Najlepsi strzelcy w podkarpackich ligach młodziczek i młodzików

2776
Fot. Beniaminek Krosno

Przedstawiamy ranking najlepszych strzelców w ligach młodziczek i młodzików prowadzonych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.

źródło: PZPN

D1 Młodzik „D1 grupa A” Grupa 1

WŁODARSKI WIKTOR – AP BENIAMINEK KROSNO – 11

PIECHOTA KAROL – FKS Stal Mielec S. A. – 10

ALBRYCHT DAMIAN – AP BENIAMINEK KROSNO – 9

BARNAŚ FABIAN – DAP DEBICA – 9

WAL SZYMON – DAP DEBICA – 8

NOWAK HUBERT – Stal Rzeszów S.A. – 7

KUSAK MAKSYMILIAN – UKS SMS STAL MIELEC – 7

POŁDIAK ALAN – AP BENIAMINEK KROSNO – 6

MYSZKOWSKI ARKADIUSZ – DAP DEBICA – 6

ŁUSZCZ FABIAN – AP WIKI Sanok – 5

D1 Młodzik „D1 grupa B” Grupa 2

NOWAK RADOSŁAW – MULKS Pustynia – 11

KLEPACKI OLIWIER – UKS SMS PRZEMYŚL – 11

SIEMBIDA KSAWERY – AP STALOWA WOLA – 7

PODKUL PAWEŁ – Karpaty Krosno – 7

KŁODA MAX – Resovia Rzeszów S.A. – 7

SZPALA DAWID – Resovia Rzeszów S.A. – 7

MICHALSKI SEBASTIAN – GLOBAL SOCCER ACADEMY – 6

GMYREK SZYMON – Igloopol Dębica – 6

ZAJĄCZKOWSKI WITOLD – MULKS Pustynia – 6

ŁUKASZEK OLIVER – UKS SMS PRZEMYŚL – 6

D1 Młodzik „D1 grupa C” Grupa 3

MIKUŁA MATEUSZ – PERFECT PRZEWORSK – 10

SZELIGA STANISŁAW – Ekoball Stal Sanok – 8

PADYKULA MIKOLAJ – Plon Kawęczyn – 8

TRAGARZ BARTOSZ – KS Legion Pilzno – 7

STOLARSKI OSKAR – LKS ZIMOWIT Rzeszów – 6

KULCZYCKI ADRIAN – SIARKA TARNOBRZEG S.A. – 6

JANUSZYŃSKA LENA – Sparta Leżajsk – 6

CZOPOR BARTOSZ – Ekoball Stal Sanok – 5

SOLECKI JAKUB – Ekoball Stal Sanok – 5

MROCZEK SZYMON – KS Legion Pilzno – 5

SALAMON KACPER – LKS ZIMOWIT Rzeszów – 5

BOCHENEK ADAM – Plon Kawęczyn – 5

CZAJKA OLIWIER – SIARKA TARNOBRZEG S.A. – 5

SKROK BARTŁOMIEJ – SIARKA TARNOBRZEG S.A. – 5

WAŁASZCZYK OSKAR – SIARKA TARNOBRZEG S.A. – 5

D1 Młodzik „D1 grupa D” Grupa 4

KUBEK MICHAŁ – Wisłoka Dębica – 7

RZESZOWSKI JAKUB – Wisłoka Dębica – 7

GOTFRYD JAKUB – ZKS STAL STALOWA WOLA – 7

NALEŹNY MIKOŁAJ – Wisłoka Dębica – 6

GRZEBYK  SZCZEPAN – ZKS Izolator Boguchwała – 6

BAR JAKUB – Stal Łańcut – 5

SZYMALSKI SEBASTIAN – Wisłoka Dębica – 5

STRZĘPEK HUBERT – ZKS Izolator Boguchwała – 5

MOSKAL DOMINIK – Sokół Nisko – 4

SZCZEPEK KUBA – Sokół Nisko – 4

LEŃCZYK ANTONI – Stal Łańcut – 4

ZUBRZAK WOJCIECH – Stal Łańcut – 4

D1 Młodzik „D1 grupa E” Grupa 5

SZCZOCZARZ NATAN – Stal Rzeszów S.A. – 10

MAZUR MICHAŁ – Stal Rzeszów S.A. – 9

KUŚ BŁAŻEJ – STOW. ORZEŁKI BRZOZÓW – 9

JAKUBUS KAROL – AP Piłkarskie Nadzieje Mielec – 5

KOPEĆ SZYMON – AP Piłkarskie Nadzieje Mielec – 5

ZIOBROŃ ADAM – AP Piłkarskie Nadzieje Mielec – 5

KUC KACPER – Stal Rzeszów S.A. – 5

NOWAK MACIEJ – Stal Nowa Dęba – 4

PANEK SZYMON – Stal Nowa Dęba – 4

FRĄC JAN – Stal Rzeszów S.A. – 4

GŁĄB SZYMON – Stal Rzeszów S.A. – 4

LECH MACIEJ – Stal Rzeszów S.A. – 4

NIEMCZYK PIOTR – Stal Rzeszów S.A. – 4

NIEMIEC JAKUB – Stal Rzeszów S.A. – 4

RAK HUBERT – Stal Rzeszów S.A. – 4

D1 Młodzik „Młodziczki U-13 LIGA” Grupa 6

KOSIEK OLGA – AP BENIAMINEK KROSNO – 1

MAMROŁ KINGA – AP BENIAMINEK KROSNO – 1

POLAK AMELIA – AP BENIAMINEK KROSNO – 1

BILKOWSKA JULITA – JODŁOWSKA AP DIAMENT – 1

Dębica: D1 Młodzik

BAJOR ŁUKASZ – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 17

KRÓL JAKUB – JODŁOWSKA AP DIAMENT – 15

WOJTON FRANCISZEK – Lechia Sędziszów Młp. – 15

SKIBA TYMOTEUSZ – DAP DEBICA – 14

PEŁCZYŃSKI PIOTR – Chemik Pustków Osiedle – 12

CIOŁEK KAROL – UKS NIEDŹWIADA DOLNA – 12

MYTYCH MICHAŁ – UKS NIEDŹWIADA DOLNA – 12

GALAS ARKADIUSZ – Pogórze Wielopole Skrzyńskie – 11

WANAT SZYMON – DAP DEBICA – 10

BUCZYNSKI FABIAN – SP Soccer Ropczyce – 10

KOTLARZ WIKTOR – SP Soccer Ropczyce – 10

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 1

GAJOS SZYMON – JSRR JAROSŁAW – 10

GAWURA FABIAN – KS SZÓWSKO – 7

WODZISZ DOMINIK – PROGRES JAROSŁAW – 7

TELEGA JAKUB – JSRR JAROSŁAW – 5

DŁUGOŃ ADRIAN – KS PIAST TUCZEMPY – 4

BOBER MARCEL – PROGRES JAROSŁAW – 4

PODOLEC WOJCIECH – PROGRES JAROSŁAW – 4

DUDEK KACPER – KS SZÓWSKO – 2

KAPUŚNIAK HUBERT – KS SZÓWSKO – 2

KASJAN FILIP – KS SZÓWSKO – 2

KRÓL SZYMON – KS SZÓWSKO – 2

MACINA MARCEL – KS SZÓWSKO – 2

PÓŁTORAK ALAN – KS SZÓWSKO – 2

GAWROŃSKI SZYMON – KS WIĄZOWNICA – 2

DANICKI SZYMON – UKS FOOTBALL ACADEMY JAROSŁAW – 2

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 2

SYCZ DAWID – UKS UNIA FREDROPOL – 17

KASPRZYK KAMIL – LKS CRESOVIA KALNIKÓW – 8

WILGUCKI KACPER – BKS LEŚNIK BIRCZA – 4

BĄCAL PAWEŁ – UKS GIGANCI RADYMNO – 4

HALWA SZYMON – UKS GIGANCI RADYMNO – 4

GOŁĘBIOWSKA EMILIA – UKS UNIA FREDROPOL – 4

KŁÓSEK MARCIN – UKS UNIA FREDROPOL – 4

LENART BARTOSZ – UKS UNIA FREDROPOL – 4

SOSENKO-DEJNAKA OLIWIER – UKS UNIA FREDROPOL – 4

NIEDZIELA GABRIEL – LKS CRESOVIA KALNIKÓW – 3

MLAŚ SZYMON – UKS UNIA FREDROPOL – 3

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 3

DZIMIRA SZYMON – SP Orzełek w Przeworsku – 9

DUBEŃSKI KACPER – UKS SOKÓŁ SIENIAWA – 6

CWYNAR ANTONI – DAF GORLICZYNA – 3

RAMUS BARTOSZ – DAF GORLICZYNA – 3

ZAJĄC WOJCIECH – MKS START PRUCHNIK – 3

MASZTALERZ MICHAŁ – SP Orzełek w Przeworsku – 3

PÓŁTORAK JAN – SP Orzełek w Przeworsku – 3

GOŁĘBIOWSKI BARTŁOMIEJ – DAF GORLICZYNA – 2

JANUSZ KAMIL – DAF GORLICZYNA – 2

RZEŹNIK KACPER – SP Orzełek w Przeworsku – 2

JANCZALIK ADAM – UKS SOKÓŁ SIENIAWA – 2

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 4

ŻDAN ALEKSANDER – UKS FA LUBACZÓW – 13

KOLANO IGNACY – UKS FA LUBACZÓW – 11

GÓRSKI MICHAŁ – UKS FA LUBACZÓW – 10

LUCHOWSKI MATEUSZ – LKS URSUS DACHNÓW – 9

DENEK ADAM – LKS URSUS DACHNÓW – 7

GRUSZCZYK ŁUKASZ – LKS ZRYW MŁODÓW – 7

HAŁUCHA JULIAN – UKS FA LUBACZÓW – 7

CZABAN JAKUB – LKS URSUS DACHNÓW – 6

JABŁOŃSKI HUBERT – LKS URSUS DACHNÓW – 6

PACHOŁEK DOMINIK – LKS URSUS DACHNÓW – 6

Krosno: D1 Młodzik Grupa 1

HANUS FILIP – Besko LKS Przełom – 8

KIJOWSKI WIKTOR – Besko LKS Przełom – 6

SOKÓŁ KACPER – LKS Niebieszczany Remix – 5

OCZOŚ TYMOTEUSZ – Rymanów KS Start – 4

HORODEJCZUK JAN – UKS ORLĘTA LESKO – 4

BURY HUBERT – Bażanówka LKS Orzeł – 3

KĘDZIOR PATRYK – Bażanówka LKS Orzeł – 3

KAMYK DAMIAN – LKS Niebieszczany Remix – 3

KOT AMELIA – Nowotaniec Cosmos – 3

PISZKO WOJCIECH – UKS ORLĘTA LESKO – 3

Krosno: D1 Młodzik Grupa 2

DAŃKO MICHAŁ – LKS Hłudno – 11

GŁADYSZ JAKUB – SPARTA IZDEBKI – 8

KORYTO DAMIAN – Grabówka – 3

KULON OLIWIER – Grabówka – 3

MATUSZ IGOR – Haczów – 3

FABISIAK BARTOSZ – STOW. ORZEŁKI BRZOZÓW – 3

RYMAROWICZ FRANCISZEK – Górnik Grabownica Starzeńska – 2

RZESZUT LEON – Grabówka – 2

SOKOŁOWSKI KAROL – Grabówka – 2

PRAJSNAR BRUNON – ISKRZYNIA – 2

RYMAROWICZ BŁAŻEJ – ISKRZYNIA – 2

JAREMA SZYMON – LKS Hłudno – 2

BOBOWSKI MAREK – SPARTA IZDEBKI – 2

MARCZAK IGOR – STOW. ORZEŁKI BRZOZÓW – 2

STRUŚ WIKTOR – STOW. ORZEŁKI BRZOZÓW – 2

Krosno: D1 Młodzik Grupa 3

GRONKIEWICZ FILIP – Kombornia – 9

FURMAN DOMINIK – UKS Guzikówka Krosno – 9

ZĄBEK DAWID – LKS Orzeł Pustyny – 8

KOSZELA WOJCIECH – UKS Guzikówka Krosno – 7

POLAK AMELIA – AP BENIAMINEK KROSNO – 6

MERCIK WIKTOR – Partyzan MAL-BUD1 Targowiska – 6

KOSIEK OLGA – AP BENIAMINEK KROSNO – 5

BOGUSZ PATRYK – UKS Guzikówka Krosno – 5

ZBOROWSKI FILIP – Karpaty Krosno – 4

RYMARZ RAFAŁ – Kombornia – 4

PÓŁCHŁOPEK KAMIL – Korczyna Kotwica – 4

SIŃCZAK JAN – Korczyna Kotwica – 4

CYSARZ SZYMON – LKS Orzeł Pustyny – 4

SKALSKI JAKUB – UKS Guzikówka Krosno – 4

Krosno: D1 Młodzik Grupa 4

KIJOWSKI MAKSYMILIAN – UKS Beniaminek Krosno – 8

ZIMA MATEUSZ – Lubatowa – 7

KOZUBAL JAKUB – Przełęcz Dukla – 7

POTYRA ADAM – Przełęcz Dukla – 6

KASPRZYK BARTOSZ – Kopytowa Polonia – 5

JÓRASZ SZYMON – Korczyna Kotwica – 5

DERYNIOWSKI PATRYK – Lubatowa – 5

GRELA NORBERT – UKS Beniaminek Krosno – 5

MASŁOWSKI WIKTOR – Lubatowa – 4

MAJER ADRIAN – Przełęcz Dukla – 4

Krosno: D1 Młodzik Grupa 5

PILUT JAKUB – Strzelec Frysztak – 7

SKAUBA KRZYSZTOF – AP Jasło – 5

GARDUŁA JAKUB – BŁAŻKOWA – 5

CZECH JAKUB – GLOBAL SOCCER ACADEMY – 4

GAJDA JAKUB – GLOBAL SOCCER ACADEMY – 3

MIKRUT KACPER – GLOBAL SOCCER ACADEMY – 3

BŁAJEK FILIP – Skołyszyn – 3

FURMANEK ADRIAN – Skołyszyn – 3

KUT TYMOTEUSZ – Strzelec Frysztak – 3

ZIEMBA MIKOŁAJ – Strzelec Frysztak – 3

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1

ROKITA DOMNIK – Grunwald Budziwój – 11

FIRLEJ LEON – Grunwald Budziwój – 9

MIKAYELYAN DAWID – AP GŁOGOVIA – 7

BUCZEK PAWEŁ – Raniżovia Raniżów – 7

JODKO KACPER – LKS ZIMOWIT Rzeszów – 6

BĄK TOMASZ – Grunwald Budziwój – 5

FIRLEJ OLAF – Grunwald Budziwój – 5

WISZ FILIP – Grunwald Budziwój – 5

AMANOWICZ KONRAD – Strug Tyczyn – 5

SZYDEŁKO MIŁOSZ – Strug Tyczyn – 5

LEŚNIAK FILIP – Wisłok Strzyżów – 5

WÓJCIK MATEUSZ – Wisłok Strzyżów – 5

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2

SITO SZYMON – Resovia Rzeszów S.A. – 11

SZPALA DAWID – Resovia Rzeszów S.A. – 8

KAZNOCHA MIŁOSZ – AP GŁOGOVIA – 7

TOMAKA GRZEGORZ – JUVENTUS ACADEMY – 7

MICAŁ JAKUB – Przybyszówka – 7

LIWOCZ BARTOSZ – AP RZESZÓW – 6

BILUT MIŁOSZ – JUVENTUS ACADEMY – 6

GAWŁOWSKI KAROL – AP RZESZÓW – 5

JAJKO MIŁOSZ – AP RZESZÓW – 5

RARÓG MIKOŁAJ – AP RZESZÓW – 5

KUCEK GABRYŚ – Resovia Rzeszów S.A. – 5

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3

SAWICKI KAMIL – AP CRASNOVIA KRASNE – 14

NYCZ GABRIEL – Czarni Kraczkowa – 10

DOMOŃ ŁUKASZ – Błażowianka Błażowa – 9

JABŁOŃSKI JAKUB – AP CRASNOVIA KRASNE – 8

NIEMCZAK JAKUB – Pogórze Husów – 8

PAŁASZ OSKAR – AP CRASNOVIA KRASNE – 7

KWOLEK KACPER – Czarni Kraczkowa – 7

SOBEK MIŁOSZ – LKS Jawor Krzemienica – 7

KOŹLAK ALAN – Błażowianka Błażowa – 6

MAKÓWKA MIŁOSZ – KS Błękit Żołynia – 6

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1

ZYBURA SZYMON – UKS Aktywne Jeżowe – 12

SKOCZYLAS ALEKSANDER – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM – 10

CAGARA FILIP – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM – 9

ZAJĄC KAMIL – Sokół Kamień – 8

CISEK FILIP – Górnovia Górno – 7

SIEMBIDA  ŁUKASZ – KP Tanew Wólka Tanewska – 6

BOREK SZYMON – Rotunda Krzeszów – 6

STAROŃ FABIAN – KS Sarzyna – 5

NOWAKOWSKI ARTUR – Unia Nowa Sarzyna – 5

DZIADAK MARCIN – KP Tanew Wólka Tanewska – 4

PODGÓRSKI MICHAŁ – KP Tanew Wólka Tanewska – 4

ADAMIAK SEBASTIAN – KS Sarzyna – 4

SZYMON MACZUGA – Sokół Kamień – 4

KATA MATEUSZ – UKS Aktywne Jeżowe – 4

PIĘDEL VICTOR – UKS Aktywne Jeżowe – 4

BĄK MICHAŁ – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM – 4

DUBIEL HUBERT – Unia Nowa Sarzyna – 4

KRĘCIDŁO NATANIEL – Unia Nowa Sarzyna – 4

NOWAKOWSKI DOMINIK – Unia Nowa Sarzyna – 4

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 2

KOPEĆ SZYMON – Łęg Kopcie – 9

JAROSZ JAKUB – KS Wisan Skopanie – 6

ZIELIŃSKI KACPER – LZS ŻABNO – 6

SZKUTNIK ALEKSANDER – PKS SAN STALOWA WOLA – 6

RAMUS RADOSŁAW – Stal Gorzyce – 6

ZIMNICKI WIKTOR – Stal Gorzyce – 6

KWAŚNIK ANTONI – LZS ŻABNO – 5

DUBAJ MICHAŁ – PKS SAN STALOWA WOLA – 5

JAKUBIEC SZYMON – PKS SAN STALOWA WOLA – 5

MARCINIAK MIRON – PKS SAN STALOWA WOLA – 5

PIOTROWSKA ZUZANNA – Stal Gorzyce – 5

D2 Młodzik „D2 grupa A” Grupa 1

STOLARSKI OSKAR – LKS ZIMOWIT Rzeszów – 12

JANUS JAKUB – DAP DEBICA – 10

SKIBA TYMOTEUSZ – DAP DEBICA – 9

WANAT SZYMON – DAP DEBICA – 9

NOGA TYMON – LKS ZIMOWIT Rzeszów – 8

FARAŚ DAWID – AP Piłkarskie Nadzieje Mielec – 7

KOBYLARZ ADAM – Stal Łańcut – 7

SŁOWIK PATRYK – UKS SMS STAL MIELEC – 7

WINNICKI ADAM – AP WIKI Sanok – 6

KLEPACKI OLIWIER – UKS SMS PRZEMYŚL – 6

D2 Młodzik „D2 grupa B” Grupa 2

PIEGDOŃ KUBA – AP BENIAMINEK KROSNO – 8

LIS OLIWIER – JKS JAROSŁAW – 7

GAZDA TYMON – AP BENIAMINEK KROSNO – 6

SZCZEPEK KUBA – Sokół Nisko – 6

KAPICA PATRYK – UKS LPFA TARNOBRZEG – 6

KOZAK ADAM – UKS LPFA TARNOBRZEG – 6

PAŁKA MACIEJ – ZKS STAL STALOWA WOLA – 6

DŁUGOSZ WIKTOR – Karpaty Krosno – 5

PELCZAR MICHAŁ – Przełęcz Dukla – 5

BUŁDYS ERYK – JKS JAROSŁAW – 4

ASZKLAR HUBERT – Przełęcz Dukla – 4

GANCARZ IGOR – Stal Rzeszów S.A. – 4

HOSZKO GABRIEL – Stal Rzeszów S.A. – 4

GASEK HUBERT – ZKS STAL STALOWA WOLA – 4

SKRZYPEK JAKUB – ZKS STAL STALOWA WOLA – 4

ZAMOJCIN OLIWIER – ZKS STAL STALOWA WOLA – 4

D2 Młodzik „D2 grupa C” Grupa 3

JANORA MAKSYMILIAN – Chemik Pustków Osiedle – 13

RZEPA JAKUB – Igloopol Dębica – 12

FINEK PATRYK – KS Legion Pilzno – 9

KOZIOŁ FILIP – Wisłoka Dębica – 9

IWANICKI IGOR – Azalia Wola Zarczycka – 6

SZNAIKART MAKSYMILIAN – PKS SAN STALOWA WOLA – 5

SKAUBA KRZYSZTOF – AP Jasło – 4

GĄSIOREK MACIEJ – Chemik Pustków Osiedle – 4

MATŁOK SZYMON – Chemik Pustków Osiedle – 4

SZKODZIŃSKI DAWID – PKS SAN STALOWA WOLA – 4

Dębica: D2 Młodzik Grupa 1

JARZĄB SZYMON – Lechia Sędziszów Młp. – 15

CIOŁEK KAROL – UKS NIEDŹWIADA DOLNA – 15

BOGACZ WITOLD – MULKS Pustynia – 12

MYTYCH MICHAŁ – UKS NIEDŹWIADA DOLNA – 10

JAŁOWIEC KACPER – KS Legion Pilzno – 9

ZAJĄCZKOWSKI MICHAŁ – MULKS Pustynia – 9

KLUZA DAWID – KS Legion Pilzno – 7

GIEŁBAGA WIKTOR – MULKS Pustynia – 7

CIOŁKOSZ SZYMON – UKS NIEDŹWIADA DOLNA – 6

LACHOWICZ PIOTR – Igloopol Dębica – 5

OZGA KAROL – KS Legion Pilzno – 5

SOPRYCH JAKUB – KS Legion Pilzno – 5

KŁOS ANTONI – Lechia Sędziszów Młp. – 5

Dębica: D2 Młodzik Grupa 2

KUNA BARTOSZ – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 7

RYBIŃSKA MAJA – Hucina – 6

WOŁOWIEC KRYSTIAN – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 5

ROJEK ANTONI – KS Kaskada Ostrów – Kamionka – 5

KAMUDA JAKUB – STRAŻAK GROCHOWE – 5

DZIADURA MAKSYMILIAN – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 4

ŁĄCZ KACPER – STRAŻAK GROCHOWE – 4

GLINIANY MATEUSZ – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 3

PIWOWAR JULIA – KS Kaskada Ostrów – Kamionka – 3

CZAJKOWSKI SEWERYN – LKS Błękitni Siedlanka – 3

DRAUS JAN – LKS Błękitni Siedlanka – 3

Jarosław: D2 Młodzik

KURAS WIKTOR – GKS ZARZECZE – 5

BOGACZ DOMINIK – GKS ZARZECZE – 4

STANOWSKI MARCEL – GKS ZARZECZE – 4

BOGDAŃSKI XAVIER – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 3

MILANIK WIKTOR – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 3

SZANTER MICHAŁ – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 3

DUBEŃSKI KACPER – UKS SOKÓŁ SIENIAWA – 3

WARZYBOK SZYMON – UKS SOKÓŁ SIENIAWA – 3

GRANDA RADOSŁAW – GKS ZARZECZE – 2

ŁATKA FILIP – GKS ZARZECZE – 2

WODKA PATRYK – POLONIA PRZEMYŚL – 2

GUDZ MICHAŁ – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 2

OLECH PATRYCJA – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 2

POGORZELEC MICHAŁ – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 2

SZLARP KAMIL – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 2

Krosno: D2 Młodzik Grupa 1

SZAJNA MICHAŁ – Rymanów KS Start – 7

FRIEDRICH JULIAN – Ekoball Stal Sanok – 5

ŁABA KAMIL – Odrzykoń Zamczysko – 5

DUPLAGA ANTONI – Rymanów KS Start – 5

GOLONKA MIKOŁAJ – Rymanów KS Start – 5

PENAR KRYSTIAN – Klimkówka Karpaty – 4

NIŻNIK NORBERT – Ekoball Stal Sanok – 3

ROMANIAK MICHAŁ – Ekoball Stal Sanok – 3

MARSZAŁEK MIŁOSZ – Odrzykoń Zamczysko – 3

KIJOWSKI ALAN – Rymanów KS Start – 3

URBANIK SZYMON – Rymanów KS Start – 3

WOJCIESZAK GABRIEL – WILCZKI LESKO – 3

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1

ŚLIWIŃSKA ALEKSANDRA – Resovia Rzeszów – 13

KOZIARZ MATEUSZ – Resovia Rzeszów S.A. – 11

BABKA DOMINIKA – Resovia Rzeszów – 9

ZAGÓRSKI IGOR – AKTIV PRO RYMANÓW – 6

WOTA BARTEK – Rudnianka Rudna Wielka – 6

KISIEL ŁUKASZ – AKTIV PRO RYMANÓW – 5

CIUPAK KAROL – Piast Nowa Wieś – 5

TARAŁA ADAM – Piast Nowa Wieś – 5

SITARZ MACIEJ – T.S. NOVERRA Głogów Młp. – 5

SZELIGA WOJCIECH – Zaczernie – 5

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2

BUŁDAK FABIAN – Dynovia Dynów – 15

STĄCEL OSKAR – LKS Brzeg Białobrzegi – 14

MACHNO PIOTR – AP CRASNOVIA KRASNE – 12

WOJTYNA MICHAŁ – Arka Albigowa – 12

STAWARZ SZYMON – Sparta Leżajsk – 12

KUPRAS FILIP – Sparta Leżajsk – 8

DROŻDŻ KACPER – Sawa Sonina – 7

SZPUNAR DAMIAN – Sawa Sonina – 7

MILKE KAJETAN – AP CRASNOVIA KRASNE – 6

KRAUS NIKODEM – LKS Brzeg Białobrzegi – 6

DŁUGOŃ ADAM – Sparta Leżajsk – 6