Ranking strzelców TOP-10 – JUNIORKI I JUNIORZY – Najlepsi mają już ponad 20 goli

2892
fot. team przecław/fb

Oskar Augustyn z Teamu Przecław strzelił już 21 goli w tym sezonie w klasie A juniorów. Jedno trafienie ma Kacper Szczurek z Przełęczy Dukla. Przedstawiamy czołówki rankingu najlepszych strzelców w juniorskich rozgrywkach piłkarskich na Podkarpaciu.

A1 Junior „A1 grupa A” Grupa 1

GŁÓD KONRAD – Karpaty Krosno – 10

SOMKIN OLEKSANDER – Stal Rzeszów S.A. – 9

KOBIERA JAKUB – Resovia Rzeszów S.A. – 8

MAJEWSKI HUBERT – SIARKA TARNOBRZEG S.A. – 8

NILIPIŃSKI FILIP – Stal Rzeszów S.A. – 8

BOBER TOMASZ – Karpaty Krosno – 6

SOCHA RADOSŁAW – JKS JAROSŁAW – 5

DYBUŚ MIKOŁAJ – Karpaty Krosno – 5

LEWANDOWSKI PAWEŁ – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – 5

ŁYCZKO SZYMON – Stal Rzeszów S.A. – 5

A1 Junior „A1 grupa B” Grupa 2

KARCZEWSKI BARTŁOMIEJ – UKS SMS STAL MIELEC – 15

SŁOMKA PATRYK – UKS SMS STAL MIELEC – 12

NAZARENKO NIKITA – MKS Dębica – 11

CHRZĄSZCZ ADRIAN – UKS SMS STAL MIELEC – 10

MADEJSKI KORNEL – MKS Dębica – 9

POLAKIEWICZ OSKAR – Czarni 1910 Jasło – 8

RUDNICKI MAKSYMILIAN – LKS ZIMOWIT Rzeszów – 8

HŁADYSZEWSKI PIOTR – MKS Dębica – 8

ZAGÓRDA MACIEJ – Ekoball Stal Sanok – 7

KASZA KACPER – FKS Stal Mielec S. A. – 7

A1 Junior „A1 grupa C” Grupa 3

MIREK PAWEŁ – Orzeł Przeworsk – 9

TARCZYŃSKI OLIWIER – Przybyszówka – 9

ŚWIERLIKOWSKI FILIP – Resovia Rzeszów S.A. – 7

PIECZEK TOBIASZ – Orzeł Przeworsk – 6

POSIELSKI KAMIL – Resovia Rzeszów S.A. – 5

FATLA MATEUSZ – Resovia Rzeszów S.A. – 4

PISKOREK MICHAŁ – Dynovia Dynów – 3

KIEŁBICKI SZYMON – Orzeł Przeworsk – 3

KRUPA FILIP – Orzeł Przeworsk – 3

SZPYTMA SZYMON – Orzeł Przeworsk – 3

POGODA SEBASTIAN – Przybyszówka – 3

KOTECKI DAMIAN – Resovia Rzeszów S.A. – 3

A1 Junior „A1 grupa D” Grupa 4

BURDA DAWID – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – 5

DOMAŃSKI DAWID – Bratek Bratkowice – 3

STUDNICKI MIKOŁAJ – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – 3

DROZD GABRIEL – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – 2

LESZCZYŃSKI PIOTR – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – 2

PORZUC PATRYK – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – 2

SKRZYPEK JAN – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – 2

SUSZYŁO WIKTOR – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – 2

BIAŁEK OSKAR – Bratek Bratkowice – 1

CIOCH JAKUB – Bratek Bratkowice – 1

KOZUBAL KACPER – Bratek Bratkowice – 1

KWOKA ADRIAN – Bratek Bratkowice – 1

KOPER JAKUB – Junak Rzeszów – 1

MYŚLIŃSKI KRZYSZTOF – Junak Rzeszów – 1

OŻÓG MIŁOSZ – Junak Rzeszów – 1

MUZYKA IGOR – Karpaty Krosno – 1

PÓŁCHŁOPEK KORNEL – Karpaty Krosno – 1

WIATR PATRYK – Karpaty Krosno – 1

WÓJTOWICZ PAWEŁ – Karpaty Krosno – 1

OLEJARZ MICHAŁ – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – 1

Dębica: A1 Junior

KASPRZYK JAKUB – Kamieniarz Golemki – 8

POPROCH KRYSTIAN – Kamieniarz Golemki – 5

KOZAK WOJCIECH – Piast Wolica Piaskowa – 4

SURMAN KACPER – Piast Wolica Piaskowa – 4

RÓG PATRYK – KS BYSTRZYCA – 3

CZACH REMIGIUSZ – Piast Wolica Piaskowa – 3

KOLAK GABRIEL – Kamieniarz Golemki – 2

DRAUS DAWID – KS BYSTRZYCA – 2

JASEK KACPER – KS BYSTRZYCA – 2

GDOWIK DAWID – Piast Wolica Piaskowa – 2

LIS MICHAŁ – Piast Wolica Piaskowa – 2

WNĘK KACPER – Piast Wolica Piaskowa – 2

Jarosław: A1 Junior Grupa 1

WOLANSKI KACPER – LKS GRANICA STUBNO – 11

MADYCKI MICHAŁ – LKS FENIX LESZNO – 6

KUPIEC FILIP – LKS GRANICA STUBNO – 6

DRAPAŁA FILIP – LKS FENIX LESZNO – 5

JAROMI PATRYK – LKS SKOŁOSZÓW – 5

KOWAŁYK PIOTR – LKS GRANICA STUBNO – 4

SZPUNAR BARTŁOMIEJ – KS NIZINY – 2

KOZAR MICHAŁ – LKS FENIX LESZNO – 2

MAREK NORBERT – LKS FENIX LESZNO – 2

BUNDYRA NIKODEM – LKS GRANICA STUBNO – 2

MAZIARZ MAKSYMILIAN – LKS GRANICA STUBNO – 2

DROŃSKI ADRIAN – LKS SKOŁOSZÓW – 2

Jarosław: A1 Junior Grupa 2

GOŃ SEBASTIAN – RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ – 15

WOJTYNA DAWID – LKS SAN GORZYCE – 9

NIEMCZYCKI KAMIL – GKS MAJDAN SIENIAWSKI – 6

SZYMUŚ PATRYK – LKS ZORZA JAGIEŁŁA – 6

GŁĄB MICHAŁ – LKS PIAST NOWOSIELCE – 5

STECKO SZYMON – RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ – 5

MAZIAREK TOMASZ – LKS ISKRA CIESZACIN WIELKI – 4

NIEMIEC HUBER – LKS ZORZA JAGIEŁŁA – 4

GOŃ KAMIL – RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ – 4

RUSINEK KONRAD – GKS MAJDAN SIENIAWSKI – 3

BECLA ŁUKASZ – LKS PIAST NOWOSIELCE – 3

HADER PATRYK – LKS SAN GORZYCE – 3

SIEMIENIAK ŁUKASZ – LKS SAN GORZYCE – 3

Jarosław: A1 Junior „Klasa Okręgowa”

POLAK WOJCIECH – LKS CZARNI OLESZYCE – 10

KIWACKI HUBERT – MKS START PRUCHNIK – 9

BUŃKO BARTOSZ – KS WIĄZOWNICA – 8

WOŁCZYK KACPER – LKS HETMAN LASZKI – 8

CISEK WIKTOR – LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – 8

GALICKI PIOTR – JKS JAROSŁAW – 7

DUDEK PATRYK – KS WIĄZOWNICA – 7

WYPYCH ARKADIUSZ – LKS CZARNI OLESZYCE – 7

NYKIEL DAWID – LKS PROMYK URZEJOWICE – 7

WASYŁYK JAKUB – GKS ZARZECZE – 5

MOŁOŃ FILIP – LKS HETMAN LASZKI – 5

BOGACZ SEWERYN – MKS Kańczuga – 5

PAWŁOWSKI JAKUB – MKS Kańczuga – 5

DUDA JAKUB – MKS SOKÓŁ SIENIAWA – 5

Krosno: A1 Junior „jun. starszy” Grupa 1

SZYCHOWSKI DAMIAN – Pisarowce – 10

RADWANSKI DANIEL – Strachocina – 7

JASIŃSKI KRYSTIAN – Nowotaniec Cosmos – 6

IZDEBSKI PAWEŁ – Pisarowce – 4

MOŁCZAN MATEUSZ – LKS Niebieszczany Remix – 3

BAJWOLUK DAWID – Nowotaniec Cosmos – 3

SILARSKI MACIEJ – Nowotaniec Cosmos – 3

DRWIĘGA MATEUSZ – Pisarowce – 3

GEBUS OLIWIER – Strachocina – 3

DYBAŚ MAKSYMILIAN – Lesko Sanovia – 2

FIEJTEK MAKSYMILIAN – Lesko Sanovia – 2

SOŁTYS KACPER – Lesko Sanovia – 2

JÓZEFEK DOMINIK – LKS Niebieszczany Remix – 2

PAŃCZYK MAKSYMILIAN – LKS Niebieszczany Remix – 2

WOJTUSZEWSKI MARCEL – LKS Niebieszczany Remix – 2

CZYTAJŁO DOMINIK – Nowotaniec Cosmos – 2

ŁABAJ MICHAŁ – Nowotaniec Cosmos – 2

ŻYTKA PATRYK – Nowotaniec Cosmos – 2

WIECZOREK SEBASTIAN – Polańczyk Nelson – 2

GAZDOWICZ JAKUB – Strachocina – 2

KOSIBA KAMIL – Strachocina – 2

MIELNIK BARTŁOMIEJ – Strachocina – 2

ŁUCZEJKO MATEUSZ – Średnia Wieś – 2

Krosno: A1 Junior „jun. starszy” Grupa 2

SZCZUREK KACPER – Przełęcz Dukla – 20

KRAUZ DOMINIK – Jabłonica Polska – 10

WAJS KONRAD – Przełęcz Dukla – 10

KORZEC BARTŁOMIEJ – Przełęcz Dukla – 7

FRYDRYCH KACPER – Haczów – 6

FOLTA BARTOSZ – ISKRZYNIA – 6

LORENS KACPER – ISKRZYNIA – 6

SŁOWIK PATRYK – Przełęcz Dukla – 6

SOBOTA MICHAŁ – Haczów – 5

BOREK DOMINIK – Lubatówka – 5

ZAJĄC JAKUB – Lubatówka – 5

BLOK KSAWERY – Przełęcz Dukla – 5

Krosno: A1 Junior „jun. starszy” Grupa 3

SUDOŁ SZYMON – Kobylany Victoria – 9

KOZICKI JAKUB – Czeluśnica – 8

RECZEK ADRIAN – Bieździedza LKS Orzeł – 7

CZAJKA DAWID – GKS Zarzecze-Dębowiec – 5

CZAJKA PAWEŁ – Bieździedza LKS Orzeł – 4

SYPIEŃ MARCIN – Bieździedza LKS Orzeł – 4

OCHAŁA KAMIL – Kobylany Victoria – 4

KONIK GABRIEL – Mrukowa Zamczysko – 4

BALON BARTOSZ – UKS Guzikówka Krosno – 4

JARA PIOTR – UKS Guzikówka Krosno – 4

MAZUR MICHAŁ – UKS Guzikówka Krosno – 4

Krosno: A1 Junior „”O” jun. starszych”

KLUCZEK MIŁOSZ – Partyzan MAL-BUD1 Targowiska – 13

ZYCH KACPER – Korczyna Kotwica – 10

BONAR MACIEJ – ZKS Nafta-Splast Jedlicze – 10

PIETRZKIEWICZ JAKUB – Długie LKS San-Bud – 9

ULIASZ HUBERT – Rogi Burza – 8

MAKARSKI SZYMON – Długie LKS San-Bud – 7

HADUCH DOMINIK – Grabówka – 7

KORAB DOMINIK – Grabówka – 7

WOJNICKI MIKOŁAJ – Górnik Grabownica Starzeńska – 6

GOŁĄB KONRAD – Nienaszów Tempo – 6

NOWAK ALAN – OKS Sobniów Jasło – 6

JAKUBCZYK DOMINIK – Partyzan MAL-BUD1 Targowiska – 6

Rzeszów: A1 Junior Grupa 1

MARTUSZEWSKI PAWEŁ – Błażowianka Błażowa – 3

RZĄSA BARTOSZ – Błażowianka Błażowa – 3

SKIBA MATEUSZ – Błażowianka Błażowa – 3

FABIŃSKI DAWID – Korona Rzeszów – 3

KULIG KAROL – Korona Rzeszów – 3

LECH SZYMON – Leśna Wólka Podleśna – 3

SUROWIEC PATRYK – Leśna Wólka Podleśna – 3

OŻÓG KONRAD – Sokół Sokołów Młp. – 3

KOCUR ERYK – Błażowianka Błażowa – 2

STEC MACIEJ – Błażowianka Błażowa – 2

SZYPUŁA KAROL – Czarni Czudec – 2

MILANIAK JAKUB – JUVENTUS ACADEMY – 2

PĄCZEK MAKSYMILIAN – JUVENTUS ACADEMY – 2

PĘPEK MIŁOSZ – JUVENTUS ACADEMY – 2

DUDEK WIKTOR – Korona Rzeszów – 2

PAŁAC KACPER – Korona Rzeszów – 2

GANCARZ ADRIAN – Leśna Wólka Podleśna – 2

KAZIMIERSKI NIKODEM – Rudnianka Rudna Wielka – 2

Rzeszów: A1 Junior Grupa 2

SKUBA GABRIEL – Rzemieślnik Strażów – 15

PUZIEWICZ ERYK – Rzemieślnik Strażów – 12

STRZĘPKA BARTŁOMIEJ – Dąb Kosina – 9

PODOLEC KACPER – KS Błękit Żołynia – 8

SADLEJA MACIEJ – Markovia Markowa – 5

OLEJARKA MIŁOSZ – Wola Dalsza – 5

BLOK PIOTR – Dąb Kosina – 4

PELC KAROL – Dąb Kosina – 4

SZLACHCIC DAWID – KS Błękit Żołynia – 4

SKOMRA MIKOŁAJ – ORZEŁ WYSOKA ŁAŃCUCKA – 4

GAWEŁ CYPRIAN – Rzemieślnik Strażów – 4

Rzeszów: A1 Junior Grupa 3

HARCHUT KAROL – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – 12

PULAK BARTOSZ – Smoczanka Mielec – 8

BURGHARDT MICHAŁ – Babicha – 6

KNAP JAKUB – Babicha – 6

GACEK MIKOŁAJ – Smoczanka Mielec – 6

CZERNECKI JAKUB – Babicha – 5

KORZĘPA KEWIN – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – 5

LENART KRZYSZTOF – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – 5

SKAZA BARTŁOMIEJ – Atut Podborze – 4

PŁAZA PIOTR – Babicha – 4

PŁAZA ADRIAN – Gryf Mielec – 4

STRAŻ FILIP – Smoczanka Mielec – 4

GUMIENNY MATEUSZ – Start Wola Mielecka – 4

BOROWIEC ANTONI – Victoria Czermin – 4

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1

MASTERNAK RADOSŁAW – Sokół Nisko – 18

PŁAZA WIKTOR – Stal Nowa Dęba – 11

MŚCISZ FABIAN – Olimpia Pysznica – 10

POGODA JAROSŁAW – Stal Nowa Dęba – 10

RÓŻYCKI MIKOŁAJ – Azalia Wola Zarczycka – 9

PARTYKA MACIEJ – Sokół Kamień – 9

KOGUT PIOTR – LKS Brzyska Wola – 7

BIS SEBASTIAN – Sokół Nisko – 7

FURTAK FILIP – Stal Nowa Dęba – 7

HANULA BARTOSZ – ŁKS Łowisko – 6

KUZIORA BARTOSZ – Olimpia Pysznica – 6

MAŃDZIUK KAROL – Olimpia Pysznica – 6

KOPACZ FRANCISZEK – Sparta Jeżowe – 6

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2

KAZAK KAROL – PUKS Francesco Jelna – 10

KIDA MARCIN – Advit Łętownia – 9

ŁOMOTOWSKI OLIWIER – Orzeł Rudnik – 6

JAGIEŁA WIKTOR – PUKS Francesco Jelna – 6

WOJDYŁA MATEUSZ – Advit Łętownia – 5

CIAŚ JAKUB – KS Wisan Skopanie – 4

KACZYŃSKI FRANCISZEK – Czarni Lipa – 3

LUDWIK KAMIL – Czarni Lipa – 3

WINIARSKI JAKUB – Czarni Lipa – 3

BARAN ŁUKASZ – KS Wisan Skopanie – 3

NOWAK ARTUR – KS Wisan Skopanie – 3

GIL MICHAŁ – LZS Jadachy – 3

LUBERA MICHAŁ – LZS Jadachy – 3

WIDUCH JAKUB – LZS Jadachy – 3

KŁEK KACPER – Strzelec Dąbrowica – 3

TRACZ ADRIAN – Strzelec Dąbrowica – 3

B1 Junior Młodszy „B1 grupa A” Grupa 1

LIPUT PAWEŁ – Karpaty Krosno – 9

GAJ BRIAN – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – 9

BUSZEK WIKTOR – MKS Dębica – 7

LEŚNIAK JAKUB – UKS SMS STAL MIELEC – 6

BIENIEK ŁUKASZ – MKS Dębica – 5

KUBUS WIKTOR – Resovia Rzeszów S.A. – 5

MAZURKIEWICZ KAROL – Resovia Rzeszów S.A. – 5

PUKAŁA SZYMON – Stal Rzeszów S.A. – 5

SURMIAK MATEUSZ – Stal Rzeszów S.A. – 5

POCIASK SZYMON – MKS Dębica – 4

GANCARZ JAN – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – 4

B1 Junior Młodszy „B1 grupa B” Grupa 2

KRÓL KONRAD – Ekoball Stal Sanok – 10

JASIAK FABIAN – Igloopol Dębica – 7

MAMROŁ WIKTOR – Karpaty Krosno – 7

BURZA PIOTR – Igloopol Dębica – 6

JACKOWSKI DAMIAN – JKS JAROSŁAW – 6

PELS SZYMON – JKS JAROSŁAW – 6

BAJOREK NATANIEL – Czarni 1910 Jasło – 5

LESIAK JAKUB – Igloopol Dębica – 5

KUBAS MAKSYMILIAN – JKS JAROSŁAW – 5

KONOPKA MARCEL – Karpaty Krosno – 5

B1 Junior Młodszy „B1 grupa C” Grupa 3

STRYCZEK SZYMON – Stal Łańcut – 17

RUSZAŁA SZYMON – Wisłok Strzyżów – 16

GUJDA DOMINIK – Stal Łańcut – 10

OLECH MACIEJ – Stal Łańcut – 10

KRAKOWSKI OLIWIER – FKS Stal Mielec S. A. – 8

SZADY MAKSYMILIAN – FKS Stal Mielec S. A. – 7

SOŁTYSIAK MICHAŁ – Stal Łańcut – 7

CZAYKOWSKI NIKODEM – FKS Stal Mielec S. A. – 6

ZABRZYSKI BARTOSZ – FKS Stal Mielec S. A. – 6

OCHYRA KAROL – Orzeł Przeworsk – 6

KISIELEWICZ KACPER – Stal Łańcut – 6

B1 Junior Młodszy „B1 grupa D” Grupa 4

WIŚNIOWSKI ARTUR – AP WIKI Sanok – 9

ŻUK SŁAWOMIR – MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – 9

GAŁKA DAWID – UKS SMS RZESZÓW – 6

BARANIEWICZ PATRYK – AP BENIAMINEK KROSNO – 5

OLBRYCH MARCIN – AP BENIAMINEK KROSNO – 5

KURASIK DESHAWN – AP WIKI Sanok – 5

AUGUSTYN PATRYK – UKS SMS RZESZÓW – 5

SOBOLEWSKI HUBERT – UKS SMS RZESZÓW – 5

SZUBRA DAMIAN – AP BENIAMINEK KROSNO – 4

WALCZYK SZYMON – Błękitni Ropczyce – 4

KOT SEBASTIAN – MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – 4

MŁODOWIEC MIKOŁAJ – MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – 4

SZYDŁO BŁAŻEJ – Resovia Rzeszów S.A. – 4

MAZUR MACIEJ – Skołyszyn – 4

B1 Junior Młodszy „B1 grupa E” Grupa 5

AUGUSTYN OSKAR – Team Przecław – 21

SENDECKI KACPER – Iskra Zgłobień – 11

KOŃ ALBERT – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 11

STRUZIK KACPER – Team Przecław – 11

WOLAŃSKI PATRYK – Iskra Zgłobień – 9

GUNIA KACPER – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 8

RUSNOK ROLAND – LUKS BESKID POSADA GÓRNA – 8

CZUBA FILIP – MKS Dębica – 8

MAZUR KACPER – Igloopol Dębica – 7

PAJĄK CYPRIAN – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 7

B1 Junior Młodszy „Juniorki MŁODSZE U-17  ” Grupa 6

GŁÓD KINGA – AP BENIAMINEK KROSNO – 4

GŁÓD TATIANA – AP BENIAMINEK KROSNO – 4

BAWOR PAULINA – AP BENIAMINEK KROSNO – 2

LIGĘZKA NATALIA – AP BENIAMINEK KROSNO – 2

BOGUSZ NIKOLA – AP BENIAMINEK KROSNO – 1

KOZYRA NIKOLA – AP BENIAMINEK KROSNO – 1

RAK NIKOLA – AP BENIAMINEK KROSNO – 1

STEFANOWSKA MALWINA – AP BENIAMINEK KROSNO – 1

WOŁOWIEC PATRYCJA – AP BENIAMINEK KROSNO – 1

BAR MAJA – Stal Łańcut – 1

Dębica: B1 Junior Młodszy

WÓJTOWICZ BARTOSZ – Brzostowianka Brzostek – 14

KOWALSKI ŁUKASZ – Brzostowianka Brzostek – 8

ŻELAZO KRZYSZTOF – LKS Błękitni Siedlanka – 5

ŁĘTEK OLIVIER – DAP DEBICA – 3

JUCHNO JAKUB – Inter Gnojnica – 3

PALIDWÓR KAMIL – KS BYSTRZYCA – 3

KOZIOŁ MICHAŁ – KS Legion Pilzno – 3

KOWALSKI ARTUR – Brzostowianka Brzostek – 2

RAWA MACIEJ – Brzostowianka Brzostek – 2

ROZWADOWSKI SZYMON – Brzostowianka Brzostek – 2

GRABIEC KAROL – DAP DEBICA – 2

MOSKIEWICZ MAKSYMILIAN – DAP DEBICA – 2

SKIBA JAKUB – Inter Gnojnica – 2

KOSYDAR TOMASZ – KS BYSTRZYCA – 2

LAZAROWICZ SZYMON – KS Legion Pilzno – 2

GACEK MIKOŁAJ – LKS Błękitni Siedlanka – 2

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 1

OPALIŃSKI MARCIN – LKS DĄB DOBKOWICE – 17

GAC ADRIAN – KS SANTOS PIWODA – 8

BUCZKOWSKI MATEUSZ – KS FREDRO SUROCHÓW – 5

WOJDYŁO JAKUB – KS FREDRO SUROCHÓW – 5

BULIK DAWID – KS ORKAN ZAPAŁÓW – 5

KOŁACZKO MARIUSZ – KS ORKAN ZAPAŁÓW – 5

PIOTROWSKI ADRIAN – KS SANTOS PIWODA – 5

RACHFALSKI FABIAN – LKS TĘCZA WYSOCK – 5

CHMIELOWICZ KACPER – KS PIAST TUCZEMPY – 4

LONC BARTŁOMIEJ – LKS DĄB DOBKOWICE – 4

NIETRZEBA BARTOSZ – LKS DĄB DOBKOWICE – 4

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 2

KATYŃSKI ADRIAN – KS POGÓRZE DUBIECKO – 12

DEMEŃCZUK BŁAŻEJ – GKS VIKING ORŁY – 7

BARAN DAMIAN – GKS VIKING ORŁY – 6

STASZKIEWICZ KACPER – KS POGÓRZE DUBIECKO – 6

GIERAT KACPER – GKS VIKING ORŁY – 5

WOŹNIAK MIŁOSZ – GKS VIKING ORŁY – 5

TWORZYDŁO DAWID – KS POGÓRZE DUBIECKO – 4

CEMPURA MARCEL – PKS UNUM BABICE – 4

SCIRKO KACPER – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 4

GRZEGORZAK PAWEŁ – KS POGÓRZE DUBIECKO – 2

KATYŃSKI BARTŁOMIEJ – KS POGÓRZE DUBIECKO – 2

ZAJĄC ANTONI – KS POGÓRZE DUBIECKO – 2

CHMIELECKI KRYSTIAN – MKS START PRUCHNIK – 2

HISZPAN WOJCIECH – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 2

PAŁKA KAROL – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 2

SIWIECKI ŁUKASZ – UKS ORLIK PRZEMYŚL – 2

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3

PIENIĄŻEK ADRIAN – GKS ZARZECZE – 9

OLEJARKA KACPER – LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – 8

KWAŚNIAK KAROL – GKS ZARZECZE – 7

UCHMAN HUBERT – LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – 7

WOJTAS DOMINIK – LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – 6

MISIŁO MATEUSZ – LKS SAN GORZYCE – 6

ŻYGADŁO HUBERT – KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA – 5

OLEJARZ HUBERT – KS SZÓWSKO – 4

WOJTUŚ PRZEMYSŁAW – KS SZÓWSKO – 4

PIECZONKA KONRAD – LKS SAN GORZYCE – 4

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 4

SZCZUR KACPER – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – 12

WOLANIN MARCIN – MKS JUWENIA CIESZANÓW – 10

JABŁOŃSKI WOJCIECH – LKS URSUS DACHNÓW – 7

WŁODYKA RAFAŁ – KS VICTORIA STARY DZIKÓW – 6

RADECKI KACPER – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – 6

JANCZURA PAWEŁ – LKS CZARNI OLESZYCE – 5

MAKSYMOWICZ BARTŁOMIEJ – KS VICTORIA STARY DZIKÓW – 4

NIECHAJ JAKUB – LKS CZARNI OLESZYCE – 4

PAWLIK MACIEJ – LKS CZERWONI CEWKÓW – 3

SOŁTYS ADRIAN – LKS CZERWONI CEWKÓW – 3

FURGAŁA DAMIAN – LKS GRANICZNI KROWICA – 3

HAŁUS MATEUSZ – LKS GRANICZNI KROWICA – 3

JASTRZĘBSKI KONRADJ – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – 3

KUZYK KACPER – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – 3

CICH KACPER – LKS URSUS DACHNÓW – 3

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 2

OLBRYCH MARCIN – AP BENIAMINEK KROSNO – 17

WAWRZECKI OSKAR – Zręcin Tęcza – 16

KILAR PATRYK – Klimkówka Karpaty – 15

KOWALSKI MIKOŁAJ – Klimkówka Karpaty – 8

KOPEĆ WIKTOR – AP BENIAMINEK KROSNO – 7

RAJCHEL GABRIEL – Iwonicz Iwonka – 7

KINEL SZYMON – Iwonicz Iwonka – 6

SIUDYŁA PAWEŁ – Jasionów JKS – 6

BARANIEWICZ PATRYK – AP BENIAMINEK KROSNO – 5

SZUBRA DAMIAN – AP BENIAMINEK KROSNO – 5

PENAR MATEUSZ – Klimkówka Karpaty – 5

SKOCZYLAS IGOR – Krościenko Wyżne – 5

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 3

PACANA KAMIL – Brzyska – 14

SZALA HUBERT – Faliszówka Orzeł – 14

CZECH RADOSŁAW – BŁAŻKOWA – 12

BUCZYŃSKI RAFAŁ – Kopytowa Polonia – 12

LECH BARTŁOMIEJ – Krempna Wrzos – 11

GÓRA NIKODEM – Strzelec Frysztak – 10

KOLBUSZ BARTOSZ – Brzyska – 8

PIOTROWSKI IGOR – BŁAŻKOWA – 7

JASTRZĄB BARTŁOMIEJ – Kopytowa Polonia – 7

JASTRZĄB TOBIASZ – Kopytowa Polonia – 7

Krosno: B1 Junior Młodszy „jun. młodszy” Grupa 1

BACIOR SZYMON – Golcowa – 6

TUROŃ KACPER – Wesoła – 6

DEBINSKI PAWEŁ – Lesko Sanovia – 5

ŚLĄCZKA BARTŁOMIEJ – Izdebki LKS – 4

GŁAZOWSKI ŁUKASZ – Ustrzyki Dolne – 4

WILGUCKI ADRIAN – Ustrzyki Dolne – 4

DUDA ADAM – Izdebki LKS – 3

KRUPIŃSKI OSKAR – Ustrzyki Dolne – 3

PLEŚNIAK KACPER – Zagórz Osława – 3

FILIP KACPER – Golcowa – 2

RACHFAŁ KACPER – Golcowa – 2

SIDORSKI KACPER – Lesko Sanovia – 2

DYBAŁA MARCELI – Ustrzyki Dolne – 2

ŚMIERCIAK MACIEJ – Ustrzyki Dolne – 2

ZOSZCZAK FILIP – Ustrzyki Dolne – 2

HOCYK ALAN – Wesoła – 2

STARZAK RAFAŁ – Wesoła – 2

WOLAN WIKTOR – Wesoła – 2

BARŁÓG OSKAR – Zagórz Osława – 2

GRUSZKA GRACJAN – Zagórz Osława – 2

NIEMCZYK JAKUB – Zagórz Osława – 2

RADECKI EMIL – Zagórz Osława – 2

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 1

ANTONIK BARTOSZ – Aramix Niebylec – 9

JEDYNAK MATEUSZ – Grunwald Budziwój – 7

STECZKIEWICZ FILIP – Zaczernie – 7

SYNIEC FABIAN – AP GŁOGOVIA – 6

BUREK DAMIAN – AP GŁOGOVIA – 3

ROSIAK MIKOŁAJ – AP GŁOGOVIA – 3

WALUS MIKOŁAJ – Aramix Niebylec – 3

WESOŁOWSKI SZYMON – Aramix Niebylec – 3

GŁODOWSKI PATRYK – Grunwald Budziwój – 3

KOCZENASZ MIKOŁAJ – Grunwald Budziwój – 3

DWORAK SZYMON – Start Lubenia – 3

TRZYNA KACPER – Start Lubenia – 3

PRĘDKI KAMIL – Strug Tyczyn – 3

BONOWICZ HUBERT – Strumyk Malawa – 3

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 2

CHYŁEK DAWID – Arka Albigowa – 11

SURMACZ NORBERT – Arka Albigowa – 10

ULMAN JAN – Arka Albigowa – 10

KOŁOMYJA KAMIL – Głuchowianka Głuchów – 10

GODEK JAKUB – Tatyna Dylągówka – 9

KUŹNIAR MACIEJ – Grom Handzlówka – 7

STASZCZAK JAKUB – Tatyna Dylągówka – 7

CWYNAR BŁAŻEJ – Grom Handzlówka – 6

KISIEL PATRYK – Czarni Kraczkowa – 5

MŚCISZ MICHAŁ – Grodziszczanka Grodzisko Dln. – 5

DUBAJ MICHAŁ – Tatyna Dylągówka – 5

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy

LEJA DANIEL – Unia Nowa Sarzyna – 15

CHMIELIS FILIP – OKS JUNIOR ZAKRZÓW – 11

MĘDREK KACPER – Victoria Giedlarowa – 10

MIELESZKO OSKAR – Unia Nowa Sarzyna – 9

DOLECKI PAWEŁ – Azalia Wola Zarczycka – 8

PAPUCIN MATEUSZ – GAS Łęg Stany – 8

MADEJ DOMINIK – OKS JUNIOR ZAKRZÓW – 8

LIPIŃSKI KACPER – Płomień Trześń – 7

JAGUSZTYN PAWEŁ – Pogoń Leżajsk – 7

KUŹMICKI MAREK – Pogoń Leżajsk – 6

PISKOR SEBASTIAN – Pogoń Leżajsk – 6

WILKOS KONRAD – Złotsan Kuryłówka – 6