Piłkarski Rozkład Jazdy Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej – [LIGI MŁODZIEŻOWE]

0
127
fot. Ł. Pado

 

Centralna Liga Juniorów – U17: Stal Rzeszów – SSM Wisła Płock 15.10.2022, godz. 14:30

Centralna Liga Juniorów – U17: Polonia Warszawa – SMS Resovia Rzeszów 15.10.2022, godz. 15:00

Centralna Liga Juniorów – U15: Cracovia – Stal Rzeszów 15.10.2022, godz. 16:00

Centralna Liga Juniorów – U15: Siarka Tarnobrzeg –Wisła Kraków 15.10.2022, godz. 12:00

Centralna Liga Juniorek – U17: SMS Resovia Rzeszów – UKS 3 Weronica Staszówka Jelna 15.10.2022, godz. 13:00

A1 Junior: , Grupa 1: SMS Siarka Tarnobrzeg  – JKS SMS Jarosław 15.10.2022, godz. 10:00

 A1 Junior: , Grupa 1: Igloopol Dębica – Stal Stalowa Wola P.S.A. 13.10.2022, godz. 15:30

 A1 Junior: , Grupa 1: APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – Stal Rzeszów S.A. 16.10.2022, godz. 14:30

 A1 Junior: , Grupa 1: PZU SMS Resovia Rzeszów – Karpaty Krosno 17.10.2022, godz. 14:30

 A1 Junior: , Grupa 2: Czarni 1910 Jasło – Stal II Rzeszów S.A. 12.10.2022, godz. 16:00

 A1 Junior: , Grupa 2: Stal II Rzeszów S.A. – SMS Siarka II Tarnobrzeg 16.10.2022, godz. 10:00

A1 Junior: , Grupa 2: FKS Stal Mielec S. A. – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów 16.10.2022, godz. 11:00

 A1 Junior: , Grupa 2: Czarni 1910 Jasło – UKS SMS Stal Mielec 15.10.2022, godz. 10:00

 A1 Junior: , Grupa 2: Ekoball Sanok – MKS DAP Dębica – 2022-10-18 – 15:30

 A1 Junior: , Grupa 3: Dynovia Dynów – Brzozovia Brzozów 16.10.2022, godz. 11:00

 A1 Junior: , Grupa 3: Orzeł Przeworsk – KS Przybyszówka 15.10.2022, godz. 11:00

 A1 Junior: , Grupa 3: PZU SMS Resovia II Rzeszów – LKS Skołyszyn 15.10.2022, godz. 15:30

A1 Junior: , Grupa 4: Karpaty II Krosno  – KS Trenera Łukasza Kościelskiego 12.10.2022, godz. 17:00

 A1 Junior: , Grupa 4: KS Trenera Łukasza Kościelskiego – PAUZA 15.10.2022, godz.

 A1 Junior: , Grupa 4: Junak Rzeszów – Bratek Bratkowice 15.10.2022, godz. 12:30

 Dębica: A1 Junior:  – Piast Wolica Piaskowa – Kamieniarz Golemki 15.10.2022, godz. 11:00

Dębica: A1 Junior:  – PAUZA – Zacisze Trześń 15.10.2022, godz. 11:00

 Dębica: A1 Junior:  – Kamieniarz Golemki – KS BYSTRZYCA – 2022-10-19 – 16:00

 Jarosław: A1 Junior: „Klasa Okręgowa”  – MKS START PRUCHNIK  – MKS Kańczuga 12.10.2022, godz. 16:00

 Jarosław: A1 Junior: „Klasa Okręgowa”  – MKS Kańczuga – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA 15.10.2022, godz. 14:00

 Jarosław: A1 Junior: „Klasa Okręgowa”  – UKS HEKTOR ROŹWIENICA – LKS PROMYK URZEJOWICE 15.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: A1 Junior: „Klasa Okręgowa”  – LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – LKS HETMAN LASZKI 15.10.2022, godz. 14:00

 Jarosław: A1 Junior: „Klasa Okręgowa”  – PAUZA: LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – GKS ZARZECZE 15.10.2022, godz. 14:00

 Jarosław: A1 Junior: „Klasa Okręgowa”  – LKS CZARNI OLESZYCE – KS WIĄZOWNICA 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: A1 Junior: „Klasa Okręgowa”  – MKS START PRUCHNIK  – MKS SOKÓŁ SIENIAWA 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: A1 Junior: „Klasa Okręgowa”  – GKS ZARZECZE – LKS CZARNI OLESZYCE – 2022-10-18 – 16:00

 Jarosław: A1 Junior: Grupa 2: LKS ISKRA CIESZACIN WIELKI – LKS START LISIE JAMY 15.10.2022, godz. 14:00

 Jarosław: A1 Junior: Grupa 2: LKS SAN GORZYCE – PAUZA 15.10.2022, godz. 14:00

 Jarosław: A1 Junior: Grupa 2: LKS ZORZA JAGIEŁŁA – RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: A1 Junior: Grupa 2: LKS PIAST NOWOSIELCE – GKS MAJDAN SIENIAWSKI 15.10.2022, godz. 14:00

 Krosno: A1 Junior: „O” jun. starszych”  – Besko LKS Przełom – Zagórz Osława 12.10.2022, godz. 16:00

 Krosno: A1 Junior: „O” jun. starszych”  – Długie LKS San-Bud – Nienaszów Tempo 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: A1 Junior: „O” jun. starszych”  – Zagórz Osława – Rogi Burza 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: A1 Junior: „O” jun. starszych”  – Targowiska  – Besko LKS Przełom 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: A1 Junior: „O” jun. starszych”  – Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej – Wojaszówka 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: A1 Junior: „O” jun. starszych”  – ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Sobniów Jasło 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: A1 Junior: „O” jun. starszych”  – Grabówka – Kołaczyce Ostoja 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: A1 Junior: „O” jun. starszych”  – Nienaszów Tempo – Zagórz Osława – 2022-10-19 – 15:00

 Krosno: A1 Junior: „jun. starszy” Grupa 1: Średnia Wieś – Strachocina 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: A1 Junior: „jun. starszy” Grupa 1: Nowotaniec Cosmos – Pisarowce 12.10.2022, godz. 16:00

 Krosno: A1 Junior: „jun. starszy” Grupa 2: Lubatowa – Jasienica 15.10.2022, godz. 10:00

 Krosno: A1 Junior: „jun. starszy” Grupa 2: PAUZA – Lubatówka 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: A1 Junior: „jun. starszy” Grupa 2: Zmiennica – Przełęcz Dukla 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: A1 Junior: „jun. starszy” Grupa 2: Haczów – ISKRZYNIA 15.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: A1 Junior: „jun. starszy” Grupa 3: Czeluśnica – Mrukowa Zamczysko 15.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: A1 Junior: Grupa 1: Leśna Wólka Podleśna – Korona Rzeszów 15.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: A1 Junior: Grupa 1: Rudnianka Rudna Wielka – Czarni Czudec 15.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: A1 Junior: Grupa 1: Sokół Sokołów Młp. – Juventus Academy 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: A1 Junior: Grupa 2: Wisłok Czarna – Dąb Kosina 15.10.2022, godz. 16:00

 Rzeszów: A1 Junior: Grupa 2: Rzemieślnik Strażów – Orzeł Wysoka Łańcucka 15.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: A1 Junior: Grupa 2: LKS Wola Dalsza – Start Brzóza Stadnicka 12.10.2022, godz. 16:15

 Rzeszów: A1 Junior: Grupa 2: Błękit Żołynia – Markovia Markowa 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: A1 Junior: Grupa 3: PAUZA – Atut Podborze 15.10.2022, godz.

 Rzeszów: A1 Junior: Grupa 3: Smoczanka Mielec – Gryf Mielec 15.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: A1 Junior: Grupa 3: Piast Wadowice Górne – Wisłoka Borowa 15.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: A1 Junior: Grupa 3: Start Wola Mielecka – Sokół Kolbuszowa Dolna 12.10.2022, godz. 16:30

 Rzeszów: A1 Junior: Grupa 3: Pitmark Jaślany – LKS Babicha 14.10.2022, godz. 16:00

 Rzeszów: A1 Junior: Grupa 3: Sokół Kolbuszowa Dolna – Pitmark Jaślany – 2022-10-19 – 16:00

 Stalowa Wola: A1 Junior: Grupa 1: Azalia Wola Zarczycka – LKS Brzyska Wola 14.10.2022, godz. 15:30

 Stalowa Wola: A1 Junior: Grupa 1: Sokół Nisko – Górnovia Górno 12.10.2022, godz. 16:00

 Stalowa Wola: A1 Junior: Grupa 1: PAUZA – PAUZA 16.10.2022, godz.

 Stalowa Wola: A1 Junior: Grupa 1: Sokół Kamień – KP Podwolina 16.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: A1 Junior: Grupa 1: Górnovia Górno – GAP ZALESZANY 16.10.2022, godz. 13:00

 Stalowa Wola: A1 Junior: Grupa 1: LKS San Wierzawice  – Sokół Nisko 14.10.2022, godz. 16:30

 Stalowa Wola: A1 Junior: Grupa 1: Azalia Wola Zarczycka – Sparta Jeżowe 16.10.2022, godz. 13:00

 Stalowa Wola: A1 Junior: Grupa 1: PAUZA – LZS Ździary 16.10.2022, godz.

 Stalowa Wola: A1 Junior: Grupa 1: Olimpia Pysznica – LKS Brzyska Wola 16.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: A1 Junior: Grupa 1: Stal Nowa Dęba – ŁKS Łowisko 15.10.2022, godz. 13:00

 Stalowa Wola: A1 Junior: Grupa 2: Czarni Lipa – PUKS Francesco Jelna – 2022-10-19 – 18:00

 Stalowa Wola: A1 Junior: Grupa 2: Orzeł Rudnik – Advit Łętownia 15.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: A1 Junior: Grupa 2: Strzelec Dąbrowica – PUKS Francesco Jelna 15.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: A1 Junior: Grupa 2: LZS Jadachy – Czarni Lipa 15.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: A1 Junior: Grupa 2: LZS ŻABNO – KS Wisan Skopanie 16.10.2022, godz. 12:00

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 1: MKS DAP Dębica – Stal II Rzeszów S.A. 15.10.2022, godz. 10:00

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 1: UKS SMS Stal Mielec – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec 16.10.2022, godz. 10:00

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 1: Karpaty Krosno  – JKS SMS Jarosław – 2022-10-18 – 12:00

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 1: PZU SMS Resovia II Rzeszów – SMS Siarka Tarnobrzeg – 2022-10-19 – 12:00

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 2: Igloopol Dębica – PAUZA 16.10.2022, godz. 13:00

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 2: AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – JKS SMS II Jarosław 15.10.2022, godz. 10:00

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 2: Karpaty II Krosno  – Stal Stalowa Wola P.S.A. 15.10.2022, godz. 13:30

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 2: Ekoball Sanok – Czarni 1910 Jasło 13.10.2022, godz. 16:00

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 3: FKS Stal Mielec S. A. – Lechia Sędziszów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 3: Brzozovia Brzozów – Orzeł Przeworsk 15.10.2022, godz. 14:00

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 3: SPEC Stal Łańcut – Wisłok Strzyżów 16.10.2022, godz. 10:00

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 3: PAUZA: Wisłoka Dębica – Polonia Przemyśl 15.10.2022, godz. 11:30

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 4: AP Beniaminek Krosno – PAUZA 15.10.2022, godz. 10:00

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 4: LKS Skołyszyn – MKS Pogoń Sokół Lubaczów 15.10.2022, godz. 10:30

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 4: PAUZA – AP Sanok 15.10.2022, godz.

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 4: UKS SMS Rzeszów – Błękitni Ropczyce 15.10.2022, godz. 10:00

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 5: Kolbuszowianka Kolbuszowa – Iskra Zgłobień 15.10.2022, godz. 15:00

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 5: Igloopol II Dębica – Beskid Posada Górna 15.10.2022, godz. 12:00

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 5: MKS DAP II Dębica – Halo Hyżne 16.10.2022, godz. 10:00

 B1 Junior Młodszy: , Grupa 5: Team Przecław – APPN Sokół II Kolbuszowa Mielec 15.10.2022, godz. 11:00

 B1 Junior Młodszy: „Juniorki MŁODSZE U-17 ” Grupa 6: AP Beniaminek Krosno – SPEC Stal Łańcut 12.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: B1 Junior Młodszy:  – KS BYSTRZYCA – Florian Ostrowy Tuszowskie 13.10.2022, godz. 16:30

 Dębica: B1 Junior Młodszy:  – KS Legion Pilzno – Błękitni Siedlanka 12.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: B1 Junior Młodszy:  – DAP DEBICA – Inter Gnojnica 12.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: B1 Junior Młodszy:  – Błękitni Siedlanka – DAP DEBICA – 2022-10-19 – 16:00

 Dębica: B1 Junior Młodszy:  – Florian Ostrowy Tuszowskie – KS Legion Pilzno – 2022-10-19 – 16:00

 Dębica: B1 Junior Młodszy:  – Brzostowianka Brzostek – KS BYSTRZYCA – 2022-10-19 – 16:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 1: KS PIAST TUCZEMPY – LKS KORZENICA 13.10.2022, godz. 16:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 1: LKS TĘCZA WYSOCK – KS ORKAN ZAPAŁÓW 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 1: KS PIAST TUCZEMPY – LKS DĄB DOBKOWICE 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 1: KS SANTOS PIWODA – LKS MIĘKISZ NOWY 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 1: KS FREDRO SUROCHÓW – LKS KORZENICA 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 2: UKS ORLIK/CZUWAJ PRZEMYŚL – MKS START PRUCHNIK 17.10.2022, godz. 17:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 2: LUKS SZANSA ŻURAWICA – PKS UNUM BABICE 16.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 2: UKS ORLIK/CZUWAJ PRZEMYŚL – PAUZA 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 2: KS POGÓRZE DUBIECKO – PAUZA 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 2: GKS VIKING ORŁY – MKS START PRUCHNIK 15.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 3: PAUZA – LKS START MIROCIN 14.10.2022, godz. 14:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 3: MKS SOKÓŁ SIENIAWA – LKS START MIROCIN 13.10.2022, godz. 15:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 3: LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – LKS START MIROCIN 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 3: LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – MKS SOKÓŁ SIENIAWA 12.10.2022, godz. 15:45

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 3: KS SZÓWSKO – LKS GORLICZANKA GORLICZYNA 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 3: LKS SAN GORZYCE – PAUZA 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 3: GKS ZARZECZE – KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 4: MKS ROZTOCZE NAROL – KS VICTORIA STARY DZIKÓW 15.10.2022, godz. 14:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 4: PAUZA  – LKS CZARNI OLESZYCE 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 4: LKS CZERWONI CEWKÓW – LKS WALTER OPAKA 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 4: LKS GRANICZNI KROWICA – MKS JUWENIA CIESZANÓW 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: B1 Junior Młodszy: Grupa 4: LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – LKS URSUS DACHNÓW 15.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: B1 Junior Młodszy: „jun. młodszy” Grupa 1: Przysietnica – Golcowa 15.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: B1 Junior Młodszy: „jun. młodszy” Grupa 1: Izdebki LKS – PAUZA 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: B1 Junior Młodszy: „jun. młodszy” Grupa 1: Lesko Sanovia – Ustrzyki Dolne 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: B1 Junior Młodszy: „jun. młodszy” Grupa 1: Zagórz Osława – Wesoła 15.10.2022, godz. 14:00

 Krosno: B1 Junior Młodszy: Grupa 2: Krościenko Wyżne – AKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK II KROSNO – 2022-10-18 – 16:00

 Krosno: B1 Junior Młodszy: Grupa 2: Zręcin Tęcza – Iwonicz Iwonka 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: B1 Junior Młodszy: Grupa 2: Krościenko Wyżne – ZKS Nafta-Splast Jedlicze 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: B1 Junior Młodszy: Grupa 2: Jasionów JKS – Klimkówka Karpaty 15.10.2022, godz. 14:00

 Krosno: B1 Junior Młodszy: Grupa 2: Głowienka – AKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK II KROSNO 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: B1 Junior Młodszy: Grupa 3: Kopytowa Polonia  – Strzelec Frysztak 15.10.2022, godz. 10:00

 Krosno: B1 Junior Młodszy: Grupa 3: Krempna Wrzos – Faliszówka Orzeł 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: B1 Junior Młodszy: Grupa 3: BŁAŻKOWA – Brzyska 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: B1 Junior Młodszy: Grupa 3: Święcany Standart – Mrukowa Zamczysko 15.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy: Grupa 1: Grunwald Budziwój – PAUZA 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy: Grupa 1: Aramix Niebylec – KS Zaczernie 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy: Grupa 1: Junak Rzeszów – Strug Tyczyn 16.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy: Grupa 1: Start Lubenia – Strumyk Malawa 15.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy: Grupa 2: Iskra Jawornik Polski – Grom Handzlówka 12.10.2022, godz. 16:00

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy: Grupa 2: Iskra Jawornik Polski – Tatyna Dylągówka 15.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy: Grupa 2: Czarni Kraczkowa – Grodziszczanka Grodzisko Dln. 15.10.2022, godz. 15:00

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy: Grupa 2: Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Grom Handzlówka 15.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy: Grupa 2: Głuchowianka Głuchów – Unia Korniaktów Północny 15.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy: Grupa 2: Astra Medynia Głogowska – Arka Albigowa 15.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy:  – GAS Łęg Stany – Victoria Giedlarowa 12.10.2022, godz. 16:00

 Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy:  – Azalia Wola Zarczycka – LZS Rzeczyca Długa 16.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy:  – Pogoń Leżajsk – OKS JUNIOR ZAKRZÓW 16.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy:  – Victoria Giedlarowa – Unia Nowa Sarzyna 15.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy:  – Płomień Trześń – GAS Łęg Stany 15.10.2022, godz. 15:00

 Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy:  – Stal Gorzyce – TS Transdźwig Stale 15.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy:  – Złotsan Kuryłówka – LZS Słowianin Grębów 15.10.2022, godz. 13:30

 C1 Trampkarz, Grupa 1: Czarni 1910 Jasło – Karpaty Krosno 15.10.2022, godz. 13:30

 C1 Trampkarz, Grupa 1: DAP Dębica – UKS SMS Rzeszów 15.10.2022, godz. 12:30

 C1 Trampkarz, Grupa 1: AP Beniaminek Krosno – PZU SMS Resovia Rzeszów – 2022-10-19 – 15:00

 C1 Trampkarz, Grupa 1: Stal II Rzeszów S.A. – FKS Stal Mielec S. A. 15.10.2022, godz. 12:00

 C1 Trampkarz, Grupa 2: APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – PZU SMS Resovia II Rzeszów 17.10.2022, godz. 12:00

 C1 Trampkarz, Grupa 2: UKS SMS Stal Mielec – Igloopol Dębica 13.10.2022, godz. 15:30

 C1 Trampkarz, Grupa 2: UKS SMS Przemyśl – Stal Stalowa Wola P.S.A. 16.10.2022, godz. 12:00

 C1 Trampkarz, Grupa 2: KS Legion Pilzno – SPEC Stal Łańcut 15.10.2022, godz. 15:00

 C1 Trampkarz, Grupa 3: Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 15.10.2022, godz. 11:00

 C1 Trampkarz, Grupa 3: AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Dynovia Dynów 16.10.2022, godz. 10:00

 C1 Trampkarz, Grupa 3: JKS SMS Jarosław – JSRR Jarosław 15.10.2022, godz. 10:00

 C1 Trampkarz, Grupa 3: Kolbuszowianka Kolbuszowa – Sparta Leżajsk 15.10.2022, godz. 12:00

 C1 Trampkarz, Grupa 4: Piast Nowa Wieś – Grodziszczanka Grodzisko Dln. 12.10.2022, godz. 18:30

 C1 Trampkarz, Grupa 4: Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Lechia Sędziszów Młp. 15.10.2022, godz. 10:30

 C1 Trampkarz, Grupa 4: Stal II Stalowa Wola P.S.A. – Wisłok Strzyżów 15.10.2022, godz. 11:00

 C1 Trampkarz, Grupa 4: Piast Nowa Wieś – Unia Nowa Sarzyna 15.10.2022, godz. 11:00

 C1 Trampkarz, Grupa 4: Grunwald Budziwój – GKS Majdan Sieniawski 14.10.2022, godz. 13:00

 C1 Trampkarz: U-15 LIGA, Grupa 5: AP Beniaminek Krosno – Diament Jodłowa – 2022-10-18 – 16:00

 Dębica: C1 Trampkarz:  – LKS Sokół Malinie – Igloopol Dębica 13.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: C1 Trampkarz:  – KS Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce 13.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: C1 Trampkarz:  – LKS Pustków – KS Kaskada Ostrów – Kamionka 13.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: C1 Trampkarz:  – Ostrovia Ostrowy Baranowskie – SOKÓŁ PIEŃ 13.10.2022, godz. 16:00

 Jarosław: C1 Trampkarz: Grupa 1: PAUZA – LKS SKOŁOSZÓW 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: C1 Trampkarz: Grupa 1: UKS HEKTOR ROŹWIENICA – UKS ORLIK PRZEMYŚL 15.10.2022, godz. 12:30

 Jarosław: C1 Trampkarz: Grupa 1: LKS ŁĘK OSTRÓW – LKS POGÓRZE ROKIETNICA 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: C1 Trampkarz: Grupa 1: LKS MAKOVIA MAKOWISKO – PAUZA 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: C1 Trampkarz: Grupa 1: JSRR JAROSŁAW – LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: C1 Trampkarz: Grupa 2: PAUZA – KS SZÓWSKO 15.10.2022, godz. 11:00

 Jarosław: C1 Trampkarz: Grupa 2: LKS MANASTERZ k/J-AW – KS WIĄZOWNICA 15.10.2022, godz. 10:00

 Jarosław: C1 Trampkarz: Grupa 2: Orzeł Przeworsk – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA 15.10.2022, godz. 13:30

 Krosno: C1 Trampkarz: Grupa 1: Ustrzyki Dolne – Bezmiechowa LKS Lotniarz 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: C1 Trampkarz: Grupa 1: Brzozovia Brzozów – Grabówka 13.10.2022, godz. 15:30

 Krosno: C1 Trampkarz: Grupa 1: PAUZA – Uherce Szarotka 15.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: C1 Trampkarz: Grupa 2: PAUZA – Besko LKS Przełom 15.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: C1 Trampkarz: Grupa 2: Haczów – LKS Niebieszczany Remix 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: C1 Trampkarz: Grupa 2: ISKRZYNIA – Rymanów KS Start 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: C1 Trampkarz: Grupa 2: WRÓBLIK SZLACHECKI – LUKS BESKID POSADA GÓRNA 15.10.2022, godz. 13:00

 Krosno: C1 Trampkarz: Grupa 3: Świerzowa – Przełęcz Dukla – 2022-10-19 – 15:30

 Krosno: C1 Trampkarz: Grupa 3: UKS Guzikówka Krosno – AKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK PRO BUD KROSNO 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: C1 Trampkarz: Grupa 3: Przełęcz Dukla – UKS Guzikówka Krosno 15.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: C1 Trampkarz: Grupa 3: PAUZA – Świerzowa 15.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: C1 Trampkarz: Grupa 4: UKS TEMPO NIENASZÓW – Kopytowa Polonia 12.10.2022, godz. 16:30

 Krosno: C1 Trampkarz: Grupa 4: Kopytowa Polonia  – Sobniów Jasło 15.10.2022, godz. 13:00

 Krosno: C1 Trampkarz: Grupa 4: Łubno Tajfun – UKS TEMPO NIENASZÓW 15.10.2022, godz. 13:00

 Krosno: C1 Trampkarz: Grupa 4: GMKS Dębowiec-Zarzecze – Team 17 Szebnie 15.10.2022, godz. 11:00

 Krosno: C1 Trampkarz: Grupa 4: Kołaczyce Ostoja – Łęki Dukielskie 15.10.2022, godz. 13:00

 Rzeszów: C1 Trampkarz: Grupa 1: Wisłok Strzyżów  – Bratek Bratkowice 15.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: C1 Trampkarz: Grupa 1: Tempo Cmolas – Rudnianka Rudna Wielka 15.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: C1 Trampkarz: Grupa 1: UKS SMS II Rzeszów – PAUZA 15.10.2022, godz.

 Rzeszów: C1 Trampkarz: Grupa 1: KS Przybyszówka – Strug Tyczyn 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: C1 Trampkarz: Grupa 1: PZU SMS Resovia II Rzeszów – Herman Hermanowa 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: C1 Trampkarz: Grupa 2: LKS Jasionka – Jawor Krzemienica 12.10.2022, godz. 16:45

 Rzeszów: C1 Trampkarz: Grupa 2: Korona Rzeszów – Markovia Markowa 15.10.2022, godz. 13:10

 Rzeszów: C1 Trampkarz: Grupa 2: Crasnovia Krasne – Styrobud Trzeboś 15.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: C1 Trampkarz: Grupa 2: Błękit Żołynia – SPEC Stal Łańcut 15.10.2022, godz. 13:00

 Rzeszów: C1 Trampkarz: Grupa 2: LKS Jasionka – Sawa Sonina 15.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: C1 Trampkarz: Grupa 2: Jawor Krzemienica – Plantator Nienadówka 15.10.2022, godz. 14:00

 Stalowa Wola: C1 Trampkarz: Grupa 1: Rotunda Krzeszów – Sparta Jeżowe 15.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: C1 Trampkarz: Grupa 1: LKS Brzyska Wola  – KP Tanew Wólka Tanewska 15.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: C1 Trampkarz: Grupa 2: San Kłyżów – LZS Jarocin 15.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: C1 Trampkarz: Grupa 2: Stal Nowa Dęba – Czarni Lipa 16.10.2022, godz. 12:00

 C2 Trampkarz: , Grupa 1: Igloopol Dębica – Stal Rzeszów S.A. 15.10.2022, godz. 10:00

 C2 Trampkarz: , Grupa 1: Stal Stalowa Wola P.S.A. – AP Sanok 15.10.2022, godz. 10:00

 C2 Trampkarz: , Grupa 1: FKS Stal Mielec S. A. – UKS SMS Rzeszów 15.10.2022, godz. 12:30

 C2 Trampkarz: , Grupa 1: DAP Dębica – AP Beniaminek Krosno 17.10.2022, godz. 16:00

 C2 Trampkarz: , Grupa 2: AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – SPEC Stal Łańcut 12.10.2022, godz. 16:30

 C2 Trampkarz: , Grupa 2: AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Karpaty Krosno 15.10.2022, godz. 13:00

 C2 Trampkarz: , Grupa 2: Siarka Tarnobrzeg S.A. – UKS Orlik Przemyśl 15.10.2022, godz. 10:00

 C2 Trampkarz: , Grupa 2: PZU SMS Resovia Rzeszów – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec 13.10.2022, godz. 09:30

 C2 Trampkarz: , Grupa 2: SPEC Stal Łańcut – Czarni 1910 Jasło 15.10.2022, godz. 11:30

 C2 Trampkarz: , Grupa 3: UKS AP Kolejarz Zagórz – Sparta Leżajsk – 2022-10-18 – 16:00

 C2 Trampkarz: , Grupa 3: JKS SMS Jarosław – Stal II Rzeszów S.A. 15.10.2022, godz. 10:00

 C2 Trampkarz: , Grupa 3: Ekoball Sanok – Sokół Sokołów Młp. 15.10.2022, godz. 11:00

 C2 Trampkarz: , Grupa 3: PAUZA – Stal II Stalowa Wola P.S.A. 15.10.2022, godz.

 C2 Trampkarz: , Grupa 4: Azalia Wola Zarczycka – Iskra Zgłobień 15.10.2022, godz. 15:30

 C2 Trampkarz: , Grupa 4: Plon Kawęczyn – Siarka II Tarnobrzeg S.A. 16.10.2022, godz. 14:00

 C2 Trampkarz: , Grupa 4: PAUZA – Wisłoka Dębica 15.10.2022, godz.

 C2 Trampkarz: , Grupa 4: Stal Gorzyce – UKS Orlęta Lesko 15.10.2022, godz. 14:00

 Dębica: C2 Trampkarz:  – Brzostowianka Brzostek – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 2022-10-18 – 16:00

 Rzeszów: C2 Trampkarz:  – PZU SMS Resovia Rzeszów dziewczynki – Grom Mogielnica – 2022-10-19 – 16:30

 Rzeszów: C2 Trampkarz:  – Budovia Budy Łańcuckie – UKS Jaworzanka Jawornik Polski 15.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: C2 Trampkarz:  – HALO Hyżne – Włókniarz Rakszawa 15.10.2022, godz. 16:00

 Rzeszów: C2 Trampkarz:  – PZU SMS Resovia Rzeszów dziewczynki – KS Stobierna 15.10.2022, godz. 15:30

 Rzeszów: C2 Trampkarz:  – PAUZA – Dynovia Dynów 15.10.2022, godz.

 Rzeszów: C2 Trampkarz:  – AP Głogovia Głogów Młp. – Grom Mogielnica 15.10.2022, godz. 14:00

 Stalowa Wola: C2 Trampkarz: Grupa 1: Advit Łętownia – Złotsan Kuryłówka 15.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: C2 Trampkarz: Grupa 1: PUKS Francesco Jelna – Victoria Giedlarowa 15.10.2022, godz. 13:00

 D1 Młodzik, Grupa 1: JSRR Jarosław – UKS SMS Stal Mielec 13.10.2022, godz. 17:30

 D1 Młodzik, Grupa 1: AP Sanok – UKS SMS Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 D1 Młodzik, Grupa 1: DAP Dębica – AP Beniaminek Krosno – 2022-10-19 – 15:00

 D1 Młodzik, Grupa 1: FKS Stal Mielec S. A. – JSRR Jarosław 16.10.2022, godz. 13:30

 D1 Młodzik, Grupa 1: UKS SMS Stal Mielec – Stal Rzeszów S.A. 16.10.2022, godz. 15:00

 D1 Młodzik, Grupa 2: UKS Orlik Przemyśl – PZU SMS Resovia Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 D1 Młodzik, Grupa 2: UKS SMS Przemyśl – Karpaty Krosno 16.10.2022, godz. 10:00

 D1 Młodzik, Grupa 2: Igloopol Dębica – Global Academy Soccer Jasło 15.10.2022, godz. 14:00

 D1 Młodzik, Grupa 2: MULKS Pustynia – AP Stalowa Wola 15.10.2022, godz. 11:00

 D1 Młodzik, Grupa 3: Plon Kawęczyn – KS Legion Pilzno 15.10.2022, godz. 15:30

 D1 Młodzik, Grupa 3: DAF Rzeszów – Perfect Przeworsk 15.10.2022, godz. 10:00

 D1 Młodzik, Grupa 3: AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Ekoball Sanok 15.10.2022, godz. 15:30

 D1 Młodzik, Grupa 3: Sparta Leżajsk – Siarka Tarnobrzeg S.A. 15.10.2022, godz. 10:00

 D1 Młodzik, Grupa 4: Wisłoka Dębica – UKS AP Kolejarza Zagórz 15.10.2022, godz. 10:00

 D1 Młodzik, Grupa 4: ZKS Stal Stalowa Wola – PAUZA 15.10.2022, godz.

 D1 Młodzik, Grupa 4: Sokół Nisko – Izolator Boguchwała 15.10.2022, godz. 10:00

 D1 Młodzik, Grupa 4: SPEC Stal Łańcut – UKS Szóstka Jasło 14.10.2022, godz. 16:45

 D1 Młodzik, Grupa 5: Dynovia Dynów – PAUZA 15.10.2022, godz. 10:00

 D1 Młodzik, Grupa 5: Stal II Rzeszów S.A. – PAUZA 15.10.2022, godz. 10:00

 D1 Młodzik, Grupa 5: PAUZA – Stal Nowa Dęba 15.10.2022, godz.

 D1 Młodzik, Grupa 5: APPN Mielec – Orzełki Brzozów 15.10.2022, godz. 10:00

 D1 Młodzik „Młodziczki U-13 LIGA” Grupa 6: Resovia Rzeszów – AP Beniaminek Krosno 12.10.2022, godz. 16:30

D1 Młodziczki U-13 turniej: FKS Stal Mielec S. A. – Plon Kawęczyn 16.10.2022, godz.

D1 Młodziczki U-13 turniej: SPEC Stal Łańcut – UKS Czarni Oleszyce 16.10.2022, godz.

D1 Młodziczki U-13 turniej: Stal Stalowa Wola P.S.A. – Karpaty Krosno 15.10.2022, godz. 14:30

D1 Młodziczki U-13 turniej: DAP Dębica – Grodziszczanka Grodzisko Dln. 16.10.2022, godz. 12:00

D1 Młodziczki U-13 turniej: UKS Czarni Oleszyce – Stal Stalowa Wola P.S.A. 15.10.2022, godz. 16:00

D1 Młodziczki U-13 turniej: Karpaty Krosno  – DAP Dębica 16.10.2022, godz.

D1 Młodziczki U-13 turniej: Plon Kawęczyn – Grodziszczanka Grodzisko Dln. 16.10.2022, godz. 12:00

D1 Młodziczki U-13 turniej: FKS Stal Mielec S. A. – SPEC Stal Łańcut 16.10.2022, godz.

D1 Młodziczki U-13 turniej: DAP Dębica – UKS Czarni Oleszyce 16.10.2022, godz.

D1 Młodziczki U-13 turniej: Stal Stalowa Wola P.S.A. – FKS Stal Mielec S. A. 15.10.2022, godz. 15:15

D1 Młodziczki U-13 turniej: SPEC Stal Łańcut – Plon Kawęczyn 16.10.2022, godz. 12:00

D1 Młodziczki U-13 turniej: Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Karpaty Krosno 16.10.2022, godz.

D1 Młodziczki U-13 turniej: FKS Stal Mielec S. A. – DAP Dębica 16.10.2022, godz.

D1 Młodziczki U-13 turniej: UKS Czarni Oleszyce – Grodziszczanka Grodzisko Dln. 16.10.2022, godz.

D1 Młodziczki U-13 turniej: Plon Kawęczyn – Karpaty Krosno 16.10.2022, godz.

D1 Młodziczki U-13 turniej: SPEC Stal Łańcut – Stal Stalowa Wola P.S.A. 16.10.2022, godz.

D1 Młodziczki U-13 turniej: Grodziszczanka Grodzisko Dln. – FKS Stal Mielec S. A. 16.10.2022, godz.

D1 Młodziczki U-13 turniej: DAP Dębica – SPEC Stal Łańcut 16.10.2022, godz. 12:00

D1 Młodziczki U-13 turniej: Stal Stalowa Wola P.S.A. – Plon Kawęczyn 16.10.2022, godz.

D1 Młodziczki U-13 turniej: Karpaty Krosno  – UKS Czarni Oleszyce 15.10.2022, godz. 15:15

D1 Młodziczki U-13 turniej: SPEC Stal Łańcut – Grodziszczanka Grodzisko Dln. 16.10.2022, godz. 12:00

D1 Młodziczki U-13 turniej: FKS Stal Mielec S. A. – Karpaty Krosno 15.10.2022, godz. 16:00

D1 Młodziczki U-13 turniej: Plon Kawęczyn – UKS Czarni Oleszyce 16.10.2022, godz.

D1 Młodziczki U-13 turniej: Stal Stalowa Wola P.S.A. – DAP Dębica 16.10.2022, godz.

D1 Młodziczki U-13 turniej: Karpaty Krosno  – SPEC Stal Łańcut 16.10.2022, godz.

D1 Młodziczki U-13 turniej: Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Stal Stalowa Wola P.S.A. 16.10.2022, godz.

D1 Młodziczki U-13 turniej: DAP Dębica – Plon Kawęczyn 16.10.2022, godz. 12:00

D1 Młodziczki U-13 turniej: UKS Czarni Oleszyce – FKS Stal Mielec S. A. 15.10.2022, godz. 14:30

 Dębica: D1 Młodzik: Team Przecław – Progres Kawęczyn Sędziszowski 12.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D1 Młodzik: SP STRASZĘCIN – DAP DEBICA 12.10.2022, godz. 16:20

 Dębica: D1 Młodzik: DAP DEBICA – Chemik Pustków Osiedle 13.10.2022, godz. 16:30

 Dębica: D1 Młodzik: UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA – SP STRASZĘCIN 15.10.2022, godz. 11:00

 Dębica: D1 Młodzik: Lechia Sędziszów Młp. – Kolbuszowianka Kolbuszowa 14.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D1 Młodzik: KS BYSTRZYCA – GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW 14.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D1 Młodzik: Progres Kawęczyn Sędziszowski – Pogórze Wielopole Skrzyńskie 14.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D1 Młodzik: SP Soccer Ropczyce – Team Przecław 14.10.2022, godz. 16:30

 Dębica: D1 Młodzik: Grunwald Padew Narodowa – JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT 14.10.2022, godz. 16:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 1: Ustrzyki Dolne – WILCZKI LESKO 14.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 1: Besko LKS Przełom – UKS ORLĘTA LESKO 14.10.2022, godz. 16:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 1: Nowotaniec Cosmos – Rymanów KS Start 14.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 1: LKS Niebieszczany Remix – Bażanówka LKS Orzeł 14.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 2: Haczów – SPARTA IZDEBKI 14.10.2022, godz. 15:30

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 2: LKS Hłudno – Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej 17.10.2022, godz. 16:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 2: ISKRZYNIA – STOWARZYSZENIESPORTOWE BRZOZÓW 17.10.2022, godz. 15:30

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 3: Kombornia  – UKS Guzikówka Krosno 14.10.2022, godz. 15:30

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 3: Karpaty Krosno  – LKS Orzeł Pustyny 14.10.2022, godz. 17:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 3: Krościenko Wyżne – Korczyna Kotwica 13.10.2022, godz. 15:30

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 3: AKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK PROFBUD KROSNO – Targowiska 14.10.2022, godz. 16:30

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 4: Kopytowa Polonia  – Lubatówka 14.10.2022, godz. 15:00

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 4: Lubatowa – Przełęcz Dukla 14.10.2022, godz. 15:30

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 4: Korczyna II Kotwica – Jaśliska 14.10.2022, godz. 15:30

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 4: Rogi Burza – UKS Beniaminek Krosno 14.10.2022, godz. 15:30

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 5: Skołyszyn – GLOBAL SOCCER ACADEMY 14.10.2022, godz. 16:30

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 5: Święcany Standart – Akademia Piłkarska Czarni Jasło 14.10.2022, godz. 16:30

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 5: Brzyska – Strzelec Frysztak 14.10.2022, godz. 16:30

 Krosno: D1 Młodzik Grupa 5: BŁAŻKOWA – ZKS Nafta-Splast Jedlicze 14.10.2022, godz. 16:30

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1: Strug Tyczyn – Diament Pstrągowa 12.10.2022, godz. 17:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1: Strug Tyczyn – Zimowit Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1: Bratek Bratkowice – KS Dzikowiec 15.10.2022, godz. 13:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1: Grunwald Budziwój – Diament Pstrągowa 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1: Start Lubenia – Raniżovia Raniżów 15.10.2022, godz. 13:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1: AP Głogovia Głogów Młp. – Wisłok Strzyżów 15.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2: AP Ziomki Rzeszów – Orzeł Wysoka Głogowska 15.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2: AP Głogovia II Głogów Młp. – Leśna Wólka Podleśna 15.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2: ŁKS Łukawiec – KS Przybyszówka 15.10.2022, godz. 12:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2: AP WRS United Rzeszów – PAUZA 15.10.2022, godz.

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2: Juventus Academy – PZU SMS Resovia II Rzeszów 15.10.2022, godz. 13:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3: Strumyk Malawa – Jawor Krzemienica 13.10.2022, godz. 16:30

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3: Szarotka Rogóżno – Czarni Kraczkowa 13.10.2022, godz. 16:30

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3: Strumyk Malawa – Reslogistic Błażowianka Błażowa 17.10.2022, godz. 16:15

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3: Pogórze Husów – Błękit Żołynia 16.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3: AP Crasnovia Krasne – Jawor Krzemienica 15.10.2022, godz. 13:30

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3: Dąb Kosina – SPEC Stal Łańcut 15.10.2022, godz. 14:00

 Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1: Rotunda Krzeszów – Unia Nowa Sarzyna 15.10.2022, godz. 12:00

 Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1: Azalia Brzóza Królewska – Advit Łętownia 15.10.2022, godz. 13:00

 Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1: Sokół Kamień – Górnovia Górno 15.10.2022, godz. 13:00

 Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1: KS Sarzyna  – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM 13.10.2022, godz. 17:00

 Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1: KP Tanew Wólka Tanewska – AKADAEMIA PIŁKARSKA JEŻOWE 15.10.2022, godz. 13:00

 Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 2: Łęg Kopcie – Stal Gorzyce 16.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 2: LZS ŻABNO – PKS SAN STALOWA WOLA 15.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 2: GAP ZALESZANY – KS Wisan Skopanie 15.10.2022, godz. 11:00

 Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 2: UKS Sportowa Pasja – LZS Słowianin Grębów 15.10.2022, godz. 09:00

 D2 Młodzik, Grupa 1: AP Ziomki/ZImowit Rzeszów – FKS Stal Mielec S. A. 15.10.2022, godz. 10:00

 D2 Młodzik, Grupa 1: DAP Dębica – AP Sanok 15.10.2022, godz. 16:00

 D2 Młodzik, Grupa 1: UKS SMS Przemyśl – PZU SMS Resovia Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 D2 Młodzik, Grupa 1: Stal Rzeszów S.A. – APPN Mielec 13.10.2022, godz. 09:30

 D2 Młodzik, Grupa 1: AP Stalowa Wola – SPEC Stal Łańcut 15.10.2022, godz. 11:30

 D2 Młodzik, Grupa 1: AP Beniaminek PROFBUD Krosno – UKS SMS Stal Mielec 16.10.2022, godz. 10:00

 D2 Młodzik, Grupa 2: Stal II Rzeszów S.A. – UKS LPFA Tarnobrzeg – 2022-10-18 – 16:15

 D2 Młodzik, Grupa 2: Karpaty Krosno  – UKS LPFA Tarnobrzeg 15.10.2022, godz. 16:00

 D2 Młodzik, Grupa 2: Sokół Nisko – Stal II Rzeszów S.A. 16.10.2022, godz. 10:00

 D2 Młodzik, Grupa 2: Przełęcz Dukla – PZU SMS Resovia II Rzeszów 12.10.2022, godz. 16:30

 D2 Młodzik, Grupa 2: AP Beniaminek PROFBUD II Krosno – UKS Szóstka Jasło 15.10.2022, godz. 10:00

 D2 Młodzik, Grupa 2: Stal Gorzyce – ZKS Stal Stalowa Wola 16.10.2022, godz. 13:00

 D2 Młodzik, Grupa 2: Siarka Tarnobrzeg S.A. – KS JKS Jarosław 15.10.2022, godz. 12:30

 D2 Młodzik, Grupa 2: PZU SMS Resovia II Rzeszów – AP Beniaminek PROFBUD II Krosno – 2022-10-19 – 15:00

 D2 Młodzik, Grupa 3: AP WRS United Rzeszów – Igloopol Dębica 12.10.2022, godz. 17:00

 D2 Młodzik, Grupa 3: Ekoball Sanok – PKS SAN Stalowa Wola 16.10.2022, godz. 13:30

 D2 Młodzik, Grupa 3: Igloopol Dębica – Wisłoka Dębica 16.10.2022, godz. 11:00

 D2 Młodzik, Grupa 3: PAUZA – AP WRS United Rzeszów 15.10.2022, godz.

 D2 Młodzik, Grupa 3: Azalia Wola Zarczycka – Grunwald Budziwój 15.10.2022, godz. 14:00

 D2 Młodzik, Grupa 3: Chemik Pustków  – ZKS Izolator Boguchwała 15.10.2022, godz. 11:00

 D2 Młodzik, Grupa 3: AP Jasło – KS Legion Pilzno 15.10.2022, godz. 12:30

 Dębica: D2 Młodzik Grupa 1: Igloopol Dębica – PAUZA 17.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D2 Młodzik Grupa 1: KS Legion Pilzno – Lechia Sędziszów Młp. 17.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D2 Młodzik Grupa 1: UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA – SP Soccer Ropczyce 17.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D2 Młodzik Grupa 1: Pogórze Wielopole Skrzyńskie – Czarnovia Czarna 17.10.2022, godz. 16:30

 Dębica: D2 Młodzik Grupa 2: KS Kaskada Ostrów – Kamionka – KS BYSTRZYCA 15.10.2022, godz. 11:30

 Dębica: D2 Młodzik Grupa 2: Błękitni Siedlanka – Kolbuszowianka Kolbuszowa 17.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D2 Młodzik Grupa 2: PAUZA – PAUZA 17.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D2 Młodzik Grupa 2: KS Kaskada Ostrów – Kamionka – STRAŻAK GROCHOWE 17.10.2022, godz. 16:00

 Dębica: D2 Młodzik Grupa 2: KS BYSTRZYCA – Hucina 17.10.2022, godz. 16:00

 Krosno: D2 Młodzik Grupa 1: Odrzykoń Zamczysko – SANOK Ekoball 17.10.2022, godz. 16:30

 Krosno: D2 Młodzik Grupa 1: Łęki Dukielskie – PAUZA 14.10.2022, godz. 15:30

 Krosno: D2 Młodzik Grupa 1: PAUZA – Klimkówka Karpaty 14.10.2022, godz. 15:30

 Krosno: D2 Młodzik Grupa 1: Rymanów KS Start – WILCZKI LESKO 15.10.2022, godz. 10:30

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1: LKS Trzebownisko – PZU SMS Resovia Rzeszów dziewczynki – 2022-10-18 – 17:00

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1: Plantator Nienadówka – Heiro Rzeszów 15.10.2022, godz. 11:00

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1: Noverra Głogów Młp. – LKS Trzebownisko 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1: Aktiv Pro Wiśniowa – Rudnianka Rudna Wielka 15.10.2022, godz. 10:30

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1: Piast Nowa Wieś – PZU SMS Resovia Rzeszów dziewczynki 15.10.2022, godz. 09:00

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1: PZU SMS Resovia II Rzeszów – KS Zaczernie 15.10.2022, godz. 13:30

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2: Włókniarz Rakszawa – LKS Wola Dalsza 12.10.2022, godz. 16:00

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2: SPEC Stal Łańcut – Orzeł Wysoka Łańcucka 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2: Sawa Sonina – AP Crasnovia Krasne 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2: Włókniarz Rakszawa – Sparta Leżajsk 15.10.2022, godz. 12:45

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2: Dynovia Dynów – HALO Hyżne 15.10.2022, godz. 12:30

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2: LKS Brzeg Białobrzegi – LKS Wola Dalsza 15.10.2022, godz. 11:00

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 1: Wisłoka Dębica – Team Przecław 15.10.2022, godz. 11:00

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 1: Chemik Pustków Osiedle – SP Soccer Ropczyce 15.10.2022, godz. 11:00

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 1: Kolbuszowianka Kolbuszowa – Sokół Kolbuszowa Dolna 15.10.2022, godz. 10:00

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 1: Wisłoka Dębica – Chemik Pustków Osiedle 15.10.2022, godz. 09:00

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 1: SP Soccer Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna 15.10.2022, godz. 09:00

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 1: Team Przecław – Kolbuszowianka Kolbuszowa 15.10.2022, godz. 09:00

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 1: Wisłoka Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 15.10.2022, godz. 09:00

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 1: Chemik Pustków Osiedle – Team Przecław 15.10.2022, godz. 11:00

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 1: Kolbuszowianka Kolbuszowa – SP Soccer Ropczyce 15.10.2022, godz. 09:00

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 1: Chemik Pustków Osiedle – Sokół Kolbuszowa Dolna 15.10.2022, godz. 11:00

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 1: Wisłoka Dębica – Kolbuszowianka Kolbuszowa 15.10.2022, godz. 09:00

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 1: Team Przecław – SP Soccer Ropczyce 15.10.2022, godz. 09:00

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 1: Kolbuszowianka Kolbuszowa – Chemik Pustków Osiedle 15.10.2022, godz. 09:00

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 1: Team Przecław – Sokół Kolbuszowa Dolna 15.10.2022, godz. 09:00

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 1: SP Soccer Ropczyce – Wisłoka Dębica 15.10.2022, godz. 09:00

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 2: Czarni Trześń – CKM +SPORT II MIELEC 15.10.2022, godz.

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 2: CKM +SPORT MIELEC – PIŁKARSKA AKADEMIA MAŁY PIŁKARZ DULCZA MAŁA 15.10.2022, godz.

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 2: Czarni Trześń – CKM +SPORT MIELEC 15.10.2022, godz.

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 2: CKM +SPORT II MIELEC – LKS Stara Jastrząbka-Róża 15.10.2022, godz.

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 2: CKM +SPORT MIELEC – CKM +SPORT II MIELEC 15.10.2022, godz.

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 2: LKS Stara Jastrząbka-Róża – PIŁKARSKA AKADEMIA MAŁY PIŁKARZ DULCZA MAŁA 15.10.2022, godz. 11:00

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 2: Czarni Trześń – LKS Stara Jastrząbka-Róża 15.10.2022, godz.

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 2: CKM +SPORT II MIELEC – PIŁKARSKA AKADEMIA MAŁY PIŁKARZ DULCZA MAŁA 15.10.2022, godz.

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 2: LKS Stara Jastrząbka-Róża – CKM +SPORT MIELEC 15.10.2022, godz.

 Dębica: E1 Orlik: Grupa 2: PIŁKARSKA AKADEMIA MAŁY PIŁKARZ DULCZA MAŁA – Czarni Trześń 15.10.2022, godz.

 E1 Orlik: Grupa 1: Plon Kawęczyn – DAP Dębica 14.10.2022, godz. 17:00

 E1 Orlik: Grupa 1: UKS SMS Stal Mielec – SP Soccer Ropczyce 14.10.2022, godz. 17:00

 E1 Orlik: Grupa 1: UKS Szóstka Jasło – Wisłoka Dębica 14.10.2022, godz. 17:00

 E1 Orlik: Grupa 1: Plon Kawęczyn – UKS SMS Stal Mielec 14.10.2022, godz. 17:00

 E1 Orlik: Grupa 1: SP Soccer Ropczyce – UKS Szóstka Jasło 14.10.2022, godz. 17:00

 E1 Orlik: Grupa 1: DAP Dębica – Wisłoka Dębica 14.10.2022, godz. 17:00

 E1 Orlik: Grupa 1: UKS Szóstka Jasło – Plon Kawęczyn 14.10.2022, godz. 17:00

 E1 Orlik: Grupa 1: UKS SMS Stal Mielec – DAP Dębica 14.10.2022, godz. 17:00

 E1 Orlik: Grupa 1: Wisłoka Dębica – SP Soccer Ropczyce 14.10.2022, godz. 17:00

 E1 Orlik: Grupa 1: UKS SMS Stal Mielec – UKS Szóstka Jasło 14.10.2022, godz. 17:00

 E1 Orlik: Grupa 1: Plon Kawęczyn – Wisłoka Dębica 14.10.2022, godz. 17:00

 E1 Orlik: Grupa 1: DAP Dębica – SP Soccer Ropczyce 14.10.2022, godz. 17:00

 E1 Orlik: Grupa 1: Wisłoka Dębica – UKS SMS Stal Mielec 14.10.2022, godz. 17:00

 E1 Orlik: Grupa 1: UKS Szóstka Jasło – DAP Dębica 14.10.2022, godz. 17:00

 E1 Orlik: Grupa 1: SP Soccer Ropczyce – Plon Kawęczyn 14.10.2022, godz. 17:00

 E1 Orlik: Grupa 2: AP Stalowa Wola – APPN Mielec 14.10.2022, godz. 16:30

 E1 Orlik: Grupa 2: ZKS Stal Stalowa Wola – Sparta Leżajsk 14.10.2022, godz. 16:30

 E1 Orlik: Grupa 2: FKS Stal Mielec S. A. – Siarka Tarnobrzeg S.A. 14.10.2022, godz. 16:30

 E1 Orlik: Grupa 2: AP Stalowa Wola – ZKS Stal Stalowa Wola 14.10.2022, godz. 16:30

 E1 Orlik: Grupa 2: Sparta Leżajsk – FKS Stal Mielec S. A. 14.10.2022, godz. 16:30

 E1 Orlik: Grupa 2: APPN Mielec – Siarka Tarnobrzeg S.A. 14.10.2022, godz. 16:30

 E1 Orlik: Grupa 2: FKS Stal Mielec S. A. – AP Stalowa Wola 14.10.2022, godz. 16:30

 E1 Orlik: Grupa 2: ZKS Stal Stalowa Wola – APPN Mielec 14.10.2022, godz. 16:30

 E1 Orlik: Grupa 2: Siarka Tarnobrzeg S.A. – Sparta Leżajsk 14.10.2022, godz. 16:30

 E1 Orlik: Grupa 2: ZKS Stal Stalowa Wola – FKS Stal Mielec S. A. 14.10.2022, godz. 16:30

 E1 Orlik: Grupa 2: AP Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg S.A. 14.10.2022, godz. 16:30

 E1 Orlik: Grupa 2: APPN Mielec – Sparta Leżajsk 14.10.2022, godz. 16:30

 E1 Orlik: Grupa 2: Siarka Tarnobrzeg S.A. – ZKS Stal Stalowa Wola 14.10.2022, godz. 16:30

 E1 Orlik: Grupa 2: FKS Stal Mielec S. A. – APPN Mielec 14.10.2022, godz. 16:30

 E1 Orlik: Grupa 2: Sparta Leżajsk – AP Stalowa Wola 14.10.2022, godz. 16:30

 E1 Orlik: Grupa 3: Resovia Rzeszów S.A. – PAUZA 15.10.2022, godz.

E1 Orlik: Grupa 3: SPEC Stal Łańcut – Stal Rzeszów S.A. 15.10.2022, godz. 09:00

E1 Orlik: Grupa 3: LKS Zimowit Rzeszów – AP WRS United Rzeszów 15.10.2022, godz. 09:00

E1 Orlik: Grupa 3: Resovia Rzeszów S.A. – SPEC Stal Łańcut 15.10.2022, godz. 09:00

 E1 Orlik: Grupa 3: Stal Rzeszów S.A. – LKS Zimowit Rzeszów 15.10.2022, godz. 09:00

 E1 Orlik: Grupa 3: PAUZA – AP WRS United Rzeszów 15.10.2022, godz.

 E1 Orlik: Grupa 3: LKS Zimowit Rzeszów – Resovia Rzeszów S.A. 15.10.2022, godz. 09:00

 E1 Orlik: Grupa 3: SPEC Stal Łańcut – PAUZA 15.10.2022, godz.

 E1 Orlik: Grupa 3: AP WRS United Rzeszów – Stal Rzeszów S.A. 15.10.2022, godz. 09:00

 E1 Orlik: Grupa 3: SPEC Stal Łańcut – LKS Zimowit Rzeszów 15.10.2022, godz. 09:00

 E1 Orlik: Grupa 3: Resovia Rzeszów S.A. – AP WRS United Rzeszów 15.10.2022, godz. 09:00

 E1 Orlik: Grupa 3: PAUZA – Stal Rzeszów S.A. 15.10.2022, godz.

 E1 Orlik: Grupa 3: AP WRS United Rzeszów – SPEC Stal Łańcut 15.10.2022, godz. 09:00

 E1 Orlik: Grupa 3: LKS Zimowit Rzeszów – PAUZA 15.10.2022, godz.

 E1 Orlik: Grupa 3: Stal Rzeszów S.A. – Resovia Rzeszów S.A. 15.10.2022, godz. 09:00

 E1 Orlik: Grupa 4: PAUZA – Perfect Przeworsk 15.10.2022, godz.

 E1 Orlik: Grupa 4: Orzełek Przeworsk – KS Błękit Żołynia 15.10.2022, godz.

 E1 Orlik: Grupa 4: UKS SMS Przemyśl – JKS Jarosław 15.10.2022, godz.

 E1 Orlik: Grupa 4: PAUZA – Orzełek Przeworsk 15.10.2022, godz.

 E1 Orlik: Grupa 4: KS Błękit Żołynia – UKS SMS Przemyśl 15.10.2022, godz.

 E1 Orlik: Grupa 4: Perfect Przeworsk – JKS Jarosław 15.10.2022, godz.

 E1 Orlik: Grupa 4: UKS SMS Przemyśl – PAUZA 15.10.2022, godz.

 E1 Orlik: Grupa 4: Orzełek Przeworsk – Perfect Przeworsk 15.10.2022, godz.

 E1 Orlik: Grupa 4: JKS Jarosław – KS Błękit Żołynia 15.10.2022, godz.

 E1 Orlik: Grupa 4: Orzełek Przeworsk – UKS SMS Przemyśl 15.10.2022, godz.

 E1 Orlik: Grupa 4: PAUZA – JKS Jarosław 15.10.2022, godz.

 E1 Orlik: Grupa 4: Perfect Przeworsk – KS Błękit Żołynia 15.10.2022, godz.

 E1 Orlik: Grupa 4: JKS Jarosław – Orzełek Przeworsk 15.10.2022, godz.

 E1 Orlik: Grupa 4: UKS SMS Przemyśl – Perfect Przeworsk 15.10.2022, godz.

 E1 Orlik: Grupa 4: KS Błękit Żołynia – PAUZA 15.10.2022, godz.

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 1: Galicja Chmielnik – Beniaminek Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 1: AP Głogovia II Głogów Młp. – AP Głogovia Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 1: Galicja Chmielnik – AP Głogovia II Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 1: Beniaminek Rzeszów – Strug Tyczyn 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 1: AP Głogovia II Głogów Młp. – Beniaminek Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 1: Strug Tyczyn – AP Głogovia Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 1: Galicja Chmielnik – Strug Tyczyn 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 1: Beniaminek Rzeszów – AP Głogovia Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 1: Strug Tyczyn – AP Głogovia II Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 1: AP Głogovia Głogów Młp. – Galicja Chmielnik 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 2: KS Dąbrówki – DAF Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 2: Sokół Sokołów Młp. – Orzeł Wólka Niedźwiedzka 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 2: DAF Rzeszów – Orzeł Wólka Niedźwiedzka 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 2: KS Dąbrówki – Sokół Sokołów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 2: Sokół Sokołów Młp. – DAF Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 2: Orzeł Wólka Niedźwiedzka – KS Dąbrówki 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 3: SPEC Stal Łańcut – Astra Medynia Głogowska 15.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 3: Grom Handzlówka – Jawor Krzemienica 15.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 3: SPEC Stal Łańcut – Grom Handzlówka 15.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 3: Astra Medynia Głogowska – Czarni Kraczkowa 15.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 3: Grom Handzlówka – Astra Medynia Głogowska 15.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 3: Czarni Kraczkowa – Jawor Krzemienica 15.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 3: SPEC Stal Łańcut – Czarni Kraczkowa 15.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 3: Astra Medynia Głogowska – Jawor Krzemienica 15.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 3: Czarni Kraczkowa – Grom Handzlówka 15.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 3: Jawor Krzemienica – SPEC Stal Łańcut 15.10.2022, godz. 14:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 4: Izolator Boguchwała – Grunwald Budziwój 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 4: Aktiv Pro Wiśniowa – Trzcianka Trzciana 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 4: Izolator Boguchwała – Aktiv Pro Wiśniowa 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 4: Grunwald Budziwój – Bratek Bratkowice 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 4: Aktiv Pro Wiśniowa – Grunwald Budziwój 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 4: Bratek Bratkowice – Trzcianka Trzciana 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 4: Izolator Boguchwała – Bratek Bratkowice 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 4: Grunwald Budziwój – Trzcianka Trzciana 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 4: Bratek Bratkowice – Aktiv Pro Wiśniowa 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E1 Orlik: Grupa 4: Trzcianka Trzciana – Izolator Boguchwała 15.10.2022, godz. 10:00

 Dębica: E2 Orlik Grupa 2: Lechia Sędziszów Młp. – Progres Kawęczyn Sędziszowski 15.10.2022, godz.

 Dębica: E2 Orlik Grupa 2: Kolbuszowianka Kolbuszowa – Chemik Pustków Osiedle 15.10.2022, godz.

 Dębica: E2 Orlik Grupa 2: Lechia Sędziszów Młp. – Kolbuszowianka Kolbuszowa 15.10.2022, godz.

 Dębica: E2 Orlik Grupa 2: Progres Kawęczyn Sędziszowski – Team Przecław 15.10.2022, godz.

 Dębica: E2 Orlik Grupa 2: Kolbuszowianka Kolbuszowa – Progres Kawęczyn Sędziszowski 15.10.2022, godz.

 Dębica: E2 Orlik Grupa 2: Team Przecław – Chemik Pustków Osiedle 15.10.2022, godz.

 Dębica: E2 Orlik Grupa 2: Lechia Sędziszów Młp. – Team Przecław 15.10.2022, godz.

 Dębica: E2 Orlik Grupa 2: Progres Kawęczyn Sędziszowski – Chemik Pustków Osiedle 15.10.2022, godz.

 Dębica: E2 Orlik Grupa 2: Team Przecław – Kolbuszowianka Kolbuszowa 15.10.2022, godz.

 Dębica: E2 Orlik Grupa 2: Chemik Pustków Osiedle – Lechia Sędziszów Młp. 15.10.2022, godz.

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: PAUZA – Błękit Żołynia 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Iskra Jawornik Polski – Arka Albigowa 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: SPEC Stal Łańcut – Czarni Kraczkowa 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: PAUZA – Iskra Jawornik Polski 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Arka Albigowa – SPEC Stal Łańcut 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Błękit Żołynia – Czarni Kraczkowa 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: SPEC Stal Łańcut – PAUZA 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Iskra Jawornik Polski – Błękit Żołynia 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Czarni Kraczkowa – Arka Albigowa 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Iskra Jawornik Polski – SPEC Stal Łańcut 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: PAUZA – Czarni Kraczkowa 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Błękit Żołynia – Arka Albigowa 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Czarni Kraczkowa – Iskra Jawornik Polski 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: SPEC Stal Łańcut – Błękit Żołynia 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Arka Albigowa – PAUZA 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Jedność Hucisko – LKS Trzebownisko 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Noverra Głogów Młp.  – PAUZA 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Jedność Hucisko – Noverra Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: LKS Trzebownisko – Juventus Academy 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Noverra Głogów Młp.  – LKS Trzebownisko 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Juventus Academy – PAUZA 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Jedność Hucisko – Juventus Academy 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: LKS Trzebownisko – PAUZA 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Juventus Academy – Noverra Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: PAUZA – Jedność Hucisko 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Grom Mogielnica – Dynovia Dynów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Beniaminek Rzeszów – Heiro Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: HALO Hyżne – KS Przybyszówka 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Grom Mogielnica – Beniaminek Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Heiro Rzeszów – HALO Hyżne 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Dynovia Dynów – KS Przybyszówka 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: HALO Hyżne – Grom Mogielnica 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Beniaminek Rzeszów – Dynovia Dynów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: KS Przybyszówka – Heiro Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Beniaminek Rzeszów – HALO Hyżne 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Grom Mogielnica – KS Przybyszówka 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Dynovia Dynów – Heiro Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: KS Przybyszówka – Beniaminek Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: HALO Hyżne – Dynovia Dynów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Heiro Rzeszów – Grom Mogielnica 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: Rudnianka Rudna Wielka – AP Głogovia Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 09:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: Start Borek Stary – AP Crasnovia Krasne 15.10.2022, godz. 09:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: Rudnianka Rudna Wielka – Start Borek Stary 15.10.2022, godz. 09:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: AP Głogovia Głogów Młp. – PAUZA 15.10.2022, godz. 09:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: Start Borek Stary – AP Głogovia Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 09:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: PAUZA – AP Crasnovia Krasne 15.10.2022, godz. 09:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: Rudnianka Rudna Wielka – PAUZA 15.10.2022, godz. 09:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: AP Głogovia Głogów Młp. – AP Crasnovia Krasne 15.10.2022, godz. 09:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: PAUZA – Start Borek Stary 15.10.2022, godz. 09:00

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4: AP Crasnovia Krasne – Rudnianka Rudna Wielka 15.10.2022, godz. 09:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Jawor Krzemienica – AP Crasnovia Krasne 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Dąb Kosina 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Jawor Krzemienica – Orzeł Wólka Niedźwiedzka 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: AP Crasnovia Krasne – LKS Wola Dalsza 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Orzeł Wólka Niedźwiedzka – AP Crasnovia Krasne 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: LKS Wola Dalsza – Dąb Kosina 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Jawor Krzemienica – LKS Wola Dalsza 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: AP Crasnovia Krasne – Dąb Kosina 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: LKS Wola Dalsza – Orzeł Wólka Niedźwiedzka 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Dąb Kosina – Jawor Krzemienica 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: AP Głogovia II Głogów Młp. – Grom Mogielnica 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Aktiv Pro Wiśniowa – Jedność Niechobrz 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: AP Głogovia II Głogów Młp. – Aktiv Pro Wiśniowa 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Grom Mogielnica – AP Głogovia Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Aktiv Pro Wiśniowa – Grom Mogielnica 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: AP Głogovia Głogów Młp.  – Jedność Niechobrz 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: AP Głogovia II Głogów Młp. – AP Głogovia Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Grom Mogielnica – Jedność Niechobrz 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: AP Głogovia Głogów Młp.  – Aktiv Pro Wiśniowa 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Jedność Niechobrz – AP Głogovia II Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Sawa Sonina – Orzeł Wysoka Łańcucka 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Dynovia Dynów – Beniaminek Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Orzeł Wysoka Łańcucka – Beniaminek Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Sawa Sonina – Dynovia Dynów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Dynovia Dynów – Orzeł Wysoka Łańcucka 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Beniaminek Rzeszów – Sawa Sonina 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Sokół Sokołów Młp. – Bratek Bratkowice 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Stobierna Krzywe – Plon Klęczany 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Sokół Sokołów Młp. – Stobierna Krzywe 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Bratek Bratkowice – Noverra Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Stobierna Krzywe – Bratek Bratkowice 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Noverra Głogów Młp. – Plon Klęczany 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Sokół Sokołów Młp. – Noverra Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Bratek Bratkowice – Plon Klęczany 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Noverra Głogów Młp. – Stobierna Krzywe 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Plon Klęczany – Sokół Sokołów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Arka Albigowa – KS Dąbrówki 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Błękit Żołynia – Brzeg Białobrzegi 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: KS Dąbrówki – Brzeg Białobrzegi 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Arka Albigowa – Błękit Żołynia 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Błękit Żołynia – KS Dąbrówki 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Brzeg Białobrzegi – Arka Albigowa 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: GAP Boguchwała – HALO Hyżne 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Iskra Jawornik Polski – Beniaminek Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: HALO Hyżne – Beniaminek Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: GAP Boguchwała – Iskra Jawornik Polski 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Iskra Jawornik Polski – HALO Hyżne 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Beniaminek Rzeszów – GAP Boguchwała 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: Juventus Academy – Rudnianka Rudna Wielka 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: Heiro Rzeszów – AP Głogovia Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: Juventus Academy – Heiro Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: Rudnianka Rudna Wielka – AP Głogovia II Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: Heiro Rzeszów – Rudnianka Rudna Wielka 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: AP Głogovia II Głogów Młp. – AP Głogovia Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: Juventus Academy – AP Głogovia II Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: Rudnianka Rudna Wielka – AP Głogovia Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: AP Głogovia II Głogów Młp. – Heiro Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3: AP Głogovia Głogów Młp. – Juventus Academy 15.10.2022, godz. 10:00

 G1 Skrzat: PZU SMS Resovia Rzeszów – UKS SMS Stal Mielec 15.10.2022, godz. 09:00

 G1 Skrzat: ZKS Stal Stalowa Wola – APPN Mielec 15.10.2022, godz. 09:00

 G1 Skrzat: PZU SMS Resovia Rzeszów – ZKS Stal Stalowa Wola 15.10.2022, godz. 09:00

 G1 Skrzat: APPN Mielec – Siarka Tarnobrzeg S.A. 15.10.2022, godz. 09:00

 G1 Skrzat: Siarka Tarnobrzeg S.A. – PZU SMS Resovia Rzeszów 15.10.2022, godz. 09:00

 G1 Skrzat: ZKS Stal Stalowa Wola – UKS SMS Stal Mielec 15.10.2022, godz. 09:00

 G1 Skrzat: ZKS Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg S.A. 15.10.2022, godz. 09:00

 G1 Skrzat: UKS SMS Stal Mielec – APPN Mielec 15.10.2022, godz. 09:00

 G1 Skrzat: Siarka Tarnobrzeg S.A. – UKS SMS Stal Mielec 15.10.2022, godz. 09:00

 G1 Skrzat: APPN Mielec – PZU SMS Resovia Rzeszów 15.10.2022, godz. 09:00

 Rzeszów: G1 Skrzat: Stobierna Krzywe – Novi Nosówka 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: G1 Skrzat: Beniaminek Rzeszów – AP Głogovia Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: G1 Skrzat: Novi Nosówka – AP Głogovia Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: G1 Skrzat: Stobierna Krzywe – Beniaminek Rzeszów 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: G1 Skrzat: Beniaminek Rzeszów – Novi Nosówka 15.10.2022, godz. 10:00

 Rzeszów: G1 Skrzat: AP Głogovia Głogów Młp. – Stobierna Krzywe 15.10.2022, godz. 10:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj