Piłkarski Rozkład Jazdy – SENIORZY – od 4 ligi do klasy B [21-23 października]

149
Fot. Konrad Kwolek

Przedstawiamy wykaz meczów piłkarskich na najbliższy weekend 21-23 października w rozgrywkach seniorów organizowanych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.

4 liga podkarpacka: Głogovia Głogów Młp. – Igloopol Dębica – 22.10.2022, godz. 11:00

4 liga podkarpacka: SPEC Stal Łańcut – Izolator Boguchwała – 21.10.2022, godz. 18:00

4 liga podkarpacka: KS JKS Jarosław – KS Legion Pilzno – 22.10.2022, godz. 11:00

4 liga podkarpacka: Polonia Przemyśl – LKS Skołoszów – 22.10.2022, godz. 11:00

4 liga podkarpacka: Korona Rzeszów – Cosmos Nowotaniec – 22.10.2022, godz. 15:00 – W Boguchwale

4 liga podkarpacka: Wólczanka Wólka Pełkińska – Karpaty Krosno  – 22.10.2022, godz. 15:00

4 liga podkarpacka: Stal II Rzeszów S.A. – Sokół Nisko – 23.10.2022, godz. 11:00 – W Boguchwale

4 liga podkarpacka: Lechia Sędziszów Młp. – Sokół Kolbuszowa Dolna – 22.10.2022, godz. 15:30

4 liga podkarpacka: Wisłok Wiśniowa – FKS Stal II Mielec S. A. – 22.10.2022, godz. 14:00

 Dębica: Klasa okręgowa: Błękitni Ropczyce – Kamieniarz Golemki – 22.10.2022, godz. 15:00

 Dębica: Klasa okręgowa: Chemik Pustków Osiedle – Czarni Trześń – 22.10.2022, godz. 15:30

 Dębica: Klasa okręgowa: KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki – Błękitni Siedlanka – 23.10.2022, godz. 15:00

 Dębica: Klasa okręgowa: LKS Pustków – Smoczanka Mielec – 22.10.2022, godz. 14:00

 Dębica: Klasa okręgowa: Sokół II Kolbuszowa Dolna – Czarnovia Czarna – 23.10.2022, godz. 11:30

 Dębica: Klasa okręgowa: Ostrovia Ostrowy Baranowskie – Victoria Czermin – 22.10.2022, godz. 15:00

 Dębica: Klasa okręgowa: Sparta Chorzelów – Piast Wolica Piaskowa – 23.10.2022, godz. 15:00

 Dębica: Klasa okręgowa: LKS ŻYRAKÓW – Wisłoka II Dębica – 22.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa okręgowa: LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – Orzeł Przeworsk – 22.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa okręgowa: KS PIAST TUCZEMPY – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – 23.10.2022, godz. 10:30

 Jarosław: Klasa okręgowa: KS SANTOS PIWODA – LKS ORZEŁ TORKI – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa okręgowa: KS ZDRÓJ HORYNIEC – LKS SAN GORZYCE – 23.10.2022, godz. 12:30 – W Baszni Dolnej

 Jarosław: Klasa okręgowa: LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – MKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – 23.10.2022, godz. 14:00

 Jarosław: Klasa okręgowa: LKS HETMAN LASZKI – MKS Kańczuga – 22.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa okręgowa: MKS START PRUCHNIK  – LKS START LISIE JAMY – 22.10.2022, godz. 14:00

 Jarosław: Klasa okręgowa: TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001 – LKS PROMYK URZEJOWICE – 23.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: Klasa okręgowa: MARKIEWICZA KROSNO – MKS Arłamów Ustrzyki Dolne – 22.10.2022, godz. 13:00

 Krosno: Klasa okręgowa: Odrzykoń Zamczysko – Czeluśnica – 23.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: Klasa okręgowa: Bukowsko – ZKS Nafta-Splast Jedlicze – 23.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: Klasa okręgowa: Targowiska  – Besko LKS Przełom – 22.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: Klasa okręgowa: Czarni 1910 Jasło – Mrukowa Zamczysko – 22.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: Klasa okręgowa: Rymanów KS Start – Górki – 23.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: Klasa okręgowa: Jabłonica Polska – SANOK Ekoball – 23.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: Klasa okręgowa: Przełęcz Dukla – Nienaszów Tempo – 22.10.2022, godz. 15:00

 Rzeszów: Klasa okręgowa: Iskra Zgłobień – Włókniarz Rakszawa – 23.10.2022, godz. 12:00

 Rzeszów: Klasa okręgowa: Orzeł Wólka Niedźwiedzka – KS Zaczernie – 22.10.2022, godz. 15:00 – w Nienadówce –

 Rzeszów: Klasa okręgowa: Sokół Sokołów Młp. – Grodziszczanka Grodzisko Dln. – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa okręgowa: Błażowianka Błażowa – Strug SZiK Tyczyn – 22.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa okręgowa: PZU SMS Resovia II Rzeszów – Strumyk Malawa – 22.10.2022, godz. 15:00

 Rzeszów: Klasa okręgowa: Leśna Wólka Podleśna – Sawa Sonina – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa okręgowa: LKS Wola Dalsza – Plantator Nienadówka – 22.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa okręgowa: Jedność Niechobrz – KS Przybyszówka – 22.10.2022, godz. 13:00

 Stalowa Wola: Klasa okręgowa: Unia Nowa Sarzyna – ŁKS Łowisko – 22.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa okręgowa: TS Transdźwig Stale – Stal Nowa Dęba – 23.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa okręgowa: LZS Ździary – Olimpia Pysznica – 22.10.2022, godz. 12:30

 Stalowa Wola: Klasa okręgowa: KP Tanew Wólka Tanewska – SMS SIARKA TARNOBRZEG – 22.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa okręgowa: LZS Jarocin – Azalia Wola Zarczycka – 22.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa okręgowa: Stal Gorzyce – Pogoń Leżajsk – 22.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa okręgowa: San Kłyżów – Stal Stalowa Wola P.S.A. II – 23.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa okręgowa: OKS JUNIOR ZAKRZÓW – Sokół Kamień – 22.10.2022, godz. 15:00

 Dębica: Klasa A: Team Przecław – Płomień UKS Zagorzyce – 22.10.2022, godz. 15:00

 Dębica: Klasa A: Brzostowianka Brzostek – KS Kaskada Ostrów – Kamionka – 22.10.2022, godz. 14:00

 Dębica: Klasa A: LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie – Wiewiórka – 22.10.2022, godz. 15:00

 Dębica: Klasa A: LKS Stara Jastrząbka-Róża – LKS STASIÓWKA – 23.10.2022, godz. 15:00

 Dębica: Klasa A: Paszczyniak Paszczyna – Pogórze Wielopole Skrzyńskie – 22.10.2022, godz. 14:00

 Dębica: Klasa A: KS BYSTRZYCA – KS Legion II Pilzno – 23.10.2022, godz. 11:00 – W Olchowej –

 Dębica: Klasa A: Głowaczowa – LKS Nagoszyn – 22.10.2022, godz. 15:30

 Jarosław: Klasa A Grupa 1: KS VICTORIA KIDAŁOWICE – KS PRO-100 WIETLIN – 23.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 1: KS WĘGIERKA – KS FREDRO SUROCHÓW – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 1: LKS DĄB DOBKOWICE – LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – 23.10.2022, godz. 13:30

 Jarosław: Klasa A Grupa 1: LKS ISKRA ZABŁOTCE – MKS RADYMNO – 23.10.2022, godz. 14:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 1: LKS SZKŁO MŁYNY – LKS ŁĘK OSTRÓW – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 1: KS CZARNI PAWŁOSIÓW – LKS MANASTERZ k/J-AW – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 1: LKS WIRAŻ CHŁOPICE – LKS TĘCZA JANKOWICE – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 1: KS SZÓWSKO – LKS BŁĘKITNI PEŁKINIE – 22.10.2022, godz. 14:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 2: KS WIAR KRÓWNIKI – LKS CRESOVIA KALNIKÓW – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 2: KS FORT JAKSMANICE – GKS VIKING ORŁY – 22.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 2: LKS KORONA TRÓJCZYCE – LKS GRANICA STUBNO – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 2: LKS NAKŁO – STARZAWA – LKS GWIAZDA MAĆKOWICE – 22.10.2022, godz. 14:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 2: LKS BATYCZE – Czuwaj-Wiaro Przemyśl – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 2: UKS UNIA FREDROPOL – KS POGÓRZE DUBIECKO – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 2: LKS TĘCZA KOSIENICE – Żurawianka Żurawica – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 2: ULKS SAN HURECZKO – POLONIA II PRZEMYŚL – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 3: LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – LKS WISEŁKA SIENNÓW – 22.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 3: PKS UNUM BABICE – LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 3: KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA – LKS CRESOVIA KRZECZOWICE – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 3: LKS STRUMYK HAWŁOWICE – LKS ZORZA JAGIEŁŁA – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 3: LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 3: GKS MAJDAN SIENIAWSKI – LKS PIAST NOWOSIELCE – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 3: LKS START MIROCIN – LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 4: LKS CZERWONI CEWKÓW – LKS ZRYW MŁODÓW – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 4: MKS JUWENIA CIESZANÓW – LKS CZARNI OLESZYCE – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 4: KS VICTORIA STARY DZIKÓW – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 4: LKS BŁĘKITNI FUTORY – LKS GRANICZNI KROWICA – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 4: LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA – LKS ZALEW STARY LUBLINIEC – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 4: LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – LKS KORZENICA – 23.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa A Grupa 4: KS ORKAN ZAPAŁÓW – MKS ROZTOCZE NAROL – 22.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: Klasa A Grupa 1: Bezmiechowa LKS Lotniarz – Przysietnica – 23.10.2022, godz. 14:30

 Krosno: Klasa A Grupa 1: Jankowce – Lesko Sanovia – 23.10.2022, godz. 14:00

 Krosno: Klasa A Grupa 1: WIKI SANOK – Pisarowce – 23.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: Klasa A Grupa 1: Płowce – Izdebki LKS – 23.10.2022, godz. 12:00

 Krosno: Klasa A Grupa 1: Długie LKS RAF HOUZE – LKS Niebieszczany Remix – 23.10.2022, godz. 14:00

 Krosno: Klasa A Grupa 1: Bażanówka LKS Orzeł – Uherce Szarotka – 23.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: Klasa A Grupa 1: Zarszyn – Strachocina  – 22.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: Klasa A Grupa 2: LUKS BESKID POSADA GÓRNA – Górnik Grabownica Starzeńska – 22.10.2022, godz. 15:30

 Krosno: Klasa A Grupa 2: Brzozovia Brzozów – ISKRZYNIA – 23.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: Klasa A Grupa 2: Iwonicz Iwonka – Niebocko Victoria  – 22.10.2022, godz. 14:00

 Krosno: Klasa A Grupa 2: Grabówka – Rogi Burza – 23.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: Klasa A Grupa 2: Lubatówka – Haczów – 23.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: Klasa A Grupa 2: Jaśliska – WRÓBLIK SZLACHECKI – 23.10.2022, godz. 14:00

 Krosno: Klasa A Grupa 2: Zmiennica – Klimkówka Karpaty – 23.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: Klasa A Grupa 3: Zręcin Tęcza – Orzeł Lubla – 22.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: Klasa A Grupa 3: Brzyska – Niegłowice Wisłoka – 23.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: Klasa A Grupa 3: Sobniów Jasło – Faliszówka Orzeł – 22.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: Klasa A Grupa 3: Krościenko Wyżne – UKS Guzikówka Krosno – 23.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: Klasa A Grupa 3: Skołyszyn – Kołaczyce Ostoja – 23.10.2022, godz. 14:00

 Krosno: Klasa A Grupa 3: Wojaszówka  – Łęki Dukielskie – 23.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: Klasa A Grupa 3: GKS Zarzecze-Dębowiec – Bieździedza LKS Orzeł – 22.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa A Grupa 1: Heiro Rzeszów – LKS Trzebownisko – 23.10.2022, godz. 17:00 – Arena Słocina –

 Rzeszów: Klasa A Grupa 1: Novi Nosówka – Start Borek Stary – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: Klasa A Grupa 1: Noverra Głogów Młp. – Wisłok Strzyżów  – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: Klasa A Grupa 1: Piast Nowa Wieś – Albatros Szufnarowa – 23.10.2022, godz. 15:00

 Rzeszów: Klasa A Grupa 1: Zimowit Rzeszów  – LKS Jasionka – 23.10.2022, godz. 15:00 – Boisko Świadka –

 Rzeszów: Klasa A Grupa 1: KS Godowa – Junak Rzeszów – 23.10.2022, godz. 11:30

 Rzeszów: Klasa A Grupa 1: Grunwald Budziwój – Aramix Niebylec – 22.10.2022, godz. 15:30

 Rzeszów: Klasa A Grupa 2: Crasnovia Krasne – Iskra Jawornik Polski – 22.10.2022, godz. 15:00

 Rzeszów: Klasa A Grupa 2: Unia Korniaktów Płn.  – Arka Albigowa – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: Klasa A Grupa 2: Błękit Żołynia – Grom Handzlówka – 22.10.2022, godz. 15:00

 Rzeszów: Klasa A Grupa 2: Galicja Chmielnik – Rzemieślnik Strażów – 22.10.2022, godz. 15:00

 Rzeszów: Klasa A Grupa 2: KS Stobierna – KS Dąbrówki – 23.10.2022, godz. 13:00

 Rzeszów: Klasa A Grupa 2: LKS Łąka – Dynovia Dynów – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: Klasa A Grupa 2: Styrobud Trzeboś – Szarotka Rogóżno – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa A Grupa 3: Dromader Chrząstów – KS Dzikowiec – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: Klasa A Grupa 3: Tempo Cmolas – Atut Podborze – 22.10.2022, godz. 16:00

 Rzeszów: Klasa A Grupa 3: Hetman Dąbrówka Wisłocka – Start Wola Mielecka – 23.10.2022, godz. 11:00 – W Rudej –

 Rzeszów: Klasa A Grupa 3: Orzeł Kosowy – Korona Majdan Królewski – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: Klasa A Grupa 3: Kolbuszowianka Kolbuszowa – Janovia Janowiec – 23.10.2022, godz. 15:00

 Rzeszów: Klasa A Grupa 3: LKS Babicha  – Wisła Gliny Małe – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa A Grupa 3: Raniżovia Raniżów – Strażak Grochowe – 22.10.2022, godz. 15:00

 Rzeszów: Klasa A Grupa 3: Kolorado Wola Chorzelowska  – Zacisze Trześń – 22.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1: San Wrzawy  – Unia Skowierzyn – 23.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1: Strzelec Dąbrowica – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – 23.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1: LZS Słowianin Grębów – Koniczynka Ocice – 23.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1: KS Wisan Skopanie – KS Kopcie – 23.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1: Bukowa Jastkowice – LZS Jadachy – 23.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1: LZS Wola Rzeczycka – LZS Rzeczyca Długa  – 22.10.2022, godz. 14:00

 Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1: Jeziorak Chwałowice – Czarni Lipa – 22.10.2022, godz. 14:00

 Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2: Podlesianka Kamień – Sokół Hucisko – 23.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2: PUKS Francesco Jelna – Sparta Jeżowe – 23.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2: KP Podwolina – Advit Łętownia – 22.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2: Górnovia Górno – LKS Brzyska Wola  – 22.10.2022, godz. 16:00

 Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2: PKS SAN STALOWA WOLA – KS Sarzyna  – 23.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2: Orzeł Rudnik – Czarni Sójkowa – 22.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2: Staromieszczanka Stare Miasto – Retman Ulanów – 23.10.2022, godz. 15:00

 Dębica: Klasa B Grupa 1: Chemik II Pustków Osiedle – Łęki Górne – 23.10.2022, godz. 11:00

 Dębica: Klasa B Grupa 1: LZS MAŁA – Borowiec Straszęcin – 22.10.2022, godz. 14:30

 Dębica: Klasa B Grupa 1: Dragon Korzeniów – Baszta Zawada – 23.10.2022, godz. 11:00

 Dębica: Klasa B Grupa 1: LKS Brzeźnica – Dąb Żdżary – 22.10.2022, godz. 15:30

 Dębica: Klasa B Grupa 1: MKS SOKÓŁ DĘBICA – Zasów-Mokre – 22.10.2022, godz. 14:00

 Dębica: Klasa B Grupa 2: Plon Klęczany – GRÓD BĘDZIEMYŚL – 22.10.2022, godz. 11:00

 Dębica: Klasa B Grupa 2: KS Kaskada II Ostrów – Kamionka – Olimpia Nockowa – 23.10.2022, godz. 14:00

 Dębica: Klasa B Grupa 2: Lechia II Sędziszów Młp. – PAUZA – 23.10.2022, godz. 15:00

 Dębica: Klasa B Grupa 2: Sokół Krzywa – Progres Kawęczyn Sędziszowski – 23.10.2022, godz. 11:30

 Dębica: Klasa B Grupa 2: Victoria Ocieka – Strażak Lubzina – 22.10.2022, godz. 15:00

 Dębica: Klasa B Grupa 2: Korona Góra Ropczycka – Inter Gnojnica – 23.10.2022, godz. 13:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 1: KS PIAST II TUCZEMPY – LKS DELIN MUNINA – 23.10.2022, godz. 12:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 1: LKS DĄB CETULA – LKS WISZNIA NIENOWICE – 23.10.2022, godz. 12:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 1: KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW – LKS WESOŁA ZADĄBROWIE – 23.10.2022, godz. 12:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 1: LKS ŁĘG ŁOWCE – LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA – 23.10.2022, godz. 12:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 1: LKS MAKOVIA MAKOWISKO – LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY  – 23.10.2022, godz. 12:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 1: LKS TĘCZA WYSOCK – KS KORONA TUCHLA – 23.10.2022, godz. 12:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 2: KS NIZINY – LKS WALAWIANKA WALAWA – 23.10.2022, godz. 12:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 2: LKS GROM WYSZATYCE – LKS WIAR HUWNIKI – 23.10.2022, godz. 12:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 2: LKS FENIX LESZNO – KS ARTMAX PIKULICE – 23.10.2022, godz. 12:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 2: LKS RADA ORZECHOWCE – LKS BIZON MEDYKA – 23.10.2022, godz. 12:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 2: KS CZARNI BOLESTRASZYCE – LKS KORONA OLSZANY – 23.10.2022, godz. 12:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 2: LKS UJKOWICE – KS JAWOR NEHRYBKA – 22.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 3: LKS BŁĘKITNI WIERZBNA – LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA – 23.10.2022, godz. 12:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 3: LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA – 23.10.2022, godz. 12:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 3: LKS SOBOL NIŻATYCE – KS WIĄZOWNICA – WISŁOCZANKA TRYŃCZA – 23.10.2022, godz. 12:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 3: GKS ZARZECZE – LKS GACOVIA GAĆ – 23.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 3: KS KISIELÓW – LKS POGÓRZE ROKIETNICA – 22.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 4: LKS MIĘKISZ NOWY – LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA – 23.10.2022, godz. 12:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 4: LKS WALTER OPAKA – KS ZDRÓJ II HORYNIEC – 23.10.2022, godz. 12:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 4: LKS LEŚNIK PŁAZÓW – AKS LEGIA OLESZYCE – 23.10.2022, godz. 12:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 4: LKS UNIA ŁUKAWIEC – LKS TANEW WOLA WIELKA – 23.10.2022, godz. 12:00

 Jarosław: Klasa B Grupa 4: LKS BŁĘKITNI ZALESIE  – LKS PIAST ANTONIKI – 23.10.2022, godz. 12:00

 Krosno: Klasa B Grupa 1: Czerteż  – Polańczyk Nelson – 23.10.2022, godz. 14:00

 Krosno: Klasa B Grupa 1: Srogów Pogórze – SAN MRZYGŁÓD – 23.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: Klasa B Grupa 1: Myczkowce Zalew – MKS Lotnik Bieszczady II Ustrzyki Dolne – 23.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: Klasa B Grupa 1: Lutowiska  – Średnia Wieś – 23.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: Klasa B Grupa 1: Łukowe Gabry – Poraż Juventus – 23.10.2022, godz. 14:00

 Krosno: Klasa B Grupa 2: Sieniawa Wisłok – JAĆMIERZ – 23.10.2022, godz. 13:00

 Krosno: Klasa B Grupa 2: Nowosielce Szarotka – Wzdów – 23.10.2022, godz. 14:00

 Krosno: Klasa B Grupa 2: KS VICTORIA PAKOSZÓWKA – Głębokie LKS – 23.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: Klasa B Grupa 2: Pielnia Orion – ORŁY JABŁONKA – 23.10.2022, godz. 13:00

 Krosno: Klasa B Grupa 2: Dydnia Zryw – LKS ODRZECHOWA – 23.10.2022, godz. 13:00

 Krosno: Klasa B Grupa 2: LKS Hłudno – Nowotaniec Cosmos II – 23.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: Klasa B Grupa 2: Golcowa – Markowce – 23.10.2022, godz. 13:00

 Krosno: Klasa B Grupa 3: Jasienica – Rymanów Zdrój – 23.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: Klasa B Grupa 3: Trześniów – Lubatowa – 23.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: Klasa B Grupa 3: PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE – SZCZEPAŃCOWA – 23.10.2022, godz. 13:00

 Krosno: Klasa B Grupa 3: LKS Orzeł Pustyny – Milcza – 23.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: Klasa B Grupa 3: Wesoła – Kombornia  – 23.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: Klasa B Grupa 3: Głowienka – Domaradz Sokół – 23.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: Klasa B Grupa 4: Chorkówka Nafta – Łubno Tajfun – 23.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: Klasa B Grupa 4: Iwla – Kopytowa Polonia  – 23.10.2022, godz. 14:00

 Krosno: Klasa B Grupa 4: Żeglce – PAUZA – 23.10.2022  –

 Krosno: Klasa B Grupa 4: Strzelec Frysztak – Korczyna Kotwica – 23.10.2022, godz. 14:00

 Krosno: Klasa B Grupa 4: Łubienko – Potok Nurt – 23.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: Klasa B Grupa 4: Świerzowa – KS PASJA KROSNO – 23.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: Klasa B Grupa 5: Team 17 Szebnie – GKS Zarzecze-Dębowiec II – 23.10.2022, godz. 12:30 – Jasło, ul. Śniadeckich –

 Krosno: Klasa B Grupa 5: Łężyny Gaudium – BŁAŻKOWA – 23.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: Klasa B Grupa 5: Krempna Wrzos – Nowy Glinik Dragon – 23.10.2022, godz. 15:30

 Krosno: Klasa B Grupa 5: Hankówka – LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI – 23.10.2022, godz. 13:00

 Krosno: Klasa B Grupa 5: Warzyce – Święcany Standart – 23.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: Klasa B Grupa 5: Nowy Żmigród Wisłoka  – Osobnica Sparta – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 1: Bratek Bratkowice – Rudzik Rudna Mała – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 1: Mrowlanka Mrowla – Victoria Budy Głogowskie – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 1: Dąb Dąbrowa – Biała Rzeszów – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 1: Orzeł Wysoka Głogowska – KS Baranówka Rzeszów – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 1: KS Świlcza – Trzcianka Trzciana – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 1: Rudnianka Rudna Wielka – PZU SMS Resovia III Rzeszów – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 2: Korona Dobrzechów – Sokół Grodzisko – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 2: Rotar Węglówka – Herman Hermanowa – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 2: Diament Pstrągowa – Czarni Czudec – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 2: Płomyk Lutoryż – Granit Wysoka Strzyżowska – 23.10.2022, godz. 14:30

 Rzeszów: Klasa B Grupa 2: Grom Mogielnica – Orły Pstrągówka – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 2: KS II Bystrzyca – Grunwald Połomia – 23.10.2022, godz. 14:00 – w Olchowej –

 Rzeszów: Klasa B Grupa 2: Huragan Kozłówek – Start Lubenia – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 3: Pogórze Bachórz – Orzeł Wysoka Łańcucka – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 3: Iskra II Jawornik Polski – Polonia Hyżne – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 3: Orzeł Harta – Czarni Kraczkowa – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 3: HALO Hyżne – Tatyna Dylągówka – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 3: Jawor Krzemienica – Markovia Markowa – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 4: Astra Medynia Głogowska – KS Terliczka – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 4: Herkules Trzebuska – Brzeg Białobrzegi – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 4: Włókniarz II Rakszawa – Stobierna Krzywe – 22.10.2022, godz. 15:30 – w Brzózy Stadnickiej –

 Rzeszów: Klasa B Grupa 4: Start Brzóza Stadnicka – Las Zalesie – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 4: Głuchowianka Głuchów – PAUZA – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 5: Grom Krzemienica – Wiśnia Trzciana – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 5: LKS Dębiaki – Barka Breń Osuchowski – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 5: Grunwald Padew Narodowa – Rzędzian Rzędzianowice – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 5: Czarni II Trześń – Jutrzenka Ławnica – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 5: Pitmark Jaślany – Błysk Górki – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 6: Jamnica Dulcza Wielka – Apollo Dulcza Mała – 23.10.2022, godz. 13:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 6: Sokół Pień – Piast Wadowice Górne – 22.10.2022, godz. 15:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 6: LKS Wierzchowiny – Iskra Łączki Brzeskie – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 6: Sokół Partynia – Orły Ruda – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 6: KS Zgórsko – Sprint Żarówka – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 6: KS SMP Tuszyma – Madras Goleszów – 23.10.2022, godz. 16:00 – w Goleszowie –

 Rzeszów: Klasa B Grupa 7: Marmury Przyłęk – LKS Hucina – 23.10.2022, godz. 14:00 – w Hucinie –

 Rzeszów: Klasa B Grupa 7: Wilga Widełka – Ostrovia II Ostrowy Baranowskie – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 7: APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna – Vigor Trzęsówka – 23.10.2022, godz. 15:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 7: Potok Dobrynin – Werynianka Werynia – 23.10.2022, godz. 13:00

 Rzeszów: Klasa B Grupa 7: Florian Ostrowy Tuszowskie – Huragan Przedbórz – 23.10.2022, godz. 14:00

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1: Kolejarz Knapy – Wspólnota Serbinów – 23.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1: LZS Krzątka – LZS Tarnowska Wola – 23.10.2022, godz. 12:00

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1: Iskra Sobów – KS ŻUPAWA – 23.10.2022, godz. 12:00

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1: OKS JUNIOR ZAKRZÓW II – Płomień Chmielów – 23.10.2022, godz. 12:00

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1: OKS Wielowieś  – Sokół Sokolniki – 23.10.2022, godz. 12:00

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1: KS WYDRZA – KS CYGANY – 23.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1: Płomień Trześń – LZS Wola Baranowska – 22.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2: LKS Sanna Zaklików – LZS LOTNIK TURBIA – 22.10.2022, godz. 18:00 – w Zdziechowicach –

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2: LZS Polonia Przędzel – LZS ŻABNO – 23.10.2022, godz. 12:00

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2: GAS Łęg Stany – ORZEŁ GLINIANKA – 23.10.2022, godz. 12:00

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2: TRUCK Kotowa Wola – LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA – 23.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2: Huragan Zdziechowice – Jutrzenka Kopki – 23.10.2022, godz. 12:00

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2: KP Zarzecze – WKS Kurzyna – 22.10.2022, godz. 14:00

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3: LKS San Wierzawice  – Azalia Wola Zarczycka II – 23.10.2022, godz. 12:00

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3: LKS Jodła Przychojec – Azalia Brzóza Królewska – 23.10.2022, godz. 12:00

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3: Orzeł Biedaczów  – KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA – 23.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3: Kłyż Tarnogóra – Tanew Harasiuki – 23.10.2022, godz. 12:00

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3: Grabniak Hucisko – Rotunda Krzeszów – 23.10.2022, godz. 12:00

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3: KS ŁUKOWA – GKS GROBLE – 23.10.2022, godz. 12:00

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3: Złotsan Kuryłówka – Victoria Giedlarowa – 23.10.2022, godz. 12:00

3 liga kobiet grupa 4: PAUZA – ISKRA BRZEZINKA KKPN – 22.10.2022 –

3 liga kobiet grupa 4: Naprzód Sobolów – POGORZANKA POGORZYCE – 22.10.2022, godz. 13:00

3 liga kobiet grupa 4: Football Success Academy Kraków – KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – 23.10.2022, godz. 16:00

3 liga kobiet grupa 4: MOSiR Lubartów – Inter Gnojnica – 23.10.2022, godz. 13:00

3 liga kobiet grupa 4: Górnik II Łęczna – Rysy Bukowina Tatrzańska – 22.10.2022, godz. 17:00

3 liga kobiet grupa 4: Resovia II Rzeszów – Izolator Boguchwała – 23.10.2022, godz. 14:30

4 liga kobiet: AP Jasło – Grodziszczanka Grodzisko Dln. – 22.10.2022, godz. 12:00

4 liga kobiet: Sanovia Lesko – SPEC Stal Łańcut – 22.10.2022, godz. 11:00

4 liga kobiet: Olimpia Pysznica – Korona Tuchla – 22.10.2022, godz. 11:00