Polska – Niemcy U-20. Stadion będzie pełny!

64
Schowek01

Odliczamy już tak naprawdę godziny do kolejnego wielkiego, piłkarskiego wydarzenia w naszym regionie. Już jutro Stadion Miejski w Rzeszowie i przybyli kibice będą świadkami meczu, jakiego w naszym regionie dawno nie było. Niemcy to bowiem rywal z najwyższej, światowej półki. Wszystko wskazuje na to, że spotkanie obejrzy komplet kibiców.

 Schowek01

– Wejściówki rozchodzą się w rekordowym tempie. Pozostały tak naprawdę ostatnie wolne miejsca – mówi Prezes Mieczysław Golba, dodając jednocześnie, że ponownie liczy na wspaniałe święto futbolu – Kiedy dwa lata temu gościliśmy Portugalię, stadion szczelnie wypełnił się biało-czerwonymi kibicami. Teraz głęboko wierzę, oraz serdecznie do tego zapraszam, by ponownie wspierać naszą drużynę ubranym w reprezentacyjne barwy. Mecz z Portugalią, pokazał, że jest ogromny głód piłki w naszym regionie i zainteresowanie wejściówkami na Niemcy to potwierdza. Stadion znów będzie pełny! – kończy Prezes Golba.

Darmowa komunikacja i parking dla autokarów

Dzięki uprzejmości władz Miasta, które udostępniło bezpłatną komunikację środkami komunikacji publicznej na stadion można dojechać autobusami MPK, po okazaniu biletu lub zaproszenia na mecz. Takie rozwiązanie pozwoli uniknąć nagromadzenia samochodów w okolicach stadionu, gdzie nie ma zbyt wiele miejsc do zaparkowania.

Zachęcamy więc do dostania się na mecz środkami komunikacji publicznej. Dla autokarów będzie dostępny bezpłatny parking przy hali na Podpromiu, skąd bulwarami można przejść do Stadionu

Są jeszcze bilety

W rezerwacji online pozostało nieco ponad 700 wejściówek (stan na g. 10:00). Jeśli ktoś nie zdąży zarezerwować wejściówki, będzie możliwość jeszcze odbioru biletu w kasie od strony ulicy Powstanców Warszawy w dniu meczu w godz. 15:00 – 17:00.