niedziela, 3 grudnia, 2023
Strona głównaglownasliderRegions Cup 2022. Podkarpacie rozpoczyna od porażki

Regions Cup 2022. Podkarpacie rozpoczyna od porażki

Od porażki 0:2 z Lubelskim ZPN rozpoczęli podopieczni Marcina Wołowca oraz Arkadiusza Barana zmagania w Finałowym Turnieju Makroregionalnym rozgrywanym w Stalowej Woli. W drugim spotkaniu Małopolski ZPN pokonał Świętokrzyski ZPN 1:0.

Podkarpackiej drużynie zabrakło szczęścia i skuteczności. Przez całe spotkanie to nasz zespół był drużyną mającą optyczną przewagę, ale zabrakło tego co najważniejsze – zdobytej bramki. Nasz zespół zmarnował również wyśmienitą okazję do wyrównania, bowiem na 20 minut przed końcem spotkania Sebastian Pawlak nie wykorzystał rzutu karnego. Końcówka spotkania to już oblężenie bramki drużyny z lubelszczyzny, a gdy na ostatni stały fragment w pole karne wybrał się Mateusz Krawczyk, goście wyprowadzili kontrę i napastnik Lubelskiego ZPN biegnąc sam od połowy skierował piłkę do pustej bramki.

By pozostać w grze Podkarpacie musi zdobyć punkty w dzisiejszym starciu z Małopolskim ZPN, który nie ukrywa aspiracji na końcowy tryumf w turnieju. Początek spotkania o g. 16:00. Transmisja na YouTube Podkarpackiego ZPN

RELATED ARTICLES

Most Popular