Piłkarski Rozkład Jazdy – LIGI MŁODZIEŻOWE [21-23 października]

213

Przedstawiamy wykaz meczów piłkarskich na najbliższy weekend 21-23 października w rozgrywkach juniorów, trampkarzy, młodzików, żaków i skrzatów organizowanych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.

JUNIORZY

A1 Junior, grupa 1: JKS SMS Jarosław – PZU SMS Resovia Rzeszów – 22.10.2022, godz. 16:00

A1 Junior, grupa 1: Karpaty Krosno – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – 23.10.2022, godz. 14:30

A1 Junior, grupa 1: Stal Rzeszów S.A. – Igloopol Dębica – 22.10.2022, godz. 10:00 – Arena Słocina –

A1 Junior, grupa 1: Stal Stalowa Wola P.S.A. – SMS Siarka Tarnobrzeg – 22.10.2022, godz. 11:00

A1 Junior, grupa 2: SMS Siarka II Tarnobrzeg – Ekoball Sanok – 22.10.2022, godz. 10:00 – na Zwierzyńcu –

A1 Junior, grupa 2: MKS DAP Dębica – Czarni 1910 Jasło – 22.10.2022, godz. 13:30

A1 Junior, grupa 2: UKS SMS Stal Mielec – FKS Stal Mielec S. A. – 23.10.2022, godz. 10:00

A1 Junior, grupa 2: AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Stal II Rzeszów S.A. – 22.10.2022, godz. 10:00 – ul. Świadka –

A1 Junior, grupa 3: PZU SMS Resovia II Rzeszów – Dynovia Dynów – 23.10.2022, godz. 09:30

A1 Junior, grupa 3: LKS Skołyszyn – Orzeł Przeworsk – 22.10.2022, godz. 10:30

A1 Junior, grupa 3: KS Przybyszówka – Brzozovia Brzozów – 23.10.2022, godz. 13:00

A1 Junior, grupa 4: Bratek Bratkowice – KS Trenera Łukasza Kościelskiego – 22.10.2022, godz. 11:00

A1 Junior, grupa 4: PAUZA – Karpaty II Krosno – 22.10.2022 –

 Dębica: A1 Junior – Kamieniarz Golemki – KS BYSTRZYCA – 2022-10-20 – 16:00 – w Czarnej –

 Jarosław: A1 Junior, klasa O: MKS SOKÓŁ SIENIAWA – MKS Kańczuga – 22.10.2022, godz. 14:00 – w Manasterzu –

 Jarosław: A1 Junior, klasa O: KS WIĄZOWNICA – MKS START PRUCHNIK – 22.10.2022, godz. 14:00

 Jarosław: A1 Junior, klasa O: LKS HETMAN LASZKI – PAUZA: LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – 22.10.2022, godz. 14:00

 Jarosław: A1 Junior, klasa O: LKS PROMYK URZEJOWICE – LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – 22.10.2022, godz. 14:00

 Jarosław: A1 Junior, klasa O: LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – UKS HEKTOR ROŹWIENICA – 22.10.2022, godz. 14:00

 Jarosław: A1 Junior Grupa 2: LKS SAN GORZYCE – GKS MAJDAN SIENIAWSKI – 22.10.2022, godz. 16:00

 Krosno: A1 Junior O jun. starszych – Sobniów Jasło – Grabówka – 22.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: A1 Junior O jun. starszych – Wojaszówka – ZKS Nafta-Splast Jedlicze – 22.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: A1 Junior O jun. starszych – Besko LKS Przełom – Górnik Grabownica Starzeńska – 22.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: A1 Junior O jun. starszych – Rogi Burza – Targowiska – 22.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: A1 Junior O jun. starszych – Nienaszów Tempo – Zagórz Osława – 2022-10-19 – 15:00

 Krosno: A1 Junior O jun. starszych – Korczyna Kotwica – Długie LKS San-Bud – 22.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: A1 Junior O jun. starszych – Targowiska – Nienaszów Tempo – 25.10.2022 – 15:00

 Krosno: A1 Junior jun. starszy Grupa 2: Lubatówka – Zmiennica – 22.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: A1 Junior jun. starszy Grupa 2: Jasienica – PAUZA – 22.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: A1 Junior jun. starszy Grupa 2: Jabłonica Polska – Lubatowa – 22.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: A1 Junior Grupa 1: Czarni Czudec – Sokół Sokołów Młp. – 22.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: A1 Junior Grupa 1: Korona Rzeszów – Rudnianka Rudna Wielka – 22.10.2022, godz. 10:00 – w Krasnem –

 Rzeszów: A1 Junior Grupa 1: Reslogistic Błażowianka Błażowa – Leśna Wólka Podleśna – 22.10.2022, godz. 10:00 – w Borku Nowym –

 Rzeszów: A1 Junior Grupa 2: Markovia Markowa – Wisłok Czarna – 22.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: A1 Junior Grupa 2: Start Brzóza Stadnicka – Błękit Żołynia – 22.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: A1 Junior Grupa 2: Orzeł Wysoka Łańcucka – LKS Wola Dalsza – 22.10.2022, godz. 12:00

 Rzeszów: A1 Junior Grupa 2: Dąb Kosina – Rzemieślnik Strażów – 2022-10-19 – 16:00

 Rzeszów: A1 Junior Grupa 3: Sokół Kolbuszowa Dolna – Pitmark Jaślany – 2022-10-19 – 16:00

 Rzeszów: A1 Junior Grupa 3: Wisłoka Borowa – Start Wola Mielecka – 22.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: A1 Junior Grupa 3: Gryf Mielec – Piast Wadowice Górne – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: A1 Junior Grupa 3: Atut Podborze – Smoczanka Mielec – 22.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: A1 Junior Grupa 3: Victoria Czermin – PAUZA – 22.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1: PAUZA – ŁKS Łowisko – 23.10.2022, godz. 13:00

 Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1: LKS Brzyska Wola – Stal Nowa Dęba – 23.10.2022 W Starym Mieście –

 Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1: LZS Ździary – Olimpia Pysznica – 22.10.2022, godz. 14:30

 Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1: Sparta Jeżowe – PAUZA – 23.10.2022 –

 Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1: Sokół Nisko – Azalia Wola Zarczycka – 22.10.2022, godz. 11:00 – w Racławicach –

 Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1: GAP ZALESZANY – LKS San Wierzawice – 22.10.2022, godz. 15:00 – W Zbydniowie –

 Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1: KP Podwolina – Górnovia Górno – 23.10.2022, godz. 13:00

 Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1: PAUZA – Sokół Kamień – 23.10.2022 –

 Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2: Czarni Lipa – PUKS Francesco Jelna – 2022-10-19 – 18:00

 Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2: KS Wisan Skopanie – Orzeł Rudnik – 22.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2: Czarni Lipa – LZS ŻABNO – 22.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2: PUKS Francesco Jelna – LZS Jadachy – 22.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2: Advit Łętownia – Strzelec Dąbrowica – 23.10.2022, godz. 11:00

B1 Junior Młodszy – grupa 1: PZU SMS Resovia II Rzeszów – SMS Siarka Tarnobrzeg – 2022-10-19 – 12:00

B1 Junior Młodszy – grupa 1: Stal II Rzeszów S.A. – PZU SMS Resovia II Rzeszów – 22.10.2022, godz. 13:00 – Arena Słocina –

B1 Junior Młodszy – grupa 1: SMS Siarka Tarnobrzeg – Karpaty Krosno – 23.10.2022, godz. 11:00 – ul. Zwierzyniecka 32 –

B1 Junior Młodszy – grupa 1: JKS SMS Jarosław – UKS SMS Stal Mielec – 22.10.2022, godz. 10:00

B1 Junior Młodszy – grupa 1: APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – MKS DAP Dębica – 23.10.2022, godz. 12:30 – Mielec, ul. Warszawska 5 –

B1 Junior Młodszy – grupa 2: PAUZA – Ekoball Sanok – 22.10.2022 –

B1 Junior Młodszy – grupa 2: Czarni 1910 Jasło – Karpaty II Krosno – 23.10.2022, godz. 15:00

B1 Junior Młodszy – grupa 2: Stal Stalowa Wola P.S.A. – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – 22.10.2022, godz. 13:30

B1 Junior Młodszy – grupa 2: JKS SMS II Jarosław – Igloopol Dębica – 23.10.2022, godz. 12:00

B1 Junior Młodszy – grupa 3: Lechia Sędziszów Młp. – PAUZA: Wisłoka Dębica – 23.10.2022, godz. 11:00

B1 Junior Młodszy – grupa 3: Polonia Przemyśl – SPEC Stal Łańcut – 22.10.2022, godz. 14:30

B1 Junior Młodszy – grupa 3: Wisłok Strzyżów – Orzeł Przeworsk – 23.10.2022, godz. 15:00 – w Dobrzechowie –

B1 Junior Młodszy – grupa 3: Brzozovia Brzozów – FKS Stal Mielec S. A. – 22.10.2022, godz. 14:00 – MOSiR (Brzozów, Legionistów 3) –

B1 Junior Młodszy – grupa 4: PAUZA – UKS SMS Rzeszów – 22.10.2022, godz. 14:30

B1 Junior Młodszy – grupa 4: Błękitni Ropczyce – PAUZA – 23.10.2022, godz. 11:00

B1 Junior Młodszy – grupa 4: AP Sanok – LKS Skołyszyn – 22.10.2022, godz. 10:00

B1 Junior Młodszy – grupa 4: MKS Pogoń Sokół Lubaczów – AP Beniaminek Krosno – 22.10.2022, godz. 11:00

B1 Junior Młodszy – grupa 5: Iskra Zgłobień – Team Przecław – 22.10.2022, godz. 13:30

B1 Junior Młodszy – grupa 5: APPN Sokół II Kolbuszowa Mielec – MKS DAP II Dębica – 23.10.2022, godz. 14:30 – Mielec, ul. Warszawska –

B1 Junior Młodszy – grupa 5: Halo Hyżne – Igloopol II Dębica – 22.10.2022, godz. 14:00

B1 Junior Młodszy – grupa 5: Beskid Posada Górna – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 22.10.2022, godz. 11:00

 Dębica: B1 Junior Młodszy: Błękitni Siedlanka – DAP DEBICA – 2022-10-19 – 16:00

 Dębica: B1 Junior Młodszy: Florian Ostrowy Tuszowskie – KS Legion Pilzno – 21.10.2022, godz. 16:30

 Dębica: B1 Junior Młodszy: Brzostowianka Brzostek – KS BYSTRZYCA – 2022-10-19 – 16:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 2: PKS UNUM BABICE – UKS ORLIK/CZUWAJ PRZEMYŚL – 22.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3: MKS SOKÓŁ SIENIAWA – LKS START MIROCIN – 25.10.2022 – 16:30

 Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3: LKS START MIROCIN – KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA – 22.10.2022, godz. 14:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3: PAUZA – GKS ZARZECZE – 22.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3: LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – LKS SAN GORZYCE – 22.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3: MKS SOKÓŁ SIENIAWA – KS SZÓWSKO – 22.10.2022, godz. 11:00 – w Manasterzu –

 Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3: LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – 22.10.2022, godz. 10:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 4: LKS URSUS DACHNÓW – MKS ROZTOCZE NAROL – 22.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 4: MKS JUWENIA CIESZANÓW – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – 22.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 4: LKS WALTER OPAKA – LKS GRANICZNI KROWICA – 22.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 4: LKS CZARNI OLESZYCE – LKS CZERWONI CEWKÓW – 22.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 4: KS VICTORIA STARY DZIKÓW – PAUZA – 22.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: B1 Junior Młodszy, grupa 1: Ustrzyki Dolne – Izdebki LKS – 22.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 2: ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Iwonicz Iwonka – 22.10.2022, godz. 10:30

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 1: Strug Tyczyn – Start Lubenia – 23.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 1: KS Zaczernie – Junak Rzeszów – 22.10.2022, godz. 11:30

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 1: PAUZA – Aramix Niebylec – 22.10.2022 –

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 1: AP Głogovia Głogów Młp. – Grunwald Budziwój – 22.10.2022, godz. 11:00 – w Widełce –

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 2: Tatyna Dylągówka – Arka Albigowa – 22.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 2: Unia Korniaktów Północny – Astra Medynia Głogowska – 22.10.2022, godz. 16:00

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 2: Grom Handzlówka – Głuchowianka Głuchów – 22.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 2: Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Orzeł Wólka Niedźwiedzka – 22.10.2022, godz. 15:00

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 2: Iskra Jawornik Polski – Czarni Kraczkowa – 22.10.2022, godz. 11:00 – w Manasterzu –

 Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy: LZS Rzeczyca Długa – LZS Słowianin Grębów – 22.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy: TS Transdźwig Stale – Złotsan Kuryłówka – 22.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy: GAS Łęg Stany – Stal Gorzyce – 22.10.2022, godz. 15:30

 Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy: Unia Nowa Sarzyna – Płomień Trześń – 23.10.2022, godz. 13:00

 Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy: OKS JUNIOR ZAKRZÓW – Victoria Giedlarowa – 22.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy: Azalia Wola Zarczycka – Pogoń Leżajsk – 22.10.2022, godz. 11:00

TRAMPKARZE

C1 Trampkarz, grupa 1: AP Beniaminek Krosno – PZU SMS Resovia Rzeszów – 2022-10-19 – 15:00 – w Korczynie –

C1 Trampkarz, grupa 1: Karpaty Krosno – Stal II Rzeszów S.A. – 22.10.2022, godz. 10:00

C1 Trampkarz, grupa 1: FKS Stal Mielec S. A. – AP Beniaminek Krosno – 22.10.2022, godz. 10:00 – w Woli Chorzelowskiej –

C1 Trampkarz, grupa 1: PZU SMS Resovia Rzeszów – DAP Dębica – 22.10.2022, godz. 09:30

C1 Trampkarz, grupa 1: UKS SMS Rzeszów – Czarni 1910 Jasło – 22.10.2022, godz. 10:00 – w Nowej Wsi –

C1 Trampkarz, grupa 2: PZU SMS Resovia II Rzeszów – KS Legion Pilzno – 23.10.2022, godz. 16:30

C1 Trampkarz, grupa 2: SPEC Stal Łańcut – UKS SMS Przemyśl – 23.10.2022, godz. 11:00

C1 Trampkarz, grupa 2: Stal Stalowa Wola P.S.A. – UKS SMS Stal Mielec – 22.10.2022, godz. 11:00

C1 Trampkarz, grupa 2: Igloopol Dębica – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – 21.10.2022, godz. 16:00

C1 Trampkarz, grupa 3: Ekoball Sanok – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 22.10.2022, godz. 11:00

C1 Trampkarz, grupa 3: Sparta Leżajsk – JKS SMS Jarosław – 22.10.2022, godz. 11:30

C1 Trampkarz, grupa 3: JSRR Jarosław – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – 23.10.2022, godz. 10:00

C1 Trampkarz, grupa 3: Dynovia Dynów – Polonia Przemyśl – 22.10.2022, godz. 11:00

C1 Trampkarz, grupa 4: Grunwald Budziwój – Wisłok Strzyżów – 2022-10-20 – 16:30

C1 Trampkarz, grupa 4: Grunwald Budziwój – Lechia Sędziszów Młp. – 23.10.2022, godz. 10:00

C1 Trampkarz, grupa 4: GKS Majdan Sieniawski – Piast Nowa Wieś – 22.10.2022, godz. 11:00

C1 Trampkarz, grupa 4: Unia Nowa Sarzyna – Stal II Stalowa Wola P.S.A. – 22.10.2022, godz. 11:00

C1 Trampkarz, grupa 4: Wisłok Strzyżów – Grodziszczanka Grodzisko Dln. – 22.10.2022, godz. 10:30 – w Dobrzechowie –

C1 Trampkarki , grupa 5: AP Beniaminek Krosno – Diament Jodłowa – 25.10.2022 – 16:00 – w Korczynie –

 Dębica: C1 Trampkarz: Igloopol Dębica – SOKÓŁ PIEŃ – 2022-10-20 – 15:30

 Dębica: C1 Trampkarz: KS Kaskada Ostrów – Kamionka – Ostrovia Ostrowy Baranowskie – 2022-10-20 – 15:30

 Dębica: C1 Trampkarz: Sparta Chorzelów – LKS Pustków – 22.10.2022, godz. 11:00

 Dębica: C1 Trampkarz: Błękitni Ropczyce – Progres Kawęczyn Sędziszowski – 2022-10-20 – 15:30

 Dębica: C1 Trampkarz: LKS Sokół Malinie – KS Legion Pilzno – 2022-10-20 – 15:30

 Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1: JSRR JAROSŁAW – LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA – 22.10.2022, godz. 14:00

 Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1: LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA – PAUZA – 22.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1: PAUZA – JSRR JAROSŁAW – 22.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1: LKS POGÓRZE ROKIETNICA – LKS MAKOVIA MAKOWISKO – 22.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1: UKS ORLIK PRZEMYŚL – LKS ŁĘK OSTRÓW – 22.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1: LKS SKOŁOSZÓW – UKS HEKTOR ROŹWIENICA – 22.10.2022, godz. 10:00

 Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 2: LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – MKS Kańczuga – 23.10.2022, godz. 10:30

 Krosno: C1 Trampkarz Grupa 1: Grabówka – Bezmiechowa LKS Lotniarz – 22.10.2022, godz. 14:00

 Krosno: C1 Trampkarz Grupa 1: Górnik Grabownica Starzeńska – Górki – 22.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: C1 Trampkarz Grupa 2: WRÓBLIK SZLACHECKI – LKS Niebieszczany Remix – 22.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3: Przełęcz Dukla – STOWARZYSZENIE OLYMPIC2014 SZKÓŁKA PIŁKARSKA – 22.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3: Świerzowa – Przełęcz Dukla – 2022-10-19 – 15:30

 Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 1: Bratek Bratkowice – Herman Hermanowa – 22.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 1: Strug Tyczyn – PZU SMS Resovia II Rzeszów – 22.10.2022, godz. 09:30

 Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 1: PAUZA – KS Przybyszówka – 22.10.2022 –

 Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 1: Rudnianka Rudna Wielka – UKS SMS II Rzeszów – 22.10.2022, godz. 09:00

 Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 1: Wisłok Strzyżów – Tempo Cmolas – 22.10.2022, godz. 13:00 – w Dobrzechowie –

 Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 2: Markovia Markowa – Plantator Nienadówka – 22.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 2: Sawa Sonina – Jawor Krzemienica – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 2: SPEC Stal Łańcut – LKS Jasionka – 24.10.2022, godz. 16:30

 Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 2: Styrobud Trzeboś – Błękit Żołynia – 22.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 2: Korona Rzeszów – Crasnovia Krasne – 24.10.2022, godz. 15:00 – w Krasnem –

 Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 1: KP Tanew Wólka Tanewska – Rotunda Krzeszów – 22.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 1: Sparta Jeżowe – KS Sarzyna – 22.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 2: San Kłyżów – Stal Nowa Dęba – 22.10.2022, godz. 11:00

C2 Trampkarz, grupa 1: DAP Dębica – AP Beniaminek Krosno – 25.10.2022 – 16:00

C2 Trampkarz, grupa 1: Stal Rzeszów S.A. – DAP Dębica – 22.10.2022, godz. 10:00

C2 Trampkarz, grupa 1: AP Beniaminek Krosno – FKS Stal Mielec S. A. – 22.10.2022, godz. 10:00 – w Korczynie –

C2 Trampkarz, grupa 1: UKS SMS Rzeszów – Stal Stalowa Wola P.S.A. – 23.10.2022, godz. 10:00 – w Nowej Wsi

C2 Trampkarz, grupa 1: AP Sanok – Igloopol Dębica – 22.10.2022, godz. 12:00 – Stadion Wiki –

C2 Trampkarz, grupa 2: Karpaty Krosno – SPEC Stal Łańcut – 22.10.2022, godz. 09:00

C2 Trampkarz, grupa 2: Czarni 1910 Jasło – PZU SMS Resovia Rzeszów – 23.10.2022, godz. 10:00

C2 Trampkarz, grupa 2: APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 22.10.2022, godz. 12:00 – Mielec, ul. Warszawska

C2 Trampkarz, grupa 2: UKS Orlik Przemyśl – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – 22.10.2022, godz. 13:30

C2 Trampkarz, grupa 3: Sparta Leżajsk – PAUZA – 22.10.2022, godz. 11:30 – w Kuryłówce

C2 Trampkarz, grupa 3: Stal II Stalowa Wola P.S.A. – Ekoball Sanok – 22.10.2022, godz. 13:30

C2 Trampkarz, grupa 3: Sokół Sokołów Młp. – JKS SMS Jarosław – 22.10.2022, godz. 10:00

C2 Trampkarz, grupa 3: Stal II Rzeszów S.A. – UKS AP Kolejarz Zagórz – 22.10.2022, godz. 15:00

C2 Trampkarz, grupa 4: Iskra Zgłobień – Stal Gorzyce – 22.10.2022, godz. 10:30

C2 Trampkarz, grupa 4: UKS Orlęta Lesko – PAUZA – 22.10.2022, godz. 11:00

C2 Trampkarz, grupa 4: Wisłoka Dębica – Plon Kawęczyn – 23.10.2022, godz. 15:00

C2 Trampkarz, grupa 4: Siarka II Tarnobrzeg S.A. – Azalia Wola Zarczycka – 23.10.2022, godz. 10:00

 Dębica: C2 Trampkarz: FKS Stal Mielec S. A. – Czarnovia Czarna – 2022-10-20 – 17:30 – w Woli Chorzelowskiej

 Dębica: C2 Trampkarz: Kolbuszowianka Kolbuszowa – FKS Stal Mielec S. A. – 25.10.2022 – 15:00

 Dębica: C2 Trampkarz: Czarnovia Czarna – Team Przecław – 25.10.2022 – 16:00

 Rzeszów: C2 Trampkarz: PZU SMS Resovia Rzeszów dziewczynki – Grom Mogielnica – 2022-10-19 – 16:30

 Rzeszów: C2 Trampkarz: UKS Jaworzanka Jawornik Polski – Grom Mogielnica – 22.10.2022, godz. 15:00 – w Manasterzu –

 Rzeszów: C2 Trampkarz: Dynovia Dynów – AP Głogovia Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: C2 Trampkarz: KS Stobierna – PAUZA – 22.10.2022 –

 Rzeszów: C2 Trampkarz: Włókniarz Rakszawa – PZU SMS Resovia Rzeszów dziewczynki – 25.10.2022 – 16:00 – w Smolarzynach –

 Rzeszów: C2 Trampkarz: Budovia Budy Łańcuckie – HALO Hyżne – 22.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: C2 Trampkarz Grupa 1: Victoria Giedlarowa – Advit Łętownia – 22.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: C2 Trampkarz Grupa 1: Złotsan Kuryłówka – GAS Łęg Stany – 22.10.2022, godz. 11:00

MŁODZICY

D1 Młodzik, grupa 1: DAP Dębica – AP Beniaminek Krosno – 2022-10-19 – 15:00

D1 Młodzik, grupa 1: Stal Rzeszów S.A. – FKS Stal Mielec S. A. – 23.10.2022, godz. 10:00 – Arena Słocina –

D1 Młodzik, grupa 1: JSRR Jarosław – DAP Dębica – 2022-10-20 – 17:30

D1 Młodzik, grupa 1: AP Sanok – AP Beniaminek Krosno – 22.10.2022, godz. 14:30 – Wiki Sanok –

D1 Młodzik, grupa 2: PZU SMS Resovia Rzeszów – MULKS Pustynia – 22.10.2022, godz. 14:00

D1 Młodzik, grupa 2: AP Stalowa Wola – Igloopol Dębica – 22.10.2022, godz. 10:00

D1 Młodzik, grupa 2: Global Academy Soccer Jasło – UKS SMS Przemyśl – 22.10.2022, godz. 10:00

D1 Młodzik, grupa 2: Karpaty Krosno – UKS Orlik Przemyśl – 22.10.2022, godz. 14:30

D1 Młodzik, grupa 3: KS Legion Pilzno – Sparta Leżajsk – 22.10.2022, godz. 10:00

D1 Młodzik, grupa 3: AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 22.10.2022, godz. 13:00

D1 Młodzik, grupa 3: Ekoball Sanok – DAF Rzeszów – 22.10.2022, godz. 13:00

D1 Młodzik, grupa 3: Perfect Przeworsk – Plon Kawęczyn – 22.10.2022, godz. 12:30 – w Studzianie

D1 Młodzik, grupa 4: UKS AP Kolejarza Zagórz – SPEC Stal Łańcut – 22.10.2022, godz. 09:00 – W Czaszynie

D1 Młodzik, grupa 4: UKS Szóstka Jasło – Sokół Nisko – 23.10.2022, godz. 16:00

D1 Młodzik, grupa 4: Izolator Boguchwała – ZKS Stal Stalowa Wola – 24.10.2022, godz. 16:00 – w Niechobrzu

D1 Młodzik, grupa 4: PAUZA – Wisłoka Dębica – 22.10.2022, godz. 13:00

D1 Młodzik, grupa 5: PAUZA – APPN Mielec – 22.10.2022 –

D1 Młodzik, grupa 5: Orzełki Brzozów – PAUZA – 22.10.2022 –

D1 Młodzik, grupa 5: Stal Nowa Dęba – Stal II Rzeszów S.A. – 22.10.2022, godz. 11:00

D1 Młodzik, grupa 5: PAUZA – Dynovia Dynów – 22.10.2022, godz. 11:00

D1 Młodzik, grupa 5: Orzełki Brzozów – Dynovia Dynów – 23.10.2022, godz. 11:00

 Dębica: D1 Młodzik: DIAMENT JODŁOWA – Chemik Pustków Osiedle – 21.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D1 Młodzik: Team Przecław – Grunwald Padew Narodowa – 21.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D1 Młodzik: Pogórze Wielopole Skrzyńskie – SP Soccer Ropczyce – 21.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D1 Młodzik: GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW – Progres Kawęczyn Sędziszowski – 21.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D1 Młodzik: Kolbuszowianka Kolbuszowa – KS BYSTRZYCA – 21.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D1 Młodzik: SP STRASZĘCIN – Lechia Sędziszów Młp. – 21.10.2022, godz. 16:20 – w Żyrakowie

 Dębica: D1 Młodzik: DAP DEBICA – UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA – 25.10.2022 – 16:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 1: UKS ORLĘTA LESKO – WILCZKI LESKO – 21.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 1: Ustrzyki Dolne – Rymanów KS Start – 21.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 1: Besko LKS Przełom – Bażanówka LKS Orzeł – 21.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 1: Nowotaniec Cosmos – LKS Niebieszczany Remix – 21.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 2: Grabówka – Górnik Grabownica Starzeńska – 21.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 2: Haczów – STOWARZYSZENIESPORTOWE BRZOZÓW – 21.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 2: LKS Hłudno – ISKRZYNIA – 21.10.2022, godz. 15:00 – w Izdebkach –

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 3: Kombornia – Korczyna Kotwica – 21.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 3: Karpaty Krosno – Targowiska – 21.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 3: Krościenko Wyżne – AKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK PROFBUD KROSNO – 21.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 4: Przełęcz Dukla – Lubatówka – 21.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 4: Kopytowa Polonia – Jaśliska – 21.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 4: Lubatowa – UKS Beniaminek Krosno – 21.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 4: Korczyna II Kotwica – Rogi Burza – 21.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 5: Akademia Piłkarska Czarni Jasło – GLOBAL SOCCER ACADEMY – 21.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 5: Święcany Standart – ZKS Nafta-Splast Jedlicze – 21.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 5: Brzyska – BŁAŻKOWA – 21.10.2022, godz. 15:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1: Raniżovia Raniżów – AP Głogovia Głogów Młp. – 21.10.2022, godz. 16:30

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1: Diament Pstrągowa – Start Lubenia – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1: KS Dzikowiec – Grunwald Budziwój – 22.10.2022, godz. 10:00 – w Weryni –

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1: Strug Tyczyn – Bratek Bratkowice – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2: Orzeł Wysoka Głogowska – PZU SMS Resovia II Rzeszów – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2: PAUZA – Juventus Academy – 22.10.2022 –

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2: KS Przybyszówka – AP WRS United Rzeszów – 22.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2: Leśna Wólka Podleśna – ŁKS Łukawiec – 22.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2: AP Ziomki Rzeszów – AP Głogovia II Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 15:00 – Ul. Świadka –

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3: Szarotka Rogóżno – Błękit Żołynia – 2022-10-20 – 16:30

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3: Reslogistic Błażowianka Błażowa – Szarotka Rogóżno – 25.10.2022 – 16:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3: Czarni Kraczkowa – SPEC Stal Łańcut – 21.10.2022, godz. 16:30

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3: Jawor Krzemienica – Dąb Kosina – 22.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3: Błękit Żołynia – AP Crasnovia Krasne – 23.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3: Reslogistic Błażowianka Błażowa – Pogórze Husów – 23.10.2022, godz. 14:30

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3: Szarotka Rogóżno – Strumyk Malawa – 22.10.2022, godz. 10:00

 Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1: UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM – KP Tanew Wólka Tanewska – 22.10.2022, godz. 13:00

 Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1: Górnovia Górno – KS Sarzyna – 22.10.2022, godz. 13:00

 Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1: Advit Łętownia – Sokół Kamień – 23.10.2022, godz. 13:00

 Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1: Rotunda Krzeszów – Azalia Brzóza Królewska – 22.10.2022, godz. 13:30

D2 Młodzik, grupa 1: UKS SMS Stal Mielec – AP Ziomki/ZImowit Rzeszów – 22.10.2022, godz. 15:30

D2 Młodzik, grupa 1: SPEC Stal Łańcut – AP Beniaminek PROFBUD Krosno – 22.10.2022, godz. 11:00

D2 Młodzik, grupa 1: APPN Mielec – AP Stalowa Wola – 22.10.2022, godz. 14:00

D2 Młodzik, grupa 1: AP Sanok – UKS SMS Przemyśl – 23.10.2022, godz. 10:00

D2 Młodzik, grupa 1: FKS Stal Mielec S. A. – DAP Dębica – 22.10.2022, godz. 12:00 – w Woli Chorzelowskiej –

D2 Młodzik, grupa 2: KS JKS Jarosław – Karpaty Krosno – 22.10.2022, godz. 12:30

D2 Młodzik, grupa 2: ZKS Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 22.10.2022, godz. 10:00

D2 Młodzik, grupa 2: UKS Szóstka Jasło – Stal Gorzyce – 22.10.2022, godz. 12:30

D2 Młodzik, grupa 2: PZU SMS Resovia II Rzeszów – AP Beniaminek PROFBUD II Krosno – 2022-10-19 – 15:00

D2 Młodzik, grupa 2: Stal II Rzeszów S.A. – Przełęcz Dukla – 23.10.2022, godz. 12:30 – Arena Słocina –

D2 Młodzik, grupa 2: UKS LPFA Tarnobrzeg – Sokół Nisko – 22.10.2022, godz. 10:00

D2 Młodzik, grupa 3: KS Legion Pilzno – Ekoball Sanok – 22.10.2022, godz. 10:00

D2 Młodzik, grupa 3: ZKS Izolator Boguchwała – AP Jasło – 22.10.2022, godz. 10:00

D2 Młodzik, grupa 3: Grunwald Budziwój – Chemik Pustków – 24.10.2022, godz. 16:45

D2 Młodzik, grupa 3: AP WRS United Rzeszów – Azalia Wola Zarczycka – 21.10.2022, godz. 17:00 – w Nowej Wsi –

D2 Młodzik, grupa 3: Wisłoka Dębica – PAUZA – 22.10.2022 –

D2 Młodzik, grupa 3: PKS SAN Stalowa Wola – Igloopol Dębica – 22.10.2022, godz. 11:30

 Dębica: D2 Młodzik Grupa 1: SP Soccer Ropczyce – Pogórze Wielopole Skrzyńskie – 24.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D2 Młodzik Grupa 1: PAUZA – KS Legion Pilzno – 24.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D2 Młodzik Grupa 1: MULKS Pustynia – Igloopol Dębica – 22.10.2022, godz. 10:00

 Dębica: D2 Młodzik Grupa 2: STRAŻAK GROCHOWE – KS BYSTRZYCA – 24.10.2022, godz. 16:00 – W Maliniu –

 Dębica: D2 Młodzik Grupa 2: PAUZA – KS Kaskada Ostrów – Kamionka – 24.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D2 Młodzik Grupa 2: Kolbuszowianka Kolbuszowa – PAUZA – 24.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D2 Młodzik Grupa 2: Płomień UKS Zagorzyce – Błękitni Siedlanka – 24.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D2 Młodzik Grupa 2: KS Kaskada Ostrów – Kamionka – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 24.10.2022, godz. 16:00

 Krosno: D2 Młodzik Grupa 1: Odrzykoń Zamczysko – Klimkówka Karpaty – 2022-10-19 – 16:30

 Krosno: D2 Młodzik Grupa 1: Klimkówka Karpaty – Łęki Dukielskie – 2022-10-19 – 16:30

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1: KS Zaczernie – Heiro Rzeszów – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1: Rudnianka Rudna Wielka – Piast Nowa Wieś – 22.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1: LKS Trzebownisko – Aktiv Pro Wiśniowa – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1: Plantator Nienadówka – Noverra Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2: HALO Hyżne – LKS Brzeg Białobrzegi – 22.10.2022, godz. 16:00

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2: Sparta Leżajsk – Dynovia Dynów – 22.10.2022, godz. 10:00 – w Kuryłówce –

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2: AP Crasnovia Krasne – Włókniarz Rakszawa – 22.10.2022, godz. 13:30

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2: Orzeł Wysoka Łańcucka – Sawa Sonina – 22.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2: Arka Albigowa – SPEC Stal Łańcut – 24.10.2022, godz. 16:30

ORLICY

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: ZKS Stal Stalowa Wola – Grodziszczanka Grodzisko Dln. – 23.10.2022, godz. 11:00 – W Grudzisku Górnym

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: Resovia Rzeszów – Karpaty Krosno – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: FKS Stal Mielec S. A. – PAUZA – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: SPEC Stal Łańcut – Sokół Kolbuszowa Dolna – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: AP Beniaminek Krosno – UKS Czarni Oleszyce – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: PAUZA – SPEC Stal Łańcut – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: Sokół Kolbuszowa Dolna – AP Beniaminek Krosno – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: Grodziszczanka Grodzisko Dln. – UKS Czarni Oleszyce – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: Karpaty Krosno – FKS Stal Mielec S. A. – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: ZKS Stal Stalowa Wola – Resovia Rzeszów – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: SPEC Stal Łańcut – Karpaty Krosno – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: FKS Stal Mielec S. A. – ZKS Stal Stalowa Wola – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: Resovia Rzeszów – Grodziszczanka Grodzisko Dln. – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: AP Beniaminek Krosno – PAUZA – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: UKS Czarni Oleszyce – Sokół Kolbuszowa Dolna – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: Karpaty Krosno – AP Beniaminek Krosno – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: PAUZA – UKS Czarni Oleszyce – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Sokół Kolbuszowa Dolna – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: ZKS Stal Stalowa Wola – SPEC Stal Łańcut – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: Resovia Rzeszów – FKS Stal Mielec S. A. – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: AP Beniaminek Krosno – ZKS Stal Stalowa Wola – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: SPEC Stal Łańcut – Resovia Rzeszów – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: FKS Stal Mielec S. A. – Grodziszczanka Grodzisko Dln. – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: UKS Czarni Oleszyce – Karpaty Krosno – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: Sokół Kolbuszowa Dolna – PAUZA – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: ZKS Stal Stalowa Wola – UKS Czarni Oleszyce – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: Grodziszczanka Grodzisko Dln. – PAUZA – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: Resovia Rzeszów – AP Beniaminek Krosno – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: FKS Stal Mielec S. A. – SPEC Stal Łańcut – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: UKS Czarni Oleszyce – Resovia Rzeszów – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: AP Beniaminek Krosno – FKS Stal Mielec S. A. – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: SPEC Stal Łańcut – Grodziszczanka Grodzisko Dln. – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: Sokół Kolbuszowa Dolna – ZKS Stal Stalowa Wola – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: PAUZA – Karpaty Krosno – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: Resovia Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: ZKS Stal Stalowa Wola – PAUZA – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Karpaty Krosno – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: FKS Stal Mielec S. A. – UKS Czarni Oleszyce – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: SPEC Stal Łańcut – AP Beniaminek Krosno – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: Sokół Kolbuszowa Dolna – FKS Stal Mielec S. A. – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: UKS Czarni Oleszyce – SPEC Stal Łańcut – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: AP Beniaminek Krosno – Grodziszczanka Grodzisko Dln. – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: PAUZA – Resovia Rzeszów – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Orliczki U-11 Grupa 5: Karpaty Krosno – ZKS Stal Stalowa Wola – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Grupa 1: UKS SMS Stal Mielec – Plon Kawęczyn – 23.10.2022, godz. 11:00 – W Wadowicach –

 E1 Orlik Grupa 1: UKS Szóstka Jasło – DAP Dębica – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Grupa 1: Wisłoka Dębica – SP Soccer Ropczyce – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Grupa 1: UKS SMS Stal Mielec – UKS Szóstka Jasło – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Grupa 1: DAP Dębica – Wisłoka Dębica – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Grupa 1: Plon Kawęczyn – SP Soccer Ropczyce – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Grupa 1: Wisłoka Dębica – UKS SMS Stal Mielec – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Grupa 1: UKS Szóstka Jasło – Plon Kawęczyn – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Grupa 1: SP Soccer Ropczyce – DAP Dębica – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Grupa 1: UKS Szóstka Jasło – Wisłoka Dębica – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Grupa 1: UKS SMS Stal Mielec – SP Soccer Ropczyce – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Grupa 1: Plon Kawęczyn – DAP Dębica – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Grupa 1: SP Soccer Ropczyce – UKS Szóstka Jasło – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Grupa 1: Wisłoka Dębica – Plon Kawęczyn – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Grupa 1: DAP Dębica – UKS SMS Stal Mielec – 23.10.2022, godz. 11:00

 E1 Orlik Grupa 2: ZKS Stal Stalowa Wola – AP Stalowa Wola – 22.10.2022 W Stalowej Woli –

 E1 Orlik Grupa 2: FKS Stal Mielec S. A. – APPN Mielec – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 2: Siarka Tarnobrzeg S.A. – Sparta Leżajsk – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 2: ZKS Stal Stalowa Wola – FKS Stal Mielec S. A. – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 2: APPN Mielec – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 2: AP Stalowa Wola – Sparta Leżajsk – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 2: Siarka Tarnobrzeg S.A. – ZKS Stal Stalowa Wola – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 2: FKS Stal Mielec S. A. – AP Stalowa Wola – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 2: Sparta Leżajsk – APPN Mielec – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 2: FKS Stal Mielec S. A. – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 2: ZKS Stal Stalowa Wola – Sparta Leżajsk – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 2: AP Stalowa Wola – APPN Mielec – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 2: Sparta Leżajsk – FKS Stal Mielec S. A. – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 2: Siarka Tarnobrzeg S.A. – AP Stalowa Wola – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 2: APPN Mielec – ZKS Stal Stalowa Wola – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 3: SPEC Stal Łańcut – Resovia Rzeszów S.A. – 22.10.2022, godz. 13:30 – W Nowej Wsi –

 E1 Orlik Grupa 3: LKS Zimowit Rzeszów – PAUZA – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 3: AP WRS United Rzeszów – Stal Rzeszów S.A. – 22.10.2022, godz. 13:30

 E1 Orlik Grupa 3: SPEC Stal Łańcut – LKS Zimowit Rzeszów – 22.10.2022, godz. 13:30

 E1 Orlik Grupa 3: PAUZA – AP WRS United Rzeszów – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 3: Resovia Rzeszów S.A. – Stal Rzeszów S.A. – 22.10.2022, godz. 13:30

 E1 Orlik Grupa 3: AP WRS United Rzeszów – SPEC Stal Łańcut – 22.10.2022, godz. 13:30

 E1 Orlik Grupa 3: LKS Zimowit Rzeszów – Resovia Rzeszów S.A. – 22.10.2022, godz. 13:30

 E1 Orlik Grupa 3: Stal Rzeszów S.A. – PAUZA – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 3: LKS Zimowit Rzeszów – AP WRS United Rzeszów – 22.10.2022, godz. 13:30

 E1 Orlik Grupa 3: SPEC Stal Łańcut – Stal Rzeszów S.A. – 22.10.2022, godz. 13:30

 E1 Orlik Grupa 3: Resovia Rzeszów S.A. – PAUZA – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 3: Stal Rzeszów S.A. – LKS Zimowit Rzeszów – 22.10.2022, godz. 13:30

 E1 Orlik Grupa 3: AP WRS United Rzeszów – Resovia Rzeszów S.A. – 22.10.2022, godz. 13:30

 E1 Orlik Grupa 3: PAUZA – SPEC Stal Łańcut – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 4: Orzełek Przeworsk – PAUZA – 22.10.2022 W Studzianie –

 E1 Orlik Grupa 4: UKS SMS Przemyśl – Perfect Przeworsk – 22.10.2022, godz. 09:30

 E1 Orlik Grupa 4: JKS Jarosław – KS Błękit Żołynia – 22.10.2022, godz. 09:30

 E1 Orlik Grupa 4: Orzełek Przeworsk – UKS SMS Przemyśl – 22.10.2022, godz. 09:30

 E1 Orlik Grupa 4: Perfect Przeworsk – JKS Jarosław – 22.10.2022, godz. 09:30

 E1 Orlik Grupa 4: PAUZA – KS Błękit Żołynia – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 4: JKS Jarosław – Orzełek Przeworsk – 22.10.2022, godz. 09:30

 E1 Orlik Grupa 4: UKS SMS Przemyśl – PAUZA – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 4: KS Błękit Żołynia – Perfect Przeworsk – 22.10.2022, godz. 09:30

 E1 Orlik Grupa 4: UKS SMS Przemyśl – JKS Jarosław – 22.10.2022, godz. 09:30

 E1 Orlik Grupa 4: Orzełek Przeworsk – KS Błękit Żołynia – 22.10.2022, godz. 09:30

 E1 Orlik Grupa 4: PAUZA – Perfect Przeworsk – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 4: KS Błękit Żołynia – UKS SMS Przemyśl – 22.10.2022, godz. 09:30

 E1 Orlik Grupa 4: JKS Jarosław – PAUZA – 22.10.2022 –

 E1 Orlik Grupa 4: Perfect Przeworsk – Orzełek Przeworsk – 22.10.2022, godz. 09:30

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: AP Głogovia II Głogów Młp. – Galicja Chmielnik – 22.10.2022, godz. 10:00 – W Głogowie Młp.

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: Strug Tyczyn – AP Głogovia Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: Beniaminek Rzeszów – Strug Tyczyn – 22.10.2022, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: Galicja Chmielnik – AP Głogovia Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: Strug Tyczyn – AP Głogovia II Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: AP Głogovia Głogów Młp. – Beniaminek Rzeszów – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: AP Głogovia II Głogów Młp. – AP Głogovia Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: Galicja Chmielnik – Beniaminek Rzeszów – 22.10.2022, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: Strug Tyczyn – Galicja Chmielnik – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: Beniaminek Rzeszów – AP Głogovia II Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 2: Sokół Sokołów Młp. – KS Dąbrówki – 22.10.2022, godz. 10:00 – W Dąbrówkach –

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 2: Orzeł Wólka Niedźwiedzka – DAF Rzeszów – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 2: KS Dąbrówki – DAF Rzeszów – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 2: Sokół Sokołów Młp. – Orzeł Wólka Niedźwiedzka – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 2: Orzeł Wólka Niedźwiedzka – KS Dąbrówki – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 2: DAF Rzeszów – Sokół Sokołów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: Grom Handzlówka – SPEC Stal Łańcut – 22.10.2022, godz. 10:00 – W Handzlówce –

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: Czarni Kraczkowa – Jawor Krzemienica – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: Astra Medynia Głogowska – Czarni Kraczkowa – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: SPEC Stal Łańcut – Jawor Krzemienica – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: Czarni Kraczkowa – Grom Handzlówka – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: Jawor Krzemienica – Astra Medynia Głogowska – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: Grom Handzlówka – Jawor Krzemienica – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: SPEC Stal Łańcut – Astra Medynia Głogowska – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: Czarni Kraczkowa – SPEC Stal Łańcut – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: Astra Medynia Głogowska – Grom Handzlówka – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Aktiv Pro Wiśniowa – Izolator Boguchwała – 22.10.2022, godz. 10:00 – W Budziwoju –

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Bratek Bratkowice – Trzcianka Trzciana – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Grunwald Budziwój – Bratek Bratkowice – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Izolator Boguchwała – Trzcianka Trzciana – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Bratek Bratkowice – Aktiv Pro Wiśniowa – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Trzcianka Trzciana – Grunwald Budziwój – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Aktiv Pro Wiśniowa – Trzcianka Trzciana – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Izolator Boguchwała – Grunwald Budziwój – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Bratek Bratkowice – Izolator Boguchwała – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Grunwald Budziwój – Aktiv Pro Wiśniowa – 22.10.2022, godz. 10:00

 Dębica: E2 Orlik Grupa 1: Wisłoka Dębica – MULKS Pustynia – 22.10.2022 LKS Strzegocice (Strzegocice ) –

 Dębica: E2 Orlik Grupa 1: KS Bielowy Strzegocice – KS Legion Pilzno – 22.10.2022 –

 Dębica: E2 Orlik Grupa 1: DIAMENT JODŁOWA – KS Bielowy Strzegocice – 22.10.2022 –

 Dębica: E2 Orlik Grupa 1: MULKS Pustynia – KS Legion Pilzno – 22.10.2022 –

 Dębica: E2 Orlik Grupa 1: KS Bielowy Strzegocice – Wisłoka Dębica – 22.10.2022, godz. 11:00

 Dębica: E2 Orlik Grupa 1: KS Legion Pilzno – DIAMENT JODŁOWA – 22.10.2022 –

 Dębica: E2 Orlik Grupa 1: Wisłoka Dębica – KS Legion Pilzno – 22.10.2022 –

 Dębica: E2 Orlik Grupa 1: MULKS Pustynia – DIAMENT JODŁOWA – 22.10.2022 –

 Dębica: E2 Orlik Grupa 1: KS Bielowy Strzegocice – MULKS Pustynia – 22.10.2022 –

 Dębica: E2 Orlik Grupa 1: DIAMENT JODŁOWA – Wisłoka Dębica – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 1: SP Soccer Ropczyce – UKS SMS Stal II Mielec – 21.10.2022, godz. 17:00, w Woli Chorzelowskiej

 E2 Orlik Grupa 1: UKS SMS Stal Mielec – FKS Stal Mielec S. A. – 21.10.2022, godz. 17:00

 E2 Orlik Grupa 1: APPN Mielec – UKS SMS Stal Mielec – 21.10.2022, godz. 17:00

 E2 Orlik Grupa 1: UKS SMS Stal II Mielec – FKS Stal Mielec S. A. – 21.10.2022, godz. 17:00

 E2 Orlik Grupa 1: UKS SMS Stal Mielec – SP Soccer Ropczyce – 21.10.2022, godz. 17:00

 E2 Orlik Grupa 1: FKS Stal Mielec S. A. – APPN Mielec – 21.10.2022, godz. 17:00

 E2 Orlik Grupa 1: SP Soccer Ropczyce – FKS Stal Mielec S. A. – 21.10.2022, godz. 17:00

 E2 Orlik Grupa 1: UKS SMS Stal II Mielec – APPN Mielec – 21.10.2022, godz. 17:00

 E2 Orlik Grupa 1: UKS SMS Stal Mielec – UKS SMS Stal II Mielec – 21.10.2022, godz. 17:00

 E2 Orlik Grupa 1: APPN Mielec – SP Soccer Ropczyce – 21.10.2022, godz. 17:00

 E2 Orlik Grupa 2: UKS FA Nisko – Stal Gorzyce – 22.10.2022, Stalowa Wola, Hutnicza 15

 E2 Orlik Grupa 2: Siarka Tarnobrzeg S.A. – UKS FA Stalowa Wola – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 2: AP Stalowa Wola – ZKS Stal Stalowa Wola – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 2: UKS FA Nisko – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 2: UKS FA Stalowa Wola – AP Stalowa Wola – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 2: Stal Gorzyce – ZKS Stal Stalowa Wola – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 2: AP Stalowa Wola – UKS FA Nisko – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 2: Siarka Tarnobrzeg S.A. – Stal Gorzyce – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 2: ZKS Stal Stalowa Wola – UKS FA Stalowa Wola – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 2: Siarka Tarnobrzeg S.A. – AP Stalowa Wola – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 2: UKS FA Nisko – ZKS Stal Stalowa Wola – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 2: Stal Gorzyce – UKS FA Stalowa Wola – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 2: ZKS Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 2: AP Stalowa Wola – Stal Gorzyce – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 2: UKS FA Stalowa Wola – UKS FA Nisko – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 3: UKS Szóstka Jasło – DAP Dębica – 22.10.2022, Jasło, Sportowa 2

 E2 Orlik Grupa 3: Orzełki Brzozów – Global Soccer Academy Jasło – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 3: PAUZA – Orzełki Brzozów – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 3: DAP Dębica – Global Soccer Academy Jasło – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 3: Orzełki Brzozów – UKS Szóstka Jasło – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 3: Global Soccer Academy Jasło – PAUZA – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 3: UKS Szóstka Jasło – Global Soccer Academy Jasło – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 3: DAP Dębica – PAUZA – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 3: Orzełki Brzozów – DAP Dębica – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 3: PAUZA – UKS Szóstka Jasło – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 4: PAUZA – PZU SMS Resovia Rzeszów – 22.10.2022, Rzeszów, ul. Wyspiańskiego 22

 E2 Orlik Grupa 4: Sokół Sokołów Młp. – Stal Rzeszów S.A. – 22.10.2022, godz. 14:00

 E2 Orlik Grupa 4: SPEC Stal Łańcut – Sokół Sokołów Młp. – 22.10.2022, godz. 14:00

 E2 Orlik Grupa 4: PZU SMS Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów S.A. – 22.10.2022, godz. 14:00

 E2 Orlik Grupa 4: Sokół Sokołów Młp. – PAUZA – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 4: Stal Rzeszów S.A. – SPEC Stal Łańcut – 22.10.2022, godz. 14:00

 E2 Orlik Grupa 4: PAUZA – Stal Rzeszów S.A. – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 4: PZU SMS Resovia Rzeszów – SPEC Stal Łańcut – 22.10.2022, godz. 14:00

 E2 Orlik Grupa 4: Sokół Sokołów Młp. – PZU SMS Resovia Rzeszów – 22.10.2022, godz. 14:00

 E2 Orlik Grupa 4: SPEC Stal Łańcut – PAUZA – 22.10.2022 –

 E2 Orlik Grupa 5: Orzełek Przeworsk – Sparta Leżajsk – 23.10.2022, godz. 14:30, Jarosław, Piekarska 2

 E2 Orlik Grupa 5: JKS Jarosław – UKS SMS Przemyśl – 23.10.2022, godz. 14:30

 E2 Orlik Grupa 5: Sparta Leżajsk – UKS SMS Przemyśl – 23.10.2022, godz. 14:30

 E2 Orlik Grupa 5: Orzełek Przeworsk – JKS Jarosław – 23.10.2022, godz. 14:30

 E2 Orlik Grupa 5: JKS Jarosław – Sparta Leżajsk – 23.10.2022, godz. 14:30

 E2 Orlik Grupa 5: UKS SMS Przemyśl – Orzełek Przeworsk – 23.10.2022, godz. 14:30

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Iskra Jawornik Polski – PAUZA – 22.10.2022, godz. 10:00, w Kraczkowej

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: SPEC Stal Łańcut – Błękit Żołynia – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Czarni Kraczkowa – Arka Albigowa – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Iskra Jawornik Polski – SPEC Stal Łańcut – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Błękit Żołynia – Czarni Kraczkowa – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: PAUZA – Arka Albigowa – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Czarni Kraczkowa – Iskra Jawornik Polski – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: SPEC Stal Łańcut – PAUZA – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Arka Albigowa – Błękit Żołynia – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: SPEC Stal Łańcut – Czarni Kraczkowa – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Iskra Jawornik Polski – Arka Albigowa – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: PAUZA – Błękit Żołynia – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Arka Albigowa – SPEC Stal Łańcut – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Czarni Kraczkowa – PAUZA – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Błękit Żołynia – Iskra Jawornik Polski – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Noverra Głogów Młp. – Jedność Hucisko – 22.10.2022, godz. 10:00, w Hucisku

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Juventus Academy – PAUZA – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: LKS Trzebownisko – Juventus Academy – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Jedność Hucisko – PAUZA – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Juventus Academy – Noverra Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: PAUZA – LKS Trzebownisko – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Noverra Głogów Młp. – PAUZA – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Jedność Hucisko – LKS Trzebownisko – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Juventus Academy – Jedność Hucisko – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: LKS Trzebownisko – Noverra Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Beniaminek Rzeszów – Grom Mogielnica – 22.10.2022, godz. 10:00, w Mogielnicy

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: HALO Hyżne – Dynovia Dynów – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: KS Przybyszówka – Heiro Rzeszów – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Beniaminek Rzeszów – HALO Hyżne – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Dynovia Dynów – KS Przybyszówka – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Grom Mogielnica – Heiro Rzeszów – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: KS Przybyszówka – Beniaminek Rzeszów – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: HALO Hyżne – Grom Mogielnica – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Heiro Rzeszów – Dynovia Dynów – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: HALO Hyżne – KS Przybyszówka – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Beniaminek Rzeszów – Heiro Rzeszów – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Grom Mogielnica – Dynovia Dynów – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Heiro Rzeszów – HALO Hyżne – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: KS Przybyszówka – Grom Mogielnica – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Dynovia Dynów – Beniaminek Rzeszów – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: Start Borek Stary – Rudnianka Rudna Wielka – 22.10.2022, godz. 10:00, w Nowej Wsi

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: PAUZA – AP Crasnovia Krasne – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: AP Głogovia Głogów Młp. – PAUZA – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: Rudnianka Rudna Wielka – AP Crasnovia Krasne – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: PAUZA – Start Borek Stary – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: AP Crasnovia Krasne – AP Głogovia Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: Start Borek Stary – AP Crasnovia Krasne – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: Rudnianka Rudna Wielka – AP Głogovia Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: PAUZA – Rudnianka Rudna Wielka – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: AP Głogovia Głogów Młp. – Start Borek Stary – 22.10.2022, godz. 10:00

 Dębica: F1 Żak Grupa 2: Chemik Pustków Osiedle – Wisłoka Dębica – 22.10.2022 –

 Dębica: F1 Żak Grupa 2: SP Soccer Ropczyce – AP Radomyśl Wielki – 22.10.2022 –

 Dębica: F1 Żak Grupa 2: Team Przecław – SP Soccer Ropczyce – 22.10.2022 –

 Dębica: F1 Żak Grupa 2: Wisłoka Dębica – AP Radomyśl Wielki – 22.10.2022 –

 Dębica: F1 Żak Grupa 2: SP Soccer Ropczyce – Chemik Pustków Osiedle – 22.10.2022 –

 Dębica: F1 Żak Grupa 2: AP Radomyśl Wielki – Team Przecław – 22.10.2022 –

 Dębica: F1 Żak Grupa 2: Chemik Pustków Osiedle – AP Radomyśl Wielki – 22.10.2022 –

 Dębica: F1 Żak Grupa 2: Wisłoka Dębica – Team Przecław – 22.10.2022 –

 Dębica: F1 Żak Grupa 2: SP Soccer Ropczyce – Wisłoka Dębica – 22.10.2022 –

 Dębica: F1 Żak Grupa 2: Team Przecław – Chemik Pustków Osiedle – 22.10.2022 –

ŻACY

 F1 Żak Grupa 1: DAP Dębica – APPN Mielec – 22.10.2022 Gryf (Mielec, Warszawska 93) –

 F1 Żak Grupa 1: FKS Stal Mielec S. A. – AP Jasło – 22.10.2022 –

 F1 Żak Grupa 1: UKS SMS Stal Mielec – FKS Stal Mielec S. A. – 22.10.2022 –

 F1 Żak Grupa 1: APPN Mielec – AP Jasło – 22.10.2022 –

 F1 Żak Grupa 1: FKS Stal Mielec S. A. – DAP Dębica – 22.10.2022 –

 F1 Żak Grupa 1: AP Jasło – UKS SMS Stal Mielec – 22.10.2022 –

 F1 Żak Grupa 1: DAP Dębica – AP Jasło – 22.10.2022 –

 F1 Żak Grupa 1: APPN Mielec – UKS SMS Stal Mielec – 22.10.2022 –

 F1 Żak Grupa 1: FKS Stal Mielec S. A. – APPN Mielec – 22.10.2022 –

 F1 Żak Grupa 1: UKS SMS Stal Mielec – DAP Dębica – 22.10.2022 –

 F1 Żak Grupa 2: Sparta Leżajsk – ZKS Stal Stalowa Wola – 22.10.2022, godz. 10:00, Tarnobrzeg, M. Dąbrowskiej 10

 F1 Żak Grupa 2: Siarka Tarnobrzeg S.A. – Stal Gorzyce – 22.10.2022, godz. 10:00

 F1 Żak Grupa 2: ZKS Stal Stalowa Wola – Stal Gorzyce – 22.10.2022, godz. 10:00

 F1 Żak Grupa 2: Sparta Leżajsk – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 22.10.2022, godz. 10:00

 F1 Żak Grupa 2: Siarka Tarnobrzeg S.A. – ZKS Stal Stalowa Wola – 22.10.2022, godz. 10:00

 F1 Żak Grupa 2: Stal Gorzyce – Sparta Leżajsk – 22.10.2022, godz. 10:00

 F1 Żak Grupa 3: PZU SMS Resovia Rzeszów – SP Soccer Ropczyce – 23.10.2022, godz. 09:00, Rzeszów, ul. Hetmańska 69

F1 Żak Grupa 3: KS Błękit Żołynia – JKS Jarosław – 23.10.2022, godz. 09:00

 F1 Żak Grupa 3: Stal Rzeszów S.A. – KS Błękit Żołynia – 23.10.2022, godz. 09:00

 F1 Żak Grupa 3: SP Soccer Ropczyce – JKS Jarosław – 23.10.2022, godz. 09:00

 F1 Żak Grupa 3: KS Błękit Żołynia – PZU SMS Resovia Rzeszów – 23.10.2022, godz. 09:00

 F1 Żak Grupa 3: JKS Jarosław – Stal Rzeszów S.A. – 23.10.2022, godz. 09:00

 F1 Żak Grupa 3: PZU SMS Resovia Rzeszów – JKS Jarosław – 23.10.2022, godz. 09:00

 F1 Żak Grupa 3: SP Soccer Ropczyce – Stal Rzeszów S.A. – 23.10.2022, godz. 09:00

 F1 Żak Grupa 3: KS Błękit Żołynia – SP Soccer Ropczyce – 23.10.2022, godz. 09:00

 F1 Żak Grupa 3: Stal Rzeszów S.A. – PZU SMS Resovia Rzeszów – 23.10.2022, godz. 09:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Jawor Krzemienica – 22.10.2022, godz. 10:00 w Krzemienicy

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: LKS Wola Dalsza – Dąb Kosina – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: AP Crasnovia Krasne – LKS Wola Dalsza – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Jawor Krzemienica – Dąb Kosina – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: LKS Wola Dalsza – Orzeł Wólka Niedźwiedzka – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Dąb Kosina – AP Crasnovia Krasne – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Dąb Kosina – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Jawor Krzemienica – AP Crasnovia Krasne – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: LKS Wola Dalsza – Jawor Krzemienica – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: AP Crasnovia Krasne – Orzeł Wólka Niedźwiedzka – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Aktiv Pro Wiśniowa – AP Głogovia II Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00, Orlik w Głogowie Młp.

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: AP Głogovia Głogów Młp. – Jedność Niechobrz – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Grom Mogielnica – AP Głogovia Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: AP Głogovia II Głogów Młp. – Jedność Niechobrz – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: AP Głogovia Głogów Młp. – Aktiv Pro Wiśniowa – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Jedność Niechobrz – Grom Mogielnica – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Aktiv Pro Wiśniowa – Jedność Niechobrz – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: AP Głogovia II Głogów Młp. – Grom Mogielnica – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: AP Głogovia Głogów Młp. – AP Głogovia II Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Grom Mogielnica – Aktiv Pro Wiśniowa – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Dynovia Dynów – Sawa Sonina – 22.10.2022, godz. 10:00, Rzeszów, ul. Skrajna

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Beniaminek Rzeszów – Orzeł Wysoka Łańcucka – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Sawa Sonina – Orzeł Wysoka Łańcucka – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Dynovia Dynów – Beniaminek Rzeszów – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Beniaminek Rzeszów – Sawa Sonina – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Orzeł Wysoka Łańcucka – Dynovia Dynów – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Stobierna Krzywe – Sokół Sokołów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00, Stobierna-Krzywe

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Noverra Głogów Młp. – Plon Klęczany – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Bratek Bratkowice – Noverra Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Sokół Sokołów Młp. – Plon Klęczany – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Noverra Głogów Młp. – Stobierna Krzywe – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Plon Klęczany – Bratek Bratkowice – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Stobierna Krzywe – Plon Klęczany – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Sokół Sokołów Młp. – Bratek Bratkowice – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Noverra Głogów Młp. – Sokół Sokołów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Bratek Bratkowice – Stobierna Krzywe – 22.10.2022, godz. 10:00

 Dębica: F2 Żak Grupa 1: PAUZA – Chemik Pustków Osiedle – 22.10.2022

 Dębica: F2 Żak Grupa 1: Progres Kawęczyn Sędziszowski – SP Soccer Ropczyce – 22.10.2022

 Dębica: F2 Żak Grupa 1: PAUZA – Progres Kawęczyn Sędziszowski – 22.10.2022

 Dębica: F2 Żak Grupa 1: Chemik Pustków Osiedle – Sokół Kolbuszowa Dolna – 22.10.2022

 Dębica: F2 Żak Grupa 1: Progres Kawęczyn Sędziszowski – Chemik Pustków Osiedle – 22.10.2022

 Dębica: F2 Żak Grupa 1: Sokół Kolbuszowa Dolna – SP Soccer Ropczyce – 22.10.2022

 Dębica: F2 Żak Grupa 1: PAUZA – Sokół Kolbuszowa Dolna – 22.10.2022

 Dębica: F2 Żak Grupa 1: Chemik Pustków Osiedle – SP Soccer Ropczyce – 22.10.2022

 Dębica: F2 Żak Grupa 1: Sokół Kolbuszowa Dolna – Progres Kawęczyn Sędziszowski – 22.10.2022

 Dębica: F2 Żak Grupa 1: SP Soccer Ropczyce – PAUZA – 22.10.2022

 F2 Żak Grupa 1: AP Sanok – DAP Dębica – 22.10.2022, godz. 11:00, w Przeworsku

 F2 Żak Grupa 1: Perfect Przeworsk – PZU SMS Resovia Rzeszów – 22.10.2022, godz. 11:00

 F2 Żak Grupa 1: Orzełek Przeworsk – Perfect Przeworsk – 22.10.2022, godz. 11:00

 F2 Żak Grupa 1: DAP Dębica – PZU SMS Resovia Rzeszów – 22.10.2022, godz. 11:00

 F2 Żak Grupa 1: Perfect Przeworsk – AP Sanok – 22.10.2022, godz. 11:00

 F2 Żak Grupa 1: PZU SMS Resovia Rzeszów – Orzełek Przeworsk – 22.10.2022, godz. 11:00

 F2 Żak Grupa 1: AP Sanok – PZU SMS Resovia Rzeszów – 22.10.2022, godz. 11:00

 F2 Żak Grupa 1: DAP Dębica – Orzełek Przeworsk – 22.10.2022, godz. 11:00

 F2 Żak Grupa 1: Perfect Przeworsk – DAP Dębica – 22.10.2022, godz. 11:00

 F2 Żak Grupa 1: Orzełek Przeworsk – AP Sanok – 22.10.2022, godz. 11:00

 F2 Żak Grupa 2: Siarka Tarnobrzeg S.A. – APPN Mielec – 22.10.2022, stadion Gryf w Mielcu

 F2 Żak Grupa 2: UKS SMS Stal Mielec – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 22.10.2022

 F2 Żak Grupa 2: ZKS Stal Stalowa Wola – APPN Mielec – 22.10.2022

 F2 Żak Grupa 2: Siarka Tarnobrzeg S.A. – PAUZA – 22.10.2022

 F2 Żak Grupa 2: APPN Mielec – UKS SMS Stal Mielec – 22.10.2022

 F2 Żak Grupa 2: PAUZA – APPN Mielec – 22.10.2022

 F2 Żak Grupa 2: ZKS Stal Stalowa Wola – UKS SMS Stal Mielec – 22.10.2022

 F2 Żak Grupa 2: Siarka Tarnobrzeg S.A. – ZKS Stal Stalowa Wola – 22.10.2022

 F2 Żak Grupa 2: UKS SMS Stal Mielec – PAUZA – 22.10.2022

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Błękit Żołynia – Arka Albigowa – 22.10.2022, godz. 10:00, w Białobrzegach

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Brzeg Białobrzegi – KS Dąbrówki – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Arka Albigowa – KS Dąbrówki – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Błękit Żołynia – Brzeg Białobrzegi – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Brzeg Białobrzegi – Arka Albigowa – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: KS Dąbrówki – Błękit Żołynia – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Iskra Jawornik Polski – GAP Boguchwała – 22.10.2022, godz. 10:00, Rzeszów, Skrajna –

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Beniaminek Rzeszów – HALO Hyżne – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: GAP Boguchwała – HALO Hyżne – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Iskra Jawornik Polski – Beniaminek Rzeszów – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Beniaminek Rzeszów – GAP Boguchwała – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: HALO Hyżne – Iskra Jawornik Polski – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: Heiro Rzeszów – Juventus Academy – 22.10.2022, godz. 10:00, Orlik w Głogowie Młp.

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: AP Głogovia II Głogów Młp. – AP Głogovia Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: Rudnianka Rudna Wielka – AP Głogovia II Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: Juventus Academy – AP Głogovia Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: AP Głogovia II Głogów Młp. – Heiro Rzeszów – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: AP Głogovia Głogów Młp. – Rudnianka Rudna Wielka – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: Heiro Rzeszów – AP Głogovia Głogów Młp. – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: Juventus Academy – Rudnianka Rudna Wielka – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: AP Głogovia II Głogów Młp. – Juventus Academy – 22.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: Rudnianka Rudna Wielka – Heiro Rzeszów – 22.10.2022, godz. 10:00

SKRZATY

 G1 Skrzat: Siarka Tarnobrzeg S.A. – ZKS Stal Stalowa Wola – 22.10.2022, godz. 10:00, Rzeszów, ul. Wyspiańskiego 22

 G1 Skrzat: APPN Mielec – UKS SMS Stal Mielec – 22.10.2022, godz. 10:00

 G1 Skrzat: PZU SMS Resovia Rzeszów – APPN Mielec – 22.10.2022, godz. 10:00

 G1 Skrzat: ZKS Stal Stalowa Wola – UKS SMS Stal Mielec – 22.10.2022, godz. 10:00

 G1 Skrzat: APPN Mielec – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 22.10.2022, godz. 10:00

 G1 Skrzat: UKS SMS Stal Mielec – PZU SMS Resovia Rzeszów – 22.10.2022, godz. 10:00

 G1 Skrzat: Siarka Tarnobrzeg S.A. – UKS SMS Stal Mielec – 22.10.2022, godz. 10:00

 G1 Skrzat: ZKS Stal Stalowa Wola – PZU SMS Resovia Rzeszów – 22.10.2022, godz. 10:00

 G1 Skrzat: APPN Mielec – ZKS Stal Stalowa Wola – 22.10.2022, godz. 10:00

 G1 Skrzat: PZU SMS Resovia Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 22.10.2022, godz. 10:00

G2 Skrzat: PZU SMS Resovia Rzeszów – APPN Mielec – 22.10.2022, godz. 11:30

G2 Skrzat: Siarka Tarnobrzeg S.A. – PZU SMS Resovia Rzeszów – 22.10.2022, godz. 11:30

G2 Skrzat: APPN Mielec – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 22.10.2022, godz. 11:30