Ranking strzelców od 4 ligi do klasy B. Dwóch liderów w 4 lidze. Rekordzista strzelił 7 goli

2471
fot. Konrad Kwolek

Aż 7 goli strzelił Marek Kostyra, 47-letni gracz Jodły Przychojec w meczu przeciwko Wólce Grodziskiej. Jego zespół wygrał 8:0, a on został nowym liderem klasyfikacji strzelców. W klasyfikacji 4 ligi na czele jest dwóch graczy.

Po pięć bramek w ostatniej kolejce zdobyli: Paweł Kaczmarczyk z Jastkowic oraz Jakub Telesz z Pasji Krosno.

W tym sezonie najwięcej goli zdobył dotychczas Dawid Zych z Kotwicy Korczyna (klasa B), który w ostatniej kolejce dołożył cztery trafienia i ma już na koncie 18 goli. Za nim ustawiła się długa kolejka piłkarzy z 17 bramkami: Marcin Kiwak (Kolbuszowianka), Mateusz Świst (Czuwaj Przemyśl), Michał Fornek (Kaskada Ostrów-Kamionka), Kacper Piechniak (Sokół Kamień), Rafał Nikody (Start Rymanów), Hubert Siepierski (Błękitni Ropczyce).

4 liga podkarpacka

DZIADOSZ SZYMON – Karpaty Krosno – 9

NOWAK ADRIAN – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – 9

POREBA DAVID – FKS Stal Mielec S. A. – 7

TARAŁA IGOR – Igloopol Dębica – 7

BUĆ KONRAD – Stal Łańcut – 7

PŁONKA TOMASZ – Głogovia Głogów Młp. – 6

BAŁA KAMIL – JKS JAROSŁAW – 6

STASIK SZYMON – Karpaty Krosno – 6

SZEWCZYK JAKUB – KS Legion Pilzno – 6

BOHOMAZ NAZARII – Nowotaniec Cosmos – 6

NALEPKA PRZEMYSŁAW – ZKS Izolator Boguchwała – 6

4 liga kobiet

JUŻECKA WANESSA – DAP DEBICA – 5

DOROŻANSKA OLIWIA – Lesko Sanovia – 5

RACHWAŁ ANETA – Grodziszczanka Grodzisko Dln. – 3

EKIERT GABRIELA – Lesko Sanovia – 3

SZPUNAR ZOFIA – Stal Łańcut – 3

CZYŻ EMILIA – Akademia Piłkarska Jasło – 2

GIL KLAUDIA – DAP DEBICA – 2

NIEMIEC LAURA – KS KORONA TUCHLA – 2

SKRZYPEK KAROLINA – KS KORONA TUCHLA – 2

LORENC JULIA – Lesko Sanovia – 2

BEDNARSKA ALEKSANDRA – Stal Łańcut – 2

SMYCZ MAGDALENA – Stal Łańcut – 2

Dębica: Klasa okręgowa

SIEPIERSKI HUBERT – Błękitni Ropczyce – 17

BIENIEK MATEUSZ – Błękitni Ropczyce – 11

SOBOŃ WOJCIECH – Victoria Czermin – 10

JEZUIT DAVID – Chemik Pustków Osiedle – 9

KANTOR DARIUSZ – Kamieniarz Golemki – 9

KŁOS KAMIL – Victoria Czermin – 9

CHMIELOWIEC TOMASZ – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – 8

DĄBEK KAMIL – Victoria Czermin – 8

STAŃCZYK JAROSŁAW – Czarnovia Czarna – 7

BŁACH DAWID – LKS Błękitni Siedlanka – 7

CHUDYBA PAWEŁ – Piast Wolica Piaskowa – 7

Jarosław: Klasa okręgowa

KYCIŃSKI JACEK – LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – 11

OWARZANY GRZEGORZ – LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – 11

BOCHNAK DAWID – LKS PROMYK URZEJOWICE – 9

ROMAN JAROSŁAW – MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – 9

PIĄTEK MARCIN – Orzeł Przeworsk – 7

MIREK KRZYSZTOF – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – 6

SŁYSZ BARTŁOMIEJ – LKS SAN GORZYCE – 6

HASS PAWEŁ – MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – 6

STRUŚ EDWIN – Orzeł Przeworsk – 6

TRELKA KACPER – TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001 – 6

Krosno: Klasa okręgowa

NIKODY RAFAŁ – Rymanów KS Start – 17

KRAJEWSKI MARCIN – Czarni 1910 Jasło – 12

KUZIO MATEUSZ – Czeluśnica – 10

MUNIA WOJCIECH – Czeluśnica – 9

CZYRNY DAWID – Ekoball Stal Sanok – 9

DOMARADZKI RAFAŁ – Ekoball Stal Sanok – 9

WANAT MATEUSZ – Ekoball Stal Sanok – 9

FRĄCZEK JAKUB – Jabłonica Polska – 9

MACNAR RADOSŁAW – Rymanów KS Start – 9

MAJEWSKI WIKTOR – Rymanów KS Start – 8

Rzeszów: Klasa okręgowa

PANEK KONRAD – Sokół Sokołów Młp. – 13

WANIA MIKOŁAJ – Włókniarz Rakszawa – 11

JANDA PIOTR – Leśna Wólka Podleśna – 10

MAĆKOWIAK JAKUB – Resovia Rzeszów S.A. – 9

ODRZYWOLSKI PAWEŁ – Strumyk Malawa – 9

GUZIOR ARKADIUSZ – Zaczernie – 8

DEC MATEUSZ – LKS JEDNOŚĆ NIECHOBRZ – 7

SOKAL SZYMON – Przybyszówka – 7

ŻUCZEK KAMIL – Strug Tyczyn – 7

GRZEBYK DOMINIK – Błażowianka Błażowa – 6

GUZEK DAWID – Przybyszówka – 6

SŁONINA GRZEGORZ – Sawa Sonina – 6

SOBUŚ PATRYK – Sokół Sokołów Młp. – 6

RĄCZKA KACPER – Zaczernie – 6

Stalowa Wola: Klasa okręgowa

PIECHNIAK KACPER – Sokół Kamień – 17

SOBIŁO WOJCIECH – LZS Ździary – 16

GÓRECZNY PATRYK – KP Tanew Wólka Tanewska – 11

STĄPORSKI PRZEMYSŁAW – TS Transdźwig Stale – 11

DROŻDŻAL RAFAŁ – Pogoń Leżajsk – 9

ŚWIĄDER TOMASZ – Stal Gorzyce – 8

SERAFIN KAMIL – Stal Nowa Dęba – 7

KSIĄŻEK MATEUSZ – Stal Stalowa Wola P.S.A. – 7

SZPYRA ŁUKASZ – LZS Jarocin – 6

BRAK MICHAŁ – San Kłyżów – 6

BAŁDYGA DAWID – SIARKA TARNOBRZEG S.A. – 6

WILK KAROL – Stal Nowa Dęba – 6

Dębica: Klasa A

FORNEK MICHAŁ – KS Kaskada Ostrów – Kamionka – 17

CZERWIEC RAFAŁ – Wiewiórka – 16

BIELAŃSKI JAKUB – Głowaczowa – 12

KNYCH BARTOSZ – Głowaczowa – 11

FORNEK KACPER – KS Kaskada Ostrów – Kamionka – 10

CYNARSKI TOMASZ – Pogórze Wielopole Skrzyńskie – 10

PRZYSTASZ KACPER – KS BYSTRZYCA – 9

SZYMAŃSKI KACPER – Brzostowianka Brzostek – 7

CHMURA MIŁOSZ – KS Legion Pilzno – 7

LISAK KASPER – Pogórze Wielopole Skrzyńskie – 7

Jarosław: Klasa A Grupa 1

KOZYRA MARIUSZ – KS SZÓWSKO – 10

ŁUKASIEWICZ ARTUR – LKS WIRAŻ CHŁOPICE – 10

MAZUR WALDEMAR – KS FREDRO SUROCHÓW – 8

SURMIAK MATEUSZ – KS FREDRO SUROCHÓW – 8

LONC PIOTR – LKS DĄB DOBKOWICE – 8

WOTA KAROL – LKS DĄB DOBKOWICE – 8

ANDREASIK PATRYK – LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – 8

GAWŁOWSKI KRZYSZTOF – LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – 8

ROKICKI WOJCIECH – LKS DĄB DOBKOWICE – 7

BRODA PATRYK – LKS ISKRA ZABŁOTCE – 7

Jarosław: Klasa A Grupa 2

ŚWIST MATEUSZ – Czuwaj-Wiaro Przemyśl – 17

KUZIOŁA WOJCIECH – LKS TĘCZA KOSIENICE – 11

ŁACH MACIEJ – Czuwaj-Wiaro Przemyśl – 9

MIREK BARTŁOMIEJ – KS WIAR KRÓWNIKI – 9

SEDLACZEK PAWEŁ – GKS VIKING ORŁY – 8

KIJANKA PAWEŁ – KS POGÓRZE DUBIECKO – 8

PIEJKO GRZEGORZ – LKS BATYCZE – 8

PEMPUŚ PATRYK – LKS GRANICA STUBNO – 8

PAWŁOWSKI ŁUKASZ – LKS GWIAZDA MAĆKOWICE – 8

FUDALI MATEUSZ – UKS UNIA FREDROPOL – 8

Jarosław: Klasa A Grupa 3

WILCZEK MICHAŁ – LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW – 13

KURAS GRZEGORZ – LKS WISEŁKA SIENNÓW – 10

GARDZIELIK RAFAŁ – GKS MAJDAN SIENIAWSKI – 7

SOLARZ SŁAWOMIR – LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – 7

ZIĘBA PAWEŁ – LKS WISEŁKA SIENNÓW – 7

KUBAS MARCIN – LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – 7

GOŃ SEBASTIAN – RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ – 7

FEDOR BARTŁOMIEJ – LKS START MIROCIN – 6

TULEJA DAWID – LKS STRUMYK HAWŁOWICE – 6

SIRKO FILIP – LKS WISEŁKA SIENNÓW – 6

RUPAR SEBASTIAN – LKS ZORZA JAGIEŁŁA – 6

Jarosław: Klasa A Grupa 4

PIENIĄŻEK KRZYSZTOF – KS ORKAN ZAPAŁÓW – 8

BUKSAK WIKTOR – LKS CZARNI OLESZYCE – 8

PATA BARTŁOMIEJ – LKS ZALEW STARY LUBLINIEC – 8

MAZURKIEWICZ MARCIN – MKS ROZTOCZE NAROL – 8

GARGAŁA DAMIAN – LKS KORZENICA – 7

JAROSIEWICZ PIOTR – MKS JUWENIA CIESZANÓW – 7

CHOMYSZYN PAWEŁ – LKS GRANICZNI KROWICA – 6

NISZTUK SEBASTIAN – MKS ROZTOCZE NAROL – 6

NIECKARZ GRZEGORZ – KS VICTORIA STARY DZIKÓW – 5

TOKARZ JAKUB – LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – 5

KOŁACZKO JAKUB – LKS KORZENICA – 5

WRÓBEL GRZEGORZ – MKS JUWENIA CIESZANÓW – 5

Krosno: Klasa A Grupa 1

PAŃKO FABIAN – Płowce – 13

GŁADYSZ BARTŁOMIEJ – Izdebki LKS – 8

CZUBEK PIOTR – LKS Niebieszczany Remix – 8

PAŁYS DAWID – LKS Niebieszczany Remix – 8

GALANT MICHAŁ – Strachocina – 8

PILSZAK RADOSŁAW – Długie LKS San-Bud – 7

ULUSZCZAK ALEKSANDER – Płowce – 7

PIELECH DOMINIK – WIKI SANOK – 7

KUCHARSKI KONRAD – Długie LKS San-Bud – 6

CZENCZEK MARCIN – Lesko Sanovia – 6

POSADZKI DAWID – Pisarowce – 6

Krosno: Klasa A Grupa 2

BRAJA SEBASTIAN – Rogi Burza – 9

WYWRÓT KACPER – WRÓBLIK SZLACHECKI – 9

RAKOCZY BARTŁOMIEJ – Grabówka – 8

PUCHALIK RAFAŁ – Klimkówka Karpaty – 8

WOŁCZAŃSKI GRZEGORZ – Klimkówka Karpaty – 8

GLAZAR ALBERT – Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej – 7

ZIMA JAKUB – Iwonicz Iwonka – 7

KLOCEK PAWEŁ – LUKS BESKID POSADA GÓRNA – 6

MYĆKA BARTŁOMIEJ – Niebocko Victoria – 6

KUCHARSKI PATRYK – Rogi Burza – 6

PASZEK BARTOSZ – Rogi Burza – 6

Krosno: Klasa A Grupa 3

ZEGAROWSKI SŁAWOMIR – OKS Sobniów Jasło – 9

PRAJSNAR KACPER – Krościenko Wyżne – 8

LIS ADRIAN – OKS Sobniów Jasło – 8

KOZAK TOMASZ – Brzyska – 7

ZABAWA WOJCIECH – GKS Zarzecze-Dębowiec – 7

DZIADOSZ DARIUSZ – Łęki Dukielskie – 7

MAJEWSKI SŁAWOMIR – Orzeł Lubla – 7

PALUCH KAMIL – Faliszówka Orzeł – 6

GRZESIAK RAFAŁ – Kołaczyce Ostoja – 6

LABUT GRZEGORZ – Skołyszyn – 6

KOŁEK FILIP – Wojaszówka – 6

WĄCHAŁA TOMASZ – Wojaszówka – 6

GÓRA DAWID – Zręcin Tęcza – 6

Rzeszów: Klasa A Grupa 1

TOMCZYK ŁUKASZ – Piast Nowa Wieś – 10

JARECKI DARIUSZ – LKS Jasionka – 9

ROGALA ADRIAN – KS Novi Nosówka – 7

BŁAŻEJOWSKI DAWID – Wisłok Strzyżów – 7

KRUPA MATEUSZ – LKS Jasionka – 6

BORUTA SŁAWEK – Albatros Szufnarowa – 5

MUSIAŁ SEBASTIAN – Aramix Niebylec – 5

BRYNDAL KAMIL – START BOREK STARY – 5

SITEK FILIP – START BOREK STARY – 5

DUREK MICHAŁ – Wisłok Strzyżów – 5

Rzeszów: Klasa A Grupa 2

BALAWENDER PIOTR – KS Błękit Żołynia – 13

WALAT TOMASZ – Stobierna – 11

SZELIGA DAMIAN – Styrobud Trzeboś – 11

FRĄCZEK SEBASTIAN – Szarotka Rogóżno – 10

SKUBA KAROL – Crasnovia Krasne – 7

KŁODA ARKADIUSZ – Dynovia Dynów – 7

KAWEŃSKI MARCIN – Iskra Jawornik Polski – 7

BAJDA KRYSTIAN – Galicja Chmielnik – 6

PAWEŁEK GRZEGORZ – Iskra Jawornik Polski – 6

MACIUŁA DAMIAN – KS Dąbrówki – 6

REJOWSKI MATEUSZ – Rzemieślnik Strażów – 6

Rzeszów: Klasa A Grupa 3

KIWAK MARCIN – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 17

WANAT PIOTR – Dromader Chrząstów – 13

STEC ARKADIUSZ – Hetman Dąbrówka Wisłocka – 11

BIELEŃ PATRYK – Tempo Cmolas – 9

KULPA HUBERT – Atut Podborze – 8

FIGURSKI IGOR – Dromader Chrząstów – 8

DZIEDZIC BRIAN – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 8

DRAUS PIOTR – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 7

ZIELIŃSKI SZYMON – ORZEŁ KOSOWY – 7

WILK PATRYK – Start Wola Mielecka – 7

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1

WOLAN TOMASZ – LZS Jadachy – 10

STAŃKOWSKI KAMIL – LZS Wola Rzeczycka – 10

BRODA KACPER – San Wrzawy – 10

PARTYKA MICHAŁ – Bukowa Jastkowice – 9

RUTKOWSKI RADOSŁAW – San Wrzawy – 8

KACZMARCZYK PAWEŁ – Bukowa Jastkowice – 7

ŚWIERAD ROBERT – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – 7

CHAMERA KAROL – Czarni Lipa – 6

KURKIEWICZ MATEUSZ – Jeziorak Chwałowice – 6

KOŁODZIEJ JAN – Koniczynka Ocice – 6

DROZD GABRIEL – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – 6

FIETKO MACIEJ – San Wrzawy – 6

BRZESKI PATRYK – Unia Skowierzyn – 6

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

ZELEK ADAM – KP Podwolina – 8

KOWALSKI MATEUSZ – Podlesianka Kamień – 8

TYCZYŃSKI WOJCIECH – Retman Ulanów – 8

SŁONINA HUBERT – Górnovia Górno – 7

BIELAK RADOSŁAW – PUKS Francesco Jelna – 6

KUSIAK ADAM – Advit Łętownia – 5

MAJKA KAMIL – Górnovia Górno – 5

ZEBZDA ŁUKASZ – KS Sarzyna – 5

BAJ MARCIN – Staromieszczanka Stare Miasto – 5

ERDZIK ADAM – KP Podwolina – 4

KĘPA DAMIAN – Orzeł Rudnik – 4

MIAZGA BARTŁOMIEJ – PUKS Francesco Jelna – 4

PÓŁĆWIARTEK DAWID – PUKS Francesco Jelna – 4

CHABER MARIUSZ – Sparta Jeżowe – 4

CHUDZIK ADAM – Sparta Jeżowe – 4

Dębica: Klasa B Grupa 1

ROJEK KAMIL – Baszta Zawada – 8

PRZYBYCIEŃ DAWID – Borowiec Straszęcin – 7

RADECKI ADRIAN – LZS MAŁA – 7

OLECH ANTONI – LZS MAŁA – 6

WANAT DAMIAN – LZS MAŁA – 6

KULA TOMASZ – Łęki Górne – 6

KURDZIEL MATEUSZ – Borowiec Straszęcin – 5

FRYZ PATRYK – LKS Brzeźnica – 5

JASKOT KONRAD – LKS Brzeźnica – 5

DOLINSKYI VIKTOR – Dąb Żdżary – 4

MINORCZYK MICHAŁ – Dąb Żdżary – 4

KMIECIK DAMIAN – LZS MAŁA – 4

NOWAK PATRYK – LZS MAŁA – 4

ŁAZOWSKI RADOSŁAW – Łęki Górne – 4

ZIOŁO JAKUB – Zasów-Mokre – 4

Dębica: Klasa B Grupa 2

WESOŁOWSKI KLAUDIUSZ – Lechia Sędziszów Młp. – 11

ŁYKO TOMASZ – Sokół Krzywa – 11

POSŁUSZNY JAKUB – Inter Gnojnica – 8

ŚWINIUCH KONRAD – GRÓD BĘDZIEMYŚL – 6

MARCHLIK JAROSŁAW – GRÓD BĘDZIEMYŚL – 5

STEC ARKADIUSZ – Inter Gnojnica – 5

BIELAK MIŁOSZ – Korona Góra Ropczycka – 5

CHŁOPEK MARCEL – Lechia Sędziszów Młp. – 5

FURTAK DAWID – Victoria Ocieka – 5

MICHAŁEK DOMINIK – Victoria Ocieka – 5

NĘDZA KAROL – Victoria Ocieka – 5

Jarosław: Klasa B Grupa 1

WÓJCIK PAWEŁ – LKS DĄB CETULA – 11

KOWAL PAWEŁ – LKS WISZNIA NIENOWICE – 10

MAJKA JANUSZ – LKS WISZNIA NIENOWICE – 8

KĘDZIOR DARIUSZ – LKS WESOŁA ZADĄBROWIE – 7

WIELICZKO DARIUSZ – LKS DĄB CETULA – 6

KUDERA DAWID – LKS DĄB CETULA – 6

KUBAS JAKUB – LKS DELIN MUNINA – 6

CICHOCKI KAMIL – LKS TĘCZA WYSOCK – 6

JANIEC MAREK – LKS TĘCZA WYSOCK – 6

CHANAS MATEUSZ – KS KORONA TUCHLA – 5

CZUBOCHA MATEUSZ – KS PIAST TUCZEMPY – 5

BIAŁOWĄS DAWID – LKS TĘCZA WYSOCK – 5

Jarosław: Klasa B Grupa 2

BARAN HUBERT – LKS FENIX LESZNO – 14

STACHURA PATRYK – LKS UJKOWICE – 13

DOMIN DANIEL – KS ARTMAX PIKULICE – 9

JANAS JAKUB – LKS RADA ORZECHOWCE – 8

STACHNIAK KONRAD – LKS FENIX LESZNO – 7

ŚLIMAK PATRYK – LKS FENIX LESZNO – 7

OPAK RAFAŁ – LKS KORONA OLSZANY – 6

KWATER TOMASZ – LKS RADA ORZECHOWCE – 6

GŁUSZKO PAWEŁ – KS JAWOR NEHRYBKA – 5

SZACKI KONRAD – LKS KORONA OLSZANY – 5

MOŚCISZKO PAWEŁ – LKS WIAR HUWNIKI – 5

Jarosław: Klasa B Grupa 3

KOLASA RADOSŁAW – LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – 15

JAKUBIEC MATEUSZ – KS WIĄZOWNICA – 11

KRAJNIK BARTŁOMIEJ – LKS BŁĘKITNI WIERZBNA – 9

HAŁOŃ KAMIL – GKS ZARZECZE – 6

REMBISZ PRZEMYSŁAW – KS WIĄZOWNICA – 6

CYGAN PAWEŁ – LKS SOBOL NIŻATYCE – 6

MROCZKA LUBOMIR – LKS SOBOL NIŻATYCE – 6

BURY ANDRZEJ – KS WIĄZOWNICA – 4

GRANDA TOMASZ – LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA – 4

SZAŁAJ MAREK – LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – 4

SYCZ PATRYK – LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA – 4

Jarosław: Klasa B Grupa 4

KŁAK WIKTOR – LKS MIĘKISZ NOWY – 10

TROJNAR MARCIN – LKS MIĘKISZ NOWY – 8

FARION JAKUB – LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA – 8

OLEJARZ KONRAD – LKS MIĘKISZ NOWY – 7

BARAN FILIP – LKS UNIA ŁUKAWIEC – 7

BUNDYRA DAMIAN – LKS LEŚNIK PŁAZÓW – 6

SZWAJKA PIOTR – LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA – 6

CZERECZON ŁUKASZ – LKS TANEW WOLA WIELKA – 6

KOLANO EMIL – LKS UNIA ŁUKAWIEC – 6

KRZYSZKOWSKI JAKUB – LKS UNIA ŁUKAWIEC – 6

Krosno: Klasa B Grupa 1

SOLARSKI GRACJAN – Myczkowce Zalew – 11

JAWORSKI DOMINIK – Łukowe Gabry – 9

MIELNIK DAMIAN – Poraż Juventus – 9

FEDOROWIAT TOMASZ – Średnia Wieś – 8

SZAREK ERYK – Lutowiska – 7

FURMAN PRZEMYSŁAW – Myczkowce Zalew – 6

KOWALSKI PIOTR – Zagórz Osława – 6

GOCEK JAKUB – Czaszyn LKS – 5

PENAR MARCIN – Czaszyn LKS – 5

SYWANICZ RADOSŁAW – Łukowe Gabry – 5

CHYTŁA DAWID – Średnia Wieś – 5

HYDZIK IGOR – Zagórz Osława – 5

Krosno: Klasa B Grupa 2

DOLGOV DINIS – Nowotaniec Cosmos – 15

KILAR KAMIL – Sieniawa Wisłok – 14

FILIPOWICZ SZYMON – JAĆMIERZ – 13

RYGLEWICZ ARKADIUSZ – Sieniawa Wisłok – 10

SZCZĘSNY JAKUB – Głębokie LKS – 9

DŻUGAN DAWID – KS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA – 7

BOŁOZ MAREK – LKS Hłudno – 7

KARAŚ KRZYSZTOF – LKS Hłudno – 7

AMBICKI JAN – Markowce – 7

WACŁAWSKI ŁUKASZ – JAĆMIERZ – 6

KOWAL BARTŁOMIEJ – KS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA – 6

DANIŁO BARTOSZ – Markowce – 6

DŻUGAN GRACJAN – Markowce – 6

STAREGO MICHAŁ – Markowce – 6

HURA IVAN – Nowotaniec Cosmos – 6

Krosno: Klasa B Grupa 3

PASTERKIEWICZ PIOTR – Kombornia – 11

ZAJĄC KAROL – Lubatowa – 8

WĄCHAŁA DAMIAN – Trześniów – 8

FRYDRYCH RADOSŁAW – Głowienka – 6

JAROSZ PAWEŁ – LKS Orzeł Pustyny – 6

WALCZAK KRYSTIAN – Lubatowa – 6

RYGIEL MATEUSZ – Rymanów Zdrój – 6

DRANKA KONRAD – SZCZEPAŃCOWA – 6

DUPLAGA PAWEŁ – Domaradz Sokół – 5

WALKÓW BARTOSZ – Domaradz Sokół – 5

DOBOSZ DAMIAN – Głowienka – 5

GUZIK DAWID – Głowienka – 5

PÓŁCHŁOPEK PAWEŁ – Głowienka – 5

WOJTOWICZ PIOTR – Jasienica – 5

JÓZEFCZYK ŁUKASZ – Kombornia – 5

KRÓLICKI SZYMON – Trześniów – 5

Krosno: Klasa B Grupa 4

ZYCH DAWID – Korczyna Kotwica – 18

MŁOCEK DAMIAN – Potok Nurt – 14

TELESZ JAKUB – KS PASJA KROSNO – 11

SIENICKI SŁAWOMIR – Strzelec Frysztak – 11

MIELECH PAWEŁ – Kobylany Victoria – 10

FIAŁKIEWICZ MATEUSZ – Łubienko – 9

BAUER DAMIAN – Iwla – 8

CZAJKA WIKTOR – Korczyna Kotwica – 8

KRÓWKA IRENEUSZ – Iwla – 7

BUDA MATEUSZ – Kopytowa Polonia – 7

Krosno: Klasa B Grupa 5

STACHACZYŃSKI MICHAŁ – Łężyny Gaudium – 13

LUDWIN DAMIAN – Osobnica Sparta – 13

STEFANIK ARTUR – Team 17 Szebnie – 10

CYRAN JAKUB – Nowy Żmigród Wisłoka – 9

MACIEJCZYK JAROSŁAW – LKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI – 7

RUSZEL HUBERT – Brzezówka – 6

WOKURKA MATEUSZ – GKS Zarzecze-Dębowiec – 6

FRĄCZEK DAMIAN – LKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI – 6

PARZYGNAT DANIEL – LKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI – 6

PARZYGNAT IRENEUSZ – LKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI – 6

CYGAN MICHAŁ – Team 17 Szebnie – 6

Rzeszów: Klasa B Grupa 1

TOMASZEK RADOSŁAW – Mrowlanka Mrowla – 14

MIŁEK JAN – Trzcianka Trzciana – 9

SELWA SEBASTIAN – Bratek Bratkowice – 8

BEDNARZ MICHAŁ – Bratek Bratkowice – 7

PIETRUCHA MARCIN – KS BARANÓWKA RZESZÓW – 6

MAZUR MARIUSZ – Mrowlanka Mrowla – 6

ZIĘBA JAKUB – Trzcianka Trzciana – 6

KAWA KAMIL – KS BARANÓWKA RZESZÓW – 5

PIZŁO MATEUSZ – Świlczanka Świlcza – 5

BAĆ MICHAŁ – Budy Głogowskie – 4

DRAGAN ŁUKASZ – Budy Głogowskie – 4

BIGOSIŃSKI JAKUB – Resovia Rzeszów S.A. – 4

POSIELSKI KAMIL – Resovia Rzeszów S.A. – 4

URBAŃSKI IGOR – Resovia Rzeszów S.A. – 4

KOŚCIOW OSKAR – Rudna Mała – 4

KŁECZEK PAWEŁ – Rudnianka Rudna Wielka – 4

KOZUBAL MACIEJ – Trzcianka Trzciana – 4

Rzeszów: Klasa B Grupa 2

POKRYWKA RADOSŁAW – Granit Wysoka Strzyżowska – 12

ANGERMAN OLIWIER – Grom Mogielnica – 9

JARZYNA ŁUKASZ – Huragan Kozłówek – 9

OROZCO ALVAREZ EMANUEL – WĘGLÓWKA – 9

SORÓWKA MATEUSZ – GRUNWALD POŁOMIA – 8

KUŚNIERZ JAKUB – Herman Hermanowa – 8

SKOCZYLAS MICHAŁ – Herman Hermanowa – 7

PETYNIAK BARTŁOMIEJ – WĘGLÓWKA – 7

JACEK JAKUB – Czarni Czudec – 6

RACHWAŁ PAWEŁ – Czarni Czudec – 6

CZARNIK MATEUSZ – Diament Pstrągowa – 6

JAJKO MACIEJ – Korona Dobrzechów – 6

DOMINO SEBASTIAN – Płomyk Lutoryż – 6

Rzeszów: Klasa B Grupa 3

OCZOŚ SZYMON – HALO HYŻNE – 13

SADLEJA MACIEJ – Markovia Markowa – 7

GARGAŁA BARTŁOMIEJ – Czarni Kraczkowa – 5

BARTKIEWICZ DOMINIK – Czarni Kraczkowa – 4

SIERŻĘGA RADOSŁAW – Dąb Kosina – 4

OLEJARZ MATEUSZ – Iskra Jawornik Polski – 4

KRÓL KACPER – LKS Jawor Krzemienica – 4

MIDURA DOMINIK – ORZEŁ WYSOKA ŁAŃCUCKA – 4

NAHACZ PATRYK – Pogórze Bachórz – 4

BIELA MIKOŁAJ – Polonia Hyżne – 4

WŁOSIŃSKI NORBERT – Tatyna Dylągówka – 4

Rzeszów: Klasa B Grupa 4

JUREK PIOTR – Włókniarz Rakszawa – 9

NOWAK KACPER – Herkules Trzebuska – 8

ŚWIEBODA MATEUSZ – klub Sportowy Astra Medynia Głogowska – 8

ZDEB PATRYK – ŁKS Łukawiec – 7

KOŚCIÓŁEK ŁUKASZ – Herkules Trzebuska – 6

BUŁAŚ GRZEGORZ – klub Sportowy Astra Medynia Głogowska – 6

NIKODEM RAFAŁ – LKS Brzeg Białobrzegi – 6

MALINOWSKI SYLWESTER – Wisłok Czarna – 6

CYPRYŚ HUBERT – ŁKS Łukawiec – 5

NĘDZA TOMASZ – Stobierna Krzywe – 4

Rzeszów: Klasa B Grupa 5

KOZYRA MATEUSZ – Pitmark Jaślany – 11

KRZYŻEK ANDRZEJ – Barka Breń Osuchowski – 8

KOŚMIDER MARCIN – Błysk Górki – 8

KASPRZAK KAROL – Dębiaki – 6

ŻELAZKO KACPER – Wiśnia Trzciana – 5

DUDEK ADAM – Barka Breń Osuchowski – 4

PADYKUŁA GRZEGORZ – Barka Breń Osuchowski – 4

GŁAZ PAWEŁ – Pitmark Jaślany – 4

TRELA DAWID – Pitmark Jaślany – 4

MASAJADA DAWID – Błysk Górki – 3

PEZDA ARKADIUSZ – Błysk Górki – 3

BURGHARDT MATEUSZ – Czarni Trześń – 3

KARDYŚ MACIEJ – Czarni Trześń – 3

PIĘKOŚ PAWEŁ – Czarni Trześń – 3

JEMIOŁO DAMIAN – Dębiaki – 3

ROKOSZAK PATRYK – GROM KRZEMIENICA – 3

DOMAGAŁA DAWID – Grunwald Padew Narodowa – 3

PIERZCHAŁA JAROSŁAW – Grunwald Padew Narodowa – 3

TRELA JAKUB – Jutrzenka Ławnica – 3

GŁAZ DAWID – Pitmark Jaślany – 3

JASIONEK KAMIL – Rzędzian Rzędzianowice – 3

MIŁOŚ NORBERT – Rzędzian Rzędzianowice – 3

Rzeszów: Klasa B Grupa 6

RÓG DAMIAN – SOKÓŁ PIEŃ – 11

KOLISZ PATRYK – KS ZGÓRSKO – 10

WOLAK MARIUSZ – Jamnica Dulcza Wielka – 9

MROCZEK MARCIN – WIERZCHOWINY LKS – 9

KOZAK DAMIAN – SOKÓŁ PIEŃ – 8

LEWANDOWSKI MAREK – KS SMP TUSZYMA – 7

BEDNARZ TOMASZ – LKS ŻARÓWKA – 6

KOPACZ PIOTR – Piast Wadowice Górne – 6

KUŻDŻAŁ KAMIL – Piast Wadowice Górne – 6

KANIA DOMINIK – SOKÓŁ PARTYNIA – 6

Rzeszów: Klasa B Grupa 7

CHMIELOWIEC SZYMON – Florian Ostrowy Tuszowskie – 12

PADYKUŁA MARCIN – Florian Ostrowy Tuszowskie – 5

DRAUS PIOTR – Hucina – 5

WESOŁOWSKI BARTŁOMIEJ – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – 5

KARDYŚ JAN – Werynianka Werynia – 5

OKONIEWSKI ANDRZEJ – Werynianka Werynia – 5

TROJNACKI SŁAWOMIR – Florian Ostrowy Tuszowskie – 4

MOKRZYCKI DOMINIK – Hucina – 4

SZCZĘCH RAFAŁ – Ostrovia Ostrowy Baranowskie – 4

KRZYSTYNIAK BARTŁOMIEJ – Florian Ostrowy Tuszowskie – 3

PADYKUŁA KACPER – Florian Ostrowy Tuszowskie – 3

WILK DAMIAN – Hucina – 3

KŁODA PRZEMYSŁAW – Huragan Przedbórz – 3

KWARTA BARTŁOMIEJ – Huragan Przedbórz – 3

KORAB ŁUKASZ – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – 3

LENART KRZYSZTOF – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – 3

WRÓBEL MAKSYMILIAN – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – 3

BEZAK ADAM – Potok Dobrynin – 3

BRONIECKI NATAN – Werynianka Werynia – 3

OZIMEK RAFAŁ – Wilga Widełka – 3

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1

DUMA ADRIAN – KS ŻUPAWA – 14

WALSKI DAWID – KS ŻUPAWA – 13

BOROWSKI ŁUKASZ – Płomień Chmielów – 9

CĄPAŁA PIOTR – Sokół Sokolniki – 9

RZEŹWICKI DAWID – Kolejarz Knapy – 8

SOBIERAJ SZYMON – Wspólnota Serbinów – 8

SAJA ARTUR – KS ŻUPAWA – 7

ADAMCZYK PATRYK – LZS Krzątka – 7

TURBIARZ BARTŁOMIEJ – Sokół Sokolniki – 7

ZASUWA MATEUSZ – Wspólnota Serbinów – 7

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

PCHEŁKA KACPER – LZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA – 11

KOBYLARZ ŁUKASZ – KP Zarzecze – 10

MAZIARZ KAROL – KP Zarzecze – 10

KACZOR DANIEL – LZS ŻABNO – 10

KOBYLARZ PATRYK – GAS Łęg Stany – 9

PRZYBYSZ MACIEJ – LZS ŻABNO – 9

RYŚ DAWID – GAS Łęg Stany – 8

WOLAK SEBASTIAN – LZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA – 8

IDEC DAWID – TRUCK Kotowa Wola – 8

FĄFARA RADOSŁAW – Milenium Bieliny – 7

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3

KOSTYRA MAREK – LKS Jodła Przychojec – 10

FIMIARZ PATRY – LKS San Wierzawice – 9

WÓJCIK DAMIAN – Tanew Harasiuki – 8

KRASNODĘBSKI LESZEK – Azalia Wola Zarczycka – 7

DROŻDŻAL DOMINIK – LKS Jodła Przychojec – 7

MŁYNARSKI MACIEJ – Tanew Harasiuki – 7

KOTUŁA PIOTR – Grabniak Hucisko – 6

BAJ MAREK – KS ŁUKOWA – 6

WIŚNIOWSKI DOMINIK – LKS San Wierzawice – 6

WALIŁKO JAKUB – Tanew Harasiuki – 6