Piłkarski Rozkład Jazdy na Podkarpaciu – 13-16 października 2022 (SENIORZY)

0
343
Fot. Ł. Pado

Moc emocji piłkarskich czeka nas w najbliższy weekend na Podkarpaciu i z udziałem drużyn piłkarskich z naszego regionu. Przedstawiamy wykaz wszystkich meczów seniorskich na Podkarpaciu i z udziałem naszych drużyn.

PKO BP Ekstraklasa

Górnik Zabrze – Lech Poznań 16.10.2022, 18:30

Korona Kielce – Stal Mielec 14.10.2022, 18:00

Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa 15.10.2022, 15:00

Miedź Legnica – Cracovia 16.10.2022, 12:30

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice 15.10.2022, 20:00

Radomiak Radom – Śląsk Wrocław 15.10.2022, 12:30

Warta Poznań – Jagiellonia Białystok 15.10.2022, 17:30, w Grodzisku Wielkopolskim

Widzew Łódź – Zagłębie Lubin 16.10.2022, 15:00

Wisła Płock – Legia Warszawa 14.10.2022, 20:30

Fortuna 1 liga

Górnik Łęczna – Skra Częstochowa 15.10.2022, 15:00

Chrobry Głogów – GKS Tychy 16.10.2022, 15:00

Puszcza Niepołomice – GKS Katowice 15.10.2022, 15:00

Stal Rzeszów – Odra Opole 16.10.2022, 18:00

Ruch Chorzów – Arka Gdynia 16.10.2022, 12:40

Chojniczanka Chojnice – Resovia 14.10.2022, 18:00

ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz 14.10.2022, 20:30

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Kraków 15.10.2022, 17:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec 15.10.2022, 20:00

eWinner 2 liga

Garbarnia Kraków – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 15.10.2022, 14:00

Olimpia Elbląg – Polonia Warszawa 15.10.2022, 15:00

Górnik Polkowice – Zagłębie II Lubin 15.10.2022, 13:00

Motor Lublin – Kotwica Kołobrzeg 15.10.2022, 17:00

KKS 1925 Kalisz – Radunia Stężyca 14.10.2022, 18:30

Pogoń Siedlce – Siarka Tarnobrzeg 15.10.2022, 15:00

Stomil Olsztyn – Hutnik Kraków 15.10.2022, 20:30

Śląsk II Wrocław – Wisła Puławy 16.10.2022, 13:00

na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Znicz Pruszków – Lech II Poznań 16.10.2022, 17:15

4 liga podkarpacka

Stal II Mielec – Lechia Sędziszów Młp. 15.10.2022, godz. 14:00 (Mielec, Sportowa 1)

Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Rzeszów S.A. 16.10.2022, godz. 11:00

Sokół Nisko – Wólczanka Wólka Pełkińska 15.10.2022 14:00

Karpaty Krosno – Korona Rzeszów – 13.10.2022, godz. 19:00

Cosmos Nowotaniec – Polonia Przemyśl 15.10.2022, godz. 15:00

LKS Skołoszów – KS JKS Jarosław 15.10.2022, godz. 11:00

KS Legion Pilzno – SPEC Stal Łańcut 16.10.2022 , godz. 14:00

Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Młp. 15.10.2022, godz. 11:00

Klasa O Dębica

LKS ŻYRAKÓW – Błękitni Ropczyce 16.10.2022, godz. 14:00

Wisłoka II Dębica – Sparta Chorzelów 16.10.2022, godz. 11:00 Euroboisko

Piast Wolica Piaskowa – Ostrovia Ostrowy Baranowskie 16.10.2022, godz. 14:00

Victoria Czermin – Sokół II Kolbuszowa Dolna 15.10.2022, godz. 15:15

Czarnovia Czarna – LKS Pustków 15.10.2022, godz. 15:30

Smoczanka Mielec – KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki 15.10.2022, godz. 14:00

Błękitni Siedlanka – Chemik Pustków Osiedle 15.10.2022, godz. 16:00

Czarni Trześń – Kamieniarz Golemki 15.10.2022, godz. 16:00

Klasa O Jarosław

TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001 – LKS GORLICZANKA GORLICZYNA 16.10.2022, godz. 15:00

LKS PROMYK URZEJOWICE – MKS START PRUCHNIK 16.10.2022, godz. 11:30

LKS START LISIE JAMY – LKS HETMAN LASZKI 15.10.2022, godz. 15:00

MKS Kańczuga – LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO 15.10.2022, godz. 11:00

MKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – KS ZDRÓJ HORYNIEC 16.10.2022, godz. 13:30

LKS SAN GORZYCE – KS SANTOS PIWODA 15.10.2022, godz. 15:00

LKS ORZEŁ TORKI – KS PIAST TUCZEMPY 16.10.2022, godz. 14:00

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – Orzeł Przeworsk 16.10.2022, godz. 15:00

Klasa O Krosno

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne – Przełęcz Dukla 16.10.2022, godz. 14:00

Nienaszów Tempo – Jabłonica Polska 15.10.2022, godz. 15:30 (Chorkówka )

SANOK Ekoball – Rymanów KS Start 15.10.2022, godz. 18:00

Górki – Czarni 1910 Jasło 16.10.2022, godz. 15:00

Mrukowa Zamczysko – Targowiska 16.10.2022, godz. 13:00 (Samoklęski)

Besko LKS Przełom – Bukowsko 16.10.2022, godz. 15:00

ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Odrzykoń Zamczysko 15.10.2022, godz. 15:30

Czeluśnica – MARKIEWICZA KROSNO 15.10.2022, godz. 14:00

Klasa O Rzeszów

Włókniarz Rakszawa – Jedność Niechobrz 15.10.2022, godz. 15:00 (Pogwizdów 308)

KS Przybyszówka – LKS Wola Dalsza 15.10.2022, godz. 14:00

Plantator Nienadówka – Leśna Wólka Podleśna 16.10.2022, godz. 15:00

Sawa Sonina – PZU SMS Resovia II Rzeszów 15.10.2022, godz. 14:00

Strumyk Malawa – Błażowianka Błażowa 16.10.2022, godz. 12:00

Strug SZiK Tyczyn – Sokół Sokołów Młp. 16.10.2022, godz. 15:00

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Orzeł Wólka Niedźwiedzka 15.10.2022, godz. 14:00

KS Zaczernie – Iskra Zgłobień 15.10.2022, godz. 14:00

Klasa O Stalowa Wola

OKS JUNIOR ZAKRZÓW – Unia Nowa Sarzyna 15.10.2022, godz. 15:00 (Tarnobrzeg, Zwierzyniecka )

Sokół Kamień – San Kłyżów 16.10.2022, godz. 15:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. II – Stal Gorzyce 16.10.2022, godz. 11:00

Pogoń Leżajsk – LZS Jarocin 15.10.2022, godz. 11:00 (Przychojec)

Azalia Wola Zarczycka – KP Tanew Wólka Tanewska 15.10.2022, godz. 11:00

SMS SIARKA TARNOBRZEG – LZS Ździary 16.10.2022, godz. 11:00 (Tarnobrzeg, Zwierzyniecka 32)

Olimpia Pysznica – TS Transdźwig Stale 15.10.2022, godz. 13:00 (Jastkowice)

Stal Nowa Dęba – ŁKS Łowisko 15.10.2022, godz. 15:00

Klasa A Dębica

Płomień UKS Zagorzyce – Głowaczowa 16.10.2022, godz. 14:0

LKS Nagoszyn – KS BYSTRZYCA 16.10.2022, godz. 14:00

KS Legion II Pilzno – Paszczyniak Paszczyna 15.10.2022, godz. 15:00

Pogórze Wielopole Skrzyńskie – LKS Stara Jastrząbka-Róża 16.10.2022, godz. 15:00

LKS STASIÓWKA – LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie 15.10.2022, godz. 15:00

Wiewiórka – Brzostowianka Brzostek 16.10.2022, godz. 15:30

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – Team Przecław 15.10.2022, godz. 15:30 (Kamionka )

Klasa A Jarosław, grupa1

KS SZÓWSKO – KS VICTORIA KIDAŁOWICE 15.10.2022, godz. 14:00

LKS BŁĘKITNI PEŁKINIE – LKS WIRAŻ CHŁOPICE 15.10.2022, godz. 15:00

LKS TĘCZA JANKOWICE – KS CZARNI PAWŁOSIÓW 16.10.2022, godz. 15:00

LKS MANASTERZ k/J-AW – LKS SZKŁO MŁYNY 16.10.2022, godz. 12:00

LKS ŁĘK OSTRÓW – LKS ISKRA ZABŁOTCE 16.10.2022, godz. 15:00

MKS RADYMNO – LKS DĄB DOBKOWICE 15.10.2022, godz. 15:30

LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – KS WĘGIERKA 16.10.2022, godz. 13:00

KS FREDRO SUROCHÓW – KS PRO-100 WIETLIN 16.10.2022, godz. 15:00

Klasa A Jarosław, grupa 2

POLONIA II PRZEMYŚL – KS WIAR KRÓWNIKI 16.10.2022, godz. 15:00

ULKS SAN HURECZKO – LKS TĘCZA KOSIENICE 16.10.2022, godz. 15:00

Żurawianka Żurawica – UKS UNIA FREDROPOL 16.10.2022, godz. 15:00

KS POGÓRZE DUBIECKO – LKS BATYCZE 16.10.2022, godz. 15:00

Czuwaj-Wiaro Przemyśl – LKS NAKŁO – STARZAWA 15.10.2022, godz. 15:00

LKS GWIAZDA MAĆKOWICE – LKS KORONA TRÓJCZYCE 16.10.2022, godz. 15:00

LKS GRANICA STUBNO – KS FORT JAKSMANICE 16.10.2022, godz. 13:00

GKS VIKING ORŁY – LKS CRESOVIA KALNIKÓW 16.10.2022, godz. 13:30

Klasa A Jarosław, grupa 3

LKS START MIROCIN – LKS ŻURAW ŻURAWICZKI 16.10.2022, godz. 14:00

LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA – GKS MAJDAN SIENIAWSKI 16.10.2022, godz. 15:00

LKS PIAST NOWOSIELCE – LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA 16.10.2022, godz. 15:00

RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ – LKS STRUMYK HAWŁOWICE 16.10.2022, godz. 15:00

LKS ZORZA JAGIEŁŁA – KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA 15.10.2022, godz. 14:00

LKS CRESOVIA KRZECZOWICE – PKS UNUM BABICE 16.10.2022, godz. 15:00

LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW – LKS WISEŁKA SIENNÓW 16.10.2022, godz. 15:00

Klasa A Jarosław, grupa 4

ORKAN ZAPAŁÓW – LKS CZERWONI CEWKÓW 15.10.2022, godz. 15:00

MKS ROZTOCZE NAROL – LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA 16.10.2022, godz. 15:00

LKS KORZENICA – LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA 16.10.2022, godz. 15:00

LKS ZALEW STARY LUBLINIEC – LKS BŁĘKITNI FUTORY 16.10.2022, godz. 15:00

LKS GRANICZNI KROWICA – KS VICTORIA STARY DZIKÓW 16.10.2022, godz. 15:00

LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – MKS JUWENIA CIESZANÓW 16.10.2022, godz. 15:00

LKS CZARNI OLESZYCE – LKS ZRYW MŁODÓW 16.10.2022, godz. 15:00

Klasa A Krosno, grupa 1

Przysietnica – Zarszyn 16.10.2022, godz. 13:00

Strachocina – Bażanówka LKS Orzeł 16.10.2022, godz. 15:00

Uherce Szarotka – Długie LKS RAF HOUZE 16.10.2022, godz. 15:00

LKS Niebieszczany Remix – Płowce 16.10.2022, godz. 13:00

Izdebki LKS – WIKI SANOK 16.10.2022, godz. 14:00

Pisarowce – Jankowce 15.10.2022, godz. 14:00

Lesko Sanovia – Bezmiechowa LKS Lotniarz 16.10.2022, godz. 15:00

Klasa A Krosno, grupa 2

Górnik Grabownica Starzeńska – Zmiennica 15.10.2022, godz. 15:00

Klimkówka Karpaty – Jaśliska 16.10.2022, godz. 13:00

WRÓBLIK SZLACHECKI – Lubatówka 16.10.2022, godz. 11:00

Haczów – Grabówka 16.10.2022, godz. 15:00

Rogi Burza – Iwonicz Iwonka 16.10.2022, godz. 13:00

Niebocko Victoria – Brzozovia Brzozów 15.10.2022, godz. 15:30

ISKRZYNIA – LUKS BESKID POSADA GÓRNA 15.10.2022, godz. 15:00

Klasa A Krosno, grupa 3

Orzeł Lubla – GKS Zarzecze-Dębowiec 16.10.2022, godz. 15:00

Bieździedza LKS Orzeł – Wojaszówka 15.10.2022, godz. 15:30

Łęki Dukielskie – Skołyszyn 15.10.2022, godz. 15:30

Kołaczyce Ostoja – Krościenko Wyżne 16.10.2022, godz. 15:00

Faliszówka Orzeł – Brzyska 15.10.2022, godz. 15:00

Niegłowice Wisłoka – Zręcin Tęcza 16.10.2022, godz. 11:00

Klasa A Rzeszów, grupa 1

Grunwald Budziwój – Heiro Rzeszów 15.10.2022, godz. 15:30

Aramix Niebylec – KS Godowa 16.10.2022, godz. 14:00

Junak Rzeszów – Zimowit Rzeszów 16.10.2022, godz. 11:00

Albatros Szufnarowa – LKS Jasionka 15.10.2022, godz. 15:00 (Wiśniowa)

Piast Nowa Wieś – Wisłok Strzyżów 15.10.2022, godz. 15:00

Noverra Głogów Młp. – Novi Nosówka 16.10.2022, godz. 11:00

Start Borek Stary – LKS Trzebownisko 15.10.2022, godz. 15:00

Klasa A Rzeszów, grupa 2

Styrobud Trzeboś – Crasnovia Krasne 16.10.2022, godz. 14:00

Szarotka Rogóżno – LKS Łąka 16.10.2022, godz. 11:00 (Korniaktów Północny 33a)

Dynovia Dynów – KS Stobierna 15.10.2022, godz. 15:00

KS Dąbrówki – Galicja Chmielnik 15.10.2022, godz. 15:00

Rzemieślnik Strażów – Błękit Żołynia 15.10.2022, godz. 16:00

Grom Handzlówka – Unia Korniaktów Płn. 16.10.2022, godz. 13:00

Arka Albigowa – Iskra Jawornik Polski 16.10.2022, godz. 14:00

Klasa A Rzeszów, grupa 3

Kolorado Wola Chorzelowska – KS Dzikowiec 15.10.2022, godz. 15:00

Zacisze Trześń – Raniżovia Raniżów 16.10.2022, godz. 11:00

Strażak Grochowe – LKS Babicha 15.10.2022, godz. 15:00 (Malinie 214)

Wisła Gliny Małe – Kolbuszowianka Kolbuszowa 16.10.2022, godz. 11:00

Janovia Janowiec – Orzeł Kosowy 16.10.2022, godz. 14:00

Korona Majdan Królewski – Hetman Dąbrówka Wisłocka 15.10.2022, godz. 16:00

Start Wola Mielecka – Tempo Cmolas 16.10.2022, godz. 11:00

Atut Podborze – Dromader Chrząstów 15.10.2022, godz. 15:00

Klasa A Stalowa Wola, grupa 1

Unia Skowierzyn – Jeziorak Chwałowice 16.10.2022, godz. 15:30

Czarni Lipa – LZS Wola Rzeczycka 16.10.2022, godz. 13:00 (Zaklików)

LZS Rzeczyca Długa – Bukowa Jastkowice 15.10.2022, godz. 15:00

LZS Jadachy – KS Wisan Skopanie 15.10.2022, godz. 15:00

KS Kopcie – LZS Słowianin Grębów 15.10.2022, godz. 15:00

Koniczynka Ocice – Strzelec Dąbrowica 16.10.2022, godz. 15:00

KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – San Wrzawy 15.10.2022, godz. 18:00 (Stalowa Wola, Hutnicza 15)

Klasa A Stalowa Wola, grupa 2

Sokół Hucisko – Staromieszczanka Stare Miasto 16.10.2022, godz. 14:00

Retman Ulanów – Orzeł Rudnik 15.10.2022, godz. 15:00

Czarni Sójkowa – PKS SAN STALOWA WOLA 16.10.2022, godz. 15:00

KS Sarzyna – Górnovia Górno 16.10.2022, godz. 15:00

LKS Brzyska Wola – KP Podwolina 16.10.2022, godz. 15:00

Advit Łętownia – PUKS Francesco Jelna 16.10.2022, godz. 15:00

Sparta Jeżowe – Podlesianka Kamień 16.10.2022, godz. 15:00

Klasa B Dębica, grupa 1

Łęki Górne – MKS SOKÓŁ DĘBICA 16.10.2022, godz. 15:00

Zasów-Mokre – LKS Brzeźnica 16.10.2022, godz. 13:00Zasów 104

Dąb Żdżary – Dragon Korzeniów 15.10.2022, godz. 15:00

Baszta Zawada – LZS MAŁA 15.10.2022, godz. 15:00

Borowiec Straszęcin – Chemik II Pustków Osiedle 15.10.2022, godz. 14:00

Klasa B Dębica, grupa 2

Korona Góra Ropczycka – Plon Klęczany 15.10.2022, godz. 16:00

Inter Gnojnica – Victoria Ocieka 16.10.2022, godz. 15:00

Strażak Lubzina – Sokół Krzywa 16.10.2022, godz. 11:00

Progres Kawęczyn Sędziszowski – Lechia II Sędziszów Młp. 15.10.2022, godz. 15:30

PAUZA – KS Kaskada II Ostrów – Kamionka 16.10.2022, godz. 14:00

Olimpia Nockowa – GRÓD BĘDZIEMYŚL 16.10.2022, godz. 14:00

Klasa B Jarosław, grupa 1

LKS TĘCZA WYSOCK – KS PIAST II TUCZEMPY 16.10.2022, godz. 12:00

KS KORONA TUCHLA – LKS MAKOVIA MAKOWISKO 16.10.2022, godz. 12:00

LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY – LKS ŁĘG ŁOWCE 16.10.2022, godz. 12:00

LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA – KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW 16.10.2022, godz. 12:00

LKS WESOŁA ZADĄBROWIE – LKS DĄB CETULA 16.10.2022, godz. 12:00

LKS WISZNIA NIENOWICE – LKS DELIN MUNINA 16.10.2022, godz. 11:00

Klasa B Jarosław, grupa 2

LKS UJKOWICE – KS NIZINY 16.10.2022, godz. 12:00

KS JAWOR NEHRYBKA – KS CZARNI BOLESTRASZYCE 16.10.2022, godz. 12:00

LKS KORONA OLSZANY – LKS RADA ORZECHOWCE 16.10.2022, godz. 12:00

LKS BIZON MEDYKA – LKS FENIX LESZNO 16.10.2022, godz. 12:00

KS ARTMAX PIKULICE – LKS GROM WYSZATYCE 16.10.2022, godz. 12:00

LKS WIAR HUWNIKI – LKS WALAWIANKA WALAWA 16.10.2022, godz. 12:00

Klasa B Jarosław, grupa 3

LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA – KS KISIELÓW 16.10.2022, godz. 12:00

LKS POGÓRZE ROKIETNICA – GKS ZARZECZE 16.10.2022, godz. 12:00

LKS GACOVIA GAĆ – LKS SOBOL NIŻATYCE 16.10.2022, godz. 12:00

WISŁOCZANKA TRYŃCZA – LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI 16.10.2022, godz. 15:00

LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA – LKS BŁĘKITNI WIERZBNA 16.10.2022, godz. 12:00

Klasa B Jarosław, grupa 4

LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA – LKS BŁĘKITNI ZALESIE 16.10.2022, godz. 12:00

LKS PIAST ANTONIKI – LKS UNIA ŁUKAWIEC 16.10.2022, godz. 12:00

LKS TANEW WOLA WIELKA – LKS LEŚNIK PŁAZÓW 16.10.2022, godz. 12:00

LKS MOŁODYCZ – KS ZDRÓJ II HORYNIEC 16.10.2022, godz. 12:00

LKS WALTER OPAKA – LKS MIĘKISZ NOWY 16.10.2022, godz. 12:00

Klasa B Krosno, grupa 1

Polańczyk Nelson – Zagórz Osława 16.10.2022, godz. 14:00

Czaszyn LKS – Łukowe Gabry 16.10.2022, godz. 13:00

Poraż Juventus – Lutowiska 15.10.2022, godz. 16:00 (Tarnawa Dolna)

Średnia Wieś – Myczkowce Zalew 16.10.2022, godz. 11:00

MKS Lotnik Bieszczady II Ustrzyki Dolne – Srogów Pogórze 15.10.2022, godz. 14:00

SAN MRZYGŁÓD – Czerteż 16.10.2022, godz. 14:00

Klasa B Krosno, grupa 2

JAĆMIERZ – Golcowa 16.10.2022, godz. 13:00

Markowce – LKS Hłudno 16.10.2022, godz. 13:00

Nowotaniec Cosmos II – Dydnia Zryw 16.10.2022, godz. 13:00

LKS ODRZECHOWA – Pielnia Orion 16.10.2022, godz. 13:00

ORŁY JABŁONKA – KS VICTORIA PAKOSZÓWKA 16.10.2022, godz. 13:00 (Niebocko)

Głębokie LKS – Nowosielce Szarotka 16.10.2022, godz. 13:00

Wzdów – Sieniawa Wisłok 16.10.2022, godz. 11:00

Klasa B Krosno, grupa 3

Domaradz Sokół – Wesoła 16.10.2022, godz. 11:00

Kombornia – LKS Orzeł Pustyny 16.10.2022, godz. 13:00

Milcza – PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE 16.10.2022, godz. 13:00

SZCZEPAŃCOWA – Trześniów 16.10.2022, godz. 11:00

Lubatowa – Jasienica 16.10.2022, godz. 11:00

Rymanów Zdrój – Jasionów JKS 16.10.2022, godz. 10:00

Klasa B Krosno, grupa 4

KS PASJA KROSNO – Łubienko 16.10.2022, godz. 14:00 (Krosno, Rzeszowska 10)

Potok Nurt – Strzelec Frysztak 16.10.2022, godz. 13:00

Korczyna Kotwica – Żeglce 16.10.2022, godz. 14:00

PAUZA – Iwla

Kopytowa Polonia – Chorkówka Nafta 16.10.2022, godz. 15:00

Łubno Tajfun – Kobylany Victoria 16.10.2022, godz. ???

Klasa B Krosno, grupa 5

Osobnica Sparta – Warzyce 16.10.2022, godz. 11:00

Święcany Standart – Hankówka 16.10.2022, godz. 11:00

LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI – Krempna Wrzos 16.10.2022, godz. 11:00

Nowy Glinik Dragon – Łężyny Gaudium 16.10.2022, godz. 11:00

BŁAŻKOWA – Team 17 Szebnie 16.10.2022, godz. 13:00

GKS Zarzecze-Dębowiec II – Brzezówka 16.10.2022, godz. 11:00 (Dębowiec )

Klasa B Rzeszów, grupa 1

Rudzik Rudna Mała – Rudnianka Rudna Wielka 15.10.2022, godz. 15:00

PZU SMS Resovia III Rzeszów – KS Świlcza 16.10.2022, godz. 13:30

Trzcianka Trzciana – Orzeł Wysoka Głogowska 16.10.2022, godz. 14:00

KS Baranówka Rzeszów – Dąb Dąbrowa 16.10.2022, godz. 16:30 (Rzeszów, ul. Wyspiańskiego 22)

Biała Rzeszów – Mrowlanka Mrowla 16.10.2022, godz. 14:00 (Mrowla)

Victoria Budy Głogowskie – Bratek Bratkowice 16.10.2022, godz. 11:00

Klasa B Rzeszów, grupa 2

Huragan Kozłówek – Korona Dobrzechów 16.10.2022, godz. 14:00

Start Lubenia – KS II Bystrzyca 16.10.2022, godz. 11:00

Grunwald Połomia – Grom Mogielnica 16.10.2022, godz. 11:00

Orły Pstrągówka – Płomyk Lutoryż 16.10.2022, godz. 11:00

Granit Wysoka Strzyżowska – Diament Pstrągowa 16.10.2022, godz. 11:00

Czarni Czudec – Rotar Węglówka 16.10.2022, godz. 11:00

Herman Hermanowa – Sokół Grodzisko 16.10.2022, godz. 14:00

Klasa B Rzeszów, grupa 3

Markovia Markowa – HALO Hyżne 16.10.2022, godz. 14:00

Tatyna Dylągówka – Orzeł Harta 16.10.2022, godz. 11:00

Czarni Kraczkowa – Iskra II Jawornik Polski 16.10.2022, godz. 11:00

Polonia Hyżne – Pogórze Bachórz 16.10.2022, godz. 14:00

Orzeł Wysoka Łańcucka – Dąb Kosina 16.10.2022, godz. 12:00

Klasa B Rzeszów, grupa 4

ŁKS Łukawiec – Głuchowianka Głuchów 16.10.2022, godz. 14:00

PAUZA – Start Brzóza Stadnicka

Las Zalesie – Włókniarz II Rakszawa 16.10.2022, godz. 14:00

Stobierna Krzywe – Herkules Trzebuska 16.10.2022, godz. 14:00

Brzeg Białobrzegi – Astra Medynia Głogowska 16.10.2022, godz. 14:00

KS Terliczka – Wisłok Czarna 16.10.2022, godz. 11:00

Klasa B Rzeszów, grupa 5

Pitmark Jaślany – Grom Krzemienica 16.10.2022, godz. 14:00

Błysk Górki – Czarni II Trześń 16.10.2022, godz. 11:00

Grunwald Padew Narodowa – Jutrzenka Ławnica 16.10.2022, godz. 14:00

Rzędzian Rzędzianowice – LKS Dębiaki 16.10.2022, godz. 14:00

Barka Breń Osuchowski – Wiśnia Trzciana 16.10.2022, godz. 11:00

Klasa B Rzeszów, grupa 6

Apollo Dulcza Mała – KS SMP Tuszyma 16.10.2022, godz. 11:00

Madras Goleszów – KS Zgórsko 16.10.2022, godz. 14:00

Sprint Żarówka – Sokół Partynia 16.10.2022, godz. 13:00

Orły Ruda – LKS Wierzchowiny 16.10.2022, godz. 11:00

Iskra Łączki Brzeskie – Sokół Pień 16.10.2022, godz. 14:00

Piast Wadowice Górne – Jamnica Dulcza Wielka 16.10.2022, godz. 11:00

Klasa B Rzeszów, grupa 7

Florian Ostrowy Tuszowskie – Marmury Przyłęk 16.10.2022, godz. 14:00

Huragan Przedbórz – Potok Dobrynin 16.10.2022, godz. 15:00

Werynianka Werynia – APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna 16.10.2022, godz. 14:00

Vigor Trzęsówka – Wilga Widełka 16.10.2022, godz. 13:00

Ostrovia II Ostrowy Baranowskie – LKS Hucina 16.10.2022, godz. 11:00

Klasa B Stalowa Wola, grupa 1

Wspólnota Serbinów – Płomień Trześń 16.10.2022, godz. 14:00 (Zwierzyniec)

LZS Wola Baranowska – KS WYDRZA 16.10.2022, godz. 12:00

KS CYGANY – OKS Wielowieś 16.10.2022, godz. 14:00

Sokół Sokolniki – OKS JUNIOR ZAKRZÓW II 16.10.2022, godz. 14:00

Płomień Chmielów – Iskra Sobów 16.10.2022, godz. 12:00

KS ŻUPAWA – LZS Krzątka 16.10.2022, godz. 12:00

LZS Tarnowska Wola – Kolejarz Knapy 15.10.2022, godz. 13:00

Klasa B Stalowa Wola, grupa 2

LZS LOTNIK TURBIA – KP Zarzecze 16.10.2022, godz. 12:00

WKS Kurzyna – Huragan Zdziechowice 16.10.2022, godz. 12:00

Jutrzenka Kopki – TRUCK Kotowa Wola 16.10.2022, godz. 14:30

LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA – GAS Łęg Stany 16.10.2022, godz. 12:00

ORZEŁ GLINIANKA – LZS Polonia Przędzel 16.10.2022, godz. 14:00

LZS ŻABNO – Milenium Bieliny 16.10.2022, godz. 15:00

Klasa B Stalowa Wola, grupa 3

Azalia Wola Zarczycka II – KS ŁUKOWA – 2022-10-12 – 16:30

KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA – Azalia Brzóza Królewska – 2022-10-12 – 18:00

Azalia Wola Zarczycka II – Złotsan Kuryłówka 16.10.2022, godz. 11:00

Victoria Giedlarowa – KS ŁUKOWA 16.10.2022, godz. 12:00

GKS GROBLE – Grabniak Hucisko 16.10.2022, godz. 14:00

Rotunda Krzeszów – Kłyż Tarnogóra 16.10.2022, godz. 12:00

Tanew Harasiuki – Orzeł Biedaczów 16.10.2022, godz. 15:00 (Kurzyna Mała)

KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA – LKS Jodła Przychojec 15.10.2022, godz. 18:00

Azalia Brzóza Królewska – LKS San Wierzawice 16.10.2022, godz. 12:00

KOBIETY

1 liga kobiet

Pauza: Trójka Staszkówka/Jelna.

Skra Częstochowa – Polonia Środa Wielkopolska 16.10.2022, 15:00

Rekord Bielsko-Biała – Marcus Gdynia 15.10.2022, 13:00

Resovia – Bielawianka Bielawa 15.10.2022, 10:00

SWD Wodzisław Śląski – Ząbkovia Ząbki 15.10.2022, 15:00

Stomilanki Olsztyn – UKS SMS II Łódź 16.10.2022, 12:45

2 liga kobiet (południowa)

ROW Rybnik – Wanda Nowa Huta (Kraków) 15.10.2022, 14:00

Rolnik Biedrzychowice – KSP Kielce 16.10.2022, 12:00

Ślęza Wrocław – Unia Lublin 15.10.2022, 18:00

Dąb Zabierzów Bocheński – Pogoń Zduńska Wola 15.10.2022, 16:00

Podgórze Kraków – Sokół Kolbuszowa Dolna 15.10.2022, 13:00

AZS UJ II Kraków – Respekt Myślenice 15.10.2022, 15:30

3 liga kobiet, gr. 4

Resovia II Rzeszów pauza

Izolator Boguchwała – Górnik II Łęczna 15.10.2022, godz. 15:00

Rysy Bukowina Tatrzańska – MOSiR Lubartów 16.10.2022, godz. 12:00

Inter Gnojnica – Football Success Academy Kraków 16.10.2022, godz. 11:00

KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Naprzód Sobolów 15.10.2022, godz. 14:00

POGORZANKA POGORZYCE – ISKRA BRZEZINKA KKPN 16.10.2022, godz. 12:00

4 liga podkarpacka kobiet

Korona Tuchla – Sanovia Lesko 15.10.2022, godz. 16:00

SPEC Stal Łańcut – AP Jasło 16.10.2022, godz. 15:00

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – DAP Dębica 15.10.2022, godz. 16:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj