Ranking najlepszych strzelców TOP10 – od 4 ligi do klasy B. Królowie weekendu. Duży awans w 4 lidze

3518
Piłkarze Karpat Krosno, Szymon Dziadosz w środku. fot. Konrad Kwolek

Przedstawiamy najnowszy ranking strzelców w seniorskich ligach podkarpackich – od 4 ligi do klasy B. Bohaterami weekendu byli Szymon Dziadosz oraz Patryk Kobylarz.

Już dawno nie było sytuacji, żeby na poziomie 4 ligi ktoś strzelił w jednym meczu pięć goli. Dokonał tego Szymona Dziadosz, który rozstrzelał Polonię Przemyśl. Karpaty Krosno wygrały ten mecz 8:0 i jest to drugie tak efektownie wygrane spotkanie podopiecznych trenera Dariusza Liany w tym sezonie. Dziadosz dzięki niecodziennemu wyczynowi awansował z kolei na 2. miejsce w klasyfikacji strzelców 4 ligi.

Szymon nie był jednak najskuteczniejszych strzelcem weekendu. Po sześć razy do bramki rywala trafiali bowiem Michał Fornek z Kaskady Ostrów/Kamionka i Patryk Kobylarz z Łęgu Stany. Kaskada pokonała Płomień Zagorzyce 10:1, a Michał Fornek popisał się dwoma klasycznymi hat-trickami. Na dodatek do siatki Płomienia trafił jego brat Kacper. Michał zaś został nowym liderem strzelców w klasie A Dębica.

Łęg Stany z kolei wygrał 10:2 z Jutrzenką Kopki, choć był w okrojonym składzie.

Po cztery gole w weekend strzelili z kolei Daniel Domin z Artmaksu Pikulice (wygrana 4:1 nad Walawą) i Dawid Guzik z LKS-u Głowienka.

Zestawienie najlepszych strzelców (stan na dzień 11.10.2022). Źródło: PZPN

4 Liga Podkarpacka

NOWAK ADRIAN – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – 9

DZIADOSZ SZYMON – Karpaty Krosno – 8

POREBA DAVID – FKS Stal Mielec S. A. – 6

PŁONKA TOMASZ – Głogovia Głogów Młp. – 6

TARAŁA IGOR – Igloopol Dębica – 6

BAŁA KAMIL – JKS JAROSŁAW – 6

BOHOMAZ NAZARII – Nowotaniec Cosmos – 6

NALEPKA PRZEMYSŁAW – ZKS Izolator Boguchwała – 6

GAWLE GRZEGORZ – Karpaty Krosno – 5

CZOP FILIP – Głogovia Głogów Młp. – 5

PAWLAK SEBASTIAN – JKS JAROSŁAW – 5

MATOFIJ KAMIL – Karpaty Krosno – 5

STASIK SZYMON – Karpaty Krosno – 5

SZEWCZYK JAKUB – KS Legion Pilzno – 5

KĘDZIOR DOMINIK – LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – 5

ABREU EMILIO DA COSTA – POLONIA PRZEMYŚL – 5

RÓG PATRYK – Stal Łańcut – 5

Dębica: Klasa okręgowa

SIEPIERSKI HUBERT – Błękitni Ropczyce – 17

BIENIEK MATEUSZ – Błękitni Ropczyce – 11

SOBOŃ WOJCIECH – Victoria Czermin – 10

KANTOR DARIUSZ – Kamieniarz Golemki – 9

CHMIELOWIEC TOMASZ – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – 8

DĄBEK KAMIL – Victoria Czermin – 8

KŁOS KAMIL – Victoria Czermin – 8

JEZUIT DAVID – Chemik Pustków Osiedle – 7

STAŃCZYK JAROSŁAW – Czarnovia Czarna – 7

BŁACH DAWID – LKS Błękitni Siedlanka – 7

Jarosław: Klasa okręgowa

OWARZANY GRZEGORZ – LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – 10

BOCHNAK DAWID – LKS PROMYK URZEJOWICE – 9

KYCIŃSKI JACEK – LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – 8

ROMAN JAROSŁAW – MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – 8

MIREK KRZYSZTOF – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – 6

HASS PAWEŁ – MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – 6

PIĄTEK MARCIN – Orzeł Przeworsk – 6

STRUŚ EDWIN – Orzeł Przeworsk – 6

SŁYSZ BARTŁOMIEJ – LKS SAN GORZYCE – 5

HOJDAK RADOSŁAW – MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – 5

TRELKA KACPER – TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001 – 5

Krosno: Klasa okręgowa

NIKODY RAFAŁ – Rymanów KS Start – 17

KRAJEWSKI MARCIN – Czarni 1910 Jasło – 10

CZYRNY DAWID – Ekoball Stal Sanok – 9

WANAT MATEUSZ – Ekoball Stal Sanok – 9

FRĄCZEK JAKUB – Jabłonica Polska – 9

KUZIO MATEUSZ – Czeluśnica – 8

MACNAR RADOSŁAW – Rymanów KS Start – 8

MAJEWSKI WIKTOR – Rymanów KS Start – 8

DOMARADZKI RAFAŁ – Ekoball Stal Sanok – 7

FRĄCZEK KRYSTIAN – Przełęcz Dukla – 7

Rzeszów: Klasa okręgowa

PANEK KONRAD – Sokół Sokołów Młp. – 13

WANIA MIKOŁAJ – Włókniarz Rakszawa – 11

JANDA PIOTR – Leśna Wólka Podleśna – 8

MAĆKOWIAK JAKUB – Resovia Rzeszów S.A. – 8

ODRZYWOLSKI PAWEŁ – Strumyk Malawa – 8

GUZIOR ARKADIUSZ – Zaczernie – 8

DEC MATEUSZ – LKS JEDNOŚĆ NIECHOBRZ – 6

SŁONINA GRZEGORZ – Sawa Sonina – 6

ŻUCZEK KAMIL – Strug Tyczyn – 6

RĄCZKA KACPER – Zaczernie – 6

Stalowa Wola: Klasa okręgowa

PIECHNIAK KACPER – Sokół Kamień – 15

SOBIŁO WOJCIECH – LZS Ździary – 14

STĄPORSKI PRZEMYSŁAW – TS Transdźwig Stale – 10

GÓRECZNY PATRYK – KP Tanew Wólka Tanewska – 9

ŚWIĄDER TOMASZ – Stal Gorzyce – 8

SERAFIN KAMIL – Stal Nowa Dęba – 7

KSIĄŻEK MATEUSZ – Stal Stalowa Wola P.S.A. – 7

SZPYRA ŁUKASZ – LZS Jarocin – 6

DROŻDŻAL RAFAŁ – Pogoń Leżajsk – 6

BRAK MICHAŁ – San Kłyżów – 6

BAŁDYGA DAWID – SIARKA TARNOBRZEG S.A. – 6

Dębica: Klasa A

FORNEK MICHAŁ – KS Kaskada Ostrów – Kamionka – 16

CZERWIEC RAFAŁ – Wiewiórka – 14

BIELAŃSKI JAKUB – Głowaczowa – 10

KNYCH BARTOSZ – Głowaczowa – 9

CYNARSKI TOMASZ – Pogórze Wielopole Skrzyńskie – 9

PRZYSTASZ KACPER – KS BYSTRZYCA – 8

FORNEK KACPER – KS Kaskada Ostrów – Kamionka – 8

CHMURA MIŁOSZ – KS Legion Pilzno – 7

WOLAŃSKI JANUSZ – Brzostowianka Brzostek – 6

LISAK KASPER – Pogórze Wielopole Skrzyńskie – 6

Jarosław: Klasa A Grupa 1

KOZYRA MARIUSZ – KS SZÓWSKO – 10

MAZUR WALDEMAR – KS FREDRO SUROCHÓW – 8

SURMIAK MATEUSZ – KS FREDRO SUROCHÓW – 8

ROKICKI WOJCIECH – LKS DĄB DOBKOWICE – 7

WOTA KAROL – LKS DĄB DOBKOWICE – 7

BRODA PATRYK – LKS ISKRA ZABŁOTCE – 7

ANDREASIK PATRYK – LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – 7

ŁUKASIEWICZ ARTUR – LKS WIRAŻ CHŁOPICE – 7

ILASZ TOMASZ – LKS BŁĘKITNI PEŁKINIE – 6

LONC PIOTR – LKS DĄB DOBKOWICE – 6

Jarosław: Klasa A Grupa 2

ŚWIST MATEUSZ – Czuwaj-Wiaro Przemyśl – 16

KUZIOŁA WOJCIECH – LKS TĘCZA KOSIENICE – 11

ŁACH MACIEJ – Czuwaj-Wiaro Przemyśl – 9

MIREK BARTŁOMIEJ – KS WIAR KRÓWNIKI – 9

SEDLACZEK PAWEŁ – GKS VIKING ORŁY – 8

PIEJKO GRZEGORZ – LKS BATYCZE – 8

PAWŁOWSKI ŁUKASZ – LKS GWIAZDA MAĆKOWICE – 8

FUDALI MATEUSZ – UKS UNIA FREDROPOL – 8

JUCHA HUBERT – GKS VIKING ORŁY – 7

KIJANKA PAWEŁ – KS POGÓRZE DUBIECKO – 7

Jarosław: Klasa A Grupa 3

WILCZEK MICHAŁ – LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW – 13

KURAS GRZEGORZ – LKS WISEŁKA SIENNÓW – 9

SOLARZ SŁAWOMIR – LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – 7

ZIĘBA PAWEŁ – LKS WISEŁKA SIENNÓW – 7

KUBAS MARCIN – LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – 7

GOŃ SEBASTIAN – RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ – 7

FEDOR BARTŁOMIEJ – LKS START MIROCIN – 6

TULEJA DAWID – LKS STRUMYK HAWŁOWICE – 6

SIRKO FILIP – LKS WISEŁKA SIENNÓW – 6

GARDZIELIK RAFAŁ – GKS MAJDAN SIENIAWSKI – 5

ZIELONKA DAMIAN – LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW – 5

BORATYN MICHAŁ – LKS WISEŁKA SIENNÓW – 5

SKRZYPEK RADOSLAW – LKS WISEŁKA SIENNÓW – 5

Jarosław: Klasa A Grupa 4

PIENIĄŻEK KRZYSZTOF – KS ORKAN ZAPAŁÓW – 8

BUKSAK WIKTOR – LKS CZARNI OLESZYCE – 7

JAROSIEWICZ PIOTR – MKS JUWENIA CIESZANÓW – 7

MAZURKIEWICZ MARCIN – MKS ROZTOCZE NAROL – 7

PATA BARTŁOMIEJ – LKS ZALEW STARY LUBLINIEC – 6

NIECKARZ GRZEGORZ – KS VICTORIA STARY DZIKÓW – 5

CHOMYSZYN PAWEŁ – LKS GRANICZNI KROWICA – 5

GARGAŁA DAMIAN – LKS KORZENICA – 5

KOŁACZKO JAKUB – LKS KORZENICA – 5

NISZTUK SEBASTIAN – MKS ROZTOCZE NAROL – 5

Krosno: Klasa A Grupa 1

PAŃKO FABIAN – Płowce – 13

CZUBEK PIOTR – LKS Niebieszczany Remix – 8

PAŁYS DAWID – LKS Niebieszczany Remix – 8

GŁADYSZ BARTŁOMIEJ – Izdebki LKS – 7

ULUSZCZAK ALEKSANDER – Płowce – 7

PIELECH DOMINIK – WIKI SANOK – 7

KUCHARSKI KONRAD – Długie LKS San-Bud – 6

PILSZAK RADOSŁAW – Długie LKS San-Bud – 6

CZENCZEK MARCIN – Lesko Sanovia – 6

POSADZKI DAWID – Pisarowce – 6

GALANT MICHAŁ – Strachocina – 6

Krosno: Klasa A Grupa 2

BRAJA SEBASTIAN – Rogi Burza – 9

RAKOCZY BARTŁOMIEJ – Grabówka – 8

PUCHALIK RAFAŁ – Klimkówka Karpaty – 8

WYWRÓT KACPER – WRÓBLIK SZLACHECKI – 8

WOŁCZAŃSKI GRZEGORZ – Klimkówka Karpaty – 7

KLOCEK PAWEŁ – LUKS BESKID POSADA GÓRNA – 6

GLAZAR ALBERT – Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej – 5

DYMNICKI TOMASZ – Grabówka – 5

ZIMA JAKUB – Iwonicz Iwonka – 5

KUCHARSKI PATRYK – Rogi Burza – 5

PASZEK BARTOSZ – Rogi Burza – 5

PELCZAR KRYSTIAN – Zmiennica – 5

Krosno: Klasa A Grupa 3

ZEGAROWSKI SŁAWOMIR – OKS Sobniów Jasło – 9

PRAJSNAR KACPER – Krościenko Wyżne – 8

LIS ADRIAN – OKS Sobniów Jasło – 8

DZIADOSZ DARIUSZ – Łęki Dukielskie – 7

PALUCH KAMIL – Faliszówka Orzeł – 6

ZABAWA WOJCIECH – GKS Zarzecze-Dębowiec – 6

GRZESIAK RAFAŁ – Kołaczyce Ostoja – 6

MAJEWSKI SŁAWOMIR – Orzeł Lubla – 6

LABUT GRZEGORZ – Skołyszyn – 6

WĄCHAŁA TOMASZ – Wojaszówka – 6

Rzeszów: Klasa A Grupa 1

TOMCZYK ŁUKASZ – Piast Nowa Wieś – 10

JARECKI DARIUSZ – LKS Jasionka – 9

BŁAŻEJOWSKI DAWID – Wisłok Strzyżów – 7

ROGALA ADRIAN – KS Novi Nosówka – 6

BORUTA SŁAWEK – Albatros Szufnarowa – 5

MUSIAŁ SEBASTIAN – Aramix Niebylec – 5

KRUPA MATEUSZ – LKS Jasionka – 5

LIPSKI MICHAŁ – Junak Rzeszów – 4

GARLAK MIŁOSZ – LKS Jasionka – 4

BRYNDAL KAMIL – START BOREK STARY – 4

Rzeszów: Klasa A Grupa 2

BALAWENDER PIOTR – KS Błękit Żołynia – 12

WALAT TOMASZ – Stobierna – 11

SZELIGA DAMIAN – Styrobud Trzeboś – 11

SKUBA KAROL – Crasnovia Krasne – 7

KŁODA ARKADIUSZ – Dynovia Dynów – 7

KAWEŃSKI MARCIN – Iskra Jawornik Polski – 7

PAWEŁEK GRZEGORZ – Iskra Jawornik Polski – 6

MACIUŁA DAMIAN – KS Dąbrówki – 6

REJOWSKI MATEUSZ – Rzemieślnik Strażów – 6

BAJDA KRYSTIAN – Galicja Chmielnik – 5

WALAWENDER PRZEMYSŁAW – KS Błękit Żołynia – 5

FRĄCZEK SEBASTIAN – Szarotka Rogóżno – 5

Rzeszów: Klasa A Grupa 3

KIWAK MARCIN – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 15

WANAT PIOTR – Dromader Chrząstów – 12

KULPA HUBERT – Atut Podborze – 8

FIGURSKI IGOR – Dromader Chrząstów – 8

STEC ARKADIUSZ – Hetman Dąbrówka Wisłocka – 8

BIELEŃ PATRYK – Tempo Cmolas – 8

DRAUS PIOTR – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 7

DZIEDZIC BRIAN – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 7

WILK PATRYK – Start Wola Mielecka – 7

MAZIARSKI ŁUKASZ – Babicha – 6

WĘGLARZ GRZEGORZ – Dromader Chrząstów – 6

ZIELIŃSKI SZYMON – ORZEŁ KOSOWY – 6

FOLTAK SŁAWOMIR – Start Wola Mielecka – 6

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1

WOLAN TOMASZ – LZS Jadachy – 10

STAŃKOWSKI KAMIL – LZS Wola Rzeczycka – 10

BRODA KACPER – San Wrzawy – 9

RUTKOWSKI RADOSŁAW – San Wrzawy – 8

PARTYKA MICHAŁ – Bukowa Jastkowice – 7

ŚWIERAD ROBERT – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – 7

KOŁODZIEJ JAN – Koniczynka Ocice – 6

DROZD GABRIEL – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – 6

BRZESKI PATRYK – Unia Skowierzyn – 6

CHAMERA KAROL – Czarni Lipa – 5

WOŹNIAK GRZEGORZ – Jeziorak Chwałowice – 5

WOLAN MARCIN – LZS Jadachy – 5

FIETKO MACIEJ – San Wrzawy – 5

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

ZELEK ADAM – KP Podwolina – 8

KOWALSKI MATEUSZ – Podlesianka Kamień – 8

TYCZYŃSKI WOJCIECH – Retman Ulanów – 8

SŁONINA HUBERT – Górnovia Górno – 6

BIELAK RADOSŁAW – PUKS Francesco Jelna – 6

KUSIAK ADAM – Advit Łętownia – 5

MAJKA KAMIL – Górnovia Górno – 5

ZEBZDA ŁUKASZ – KS Sarzyna – 5

BAJ MARCIN – Staromieszczanka Stare Miasto – 5

ERDZIK ADAM – KP Podwolina – 4

KĘPA DAMIAN – Orzeł Rudnik – 4

MIAZGA BARTŁOMIEJ – PUKS Francesco Jelna – 4

CHABER MARIUSZ – Sparta Jeżowe – 4

CHUDZIK ADAM – Sparta Jeżowe – 4

Dębica: Klasa B Grupa 1

ROJEK KAMIL – Baszta Zawada – 6

PRZYBYCIEŃ DAWID – Borowiec Straszęcin – 6

OLECH ANTONI – LZS MAŁA – 6

RADECKI ADRIAN – LZS MAŁA – 6

KURDZIEL MATEUSZ – Borowiec Straszęcin – 5

FRYZ PATRYK – LKS Brzeźnica – 5

WANAT DAMIAN – LZS MAŁA – 5

DOLINSKYI VIKTOR – Dąb Żdżary – 4

MINORCZYK MICHAŁ – Dąb Żdżary – 4

JASKOT KONRAD – LKS Brzeźnica – 4

KMIECIK DAMIAN – LZS MAŁA – 4

NOWAK PATRYK – LZS MAŁA – 4

ŁAZOWSKI RADOSŁAW – Łęki Górne – 4

Dębica: Klasa B Grupa 2

WESOŁOWSKI KLAUDIUSZ – Lechia Sędziszów Młp. – 11

ŁYKO TOMASZ – Sokół Krzywa – 11

POSŁUSZNY JAKUB – Inter Gnojnica – 6

MARCHLIK JAROSŁAW – GRÓD BĘDZIEMYŚL – 5

ŚWINIUCH KONRAD – GRÓD BĘDZIEMYŚL – 5

CHŁOPEK MARCEL – Lechia Sędziszów Młp. – 5

MICHAŁEK DOMINIK – Victoria Ocieka – 5

STEC ARKADIUSZ – Inter Gnojnica – 4

BIELAK MIŁOSZ – Korona Góra Ropczycka – 4

ORZECH TOMASZ – Sokół Krzywa – 4

SKWIRUT WOJCIECH – Sokół Krzywa – 4

GAWRON MATEUSZ – Strażak Lubzina – 4

KISIEL RADOSŁAW – Strażak Lubzina – 4

NĘDZA KAROL – Victoria Ocieka – 4

Jarosław: Klasa B Grupa 1

KOWAL PAWEŁ – LKS WISZNIA NIENOWICE – 10

WÓJCIK PAWEŁ – LKS DĄB CETULA – 8

KĘDZIOR DARIUSZ – LKS WESOŁA ZADĄBROWIE – 7

MAJKA JANUSZ – LKS WISZNIA NIENOWICE – 7

WIELICZKO DARIUSZ – LKS DĄB CETULA – 6

KUBAS JAKUB – LKS DELIN MUNINA – 6

CHANAS MATEUSZ – KS KORONA TUCHLA – 5

CZUBOCHA MATEUSZ – KS PIAST TUCZEMPY – 5

BIAŁOWĄS DAWID – LKS TĘCZA WYSOCK – 5

JANIEC MAREK – LKS TĘCZA WYSOCK – 5

Jarosław: Klasa B Grupa 2

BARAN HUBERT – LKS FENIX LESZNO – 14

STACHURA PATRYK – LKS UJKOWICE – 11

DOMIN DANIEL – KS ARTMAX PIKULICE – 8

JANAS JAKUB – LKS RADA ORZECHOWCE – 8

STACHNIAK KONRAD – LKS FENIX LESZNO – 7

ŚLIMAK PATRYK – LKS FENIX LESZNO – 6

KWATER TOMASZ – LKS RADA ORZECHOWCE – 6

OPAK RAFAŁ – LKS KORONA OLSZANY – 5

SZACKI KONRAD – LKS KORONA OLSZANY – 5

GŁUSZKO JAKUB – LKS FENIX LESZNO – 4

CHAWA MARIUSZ – LKS KORONA OLSZANY – 4

MOŚCISZKO PAWEŁ – LKS WIAR HUWNIKI – 4

Jarosław: Klasa B Grupa 3

KOLASA RADOSŁAW – LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – 13

JAKUBIEC MATEUSZ – KS WIĄZOWNICA – 10

KRAJNIK BARTŁOMIEJ – LKS BŁĘKITNI WIERZBNA – 8

REMBISZ PRZEMYSŁAW – KS WIĄZOWNICA – 6

MROCZKA LUBOMIR – LKS SOBOL NIŻATYCE – 6

HAŁOŃ KAMIL – GKS ZARZECZE – 5

CYGAN PAWEŁ – LKS SOBOL NIŻATYCE – 5

BURY ANDRZEJ – KS WIĄZOWNICA – 4

SZAŁAJ MAREK – LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – 4

SYCZ PATRYK – LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA – 4

Jarosław: Klasa B Grupa 4

KŁAK WIKTOR – LKS MIĘKISZ NOWY – 9

BARAN FILIP – LKS UNIA ŁUKAWIEC – 7

TROJNAR MARCIN – LKS MIĘKISZ NOWY – 6

FARION JAKUB – LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA – 6

BAWOŁ JAROSŁAW – LKS MIĘKISZ NOWY – 5

OLEJARZ KONRAD – LKS MIĘKISZ NOWY – 5

CZERECZON ŁUKASZ – LKS TANEW WOLA WIELKA – 5

SUROWIEC DAWID – LKS TANEW WOLA WIELKA – 5

BUNDYRA DAMIAN – LKS LEŚNIK PŁAZÓW – 4

PIESIAK JAKUB – LKS MIĘKISZ NOWY – 4

SKIBICKI ALEKSANDER – LKS PIAST ANTONIKI – 4

KOLANO EMIL – LKS UNIA ŁUKAWIEC – 4

KRZYSZKOWSKI JAKUB – LKS UNIA ŁUKAWIEC – 4

SZWEC TOMASZ – LKS WALTER OPAKA – 4

Krosno: Klasa B Grupa 1

SOLARSKI GRACJAN – Myczkowce Zalew – 11

JAWORSKI DOMINIK – Łukowe Gabry – 9

FEDOROWIAT TOMASZ – Średnia Wieś – 8

SZAREK ERYK – Lutowiska – 7

FURMAN PRZEMYSŁAW – Myczkowce Zalew – 6

MIELNIK DAMIAN – Poraż Juventus – 6

KOWALSKI PIOTR – Zagórz Osława – 6

GOCEK JAKUB – Czaszyn LKS – 5

PENAR MARCIN – Czaszyn LKS – 5

SYWANICZ RADOSŁAW – Łukowe Gabry – 5

Krosno: Klasa B Grupa 2

DOLGOV DINIS – Nowotaniec Cosmos – 15

KILAR KAMIL – Sieniawa Wisłok – 14

FILIPOWICZ SZYMON – JAĆMIERZ – 13

SZCZĘSNY JAKUB – Głębokie LKS – 9

RYGLEWICZ ARKADIUSZ – Sieniawa Wisłok – 8

DŻUGAN DAWID – KS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA – 7

KARAŚ KRZYSZTOF – LKS Hłudno – 6

AMBICKI JAN – Markowce – 6

DANIŁO BARTOSZ – Markowce – 6

DŻUGAN GRACJAN – Markowce – 6

STAREGO MICHAŁ – Markowce – 6

HURA IVAN – Nowotaniec Cosmos – 6

Krosno: Klasa B Grupa 3

PASTERKIEWICZ PIOTR – Kombornia – 8

ZAJĄC KAROL – Lubatowa – 8

FRYDRYCH RADOSŁAW – Głowienka – 6

JAROSZ PAWEŁ – LKS Orzeł Pustyny – 6

RYGIEL MATEUSZ – Rymanów Zdrój – 6

DRANKA KONRAD – SZCZEPAŃCOWA – 6

WĄCHAŁA DAMIAN – Trześniów – 6

DUPLAGA PAWEŁ – Domaradz Sokół – 5

WALKÓW BARTOSZ – Domaradz Sokół – 5

DOBOSZ DAMIAN – Głowienka – 5

GUZIK DAWID – Głowienka – 5

PÓŁCHŁOPEK PAWEŁ – Głowienka – 5

WOJTOWICZ PIOTR – Jasienica – 5

WALCZAK KRYSTIAN – Lubatowa – 5

KRÓLICKI SZYMON – Trześniów – 5

Krosno: Klasa B Grupa 4

ZYCH DAWID – Korczyna Kotwica – 14

MŁOCEK DAMIAN – Potok Nurt – 14

SIENICKI SŁAWOMIR – Strzelec Frysztak – 11

MIELECH PAWEŁ – Kobylany Victoria – 9

BAUER DAMIAN – Iwla – 8

FIAŁKIEWICZ MATEUSZ – Łubienko – 8

KRÓWKA IRENEUSZ – Iwla – 7

CZAJKA WIKTOR – Korczyna Kotwica – 7

TELESZ JAKUB – KS PASJA KROSNO – 6

CZAJA DANIEL – Kobylany Victoria – 5

BUDA MATEUSZ – Kopytowa Polonia – 5

TELESZ ALBERT – KS PASJA KROSNO – 5

PRAISNAR SEBASTIAN – Potok Nurt – 5

Krosno: Klasa B Grupa 5

STACHACZYŃSKI MICHAŁ – Łężyny Gaudium – 12

LUDWIN DAMIAN – Osobnica Sparta – 11

CYRAN JAKUB – Nowy Żmigród Wisłoka – 9

STEFANIK ARTUR – Team 17 Szebnie – 7

RUSZEL HUBERT – Brzezówka – 6

WOKURKA MATEUSZ – GKS Zarzecze-Dębowiec – 6

CYGAN MICHAŁ – Team 17 Szebnie – 6

FRĄCZEK DAMIAN – LKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI – 5

PARZYGNAT DANIEL – LKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI – 5

PARZYGNAT IRENEUSZ – LKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI – 5

KAMIŃSKI KRYSTIAN – Święcany „Standart” – 5

SKIBA SZYMON – Warzyce – 5

Rzeszów: Klasa B Grupa 1

TOMASZEK RADOSŁAW – Mrowlanka Mrowla – 10

BEDNARZ MICHAŁ – Bratek Bratkowice – 7

SELWA SEBASTIAN – Bratek Bratkowice – 7

PIETRUCHA MARCIN – KS BARANÓWKA RZESZÓW – 6

MIŁEK JAN – Trzcianka Trzciana – 6

PIZŁO MATEUSZ – Świlczanka Świlcza – 5

ZIĘBA JAKUB – Trzcianka Trzciana – 5

BAĆ MICHAŁ – Budy Głogowskie – 4

DRAGAN ŁUKASZ – Budy Głogowskie – 4

MAZUR MARIUSZ – Mrowlanka Mrowla – 4

KOŚCIOW OSKAR – Rudna Mała – 4

Rzeszów: Klasa B Grupa 2

POKRYWKA RADOSŁAW – Granit Wysoka Strzyżowska – 11

ANGERMAN OLIWIER – Grom Mogielnica – 9

ROZCO ALVAREZ EMANUEL – WĘGLÓWKA – 9

SORÓWKA MATEUSZ – GRUNWALD POŁOMIA – 8

JARZYNA ŁUKASZ – Huragan Kozłówek – 8

KUŚNIERZ JAKUB – Herman Hermanowa – 7

PETYNIAK BARTŁOMIEJ – WĘGLÓWKA – 7

CZARNIK MATEUSZ – Diament Pstrągowa – 6

SKOCZYLAS MICHAŁ – Herman Hermanowa – 6

RÓG ARTUR – Diament Pstrągowa – 5

BARCZAK HUBERT – Grom Mogielnica – 5

JAJKO MACIEJ – Korona Dobrzechów – 5

DZIOK DAWID – ORŁY PSTRĄGÓWKA – 5

DOMINO SEBASTIAN – Płomyk Lutoryż – 5

Rzeszów: Klasa B Grupa 3

OCZOŚ SZYMON – HALO HYŻNE – 13

SADLEJA MACIEJ – Markovia Markowa – 6

BARTKIEWICZ DOMINIK – Czarni Kraczkowa – 4

GARGAŁA BARTŁOMIEJ – Czarni Kraczkowa – 4

OLEJARZ MATEUSZ – Iskra Jawornik Polski – 4

KRÓL KACPER – LKS Jawor Krzemienica – 4

MIDURA DOMINIK – ORZEŁ WYSOKA ŁAŃCUCKA – 4

NAHACZ PATRYK – Pogórze Bachórz – 4

SIERŻĘGA RADOSŁAW – Dąb Kosina – 3

LIULIA STEFAN – HALO HYŻNE – 3

TERESZKIEWICZ MAREK – HALO HYŻNE – 3

ZIARNO RADOSŁAW – HALO HYŻNE – 3

PIENIĄDZ ŁUKASZ – Iskra Jawornik Polski – 3

BLAJER ERYK – LKS Jawor Krzemienica – 3

BOJAKOWSKI KRYSTIAN – LKS Jawor Krzemienica – 3

KRUPIŃSKI MATEUSZ – Markovia Markowa – 3

SROCZYK BARTŁOMIEJ – ORZEŁ WYSOKA ŁAŃCUCKA – 3

BIELA MIKOŁAJ – Polonia Hyżne – 3

WŁOSIŃSKI NORBERT – Tatyna Dylągówka – 3

Rzeszów: Klasa B Grupa 4

NOWAK KACPER – Herkules Trzebuska – 8

ŚWIEBODA MATEUSZ – klub Sportowy Astra Medynia Głogowska – 7

ZDEB PATRYK – ŁKS Łukawiec – 7

JUREK PIOTR – Włókniarz Rakszawa – 7

BUŁAŚ GRZEGORZ – klub Sportowy Astra Medynia Głogowska – 6

MALINOWSKI SYLWESTER – Wisłok Czarna – 6

NIKODEM RAFAŁ – LKS Brzeg Białobrzegi – 5

CYPRYŚ HUBERT – ŁKS Łukawiec – 5

KOŚCIÓŁEK ŁUKASZ – Herkules Trzebuska – 4

NĘDZA TOMASZ – Stobierna Krzywe – 4

Rzeszów: Klasa B Grupa 5

KOZYRA MATEUSZ – Pitmark Jaślany – 10

KRZYŻEK ANDRZEJ – Barka Breń Osuchowski – 7

KOŚMIDER MARCIN – Błysk Górki – 6

ŻELAZKO KACPER – Wiśnia Trzciana – 5

DUDEK ADAM – Barka Breń Osuchowski – 4

KASPRZAK KAROL – Dębiaki – 4

TRELA DAWID – Pitmark Jaślany – 4

PADYKUŁA GRZEGORZ – Barka Breń Osuchowski – 3

MASAJADA DAWID – Błysk Górki – 3

PEZDA ARKADIUSZ – Błysk Górki – 3

URGHARDT MATEUSZ – Czarni Trześń – 3

PIĘKOŚ PAWEŁ – Czarni Trześń – 3

JEMIOŁO DAMIAN – Dębiaki – 3

ROKOSZAK PATRYK – GROM KRZEMIENICA – 3

DOMAGAŁA DAWID – Grunwald Padew Narodowa – 3

PIERZCHAŁA JAROSŁAW – Grunwald Padew Narodowa – 3

TRELA JAKUB – Jutrzenka Ławnica – 3

GŁAZ DAWID – Pitmark Jaślany – 3

GŁAZ PAWEŁ – Pitmark Jaślany – 3

JASIONEK KAMIL – Rzędzian Rzędzianowice – 3

MIŁOŚ NORBERT – Rzędzian Rzędzianowice – 3

Rzeszów: Klasa B Grupa 6

KOLISZ PATRYK – KS ZGÓRSKO – 9

RÓG DAMIAN – SOKÓŁ PIEŃ – 9

MROCZEK MARCIN – WIERZCHOWINY LKS – 9

WOLAK MARIUSZ – Jamnica Dulcza Wielka – 8

KOZAK DAMIAN – SOKÓŁ PIEŃ – 7

KUŻDŻAŁ KAMIL – Piast Wadowice Górne – 6

KANIA DOMINIK – SOKÓŁ PARTYNIA – 6

KIJ RADOSŁAW – Jamnica Dulcza Wielka – 5

WOLAK JAROSŁAW – Jamnica Dulcza Wielka – 5

UZAR MATEUSZ – KS ZGÓRSKO – 5

BZDUŁA MATEUSZ – Piast Wadowice Górne – 5

KOPACZ PIOTR – Piast Wadowice Górne – 5

SUCHY MATEUSZ – Piast Wadowice Górne – 5

Rzeszów: Klasa B Grupa 7

CHMIELOWIEC SZYMON – Florian Ostrowy Tuszowskie – 11

PADYKUŁA MARCIN – Florian Ostrowy Tuszowskie – 5

DRAUS PIOTR – Hucina – 5

KARDYŚ JAN – Werynianka Werynia – 5

OKONIEWSKI ANDRZEJ – Werynianka Werynia – 5

MOKRZYCKI DOMINIK – Hucina – 4

WESOŁOWSKI BARTŁOMIEJ – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – 4

KRZYSTYNIAK BARTŁOMIEJ – Florian Ostrowy Tuszowskie – 3

PADYKUŁA KACPER – Florian Ostrowy Tuszowskie – 3

TROJNACKI SŁAWOMIR – Florian Ostrowy Tuszowskie – 3

KŁODA PRZEMYSŁAW – Huragan Przedbórz – 3

KWARTA BARTŁOMIEJ – Huragan Przedbórz – 3

LENART KRZYSZTOF – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – 3

WRÓBEL MAKSYMILIAN – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – 3

SZCZĘCH RAFAŁ – Ostrovia Ostrowy Baranowskie – 3

BEZAK ADAM – Potok Dobrynin – 3

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1

DUMA ADRIAN – KS ŻUPAWA – 14

WALSKI DAWID – KS ŻUPAWA – 13

RZEŹWICKI DAWID – Kolejarz Knapy – 8

SOBIERAJ SZYMON – Wspólnota Serbinów – 8

SAJA ARTUR – KS ŻUPAWA – 7

CĄPAŁA PIOTR – Sokół Sokolniki – 7

TURBIARZ BARTŁOMIEJ – Sokół Sokolniki – 7

LEWICKI MARIUSZ – Kolejarz Knapy – 6

ADAMCZYK PATRYK – LZS Krzątka – 6

ROŻNOWSKI ŁUKASZ – KS ŻUPAWA – 5

BOROWSKI ŁUKASZ – Płomień Chmielów – 5

ZASUWA MATEUSZ – Wspólnota Serbinów – 5

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

CHEŁKA KACPER – LZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA – 11

KACZOR DANIEL – LZS ŻABNO – 9

KOBYLARZ PATRYK – GAS Łęg Stany – 8

RYŚ DAWID – GAS Łęg Stany – 8

KOBYLARZ ŁUKASZ – KP Zarzecze – 8

MAZIARZ KAROL – KP Zarzecze – 8

WOLAK SEBASTIAN – LZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA – 8

PRZYBYSZ MACIEJ – LZS ŻABNO – 7

FĄFARA RADOSŁAW – Milenium Bieliny – 7

KOZIOŁ ŁUKASZ – GAS Łęg Stany – 6

GUŚCIORA DANIEL – LZS Polonia Przędzel – 6

PŁAWIAK KACPER – LZS ŻABNO – 6

IDEC DAWID – TRUCK Kotowa Wola – 6

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3

FIMIARZ PATRY – LKS San Wierzawice – 9

WÓJCIK DAMIAN – Tanew Harasiuki – 8

KRASNODĘBSKI LESZEK – Azalia Wola Zarczycka – 7

DROŻDŻAL DOMINIK – LKS Jodła Przychojec – 7

KOTUŁA PIOTR – Grabniak Hucisko – 6

WIŚNIOWSKI DOMINIK – LKS San Wierzawice – 6

WALIŁKO JAKUB – Tanew Harasiuki – 6

WALIŁKO PIOTR – Grabniak Hucisko – 5

PRZESZŁO KRZYSZTOF – LKS San Wierzawice – 5

WAWRZASZEK ERWIN – LKS San Wierzawice – 5

MŁYNARSKI MACIEJ – Tanew Harasiuki – 5

KYC RAFAŁ – Złotsan Kuryłówka – 5