Najlepsi strzelcy w podkarpackich ligach – TOP-10 wśród trampkarek i trampkarzy

2107

Przedstawiamy aktualne zestawienie najlepszych strzelców w ligach trampkarek i trampkarzy na Podkarpaciu. Aż 24 gole ma już na koncie Kacper Bogacz z Resovii, o trzy mniej Oliwier Smoleń z Wólczanki Wólka Pełkińska, a po 20 zdobyli Bartosz Kucharzak z Unia Nowa Sarzyna, Filip Wojtuń z Iskrzyni i Miłosz Woźniak z Iskry Zgłobień. Wśród trampkarek najskuteczniejsza jest Nicola Kolisz ze Stali Mielec z 11 bramkami.

C1 Trampkarz „C1 grupa A” Grupa 1

ROBAK KAMIL – FKS Stal Mielec S. A. – 16

NERC OSKAR – UKS SMS RZESZÓW – 9

FURGAŁA PIOTR – Resovia Rzeszów S.A. – 7

CHŁOPEK FILIP – Resovia Rzeszów S.A. – 6

MODRAS MARCIN – UKS SMS RZESZÓW – 6

MERMER NIKODEM – AP BENIAMINEK KROSNO – 5

SKÓRA JAKUB – Resovia Rzeszów S.A. – 5

TARKOWSKI ANTONI – Stal Rzeszów S.A. – 5

GEMBAL OLIWIER – FKS Stal Mielec S. A. – 4

SIECZKOWSKI KAMIL – Stal Rzeszów S.A. – 4

MARSZAŁ JAKUB – UKS SMS RZESZÓW – 4

C1 Trampkarz „C1 grupa B” Grupa 2

SMOCZYŃSKI KONRAD – Igloopol Dębica – 15

LITWIN TOMASZ – Stal Łańcut – 10

GOCH JAKUB – Stal Stalowa Wola P.S.A. – 10

BURDZEL JAKUB – UKS SMS STAL MIELEC – 9

KLUZ KACPER – Stal Łańcut – 8

SZYMCZYSZYN SZYMON – UKS SMS PRZEMYŚL – 8

RADWAŃSKI MATEUSZ – UKS SMS STAL MIELEC – 7

PLACEK FRANCISZEK – Igloopol Dębica – 6

KRUCZKOWSKI PATRYK – Stal Stalowa Wola P.S.A. – 6

SKUBEL JAN – Igloopol Dębica – 5

TOMASZEWSKI PATRYK – Igloopol Dębica – 5

MIERZEJEWSKI KONRAD – Resovia Rzeszów S.A. – 5

OPOKA KAMIL – Stal Stalowa Wola P.S.A. – 5

C1 Trampkarz „C1 grupa C” Grupa 3

BĘBEN JAKUB – JKS JAROSŁAW – 11

ZIOŁO BARTOSZ – Ekoball Stal Sanok – 10

PIECZKO HUBERT – LKS ZIMOWIT Rzeszów – 10

MIAZGA JAKUB – Sparta Leżajsk – 9

GARBACZ BARTŁOMIEJ – JSRR JAROSŁAW – 8

BRODA MIŁOSZ – JKS JAROSŁAW – 7

ŁACH KACPER – Dynovia Dynów – 6

KOWALIK ALEKSANDER – Ekoball Stal Sanok – 6

CIECHUN HUBERT – JSRR JAROSŁAW – 6

SURMIAK KACPER – JSRR JAROSŁAW – 6

C1 Trampkarz „C1 grupa D” Grupa 4

KUCHARZAK BARTOSZ – Unia Nowa Sarzyna – 20

MOSKAL ADRIAN – Stal Stalowa Wola P.S.A. – 9

BASSARA WIKTOR – Piast Nowa Wieś – 8

CIUPAK KONRAD – Piast Nowa Wieś – 8

DAŃCZAK KAROL – Piast Nowa Wieś – 8

KORFANTY BARTOSZ – Piast Nowa Wieś – 8

RUTKOWSKI KACPER – GKS MAJDAN SIENIAWSKI – 7

MAZUR PATRYK – Grodziszczanka Grodzisko Dln. – 7

CZAJA SZYMON – Unia Nowa Sarzyna – 7

WNĘK MAKSYM – Wisłok Strzyżów – 7

C1 Trampkarz „C1 Trampkarki U-15 LIGA” Grupa 5

GAŁUSZKA JULIA – AP BENIAMINEK KROSNO – 3

GŁÓD TATIANA – AP BENIAMINEK KROSNO – 2

BOGUSZ NIKOLA – AP BENIAMINEK KROSNO – 1

GORZYNIK WIKTORIA – AP BENIAMINEK KROSNO – 1

WULKOWICZ OLGA – JODŁOWSKA AP DIAMENT – 1

DZIEKAN MONIKA – JODŁOWSKA AP DIAMENT – 1

Dębica: C1 Trampkarz

FILIPEK ALEKSANDER – Progres Kawęczyn Sędziszowski – 17

OCHAŁ KLAUDIUSZ – Błękitni Ropczyce – 15

ROJEK MICHAŁ – Błękitni Ropczyce – 9

ANIOŁ ADRIAN – KS Legion Pilzno – 9

NIEMIEC PATRYK – KS Legion Pilzno – 7

KUTRZUBA SZYMON – Igloopol Dębica – 6

GALWAS KRYSTIAN – SOKÓŁ PIEŃ – 6

WALEŃ IGOR – SOKÓŁ PIEŃ – 6

ŹDZIEBŁO DAMIAN – Błękitni Ropczyce – 5

MARUT NIKOLAS – Igloopol Dębica – 5

MITEK KACPER – Igloopol Dębica – 5

OCHAB PATRYK – KS Kaskada Ostrów – Kamionka – 5

BUŁAWA CYPRIAN – SOKÓŁ PIEŃ – 5

CHOLEWA BARTOSZ – SOKÓŁ PIEŃ – 5

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1

WOJTUŃ BARTOSZ – LKS ŁĘK OSTRÓW – 19

NOWAKOWSKI DAWID – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 14

FUDALI KRYSTIAN – LKS MAKOVIA MAKOWISKO – 9

GARAŚ NATANIEL – LKS MAKOVIA MAKOWISKO – 9

WOŚ WIKTOR – LKS MAKOVIA MAKOWISKO – 8

MATUSZ SEBASTIAN – LKS POGÓRZE ROKIETNICA – 7

PILCH BARTOSZ – UKS HEKTOR ROŹWIENICA – 5

LENIUS DAWID – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 5

ORFIN KAROL – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 5

PASTERZ MARCIN – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 5

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 2

BIAŁY PRZEMYSŁAW – Orzeł Przeworsk – 12

KRAWCZYK JAKUB – KS SZÓWSKO – 9

RECHTON MIKOŁAJ – KS SZÓWSKO – 9

SZOZDA SEBASTIAN – KS WIĄZOWNICA – 8

JAKUBIEC KAROL – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – 8

SZEWCZYK  PRZEMYSŁAW – MKS Kańczuga – 7

JANKOWSKI JAKUB – Orzeł Przeworsk – 6

GÓRSKI PIOTR – LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – 5

RYFA FILIP – Orzeł Przeworsk – 5

ROZWÓD KAMIL – LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – 4

KOZAK FILIP – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – 4

KUKLA TYMON – Orzeł Przeworsk – 4

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 1

FIC PATRYK – Brzozovia Brzozów – 11

ŻELAZKO JAKUB – Brzozovia Brzozów – 11

DUDYCZ SZYMON – Górnik Grabownica Starzeńska – 8

ŚMIGIEL KAMIL – Górnik Grabownica Starzeńska – 8

ZANIEWICZ FILIP – Uherce Szarotka – 7

SUPEL ŁUKASZ – Brzozovia Brzozów – 6

BURY KONRAD – Górki – 6

SZUBA MIKOŁAJ – Brzozovia Brzozów – 5

TELESZ KACPER – Brzozovia Brzozów – 5

FIEDEŃ  SZYMON – Górki – 5

POCAŁUŃ GABRIEL – Grabówka – 5

WRONIAK KACPER – Grabówka – 5

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 2

WOJTUŃ FILIP – ISKRZYNIA – 20

SZYBKA JAN – Besko LKS Przełom – 12

TYLKA OSKAR – ISKRZYNIA – 9

DROZDOWSKI JAN – ISKRZYNIA – 6

CETNARSKI MIŁOSZ – LUKS BESKID POSADA GÓRNA – 6

DOBROWOLSKI PIOTR – LUKS BESKID POSADA GÓRNA – 6

BIENIA SZYMON – Haczów – 5

SOKÓŁ KACPER – LKS Niebieszczany Remix – 4

KILAR DOMINIK – LUKS BESKID POSADA GÓRNA – 4

MATUSZ FILIP – Haczów – 3

PRUGAR SZYMON – Haczów – 3

TABISZ NIKODEM – Haczów – 3

KRZANOWSKI SZYMON – LKS Niebieszczany Remix – 3

GOLOWSKI BARTOSZ – LUKS BESKID POSADA GÓRNA – 3

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3

URBANEK KACPER – Odrzykoń Zamczysko – 16

HAZNAR DAMIAN – Odrzykoń Zamczysko – 11

URBANEK DOMINIK – Odrzykoń Zamczysko – 10

SERWIŃSKI BARTOSZ – OLYMPIC2014 SZKÓŁKA PIŁKARSKA – 10

OCHĘDOWSKA OLIWIA – AP BENIAMINEK KROSNO – 6

SZCZEPANIK KACPER – Przełęcz Dukla – 5

JUCHA GABRIEL – Odrzykoń Zamczysko – 4

KWOLEK ADRIAN – UKS Guzikówka Krosno – 4

POLAK AMELIA – AP BENIAMINEK KROSNO – 3

GŁÓD TATIANA – AP BENIAMINEK KROSNO – 2

HADAŁA PATRYK – OLYMPIC2014 SZKÓŁKA PIŁKARSKA – 2

ŁUKASZEWSKI KRZYSZTOF – OLYMPIC2014 SZKÓŁKA PIŁKARSKA – 2

SAMBOROWSKI KAMIL – OLYMPIC2014 SZKÓŁKA PIŁKARSKA – 2

MALIK MIKOŁAJ – UKS Guzikówka Krosno – 2

WYSKIEL ADRIAN – UKS Guzikówka Krosno – 2

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 4

LEŚNIAK SZYMON – UKS „TEMPO” NIENASZÓW – 16

GRZESIK WIKTOR – Kopytowa Polonia – 11

WARŻOŁEK MARCIN – Team 17 Szebnie – 11

WINIARSKI DAMIAN – Kopytowa Polonia – 10

ŁAJDANOWICZ JAKUB – UKS „TEMPO” NIENASZÓW – 8

NIEDZIAŁKOWSKI MICHAŁ – GMKS Dębowiec-Zarzecze – 6

KOZIOŁ ADAM – Łubno Tajfun – 6

WIĄCEK JAKUB – OKS Sobniów Jasło – 6

NAJBA KACPER – UKS „TEMPO” NIENASZÓW – 6

LICHTARSKI DOMINIK – Łęki Dukielskie – 5

Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 1

WIETHY BARTOSZ – Resovia Rzeszów S.A. – 9

WIŚNIEWSKI KSAWERY – Resovia Rzeszów S.A. – 7

MIAZGA MAKSYMILIAN – Bratek Bratkowice – 6

JACHIM MICHAŁ – Przybyszówka – 6

SIERZYŃSKI BOGUSZ – Resovia Rzeszów S.A. – 6

JAŁOWSKI MICHAŁ – Przybyszówka – 5

PĘPEK JAKUB – Przybyszówka – 5

ZIELIŃSKI WIKTOR – Resovia Rzeszów S.A. – 5

KOTULA BARTOSZ – Strug Tyczyn – 5

MALAK NIKODEM – Strug Tyczyn – 5

STRZĘPEK BARTOSZ – Wisłok Strzyżów – 5

Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 2

KURDYBACHA MICHAŁ – Crasnovia Krasne – 15

SMOŁA IGOR – Plantator Nienadówka – 14

NIEMCZAK KACPER – Markovia Markowa – 11

DUDA OSKAR – Crasnovia Krasne – 9

SMOŁA ADAM – Plantator Nienadówka – 6

BARAN MICHAŁ – KS Błękit Żołynia – 5

KOSIOR OLIWIER – KS Błękit Żołynia – 5

STACHÓW KRZYSZTOF – Crasnovia Krasne – 4

SZUBERLA DAWID – Crasnovia Krasne – 4

URBAN HUBERT – KS Błękit Żołynia – 4

SULARZ OSKAR – LKS Jasionka – 4

IWANICKI PRZEMYSŁAW – Plantator Nienadówka – 4

KRZYŚKO JÓZEF – Plantator Nienadówka – 4

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 1

WALIŁKO OSKAR – Rotunda Krzeszów – 11

FILA NICOLAS – Sparta Jeżowe – 11

OSIPA KAROL – Rotunda Krzeszów – 9

HASIAK DAWID – KP Tanew Wólka Tanewska – 8

WIECZERZAK KACPER – Sparta Jeżowe – 8

GARBACZ BRAJAN – KP Tanew Wólka Tanewska – 7

MIL ANTEK – KS Sarzyna – 5

PIRÓG DAWID – KP Tanew Wólka Tanewska – 4

DUBIEL DAWID – KS Sarzyna – 4

KOGUT KAMIL – LKS Brzyska Wola – 4

SŁODZIŃSKI MACIEJ – Sparta Jeżowe – 4

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 2

KOWALSKI SZYMON – Stal Nowa Dęba – 8

BEDNARSKI BENJAMIN – Stal Nowa Dęba – 7

PYĆ JAN – Czarni Lipa – 6

BARCAL KACPER – Stal Nowa Dęba – 6

WOJNIAK ADRIAN – Czarni Lipa – 5

JANCZYK MIKOŁAJ – Stal Nowa Dęba – 5

WINIARSKI JAKUB – Czarni Lipa – 4

KRUSZYNA JAKUB – Stal Nowa Dęba – 4

WYDRA SZYMON – Czarni Lipa – 3

SKRZYPEK DOMINIK – San Kłyżów – 3

ZAKRZEWSKI KAMIL – San Kłyżów – 3

C2 Trampkarz „C2 grupa A” Grupa 1

ŻEBRAKOWSKI OSKAR – Stal Rzeszów S.A. – 13

KUBAL MIŁOSZ – AP BENIAMINEK KROSNO – 12

OKÓLSKI BARTOSZ – AP BENIAMINEK KROSNO – 11

MAŁEK KACPER – Stal Stalowa Wola P.S.A. – 11

CIEPŁY BARTOSZ – Igloopol Dębica – 10

GRZYB JAKUB – Igloopol Dębica – 10

KILIAN RAFAŁ – FKS Stal Mielec S. A. – 8

MODRAS MARCIN – UKS SMS RZESZÓW – 8

NIECKO KACPER – AP WIKI Sanok – 6

KRÓLIKOWSKI KRYSPIN – DAP DEBICA – 6

SŁOWIK DAWID – Stal Stalowa Wola P.S.A. – 6

C2 Trampkarz „C2 grupa B” Grupa 2

BOGACZ KACPER – Resovia Rzeszów S.A. – 24

MAGNOWSKI KACPER – Czarni 1910 Jasło – 15

ZIOBROŃ EMIL – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – 10

STABRYŁA NORBERT – Resovia Rzeszów S.A. – 10

BANIECKI OSKAR – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 9

KAZIMIERZ KACPER – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 8

GOSPODARCZYK FILIP – SIARKA TARNOBRZEG S.A. – 7

KOŚĆ KUBA – Stal Łańcut – 6

SOKOŁOWSKI PAWEŁ – Stal Łańcut – 6

CYRAN SEBASTIAN – Czarni 1910 Jasło – 5

ŻYŁA MAKSYMILIAN – Karpaty Krosno – 5

CYRULIK MIŁOSZ – Resovia Rzeszów S.A. – 5

SZCZYGIEŁ STANISŁAW – SIARKA TARNOBRZEG S.A. – 5

MŁODZIŃSKI GRACJAN – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 5

C2 Trampkarz „C2 grupa C” Grupa 3

JANUSZ BARTŁOMIEJ – Sparta Leżajsk – 16

KOMSA KAROL – Stal Stalowa Wola P.S.A. – 10

JASTRZĄB NIKODEM – Stal Rzeszów S.A. – 8

MATUSZKIEWICZ HUBERT – Stal Stalowa Wola P.S.A. – 8

GAŁKA MIŁOSZ – Sparta Leżajsk – 7

UCHMAN BARTOSZ – Sparta Leżajsk – 7

JANIEC MAKSYMILIAN – Stal Rzeszów S.A. – 7

RZYMAN OLIWIER – Ekoball Stal Sanok – 6

DOLATA NORBERT – Stal Rzeszów S.A. – 6

WIEJOWSKI KAMIL – Ekoball Stal Sanok – 5

JAWNIAK ŁUKASZ – Stal Rzeszów S.A. – 5

DOŁŻYCKI WIKTOR – UKS AP KOLEJARZ ZAGÓRZ – 5

C2 Trampkarz „C2 grupa D” Grupa 4

WOŹNIAK MIŁOSZ – Iskra Zgłobień – 20

LIB DAWID – Iskra Zgłobień – 16

GRYCH MILAN – Wisłoka Dębica – 15

GRZYB SZYMON – Wisłoka Dębica – 15

ŻYŁA PIOTR – Plon Kawęczyn – 14

LATUSEK SZYMON – UKS ORLĘTA LESKO – 14

WOLANIN DOMINIK – Iskra Zgłobień – 13

STRYCHARZ KAROL – Plon Kawęczyn – 8

ADAMCZYK IGNACY – Stal Gorzyce – 6

SKUZA KACPER – Stal Gorzyce – 5

Dębica: C2 Trampkarz

KOLISZ NICOLA – FKS Stal Mielec S. A. – 11

WIĄCEK KAMIL – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 11

PODOLSKI WIKTOR – FKS Stal Mielec S. A. – 9

CHMURA BARTOSZ – Brzostowianka Brzostek – 7

SZOT IGOR – Team Przecław – 7

ROZWADOWSKI MATEUSZ – Brzostowianka Brzostek – 4

KRZEMIŃSKI KACPER – FKS Stal Mielec S. A. – 4

WUJKO EMILIA – FKS Stal Mielec S. A. – 4

WOŁOSZ BARTOSZ – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 3

SEKUŁA SEBASTIAN – Team Przecław – 3

Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 1

HALWA ERNEST – LKS HETMAN LASZKI – 7

BANIECKI OSKAR – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 7

DOŁHUN MICHAŁ – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 7

GAWLIK KAJETAN – Czuwaj-Wiaro Przemyśl – 6

GAZDA WOJCIECH – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 6

WRUCHA BARTEK – TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001 – 5

KAZIMIERZ KACPER – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 5

NAPORA NIKODEM – UKS SMS PRZEMYŚL – 5

ŚMIAŁEK STEFAN – Czuwaj-Wiaro Przemyśl – 4

MATWIJCZAK SZYMON – TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001 – 4

WIELGOSZ PATRYK – TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001 – 4

BRACIO KUBA – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 4

FUGOWSKI KAROL – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 4

SYNUS JULIAN – UKS SMS PRZEMYŚL – 4

Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 2

SMOLEŃ OLIWIER – LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – 21

RUTKOWSKI KACPER – GKS MAJDAN SIENIAWSKI – 13

STANOWSKI KAROL – GKS ZARZECZE – 10

GĄSIOR OSKAR – GKS MAJDAN SIENIAWSKI – 5

GWÓŹDŹ WOJCIECH – GKS MAJDAN SIENIAWSKI – 5

POKRYWKA FILIP – GKS MAJDAN SIENIAWSKI – 5

ILASZ WIKTOR – LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – 5

DĄBROWSKI FABIAN – GKS ZARZECZE – 4

JAROSZ OSKAR – GKS ZARZECZE – 4

MICHALIK BARTOSZ – GKS ZARZECZE – 3

RABEŁ KACPER – GKS ZARZECZE – 3

WINIARSKI FILIP – GKS ZARZECZE – 3

PAJDA MICHAŁ – KS KISIELÓW – 3

KIC KAMIL – KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW – 3

LITWIN HUBERT – KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW – 3

PIETLUCH MACIEJ – LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – 3

PIETLUCH MIŁOSZ – LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – 3

Rzeszów: C2 Trampkarz

STAFIEJ JAKUB – LKS Budovia Budy Łańcuckie – 13

MENTEL ALEKSANDER – Grom Mogielnica – 10

BAJEK DAWID – AP GŁOGOVIA – 9

PIETRZYK BEATA – Resovia Rzeszów – 8

ŻUROWSKI MAKSYMILIAN – AP GŁOGOVIA – 5

KĘDZIOR JAKUB – Dynovia Dynów – 4

PUDYSZ JAKUB – Dynovia Dynów – 4

PUDYSZ PAWEŁ – Dynovia Dynów – 4

ZAWORA DAWID – Grom Mogielnica – 4

KUTER KRZYSZTOF – LKS Budovia Budy Łańcuckie – 4

PREIZNER MACIEJ – LKS Budovia Budy Łańcuckie – 4

CEDZIDŁO AMELIA – Resovia Rzeszów – 4

Stalowa Wola: C2 Trampkarz Grupa 1

KOTUŁA MIŁOSZ – Złotsan Kuryłówka – 9

TARNAWSKI DOMINIK – PUKS Francesco Jelna – 8

SIEMBIDA ALEKSANDER – GAS Łęg Stany – 7

KURYŚ SZYMON – GAS Łęg Stany – 6

TERESZKIEWCZ PATRYK – GAS Łęg Stany – 6

WILKOS ADRIAN – Złotsan Kuryłówka – 6

BAJ DAMIAN – Victoria Giedlarowa – 5

KOTULA FILIP – Złotsan Kuryłówka – 5

JANIEC BŁAŻEJ – GAS Łęg Stany – 4

KOZIOŁ BARTEK – GAS Łęg Stany – 4

KRUK KACPER – GAS Łęg Stany – 4

SZYMANEK ANDRZEJ – GAS Łęg Stany – 4

SZYMANEK JAN – GAS Łęg Stany – 4

WDOWIAK MICHAŁ – GAS Łęg Stany – 4

FLIS JAKUB – PUKS Francesco Jelna – 4

ILASZ HUBERT – PUKS Francesco Jelna – 4

Stalowa Wola: C2 Trampkarz Grupa 2

MRÓZ WOJCIECH – LKS Sanna Zaklików – 10

BRYCZEK  SEBASTIAN – Huragan Zdziechowice – 7

FURTAK JAKUB – KORONA Majdan Królewski – 7

GUŹDA NIKOLAS – KORONA Majdan Królewski – 7

WALSKI DOMINIK – San Wrzawy – 7

MOTYKA ALAN – Płomień Chmielów – 6

KALITA GABRIEL – San Wrzawy – 6

SURDEL JAN – Huragan Zdziechowice – 5

PAWLAK ANTONI – Płomień Chmielów – 5

PIEKARZ FLORIAN – KORONA Majdan Królewski – 4

RZĄSA JAKUB – KORONA Majdan Królewski – 4

SUDOŁ ADAM – KORONA Majdan Królewski – 4

SAWA MIKOŁAJ – LKS Sanna Zaklików – 4

ROCHNOWSKI MICHAŁ – Płomień Chmielów – 4

KOPYTO GABRYJELA – San Wrzawy – 4