3:0

 LKS GROM WYSZATYCE – LKS WIAR HUWNIKI 1:1

 LKS FENIX LESZNO – KS ARTMAX PIKULICE 7:0

 LKS RADA ORZECHOWCE – LKS BIZON MEDYKA 7:1

 KS CZARNI BOLESTRASZYCE – LKS KORONA OLSZANY 1:3

 LKS UJKOWICE – KS JAWOR NEHRYBKA 2:4

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=49158&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Jarosław, grupa 3

 LKS BŁĘKITNI WIERZBNA – LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA 4:0

 LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA 3:1

 LKS SOBOL NIŻATYCE – KS WIĄZOWNICA – WISŁOCZANKA TRYŃCZA 1:4

 GKS ZARZECZE – LKS GACOVIA GAĆ 1:0

 KS KISIELÓW – LKS POGÓRZE ROKIETNICA 2:3

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=49159&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Jarosław, grupa 4

 LKS MIĘKISZ NOWY – LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA 8:0

 LKS WALTER OPAKA – KS ZDRÓJ II HORYNIEC 7:0

 LKS LEŚNIK PŁAZÓW – AKS LEGIA OLESZYCE 0:0

 LKS UNIA ŁUKAWIEC – LKS TANEW WOLA WIELKA 4:3

 LKS BŁĘKITNI ZALESIE – LKS PIAST ANTONIKI 0:5

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=49074&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Krosno, grupa 1

 Czerteż – Polańczyk Nelson 4:4

 Srogów Pogórze – SAN MRZYGŁÓD 3:4

 Myczkowce Zalew – MKS Lotnik Bieszczady II Ustrzyki Dolne 4:1

 Lutowiska – Średnia Wieś 0:1

 Łukowe Gabry – Juventus Poraż 5:1

Krosno: Osława Zagórz – LKS Czaszyn 29 października

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48988&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Krosno, grupa 2

 Sieniawa Wisłok – JAĆMIERZ 2:1

 Nowosielce Szarotka – Wzdów 6:1

 KS VICTORIA PAKOSZÓWKA – Głębokie LKS 3:4

 Pielnia Orion – ORŁY JABŁONKA 4:!

 Dydnia Zryw – LKS ODRZECHOWA 0:1

 LKS Hłudno – Nowotaniec Cosmos II 1:6

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=49025&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Krosno, grupa 3

 Golcowa – Markowce 3:1

 Jasienica – Rymanów Zdrój 3:0

 Trześniów – Lubatowa 5:2

 PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE – SZCZEPAŃCOWA 1:0

 LKS Orzeł Pustyny – Milcza 4:4

 Wesoła – Kombornia 2:3

 Głowienka – Domaradz Sokół 0:1

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=49026&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Krosno, grupa 4

 Chorkówka Nafta – Łubno Tajfun 1:0

 Iwla – Kopytowa Polonia 2:0

 Żeglce – PAUZA

 Strzelec Frysztak – Korczyna Kotwica 2:1  

 Łubienko – Potok Nurt 3:4

 Świerzowa – KS PASJA KROSNO 0:5

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=49027&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Krosno, grupa 5

 Team 17 Szebnie – GKS Zarzecze-Dębowiec II 10:1

 Łężyny Gaudium – BŁAŻKOWA 4:0

 Krempna Wrzos – Nowy Glinik Dragon 4:5

 Hankówka – LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI 3:9

 Warzyce – Święcany Standart 0:3

 Nowy Żmigród Wisłoka – Osobnica Sparta 4:0

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=49028&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Rzeszów, grupa 1

 Bratek Bratkowice – Rudzik Rudna Mała 2:0

 Mrowlanka Mrowla – Victoria Budy Głogowskie 2:1

 Dąb Dąbrowa – Biała Rzeszów 3:2

 Orzeł Wysoka Głogowska – KS Baranówka Rzeszów 1:6

 KS Świlcza – Trzcianka Trzciana 0:2

 Rudnianka Rudna Wielka – PZU SMS Resovia III Rzeszów 1:1

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48511&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Rzeszów, grupa 2

 Korona Dobrzechów – Sokół Grodzisko 0:8

 Rotar Węglówka – Herman Hermanowa 1:2

 Diament Pstrągowa – Czarni Czudec 2:5

 Płomyk Lutoryż – Granit Wysoka Strzyżowska 2:1

 Grom Mogielnica – Orły Pstrągówka 9:0

 KS II Bystrzyca – Grunwald Połomia  0:3

 Huragan Kozłówek – Start Lubenia 2:1

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48512&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Rzeszów, grupa 3

 Pogórze Bachórz – Orzeł Wysoka Łańcucka 5:0

 Iskra II Jawornik Polski – Polonia Hyżne 1:2

 Orzeł Harta – Czarni Kraczkowa 4:1

 HALO Hyżne – Tatyna Dylągówka 2:2

 Jawor Krzemienica – Markovia Markowa 2:0

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48514&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Rzeszów, grupa 4

 Astra Medynia Głogowska – KS Terliczka 0:0

 Herkules Trzebuska – Brzeg Białobrzegi 4:1

 Włókniarz II Rakszawa – Stobierna Krzywe 4:1

 Start Brzóza Stadnicka – Las Zalesie 3:0

  Głuchowianka Głuchów – PAUZA  

  Palkovia Palikówka – ŁKS Łukawiec, 30 października

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48516&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Rzeszów, grupa 5

 Grom Krzemienica – Wiśnia Trzciana 7:1

 LKS Dębiaki – Barka Breń Osuchowski 4:1

 Grunwald Padew Narodowa – Rzędzian Rzędzianowice 3:2

 Czarni II Trześń – Jutrzenka Ławnica 1:2

 Pitmark Jaślany – Błysk Górki 5:3

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48519&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Rzeszów, grupa 6

 Jamnica Dulcza Wielka – Apollo Dulcza Mała 8:0

 Sokół Pień – Piast Wadowice Górne 5:1

 LKS Wierzchowiny – Iskra Łączki Brzeskie 2:2

 Sokół Partynia – Orły Ruda 1:1

 KS Zgórsko – Sprint Żarówka 4:1

 KS SMP Tuszyma – Madras Goleszów 5:0

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48522&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Rzeszów, grupa 7

 Marmury Przyłęk – LKS Hucina 5:3

 Wilga Widełka – Ostrovia II Ostrowy Baranowskie 9:0

 APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna – Vigor Trzęsówka 7:0

 Potok Dobrynin – Werynianka Werynia 0:1

 Florian Ostrowy Tuszowskie – Huragan Przedbórz 18:0

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48523&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Stalowa Wola, grupa 1

 Kolejarz Knapy – Wspólnota Serbinów 5:0

 LZS Krzątka – LZS Tarnowska Wola 2:1

 Iskra Sobów – KS ŻUPAWA 1:1

 OKS JUNIOR ZAKRZÓW II – Płomień Chmielów 2:0

 OKS Wielowieś – Sokół Sokolniki 0:4

 KS WYDRZA – KS CYGANY 1:3

 Płomień Trześń – LZS Wola Baranowska 4:0

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48564&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Stalowa Wola, grupa 2

 LKS Sanna Zaklików – LZS LOTNIK TURBIA 0:4

 LZS Polonia Przędzel – LZS ŻABNO 1:5

 GAS Łęg Stany – ORZEŁ GLINIANKA 3:1

 TRUCK Kotowa Wola – LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA 1:0

 Huragan Zdziechowice – Jutrzenka Kopki 3:4

 KP Zarzecze – WKS Kurzyna 6:3

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=50007&rozgrywki=0

 –  –  –

Klasa B Stalowa Wola, grupa 3

 LKS San Wierzawice – Azalia Wola Zarczycka II 3:2

 LKS Jodła Przychojec – Azalia Brzóza Królewska 3:0

 Orzeł Biedaczów – KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA 1:1

 Kłyż Tarnogóra – Tanew Harasiuki 0:3

 Grabniak Hucisko – Rotunda Krzeszów 0:1

 KS ŁUKOWA – GKS GROBLE 2:4

 Złotsan Kuryłówka – Victoria Giedlarowa 4:2

 TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48567&rozgrywki=0