BEZPŁATNE TRENINGI DLA OSÓB Z UKRAINY. CZAS NA PIERWSZĄ BAZĘ DANYCH KLUBÓW

63

Bezpłatne treningi dla osób z Ukrainy. Czas na pierwszą bazę danych Klubów

Jeśli Twój Klub organizuje bezpłatne treningi dla osób z Ukrainy, to daj nam znać, uzupełniając specjalnie przygotowaną ankietę. Udostępnimy te informacje na stronach internetowych federacji, w mediach społecznościowych oraz przekażemy do Ministerstwa Sportu i Turystyki. Dzięki temu każdy, kto zgłosi się do PZPN lub do MSiT, zostanie skierowany do najbliższego Klubu! Od wczoraj zgłosiło się do nas już 447 Klubów. Publikujemy pierwszą bazę danych. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!


Na początku marca Polski Związek Piłki Nożnej zamieścił w mediach społecznościowych informację o możliwości zgłaszania się konkretnych Klubów i Akademii, które organizują bezpłatne treningi dla dzieci z Ukrainy. Wszystkie ogłoszenia udostępnialiśmy poprzez oficjalny profil federacji, aby pomóc w jak najszerszym dotarciu do zainteresowanych. Zaangażowanie środowiska piłkarskiego przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Zgłoszeń było na tyle dużo, że postanowiliśmy pójść krok dalej i stworzyć specjalną ankietę dla klubów zrzeszonych w PZPN. Dzięki niej stworzymy w jednym miejscu kompletną bazę danych wszystkich klubów w Polsce, oferujących bezpłatne treningi dla osób z Ukrainy, w szczególności dla dzieci i młodzieży.

Oprócz danych kontaktowych Klubu, w bazie będzie również dokładna informacja o tym, jakie roczniki Klub jest w stanie przyjąć na treningi. Pozwoli to każdemu, kto zgłosi się do PZPN lub Ministerstwa Sportu i Turystyki, zostać skierowanym do najbliższego Klubu!

Od wczoraj zgłosiło się do nas już 447 Klubów i publikujemy pierwszą bazę danych. >>>ZOBACZ TUTAJ<<<

Wypełnij ankietę i zgłoś się do nas poprzez Treningi.PZPN.pl. Polska piłka dla Ukrainy!

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

UWAGA! Ankieta jest oficjalną ankietą kierowaną do Klubów zrzeszonych w PZPN. Dostęp do niej, po zalogowaniu, mają tylko użytkownicy klubowi systemu Extranet PZPN. Pozostałe osoby nie mają do niej dostępu.

Na podstawie danych uzyskanych w ankiecie PZPN codziennie będzie publikował na swojej stronie internetowej zaktualizowaną bazę Klubów deklarujących przyjęcie na treningi osób z Ukrainy.

Jak wygląda ankieta? Jakie dane dzięki niej będziemy publikować?