Wyniki meczów piłkarskich 7-9 października w Podkarpackim ZPN, od ekstraklasy do klasy B [SENIORZY]

636

PKO BP Ekstraklasa

PGE Stal Mielec – Pogoń Szczecin 4:2

 –  –  –

Fortuna 1 liga

Arka Gdynia – Stal Rzeszów 2:2

Apklan Resovia – Ruch Chorzów 1:1

 –  –  –

eWinner 2 liga

Siarka Tarnobrzeg – KKS 1925 Kalisz 1:2

 –  –  –

3 liga, grupa 4

Wisłoka Dębica – Chełmianka Chełm 0:0

Avia Świdnik – KS Wiązownica 0:1

Podlasie Biała Podlaska – Sokół Sieniawa 1:1

ŁKS Łagów – Stal Stalowa Wola 1:0

 –  –  –

4 liga podkarpacka

SPEC Stal Łańcut – LKS Skołoszów 3:0

JKS Jarosław – Cosmos Nowotaniec 4:3

Korona Rzeszów – Sokół Nisko 0:2

Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 4:0

Głogovia Głogów Młp. – Legion Pilzno 0:1

Lechia Sędziszów Mlp. – Wisłok Wiśniowa 2:2

Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 8:0

Stal II Mielec – Stal II Rzeszów 3:1

Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Kolbuszowa Dolna 1:3

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48207&rozgrywki=0

 –  –  –

Dębica: Klasa okręgowa: Błękitni Ropczyce – Czarni Trześń – 3:1

Dębica: Klasa okręgowa: Kamieniarz Golemki – Błękitni Siedlanka – 6:2

Dębica: Klasa okręgowa: Chemik Pustków Osiedle – Smoczanka Mielec – 1:0

Dębica: Klasa okręgowa: KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki – Czarnovia Czarna – 3:3

Dębica: Klasa okręgowa: LKS Pustków – Victoria Czermin – 0:1

Dębica: Klasa okręgowa: Sokół II Kolbuszowa Dolna – Piast Wolica Piaskowa – 7:4

Dębica: Klasa okręgowa: Ostrovia Ostrowy Baranowskie – Wisłoka II Dębica – 0:0

Dębica: Klasa okręgowa: Sparta Chorzelów – LKS ŻYRAKÓW – 0:3

TABELA

 –  –  –

Jarosław: Klasa okręgowa: LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – 4:0

Jarosław: Klasa okręgowa: Orzeł Przeworsk – LKS ORZEŁ TORKI – 2:1

Jarosław: Klasa okręgowa: KS PIAST TUCZEMPY – LKS SAN GORZYCE – 5:0

Jarosław: Klasa okręgowa: KS SANTOS PIWODA – MKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – 0:2

Jarosław: Klasa okręgowa: KS ZDRÓJ HORYNIEC – MKS Kańczuga – 2:0

Jarosław: Klasa okręgowa: LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – LKS START LISIE JAMY – 2:4

Jarosław: Klasa okręgowa: LKS HETMAN LASZKI – LKS PROMYK URZEJOWICE – 0:0

Jarosław: Klasa okręgowa: MKS START PRUCHNIK: TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001 – 2:1

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48653&rozgrywki=0

 –  –  –

Krosno: Klasa okręgowa: Czeluśnica – MKS Arłamów Ustrzyki Dolne – 0:2

Krosno: Klasa okręgowa: MARKIEWICZA KROSNO – ZKS Nafta-Splast Jedlicze – 1:1

Krosno: Klasa okręgowa: Odrzykoń Zamczysko – Besko LKS Przełom – 2:4

Krosno: Klasa okręgowa: Bukowsko – Mrukowa Zamczysko – 1:4

Krosno: Klasa okręgowa: Targowiska: Górki – 2:0

Krosno: Klasa okręgowa: Czarni 1910 Jasło – SANOK Ekoball – 0:2

Krosno: Klasa okręgowa: Rymanów KS Start – Nienaszów Tempo – 13:2

Krosno: Klasa okręgowa: Jabłonica Polska – Przełęcz Dukla – 3:1

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48950&rozgrywki=0

 –  –  –

Rzeszów: Klasa okręgowa : KS Zaczernie – Włókniarz Rakszawa – 3:1

 Rzeszów: Klasa okręgowa : Iskra Zgłobień – Grodziszczanka Grodzisko Dln. – 4:2

 Rzeszów: Klasa okręgowa : Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Strug SZiK Tyczyn – 0:2

 Rzeszów: Klasa okręgowa : Sokół Sokołów Młp. – Strumyk Malawa – 1:2

 Rzeszów: Klasa okręgowa : Błażowianka Błażowa – Sawa Sonina – 1:0

 Rzeszów: Klasa okręgowa : PZU SMS Resovia II Rzeszów – Plantator Nienadówka – 6:0

 Rzeszów: Klasa okręgowa : Leśna Wólka Podleśna – KS Przybyszówka – 4:1

 Rzeszów: Klasa okręgowa : LKS Wola Dalsza – Jedność Niechobrz – 1:3

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48479&rozgrywki=0

  –  –  –

Stalowa Wola: Klasa okręgowa : Unia Nowa Sarzyna – Stal Nowa Dęba – 0:6

 Stalowa Wola: Klasa okręgowa : ŁKS Łowisko – Olimpia Pysznica – 3:0

 Stalowa Wola: Klasa okręgowa : TS Transdźwig Stale – SMS SIARKA TARNOBRZEG – 8:2

 Stalowa Wola: Klasa okręgowa : LZS Ździary – Azalia Wola Zarczycka – 3:1

 Stalowa Wola: Klasa okręgowa : KP Tanew Wólka Tanewska – Pogoń Leżajsk – 3:3

 Stalowa Wola: Klasa okręgowa : LZS Jarocin – Stal Stalowa Wola P.S.A. II – 0:1

 Stalowa Wola: Klasa okręgowa : Stal Gorzyce – Sokół Kamień – 1:1

 Stalowa Wola: Klasa okręgowa : San Kłyżów – OKS JUNIOR ZAKRZÓW – 5:1

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48452&rozgrywki=0

 –  –  –

Dębica: Klasa A: KS Kaskada Ostrów – Kamionka – Płomień UKS Zagorzyce – 10:1

Dębica: Klasa A: Team Przecław – Wiewiórka – 3:1

Dębica: Klasa A: Brzostowianka Brzostek – LKS STASIÓWKA – 4:1

Dębica: Klasa A: LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie – Pogórze Wielopole Skrzyńskie – 1:0

Dębica: Klasa A: LKS Stara Jastrząbka-Róża – KS Legion II Pilzno – 3:1

Dębica: Klasa A: Paszczyniak Paszczyna – LKS Nagoszyn – 0:4

Dębica: Klasa A: KS BYSTRZYCA – Głowaczowa – 1:1

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48706&rozgrywki=0

 –  –  –

Jarosław: Klasa A Grupa 1: KS VICTORIA KIDAŁOWICE – KS FREDRO SUROCHÓW – 0:3

Jarosław: Klasa A Grupa 1: KS PRO-100 WIETLIN – LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – 0:4

Jarosław: Klasa A Grupa 1: KS WĘGIERKA – MKS RADYMNO – 0:9

Jarosław: Klasa A Grupa 1: LKS DĄB DOBKOWICE – LKS ŁĘK OSTRÓW – 4:0

Jarosław: Klasa A Grupa 1: LKS ISKRA ZABŁOTCE – LKS MANASTERZ k/J-AW – 1:1

Jarosław: Klasa A Grupa 1: LKS SZKŁO MŁYNY – LKS TĘCZA JANKOWICE – 3:2

Jarosław: Klasa A Grupa 1: KS CZARNI PAWŁOSIÓW – LKS BŁĘKITNI PEŁKINIE – 0:2

Jarosław: Klasa A Grupa 1: LKS WIRAŻ CHŁOPICE – KS SZÓWSKO – 0:1

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48658&rozgrywki=0

 –  –  –

Jarosław: Klasa A Grupa 2: KS WIAR KRÓWNIKI – GKS VIKING ORŁY – 1:4

Jarosław: Klasa A Grupa 2: LKS CRESOVIA KALNIKÓW – LKS GRANICA STUBNO – 1:0

Jarosław: Klasa A Grupa 2: KS FORT JAKSMANICE – LKS GWIAZDA MAĆKOWICE – 2:3

Jarosław: Klasa A Grupa 2: LKS KORONA TRÓJCZYCE – Czuwaj-Wiaro Przemyśl – 1:3

Jarosław: Klasa A Grupa 2: LKS NAKŁO – STARZAWA – KS POGÓRZE DUBIECKO – 2:2

Jarosław: Klasa A Grupa 2: LKS BATYCZE – Żurawianka Żurawica – 5:1

Jarosław: Klasa A Grupa 2: UKS UNIA FREDROPOL – ULKS SAN HURECZKO – 6:0 vo zdekompletowany skad

Jarosław: Klasa A Grupa 2: LKS TĘCZA KOSIENICE – POLONIA II PRZEMYŚL – 1:5

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48662&rozgrywki=0

 –  –  –

Jarosław: Klasa A Grupa 3: LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW – 0:3

Jarosław: Klasa A Grupa 3: LKS WISEŁKA SIENNÓW – LKS CRESOVIA KRZECZOWICE – 2:1

Jarosław: Klasa A Grupa 3: PKS UNUM BABICE – LKS ZORZA JAGIEŁŁA – 1:0

Jarosław: Klasa A Grupa 3: KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA – RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ – 2:1

Jarosław: Klasa A Grupa 3: LKS STRUMYK HAWŁOWICE – LKS PIAST NOWOSIELCE – 1:1

Jarosław: Klasa A Grupa 3: LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA – 2:3

Jarosław: Klasa A Grupa 3: GKS MAJDAN SIENIAWSKI – LKS START MIROCIN – 0:2

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48663&rozgrywki=0

 –  –  –

Jarosław: Klasa A Grupa 4: LKS CZERWONI CEWKÓW – LKS CZARNI OLESZYCE – 2:2

Jarosław: Klasa A Grupa 4: LKS ZRYW MŁODÓW – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – 2:0

Jarosław: Klasa A Grupa 4: MKS JUWENIA CIESZANÓW – LKS GRANICZNI KROWICA – 4:5

Jarosław: Klasa A Grupa 4: KS VICTORIA STARY DZIKÓW – LKS ZALEW STARY LUBLINIEC – 2:2

Jarosław: Klasa A Grupa 4: LKS BŁĘKITNI FUTORY – LKS KORZENICA – 2:2

Jarosław: Klasa A Grupa 4: LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA – MKS ROZTOCZE NAROL – 1:6

Jarosław: Klasa A Grupa 4: LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – KS ORKAN ZAPAŁÓW – 0:4

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48709&rozgrywki=0

 –  –  –

Krosno: Klasa A Grupa 1 : Lesko Sanovia – Przysietnica – 2:1

Krosno: Klasa A Grupa 1 : Bezmiechowa LKS Lotniarz – Pisarowce – 2:7

Krosno: Klasa A Grupa 1 : Jankowce – Izdebki LKS – 1:3

Krosno: Klasa A Grupa 1 : WIKI SANOK – LKS Niebieszczany Remix – 1:1

Krosno: Klasa A Grupa 1 : Płowce – Uherce Szarotka – 3:1

Krosno: Klasa A Grupa 1 : Długie LKS RAF HOUZE – Strachocina: 3:0

Krosno: Klasa A Grupa 1 : Bażanówka LKS Orzeł – Zarszyn – 2:2

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48954&rozgrywki=0

 –  –  –

Krosno: Klasa A Grupa 2 : ISKRZYNIA – Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej – 0:0

Krosno: Klasa A Grupa 2 : LUKS BESKID POSADA GÓRNA – Niebocko Victoria: 4:1

Krosno: Klasa A Grupa 2 : Brzozovia Brzozów – Rogi Burza – 0:1

Krosno: Klasa A Grupa 2 : Iwonicz Iwonka – Haczów – 0:2

Krosno: Klasa A Grupa 2 : Grabówka – WRÓBLIK SZLACHECKI – 5:1

Krosno: Klasa A Grupa 2 : Lubatówka – Klimkówka Karpaty – 0:1

Krosno: Klasa A Grupa 2 : Jaśliska – Zmiennica – 1:3

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48965&rozgrywki=0

 –  –  –

Krosno: Klasa A Grupa 3 : Niegłowice Wisłoka – Orzeł Lubla – 2:1

Krosno: Klasa A Grupa 3 : Zręcin Tęcza – Faliszówka Orzeł – 2:2

Krosno: Klasa A Grupa 3 : Brzyska – UKS Guzikówka Krosno – 2:3

Krosno: Klasa A Grupa 3 : Sobniów Jasło – Kołaczyce Ostoja – 2:0

Krosno: Klasa A Grupa 3 : Krościenko Wyżne – Łęki Dukielskie – 0:5

Krosno: Klasa A Grupa 3 : Skołyszyn – Bieździedza LKS Orzeł – 3:0

Krosno: Klasa A Grupa 3 : Wojaszówka: GKS Zarzecze-Dębowiec – 0:3

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48979&rozgrywki=0

 –  –  –

Rzeszów: Klasa A Grupa 1: Heiro Rzeszów – Start Borek Stary – 7:2

Rzeszów: Klasa A Grupa 1: LKS Trzebownisko – Noverra Głogów Młp. – 0:2

Rzeszów: Klasa A Grupa 1: Novi Nosówka – Piast Nowa Wieś – 0:2

Rzeszów: Klasa A Grupa 1: LKS Jasionka – Wisłok Strzyżów: 3:0

Rzeszów: Klasa A Grupa 1: Albatros Szufnarowa – Junak Rzeszów – 1:3

Rzeszów: Klasa A Grupa 1: Zimowit Rzeszów: Aramix Niebylec – 2:3

Rzeszów: Klasa A Grupa 1: KS Godowa – Grunwald Budziwój – 5:1

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48480&rozgrywki=0

 –  –  –

Rzeszów: Klasa A Grupa 2: Crasnovia Krasne – Arka Albigowa – 4:1

Rzeszów: Klasa A Grupa 2: Iskra Jawornik Polski – Grom Handzlówka – 2:0

Rzeszów: Klasa A Grupa 2: Unia Korniaktów Płn.: Rzemieślnik Strażów – 1:4

Rzeszów: Klasa A Grupa 2: Błękit Żołynia – KS Dąbrówki – 4:0

Rzeszów: Klasa A Grupa 2: Galicja Chmielnik – Dynovia Dynów – 3:2

Rzeszów: Klasa A Grupa 2: KS Stobierna – Szarotka Rogóżno – 7:0

Rzeszów: Klasa A Grupa 2: LKS Łąka – Styrobud Trzeboś – brak zespołu gości

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48504&rozgrywki=0

 –  –  –

Rzeszów: Klasa A Grupa 3: Atut Podborze – KS Dzikowiec – 4:4

Rzeszów: Klasa A Grupa 3: Dromader Chrząstów – Start Wola Mielecka – 2:1

Rzeszów: Klasa A Grupa 3: Tempo Cmolas – Korona Majdan Królewski – 3:1

Rzeszów: Klasa A Grupa 3: Hetman Dąbrówka Wisłocka – Janovia Janowiec – 1:2

Rzeszów: Klasa A Grupa 3: Orzeł Kosowy – Wisła Gliny Małe – 2:5

Rzeszów: Klasa A Grupa 3: Kolbuszowianka Kolbuszowa – Strażak Grochowe – 5:0

Rzeszów: Klasa A Grupa 3: LKS Babicha: Zacisze Trześń – 3:2

Rzeszów: Klasa A Grupa 3: Raniżovia Raniżów – Kolorado Wola Chorzelowska: 0:1

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48509&rozgrywki=0

 –  –  –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1: KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – Unia Skowierzyn – 5:0

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1: San Wrzawy: Koniczynka Ocice – 9:2

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1: Strzelec Dąbrowica – KS Kopcie – 0:2

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1: LZS Słowianin Grębów – LZS Jadachy – 1:0

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1: KS Wisan Skopanie – LZS Rzeczyca Długa: 4:0

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1: Bukowa Jastkowice – Czarni Lipa – 3:1

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1: LZS Wola Rzeczycka – Jeziorak Chwałowice – 1:3

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48485&rozgrywki=0

 –  –  –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2: Sparta Jeżowe – Sokół Hucisko – 1:2

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2: Podlesianka Kamień – Advit Łętownia – 2:2

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2: PUKS Francesco Jelna – LKS Brzyska Wola: 5:1

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2: KP Podwolina – KS Sarzyna: 1:2

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2: Górnovia Górno – Czarni Sójkowa – 3:0

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2: PKS SAN STALOWA WOLA – Retman Ulanów – 1:5

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2: Orzeł Rudnik – Staromieszczanka Stare Miasto – 0:5

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48505&rozgrywki=0

 –  –  –

Dębica: Klasa B Grupa 1 : Borowiec Straszęcin – Łęki Górne – 1:3

Dębica: Klasa B Grupa 1 : Chemik II Pustków Osiedle – Baszta Zawada – 0:2

Dębica: Klasa B Grupa 1 : LZS MAŁA – Dąb Żdżary – 7:2

Dębica: Klasa B Grupa 1 : Dragon Korzeniów – Zasów-Mokre – 3:4

Dębica: Klasa B Grupa 1 : LKS Brzeźnica – MKS SOKÓŁ DĘBICA – 7:2

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=49124&rozgrywki=0

 –  –  –

Dębica: Klasa B Grupa 2 : GRÓD BĘDZIEMYŚL – PAUZA –

Dębica: Klasa B Grupa 2 : KS Kaskada II Ostrów – Kamionka – Progres Kawęczyn Sędziszowski – 0:2

Dębica: Klasa B Grupa 2 : Lechia II Sędziszów Młp. – Strażak Lubzina – 2:1

Dębica: Klasa B Grupa 2 : Sokół Krzywa – Inter Gnojnica – 5:3

Dębica: Klasa B Grupa 2 : Victoria Ocieka – Korona Góra Ropczycka – 3:0

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48862&rozgrywki=0

 –  –  –

Jarosław: Klasa B Grupa 1: KS PIAST II TUCZEMPY – LKS WISZNIA NIENOWICE – 3:2

Jarosław: Klasa B Grupa 1: LKS DELIN MUNINA – LKS WESOŁA ZADĄBROWIE – 0:0

Jarosław: Klasa B Grupa 1: LKS DĄB CETULA – LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA – 9:1

Jarosław: Klasa B Grupa 1: KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW – LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY: 2:1

Jarosław: Klasa B Grupa 1: LKS ŁĘG ŁOWCE – KS KORONA TUCHLA – 1:2

Jarosław: Klasa B Grupa 1: LKS MAKOVIA MAKOWISKO – LKS TĘCZA WYSOCK – 4:3

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=49156&rozgrywki=0

 –  –  –

Jarosław: Klasa B Grupa 2: KS NIZINY – LKS WIAR HUWNIKI – 1:3

Jarosław: Klasa B Grupa 2: LKS WALAWIANKA WALAWA – KS ARTMAX PIKULICE – 1:4

Jarosław: Klasa B Grupa 2: LKS GROM WYSZATYCE – LKS BIZON MEDYKA – 4:0

Jarosław: Klasa B Grupa 2: LKS FENIX LESZNO – LKS KORONA OLSZANY – 4:1

Jarosław: Klasa B Grupa 2: LKS RADA ORZECHOWCE – KS JAWOR NEHRYBKA – 2:3

Jarosław: Klasa B Grupa 2: KS CZARNI BOLESTRASZYCE – LKS UJKOWICE – 0:4

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=49158&rozgrywki=0

 –  –  –

Jarosław: Klasa B Grupa 3: LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA – LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA – 2:1

Jarosław: Klasa B Grupa 3: LKS BŁĘKITNI WIERZBNA – KS WIĄZOWNICA – WISŁOCZANKA TRYŃCZA – 0:3

Jarosław: Klasa B Grupa 3: LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – LKS GACOVIA GAĆ – 5:0

Jarosław: Klasa B Grupa 3: LKS SOBOL NIŻATYCE – LKS POGÓRZE ROKIETNICA – 4:2

Jarosław: Klasa B Grupa 3: GKS ZARZECZE – KS KISIELÓW – 2:0

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=49159&rozgrywki=0

 –  –  –

Jarosław: Klasa B Grupa 4: LKS WALTER OPAKA – LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA – 2:1

Jarosław: Klasa B Grupa 4: LKS MIĘKISZ NOWY – LKS MOŁODYCZ – 6:1

Jarosław: Klasa B Grupa 4: AKS LEGIA OLESZYCE – KS ZDRÓJ II HORYNIEC – 3:0

Jarosław: Klasa B Grupa 4: LKS LEŚNIK PŁAZÓW – LKS PIAST ANTONIKI – 1:2

Jarosław: Klasa B Grupa 4: LKS UNIA ŁUKAWIEC – LKS BŁĘKITNI ZALESIE: 4:1

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=49074&rozgrywki=0

 –  –  –

Krosno: Klasa B Grupa 1 : SAN MRZYGŁÓD – Polańczyk Nelson – 1:1

Krosno: Klasa B Grupa 1 : Czerteż: MKS Lotnik Bieszczady II Ustrzyki Dolne – 5:2

Krosno: Klasa B Grupa 1 : Srogów Pogórze – Średnia Wieś – 0:3

Krosno: Klasa B Grupa 1 : Myczkowce Zalew – Poraż Juventus – 3:2

Krosno: Klasa B Grupa 1 : Lutowiska: Czaszyn LKS – 0:5

Krosno: Klasa B Grupa 1 : Łukowe Gabry – Zagórz Osława – 0:7

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48988&rozgrywki=0

 –  –  –

Krosno: Klasa B Grupa 2 : Wzdów – JAĆMIERZ – 1:12

Krosno: Klasa B Grupa 2 : Sieniawa Wisłok – Głębokie LKS – 2:4

Krosno: Klasa B Grupa 2 : Nowosielce Szarotka – ORŁY JABŁONKA – 6:2

Krosno: Klasa B Grupa 2 : KS VICTORIA PAKOSZÓWKA – LKS ODRZECHOWA – 1:0

Krosno: Klasa B Grupa 2 : Pielnia Orion – Nowotaniec Cosmos II – 0:2

Krosno: Klasa B Grupa 2 : Dydnia Zryw – Markowce – 2:7

Krosno: Klasa B Grupa 2 : LKS Hłudno – Golcowa – 1:2

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=49025&rozgrywki=0

 –  –  –

Krosno: Klasa B Grupa 3 : Jasionów JKS – Lubatowa – 2:2

Krosno: Klasa B Grupa 3 : Jasienica – SZCZEPAŃCOWA – 1:2

Krosno: Klasa B Grupa 3 : Trześniów – Milcza – 2:1

Krosno: Klasa B Grupa 3 : PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE – Kombornia: 1:2

Krosno: Klasa B Grupa 3 : LKS Orzeł Pustyny – Domaradz Sokół – 1:5

Krosno: Klasa B Grupa 3 : Wesoła – Głowienka – 3:7

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=49026&rozgrywki=0

 –  –  –

Krosno: Klasa B Grupa 4 : Kobylany Victoria – Kopytowa Polonia: 1:2

Krosno: Klasa B Grupa 4 : Chorkówka Nafta – PAUZA –

Krosno: Klasa B Grupa 4 : Iwla – Korczyna Kotwica – 2:4

Krosno: Klasa B Grupa 4 : Żeglce – Potok Nurt – 3:4

Krosno: Klasa B Grupa 4 : Strzelec Frysztak – KS PASJA KROSNO – 2:1

Krosno: Klasa B Grupa 4 : Łubienko – Świerzowa – 2:2

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=49027&rozgrywki=0

 –  –  –

Krosno: Klasa B Grupa 5 : Brzezówka – BŁAŻKOWA – 1:3

Krosno: Klasa B Grupa 5 : Team 17 Szebnie – Nowy Glinik Dragon – 4:2

Krosno: Klasa B Grupa 5 : Łężyny Gaudium – LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI – 1:1

Krosno: Klasa B Grupa 5 : Krempna Wrzos – Święcany Standart – 0:4

Krosno: Klasa B Grupa 5 : Hankówka – Osobnica Sparta – 0:5

Krosno: Klasa B Grupa 5 : Warzyce – Nowy Żmigród Wisłoka: 1:1

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=49028&rozgrywki=0

 –  –  –

Rzeszów: Klasa B Grupa 1: Victoria Budy Głogowskie – Rudzik Rudna Mała – 0:3

Rzeszów: Klasa B Grupa 1: Bratek Bratkowice – Biała Rzeszów – 6:2

Rzeszów: Klasa B Grupa 1: Mrowlanka Mrowla – KS Baranówka Rzeszów – 1:0

Rzeszów: Klasa B Grupa 1: Dąb Dąbrowa – Trzcianka Trzciana – 0:3

Rzeszów: Klasa B Grupa 1: Orzeł Wysoka Głogowska – PZU SMS Resovia III Rzeszów – 0:1

Rzeszów: Klasa B Grupa 1: KS Świlcza – Rudnianka Rudna Wielka – 0:4

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48511&rozgrywki=0

 –  –  –

Rzeszów: Klasa B Grupa 2: Korona Dobrzechów – Herman Hermanowa – 4:2

Rzeszów: Klasa B Grupa 2: Sokół Grodzisko – Czarni Czudec – 1:0

Rzeszów: Klasa B Grupa 2: Rotar Węglówka – Granit Wysoka Strzyżowska – 3:4

Rzeszów: Klasa B Grupa 2: Diament Pstrągowa – Orły Pstrągówka – 3:1

Rzeszów: Klasa B Grupa 2: Płomyk Lutoryż – Grunwald Połomia – 1:2

Rzeszów: Klasa B Grupa 2: Grom Mogielnica – Start Lubenia – 2:1

Rzeszów: Klasa B Grupa 2: KS II Bystrzyca – Huragan Kozłówek – 2:3

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48512&rozgrywki=0

 –  –  –

Rzeszów: Klasa B Grupa 3: Dąb Kosina – Polonia Hyżne – 0:1

Rzeszów: Klasa B Grupa 3: Pogórze Bachórz – Czarni Kraczkowa – 2:3

Rzeszów: Klasa B Grupa 3: Iskra II Jawornik Polski – Tatyna Dylągówka – 2:0

Rzeszów: Klasa B Grupa 3: Orzeł Harta – Markovia Markowa – 1:3

Rzeszów: Klasa B Grupa 3: HALO Hyżne – Jawor Krzemienica – 7:1

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48514&rozgrywki=0

 –  –  –

Rzeszów: Klasa B Grupa 4: Wisłok Czarna – Brzeg Białobrzegi – 0:0

Rzeszów: Klasa B Grupa 4: Astra Medynia Głogowska – Stobierna Krzywe – 1:2

Rzeszów: Klasa B Grupa 4: Herkules Trzebuska – Las Zalesie – 6:2

Rzeszów: Klasa B Grupa 4: Włókniarz II Rakszawa – PAUZA –

Rzeszów: Klasa B Grupa 4: Start Brzóza Stadnicka – ŁKS Łukawiec – 2:1

Rzeszów: Klasa B Grupa 4: Głuchowianka Głuchów – Palkovia Palikówka – 3:3

Rzeszów: Klasa B Grupa 4: Włókniarz II Rakszawa – KS Terliczka – 3:0

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48516&rozgrywki=0

 –  –  –

Rzeszów: Klasa B Grupa 5: Grom Krzemienica – Barka Breń Osuchowski – 5:2

Rzeszów: Klasa B Grupa 5: Wiśnia Trzciana – Rzędzian Rzędzianowice – 5:6

Rzeszów: Klasa B Grupa 5: LKS Dębiaki – Jutrzenka Ławnica – 0:0

Rzeszów: Klasa B Grupa 5: Grunwald Padew Narodowa – Błysk Górki – 3:2

Rzeszów: Klasa B Grupa 5: Czarni II Trześń – Pitmark Jaślany – 0:4

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48519&rozgrywki=0

 –  –  –

Rzeszów: Klasa B Grupa 6: Piast Wadowice Górne – Apollo Dulcza Mała – 6:0

Rzeszów: Klasa B Grupa 6: Jamnica Dulcza Wielka – Iskra Łączki Brzeskie – 6:2

Rzeszów: Klasa B Grupa 6: Sokół Pień – Orły Ruda – 4:2

Rzeszów: Klasa B Grupa 6: LKS Wierzchowiny – Sprint Żarówka – 1:2

Rzeszów: Klasa B Grupa 6: Sokół Partynia – Madras Goleszów – 2:1

Rzeszów: Klasa B Grupa 6: KS Zgórsko – KS SMP Tuszyma – 1:0

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48522&rozgrywki=0

 –  –  –

Rzeszów: Klasa B Grupa 7: Marmury Przyłęk – Ostrovia II Ostrowy Baranowskie – 4:2

Rzeszów: Klasa B Grupa 7: LKS Hucina – Vigor Trzęsówka – 7:1

Rzeszów: Klasa B Grupa 7: Wilga Widełka – Werynianka Werynia – 1:0

Rzeszów: Klasa B Grupa 7: APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna – Huragan Przedbórz – 5:0

Rzeszów: Klasa B Grupa 7: Potok Dobrynin – Florian Ostrowy Tuszowskie – 0:7

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48523&rozgrywki=0

 –  –  –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1: LZS Tarnowska Wola – Wspólnota Serbinów – 4:2

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1: Kolejarz Knapy – KS ŻUPAWA – 0:3

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1: LZS Krzątka – Płomień Chmielów – 3:2

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1: Iskra Sobów – Sokół Sokolniki – 1:1

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1: OKS JUNIOR ZAKRZÓW II – KS CYGANY – 1:2

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1: OKS Wielowieś: LZS Wola Baranowska – 5:0

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1: KS WYDRZA – Płomień Trześń – 2:4

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48564

&rozgrywki=0

 –  –  –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2: LKS Sanna Zaklików – LZS ŻABNO – 0:3

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2: Milenium Bieliny – ORZEŁ GLINIANKA – 2:1

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2: LZS Polonia Przędzel – LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA – 2:7

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2: GAS Łęg Stany – Jutrzenka Kopki – 10:2

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2: TRUCK Kotowa Wola – WKS Kurzyna – 1:3

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2: Huragan Zdziechowice – KP Zarzecze – 0:2

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48566

&rozgrywki=0

 –  –  –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3: Azalia Brzóza Królewska – Azalia Wola Zarczycka II – 2:1

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3: LKS San Wierzawice: KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA – 6:0

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3: LKS Jodła Przychojec – Tanew Harasiuki – 3:4

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3: Orzeł Biedaczów: Rotunda Krzeszów – 0:1

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3: Kłyż Tarnogóra – GKS GROBLE – 0:0

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3: Grabniak Hucisko – Victoria Giedlarowa – 5:0

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3: KS ŁUKOWA – Złotsan Kuryłówka – 3:6

TABELA
https://podkarpackizpn.pl/rozgrywki/?season=2022/2023&liga=48567&rozgrywki=0